PDA

View Full Version : TSL 11.Hafta | G.Antep - Galatasaray

Memedov
29.Ekim.2006, 19:19
http://img141.imageshack.us/img141/6053/140952turkcellsuperligbih0.jpg (http://imageshack.us)
http://img149.imageshack.us/img149/8682/antepfn9.jpg (http://imageshack.us)http://img149.imageshack.us/img149/9884/galatasarayot2.jpg (http://imageshack.us)
Tarih : 4 Kasım 2007 Pazar
Saat : 19.00

Maç hakkında görüşlerimizi burada paylaşabiliriz.

uAsamet91
29.Ekim.2006, 20:35
Zor olacak ama kazaniriz

besiktas1903
29.Ekim.2006, 20:39
bu mac bence berabere biter.

Fıratcan Alçınkaya
29.Ekim.2006, 21:20
hakemler zor durumda imdadına koşmassa GS nin berabere biter gibi..

Ahmet_77
29.Ekim.2006, 21:22
Alırız....

Ziya38
29.Ekim.2006, 22:04
Galatasaray rahat alir bu maci..

Emurafu
29.Ekim.2006, 22:16
Hele önce bir Türkiye kupası bitsin.....Çünkü sakatlıklarvar hele son durumu görelim..

RaSenGan
29.Ekim.2006, 22:31
3-1 alırız.

C h A o S
29.Ekim.2006, 22:33
Elalemin tek derdi hakemler olmuş...

Rahat alırız...

Fernando Gago
29.Ekim.2006, 22:39
Antep puan çıkarır

ChAoS
29.Ekim.2006, 22:55
Antep evinde kazanmaya yakın.

YusufT
29.Ekim.2006, 22:58
hakemler zor durumda imdadına koşmassa GS nin berabere biter gibi..

Diger takima verilince iyide, Galatasaraya verlince kötümü oluyor....

Bu macida alacagiz!! Bazilari o kadar kiskancki....

_LeGolaS_
29.Ekim.2006, 23:00
Antep deplasmanı zor, eksikllikler de var ama bu maçı alırız.

Fıratcan Alçınkaya
29.Ekim.2006, 23:01
Diger takima verilince iyide, Galatasaraya verlince kötümü oluyor....

Bu macida alacagiz!! Bazilari o kadar kiskancki....

Gördük sizin maçta 90+ penalı veren hakemi TS-Konya / Manisa-FB maçlarında es geçtiği pozisyonları her hafta penaltı atılırmı? Gecen sene en çok penaltı atan kim GS bu sene GS hakemler ayrıcılaklı GS ye...Ü.Karan a sahada rüzgarın getirdiği yaprak çarpsa adam atıyor ztn kendini.... Ayrıca Sion'dan 3yemiş bir takımın nesini kısakanim ben ya stadı yok daha :) Bırak Allah Aşkına kısakınılcak hiç bir şeyi yok GS nin şu gün...

_LeGolaS_
29.Ekim.2006, 23:11
Ayrıca Sion'dan 3yemiş bir takımın nesini kısakanim ben ya stadı yok daha :) Bırak Allah Aşkına kısakınılcak hiç bir şeyi yok GS nin şu gün...

Sana tek bir sözüm var güzel kardeşim. "Fanatizmin yan etkilerinden biri de görme kaybı".

Fıratcan Alçınkaya
29.Ekim.2006, 23:19
Sana tek bir sözüm var güzel kardeşim. "Fanatizmin yan etkilerinden biri de görme kaybı".

ßende sana bişey diyim yazdıklarım harfi harfine doğru v vericek cevap bulamıyosun fanatik diyerek geçiştiriyosun geçiştir bakalım canın sağolsun.

canavar20
29.Ekim.2006, 23:28
Hakemler kazanarı ay pardon Galatasaray kazanır. ;)

Cyzio
29.Ekim.2006, 23:37
Penaltı verilmezse Antep puan alır..

YusufT
29.Ekim.2006, 23:45
ßende sana bişey diyim yazdıklarım harfi harfine doğru v vericek cevap bulamıyosun fanatik diyerek geçiştiriyosun geçiştir bakalım canın sağolsun.

Ben Firatcanmi kiskaniyor dedim :) Ümit Karan konusunda haklisin :) Adama rüzgar carpsa düsüyor :) ama yinede Hakem gecen GS macinda bir sürü hata yapti..

Ligin en ofansif takimi Galatasaraydir, en cok posizyona giren takimida Galatasaray... cok penaltinin gelmesi bence normal birsey..:p

krapinovic
30.Ekim.2006, 00:11
belki tuhaf kaçacak ama, ben Antep'in 1 puan alabileceği konusunda bile emin değilim...

takım geçmiş yıllardaki gibi büyüklere karşı iyi konsantre olamıyor, iyi kapanamıyor, hala organize ataklarda çok zorlanıyor, kaldı ki bunu GS'ye karşı yapması çok zor olacak...

ama bi Fener maçını görmek lazım, ondan sonra tahminde bulunmak en mantıklısı...

anilton
30.Ekim.2006, 02:29
G.Saray çok zorlanır bu deplasmanda bence.İlk ihtimal beraberlik.Galip çıkarsa bu G.Saray olur...

BlackEagle19o3
30.Ekim.2006, 02:33
Beraberlik ya da Galatasaray....
Tahmini skor => De Nigris 1-1 Nonda(penaltıdan)

El Comandante
30.Ekim.2006, 02:36
Neyse biz yine sakin olalim,bizi tahrik etmek isteyenlere karsi susalim...

Galatasaray bu maci kazanacaktir,sonra rakipleriyle olan aradaki puan farkini daha da acacaktir ;)

C h A o S
30.Ekim.2006, 02:43
Yeter artık başlıcam hakemlerden, penaltılardan :mad: Sanki paraylamı tuttuk hakemleri.Yarın bir gün aynı durum başınıza gelince bakalım ne diyeceksiniz.Futbolun içinde olan PENALTININ neden bu kadar yadırgandığını anlamış değilim.Oynuyoruz, kazanıyoruz ama nedense hemen penaltılara bağlıyorsunuz.Siz devam edin böyle. Biz şampiyonluk turu atarken sizde hala penaltılardan bahsedersiniz.

werder91
30.Ekim.2006, 03:26
Antep en azından beraberlik alır sanırım...

RoNNiE91
30.Ekim.2006, 03:35
Berabere biter veya Galatasaray alır.

Rodrigo Tello
30.Ekim.2006, 04:25
Yeter artık başlıcam hakemlerden, penaltılardan :mad: Sanki paraylamı tuttuk hakemleri.Yarın bir gün aynı durum başınıza gelince bakalım ne diyeceksiniz.Futbolun içinde olan PENALTININ neden bu kadar yadırgandığını anlamış değilim.Oynuyoruz, kazanıyoruz ama nedense hemen penaltılara bağlıyorsunuz.Siz devam edin böyle. Biz şampiyonluk turu atarken sizde hala penaltılardan bahsedersiniz.

Bu hakemler varken biz şampiyon olcaz diye birşey demiyoruz zaten ! Bizde her hafta penaltı kullansak emin ol şampiyon olcaz diye iddaa ederiz ;;)

Ama karsımızda her hafta penaltı kullanan takım olunca cekiniyoruz.Yoksa Ofansif oyununuzdan sizden korktugumuz falan yok !

Roberto Baggio
30.Ekim.2006, 04:29
Baran'ında dediği gibi tahrikleri çok fazla takmamak lazım biz önümüze bakalım ve maçlarımızı kazanalım...

M.Scofield
30.Ekim.2006, 04:29
hakem hataları her zman oluyor elle kolla gol atarkan iyiydi ama
Maç zor olcak beraber diyorum

Atakan38
30.Ekim.2006, 16:55
İnşaLLah 2-3 Tane HataLı PenaLtı VeriLirde Nonda GoLe Çevirir LiderLiğimize Dvm Ederız.

PenaLtı Kazanıp KuLLanmakta Bi Marifettir.

Hakem HataLarı Sadece Bzm Lehimizemi Oluo Ara Sıra Her Takımın Başına GeLio Abartmayın v Tahrik Etmein MıLLeti

EksikLer Çok O Yuzden Zor Olucak Ama Alırız HeraLde

YusufT
31.Ekim.2006, 01:28
Feneri sampiyon yapan hakemler, Elle goller attirtilar, sacma sapan seyde diger takimin oyuncusunu attilar, karsi takima faul olmasi gereken yerde vermediler Bunun hepsini Fenere yaptilar. Besiktaslilar halen Denizli macinda, yok neymis bunlar hakemlerle kazaniyorlarmis, Ben sizin neden böyle yaptiginizi biliyorum...Galatasaray bu yil sizi yendi ya, ö yüzden halen kizginsiniz

Türkiyede hakemler yillarca tartilisiyor..Fenere elle gol attirtilar.. Besiktasin kaybedecegi macta bir anda Besiktasa maci kazandirdilar.. öyle olunca birsey yok, ama hemen Galatasaraya penaltilar gelince dirdir basliyor...

BlackEagle19o3
31.Ekim.2006, 01:44
Besiktasin kaybedecegi macta bir anda Besiktasa maci kazandirdilar..

Kim,Ne,Nerde,Ne zaman,Nasıl,Niçin:confused:

GeNç KaRTaL
31.Ekim.2006, 13:19
Galatasaray kazanır.Öyle ya da böyle..

Memedov
31.Ekim.2006, 18:31
Arkadaslar, rahatsiz oldugunuz mesaji Kötü Mesajı Moderatöre bildir secenegine tiklayarak bize bildirirseniz bizde gerekeni yapariz.

Sizde o mesaja cevap vererek suclu duruma dusersiniz. Biraz daha sakin olalim Lutfen. Gecmise degil gelecege bakalim.

Bu macin berabere bitecegini dusunuyorum. Antep puan alir..

Fietra 10
31.Ekim.2006, 18:43
Zor bir deplasman Antep..En az 1 puan alacaklarına inanıyorum..

Emurafu
01.Kasım.2006, 02:08
Denizlisporu ezdik bunu konusan yok:)Ben yorumum kupa macından sonra yapıcam...

YusufT
01.Kasım.2006, 04:10
No Panic, Just Relaaaax :D

Bu macida aliriz, Antep zorlar ama kazanan Galatasaray olur

Emurafu
01.Kasım.2006, 23:12
Bu sabah GSTV’de Kalli röpörtajı vardı.
Lincoln ve Linderoht’un antrenmana çıktığını,G.antepe götürüleceklerini fakat oynayıp oynamayacaklarının orada belli olacağını belirtti.
Bugün antrenmana çıkıp G.Antep kafilesine katılan adam çıkar aslanlar gibi topunu oynar diye düşünüyorum.

Ayrıca G.antep bu sene eski havasında değil.
Hafta içide fazlasıyla yıprandılar.
Haftada iki maçı kaldırabilecek bir takım olduklarını düşünmüyorum.
Maçın ilk dakkalarında biraz diş geçirmeye çalışırlar ama ilerleyen dakikalarda onları fizik gücümüzle yenebiliriz...

Yinede Zor bi maç olacak bence kısır bir maç olur..

El Comandante
01.Kasım.2006, 23:40
Eger ilk dakikalarda gol bulabilirsek maci rahat aliriz.

uAmurat91
01.Kasım.2006, 23:42
"Eline, koluna sahip çık. "

Penaltılı, penaltısız ; maç bizimdir..

cureshot
01.Kasım.2006, 23:53
Lincoln değil de Linderoth çok önemli. Gerçi Mehmet Topal da gayet iyi bence. Karan'ın oynayacağı top belirleyici olur.

El Comandante
01.Kasım.2006, 23:55
Arda Turan bu macta kanatta degil de 10 numara olarak oynamali,Bjk macindaki gibi.Ozaman daha da verimli oluyor takima.

King_91
02.Kasım.2006, 02:40
Bence alırız maçı çünkü antep eski antep degil ilk 20dk da gol olursa 4-5 olur.Bakalım...

DisCo
02.Kasım.2006, 03:54
Zor bir deplasman olmasına karşın böyle deplasmanlarda bazen Galatasaray çok rahat kazanıyor. Öyle bir maç olacağını düşünüyorum. Fenerbahçe-Beşiktaş maçının skoruda bu maçı etkileyecektir.

CeSC FaBReGaS
02.Kasım.2006, 03:58
Bu maç çok önemli rakiplerimizin en az birinin puan kaybedeceği bir haftada puan kaybetmemeliyiz.

Emurafu
02.Kasım.2006, 05:27
Lincolnde sorun yokmus..Linderothda hafif agrılar hala varmıs..Bence ikiside riske edilmesin...

DisCo
02.Kasım.2006, 05:44
Benim anlamadığım konuda bu sakatlanmalar Alex'e bakıyorsun. Adamın ilk defa sakatlandığını görüyorum. Daha öncede 1-2 defa olmuş dediler ama bu kadar az olduğu için hatırlamıyorum.

Lincoln ve Linderoth bu oyuncular neden sakatlanıyorlar anlamıyorum.

YusufT
02.Kasım.2006, 07:19
Benim anlamadığım konuda bu sakatlanmalar Alex'e bakıyorsun. Adamın ilk defa sakatlandığını görüyorum. Daha öncede 1-2 defa olmuş dediler ama bu kadar az olduğu için hatırlamıyorum.

Türkiyedeki KASAP defans oyuncularindan olmasin...

nart_susruko
02.Kasım.2006, 13:08
arkadaşın bahsettiği oyuncu nerede oynuyor ? ;)
yalnız 1-2 defa denilen sakatlık olayına tekrar bi bakıverse iyi olacak. :icon_biggrin:

maç hakkındaki yorumuma gelince penaltısız olacaksa kazanmayalım.. :icon_razz:

soda ? 1e1

GeNç KaRTaL
02.Kasım.2006, 14:24
maç hakkındaki yorumuma gelince penaltısız olacaksa kazanmayalım..

Bünye alıştı tabii.Bir yerden sonra o olmadan yaşayamıyor.:icon_biggrin:

eXcitinG
02.Kasım.2006, 18:31
Karışık.Herşey oLabiLir.Gs fark ta atabiLir.Antep maçı da aLabiLir.PenaLtı oLması yüksek bir ihtimaL oLduğu kadar Antep iki penaLtı da atabiLir.Herşey oLur.

Sekopej
02.Kasım.2006, 18:55

arkadaşın bahsettiği oyuncu nerede oynuyor ? ;)
yalnız 1-2 defa denilen sakatlık olayına tekrar bi bakıverse iyi olacak. :icon_biggrin:

maç hakkındaki yorumuma gelince penaltısız olacaksa kazanmayalım.. :icon_razz:

soda ? 1e1

O zaman Lincoln'ün geçmişi bir araştırın. Hiç 30 lig maçı oynamış mı? Başkasına çamur atacağınza önce kendinize bakın.

Alex neden sakatlanmıyor da Lincoln sakatlanıyor demiş, Alex de aynı defanslara karşı oynamıyor mu?

Alex zaten kasığından sakat, hem de uzun zamandır...

Penaltısız Galatasaray maçı mı olur Hamza, yapma yahu...;)

uAsamet91
02.Kasım.2006, 19:18
3 penaltı golüye yenicegiz.. 0-3

SaRPeR1903
02.Kasım.2006, 19:19
0-0 veya 1-1 ..

YusufT
02.Kasım.2006, 19:25
size inat 20 penalti atip yenecegiz....

Rsa
02.Kasım.2006, 19:39
Gönlümden Antep geçiyor ama Galatasaray kazanır.

Ziya38
02.Kasım.2006, 19:53
Galatasaraymiz kazanir 0-2

CeNTeR_TR
02.Kasım.2006, 19:55
Bu hafta penaltı 90+5 de olur..

Ama kim atacak ya Song mu kullancak yine ?

El Comandante
02.Kasım.2006, 20:01
Arkadaslar vallahi anlamak istemiyorsunuz,ya da isinize geleni konusmak istiyorsunuz.Galatasaray neden bu kadar penalti atiyor hic düsünmüyorsunuz,yok yok düsünüyorsunuz,ama komplo teorileri üzerinde ;)

Galatasaray ligde en cok atak yapan,ceza sahasinda en cok top oynayan takimi.Futbolcular hep ceza sahasina giriyorlar.Orada cok oynuyorlar.Ligimizdeki amatör defans futbolculari,ve sertlige aliskin futbolcular da bazen topu almak,bazen caktirmadan faul yapmak icin faul yapiyorlar.Ee dogal olarak bizimki de birakiyor kendisini.Cünkü ceza sahasi icinde,rakip ona faul yapiyor,birakiyor kendisini.Hakemler de cikiyor penalti kararini veriyor.
Ha haksiz penalti olmadi mi ? Oldu ! Manisa macinda Hakan`in komik düsüsü nedeniyle hakem penalti kararini verdi,ama orada kesinlikle art niyet yoktu.Biz bile pozisyona kale arkasindan bakarak karar verdik.Hakem ne yapsin ? Hakan öyle bir düstü ki,hakem futbolcunun Hakan`i cektigini ve düsürdügünü zannetti.Ondan penaltiyi verdi.Ankara macinda Ümit`in pozisyonunda yine ilk penaltinin etkisinde kaldi.Ayrica adam orada hata yapti,dizini uzatti sonra geri cekti.Ümitte öyle düstü ki hakem dedi kesin bu vurdu.Futbolcunun amatörlügünden kaynaklandi bence.

Ama yok,hazir konu varken,hazir sizin takimlar lider degilken,hazir Galatasaray liderken vuralim da vuralim politikasi izliyorsunuz.Galatasaray hakkinda komplo teorilerini üretelim,hakemler Galatasarayi kolluyor diyelim.Zaten kaybettigimiz birsey olmaz,bilakis kazaniriz,zeytinyagi gibi su üstüne cikariz.Ne diyelim ne kadar savunsak ta siz bizi anlamak istemiyorsunuz.Ozaman devam edin diyelim...

uAsamet91
02.Kasım.2006, 20:08
Arkadaslar vallahi anlamak istemiyorsunuz,ya da isinize geleni konusmak istiyorsunuz.Galatasaray neden bu kadar penalti atiyor hic düsünmüyorsunuz,yok yok düsünüyorsunuz,ama komplo teorileri üzerinde ;)

Galatasaray ligde en cok atak yapan,ceza sahasinda en cok top oynayan takimi.Futbolcular hep ceza sahasina giriyorlar.Orada cok oynuyorlar.Ligimizdeki amatör defans futbolculari,ve sertlige aliskin futbolcular da bazen topu almak,bazen caktirmadan faul yapmak icin faul yapiyorlar.Ee dogal olarak bizimki de birakiyor kendisini.Cünkü ceza sahasi icinde,rakip ona faul yapiyor,birakiyor kendisini.Hakemler de cikiyor penalti kararini veriyor.
Ha haksiz penalti olmadi mi ? Oldu ! Manisa macinda Hakan`in komik düsüsü nedeniyle hakem penalti kararini verdi,ama orada kesinlikle art niyet yoktu.Biz bile pozisyona kale arkasindan bakarak karar verdik.Hakem ne yapsin ? Hakan öyle bir düstü ki,hakem futbolcunun Hakan`i cektigini ve düsürdügünü zannetti.Ondan penaltiyi verdi.Ankara macinda Ümit`in pozisyonunda yine ilk penaltinin etkisinde kaldi.Ayrica adam orada hata yapti,dizini uzatti sonra geri cekti.Ümitte öyle düstü ki hakem dedi kesin bu vurdu.Futbolcunun amatörlügünden kaynaklandi bence.

Ama yok,hazir konu varken,hazir sizin takimlar lider degilken,hazir Galatasaray liderken vuralim da vuralim politikasi izliyorsunuz.Galatasaray hakkinda komplo teorilerini üretelim,hakemler Galatasarayi kolluyor diyelim.Zaten kaybettigimiz birsey olmaz,bilakis kazaniriz,zeytinyagi gibi su üstüne cikariz.Ne diyelim ne kadar savunsak ta siz bizi anlamak istemiyorsunuz.Ozaman devam edin diyelim...

Güzel anlatmışsın..Bunların anlayacıgı yok..varsa yoksa komplo teorileri falan konuşuyolar..

CeNTeR_TR
02.Kasım.2006, 20:11
Ohhoo benim sorumun cevabınıda söylesenize yahu..

Herşeyin cevabı var bu sorunun cevabı yok??

El Comandante
02.Kasım.2006, 20:13

Hele bi penalti olsun da Orkun cikar kullanir penaltiyi :0:

eXcitinG
02.Kasım.2006, 20:13
Geçmişte ki penaLtıLarı konuşmayı bırakıpta maç hakkında bişeyLer karaLarsanız hem bizim hemde herkes için daha iyi oLur.

Memedov
02.Kasım.2006, 20:18
Penaltı olabilir doğaldır, Anlamadığım olay bunda Galatasaray'ın suçu ne ? Adamlar oyununu oynuyor topu ileride tutmayı iyi başarıyor. Yanlız bir kaç oyuncuları var çok iyi rol yapabiliyor. Hakemlerde bu rollere kanıp penaltı faul vs. verebiliyor..

Ama her penaltı art niyetli değildir, Futbol'da olan şeyler bunlar hangimiz futbol oynayıpta kendini yere atmadı ? Ben attım şahsen.:)

Maça gelecek olursak, Maçın berabere bitmesi gönlümden geçen ama mantığım Galatasaray kazanacaktır diyor..

YusufT
02.Kasım.2006, 20:27
Penaltı olabilir doğaldır, Anlamadığım olay bunda Galatasaray'ın suçu ne ? Adamlar oyununu oynuyor topu ileride tutmayı iyi başarıyor. Yanlız bir kaç oyuncuları var çok iyi rol yapabiliyor. Hakemlerde bu rollere kanıp penaltı faul vs. verebiliyor..

Ama her penaltı art niyetli değildir, Futbol'da olan şeyler bunlar hangimiz futbol oynayıpta kendini yere atmadı ? Ben attım şahsen.:)

Maça gelecek olursak, Maçın berabere bitmesi gönlümden geçen ama mantığım Galatasaray kazanacaktır diyor..

Oh bee. Sonunda biri anlandi. Süper yazmisin Mehmet abi.

ShevAnil
02.Kasım.2006, 20:35
GALATASARAY kazanıcaktır..

nart_susruko
03.Kasım.2006, 00:15
orta hakem önce penaltıyı versin sonra yan hakemlerden biri kaleye geçsin daha sonra penaltıyı veren orta hakem Galatasaray Formasını giysin ve yan hakemi ters köşe yapsın daha daha sonra cümbür cemaat gol sevinci yapılsın..

uyar mı ? :roll:

kalanlarda sodasından son yudumunu alırken kapağını çöpe atmayı unutmasın.

IcedEarth
03.Kasım.2006, 00:48
orta hakem önce penaltıyı versin sonra yan hakemlerden biri kaleye geçsin daha sonra penaltıyı veren orta hakem Galatasaray Formasını giysin ve yan hakemi ters köşe yapsın daha daha sonra cümbür cemaat gol sevinci yapılsın..

:zuhaha Süperdi :zuhaha

CeNTeR_TR
03.Kasım.2006, 00:50

Güzel olur Hamzacım =)

uAmurat91
03.Kasım.2006, 01:12
Gereken cevabı vermiş Hamza bey..

RaSenGan
03.Kasım.2006, 04:03

90+5'te olmuycak abi.Biz ayarladık hakemi.İlk yarı 35'te ikinci yarı 72'de penaltı vericek bize..Onları kim kullanır o zmn görürüz ;)

Herkes taktı penaltıya.Sizde ofansif oynayın,ceza sahasına sık sık girin sizde kullanın abi.

IcedEarth
03.Kasım.2006, 04:06
Kazanırsak 5 puan Fenerbahçe ile 6 puan Beşiktaş ile farkımız olacak

yunusgs
03.Kasım.2006, 05:32
Kazanırız 1-0.

YusufT
03.Kasım.2006, 06:12
Fenerlilere inat 40 tane penalti atacagiz. penaltilarida hakem kullanacak :)

Roberto Baggio
03.Kasım.2006, 06:14

zuahah valla olabilir...

Rodrigo Tello
03.Kasım.2006, 06:41
Bu Maçı 5-0 kazanır 5 golde penaltılardan gelir.Galatasaray ilerde cok top tutuyo ondan olsa gerek :)

IcedEarth
03.Kasım.2006, 06:50
Amma uzattınız. Yeter be :mad:

Roberto Baggio
03.Kasım.2006, 06:52
Yeter ama biz mi veriyoruz penaltıları?

IcedEarth
03.Kasım.2006, 07:04
Bardağı taşırdınız iyice. Her hafta maçtan önce ve sonra aynı şeyleri yapıyorsunuz. Adam gibi oynamayan takımınıza, aleyhinize hata yapan hakeme kızıp gelip buraya böyle yorumlar yazıp adamı gecenin şu saatinde çileden çıkarmayın. Haddinizi bilin :mad:

erdemzorer10
03.Kasım.2006, 07:10
bordeux,denizli maçlarında verilmeyen yüzde yüz penaltılarımız var..bunlar konuşulmuyor nedense..

futbolun güzelliklerini sahaya yansıtan ve hücum futbolunu benimsemiş bi takım oldugumzdan dolayı çok etkili hücumlar yapıyoruz ve sonucunda da haklı penaltılar kazanıyoruz..denizli maçında verilen penaltı dışında diger penaltılar barizdir..üstüne birde verilmeyenler vardır..

ofsayttan gol atmayı gelenek haline getiren takım taraftarlarını daha duyarlı açıklamalar yapmaya davet ediyorum..

YusufT
03.Kasım.2006, 07:12
Bu Maçı 5-0 kazanır 5 golde penaltılardan gelir.Galatasaray ilerde cok top tutuyo ondan olsa gerek :)

sizin takim macta 4-7 posziyona girerken Galatasaray en az 8-14 posizyona giriyor...

Rodrigo Tello
03.Kasım.2006, 07:13
bordeux,denizli maçlarında verilmeyen yüzde yüz penaltılarımız var..bunlar konuşulmuyor nedense..

futbolun güzelliklerini sahaya yansıtan ve hücum futbolunu benimsemiş bi takım oldugumzdan dolayı çok etkili hücumlar yapıyoruz ve sonucunda da haklı penaltılar kazanıyoruz..denizli maçında verilen penaltı dışında diger penaltılar barizdir..üstüne birde verilmeyenler vardır..

ofsayttan gol atmayı gelenek haline getiren takım taraftarlarını daha duyarlı açıklamalar yapmaya davet ediyorum..

Ben bişey dedimmi mesajımı okuyun sonra konuşun.

Dedimki 5-0 biter 5 penaltı olur.Nedeni ise Ofansif oynuyosunuz ceza sagasında cok duruyosunuz.Bişeymi dedim ?

erdemzorer10
03.Kasım.2006, 07:17

Dedimki 5-0 biter 5 penaltı olur.Nedeni ise Ofansif oynuyosunuz ceza sagasında cok duruyosunuz.Bişeymi dedim ?

lafım sana degildi ;)

IcedEarth
03.Kasım.2006, 08:05

Benim de lafım sana değildi. Penaltı lafını iyice diline dolayan herkeseydi. Üstüne sen alınırsan, sana demiş olurum. Kimseden de korkum olmaz.

GeNç KaRTaL
03.Kasım.2006, 14:38
Galatasaray kazanırken inşallah bir hakem hatası ile kazanmaz.Valla ortalık karışır sonra.

eXcitinG
03.Kasım.2006, 19:19
YAZDIĞINIZ MESAJLARA DİKKAT EDİN.KİMSEYİ KIŞKIRTMAYIN.HER ZAMAN HER ZAMAN UYARALIM MI SİZİ ?

Emurafu
03.Kasım.2006, 19:19
Bu gece Biz yenilecek nedenmi..Hakem bence busefer bizim aleyhimize ilginç karar vericek yenilecez..Federasyonda bunu örnek göstercek bak Galatasaraya da oluyor diyecek bence...

Bugece kazanmamız zor kesin birsey olacak.....

cureshot
03.Kasım.2006, 21:04
Ben Fener'in Denizli'de son maçta 1-1 berabere kaldığı, Sami Yen'de Kayseri maçında Hasan'ın maçı bırakıp ağladığı (bizim de onunla beraber ağladığımız), Kayserili futbolcunun onun başını omzuna yasladığı, Adnan Polat'ın tribünlere "Saat kaç?" diye sorduğu şampiyonluğumu istiyorum. Her hafta futboldan başka her şeyin konuşulduğu bir lig olmaz olsun.

Rodrigo Tello
03.Kasım.2006, 22:06
Bu gece Biz yenilecek nedenmi..Hakem bence busefer bizim aleyhimize ilginç karar vericek yenilecez..Federasyonda bunu örnek göstercek bak Galatasaraya da oluyor diyecek bence...

Bugece kazanmamız zor kesin birsey olacak.....

İnşallah yenersiniz.. ;;)

anil luque
03.Kasım.2006, 22:38
gs'nin puan kaybı en büyük temennimiz temiz bir maç olsun..

uAsamet91
03.Kasım.2006, 22:39
Kazanırsak büyük adım atarız

Roberto Baggio
03.Kasım.2006, 23:25
Lincoln'u bekliyoruz artık bu maç..

Emurafu
03.Kasım.2006, 23:40
ligtv'ye göre lincoln oynuyor

GALATASARAY: Aykut, Uğur, Song, Servet, Volkan, Hasan Şaş, Linderoth, Arda, Lincoln, Nonda, Ümit

Aykut formayı kaptı aykut için iyi bir sans...Milli takımda kazanır en azından..

Kadro Bayaa ofansif olmuş Linderoth yalnız kalacak yine.Arda ve Hasan defansa yardım etmezlerse zorlanabiliriz..Keşke Linderoth’un yanına Barış’ı koysaydı..Sol Taraftan cok pozisyon verecez keske Hakan oynasaydı...Bu gece Servet hata yapaibilir nedeni solkanat:)Dedi dersiniz... Sanırım sag kanatta Ugur yıldırım var garibim bütün kabahat servete olacak...
Bu gece için ümidim yok bence yenilecez...İnsallah temiz bir maç olurdadır dıreden olmaz:)

Carusca bugün ilkonbirde olabilirmiş eger carusca ilk onbirde oynarsa sion maçı gibi olur antep baskılıoynar..Carusca deplasman topcusu degil..büyük hata olur....

cureshot
03.Kasım.2006, 23:45
ligtv'ye göre lincoln oynuyor

GALATASARAY: Aykut, Uğur, Song, Servet, Volkan, Hasan Şaş, Linderoth, Arda, Lincoln, Nonda, Ümit

Aykut formayı kaptı aykut için iyi bir sans...Milli takımda kazanır en azından..

Kadro Bayaa ofansif olmuş Linderoth yalnız kalacak yine.Arda ve Hasan defansa yardım etmezlerse zorlanabiliriz..Keşke Linderoth’un yanına Barış’ı koysaydı..Sol Taraftan cok pozisyon verecez keske Hakan oynasaydı...Bu gece Servet hata yapaibilir nedeni solkanat:)Dedi dersiniz... Sanırım sag kanatta Ugur yıldırım var garibim bütün kabahat servete olacak...
Bu gece için ümidim yok bence yenilecez...İnsallah temiz bir maç olurdadır dıreden olmaz:)

Maçları izliyorsanız bilirsiniz. Hasan çok gayretli son zamanlarda. Barış'ınsa koşmaktan başka bir şey yaptığı yok. Çok dengesiz. Antep deplasmanında sanırım Arda, Hasan, Lincoln, Nonda dörtlüsüyle topun bizde olabildiğince fazla kalmasını sağlamaya çalışacak Kalli ki doğru olan da bu. Balta niye oynamıyor ben onu anlamadım.

Emurafu
04.Kasım.2006, 00:48
Maçları izliyorsanız bilirsiniz. Hasan çok gayretli son zamanlarda. Barış'ınsa koşmaktan başka bir şey yaptığı yok. Çok dengesiz. Antep deplasmanında sanırım Arda, Hasan, Lincoln, Nonda dörtlüsüyle topun bizde olabildiğince fazla kalmasını sağlamaya çalışacak Kalli ki doğru olan da bu. Balta niye oynamıyor ben onu anlamadım.Haklısın tabiki...

Bencede Hakan oynaması lazım...Sol tarafta Arda zaten geriye gelmiyor..Volkanda ilerde kalıyor..Ozaman antepliler servetle karsı karsıya kalıyor kabahat servete patlıyor..

Kardes kesin kadro bu degil..Caruscada ilkonbirde olabilirmiş ki olursa facia olur demedi demeyin...

uAmurat91
04.Kasım.2006, 00:51
Ofansı fazla düşünmemeliyiz bana kalırsa, Antep zor deplasmandır sağı solu belli olmaz..

Hasan'ın olması iyi oldu, ilerleyen zamanlarda Barış oyuna girebilir duruma göre. Linderoth ve Song'a büyük iş düşüyor defans anlamında..

Allah yardımcımız olsun..

anilton
04.Kasım.2006, 01:11
G.Saray'ın kazanabileceğini düşünüyodum ama ne olduysa bugün yenilecek gibi bir his var içimde...

Hakeden kazansın...

uAmurat91
04.Kasım.2006, 01:17
İşte ilk 11'ler...

GAZİANTEPSPOR
Ömer
Barış
Mehmet Çoğum
Deumi
Ergün Penbe
Özgür
Murat
Volkan
Erdal
De Nigris
Ekrem

GALATASARAY
Aykut
Hasan Şaş
Song
Servet
Hakan Balta
Arda
İsmail Bouzid
Volkan Yaman
Lincoln
Ümit Karan
Nonda

El Comandante
04.Kasım.2006, 01:50
Hasan alisti sag bekte oynamaya :p
Bouzid Linderoth`un yerine dmc olarak oynuyor,Mehmet Topal oynamaliydi.
Arda sagda,Volkan solda.Bu iyi.

Fena kadro degil.

Universal
04.Kasım.2006, 01:53
Nonda'dan gol bekliyorum. Ama Antep'te galibiyet alacağına eminim. Hadi Antep yüzümü kara çıkarma. :)

uAmurat91
04.Kasım.2006, 01:54
Bouzid DMC olarak nasıl bir performans gösterecek merak ediyorum, umarım bizi hayal kırıklığına uğrattırmaz..

Haydi hayırlısı..

uAsamet91
04.Kasım.2006, 01:58
Nondanın maçı olacak.

El Comandante
04.Kasım.2006, 02:04
Bu macta ben Arda`dan sov bekliyorum,gol atacak ve süper oynayacak gibi bir his var icimde.

uAmurat91
04.Kasım.2006, 02:05
Ergün Penbe yıllar sonra Galatasaray'a karşı oynayacak. İnsan kötü oluyor bu tür durumlarda. Hakkını helal et Kaptan !

:)

uAsamet91
04.Kasım.2006, 02:16
Başarılar Galatasarayım

LaigLeNoiR
04.Kasım.2006, 02:17
Haydi Antep bu maçı almalısın.

RaSenGan
04.Kasım.2006, 02:23
Cimbom Gol Gol Gol.

anilton
04.Kasım.2006, 02:37
Maç ortada şuanda...

İki takımda heran gol bulabilir,top bir o kalede bir bu kalede...

GeNç KaRTaL
04.Kasım.2006, 02:42
24' Tempo arttı biraz maçta. G.Antepspor daha iyi oynayan taraf..

uAsamet91
04.Kasım.2006, 02:55
Daral geldi:D

VahdeTrabzon
04.Kasım.2006, 02:56
hala sıfırsıfır bakalım noolcak

El Barto
04.Kasım.2006, 02:57
Forza Antep. :p

GeNç KaRTaL
04.Kasım.2006, 02:58
Takip ettiğim kadarıyla maç karşılıklı ataklarla geçiyor..

fenerbahce_1907
04.Kasım.2006, 03:00
İlk yarı 0-0 bitti.

goosfraba
04.Kasım.2006, 03:02
Servet'in Nigris'i düşürdüğü pozisyon penaltı, resmen armasından çekti düşürdü. Song'un Nigris'i düşürdüğü pozisyon da tartışmaya açık.

El Comandante
04.Kasım.2006, 03:02
Galatasaray bu seneki en kötü futbolunu oynuyor,resmen rezil oynuyoruz,gerci 2 takimda berbat oynuyor.Amatör mac havasinda...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Servet'in Nigris'i düşürdüğü pozisyon penaltı, resmen armasından çekti düşürdü. Song'un Nigris'i düşürdüğü pozisyon da tartışmaya açık.

Hahahaha,Umut güldürme beni Allah askina ? Negris atti kendini yere yahu,Servetin gidim temasi olmadi.

Song pozisyonunda ikili mücadele,ikisi de birbirini tutuyordu,sonra Nigris kendini atti yere. ;;)

anilton
04.Kasım.2006, 03:04
G.Antep ilk yarı G.Saray'a oranla biraz daha iyi oynayan taraf...

VahdeTrabzon
04.Kasım.2006, 03:07
Antep alabilir maçı biraz daha etkili bi gol atıp üstüne yatsalar gs nin işi zor

RoNNiE91
04.Kasım.2006, 03:10
G.Antep ilk yarı G.Saray'a oranla biraz daha iyi oynayan taraf...

Evet,biraz daha önde gördüm Antep'i ama belli olmaz.Bu arada Bouzid'in pası güzeldi (:

Roberto Baggio
04.Kasım.2006, 03:12
Lincoln'u göremedim sahada riske madem formsuz riske edilmemeliydi...

El Comandante
04.Kasım.2006, 03:18
Bouzid`in topuk pasi ilk yarinin en güzel hareketiydi,topuk pasiyla 3 kisiyi oyundan düsürdü,zaten baska da bisi olmadi :p

Varonil
04.Kasım.2006, 03:19
G.Antep De Nigris ile çok net bir pozisyon harcadı...

Rodrigo Tello
04.Kasım.2006, 03:22
Malesef Galatasaray öyle yada böyle gol bulup kazanıcak..

fenerbahce_1907
04.Kasım.2006, 03:28
gooooooooooooooooooooooooooooooool erdallllll antep önde

Fernando Gago
04.Kasım.2006, 03:28
ggoollllllllllllllll

Varonil
04.Kasım.2006, 03:29
Erdal'ın golü G.Antep 1-0 önde...

anilton
04.Kasım.2006, 03:29
56 dk Gol Erdal...

Belliydi golün gelleceği...

Professeur
04.Kasım.2006, 03:30
Gooooooooolll.Erdal

fenerbahce_1907
04.Kasım.2006, 03:30
Lincoln çıktı,Uğur Uçar girdi.

Varonil
04.Kasım.2006, 03:31
Lincoln oyundan çıktı :eek: Uğur Uçar oyunda..

RoNNiE91
04.Kasım.2006, 03:32
Kalli UEFA maçını düşünüyor olsa gerek.Lincoln'u oyundan aldığına göre.

Aykan19o3
04.Kasım.2006, 03:32
Güzel güzel.. Böyle giderse

Tahminen 2-0 ya da 3-1 biter fakat Gs toplarsa 1-1 falan biter.

GeNç KaRTaL
04.Kasım.2006, 03:33
Ooo Antep gol atmış.Süper.İNşallah kazanırlar..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
57' Çok ilginç bir gol attı Erdal. Ceza sahasına girerken şutunu attı Erdal direkten dönen top Aykut'un sırtına çarptı ve ağlara gitti.

Varonil
04.Kasım.2006, 03:36
G.Saray Nonda ile net bir gol fırsatı kaçırdı....

canavar20
04.Kasım.2006, 03:37
Süper bir maç , afferin Antep.

fenerbahce_1907
04.Kasım.2006, 03:40
Bouzid çıktı,Barış girdi.

GeNç KaRTaL
04.Kasım.2006, 03:42
Antep'in dikkat etmesi lazım.Özellikle ceza sahası içinde.Bir gol daha bulsalar daha iyi olacak.Gs gole yakın bir takım çünkü..

BlackEagle19o3
04.Kasım.2006, 03:45
2'yi bekliyoruz antep:)Antep kazanırsa bu maçı harika olur.

El Comandante
04.Kasım.2006, 03:45
Kalli mükemmelsin,muhtesem degisiklikler yapiyorsun.Insan kendiyle bu kadar mi celisir be ?

Resmen kovulup,tazminatini almak istiyor :mad:

Varonil
04.Kasım.2006, 03:56
G.Antep %100'lük gol kaçırdı :eek:

GeNç KaRTaL
04.Kasım.2006, 03:58
86' Maça hareket geldi son dakikalarda. G.Saray yükleniyor ancak kontra ataklarla çok tehlikeli oluyor G.Antep.
85' Çok önemli bir pozisyondan yararlanamadı G.Antepspor. 4'e 2 yakaladılar G.Saray savunmasını ancak Volkan, Ekrem ve De Nigris inanılmaz bir pozisyondan sonuç alamadı.
84' Ceza sahası içinde kaleciyle karşı karşıya kalan Arda'nın plasesi Ömer'den döndü. Daha sonra savunma tehlikeyi uzaklaştırdı.
83' Yüzde yüzlük bir gol kaçırdı Arda'yla G.Saray.

Rsa
04.Kasım.2006, 04:00
Dayan Antep son dakikalar...

fenerbahce_1907
04.Kasım.2006, 04:00
Attı Gs :mad: dk 90:mad:

Varonil
04.Kasım.2006, 04:01
90.dakika Servet attı 1-1 oldu

fenerbahce_1907
04.Kasım.2006, 04:01
Servet attı.:mad:Bu kadar bal olmaz ya:mad:

Professeur
04.Kasım.2006, 04:02
Gooooooolll Servet Çetin 1-1.

BlackEagle19o3
Bu kadar ballı takım da olmaz ki!

Rsa
Gol ofsayt kokuyor.

GebzeLi1907
uLan baLa bak yaaa :mad:

GeNç KaRTaL
04.Kasım.2006, 04:03
Tüh yaa.. 2-1 de yapıyorlarmış birde..

Fernando Gago
04.Kasım.2006, 04:04
Ofsayt ya gol

Rsa
04.Kasım.2006, 04:06
Maç bitti 1-1.

BlackEagle19o3
Gol ofsaytmış galiba:mad:Penaltıdan atmadılar da ofsayttan attılar bu sefer:mad:Ceza sahası içinde topla çok oynadıkları için hakemi bayrak kaldırmamaya zorluyorlar.

EreN
Gol gerçekten ofsayt kokuyor..Bakalım bi tekrarlara..farklı açılara..

fenerbahce_1907
04.Kasım.2006, 04:07
Ofsayt gibi geldi banada:mad:

Professeur
04.Kasım.2006, 04:07
Gol ofsaytmış galiba:mad:Penaltıdan atmadılar da ofsayttan attılar bu sefer:mad:Ceza sahası içinde topla çok oynadıkları için hakemi bayrak kaldırmamaya zorluyorlar.
Aaa olur mu? Servet 10 metre geriden geldi müthiş bir hızla golü attı.

fenerbahce_1907
04.Kasım.2006, 04:08

+1 haklısın Kerem.Ceza alanında çok adamla oldukları için çok atak yaptıukları içn hakemin gözünden kaçmış olabilir sorun etmemek lazım.

RoNNiE91
Gol ofsayt.

Fernando Gago
Alıştık artık ...

Aşk-ı Şehir
Valla 1-1 bitmiş maçı izlemedim ama karar hatalıysa Türkiye sarsılır.

goosfraba
04.Kasım.2006, 04:09
Gol ofsayt değil arkadaşlar, maç Antep'in hakkıydı.

Fernando Gago
04.Kasım.2006, 04:09
+1 haklısın Kerem.Ceza alanında çok adamla oldukları için çok atak yaptıukları içn hakemin gözünden kaçmış olabilir sorun etmemek lazım.

Nasıl yani ?

Faul kullanılıyor tabiki kalabalık olacak

fenerbahce_1907
04.Kasım.2006, 04:10
Nasıl yani ?

Faul kullanılıyor tabiki kalabalık olacak

:p bi anda yazdım onu karışıklık oldu:zuhaha

RoNNiE91
04.Kasım.2006, 04:11
Gol ofsayt değil arkadaşlar, maç Antep'in hakkıydı.

Nasıl ofsayt değil.Nonda'nın vurduğu ana bak lütfen.

El Comandante
04.Kasım.2006, 04:11
Hehehe,maci izlemeyen kisiler hemen golümüze bir kilif bulmaya calismis.Tabi Galatasaray bu ligde normal gol atamaz,hazmedememe durumu.

Soda iyi gelir ;)

alperenash
04.Kasım.2006, 04:12
Ofsaytta olsa gol goldür.Ölmüş ve bitmişe çare yoktur.
Bu oyunada 1 puAn süper.Kalli inşallah Gençler maçına ya da uefa maçına böyle saçma bir 11 çıkarmaz

Fernando Gago
04.Kasım.2006, 04:12
Hehehe,maci izlemeyen kisiler hemen golümüze bir kilif bulmaya calismis.Tabi Galatasaray bu ligde normal gol atamaz,hazmedememe durumu.

Soda iyi gelir ;)

Gol ofsayt mı değil mi ?

Ligtv pozisyonu az gösterdi ama gördüğüm kadarıyla %100 ofsayt

RoNNiE91
04.Kasım.2006, 04:13
Ben maçı izledim.Ve gol ofsayttı.Lütfen dürüst olun ve pozisyona bakın.

GeNç KaRTaL
04.Kasım.2006, 04:14
Bizim Antep maçından sonra ballı diye bize atıfta bulunan Gs'li arkadaş yoktu diye hatırlıyorum.Olsa selamlarımı yollayacaktımda..:D

El Comandante
04.Kasım.2006, 04:16
Gol ofsayt mı değil mi ?

Ligtv pozisyonu az gösterdi ama gördüğüm kadarıyla %100 ofsayt

Ofsayt olsa mac tekrar mi edilecek ? Ilk basta kendi maciniza bakin da konusun ;)

Hem net göremedim,bir daha izlemek lazim ...

Professeur

Soda iyi gelir ;)
Nerden bilion izlemediğimizi?

VahdeTrabzon
Klasik gs maçı:D

Fernando Gago
04.Kasım.2006, 04:18
Ofsayt olsa mac tekrar mi edilecek ? Ilk basta kendi maciniza bakin da konusun ;)

Hem net göremedim,bir daha izlemek lazim ...

Ofsayt olsa tekrar edilmeyecek ama YANLIŞ kararı söylememiz lazım dünkü mesajlrda ortada dünde geri gelmeyecek di mi

RoNNiE91
04.Kasım.2006, 04:18
Fb-Bjk maçının üstüne böyle bir gol olması aslında iyi oldu.Protesto daha da artacak.

El Comandante
04.Kasım.2006, 04:19
Ben acikcasi sevinmedim puana,keske yenilseydik.Böyle rezalet futbola puan yakismadi,keske hakem vermeseydi golü...

Kalli teknik adam falan degil,git gide bitiriyor kendisini,zaten ömrü en fazla 2 yillik,onu da düsürecek.Bizim icin daha iyi !

gerrrard
Bir Galatasaray'lı olarak gol %99.9 luk bir ofsayt.

Fernando Gago
Fb-Bjk maçının üstüne böyle bir gol olması aslında iyi oldu.Protesto daha da artacak.

Biz senelerdir ULUSOY İSTİFA diyoruz keşke rakip takımlarda bize destek çıksaydı

alperenash
04.Kasım.2006, 04:20
http://img48.imageshack.us/img48/1135/92843155xz7.jpg
pozisyon

BlackEagle19o3
04.Kasım.2006, 04:21
Ben acikcasi sevinmedim puana,keske yenilseydik.Böyle rezalet futbola puan yakismadi,keske hakem vermeseydi golü...

Kalli teknik adam falan degil,git gide bitiriyor kendisini,zaten ömrü en fazla 2 yillik,onu da düsürecek.Bizim icin daha iyi !

Sezon başında Galatasaray'ı o kadar öcen kişiden bunları duymak biraz garip:icon_biggrin:

VahdeTrabzon
Gol bariz ofsayt federasyon tepkilere dayanamayıp istifa edecek heralde

Professeur
Biz senelerdir ULUSOY İSTİFA diyoruz keşke rakip takımlarda bize destek çıksaydı
Olmaz abi illa kendi başlarına gelcek ondan sora.

M.Scofield
04.Kasım.2006, 04:22
sezon başından bu yana izledım en iğrenç futbolu oynadık kötüye gidiyoruz attığımız golde ofsayt

El Comandante
04.Kasım.2006, 04:23
Tamam simdi tekrarini izledim %99 falan degil %10000 ofsayt.Hakem hatali bir karar vermis.

RoNNiE91
04.Kasım.2006, 04:23
sezon başından bu yana izledım en iğrenç futbolu oynadık kötüye gidiyoruz attığımız golde ofsayt

Bir Galatasaray'lı olupta objektif olduğun için teşekkürler.

LaigLeNoiR
04.Kasım.2006, 04:24
Federasyon bravo.

Yılmak yola devam FEDERASYON !!!

Roberto Baggio
04.Kasım.2006, 04:25
Çok şükür Servet'imiz var:D

DisCo
04.Kasım.2006, 04:25
Gol ofsayt:director:

Ancak golden önce S. Çalık'ın şutu adamın elinden mi dönüyor tam kestiremedim. Bu şekilde puan almayı Galatasaray taraftarı olarak istemiyorum. Şimdiye kadar olan penaltılar görecelidir. Denizlispor Türkiye kupası maçında Carussca'ya resmen tekme atıyor. Doğru bir karar Denizlispor ile olan lig maçına bakıyorum. Adam gelirken topa değil Ümit Karan'ı hedef alıyor. Pozisyonu izleyip bakabilirsiniz. Beşiktaş maçıda göreceli bir kavram ben veririm penaltıyı çünkü topa müdahale etselerde Arda'yı yere yığıyorlar. Arda pozisyona devam edemiyor. Penaltı olması için illa tekme tokat girmeye gerek yoktur. Bugun hakem Antep'in güzel oyununa yazık etti.

Son olarakta Feldkamp ne yapmaya çalışıyor. Yakında Aykut ve Orkun'u forvet ikilisi olarak görmezsek iyidir.

GeNç KaRTaL
04.Kasım.2006, 04:26
Yani bunun ofsayt olduğunu göremiyorsan sen ne biçim yardımcı hakemsin yahu.

Harbi sıkmaya başladı bu iş.Bu hatalardan dolayı futbol konuşamaz olduk.Gittikçe batıyoruz..

Maksic
04.Kasım.2006, 04:27
attığımız gol ofsayt gaziantepspor daha iyi oynadı maçın hakkı gaziantepspor'unda liderlik tekrar elimize geçti diğer haftalarda bu kötü oyundan ama ne yapalım yani ofsaytsa ofsayt gol atmayalım mı gaziantepspor da paf takımıyla çıksın hakları yenildi diye bence süper olur herkesin hakkı yeniliyor nasıl olsa size göre biz hariç geçen sezonlarda beşiktaş'ın lehine fenerbahçe'nin lehine penaltılar goller vs verilirken konuşmuyorsunuzda bize gelince ofsayt diyorsunuz asıl sizin objektif olmanız gerekir

murty54
04.Kasım.2006, 04:29
gol ofsayt evet ama bu yardımcı hakemin önünde kimse yok nasıl göremiyor bu pozisyonu hayret. bir de bu kalli ne yapmaya çalışıyor böyle kadro sürülür mü bu maçta sahaya

alperenash
04.Kasım.2006, 04:29
Arkadaşlar bu yardımcı hakem anelkanın elini görmeyen adammış sanırım:)

El Comandante
04.Kasım.2006, 04:31
Yaziklar olsun böyle futbola,böyle teknik direktöre,bu adami buraya getirenlere !

Bu takimi Gerets`in eline verseydik,daha fazlasini yapardi.Onun yine bir oyun sistemi vardi,bu adam hicbirsey bilmiyor yahu ! Okadar transfer yapildi,ama halen kötü futbol oynuyoruz.Yaziklar olsun,defol Kalli !

Kalli`den ne zaman kurtulursak ozaman rahata erecegiz.Bu adamin oldugu her gün stres bizlere !

Böyle hakem hatalarindan gelecek puanlarin cani cehenneme,istemiyoruz böyle puanlar,keske yenilseydik ...

RoNNiE91
04.Kasım.2006, 04:31
attığımız gol ofsayt gaziantepspor daha iyi oynadı maçın hakkı gaziantepspor'unda liderlik tekrar elimize geçti diğer haftalarda bu kötü oyundan ama ne yapalım yani ofsaytsa ofsayt gol atmayalım mı gaziantepspor da paf takımıyla çıksın hakları yenildi diye bence süper olur herkesin hakkı yeniliyor nasıl olsa size göre biz hariç geçen sezonlarda beşiktaş'ın lehine fenerbahçe'nin lehine penaltılar goller vs verilirken konuşmuyorsunuzda bize gelince ofsayt diyorsunuz asıl sizin objektif olmanız gerekir

Çok doğru söyledin abi.Sanırım bu federasyonun yaptığı her sene bazı takımların alehine kararlar verip maç yönetmek.Bu gidişe bir dur demek lazım.

anilton
04.Kasım.2006, 04:32
http://img231.imageshack.us/img231/8004/cap05cy4.png

GeNç KaRTaL
04.Kasım.2006, 04:33
gaziantepspor da paf takımıyla çıksın hakları yenildi diye bence süper olur herkesin hakkı yeniliyor nasıl olsa size göre biz hariç geçen sezonlarda beşiktaş'ın lehine fenerbahçe'nin lehine penaltılar goller vs verilirken konuşmuyorsunuzda bize gelince ofsayt diyorsunuz asıl sizin objektif olmanız gerekir

Arkadaşım bu sezon bizim aleyhimize yapılan hatalardan haberin yok herhalde.Boş konuşmak buna derler herhalde.İş nerelere geldi sen hala dalga geçiyorsun.Tabii tuzun kuru.Lidersin.Hakemlerden canın yanmamış.(Bu sezon için..)

Maksic
04.Kasım.2006, 04:34
Çok doğru söyledin abi.Sanırım bu federasyonun yaptığı her sene bazı takımların alehine kararlar verip maç yönetmek.Bu gidişe bir dur demek lazım.

öyle Burak ama ne yapalım yani ben bugün alınan beraberliğe sevinemedim doğru dürüst bu hakem kararları bazen alehimize bazen lehimize yapacak başka birşey yok federasyonunda bırakması gerekir tabii eğer hala bi onur varsa onlarda Türkiye'de bir kaç haftadır futbol konuşucağımıza hakem hatalarını konuşuyoruz

EreN
04.Kasım.2006, 04:34
TÜRK hakemleri çok kötüler[ . ]

yeterli mi ?

Maksic
04.Kasım.2006, 04:36
Arkadaşım bu sezon bizim aleyhimize yapılan hatalardan haberin yok herhalde.Boş konuşmak buna derler herhalde.İş nerelere geldi sen hala dalga geçiyorsun.Tabii tuzun kuru.Lidersin.Hakemlerden canın yanmamış.(Bu sezon için..)zamanında ne maçlarda canımız yanmadı birazda bizimki yanmasın

RaSenGan
04.Kasım.2006, 04:37
I love You Servet :) Bu futbolla 1 puan aldık yine iyidir.

perpetua
Antep cok guzel oynadi ve 433 ve hizli kanat oyunculari ile oynayarak ozellikle Galatasaray'in kanatlardan oyun kurmasini engelledi. Orta sadaha Bouzid yeterince teknik ve yaraticilik sahibi olmadigi icin de oyun kurma sadece Song ve Servet'in ileriye vurdugu toplara kaldi.

Sol kanatta Volkan ve Hakan ataga kalkamadi ve surekli ileriye top sisirdi ancak Nonda ve Umit Karan kanatlara yeterince gelmedigi icin Antep defansi bu toplari kolaylikla cikartti.

Sag kanatta Arda ve Hasan sola gore biraz daha hareketli idi ancak Antep o kanadi da iyi kapatti.

Aykut'un yedigi gol talihsizlik olsa da, orada defansta cok buyuk paylasim hatasi nedeniyle gol dogdu.

Servet'in golu zaten bariz ofsayt.

Galatasaray'in fiksturu ilerleyen haftalarda nispeten zorlasiyor ve artik takim'in hangi yonlerinin iyi, hangi yonlerinin zayif oldugunu iyice gorme sansi bulacagiz.

Antep'de ozellikle Volkan'in oyununu begendim. Istikrar sorunu olmasa belki de limizin en iyi orta saha oyuncularindan birisi olabilecek teknik ozellikleri var.

Kanatlarda Ekrem ve Erdal'in hizli olmalari rakibi cok yipratacaga benziyor. Ancak yaptiklari ortalarin cogunun disariya veya rakibe gitmesi bu konuda cok zaaflari oldugunu da gosteriyor.

Ergun sol bekte oynadi ve ozellikl soguk kanliligi sayesinde o kanattan Antep'in bir cok atak baslatmasina yardimci oldu. Galatasaray o kanatta daha hizli bir oyuncuyu oynatarak Ergun'u daha zor duruma dusurebilirdi ancak defansa pek katki yapmayan Arda ve devamli arkasina kacan Ekrem'i kontrol etmekte zorlanan calisan Hasan Sas Ergun'e bol bos alan birakti ve Antep'in kolaylikla defanstan cikmasina izin verdi.

Maksic
MHK komitesi de derhal istifa etsin Hilmi Ok denilen başkanla olucak iş değil bu koyun başına Ahmet Çakar,Erman Toroğlu gibi hakemleri gör bak bakalım böyle hatalar oluyor mu

RoNNiE91
04.Kasım.2006, 04:38
öyle Burak ama ne yapalım yani ben bugün alınan beraberliğe sevinemedim doğru dürüst bu hakem kararları bazen alehimize bazen lehimize yapacak başka birşey yok federasyonunda bırakması gerekir tabii eğer hala bi onur varsa onlarda Türkiye'de bir kaç haftadır futbol konuşucağımıza hakem hatalarını konuşuyoruz

Cidden yaw kaç haftadır sürekli hakem hataları konuşuluyor.Ankaraspor maçı,Denizlispor maçındaki penaltı,Fenerbahçe maçı,vs.. daha çok vardır.Araştırılsa kim bilir neler çıkar daha.Bir ara Samsunspor-Fenerbahçe maçında şike yapıldı iddaası çıkmıştı ama sonra yalan oldu.Ciddi bir araştırma yapılmalı bence ve federasyon değişmeli.Mesela bende bir Beşiktaşlı olarak objektif bakıyorumda dünkü maçta Fener'inde bazı pozisyonları yendi.Ankaraspor maçını söylemiyorum bile zaten.Böyle hatalar ne zaman düzeltilecek merak ediyorum.Her sene bazı takımların piyon olması hiç de güzel bişiy değil Sinan Engin'in dediği gibi.

GeNç KaRTaL
04.Kasım.2006, 04:38
zamanında ne maçlarda canımız yanmadı birazda bizimki yanmasın

Bunu belirtirken "Gaziantep'te paflarıyla çıksın" gibi iğneleyeci cümlelerde kullanmayabilirsin..;;)

El Comandante
04.Kasım.2006, 04:39
Tff,Mhk toplucana istifa etsin,ligimiz git gide kötülesiyor,icinden cikilmaz bir hal aliyor.

Universal
04.Kasım.2006, 04:39
G.Saray Antep'te uzun süredir kazanamıyordu. Gene kazanamadı. Ama puan kaybına mı üzülsün yoksa son dakikada gelen bir puanamı. Servet'in hiç G.Saray puan kazandıracağı aklıma gelmezdi.

Maksic
04.Kasım.2006, 04:40
Bunu belirtirken "Gaziantep'te paflarıyla çıksın" gibi iğneleyeci cümlelerde kullanabilirsin..;;)

çıksın kardeşim tüm takımlar federasyonu protesto etmek için çıksın bugün gaziantepin hakkı yenildi yarında bizimki yenilir diğer günlerde kayseri,bursa diye gider bu

Aykan19o3
04.Kasım.2006, 04:40
Galatasaray'ın puan kaybetmesi azda olsa moral verici oldu.

LaigLeNoiR
04.Kasım.2006, 04:41
Bu ligin oynanmasındaki amacı ben anlayamadım ?

Amaçsız bir lig içindeyiz...

FeYYaz1989
04.Kasım.2006, 04:45
Yılmak yok yola devam!
hahahaha,şu ligin bu hafta düştüğü duruma artık sadece gülerim.Takılın kendi başınıza,biz bu saatten sonra eğlencimize bakarız..

GeNç KaRTaL
04.Kasım.2006, 04:45
Bu sene hakemler ya çok kötü bundan biz yararlanamıyoruz ya da bunlara birileri direktif veriyor.Ligimizin böyle belalardan kurtulması dileğiyle..

Ligin 11.haftası sona erdi.Hale bak..

GebzeLi1907
04.Kasım.2006, 04:46
Cidden bundan Sonra İnş birşeyLer değişir iLLaki tüm takımLarın tek tek Mağdur oLmasına gerek yok.artık dur zamanı geLdi Fnerbahce gecen seneden Beri uLusoy İstifa diyor Ve hakLıda artık damak tadı verdi bu hataLarr..

Universal
04.Kasım.2006, 04:47
Maçta ne oldu bilmiyorum ama Aziz Yıldırım yıllardır diyor Ulusoy İstifa diye. Bunu sevmem ama demekki bir bilidiği varmış. Tek söyleceğim bu. İyi Süper Ligler...

M.Scofield
04.Kasım.2006, 04:48
ilk defa hakem sayesinde puan kazandık

RoNNiE91
04.Kasım.2006, 04:48
Ulusoy'un istifa vaktinin geldiğinin konusunda sanırım herkes hemfikir.

BlackEagle19o3
04.Kasım.2006, 04:49

:zuhaha:zuhaha.
Ne kadar komiksin sen böyle!

anilton
"Hasan bana küfür etti"
Yıllarca Galatasaray'da top koşturan Ergün Penbe, bugün Gaziantepspor formasıyla eski takımına karşı mücadele etti. Deneyimli oyuncuların maçtan sonra söyledikleri ise çok konuşulacağa benziyor.

Penbe şunları söyledi: "Herkes bugün izledi, ben de maçtan önce söylemiştim maçtan puan alacağımızı. Galatasaray'ı böyle yakalamışken, 3 puan alabileceğimiz bir maçı kazanmalıydık, maalesef berabere bitti. Hakem maçın genelinde iyiydi ancak biz 1-0 öne geçince tüm kararlarını Galatasaray lehine vermeye başladı. Hasan Şaş, hakemin yanında bana küfür ediyorsa ve hakem buna birşey demiyorsa benim söyleyecek birşeyim yok. Hasan Şaş, yıllarca top oynadığı arkadaşına hakemin yanında küfür etti. Hakem de Hasan'a cesaret edip kart gösteremedi."

Yazıklar olsun Hasan Şaş.Tam düşündüğüm gibi bir şahsiyetmişsin.Yıllarca ezeli rakiplerin bile alkışladığı,saygı duyduğu ve herşeyden önemlisi yıllarca beraber top oynadığın arkadaşına küfür etmek tam karakterinle örtüşecek düzeyde...

fenerbahce_1907

Bunu söylerken ciddi miydin?

GeNç KaRTaL
Maçta ne oldu bilmiyorum ama Aziz Yıldırım yıllardır diyor Ulusoy İstifa diye. Bunu sevmem ama demekki bir bilidiği varmış. Tek söyleceğim bu. İyi Süper Ligler...

Yav sizde iyiki bir şey demişsiniz.Sizinde Bıçakçı döneminde sesiniz çıkmıyordu ona bakarsan..

El Comandante
Bu ne ilk ne son arkadaslar,ona göre yorumumuzu yapalim ! Gecmiste yasadiklariNizi unutmayin...

fenerbahce_1907
04.Kasım.2006, 04:51
"Hasan bana küfür etti"

Hiç şaşırmadım Hasan yapar böyle şeyleri.

El Comandante
04.Kasım.2006, 04:51
Yav sizde iyiki bir şey demişsiniz.Sizinde Bıçakçı döneminde sesiniz çıkmıyordu ona bakarsan..

Semsicim bizim ülkede sistem böyle zaten.Bana dokumayan yilan bin yasasin !

M.Scofield
04.Kasım.2006, 04:52
:zuhaha:zuhaha.
Ne kadar komiksin sen böyle!
size göre o pozizyonlar penaltı değil bana göre hepsi doğru karar o yüzden öyle dedim

Maksic
"Hasan bana küfür etti"
Yıllarca Galatasaray'da top koşturan Ergün Penbe, bugün Gaziantepspor formasıyla eski takımına karşı mücadele etti. Deneyimli oyuncuların maçtan sonra söyledikleri ise çok konuşulacağa benziyor.

Penbe şunları söyledi: "Herkes bugün izledi, ben de maçtan önce söylemiştim maçtan puan alacağımızı. Galatasaray'ı böyle yakalamışken, 3 puan alabileceğimiz bir maçı kazanmalıydık, maalesef berabere bitti. Hakem maçın genelinde iyiydi ancak biz 1-0 öne geçince tüm kararlarını Galatasaray lehine vermeye başladı. Hasan Şaş, hakemin yanında bana küfür ediyorsa ve hakem buna birşey demiyorsa benim söyleyecek birşeyim yok. Hasan Şaş, yıllarca top oynadığı arkadaşına hakemin yanında küfür etti. Hakem de Hasan'a cesaret edip kart gösteremedi."

Yazıklar olsun Hasan Şaş.Tam düşündüğüm gibi bir şahsiyetmişsin.Yıllarca ezeli rakiplerin bile alkışladığı,saygı duyduğu ve herşeyden önemlisi yıllarca beraber top oynadığın arkadaşına küfür etmek tam karakterinle örtüşecek düzeyde...
yazıklar olsun Hasan'a Ergün kadar beyefendi ve onca seneler aynı formayı girmiş hemde ondan yaşça büyük birisine etmemeliydi hele Ergün'e hiç

BlackEagle19o3
Peki sen söyle bakalim kac puan kazandik hakemlerden ? Madem cok biliyon,söyle ;)

Manisa maçı,Denizli maçı,Beşiktaş maçı ve son olarak Antep maçı.En bariz,ilk akla gelen örnekler.En az 7 puan falan.

goosfraba
http://img48.imageshack.us/img48/1135/92843155xz7.jpg
pozisyon

Evet ofsaytmış, ofsayt değil demiştim :) Ama golün tekrarına yetişebildim. O da kale arkasından verince ofsayt değil kanaatine vardım ama burada çok açık ofsayt görünüyor.

anilton
Hiç şaşırmadım Hasan yapar böyle şeyleri.

Ona bende şaşırmadım zaten,ben küfür ettiği kişinin Ergün olmasına şaşırdım ve üzüldüm...

FeYYaz1989
04.Kasım.2006, 04:53
Bu konuda ciddi değilsin sanırım..

GebzeLi1907
04.Kasım.2006, 04:53
Hasan ÇirkefLiğini yapmış yine

iLk Defa Hakem Sayesinde Puan aLdık demiş arkdaş doğru oLabiLir Zira daha önceki MaçLarda PuanLar aLıyodu Gs

El Comandante
04.Kasım.2006, 04:54
Hasan Sas mac icinde cok agresiftir,kazanmak icin herseyi yapar.Ama Gstvden,baska kanallardan izledigim kadariyla Hasan Sas özel hayatinda böyle birisi degildir.

kisiliksiz,karaktersiz ha ...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Manisa maçı,Denizli maçı,Beşiktaş maçı ve son olarak Antep maçı.En bariz,ilk akla gelen örnekler.En az 7 puan falan.

Siz sütten cikmis ak kasik numarasini oynayin.Mesela Genclerbirligi macinda attiginiz golün iptal olmasi gerektigini hic konusmadiniz.Nerede kaldi objektifliginiz ? Ali Tandogan yanlis tac atisi kullandi,ayagi 1 metre icerdeydi attigi tac gol oldu ...

Bjk macina hic girmeyecegim,tartismali bir macti.Bana göre dogru ! sana göre yanlis...

Öbür maclari da gecen senenin hesabina sayin ;)

goosfraba
04.Kasım.2006, 04:57
Hasan'a da yakıştıramadım, Ligimizde saygı duyulacak birkaç futbolcu içerisinde bulunan Ergün'e küfür etmemeliydi. Ama işte maçın psikolojisiyle her an herşey olabiliyor.

M.Scofield
04.Kasım.2006, 04:59
Bu konuda ciddi değilsin sanırım..
penaltı pozizyonlarından bahsediyorsanız bana göre hepsi dopru karar o yüzden öyle dedim

BlackEagle19o3
04.Kasım.2006, 05:01
Hasan Sas mac icinde cok agresiftir,kazanmak

[B]
Siz sütten cikmis ak kasik numarasini oynayin.Mesela Genclerbirligi macinda attiginiz golün iptal olmasi gerektigini hic konusmadiniz.Nerede kaldi objektifliginiz ? Ali Tandogan yanlis tac atisi kullandi,ayagi 1 metre icerdeydi attigi tac gol oldu ...

Bjk macina hic girmeyecegim,tartismali bir macti.Bana göre dogru ! sana göre yanlis...

Öbür maclari da gecen senenin hesabina sayin ;)

Hakemler sanki çok dikkat ediyor taç atışının doğru kullanıp kullanımadığına.Hem bu ufak bir ayrıntı.Böyle ayrıntılara girceksek çok şey bulurum ben sen merak etme;;)
Hem geçen sene ne oldu ki
:0:

Aşk-ı Şehir
04.Kasım.2006, 05:02
Pozisyon ofsayt. Ama G.Antepspor bunu dikkatsizliğne saymalı. Çünkü son dakikada bir duran toptan sonra arkada 3 kişi boş bırakılmaz. Acı bir tecrübe olmuştur onlar için :)

Antep deplasmanında zaten çoğu zaman kazanamıyoruz. En korktuğum deplasmanlardan biridir her zaman için ;;)

EreN
04.Kasım.2006, 05:02
Arkadaşlar size bir önerim var yeni bir lige başlıyoruz
-bu lig tam 5 yıl sonra devreye girecek ve FİFA'dan gelen özel ekiplerin eğittiği profesyonel FEDERASYON , HAKEM , MHK üçlemesi başta olacak...
-Bilet Fiyatları Stadın Büyüklüğüne göre ayarlanacak.YOk öyle derbi maç kale arkası 60 ytl.
-Satılan her parça eşyadan havuz yapılacak ve alt yapıya verilecek takımların
-TV gelirleri için havuz sisteminden çıkıp tamamen özel bir sisteme geçilecek.Maçları veren kanal MAÇ başı para ödeyecek takımlara..
-Taraftarlar arası kavgalar önlenmesi için Tribün grupları arasında ALTTAn başlayarak bir kaynaştırma çabasına girilecek , milli duygular vurgulanacak.
-Stadlarda normal POLİS değil , SPORDAN SORUMLU ÖZEL POLİSLER görev yapacak.

:D
çok fazla fm oynuyorum galiba :)
neyse..

BlackEagle19o3
04.Kasım.2006, 05:03
Hasan'a da yakıştıramadım.

Neden yakıştıramadığınızı anlamıyorum.Hasan'ın her zamanki hali.Ne kadar çirkef olduğunu cümle alem biliyor.Sanki ilk kez böyle bir olay yaşamış gibi.

Maksic
04.Kasım.2006, 05:04
Hakemler sanki çok dikkat ediyor taç atışının doğru kullanıp kullanımadığına.Hem bu ufak bir ayrıntı.Böyle ayrıntılara girceksek çok şey bulurum ben sen merak etme;;)
Hem geçen sene ne oldu ki

evet ya taçlar ufak bi ayrıntı taçtan gol mü oluyor canım bence penaltılar ve ofsaytlarda ufak bi ayrıntı geçen sene kupa maçından başlayalım istersen;)

El Comandante
Ufak ayrinti,desene diyecek laf bulamadim :)

Bul iste onu diyorum ben,bulmadan konusma ...

Gecen sene ne mi oldu ? Sen gecen sene ligi izlememissin belli,itirazlarin da yok,cünkü gecen sene sadece Galatasaraya ve Fenerbahceye hatalar yapildi.Besiktas gecen sene rahatti,bu sene hakemler hata yapmaya basladi mi basladiniz Seref ayaklari oynamaya ...

FeYYaz1989
Ne demek geçen senenin hesabına sayın,böyle mi yürüyor bu işler?
O zaman bize bir Şampiyonluk borçlu Türkiye kardeşlerim..

RoNNiE91
04.Kasım.2006, 05:07
Olan oldu artık.Daha neyi tartışıyorsunuz?Geçmişe değil geleceğe bakılmalı.Bir daha böyle hatalar yapılmamalı.Kupaydı,ligdi geçti artık.

BlackEagle19o3
04.Kasım.2006, 05:07
evet ya taçlar ufak bi ayrıntı taçtan gol mü oluyor canım bence penaltılar ve ofsaytlarda ufak bi ayrıntı geçen sene kupa maçından başlayalım istersen;)

Sen geçen seneye gidersen ben de 85-86,92-93 sezonlarına giderim.Açtırma kutuyu söyletme kötüyü!.Bu sezonu konuşalım.

Aşk-ı Şehir
04.Kasım.2006, 05:08
Offf yine başladık yine. Her maçtan sonra aynı tartışmalar, eski defterler felan. Valla bu konuları kapatalım derim ben kardeşlerim yoksa bu konu uzarda uzar. Başka yerlere gelir.

C h A o S
04.Kasım.2006, 05:09
kötü futbola ve puan kaybına rağmen hala Lideriz.Umarım bu oyunumuz son olur .Ayhan,sabri,hakan,linderoth ve lincoln tam olarak sahalara dönünce çok iyi işler çıkarıcağımıza eminim.

Memedov
04.Kasım.2006, 05:09
Pozisyon bariz ofsayt. Gaziantep Galatasaraydan daha iyi oynadi ve istekliydi. Galibiyet haklariydi.

El Comandante
04.Kasım.2006, 05:10
Neyse uzatmayalim,elimize gececek birsey yok cünkü.Benim demek istedigim olaylara hep tek yönden bakmayin...

RoNNiE91
04.Kasım.2006, 05:10
Ne kadar itiraz ve tartışma olursa olsun giden maçlar geri gelmeyecek.Sadece ilerisi için birşeyler yapılmalı.

El Comandante
04.Kasım.2006, 05:11
Yapilmasi gereken belli,Mhk,Tff toplucana istifa etmeli,baska cözümü yok bunun.

BlackEagle19o3
04.Kasım.2006, 05:11
Ufak ayrinti,desene diyecek laf bulamadim :)

Bul iste onu diyorum ben,bulmadan konusma ...

Gecen sene ne mi oldu ? Sen gecen sene ligi izlememissin belli,itirazlarin da yok,cünkü gecen sene sadece Galatasaraya ve Fenerbahceye hatalar yapildi.Besiktas gecen sene rahatti,bu sene hakemler hata yapmaya basladi mi basladiniz Seref ayaklari oynamaya ...

Al bulayım bir tane Cisse Gs maçından önce kırmıız kart gördü.Neyse geçelim bunları.

Geçen sene Beşiktaş rahatmıydı?Saçmalama istersen.Biz son yıllarda hiç rahat olamadık.03-04 sezonunda itibaren;;).Hem size ne oldu ki geçen sezon:D.Hadi Fenerbahçe'nin verilmeyen penaltıları var.Size ne oluyor?

Şeref mevzusu bu sene açılmadı ayrıca.Biz yıllardır söyleriz;

ŞEREF'iyle oynayıp HAKKI'yla kazananların torunlarıyız:icon_cool:

FeYYaz1989
04.Kasım.2006, 05:12
Ne kadar itiraz ve tartışma olursa olsun giden maçlar geri gelmeyecek.Sadece ilerisi için birşeyler yapılmalı.
İlerisi için yapıcak birşey kalmadı;
En azından Beşiktaş için..
Artık lehine en fazla hakem hatası yapılan şampiyon olur,bizde izler eğleniriz BJK'li kardeşlerim..

BlackEagle19o3
04.Kasım.2006, 05:13
Yapilmasi gereken belli,Mhk,Tff toplucana istifa etmeli,baska cözümü yok bunun.

Aynen öyle olması lazım ama futbolumuzu çok yüzsüz kişiler yönetiyor.

İlerisi için yapıcak birşey kalmadı;
En azından Beşiktaş için..
Artık lehine en fazla hakem hatası yapılan şampiyon olur,bizde izler eğleniriz BJK'li kardeşlerim..

Çok güzel söyledin renkdaş:icon_neutral:

GeNç KaRTaL
04.Kasım.2006, 05:16
Yahu şimdi böyle konuşuyoruz.Sezon sonu şampiyon olan takımın taraftarları bunları hatırlayacak mı?..

Aşk-ı Şehir
04.Kasım.2006, 05:17
Yahu şimdi böyle konuşuyoruz.Sezon sonu şampiyon olan takımın taraftarları bunları hatırlayacak mı?..

Çok iyi konuştun Şemsi ;;)

RoNNiE91
04.Kasım.2006, 05:19

İyi bir noktaya değindin.

GebzeLi1907
04.Kasım.2006, 05:22
Türkiye'de Her Dönem 3 BüyükLerin Lehine yada aLehine hakem hataLarı oLmuştr.Ve bu gidişLede iLerdede oLacak.Sadece canı yananın ses Çıkardıgı bi dönemde bu iş böyLe gider durur.Seneyede Bi bakmışsın hakemLer Gsyi katLediyor,Bjk yi koLLuyor

Maksic
04.Kasım.2006, 05:22
yapacak tek şey var bana göre artık devlet federasyona müdahele etmeli futbolun içinden gelen ''eyyamcı'' olmayan kişiler getirilmeli Ulusoy ve onun gibi yöneticiler olduktan sonra hiç bir zaman bunlardan kurtulamayız mümkünse bu sezon maçları yabancı hakemler yönetsin hatta MHK'nın başınada Ahmet Çakar,Erman Toroğlu gibi dediklerini yapacak adamlar getirilsin gör bak konuşuluyor mu hakemler

EreN
04.Kasım.2006, 05:25
İkinci bir öneri biz TARAFTARLAR olarak ligden çekilelim.. :)

GebzeLi1907
04.Kasım.2006, 05:27
İkinci bir öneri biz TARAFTARLAR olarak ligden çekilelim.. :)
Harbi iyi Fikir :)

Universal
04.Kasım.2006, 05:28
Hilmi Ok açıklandı. Gol ofsayttır diye.

canavar20
04.Kasım.2006, 05:30
Ofsayt , zaten bunu tartışan yok hatta maçı tartışa yok herkes birini yiyor '' aman siz şöyleydiniz biz böyledik '' Canı en fazla yanan BJK'dir. Kimse bunu inkar edemez. Bişey desem GS'lilerle atışacam yine en iyisi kalsın. :)

Aşk-ı Şehir
04.Kasım.2006, 05:31
yapacak tek şey var bana göre artık devlet federasyona müdahele etmeli futbolun içinden gelen ''eyyamcı'' olmayan kişiler getirilmeli Ulusoy ve onun gibi yöneticiler olduktan sonra hiç bir zaman bunlardan kurtulamayız mümkünse bu sezon maçları yabancı hakemler yönetsin hatta MHK'nın başınada Ahmet Çakar,Erman Toroğlu gibi dediklerini yapacak adamlar getirilsin gör bak konuşuluyor mu hakemler

kardeş sende öyle konuştun ki sanki devletin başka işi yok :)

Maksic
04.Kasım.2006, 05:34
kardeş sende öyle konuştun ki sanki devletin başka işi yok :)

kardeş bizim Ulusoy istifa şu istifa dememizle olmuyor bunları temizlerse devlet temizler

GebzeLi1907
04.Kasım.2006, 05:35
DevLet temzLerse Bİz Uefanın Gözünde Fifanın Gözünde Ne duruma Düşeriz ?

Maksic
04.Kasım.2006, 05:38
DevLet temzLerse Bİz Uefanın Gözünde Fifanın Gözünde Ne duruma Düşeriz ?

en azından hakemler konuşulmaz her hafta birbirimizi yemeyiz Uefa gelse bu halimizi görse onlarda böyle düşünür sanırsam bundan kötü bi hal olamaz

uAsamet91
04.Kasım.2006, 05:38
Çıldırmatın adamı beeeeee

10 haftardırr aynı şeyler

bıktık artık
penaltı verdiyse

ofsayt olan pozisyonu gol verdiyse biz napalım.
onlarda insan değilmi.Elbette hata yapıcak saçma sapan konuşup adamın asabını bozmayın.her şeyin altında art niyet aramayın

Sekopej
04.Kasım.2006, 05:47

bıktık artık
penaltı verdiyse

onlarda insan değilmi.Elbette hata yapıcak saçma sapan konuşup adamın asabını bozmayın.her şeyin altında art niyet aramayın

Dünkü Fenerbahçe maçından sonra da İsmet Arzuman için aynı şeyleri düşünmüşsündür umarım. Ya da Anelka'nın faul yaparak attığı golden sonra ya da Nobre'nin elle attığı golden sonra.

İnşallah o zamanlarda da art niyet aramamışsındır ve sadece hatadır demişsindir. O zaman başka, şimdi başka şey söylersen olmaz ama...

Dün demiştim, hiç bir takımın taraftarı hakem hatası yüzünden kazanmak istemez. Ama bizde bu hakemler olduğu müddetçe hatalar da olacaktır.

Türk futbolunun kurtuluşunu değil de oynanan oyunu tartışsak diyorum. Neden Galatasaray kötü oynadı vs... Artık futbol konuşalım, nasılsa her yerde bu hakemler federasyon vs konuşulup duruyor...

FeYYaz1989
04.Kasım.2006, 05:49

bıktık artık
penaltı verdiyse

Çıldırırsan n'olur bir açıklasana kardeş?

Universal
04.Kasım.2006, 05:52

bıktık artık
penaltı verdiyse

Anelka'nın zamanında elle attığı gol. Çok eskiden Pratez'e yaplan faulü vermeyip GS'ye gol attığımız zamanda hakem hatasıdır demişsindir umarım. Bundan sonra bütün kararlara hakem hatası deyip geçmeni beklerim.

BeeTLeJuiCe
04.Kasım.2006, 05:53
Birbirinizi kışkırtmayın arkadaşlar böyle gitmez bu başlığında ömrü kısa olur bu gidişle.

samet.süner arkadaşım sekopej'in dediği gibi dünkü maç içinde inşallah düşüncelerin böyleydi.

Çok yazık tartışmaya oldukça açık bjk maçındaki hata'dan sonra, ertesi gününde oynanan bir maçta bu kadar açık bir hata yapılması gerçekten çok yazık.

LaKe
04.Kasım.2006, 05:55
Bir GS'li olarak ucuz kurtulduk diyorum. Fakat objektif olarak bakarsak pozisyon ofsayt gibiydi. Tabi ilk gol anında bunu anlamam mümkün değildi. Ama tekrarda net belli oluyodu sanki. O kadar çok pozisyon harcamışken, böyle bir pozisyonda tartışmalı gol atmak üzüntü verici. Maçın hakkı beraberlikti zaten ama, bu haftaki hatalardan sonra, bare şu maçı hakem hatası olmadan atlatsaydık diye düşünüyor insan. Neyse sağlık olsun ne diyelim. :) Oldu bitti.

Bu arada size tartışmayın asla demiyoruz. Ama sakin, saygılı ve seviyeli bir şekilde tartışın arkadaşlar. Çok zor değil. Eğer sinirlerinizi kontrol edemiyorsanız, yorum yapmayıp çıkın. Kendinizede zarar veriyorsunuz sonra bir anlık öfkeyle...

BlackEagle19o3
04.Kasım.2006, 05:55

Sana ne oluyor.Neden çıldırıyorsun.Çıldırması gereken bizleriz.Siz 1 maç penaltı 1 maç ofsayttan gol ne güzel gidiyorsunuz.Bırak da çıldırması gerekenler çıldırsın:mad:

EreN
04.Kasım.2006, 06:09
Bu konuyuda kilitlettirmeyin bize arkadaşlar..

Sekopej
04.Kasım.2006, 06:09
Arkadaşlar sakin, burada maçlar hakkında konuşulmasın istesek hiç konu açmayız. Dünkü maç konusunu tartışmaları sürdürerek kapattırmışsınız.

Biz bir FM sitesiyiz, hepimiz az çok futboldan anlıyoruz, futbolu yorumlamayı biliyoruz. Biz sahada oynanan oyunla ilgili paylaşımlarımızı yapalım, yorumlarımızı belirtelim.

Diğer tartışmaların yapılabileceği tonla site var, oraya gidin. Taraftar sitelerine gidin tüm sinirinizi boşaltın. Ama burada bunu yapmayın. Tekrar hatırlatıyorum burası bir FM sitesi ve biz oynanan oyunu konuşalım...

Rodrigo Tello
04.Kasım.2006, 06:30
Pozisyon ofsayt ama yapcak bişey yok tartısmayada gerek yok.

Antep iyi direndi şanssız bir gol yediler.Gs bügün kötü oynadı Antep'i tebrik etmek lazım iyi mücadele ettiler..

gorkemyilmazkarasu
04.Kasım.2006, 06:32
iki gündür yorum yazmak için maç konularına giriyorum o kadar rezil bir durum varki konularda mesajları okuyunca yazamadan çıkıyorum yazık ya bu siteye gerçekten emek veren insanlara,değerli yorumlarını paylaşmak isteyen arkadaşlara yazık bu sitede bu hale geldiya helal olsun başkada bişey söylemek gelmiyor içimden...

Mr.CordiaL
04.Kasım.2006, 06:38
iki gündür yorum yazmak için maç konularına giriyorum o kadar rezil bir durum varki konularda mesajları okuyunca yazamadan çıkıyorum yazık ya bu siteye gerçekten emek veren insanlara,değerli yorumlarını paylaşmak isteyen arkadaşlara yazık bu sitede bu hale geldiya helal olsun başkada bişey söylemek gelmiyor içimden...

Her harfine katılıyorum...

Sekopej
04.Kasım.2006, 06:54

Her harfine katılıyorum...

Arkadaşlar yorumlarınızı paylaşın. Artık daha sert olacağız. Ne olduğumuzu unutmayacağız. Biz ne spor sitesi ne de taraftar sitesiyiz. Futbol bölümünü de kapatabiliriz, hiç sorun değil bizim için.

Biz bir oyun sitesiyiz. Ve oyun da futbolla alakalı olduğu için bu bölüm var. Bu bölümde de oynanan futbolu konuşalım. Mesela neden Kalli Lincoln'ü oyundan aldı, bunu yaparken ne düşündü?

Galatasaray'da yanlış olan neydi, neden bu kadar kötü oynadı? Veya Gaziantep 1-0'dan sonra neler yapmalıydı da far artabilirdi? Sahada oynanan oyunla ilgili o kadar çok yorum yapılabilir ki.

Bizim için değerli olan üyeler sizlersiniz, sizin yorumlarınız da bizim için değerli. Eğer buradan maç hakkında konuşmak isteyen ve devamlı tartışma içersinde olan bir ortamda bulunmak istemeyen üyeler uzaklaşıyorsa bu bizi çok üzer. O üyelerin uzaklaşmaması için de artık daha sert ve taviz vermez olacağız.

NisRoc
04.Kasım.2006, 08:58
FutboLa darbe geLmesi Lazım :)

El Comandante
04.Kasım.2006, 08:59
Kallinin benim gözümde degeri bitmistir,bu takim sampiyon olacaksa bile defol Kalli !

nart_susruko
04.Kasım.2006, 09:27
yeni trendimiz ofsayt, bikaç haftada bundan dem vurun gari..

namağlup devam bakalım. :icon_cool:

Kalli'nin oyunu okuyamaması devam ettikçe nereye kadar bakalım.

emrecep
04.Kasım.2006, 13:14
(Şimdi yazacaklarımdan bazı arkadaşlar rahatsız olabilir ama bu laflar aynı zamanda kendimedir de yani başkalarını değil kendimi de eleştiren bir yazıdır. Bu arada forum yönetimi de kusura bakmasın cezalık bir şey varsa, cezayı kessinler.)

Uzun süredir bu lig maçları başlıklarına bir şey yazmamıştım ama yetti be bu anlamsız, saçma sapan tartışmalar. Ya yemişim Adnan Polat'ınızı da Aziz Yıldırım'ınızı da Yıldırm Demirören'inizi de be! Ne kıymetli adamlarmış ya bunlar! Bunları savunmak için bir yerlerimizi yırtıyoruz. Bir çekip de gitmediler de rahatlayamadık ya! Adamlar bulmuşlar gül gibi koltukları, bedava reklam kaynağını bizle dalga geçer gibi üç maymunu oynuyorlar. Ne bunların ne de bunları savunmak için kendinden geçersene bir şeyler söyleyip bir şeyler yazanların bir diğerinden ve birbirilerinden farkı yok.

Canı sakılan hakeme laf atar, keyfi yerindeyse "biz hakemler hakkında konuşmayı sevmiyoruz" der, biraz canı yanınca bu cümleye bir "ama..." ekler başlar hakemleri kaymaya.

Baktılar şampiyonluk veya kupa mı gitti ligden çekiliriz tehditleri yağdırırlar. Yok 'Ulusoy' yok 'Keçeci' yok bilmem hangi hakem istifa derler. Sonra da dönüp onlarla işbirliği yaparlar.

Taraftar da oturup futbolumuza zarar vermekten başka hiçbir işlev görmeyen bu kişileri oturur savunur. Şimdi yazsan basında haklarında çıkan haberleri veyahut haklarında açılan davaları, TCK'ya muhalefetten başın derde girer o yüzden yazmaya gerek yok (yine de örnek: Nihat Özdemir'in son operasyonda gözaltına alınması) ama birçoğu mafya ve türevi kirli işlere bulaşmış kişiler. Taraftarların oturup da bu kişileri camialarından uzaklaştırmaya çalışmaları gerekirken tam tersine eli yüzü düzgün adamlara yapmadıklarını bırakmazlar. (Örnek:Özhan Canaydın'ın fair-playe yaptığı katkılardan sonra bizzat taraftarlarından gördüğü tavır, adamın bir hain ilan edilmediği kaldı.)

Bir de üç büyüklerin taraftar olarak yaptığımız bir mazlum edebiyatı var, yok hakkımız yeniyormuş da falan filan. Ne hak yenmesi be, diğer 15 takımın hakları bizim lehimize yenirken ve bu çark on yıllardır böyle işlerken hiçbir şey yok, ama birazcık bizim aleyhimize bir şeyler oldu mu başlıyoruz ağlamaya. Adama gülerler be! En az 10 yıldır şu ligi takip ederim 3 büyük takımından birinin aldığı en kötü sıranın 6.lıktan aşağı olduğunu hatırlamam ki ne kadar kötü sezonlar geçirdiler. (Ha bir dip not hepsi de sırayla bu dereceyi aldılar, bakın ne kadar da hakperest bir hareket değil mi hak hukuk adalet diyoruz ya hani)

Bir not da Beşiktaşlı arkadaşlara diyorlar ya en çok bizim hakkımız yendi diye. Evet haklılar, ben de o inançtayım ki üç büyükler arasında en çok hakkı yenen daha doğrusu diğerlerine göre daha az kollanan takım Beşiktaş'tır. Ama BJK'li yöneticiler birer erdem abidesi olduğundan falan değil o sahadışı olayları yapacak kadar "derin" bağlantılarının olmamasından. Yoksa onlar da Fenerbahçeli veyahut Galatasaraylı yöneticiler kadar güçlü olsalardı onlar da onlar kadar çatır çatır hak yer, haksızlık yaparlardı. Yoksa onlar da güçleri oranında gayet de güzel kollanmışlardır. Ayrıca niye kullanmasınlar ki onlar da diğer takımların yöneticileriyle aynı toprağın numunesi değil mi (Rahmi Koç Bjk'li ve bir adalet timsali ama Ali Koç Fb'li ve bir hakszılık abidesi değil mi zaten) yoksa haşa Allah bir takımın taraftarını ve yöneticisini diğerininkinden şerefli ve haysiyetli kıldı da haberimiz mi yok?(Hakikaten de benim yöneticim ve taraftarım her şart altında iyidir diğerlerinin ki tü, kakadır diyen bazı güzide arkadaşlarımız var ya şu üç takımın taraftarı için de bu soruyu onlaradır.) Olay çok basittir arkadaşlar böylesi bir hak, hukuk değerlendirmesine girişilecekse ürettikleri hakka veya haksızlığa değil ürettiklerinin güçleri, paraları ve nüfuzlarıyla orantısına bakılır yoksa birtakım yanlış tespitler de bulunursunuz ancak.

Son söz olarak biliyorum bayağı ağır bir ileti oldu, belki de silinicektir. Ama dediğim gibi bu sözleri kendimi tenzih ederk başkalarına atfen yazmadım ben de bu laflarımın muhatabıyım. Bu bataklığı birileri kurutacaksa eğer o kişiler de yine biz taraftarlar olacağız. Bunun bilincine varmamız ve buna göre hareket etmemiz gerekiyor.

Kavgasız, gürültüsüz nice günlere!

(Ya yeni fark ettim mesajı Galatasaray maçı konusuna atmışım bilerek yaptığım bir şey değildi kusura bakmayın.)

Aşk-ı Şehir
04.Kasım.2006, 17:51
Yahu neyin tartışmasını yapıyoruz? Biz hepimiz Türk'üz Türk. Birbirimize her zaman destek çıkmışızdır. Ama burdaki konuşmaları görünce neye uğradığımı şaşırıyorum. Bir kaç gün sonra Avrupa'da takımlarımızın maçları var. O zaman desteklemeyecekmiyiz Fenerbahçe'yi, Beşiktaş'ı, Galatasaray'ı. Desteklerken burada yazdıklarımızı düşünmeyecekmisiniz? Ne olur arkadaşlar birbirimizi kırmaktan, kışkırtmaktan vazgeçelim. Çünkü bundan nemalanan insanlar çok. Medya'da vs. Bunlara izin vermeyelim. Gelin arkadaşlar birlik olalım. Maçları objektif değerlendirelim, pozisyonlara objektif bakalım. Her takımın golüne sevinelim. Tuttuğumuz takım gol yesede sağlık olsun diyip geçelim. Her ne kadar bu son istediğim biraz zor olsada yapmaya çalışalım. Şampiyon takımı kutlayalım. Çünkü bir takım şampiyon olduysa şüphesiz hak etmiştir. Son bir rica; artık eski defterleri bırakalım. Adı üstünde eskide kalmış. Ve büyük ihtimalle eskilerde onları konuşmuştur. Biz niye konuşuyoruz?

Fietra 10
04.Kasım.2006, 17:56
zevkli bi maç oldu oldugunu düşünüyorum..Galatasaray'da bence şuanda bir Feldkamp sorunu var bu sorunu en kısa zamanda çözmeleri lazım yoksa Lincoln elden gidiyor..

CeNTeR_TR
04.Kasım.2006, 18:42
Güzel futbol...Kötü skor..

Universal
04.Kasım.2006, 19:16
Aklıma takılan bir soru var. Bu maç 34. hafta maçı olsa ve bu gol verilse G.Saray şampiyon. Doğru karar verilip gol verilmese Sivas şampiyon. Bunu bu açıdan da düşünmek gerek...

G.Antep başkanı yanlış yaptı. Küfür etti. Kimsenin böyle bir hakkı olduğunu düşünmüyorum. Başkan'a yakıştıramadım.

Emurafu
04.Kasım.2006, 19:38
Hiç bir futbolcunun yada oyuncumuzun suçu yok...Tek sorumlu Kalli’dir...O yüzden futbolcularımızıda yorumlamayacam...
Yanlış anlaşılmasın Gaziantep’in güzel futbolunu çok adamla ileride basmasını geri plana atmıyorum...Ama bunun bu şekilde cereyan etmesinde Antep ekibinin ne kadar katkısı varsa Kall’nin iki kat katkısı vardır...
Tamamıyla yanlış bir 11 kurmuştur ve bununda cezasını çekmeliydi hakem kurtardı...
Golden sonra herkesi kendi mevkisinde oynatınca sayısız gol fırsatı kaçtı...Demek ki doğru tekmiş...
Gerets’e özenmenin sonu budur...
Umarım tecrübeleri ve futbol görgüsü gereği yapmaması gerekn bu yanlıştan acilen döner...Dönmezse zaten ne olacağı hakkında yönetimde mesajı devre arasında yollamış...
Son 2 haftaya kadar eleştirmediğim hatte çoğu olayını beğendiğim Kalli 2 haftadır saçmalama rekoru kırdı..Birinde Güvenç Kurtar olaya uyanamadı sola bir adam çekemedi...Diğerinde Ekrem ,Hasan Şaş’ı koridor yaptı...

Çok fazla diyecek bir şey yok...2 hafta önce girdiği gaflet uykusundan acilen uyanmasını diliyorum Kalli’nin...

Çok önemli 3 husus var....

1)Kalli yanlış kadro seçimleriyle takıma puan kaybettiriyor

2)Lincolnün dünkü oyununu görünce,ciddi anlamda rahatsız olmaya başladım... ilk 4-5 maçta adeta kendisini yırtan, her pozisyonun içinde olan lincolnün yerinde yeller esiyor... hadi bu maç sakatlıktan çıktı diyelim... 2 maç daha bu tip oynarsa çok ciddi sorgulanması gereken şeyler olacak... kalli olayından buyana böyle bu adam....

3) Ahmet akçan ve diğer yardımcı antrenörlerin,orada bostan korkuluğu olmadıklarını düşünüyorum... Kallinin uyuduğu durumlarda,hiçmi uyarmıyorlar yada uyarmayamı korkuyorlar? her maçta serkan çalığı 85 te oyuna alarak neyi değiştirmeyi umuyoruz? yada dinamo gibi bir barış varken ve bukadar formda iken, bouzidden önlibero yaratma çabası niye? yada hücumcular bukadar formsuzken,hasanı sağ beke hapsetmek... bunların bir açıklaması olmalı...

eXcitinG
04.Kasım.2006, 20:25
BöyLe sürdüğü sürece çok üye aramızdan ayrıLacak ve gerekirse özümüze dönüp Sadece oyun iLe iLgiLi görüş biLdireceğimiz bir forum oLacağız.Gerçi biz bu zihniyetLe orda da GS,FB,BJK tartışması çıkarırız ya her neyse.Bundan sonra ki haftaLarda yazdıkLarımıza ve yazacakLarımıza daha bir dikkat edeLim.Yoksa kimsenin kaybedecek bişeyi yok ;;)