PDA

View Full Version : FM 2008'de Yamaları Atacağımız Alanlar

Memedov
22.Ekim.2006, 09:29
Updateler:

Belgelerim>Sports Interactive>Football Manager 2008>db

Futbolcu Resimleri :

C:>Program Files>Sports Interactive>Football Manager 2008>data>graphics>pictures>players>normal

Logolar:

C:>Program Files>Sports Interactive>Football Manager 2008>data>graphics>pictures>logos

Formalar Paketleri:

C:>Program Files>Sports Interactive>Football Manager 2008>data>graphics>pictures>kits

Taktikler:

Belgelerim>Sports Interactive>Football Manager 2008>tactics

Antrenmanlar:

Belgelerim>Sports Interactive>Football Manager 2008>schedules

Kayıtlı Oyunlar:

Belgelerim>Sports Interactive>Football Manager 2008>games

Ses Paketleri:

Belgelerim>Sports Interactive>Football Manager 2008>sounds

Maç Kasetleri:

Belgelerim>Sports Interactive>Football Manager 2008>matches

Kale Ağları:

C:>Program Files>Sports Interactive>Football Manager 2008>data>graphics>pitch>nets

Toplar:

C:>Program Files>Sports Interactive>Football Manager 2008>data>graphics>pitch>balls

Popuplar:

C:>Program Files>Sports Interactive>Football Manager 2008>data>graphics>pitch>popup

Maç İkonları:

C:>Program Files>Sports Interactive>Football Manager 2008>data>graphics>pitch>icons

Arkaplanlar:

C:>Program Files>Sports Interactive>Football Manager 2008>data>graphics>backgrounds

Dil Dosyaları:

C:>Program Files>Sports Interactive>Football Manager 2008>data>languages

Türkçe Spiker:

C:>Program Files>Sports Interactive>Football Manager 2008>data>match events

vita es morte
23.Ekim.2006, 00:44
biz bu yamaları, ekleri nerelerden bulabiliriz.. henüz Turksportal'a eklenmedi hiçbiri.

El Barto
23.Ekim.2006, 00:52
biz bu yamaları, ekleri nerelerden bulabiliriz.. henüz Turksportal'a eklenmedi hiçbiri.

Eklenmedi çünkü çalışmalar devam ediyor hala oyun daha yeni çıktı yakında hepsini kullanımınıza sunacaktır arkadaşlar.

the_imam912
23.Ekim.2006, 01:00
Canım graphics.fmf var dellencem yahu.
Aydınlatın beni.

akgulfb
23.Ekim.2006, 07:20
bunları açıklamışsınız iyi hoş da C:>Program Files>Sports Interactive>Football Manager 2008>data dan itibaren dosyalar FMF uzantılı olarak karşımıza çıkıyor. Bu dosyayı açacaksak nasıl açacağız.Yok açmayacaksak bu yamaları nereye atacağız.Teşekkürler

fm26mer
23.Ekim.2006, 21:47
Canım graphics.fmf var dellencem yahu.
Aydınlatın beni.

3 V yetermi:D

vallahi bendede öyle:( ama fmf editör yapılıyomuş...

RoNNiE91
24.Ekim.2006, 00:00
Ben logo ve yüz paketlerini Belgelerim>Sports Interactive>FM 2008>graphics>pictures>logos/kits/players içine attım.Cache yi sildim ve çalıştı.Graphics,pictures,logos ve kits dosyalarını kendim oluşturdum.

Sekopej
24.Ekim.2006, 00:03
Belgelerim içersinde bulunan Sports Interactive içine de atabilirsiniz.

Yakın zamanda sitemizden yamaları indirmeye başlayabilirsiniz. Biraz daha zaman istiyoruz sizden.:)

vita es morte
24.Ekim.2006, 02:41
Belgelerim içersinde bulunan Sports Interactive içine de atabilirsiniz.yani FM 2007'den bildiğmiz şekilde atacağız. tek fark program files da değil belgelerim deki sports interactive klasörüne..

33avci33
25.Ekim.2006, 02:56
ya 3 büyükler yüz paketi yayınlandı bgn mesela ama nasıl atcaz belli deil bu sports interactive bu sefer saçmalamış

http://www.turksportal.net/dosya/fm/28686/bilgi/

bu yamayı indirip kullanabilen varmı merak ediorum arkadaşlar nasıl yapcaz eğer yapan varsa bi tarif etsinde bizde yapalım??

33avci33
25.Ekim.2006, 18:29
ya orda olduğunu biliorum ama orda belgelerim>sports interactive>fm2008>graphics dio ama graphics die bi dosya yok

Sekopej
25.Ekim.2006, 18:38
ya orda olduğunu biliorum ama orda belgelerim>sports interactive>fm2008>graphics dio ama graphics die bi dosya yok

O zaman sen graphics diye bir dosya oluştur ve onun içine at.:)

nessus
25.Ekim.2006, 21:19
Ses dosyalarını sounds klasörüne atarsak maç içinde hemen aktif olacak mı? Birşey yapmak gerekiyor mu? wav mı atacağız mp3 mü ? Bi el atıverseniz :)

33avci33
25.Ekim.2006, 22:22
O zaman sen graphics diye bir dosya oluştur ve onun içine at.:)

onuda denedim olmuo

arkadaşlar kullanan yokmu hiç bu yamayı??

sacrameNt
29.Ekim.2006, 13:38
Arkadaşlar dosyaları atıyorum belgelerime cache yi siliyorum fakat oyunu her açtığımda cache klasörü tekrar çıkıyor ve dosyalar gözükmüyor. Yardımcı olurmusunuz ?

besiktas1903
02.Kasım.2006, 08:50
Updateler:

Belgelerim>Sports Interactive>Football Manager 2008>db

yapdim ama oyunu acinda 8.0 yaziyor?

Flawless Victory
06.Kasım.2006, 22:08
Tahminen kitserver gibi bir uygulama gelecek ileri dönemde ama bilemiyoruz tabi.

Tedesco
25.Kasım.2006, 23:00
arkadaşlar bu logoları attım ama bir türlü almanya ve ingiltere liginin logoları çıkmıyor herşeyi yaptımm.cache dosyası felan sildim..daha ne yapabilirm kafayı yicem yaw....bir de ingiltere ve almanya liginideki oyuncuları yüzleride çıkmıyor..bir yardım lütfen... :(

DisCo
26.Kasım.2006, 00:07
Yamayı indirdikten sonra doğru klasörler içine bırakmalısınız. Buraya kadar herşey normalse cache adlı dosya silin. Oyuna giriş yaptığınızda problem olmayacaktır. Eğer hala göremiyorsanız daha önce başka paket yüklediyseniz onu silin çalışması gerekir.

scar face
28.Kasım.2006, 06:11
Mehmet Topcuya tskler hepsni kolaylıkla yukledım sayesınde

mangamali
27.Ocak.2007, 02:39
mehmet topcu herşey için saol kardeşim

turqut
23.Mart.2007, 06:50
beyler bu yamalarıı inidrrken sorun yasıyorum indirrken safa görüntülenemiyor yardımcı olursanız sevinirim

shadowrefree
24.Mart.2007, 03:23
sunucular taşınıyor bu aralar problem var...birkaç gün bekle...

badimadi
19.Mayıs.2007, 21:57
usta 8.0.2 indirdim.Nereye atıcam bunu
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Yok mu sorumu cevap vericek acil lazım

CreaterS
25.Mayıs.2007, 17:35
eline koluna sağlk

DisCo
25.Mayıs.2007, 18:41
usta 8.0.2 indirdim.Nereye atıcam bunu

Yok mu sorumu cevap vericek acil lazım

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\data\db

içine bırakın.

LordMaGic
20.Haziran.2007, 03:33
taktik inidrisn schedules die bir dosya yok

db games graphics matches skins sounds tactics dosyaları var
yardım edermisiniz

bySilver
20.Haziran.2007, 04:22
schedules i kendin oluştur ;;)

guarin14
23.Haziran.2007, 09:50
graphics fln yok bunları kendimizmi olusturacağız?

torres61
27.Haziran.2007, 18:37
abi bende yamayı yüklüyorum şifre isyiyor hepsinde buna bir çözüm bulabilirmisin
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
abi bana yardım et benim 2008'e yama yüklüyorum yüklerken yama istiyor

emreihtiyar
28.Haziran.2007, 01:33
update leri yazan yere atıorum ama olmuyor yardım lütfen?

bySilver
28.Haziran.2007, 02:12
Rar' dan çıkarıyor musun ondan sonra cache yi siLiyor musun ?

emreihtiyar
28.Haziran.2007, 09:40
Rar' dan çıkarıyor musun ondan sonra cache yi siLiyor musun ?

rar'dan çkarıyorum update ediorm db den fln klasör oluo ama cache silmiorm onu nasıl yapacağım?

winner3
28.Haziran.2007, 15:38
mrb ben bişey sorcaktım... benim bilgisayarımda kayıtlı oyunum var ama diğer bilgisayarıma aktarmak onda oynamak istiorum bunu nasıl yapabilirim acaba yardım ederseniz sevinirim TŞKRLER...

Sekopej
28.Haziran.2007, 16:18
abi bende yamayı yüklüyorum şifre isyiyor hepsinde buna bir çözüm bulabilirmisin
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
abi bana yardım et benim 2008'e yama yüklüyorum yüklerken yama istiyor

Biraz daha açabilir misin? Sorununun ne olduğunu tam olarak anlayamadım?

rar'dan çkarıyorum update ediorm db den fln klasör oluo ama cache silmiorm onu nasıl yapacağım?

Öncelikle sizden güzel Türkçe'mizi güzel kullanmanızı rica ediyorum.:)

C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2008\cache

Yukarıdaki adreste cache klasörünün içerisinde ne varsa sileceksin oyuna girmeden önce.

mrb ben bişey sorcaktım... benim bilgisayarımda kayıtlı oyunum var ama diğer bilgisayarıma aktarmak onda oynamak istiorum bunu nasıl yapabilirim acaba yardım ederseniz sevinirim TŞKRLER...

Belgelerim içerisinde Sports Interactive dosyasında games klasörü var. Oraya girdiğinde kaytlı oyunlarını göreceksin. Almak istediğin oyunu kopyalayarak diğer bilgisayarda games içine atarsan sorunsuz oynayabilirsin.

coolh
30.Haziran.2007, 05:59
arkadaşlar fm 2008 aldım ve turkce yama bulmustum fakat calısırken devamlı hata levhası cıkıyor ve out of bounds dıye oyunu cubuga gerı cekıyo ve anlıyacagınız ınsanda zevk bırakmıyor acaba bunun nedenı ne olabılr? turkce spıker kulanıyorum bana ayrdımcı olabılırsenız sevınırım?

friedman
30.Haziran.2007, 23:00
meraba ben 8.0.2 yamasını indirdim dosyaları update ettm ve ayrıca database kısmına kopyaladım ancak oyunu actıgımda "unable to find the Footbal Manager CD" yazıyor bu herkeste olusan ve cd yi taktıgımızda düzelen bisey mi yoksa yanlıs yaptıgım bir sey mi var?

emreihtiyar
01.Temmuz.2007, 06:12
C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2008\cache

Yukarıdaki adreste cache klasörünün içerisinde ne varsa sileceksin oyuna girmeden önce.

kardeş güzel eyw. ama... ben 802^nin içinde data klasörü var. o data'nın da içindekileri C:Program Files/...../ Sport İnteractive/ Data nın içiine kopyaladım...yine 802^nin içindeki db klasörü war onun içindekileride C:Program Files/...../ Sport İnteractive/ Data/db ye kopyaladım....cache'i sildim...sora oyuna girdim oyuna başlıo ama siyah ekran war hiç bişe gözükmüo :S

bySilver
01.Temmuz.2007, 06:22
meraba ben 8.0.2 yamasını indirdim dosyaları update ettm ve ayrıca database kısmına kopyaladım ancak oyunu actıgımda "unable to find the Footbal Manager CD" yazıyor bu herkeste olusan ve cd yi taktıgımızda düzelen bisey mi yoksa yanlıs yaptıgım bir sey mi var?

Sitemizde iLLegaL payLaşım yasaktır.

arkadaşlar fm 2008 aldım ve turkce yama bulmustum fakat calısırken devamlı hata levhası cıkıyor ve out of bounds dıye oyunu cubuga gerı cekıyo ve anlıyacagınız ınsanda zevk bırakmıyor acaba bunun nedenı ne olabılr? turkce spıker kulanıyorum bana ayrdımcı olabılırsenız sevınırım?

TM 2008 den başka türkçe yama yükLediysen oLabiLir TM 2008 i yukLe

http://rapidshare.de/files/39846910/tm2008v1.rar.html Link günceLLemeyi unutma

nevermind1903
04.Temmuz.2007, 01:12
Merhaba acemiyimde FM türkçe yama nerden indirebiliriz?

isimsiz
04.Temmuz.2007, 01:50
peki veri tabanı güncellemesini nereye yüklüyücez arkadaşım yardımcı olurmusun lütfen biris yardımcı olsun birazn önce indirdim fakat nereye yükliyiceğimi bulamıyorım

Veritaban__305__Guencellemesi_v1
^^
[indirdigğim program]

ysfblt
11.Temmuz.2007, 01:26
FM2008 v8.0.2 Geliştirme Paketi peki bunu nereye koyucaz

Cyzio
11.Temmuz.2007, 02:23
FM2008 v8.0.2 Geliştirme Paketi peki bunu nereye koyucaz

Resmi patch olan 8.0.2 kendiliğinden yükleniyor oyunun kurulu olduğu yere..;)

ysfblt
11.Temmuz.2007, 03:02
ya bu yeni çıkan fm 08 masa üstü yazılımını ben C/Programfiles/Sports interaktive/data/ languages 'e attım ama türkçe olamadı

El Barto
11.Temmuz.2007, 03:09
ya bu yeni çıkan fm 08 masa üstü yazılımını ben C/Programfiles/Sports interaktive/data/ languages 'e attım ama türkçe olamadı

Atmayacaksın onu arkadaşım kuracaksın bilgisayarına.

ysfblt
11.Temmuz.2007, 03:26
kurdum ama yine olamdı yani kurduktan sonra atçamıyım yoksa masa üstünde mi dursun???

El Barto
11.Temmuz.2007, 03:27
kurdum ama yine olamdı yani kurduktan sonra atçamıyım yoksa masa üstünde mi dursun???

Linkteki forumlara göz at aradığın herşeyi bulman mümkün.

http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=436

ahmet1972
13.Temmuz.2007, 21:34
yha beyler ben dil dosyasını indirdm ama data nın içinde langueses dosyasını bulamıorm pls help

goosfraba
23.Temmuz.2007, 10:15
Sitemizde illegal paylaşım, yardım istemek ve yardım etmek yasaktır arkadaşım.

ümitmert67
23.Temmuz.2007, 19:54
mrb bn bu 8.0.2 yi kuruorum ama oyuna girince cd istio. . . bunu nasıl düzeltebilirm. .

SiR ToMaSRoSiCkY1
23.Temmuz.2007, 20:02
mrb bn bu 8.0.2 yi kuruorum ama oyuna girince cd istio. . . bunu nasıl düzeltebilirm. .

Oyun Çalışmıyor, C.RA.CK Hakkında

--------------------------------------------------------------------------------

Turksportal Forumlarında

ILLEGAL paylaşımlar, Bu konularda Soru Sormak, Sorulmuş Bir Soruya Cevap Vermek

KESİNLİKLE YASAKTIR!

Dikkate etmeyenler hakkında uyarı ve ceza sistemi uygulanacaktır.
Illegal link paylaşımı yapanlar forumdan atılır.

Herkesin Bilgisine!

erenerakcora
27.Temmuz.2007, 20:48
pach i kurdum siyah ekran çıkıyo ne yapmam lazım??

SiR ToMaSRoSiCkY1
29.Temmuz.2007, 17:16
pach i kurdum siyah ekran çıkıyo ne yapmam lazım??

Hangi patchi kurdun?Tam olarak sorununun ne olduğunu söylersen yardımcı olabiliriz.Fm 2008 Oyununda Çıkan Hataların Çözümleri burayı kullanırsan daha iyi olur.Bunun yeri burası değil.Link;http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=53117

onurartar
30.Temmuz.2007, 08:36
Ya kusura bakmayın ben bilgisayar konusunda biraz acemiyim.Türkçe yamayı indirdim ama benim oyunda sports interactive in içinde data dosyası yok bi yardımcı olabilirseniz sevinirim.

SiR ToMaSRoSiCkY1
30.Temmuz.2007, 14:21
Ya kusura bakmayın ben bilgisayar konusunda biraz acemiyim.Türkçe yamayı indirdim ama benim oyunda sports interactive in içinde data dosyası yok bi yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Nasıl yok?C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008 klasörünü ayarlardan gösterince Turksportal Masaüstü çalışacaktır.

onurartar
30.Temmuz.2007, 23:04
Nasıl yok?C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008 klasörünü ayarlardan gösterince Turksportal Masaüstü çalışacaktır.

Tamam buldum ve yaptım kaydettim ama oyuna başla dediğimde oyuna ait uygulama dosyası bulunamadı diyor bunun nedeni nedir acaba?Yani oyunu açamıyorum normal ingilizcesi açılıyor fakat Türksportal masaüstünden türkçe olarak oyunu açamıyorum

SiR ToMaSRoSiCkY1
30.Temmuz.2007, 23:30
Tamam buldum ve yaptım kaydettim ama oyuna başla dediğimde oyuna ait uygulama dosyası bulunamadı diyor bunun nedeni nedir acaba?Yani oyunu açamıyorum normal ingilizcesi açılıyor fakat Türksportal masaüstünden türkçe olarak oyunu açamıyorum

Windows Vista mı kullanıyorsunuz?

onurartar
30.Temmuz.2007, 23:37
Windows Vista mı kullanıyorsunuz?

Hayır windows xp kullanıyorum ayrıca diğer forumlarıda okudum.Catch dosyasını silin yada fm.exe.exe yazıyor olabilir şeklinde yorumlar vardı fakat ben bu iki dosyayıda bulamadım.Biraz acemiyim kusura bakmayın yardımcı olursanız sevinirim.

SiR ToMaSRoSiCkY1
30.Temmuz.2007, 23:58
Hayır windows xp kullanıyorum ayrıca diğer forumlarıda okudum.Catch dosyasını silin yada fm.exe.exe yazıyor olabilir şeklinde yorumlar vardı fakat ben bu iki dosyayıda bulamadım.Biraz acemiyim kusura bakmayın yardımcı olursanız sevinirim.

Şu Cath dosyası sakın Cache olmasın?

fm.exe ise C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008 içindeki fm.exe'dir.

Nedvedmania
04.Ağustos.2007, 16:28
Bende

diye bir adres bulunmuyor.

Benim önceden başka bilgisayarım vardı o bozuldu ama kasasındaki bilgileri bi aletin içine koyduk (aletin genel adını bilmiyorum :) ) USB ile bilgisayara basıp işlerimi ordan yapıyorum. şuanda babamın bilgisayarını kullandığımdan babamda kendi bilgisayarına oyun yüklenmesini istemiyor. Bende benim bu USB ile bağlanan aletin içine attım yani C: değilde F: in içine attım. Ve F: için içindede böyle bir (C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adınız\Application Data\Sports Interactive\Football Manager 2008\cache) adres yok

Edit : olayı yanlış anlamışım ve doğrusunu görünce büyük bir hıııı çektim :D Ben ordaki kullanıcı adını oyundaki kullanıcı adı zannetmişim ama meğer bilgisayardaki kullanıcı adıymış :D şuanda hiçbir sorun yok .

XmN
06.Ağustos.2007, 03:44
Arkadaşlar Türkçe Spiker Tam Çalışıyomu Hata FeLan Veriyomu Bana Özel Msj Atarsanız İyi Olur

SiR ToMaSRoSiCkY1
06.Ağustos.2007, 04:07
Arkadaşlar Türkçe Spiker Tam Çalışıyomu Hata FeLan Veriyomu Bana Özel Msj Atarsanız İyi Olur

Arkadaşım Turksportal Masaüstü sağlam çalışıyor.Uzun incelemelerin denemelerin sonunda yapılmıştır.Kullanabilirsin.

sahininho
10.Ağustos.2007, 20:31
2009 güncellemesini yükledim. 1 agustosa kadar olan transferler eklenmiş. C:\Documents and Settings\username\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db içine attım inen dosyayı ancak çalışmadı. yardımcı olursanız sevinirim.

cumpax
11.Ağustos.2007, 17:13
fm08 vista uyumlu türkçe yama nezaman çıkacak acaba bilgilendirirseniz sevinirim

carisma10
11.Ağustos.2007, 23:20
benim bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim manajeri yükledi ok tmm türkçe yamasınıda yükledim %96 oranında türkçe oluyor yazıo fakat yeter kadar türkçe degil nerdeyse hepsi aynı bazı yerler türkçe oldu yardımcı olursanız sevinirim nasıl yapabilirim onu ???

yesilhasan
15.Ağustos.2007, 04:00
tum mesajlari okudum nerdeyse benimkine benzer bi sorun bulamadim demekki sorun ben de :) bilgisayarimda vista yuklu ve cache dosyasini bulup silemiyorum. yeni paketlerin hicbirini oyunumda acamiyorum :( yardimci olursaniz sevinirim.

Hmthmz
20.Ağustos.2007, 02:41
Ya Arkadaşlar yardım edin Cache die bi klasör yok nası çıkıyo yardım edin Lütfen yamaları bir türlü yükleyemdim yardım edin Lütfen Lütfen !!!!!!!!!!!!

Emre1905gs
21.Ağustos.2007, 02:27
merhaba ben 8.02 pack ındırdım ama olmuyo onu rar ettım program fıles . sports ınteractıve . fm ye ama oyunu acınca cD ıstıyo napcam nasıl kurcam ızah edebılırmısınız lutfen

ayberk82
21.Ağustos.2007, 20:41
bu güncellemeyi yaptım fakat yeni oyuna başlatmak için tıkladığımda 8.0.2 database seçeneği dışında V.1 güncellemesi ile ilgili seçenek ortaya çıkmıyor. bu sorunu nasıl giderebilirim.

ayrıca ben bu dosyayı belgelerim üzerinden db dosyasına attım yani data nın içinde olan db klasörüne koymadım. bildiğim kadarıyla doğru olanda bu galiba

D:\Program Files\fm\data\db içine koymadım. yerleştirdiğim yer C:\Documents and Settings\aytek-ayberk\Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\db\FM2008-2009 Güncellemesi V1

DOĞRU DEĞİL Mİ

emmir
21.Ağustos.2007, 21:34
Abi bende bu graphics falan yok ya çıldırıwericem nie eksik şeyler var nolur yardmm

SiR ToMaSRoSiCkY1
23.Ağustos.2007, 17:41
Abi bende bu graphics falan yok ya çıldırıwericem nie eksik şeyler var nolur yardmm

O dosyaları kendin oluşturucaksın.

Meira1905
23.Ağustos.2007, 20:18
Arkadaslar benim sorum su : 8.02 versiyonu yuku ve 2008 son transferlerin bulundugu yamayi indirdim.Masa ustune sikistirlmis dosya olarak geldi.Fakat ondan sonrasini bir turlu kuramadaim.Yardimlariniz icin simdiden tesekkuler.

Memedov
23.Ağustos.2007, 20:28
Arkadaslar benim sorum su : 8.02 versiyonu yuku ve 2008 son transferlerin bulundugu yamayi indirdim.Masa ustune sikistirlmis dosya olarak geldi.Fakat ondan sonrasini bir turlu kuramadaim.Yardimlariniz icin simdiden tesekkuler.

Dosyayının içinde bulunan yamayı;

Belgelerim/Sportsİnteractive/Football Manager 2008/db

buraya çıkartmalısın.

alleenje
24.Ağustos.2007, 04:35
Slm arkadaslar.Bilgisayar ve rapid hakkinda cok az bilgiye sahibim.Managerlik oyunlarindada sizlerin cok gerisindeyim.Hala cm 01-02 oynuyorum.Gecenlerde fm2008 aldim ve oyunu turkce oynayabilmek icin turksportal tarafindan yapilan Turksportal masaustu 2008 indirmeye calistim fakat beceremedim.Rapid vasitasiyla languages in icine yukluyorum fakat dosya yerine sag ust ucu kivrilmis bir kagit uzerinde internet simgesi olan bir resim cikiyor.ac komutu verdigimde bir sayfa acilip kapaniyor.
Teknoloji ozurlu olusumuda goz onunde bulundurarak yardimci olursaniz cok sevinip heyecanla aldigim oyunu oynaya bilicem.Simdiden tesekkurler.
Not:Konuyu yanlis sayfaya yazdiysam ozur dilerim.

Meira1905
24.Ağustos.2007, 20:59

buraya çıkartmalısın.

Sayin Mehmet Bey dosyanin icindeki yama derken neyi kastettiniz.Zip dosyasini actim icinde dat uzantili bir suru dosya var. Bunlardan hangisi .Dosyanin icinde sadece dat uzantili ve 1 adet xml uzantili dosya var.Bilgisayar bilgim bu tarz programlarda pek fazla yeterli degil.Yardimlariniz icin tsk.

El Barto
25.Ağustos.2007, 02:27
Forumlarımızda c.rack ile ilgili bilgi paylaşmak yasaktır.

Meira1905
26.Ağustos.2007, 22:33

buraya çıkartmalısın.

Mehmet Bey dosyanin icindeki yama derken neyi kastettiniz.Zip dosyasini actim icinde dat uzantili bir suru dosya var. Bunlardan hangisi .Dosyanin icinde sadece dat uzantili ve 1 adet xml uzantili dosya var.Herhangi bir exe dosyası yok.Bilgisayar bilgim bu tarz programlarda pek fazla yeterli degil.Acil Yardımlarınızı bekliyorum.

SiR ToMaSRoSiCkY1
27.Ağustos.2007, 01:14
Mehmet Bey dosyanin icindeki yama derken neyi kastettiniz.Zip dosyasini actim icinde dat uzantili bir suru dosya var. Bunlardan hangisi .Dosyanin icinde sadece dat uzantili ve 1 adet xml uzantili dosya var.Herhangi bir exe dosyası yok.Bilgisayar bilgim bu tarz programlarda pek fazla yeterli degil.Acil Yardımlarınızı bekliyorum.

Db klasörü içine yapılan güncelleştirmeler atılıyor.WinRar dosyasının içine girdiğinizde normal bir klasör vardır.Güncelleştirme paketinin adı yazar.Onu alıp Db'nin içine atıcaksın:)

Meira1905
28.Ağustos.2007, 00:21
Db klasörü içine yapılan güncelleştirmeler atılıyor.WinRar dosyasının içine girdiğinizde normal bir klasör vardır.Güncelleştirme paketinin adı yazar.Onu alıp Db'nin içine atıcaksın:)

Teşekkürler sonunda yaptım ...

haydarbaba12
25.Eylül.2007, 01:15
benim adımda haydar :D

wellcita
30.Eylül.2007, 04:12
arkadaşlar vistada cache dosyası nerde bilen varmı ya

ygtdgcnr
30.Eylül.2007, 05:23

beyler ben rar'danda cıkaramıyorum napıcam lutfen bi cvp verin :icon_cry: ?

olipss
10.Ekim.2007, 07:26
arkadaslar selam.. fm2008 türkce yamayı indirdim fakat turksportal masa üstü uygulamasından oyunu acamıorum bana yardımcı olacak biri var mı?

kajmerayt
13.Kasım.2007, 07:51
arkadaşlar fm 2008 pc de yüklü ama türkçe yama nasıl indiriliyor bilmiyorum yardım edermisiniz lütfen

Hakannii
19.Kasım.2007, 15:33
2008 türkçe yamayı indiremedim

cengizuguryilma
23.Kasım.2007, 04:05
arkadaşlar ben bu türksport masaüstü fm 2008 bilgisayarıma indirdim ama nasıl oyunu türkçe yapacagımı yani nasıl kuracagımı,nereye kopyalacagımı bilmiyorum??? (yeniyimde) bana yardım edrmisiniz lütfen acele

Seyhum
04.Aralık.2007, 11:01
(Football Manager 2008 için)
bende versiyon 8.0 ben 8.0.2 yi yüklemek istiyorum direk ama aklıma takılan 8.0.1 i mi yüklemem gerek önce ?
bunu sormak istiyordum maalum kota da olunca netimde biraz kastırıyor bu :D

El Barto
04.Aralık.2007, 16:49
(Football Manager 2008 için)
bende versiyon 8.0 ben 8.0.2 yi yüklemek istiyorum direk ama aklıma takılan 8.0.1 i mi yüklemem gerek önce ?
bunu sormak istiyordum maalum kota da olunca netimde biraz kastırıyor bu :D

hayır 801'i yüklemeniz gerekli değil. Direk 802'yi yükleyebilirsiniz.

John Huckbery
16.Aralık.2007, 03:59
oyuna attığım takım logoları oyunda gözükmüyor cache dosyası zaten yok ona rağmen oyunda göremiyorum. Güncelleştirmeler falan hepsi tamam ama takm logolarını göremiyorum neden? bunu nasıl düzelte bilirm?

kalamanky
30.Ocak.2008, 00:40
merhaba arkadaşlar ben konu açamıyorum bu siteye yeni üye oldum derdimi burdan msj atarak anlatmak istiyorum arkadaşlar bende Football Manager 2009 var ama kasıyo pc biraz Football Manager 2008 de var ben 2008 oynamaya devam edebilirim ama kadrolar eski kadro yenilerini arıyorum ama bulamadım bu sitede vardır die düşünüyorum sizler linki biliyosanız ve nasıl kuruluor burdan bana bi anlatırsanız çok minnettar kalırım...Kısacası Football Manager 2008 oynamak istiyorum ama eski kadrolar olmasın yani en son yeni kadrolarla oynasam gzl olur die düşünüyorum milan baroslu kewelll galatasaray gibi bana bu konuda yardım edeck arakdaşları arıyorum lütfen bi yardım şimdiden tşk ederim arkadaşlar...

karaerkek
03.Şubat.2008, 20:25
arkadaslar benim biraz daha ilginc galiba... hersey, kurdum ama oyun tamamen turkce olmuyo
mesela hala 7 yabancı oynata biliyrum turkiyede ve hata verip cıkıo bazen ... butun dosyalar var belirli bi sıraya gore mi kurmalıyım acaba......

dimo
06.Ağustos.2009, 17:53
hacım peki kendi resmimi nereye yükleyecem?? antalyasporu çalıştırıyorum nereye kopyala-yapıştır yapıcaz

diegopelusa
22.Eylül.2009, 09:54
FM 2008'in 2009-2010 update'ini bulabilirmiyiz acaba

morukderki
12.Nisan.2010, 09:35
Logo ve yüz paketlerini indirip kurdum. Graphics dosyasını kendim oluşturdum, logo için Cache adlı dosyayı sildim. oyuna girince ana menü yerine beyaz bir ekranla karşılaşyorum hiç bir komut veremyiorum dolaysıyla ne yapmalıyım ???

ThersoN
16.Nisan.2010, 20:17
oyunu kaldır tekrar kur bi problem olmuş belli ki en iyi çözüm budur

morukderki
20.Nisan.2010, 08:32
Hallettim sağ olun.