PDA

View Full Version : Nihat Özdemir gözaltında

kral_67
26.Ekim.2006, 00:03
Ünlü işadamı Nihat Özdemir BOTAŞ’a dönük olarak yapılan Mavi Hat operasyonu kapsamında gözaltına alındı. Özdemir avukatı ile birlikte Eminyet'te sorguya alındı.

Türkiye’nin önde gelen spor kulüplerinden Fenerbahçe'nin 2. Başkanı, büyük bir inşaat firmasının sahibi Nihat Özdemir'in, polisin daveti üzerine, avukatı ile birlikte Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne gittiği öğrenildi.

Mavi Hat operasyonu kapsamında Emniyet ekiplerinin bugün Nihat Özdemir'in Ankara’daki şirket merkezine gittikleri ve ifadesine başvurulmak üzere kendisine davet ettikleri kaydedildi. Bu gelişme üzerine Nihat Özdemir'in, avukatı ile birlikte öğleden sonra Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne geldi. Özdemir'in sorguya alındığı belirtildi.

Nihat Özdemir, daha önce de Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı’ndaki bir ihalede soruşturmaya karışmış ve bu nedenle Türkiye Mütehitler Birliği Başkanlığı’nı bırakmak zorunda kalmıştı.

ANKA

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=276372

BlackEagle19o3
26.Ekim.2006, 00:05
Nihat Özdemir'i hiç sevmem zaten.

fm26mer
26.Ekim.2006, 00:34
babasınıda sevmezdim:n:

polisin daveti üzerine, avukatı ile birlikte Ankara Emniyet Müdürlüğü’ne gittiği öğrenildi.

Davet mi?

Universal
26.Ekim.2006, 00:46
Bu davadan aklanacağından eminim. Aziz Başkandan sonra en sevdiğim ikinci yönetici...

ChAoS
26.Ekim.2006, 00:47
babasınıda sevmezdim:n:

Davet mi?

Davet tabi sen ben olsak döverek götürürlerdi;;)

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz . Kesin bişeyler yapmıştır.

sananes
26.Ekim.2006, 00:57
Davet tabi sen ben olsak döverek götürürlerdi;;)

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz . Kesin bişeyler yapmıştır.

sinan engininde telefon kayıtları falan cıkmıstı tam hatırlamıyorum ama çakıcı ile heralde o zamanda muhtemelen böyle düsünüp suclamıssındır kendi takımından olan bi adamı senin mantıgına gore her mahkemelik olan suclu.ne güzel memleket valla bravo güzel mantık

Fıratcan Alçınkaya
26.Ekim.2006, 00:59
Hakemler ile ilgili boşuna konuşuyor maçlar sonrası doğru konuşacağı tek şey var Yeraltı Dünyası...

Rsa
26.Ekim.2006, 01:08
Tuttuğum takımın yöneticisi olmasına rağmen sevmiyorum bu adamı.Maçlardan sonra saçma sapan açıklamalar yapıyor.

shamur1
26.Ekim.2006, 01:29
Zaten bu sekıL calısmasa bu kadar büyeyebiLirmydı ?

GebzeLi1907
26.Ekim.2006, 01:33
Çok Laf YaLansız Çok MaL Haramsız oLmaz.Bende FenerbahceLiyim FenerLi GsLi BjkLi meseLesi değiL bu hepsi aynı zaten temizini göstrn bana maaLesef futboLda böyLeLerin eLinde..

Fernando Gago
26.Ekim.2006, 01:34
Sonuç çıkmaz ........

Atakan38
26.Ekim.2006, 01:35
GeneLde Bu Tur İşLer Cevirdiği KonusuLur

Demek ki Var Bı SeyLer

Sekopej
26.Ekim.2006, 01:47
Arkadaşlar birilerine karşı asılsız iddialarda bulunmak kurallarımıza aykırı, önce onu hatırlatayım.

Büyük bir pperasyon başlatıldı, sonuna kadar gidilebilirse çok kişinin başı yanabilir ama burası Türkiye. İşin içinde olan yüksek bürokratlar da var, bakalım sonuç ne olacak?

Bir de Fenerbahçe'ye başkan olmasını istiyorduk, eğer bu yolsuzluğa karışmışsa derhal Fenerbahçe'deki görevinden istifa etmeli. Aklanırsa geri dönebilir ama aklanana kadar Fenerbahçe yönetiminde onu görmekten rahatsız olurum.

the_imam912
26.Ekim.2006, 02:16
Sonuç 0 olacak ;)

uAmurat91
26.Ekim.2006, 02:55
Mahmut Uslu ve Nihat Özdemir kadar boş kouşan yönetici görmedim ben, hakettiğini bulur inşallah..

Sekopej
26.Ekim.2006, 03:08
Konunun futbolla direk alakası yok. Her takımda bu tarz yöneticler var, futbolumuzun bu tür yöneticilerden kurtulması dileğiyle konuyu kapatıyorum.