PDA

View Full Version : Şehitler Ölmez! Vatan Bölünmez!

Vieri
21.Ekim.2006, 16:26
Sitemiz her ne kadar oyun ve spor sitesi olsada son yaşanan olaylar sonrası sessiz kalmak ve olaylara duyarsız kalamazdık.

Şehitlerimize uzanan köpeklerin amacı zaten bizim yas tutmamız. Ama bizim sabrımız taştı dönem birlik beraberlik zamanıdır ve bu soysuzların kökünü kazımaktır.

Arkadaşlar bundan sonra sitemizi, Resmi Bayramlarımızda, Türk bayrakları ile süsleyip ve Yüce Türk İnsanına en yakışan biçimde kutlamak, yüce önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün ve silah arkadaşlarının bize bıraktığı bu ülkeyi bölmeye çalışanlara en güzel cevabı birlik ve beraberliğimizi önplana çıkartarak vermektir. Dönem artık sessiz kalma devri değil tepki verme dönemidir.

Bundan sonra tüm arkadaşlarımızı yapılacak her türlü miting, gösteri, yürüyüş ve her türlü etkinliğe katılmaya davet ediyoruz. Tek yürek tek güç olmak Türk Milletinin dayanışmasını tüm Dünyaya göstermektir.

Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve Yüce Türk halkımıza sabır diliyoruz. Yaralanan askerlerimize yani gazilerime acil şifalar diliyoruz ve dualarımızı onlardan esirgemiyoruz.

Şehitlerimizi anıyoruz başımız sağolsun. Şehitler Ölmez! Vatan Bölünmez!

eXcitinG
21.Ekim.2006, 16:32
Ordu gereken cevabı en kısa sürede vericek zaten onLara..

Bizim haLk oLarak yapmamız gereken birLik,beraberLik gösterip onLara her konuda tepkimizi vermeLiyiz artık.Bizi böLmek isteyenLere en güzeL cevap haLk oLarak bir bütün haLinde oLduğumuzu onLara göstermek oLacaktır..

Artık ok yay dan iyice çıktır.Ya bitecek ya bitireceğiz...

El Barto
21.Ekim.2006, 16:36
Bu olay artık çok şeyleri aştı. Her Türk'ün içindeki nefret giderek büyüyor. Şehit olan her kardeşimizle birlikte hepimizin içi ayrı bir yanıyor.

Artık vakit sızlanmak görüşmek toplanmak vakti değildir. Vakit eylem icraat vaktidir. Gerekenlerin yapılacağına can-ı yürekten inanıyor ve TSK'ya sonuna kadar güveniyoruz.

Tüm şehitlerimizin tuhu şad olsun. Kanlarını yerde koymayalım.!!!

Universal
21.Ekim.2006, 17:29
Kahrolsun Terör. Yıllardır tek başımıza şavasıyoruz. Bugün beni askere çağırsalar seve seve giderim. Umarım kısa süre içinde sınırı geçip kökünü kurutacağız... Bu vatan'ı bölmek isteyenlere haddini bildereceğini. Şehitlerimiziz mekanı cennet olsun...

LaigLeNoiR
21.Ekim.2006, 18:39
Bu VATAN bölünmez bu böyle biline.

Rodrigo Tello
21.Ekim.2006, 18:49
Bu Topraklar kolay alınmadı ! Kimze bu vatanı bölemez.

Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez !

the_imam912
21.Ekim.2006, 20:40
Site gerçekten güzel düşünülmüş.Giriş sayfası çok anlamlı.
Ayrıca bi tezkere alınsın kampları bi basalım görür onlar ;;)

fmsmyrna
21.Ekim.2006, 20:49
Site çok güzel olmuş Allah'ın izniyle köklerini kazıyacaz

YusufT
21.Ekim.2006, 21:17
Kahrolsun PKK!! Hainler!! Geberin gidin!!

GeNç KaRTaL
21.Ekim.2006, 21:20
Bu konuda bütün arkadaşları duyarlı olmaya davet ediyorum.Ayrıca bir şey daha belirtmek istiyorum.pkkya silah sağlayan amerikanın ürünlerine elimizden geldiğince boykot uygulayalım.Yediğimiz içtiğimiz şeyler bize şehitlerimizin kanı olarak dönmesin.

19_SeRDiNÇ_05
21.Ekim.2006, 21:27
Bu Vatan bizim biz hep buradaydık, burada olacağız. Kimse'nin gücü bu Vatanı bölmeye yetmez! Mehmetçik'ler bitmez, daha binlerce Mehmetçik var.

canavar20
21.Ekim.2006, 21:48
Şehitler Ölmez Vaten Bölünmez ! Vatan sağolsun. pkk denen bu meletin sonu gelecek elbet.

Hepimizin Başı sağolsun.

cureshot
21.Ekim.2006, 21:52
Geç bile kalınmıştı. Gelmiş geçmiş bütün şehitlerimizin ruhu şad olsun, bu vatan uğruna bir damla olsun kanı akan herkesten Allah razı olsun. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Bu vatanı bölmek, bu vatanın evlatlarını birbirine düşürmek isteyenler elbet cezalarını bulacaktır, yeter ki biz sağduyulu olalım.

gerrrard
21.Ekim.2006, 22:03
Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez !!! 70 Milyon Yürek,70 Milyon Demek !!!!

noescape85
21.Ekim.2006, 22:52
Kahrolsun pkk,kahrolsun pkk yandaşları, pkk ya sempati duyanlarda kahrolsun,lanet olsun..

Bugra19o3
21.Ekim.2006, 22:54
yukarıdaki banner gerçekten çok güzel olmuş...hiç değiştirilmesin öyle kalsın..

fm_monster
21.Ekim.2006, 22:56
Gercekten guzel olmus, kahrolsun pkk

DeNiZ_1903
22.Ekim.2006, 01:18
Çok güzel olmuş yapanların eline sağlık Turksportal'ada teşekkür ediyorum duyarlılığı için :) Şehitler ölmez vatan bölünmez !!!

QaaN-07
22.Ekim.2006, 01:56
Evlatlarımızı sahipsiz sanmaya başladı artık bunlar
Dün inanırmısınız ağladım
Bu köpekler binlerce evladımızı katletiyorlar

Artık yeter bıçak kemiğe dayanmayı geçti,kemiği kesti yetti artık!!!!

UlquioRRa
22.Ekim.2006, 02:17
Bu vatan kolay kazanılmadı. Biz bu vatanı kanla, askerlerimizle, yüreğimizle kazandık ve de birakmaya da hiç mi hiç niyetimiz yok. Bu böyle biline!!!

Sheriff
22.Ekim.2006, 04:35
Askerimizden cevap yakın zamanda gelecektir...

Tepkimizi elbetteki göstereceğiz.. Burası Türkiye ve bizler Türk'üz..Bu vatanı bölmek isteyenlere ve huzursuzluk yaratanlara en kısa zamanda gerekenin yapılacağından eminim..

Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve Türk Halkı'na sabır diliyorum..

Scocco
22.Ekim.2006, 04:49
Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum. Pkk'yı, ona yataklık edenleri, silah satanları şiddetle kınıyorum.

Haydi heryeri ay yıldızlı bayraklarla donatalım.

Şehitler Ölmez, VATAN bölünmez!

wwhirlwind
22.Ekim.2006, 20:07
şehitler ölmez vatan bölünmez

meddah
23.Ekim.2006, 08:49
Konu mecraında kalsın lütfen..
Doğrudan alakalı olmayan mesajlar silinmeye devam edecektir..