PDA

View Full Version : TSL GaLatasaray - Ankaraspor

eXcitinG
17.Ekim.2006, 17:18
http://www.goal.com/resultsimg/1518.jpghttp://www.goal.com/resultsimg/3872.jpg

Stad:ALi sami yen
Saat:20.00
Tarih:21.10.2007

Bu maç hakkında ki görüşLerinizi burada beLirteLim.

YusufT
17.Ekim.2006, 17:37
GS alir :)

Memedov
17.Ekim.2006, 21:15
Galatasaray kazanir.

RaSenGan
17.Ekim.2006, 21:16
Alırız .

uAsamet91
17.Ekim.2006, 21:18
Kazanırız ...

yunusgs
17.Ekim.2006, 22:14
2-0 alırız.

Fıratcan Alçınkaya
17.Ekim.2006, 22:18
Galatasaray kazanır...

GeNç KaRTaL
17.Ekim.2006, 22:37
Galatasaray yener.

Elano11
17.Ekim.2006, 23:03
Uzun bir aradan sonra yeni transferimiz Özer Hurmacı'yı tekrar izleyebileceğiz

Skor 3-1 Galatasaray alır.

Emurafu
17.Ekim.2006, 23:06
Rahat alırız demek istemiyorum.....Çok zor bir maç olacak..Ankara hocası HİKMET KARAMAN baya iddaalı çünkü ayrıca Galatasarayı çok iyi tanıyor...

Valla ben korkuyorum:(

GebzeLi1907
17.Ekim.2006, 23:08
Hikmet Karaman Bencede Bi süpriz yapabiLir.ben Süpriz bi sonuç bekLiyorum bu maçtan..

Berkaiser
17.Ekim.2006, 23:44
Rahat kazanırız.

El Barto
17.Ekim.2006, 23:46
Galatasaray kazanır gibi duruyor. Bir Konya maçı daha olur mu acaba??? :p

cureshot
17.Ekim.2006, 23:58
necati filan oynayacak mı bilen var mı. bazen takımlar anlaşma yapıyor ya kiralıkları bana karşı oynatamazsın diye. (örn. gökhan güleç)

Emurafu
18.Ekim.2006, 00:09
Emre asık hariç hepsi oynuyor...o yüzden çok zor bir maç bizi bekliyor büyük konusmayalım temkinli olalım bence:):)
Kalli zaten orhan ve necatinin cok hırslı olacagınıda söylemişdi..Özeride katarsak bunların arasına işimiz zor olur..Hoca degisikligi olmasa emin olurdum..hikmet hoca analizi sever:)
Kosan bir takımla cıkarsak macı kazanırız..yorgun arda falanm yedek kalması lazım..hakan balta hafta boyunca idmanda calısdı bence o oynaması lazım:)

Arda-Hakan balta
Hakan-Nonda

Bu degisiklikleri yaparsak macı alırız; hemde rakibe fazla pozisyon vermeyiz...Arda,Hakanbu oyuncular yorgun hemde moral olarak çöküşdeler:):9umarım kalli bu hatayı yapmaz..

Zaten kiralık oyuncunun oynamaması anlasmasına bende karsıyım cok sacma bir karar:) yasanki korkuyonda adamın kendi macında oynamasını istemiyon...

Varonil
18.Ekim.2006, 00:13
Galatasaray kazanacaktır.Ancak zor bir maç olacaktır Galatasaray için.Emrah Abi'nin de dediği gibi Orhan ve Necati ayrı bir hazırlanıyorladır bu maça.

CeSC FaBReGaS
18.Ekim.2006, 00:13
Bence Galatasaray rahat alir.3-0

LaKe
18.Ekim.2006, 00:17
Seyircisiz oynayacağımız son maç ve gerçekten bu zor dönemi iyi atlattık. Galatasaray, bizim karşımıza kayıpsız atlatılmış şekilde çıkmalı. Ankara'nın bizi zorlayacağını düşünüyorum. Gerek GS'den giden oyuncular olsun, gerekse kendi oyuncuları olsun, etkili silahlara sahipler. Bu etkili silahları kullandırtmamalıyız. Bu konuda Linderoth'a çok iş düşüyor ve eğer Linderoth her zamanki gibi oynarsa hiçbir problem yaşamayız. Hücumda Nonda kesinlikle 11'de başlatılmalı. Ü.Karan'da onun yanında oynamalı. Her ne kadar milli takım nedeniyle moral bozukluğu yaşasa da Ü.Karan bize o maçta lazım.

Eğer presli, hırslı ve bitirici bir futbol oynarsak rahat bir şekilde kazanırız Ankara maçını. Ama eğer kademe hataları yapar, yakaladığımız fırsatları yakalayamaz ve bol pozisyon verirsek o zaman işimiz zor.

Fernando Gago
18.Ekim.2006, 00:21
Galatasaray rahat alır

19_SeRDiNÇ_05
18.Ekim.2006, 00:26
Orhan Ak saktlığı nedeniyle bu maçta oynamıycakmış.

nart_susruko
18.Ekim.2006, 10:11
gidenler iyi oynasın atan atsın yatan yatsın ama biz kazanalım..

: )

El Comandante
18.Ekim.2006, 22:57
Besiktas kiraya verdigi oyunculari kendi maclarinda oynatmiyor,yani diyorlar ki bu futbolcular bizim maclarda oynamayacak.Biz böyle birsey yapsaydik eger Ankara`nin önemli 3 futbolcusu oynayamayacakti :DNecati,Orhan,Özer...

Aman ha bu sözümü sakin yanlis anlamayin,sadece bir örnekti...

Maca gelirsek;
Bu macta zorlanacagimizi düsünüyorum,Ankaraspor kapanacak,kontraataklarla gol aramaya calisacak.Özer,Necati,Tita,Bilal gibi oyunculara cok dikkat etmeliyiz.Tita Servet`i zor duruma düsürebilir.Kalli`nin iyi önlemler almasi gerekiyor.Takimin konumuna bakipta onlari degerlendirmemek gerekiyor.Ankaraspor iyi bir kulüp.

Insallah iyi futbol + 3 puanla döneriz mactan :)

paco
18.Ekim.2006, 23:28
Cok ilginc kadromuzdan yollamaya calistigimiz, begenmedigimiz oyuncalardan simdi cekiniyoruz. Necati ve Orhan Ak gibi oyuncular Galatasaray'a tehlike yaratacak oyuncular degil.

gerrrard
18.Ekim.2006, 23:30
Rahat alıcaz bence.

RoNNiE91
19.Ekim.2006, 00:48
Galatasaray rahat alır.Ankaraspor kötü zaten.

Emurafu
19.Ekim.2006, 02:14
Ankaraspor kötü ama artık eski ankara degil... hocası degisdi Hikmet hoca geldi basın toplantısı izleyen oldumu hikmet hoca baya iddalı konusdu..Ankara artık çok can yakabilir..
Hikmet hoca kurt hoca..Tv programlarınca Çok iyi analiz etti bizi..Erken gol atarsak devamı gelir..Orhanın oynamaması güzel..Necati cok etkili olmaya calısacak:)
İnsallah kazancaz:):)

Aykan19o3
19.Ekim.2006, 02:17
Ankara eğer çıkışa geçecekse bu maçı alarak geçmeli :)

Fietra 10
19.Ekim.2006, 02:27
Cok ilginc kadromuzdan yollamaya calistigimiz, begenmedigimiz oyuncalardan simdi cekiniyoruz. Necati ve Orhan Ak gibi oyuncular Galatasaray'a tehlike yaratacak oyuncular degil.

kesinlikle..bu oyuncular o kadarda bahsettiğiniz kalitede oyuncular değil..

King_91
19.Ekim.2006, 03:25
inşallah orhan oynar cunku orhan karsı takıma yararı olan bir oyuncu.kolay mac olmuycak yeni hoca geldi falan ama bizi kesinlikle kayseri,manisa gibi zorlayamazlar onun için alırız

FaRo
19.Ekim.2006, 03:39
Galatasaray kazanacak ve kazanmak zorunda Sivas geliyor akın akın

BlackEagle19o3
19.Ekim.2006, 03:40
Sürpriz bekliyorum.Berabere biter ya da Ankaraspor ligdeki ilk galibiyetini alır.

Roberto Baggio
19.Ekim.2006, 08:37
Kazanırız...

ForsakeN
19.Ekim.2006, 21:00
Necati: "Gol atarsam sevinmem"

http://img.mynet.com/spr/necatiates.jpg

Sezon başında Karl Heinz Feldkamp’ın raporu doğrultusunda ani bir kararla transfer döneminin son gününde kendini Ankaraspor’da buldu. Necati, pazar günü belki de futbol kariyerinin en zor ve en duygusal maçına çıkacak. İşte bu zorlu randevu öncesinde başarılı futbolcu duygu ve düşüncelerini paylaştı. Hâlâ Galatasaray’ın sözleşmeli futbolcusu olduğundan dolayı yanlış anlaşılmamak için Ankaraspor forması ile özür dileyerek objektif karşısına geçmek istemedi. Şimdi söz Necati’de:

Büyük heyecan
“Benim açımdan gerçekten çok zor bir maç olacak. Her ne kadar kiralık olarak forma giysem de Ankaraspor için elimden geleni yapacağım. Sonuçta puan sıralamasında rahat bir konumda değiliz. Ali Sami Yen Stadı’nda eski takım arkadaşlarıma karşı forma giyeyeceğim için çok heyecanlıyım. Ancak profesyonel futbolcu olduğumuz için görevimizi tam olarak yapmamız gerekiyor.”

Çizgimi bozmayacağım
“Gönderildiğimde çok ama çok üzülmüştüm. Ancak bunlar geride kaldı. Profesyonel çerçeveden baktığımızda şu an Ankaraspor’a hizmet etmek için buradayım. Kişilik ve yapı itibariyle her maça aynı motivasyonla çıkıp tüm hırsımı sahaya yansıtmaya çalışıyorum. Galatasaray’a karşı da bu psikoloji ile çıkacağım. Ankaraspor’da gösterdiğim performansla A Milli Takım’a seçildim. Çizgimi bozmadan yoluma devam edeceğim.”

Yıllarca ekmeğini yedim...
“Forvet oyuncusu olarak gol atmayı çok istiyorum. Ancak attığım takdirde kesinlikle her hangi bir sevinç gösterisinde bulunamam. Yıllarca ekmeğini yediğim, hâlâ sözleşmeli futbolcusu olduğum Galatasaray’a karşı gol atıp sevinç gösterilerinde bulunmam doğru olmaz. Maçın seyircisiz oynanacak olması Ankaraspor açısında bir avantaj. Ama ben çok sevdiğim Galatasaray seyircisi önünde oynamak isterdim.”

Kalli ile problemim yok
“Sezon sonuna kadar Ankaraspor forması altında göstereceğim performansla yeniden Galatasaray’a döneceğim. Tabii yönetim ve Sayın Feldkamp ne düşünür bilemem. Sezon sonunda son söz büyüklerimde olacak. Sayın Kalli ile hiç bir kişisel problemim yok. Oradan kötü bir şekilde ayrılsamda kimseye kırgınlığım yok. Ben uzun yıllar Galatasaray’a hizmet etmek istiyorum.”

Galatasaray çok formda
“Galatasaray bu sezon çok iyi bir performans sergiliyor. 4 büyük takımı göz önüne aldığımız zaman en hazır görünen takım yine Sarı-Kırmızılı ekip. Lincoln ve Linderoth takıma büyük katkı sağlıyor. Ümit Karan ve Hakan Şükür çok formda. Nonda özellikle son maçlarda önemli bir işler yapıyor. Lig uzun bir maraton. Ancak şampiyonluk yarışında Galatasaray’ın avantajlı olduğunu düşünüyorum.”

Kaynak : Fanatik

Emurafu
20.Ekim.2006, 08:51
Zaten sevinirse ayıp olur:D:D
Sevinmemesi onun büyüklügünden:)İlhan mansızda sevinmemişdi hemen aklıma o geldi.......

Ama malesef necati gol atamıyacak:D:D

nart_susruko
20.Ekim.2006, 10:04
Hâlâ Galatasaray’ın sözleşmeli futbolcusu olduğundan dolayı yanlış anlaşılmamak için Ankaraspor forması ile özür dileyerek objektif karşısına geçmek istemedi.

Kaynak : Fanatik
şu yazıdan sonra bu röportaj pek gerçekçi gelmedi ya neyse..

fanatik n'oluyor oran buran oynuyor demeden geçemeyeceğim.. :icon_biggrin:

GeNç KaRTaL
20.Ekim.2006, 14:35
Bu maçta Ankara puan alabilirse çok güzel olacak.

El Barto
20.Ekim.2006, 16:11
Hâlâ Galatasaray’ın sözleşmeli futbolcusu olduğundan dolayı yanlış anlaşılmamak için Ankaraspor forması ile özür dileyerek objektif karşısına geçmek istemedi.

Ayıptır yahu profesyonelliğin p'si yokmuş adamda. Objektif karşısına geçme giy sahaya çık. Ankarasporlu yöneticilerin yerinde olsam 1 dk. tutmam Necati'yi takımda.

Maçıda Galatasaray kazanır.

Rodrigo Tello
20.Ekim.2006, 21:11
Necati istesede gol atamaz zaten.Topcu falan degil bu adam.Galatasaray fark atar Ankaraspor'a..

uAsamet91
20.Ekim.2006, 22:02
Fark olmasada kazanırız

Eray Dengiz
20.Ekim.2006, 22:07
Sürpriz bekliyorum.Berabere biter ya da Ankaraspor ligdeki ilk galibiyetini alır.

senin süpriz beklemediğin GS maçları var mı? her maçta süpriz bekliyosun da merak ettim... :icon_smile:

Roberto Baggio
20.Ekim.2006, 22:13
senin süpriz beklemediğin GS maçları var mı? her maçta süpriz bekliyosun da merak ettim... :icon_smile:

Aynen katılıyorum arkadaşlar biraz reel konuşalım ...

Lucas Neill
21.Ekim.2006, 00:08
Çok kolay olmayacak ama kazanacağız.Ankaraspor yeni hocasıyla ilk maçına çıkıyo futbolcularda kendini göstermek zorunda ama GS maçı kazanır.

WebMaster91
21.Ekim.2006, 00:51
Oyunu rakip sahaya yıkıp geride Linderoth'u bırakırsak maçı çok rahat alırız..

Roberto Baggio
21.Ekim.2006, 00:55
Nonda'dan en az 2 gol bekliyorum...

Varonil
21.Ekim.2006, 01:07
Aslan ava çıkıyor
Turkcell Süper Lig'in 9. haftasında Galatasaray Ali Sami Yen'de seyircisiz maçta Ankaraspor'u konuk ediyor. Saat 20.00'de başlayacak mücadeleyi Oktay Demiray yönetiyor.

Turkcell Süper Lig'deki son maçında Kayserispor deplasmanında 2 puan bırakan sarı-kırmızılı takım, teknik direktörlük görevine Hikmet Karaman'ın getirildiği Ankaraspor'u yenip, liderliğini sürdürmenin hesaplarını yapıyor.

Sarı-kırmızılı takımda sakatlıkları bulunan Ayhan, Okan ve Sabri'nin, Ankaraspor karşısında forma giyemeyeceği, Yunanistan milli maçında sakatlanan Ümit'in durumunun ise iyiye gittiği açıklandı. Kulüp doktoru İlker Yücesir, sağ ayağında ödem bulunan Ümit'in önceki akşamki antrenmanda takımla birlikte çalıştığını hatırlatarak, ''Şu anda bizi endişelendirecek bir durumu yok. Tedavi süreci olumlu geçiyor'' ifadesini kullandı.

"3 puanla tanışmamız için iyi bir fırsat"

Maç öncesi açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Hikmet Karaman, lig lideri Galatasaray ile ligin son sırasında bulunan Ankaraspor'un karşılaşmasının ilginç olacağını belirterek, "Ligde bulunduğumuz yerden memnun değiliz. Sadece Galatasaray değil, tüm maçlarımıza galibiyet için çıkacağız. Rakibimizin gücünü ve kendi gücümüzü biliyoruz. Oyuncularımın kendilerini göstermeleri ve ilk 3 puanla tanışmamız için iyi bir fırsat" dedi.

"G.Saray'a karşı oynamak zor olacak"

Transferin son gününde Galatasaray'dan Ankaraspor'a kiralık olarak gelen golcü oyuncu Necati Ateş, Galatasaray ile oynayacakları maçın kendisi için zor geçeceğini belirterek, "Galatasaray'a karşı oynamak benim için zor olacak. Sonuçta profesyonel bir futbolcuyum ve Ankaraspor adına mücadele ediyorum. Sahaya çıktığımda da Ankaraspor için elimden gelenin en iyisini yapacağım" dedi.

Ameliyat olan Orhan Ak ve sakatlığı süren Ramazan Tunç G.Saray'a karşı forma giyemeyecek.

Muhtemel 11'ler:

Galatasaray:
Orkun
Uğur
Song
Servet
Volkan
Barış
Linderoth
Lincoln
Arda
Ümit (Nonda)
Hakan Şükür

Ankaraspor:

Senecky
Murat Akyüz
Ediz
Batak
M. Hanefi
Özer
Hürriyet
Adem
Bilal
Tita
Necati

STAT: Ali Sami Yen
SAAT: 20.00
HAKEM: Oktay Demiray
YAYIN: Lig TV

Aslan'ın sessiz çığlığı

Geçen sezondan kalan 5 maçlık seyircisiz oynama cezasını Ankaraspor maçıyla tamamlayacak olan Galatasaray, taraftar desteği olmadan da maçlarını kazanmayı biliyor. Sarı-kırmızılı ekip, ligde daha önce cezası nedeniyle kendi evinde oynadığı seyircisiz 10 maçtan 9'unu kazandı, sadece 1'ini yitirdi.

8'i Ali Sami Yen, 2'si de Atatürk Olimpiyat Stadı'nda olmak üzere seyircisiz karşılaşmalarda toplam 25 gol atan ''Cim Bom'', kalesinde ise sadece 3 gol gördü. ''Cim Bom'', geçen sezondan kalan 5 maçlık seyircisiz oynama serisinin ilk 4 maçında Çaykur Rizespor'u 4-0, Ankaragücü'nü 1-0, Konyaspor'u 6-0, Beşiktaş'ı da 2-1 yendi. Galatasaray bu maçlarda toplam 13 gol atarken, 1 gol de yedi.

G.Saray ile Ankaraspor 7. kez

Galatasaray ile Ankaraspor, Turkcell Süper Lig'de bugün 7. kez karşı karşıya gelecek. İki takım arasında geride kalan 6 maçtan 5'ini Galatasaray kazandı, 1 maç da berabere sonuçlandı. Lig tarihinde ilk kez 2004-2005 sezonunda karşı karşıya gelen iki ekip arasındaki maçları Galatasaray, Ankara'da 2-0, İstanbul'da da 4-2'lik skorlarla kazandı. 2005-2006 sezonunda ise Ankara'da yapılan karşılaşmadan 2-1 galip ayrılan sarı-kırmızılı ekip, İstanbul'da da 4-0 galip geldi. Geçen sezon Ankara'da yapılan maç ise 1-1 sonuçlanırken, Galatasaray, İstanbul'da seyircisiz oynadığı maçı 2-0 kazanmıştı. Galatasaray, Ankaraspor'a geride kalan 6 maçta toplam 15 gol atarken, kalesinde 4 gol gördü.
21.10.2007

Kaynak : Sporx.com ve Ajanslar

M.Scofield
21.Ekim.2006, 01:12
Ankaraspor kadrosu çok iyi sonuncu olmaları birşey değiştirmez zor maç olcak

Emurafu
21.Ekim.2006, 01:49
Sporx hakan kesin ilk onbirde demiş..Karan ve nonda ikisinden biri oynuyacakmıs.....Öyle yazmıslar.......

Kalli büyük hata yapar hakan formsuz+moralsiz+yorugn aynı sekildede ardada öyle...

Arda Aut Hakan in
Hakan aut nonda in.......

Hala nondayı oynatmıyorsa yazıklar olsun..........Zaten karanı oynatmassa büyük facia olur:)

IcedEarth
21.Ekim.2006, 03:16
Radyo yayını yokmu bu maç için ???

Ziya38
21.Ekim.2006, 03:40
Radyo yayını yokmu bu maç için ???

Buyur usta

http://www.radyolig.com/mac.php?id=41

batuhanry
21.Ekim.2006, 03:43
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/187101.jpg

Keske bugun mac olmasaydi ya :o

Roberto Baggio
21.Ekim.2006, 04:13
Derhal Nonda'nın girmesi lazım bıktık artık Hakan Şükür'den geçmişine saygımız büyük ama yeter ....

IcedEarth
21.Ekim.2006, 04:22
Her şeyi geçtim de, bence konuların buraya açılması kötü oldu. Çok az kişi takip ediyor, Galatasaray maçı bile çok az ilgi gördü şimdiye kadar.

eXcitinG
21.Ekim.2006, 04:24
Her şeyi geçtim de, bence konuların buraya açılması kötü oldu. Çok az kişi takip ediyor, Galatasaray maçı bile çok az ilgi gördü şimdiye kadar.

Ne aLaka?? Zaten takip eden burdan da takip ediyor.KonuLar sanki neydiği beLirsiz şekiLde ortaLıkta durunca neden daha iLgi görsün ?

DeNiZ_1903
21.Ekim.2006, 04:47
Skor alabilirmiyim arkadaşlar ?

fenerbahce_1907
21.Ekim.2006, 04:56
Dk 77 0-0 maç.

uAsamet91
21.Ekim.2006, 05:11
Korktugum tek kisi vardi oda hikmet karaman isini fazlasiyla yapti bugun

Aykan19o3
21.Ekim.2006, 05:12
Ohhhh Bitti. :D

Galatasaray : 0 - 0 : Ankaraspor

Memedov
21.Ekim.2006, 05:13
Beklemedigim bir skordu supriz oldu, tebrikler Ankaraspor.

eXcitinG
21.Ekim.2006, 05:14
Bizim açımızdan çok iyi oLdu.Ankarasporda söyLenene göre çok iyi mücadeLe etmiş.

yunusgs
21.Ekim.2006, 05:15
Malesef gerkesiz bir 2 puan kaybı yaptık bu puan kaybı kötü oldu ama futbolda da her zaman kazanamazsınız dua edelimde yarın Sivasspor puan kaybetsin tek teselli o olsun ve Kalli Bordeaux maçına kadar takımı düzeltmeli.

Roberto Baggio
21.Ekim.2006, 05:20
Özer Hurmacıyı ağzım açık izledim Özer çabuk gel Gs'mize:D

batuhanry
21.Ekim.2006, 05:22
Özer Hurmacıyı ağzım açık izledim Özer çabuk gel Gs'mize:D

Çokmu iyiydi Hurmacı ?

BlackEagle19o3
21.Ekim.2006, 05:33
Son 2 haftada Gs'nin puan kaybetceği belliydi.Ondan önceki çoğu maçta Gs'nin kazanacağını söylemiştim:icon_biggrin:.Bence sen de biraz objektif ol.Ligdeki 34 maçın 34'ünü de kazanacaksın diye bir kural yok:icon_wink:

Aynen katılıyorum arkadaşlar biraz reel konuşalım ...
Bence siz de reel konuşun biraz.Tama Gs favori ama rakipler de boş değil.Geçen hafta Kayseri deplasmanından fark bekleyenler,bu hafta Ankaraspor'un kadrosuna bakmadan lig sırasına göre konuşanlar,Nonda'dan en az 2 gol bekliyorum diyenler:icon_razz:,Gs'yi şimdiden lig ve Uefa şampiyonu ilan edip,harika top oynadığını söyleyenler?Bunlar çok mu real soruyorum sana.;)

Tebrikler Ankaraspor...Bu puan kaybına çok sevindim.Belki de 2 hafta sonra Kadıköy'de Demirören Döneminde ilk kez lider oluruz:p

El Comandante
21.Ekim.2006, 05:36
Kalli cok hatalar yapiyor,74 yasina gelmis artik futbol hakkinda bir uzman,profesör olmasi gereken yerde kendisinden beklenenleri yapamiyor.Büyük antrenör olmadigi cok net belli.Oyuncu secimlerinde hep hata yapiyor.Ve israrla kendi egosunu tatmin etmesi icin kendi bildigini okuyor.Bizim yönetim de bu durumda sessiz kaliyor.2 haftadir puan kaybediyoruz,defansif acidan sorunlarimiz büyük.Ve acikcasi ben ilerisi icin cok tedirginim...

Maca gelirsek;
Ben bizim takimda en cok Arda`yi begendim bu mac,ama Kalli cok sacma bir degisiklik yapti her zamanki gibi ve Arda`yi oyundan cikardi,zaten ondan sonra sol kanattan tek atagimiz yok.Arda oyunda oldugu sürece en cok sol kanattan geliyoruz ama Arda oyundan ciktigi zaman sol kanattan tek atagimiz yok.Ne kadar ilginc degil mi ? ;)
Lincoln bu macta pek etkili degildi,ilk yarinin son 10 dakikasinda iyiydi,hareketliydi tek..
Hakan Sükür cok kötü oynuyor,ama Kalli onu hep ilk 11de oynatiyor.Allah bilir Bordeaux macinda da ilk 11de Hakan olur ;)

Ankaraspor kötü oynadi,sahalarina kapandilar,kontaraklarda gelmeye calistilar.Necati,Özer,Tita biraz cirpindilar ama onlar da faydali degillerdi..

Roberto Baggio
21.Ekim.2006, 05:37
Son 2 haftada Gs'nin puan kaybetceği belliydi.Ondan önceki çoğu maçta Gs'nin kazanacağını söylemiştim:icon_biggrin:.Bence sen de biraz objektif ol.Ligdeki 34 maçın 34'ünü de kazanacaksın diye bir kural yok:icon_wink:

Bence siz de reel konuşun biraz.Tama Gs favori ama rakipler de boş değil.Geçen hafta Kayseri deplasmanından fark bekleyenler,bu hafta Ankaraspor'un kadrosuna bakmadan lig sırasına göre konuşanlar,Nonda'dan en az 2 gol bekliyorum diyenler:icon_razz:,Gs'yi şimdiden lig ve Uefa şampiyonu ilan edip,harika top oynadığını söyleyenler?Bunlar çok mu real soruyorum sana.;)

Tebrikler Ankaraspor...Bu puan kaybına çok sevindim.Belki de 2 hafta sonra Kadıköy'de Demirören Döneminde ilk kez lider oluruz:p

ya yürü git allasen maç berabere bitince konuşmak kolay tabi tüm maçlarımızdan önce Gs yenilcek puan kaybedecek diyorsun bugün de biri tuttu ayrıca batu Özer müthişti....

BlackEagle19o3
21.Ekim.2006, 05:40
ya yürü git allasen maç berabere bitince konuşmak kolay tabi tüm maçlarımızdan önce Gs yenilcek puan kaybedecek diyorsun bugün de biri tuttu ayrıca batu Özer müthişti....
Öncelikle üslubuna dikkat et!O mesajlarımdan alıntı yap o zaman ben de göreyim hangi maçtan önce söylemişim.Saçma sapan konuşma.
Beni sizin taraftarla karıştırdın galiba(Örn.samet.süner:p)

DeNiZ_1903
21.Ekim.2006, 05:45
Bizim açımızdan iyi oldu :) Ankaraspor büyük takımlardan puan alıyor bu sene :D

GeNç KaRTaL
21.Ekim.2006, 05:48
Bu maçta Galatasaray'ın puan kaybetmesi çok iyi oldu.Bizim için Galatasaray maçının dönüm olduğunu söyledim bir kaç konuda.Ondan sonra daha atak oynamaya başladık.Galatasaray içinde o maç dönüm noktası oldu.O maçla beraber o hücum zenginliğini kaybetti.Umarım ilerleyen haftalarda bu kötü performanslarını devam ettirirler.

Roberto Baggio
21.Ekim.2006, 05:51
Çok heveslenmeyelim bu kadar yahu....

eXcitinG
21.Ekim.2006, 05:52
KonuşmaLarınıza dikkat edin.Yoksa ben dikkat etmeye başLıyorum Şimdi.Artık uyarmıyorum ona göre.

shamur1
21.Ekim.2006, 06:18
Kım ne derse desın avantaj Gs de .. Bjk cabuk havaya gırdı öle guzel bı oyun oynamadılar

GeNç KaRTaL
21.Ekim.2006, 14:10
Kım ne derse desın avantaj Gs de .. Bjk cabuk havaya gırdı öle guzel bı oyun oynamadılar

Ne avantajından bahsediyorsun? Daha ligin çok başı.Daha çok sular akar bu derenin altından.

Universal
21.Ekim.2006, 17:30
Bu maç keşke dün oynanmasaydı. Oyuncular terörü düşünmekten maça konsantre olmadılar. Bir veya iki gün sonrayada ertelenebilirdi.

Emurafu
21.Ekim.2006, 17:42
Çok koşuşturmalı bir maç oldu...

Ankaraspor çok mücadele etti..Bir nevi bana Moldova’yı hatırlattı...Ama bizde aynı şekilde mücadele koyduk maç boyunca...Ama Hakan Şükür ve Lincoln’nün kaçırdığı posizyonlar girmeyince Barış’ın şutu direkte kalınca , Ümit Karan bir türlü istediği vuruşları yapamayınca gol çıkartamadık...

Öncelikle Hikmet Karaman çoğu kişinin göremediği bir şeyi görmüş Galatasaray’da ve bunu engellemek için takımını sahaya çıkartmıştı...(Hikmet hoca bu takımı topalıyacak demişdim)

Neydi bu peki;

Galatasaray sezon başından beri defansını ataklara katarak önemli bir baskı kuruyor rakip üzerinde ve hataya zorluyor...

İşte Hikmet Karaman bunu iyi analiz etmiş ve Tita-M.Yılmaz ve Necati gibi çok yer değiştiren 3 forvet oyuncusunu bizim defans oyuncularımıza müdafa yapmakla görevlendirmiş...

Hikmet Karaman Galatasary’ın defansıyla orta sahasının arasına sızmaya çalışmıştır ve bundada başarılı olmuştur gerçektende...Dolayısıyla Galatasaray defansının atakları katılmasını engellemekti Hikmet Hocanın amacı...Genelde orta saha ile forvet hattının arasını kapatmaya çalışır rakipler...Ama Galatasaray gibi oyunu defansından kuran ve hücumdayken rakip yarı sahaya kadar gelip seken ilk toplara müdahale edip bu topların Lincoln -Linderoth-Arda gibi ayaklara kazandıran bir takım ile oynuyorsan şayet Hikmet Karaman’nın yaptığı doğrudur..Güzel bir taktisyenlikti bence..

Kalli ise Galatasaray’ı sezon başından beri oynattığı taktikle sahaya sürdü..Çağdaş futbolun gereği olan kanat organizasyonlarından 90 3 te dahi vazgeçmedi...Yanlış tercih olarak Hakan Şükür olarak gösterilmektedir Kalli eger bu kadroyu uefa macında sürerse yeniliriz..Kesinlikle o maçta nonda oynaması gerekiyor..Kalli artık hakanı dinlendirmesi lazım...

Maçın Galatasaray adına güzel yanları Song-Servet ikilisinin gitgide birbirine alışması ve çok dikkatli oynayarak rakiplerine aman vermiyor olması..Bir başka güzellik Barış Özbek gibi bir oyuncunun gitgide daha büyük bir kazanım haline bürünmesi...Gene Uğur Uçar hatasız ve müthiş olgun bir futbol ortaya koyarak gitgide performansını arttırmakta...Aynı şekilde nerdeyse yüzde yüz pas isabetiyle ve sahadaki sağlam duruşuyla Hakan Balta öne çıkan bir diğer oyuncuydu...

Çok tartışılan Orkun ise bu kadar iyi oynayan bir defansın arkasında top bile gelmezken , kendisini sıcak tutmayı başarıp önemli bir uzak şutu bertaraf edebilmeyi başarmıştır..

Galatasaray’lı futbolcuları tek tek incelediğimizde enteresan bir şey çıkıyor karşımıza...

9.haftaya geldik ve biz ilk haftalarda forvet hattının çok iyi olduğunu defansın ise S.O.S verdiğini yazrken gitgide defans hattımız iyi bir seviyeye geldi fakat forvet oyuncularımızda bu sefer formsuzluk yaşanmaya başladı...Arda-lincoln-Şükür-Karan arzulu fakat başarısız oynamaktalar...Keza sonradan giren Hasan Şaş’t başarısız idi bugün..Biraz tek başına maçı koparma yolunu seçti gibime geldi...

Takım içindeki bireysel başarı ivmesi bu şekilde bir değişkenlik göstermekte şuan için...

Maçın genel havasına baktığımızda ise bugün gerçekleşen terör olaylarının ve artık bıkkınlık veren seyrcisiz maç oynama olayının ve gene lig sonuncusu ile oynuyor olmamızın ve 15 günlük lige verilen uzun aranın yarattığı soğukluğun futbolcular üzerindeki yaptığı konsatrasyon eksikliği açık ve net bir şekilde göze çarpmaktaydı...

Özellikle Ankaraspor tarzı düşme tehlikesindeki takımlara karşı oynadığımız maçlarda çok daha konsantre bir şekilde sahaya çıkmamız gerektiğini düşünüyorum...

Ankaraspor can havliyle oynadı bugün ve büyük bir direnç gösterdi..İlk yarının son 8 dk.sı ve 2. yarının ilk 10 dk. sı yaptığımız baskıyı biraz daha uzatabilseydik maçıda alabilirdik ama defansımızda bu kadar iyi oynamasaydı maçıda kaybedebilirdik...

O yüzden ligin uzun bir maraton olduğunu ve her maçı kazanmamızın imkansız olduğunu düşünerek çok fazla bu puan kaybını abartmamamız gerektiğini düşünmekteyim...İki haftada 4 puan kaybettik ve cepten yedik...Şimdi cebimizi tekrar doldurma yoluna girmeliyiz..Uefa Kupası ile olsun Türkiye Kupası ile olsun , lig maçları ile olsun yoğun bir tempoya giriyoruz ve çok fazla arka arkaya deplasman maçları oynayacağız...Keşke bugün kazansaydıkta bu zorlu periyotta cebimizde harcayacak paramız olsaydı..Yapacak bir şey yok yüksek konsantrasyon ile işallah en az kayıpla bu önümüzdeki periyoduda atlatırız...

Maçın skoru maçın hakkıydı...

Son olarak hakeme değinmek gerekirse şayet;

Hakemler Lincolne atılan tekmelere daha dikkat etmeliler diye düşünüyorum ve yan hakemler gitgide kötü karalara imza atıyorlar bugünde Song’un posizyonunda aynı tür bir hata söz konusu oldu..
Ayrıca hakem en az 6 dakika uzatma vermesi gerekirken 3 dakika uzatma verdi..Üstelik bana göre penaltı vermedi..Ama bunlara sıgınmamalıyız...Ankaraspor bundan sonra üst sıralara tırmanıcak bunuda göreceksiniz.......

Maç hakkında en olumlu olay Lincoln’ün formasının altına giydiği tişörttü bence. Adnan Sezgin Lincoln’ün kendisinin bunu istediğini, cezası varsa da katlanacağını söylediğini açıkladı. Kulüp olarak biz de cezası varsa arkasındayız dedi. Bu arada federasyondan Maraton programına bağlanan birisi de tabi ki böyle bir tişörtün cezası olmaz dedi.

LİNCOLN SAKATLANDI.......

LİNCOLN sakatlandı.........Ankara macında ayagına darbe geldi..Hürriyet ve adam kocak adama sürekli vurdular:(Yani sıkı markaj altında kaldı...Bazı spor yazarlarıda lincoln birsey yapmıyor diyorlar adamı 2 kişi markaj ederse o neyapsın üstelik ayagına bilerek vuruyorlar............

LaigLeNoiR
21.Ekim.2006, 19:22
Lincoln dün gerçekten sahada yoktu.

G.Saray'ın oyun tarzını ben artık çözdüm.

Maçlarının nasıl biteceğini de anladım.

G.Saray ilk 10-15 dakika başlıyor posizyonlara ama ŞANSSIZCA atamıyorlar.Rakibe çarpıyor vs. bu tür giden maçlarda G.Saray bu şanssızlığı kolay kolay kıramıyor.Maçın 15.dakikasında abimle beraber izliyordum maçı ona da söyledim bu maçta G.Saray gol atamaz diye.Nitekim de öyle oldu.

Emurafu
21.Ekim.2006, 19:29
Lincoln sahada yoktu evet:) çünkü adamı oynattırmadılar..hikmet hoca emir vermiş lincolne sert girin diye adem ve hürriyet degismeli olarak lincolnü marke ettiler lincolnde kenarlara kactı ama pesini bırakmadılar....EE ne oldu şimdi lincoln sert hamleler sayesinde sakatlandı bordeaux macında oynaması süpheli..Hele bir pozisyonda hürriyet öyle sert kaydıki resmen kart gereken pozisyondu vermedi..Tabanla girmişdi:(

Ayrıca macınm hakemi öyle hatalar yaptiki..Ankaralı futbolcular sürekli yerde yattı...üstelik 73 ve 75 kadar maç baslamadı herkez 6 dakika falan uzatma beklerken 3 dakika uzatma verdi..Hele songun pozisyonuna korner vermesi çok komikti:)

Ama bunlara sıgınmıyoruz..Kalli teknik hata yaptı ve ayrıca hikmet hoca takımı çok iyi analiz etmiş(Bundanda korkuyordum) berabere kaldık..İiyi mücadele eden Ankarasporuda tebrik ediyoırum...

Rodrigo Tello
21.Ekim.2006, 19:33
Beraberlik çok iyi oldu :)

Emurafu
21.Ekim.2006, 20:21
Şehitlere bir saygı da Brezilyalı futbolcu Lincoln'den geldi. Ankaraspor maçından sonra üzerinde "teröre hayır" yazılı tişörtle görüntülendi.

http://img99.imageshack.us/img99/9373/48820gg4.jpg (http://imageshack.us)

Galatasaray'ın Brezilyalı yıldızı Cassio Lincoln, golsüz berabere kaldıkları Ankaraspor maçından sonra üzerinde "teröre hayır" yazılı tişörtle görüntülendi.
Ankaraspor maçında gol attıktan sonra formasını çıkartıp "teröre hayır" yazılı tişörtü ile anlamlı bir mesaj vermeyi planlayan Lincoln, karşılaşma golsüz geçtiği için bu isteğini gerçekleştiremedi.
Ancak maç sonu formasını çıkartan Lincoln, tişörtünü kameralara gösterme şansını yakaladı

_LeGolaS_
21.Ekim.2006, 20:30
Helal olsun Lincoln' e. Ondan da bu beklenirdi zaten.

gerrrard
21.Ekim.2006, 20:36
Gerçektende çok gururlandım. Helal olsun.

YusufT
21.Ekim.2006, 20:47
Helal be :)

Emurafu
21.Ekim.2006, 21:04
Lincoln’ün formasının altına giydiği tişörttü Adnan Sezgin Lincoln’ün kendisinin bunu istediğini, cezası varsa da katlanacağını söylediğini açıkladı. Kulüp olarak biz de cezası varsa arkasındayız dedi. Bu arada federasyondan Maraton programına bağlanan birisi de tabi ki böyle bir tişörtün cezası olmaz dedi.

GeNç KaRTaL
21.Ekim.2006, 22:00
Gerçekten anlamlı.

BlackEagle19o3
21.Ekim.2006, 23:36
Duyarlılığını gösterniş.Helal olsun.

ZeroG
21.Ekim.2006, 23:48
Gerçekten bravo.Bu kadar duyarlı olması sevindirici...

Sekopej
22.Ekim.2006, 05:15
Duyarlılğından dolayı Lincoln'ü takdir ettim ama maçta gösterseydi muhtemelen sarı kartı görürdü.

Maç konusu ile birleştirdim.

El Comandante
22.Ekim.2006, 07:23
Bence hakem ona sari kart vermezdi,cünkü Lincoln`ün bir sari karti vardi ve TERÖRE HAYIR yazili tisörtünü göstermesi yüzünden hakem onu atmazdi.Sonucta burada takimdan,kisiden cok Milletimize duyarliligini gösteriyor,Milletimizle bir olmak icin bir caba gösteriyor.

Atakan38
22.Ekim.2006, 19:57
Hakemin Kart Gosterıceğinide BıLse GoL Attıktan Sonra Çıkartırdı Formasını Bence

LıncoLn InsanLığı v KarekterıyLe Bır Kez Daa BuyukLuğunu Gosterdı

nart_susruko
23.Ekim.2006, 19:54
Bence hakem ona sari kart vermezdi,cünkü Lincoln`ün bir sari karti vardi ve TERÖRE HAYIR yazili tisörtünü göstermesi yüzünden hakem onu atmazdi.Sonucta burada takimdan,kisiden cok Milletimize duyarliligini gösteriyor,Milletimizle bir olmak icin bir caba gösteriyor.
"du ne yazıyor orda bakayımda ona göre kart verip vermeyeceğime karar vereyim" diyecek hali yok hiçbi hakemin.. :icon_biggrin:

Cengo
24.Ekim.2006, 09:04

kurallar her zaman uygulanır, atılırdı.
futbol sadece futboldur, siyaseti karıştırmayın.siyaset maç bitince başlar ...
sahada sadece futbol konuşulur, azılı,ahlaksız,katil terör örgütünü maç içinde konuşmamalısınız.bugün bu verilmez, başka gün diğer olay bahane edilir, kızım için yaptım denilebilir..

formaları kırmızı beyaz yapın ortasına ay yıldız koyun, biri açık forma biri koyu..

Emurafu
24.Ekim.2006, 19:45
kurallar her zaman uygulanır, atılırdı.
futbol sadece futboldur, siyaseti karıştırmayın.siyaset maç bitince başlar ...
sahada sadece futbol konuşulur, azılı,ahlaksız,katil terör örgütünü maç içinde konuşmamalısınız.bugün bu verilmez, başka gün diğer olay bahane edilir, kızım için yaptım denilebilir..

formaları kırmızı beyaz yapın ortasına ay yıldız koyun, biri açık forma biri koyu..Federasyondan birisi lig tv de maratona baglantı ona sarı verilmezdi dedi:)
Eger verilse bile sarısı iptal edilirdi:)....dedi:)

Zaten lincoln de oyundan atılmak ugruna formayı cıkaracaktı.....

bySilver
24.Ekim.2006, 22:31
Adamın planları suya düştü:)

Ahmet_77
18.Ekim.2007, 15:07
Galatasaray alır.