PDA

View Full Version : FM de abartılan oyuncular unutulan oyuncular sönük yazılı oyuncular

turgutbey
01.Şubat.2006, 19:09
Abi bence zlatan ibrahimoviç çok abartılmış wede we geçen seneki kenedy bakircioglu nerede anlamadım gitti bide sönük yazılı oyuncular manyakk bide transfer edebilsek bi kaleci gördüm adamın yirmiden aşşağı notu yok şaştım kaldım yaaa

Cnkby
01.Şubat.2006, 19:32
Neden boyle yapıyorlarki bu oyunu.mesela julio babtista fm 2005 te dmc idi fm 2006 tıda am/fc olmus..bu sonuk oyuncularda felaket oluyor ama kendi takımındakilerin kontratını uzatabiliyorsun..

Kerim Kerimov
01.Şubat.2006, 19:35
Bence de İbrahimovic çok abartılmış. Ben nedense pek sevmiyorum ibrahimovic'i.

eytanfb
01.Şubat.2006, 21:03
bana göre ibrahimoviç dünyada en iyi driplinge sahip oyuncu... tabii ki ronaldinho dışında. zaten ronaldinho insandan sayılmıyo ama neyse...

turgutbey
01.Şubat.2006, 23:49
Uzaydan inmiş sanki adam ne ytaptığını ancak 5 dakika sonra anlıo anca spiker keşke ronaldinho türk olsaydı

eXcitinG
02.Şubat.2006, 08:02
zLatan gercekten de cok abartı evet katıLıorum..aynı sekiLde de birde inanıLmaz derecede özeLLikLeri devasa deniLebiLecek kaLeciLer var ya kardesim her kaLeci de bu kadar iyi oLamazki ingiLtere Ligindeki bütün takımLarın kaLeciLeri süper aynı sekiLde itaLya ve aLmanyada da boLe. heLe river in kaLecisi o LuX . o ne ya oLe ?

cüneyt11
02.Şubat.2006, 13:24
yaw beyler lütfen yapmayın.bence ibrahimoviç hakediyo.siz belki onun maçlarını seyretmiyo olabilirsiniz ama ben onun bütün maçlarını seyrediyom.bence hiç abartılmamış.kusura bakmayın.

10_Osmanozc
02.Şubat.2006, 13:27
Brezilyalıların hemen hepsi abartılmış neredeyse.

cüneyt11
02.Şubat.2006, 13:27
beyler bence maldini unutulmuş.çok güçsüz yapmışlar yaw.

Kerim Kerimov
02.Şubat.2006, 13:29
yaw beyler lütfen yapmayın.bence ibrahimoviç hakediyo.siz belki onun maçlarını seyretmiyo olabilirsiniz ama ben onun bütün maçlarını seyrediyom.bence hiç abartılmamış.kusura bakmayın.

Ben izliyorum her fırsatta İtalya ligini. Ibrahimovic bu sezon ilk kaç maçı boş geçmişti?

caglar0016
02.Şubat.2006, 14:59
william Gallas 2005 te DR idi 2006 da DL nası iş yaa

Kerim Kerimov
02.Şubat.2006, 16:12
william Gallas 2005 te DR idi 2006 da DL nası iş yaa

Hocam öyle değişiklikler olabiliyor. Enzo Maresca AMC'di DMC oldu, ne biliyim Tuncay AM/FC di ML oldu mesela. Yine Gallas'ın yeri değişmemiş ;)

Cristiano Ronaldo
02.Şubat.2006, 16:20
Aslında W.Gallas Chelsea'de (gerçek hayatta) göbekte ve sağ bekte oynuyor. Sol bekte oynadığını da ben şahsen görmedim.

Bence, oyun yapılırken Gallas'ın pozisyonu yanlış verilmiş.

Neyse arkadaşlar, burada Abartılan ve Sönük Yıldızlı Oyuncular'dan konuşacağız. Bu tür sorular yerleri burası değil. ;)

caglar0016
02.Şubat.2006, 19:30
Hocam öyle değişiklikler olabiliyor. Enzo Maresca AMC'di DMC oldu, ne biliyim Tuncay AM/FC di ML oldu mesela. Yine Gallas'ın yeri değişmemiş ;)

evet oluyo ama bildiğim kadarıyla gallas sağ ayak bi oyuncu (oyunda bilmiyorum) sağ ayak bi oyuncu solda nasıl oluo anlamadım sırf bu yanlışlık yüzünden oyuncuyu serbest bıraktım :D:D:D

caglar0016
02.Şubat.2006, 20:30
kusura bakma cristiano ronaldo senin mesajının sonunu okumamıştım o yüzden atmıltım mesajı

cureshot
02.Şubat.2006, 22:07
bu athletic bilbaonun adamlarını neden böyle dünya yıldızı gibi yapmışlar anlamadım acaba basklıdan başka bi şey alamıyolar zaten bari adamları iyi yapalım demiş olabilirler mi

can777
02.Şubat.2006, 22:41
ıbrahimovic bence de çok abartılmış. messi de bence çok abartılmış. lampardın mevkisi deişio. yanlış hatırlamıosam geçen sene amc ydi. bu sene mc dmc sanırım yanlışsa şimdiden özür .....

cüneyt11
02.Şubat.2006, 23:02
ıbrahimovic bence de çok abartılmış. messi de bence çok abartılmış. lampardın mevkisi deişio. yanlış hatırlamıosam geçen sene amc ydi. bu sene mc dmc sanırım yanlışsa şimdiden özür .....

yaw arkadaşlar siz bu adamların maçlarını izlemiyo musunuz.yoksa bana mı öle geliyo anlamadım.bunların hepsi mükemmel oyuncular bence.

can777
03.Şubat.2006, 00:06
izliopz da bu kadar iyi deiller bazı özellikler doru ama çoğu özellik bence yanlış

hakansimser
03.Şubat.2006, 00:26
Bence messi abartılmamış vede lampard..Ronaldinho bence az bile yapmışlar dünyanın en iyi olması lazımdı

RoCCo_42
03.Şubat.2006, 00:33
MESSİ'ye katılmıyorum bence abartılmamis ama BİLBAO konusunda haklısınız adamların her oyuncusu 10milyon pounddan asai parayla transfer yapmıor.

francesco10
03.Şubat.2006, 02:51
messi hakedio kesinlikle özellikleri dengeli ,zlatan da hak edio ama bazı özellikleri abartılı en azından full 20 yapmayabilirlerdi ,bilbao da özelliklerini hak eden tek bi adam war o da yeste

bjkmete
03.Şubat.2006, 04:40
Neden boyle yapıyorlarki bu oyunu.mesela julio babtista fm 2005 te dmc idi fm 2006 tıda am/fc olmus..bu sonuk oyuncularda felaket oluyor ama kendi takımındakilerin kontratını uzatabiliyorsun..
çünkü sevilla da son senesinde santrafor oynadı genelde.Ayrı yetten brezilya milli takımında Adriano nun yedeği.

10_Osmanozc
03.Şubat.2006, 14:12
Cristiano Ronaldo,Tuncay Şanlı,Wayne Rooney potansiyel olarak abartılmış.

Selman Ozturk
03.Şubat.2006, 14:59
İbrahimoviç kesinlikle abartılı...Ondaki profil Ronaldinho da bile yok ama gerçekte durum asla böyle değil...Bilbao konusuna gelince Rocco42 ve cureshot arkadaşlarıma katılıyorum...Sanırım Bilbao basque oyuncular haricinde oyuncu oynatamıyor...Bu yüzden de cureshot'ın dediği gibi "yapmışken tam yapalım" mantığıyla hareket etmiş olabilirler....

turgutbey
03.Şubat.2006, 16:17
messi abartılmamış ama ronaldinhonun özellikleri yükseltilmeli ugur yildirim ronaldinhodan iyimi yani adam dünyanın en iyi oyuncusu

uyurtsever
03.Şubat.2006, 16:47
bence ronaldinho yu cok kötü yapmışlar...neredeyse messi ile aynı ronaldinho yu daha iyi yapmaları gerekirdi riquelme bile ronaldinhodan iyi herifin özellikleri ikinci sezonda full oluyo hepsi 20.ibrahimovic abrtılmamıs cünkü uzun olmasına rağmen teknik ve driblingi cok iyi bir futbolcu

kbk
03.Şubat.2006, 18:20
bence de ibrahimoviç çok abartılmış adam gerçekte iyi ama bi de oyundaki maçlarını seyredin 2-3 gol attıktan sonra normale dönüyo bi de bilbaodakilerde abartılı garçekten messiye gelince bu son oyunun en sevdiğim yönlerinden biri genç futbolcu ne kadar yetenkli olursa olsun oyuna çok etki edemeyişi gerçekte de böyle değilmi barcelona ne zaman kötü oynadı da messi ipten aldı bence bikaç yıl sonra bu özelliklere kavuşmalı bi de tuncay bu oyun benim üçüncü oyunum 2003-2004den beri oynarım ve açtığım oyun sayısını bilmem ama tuncay her seferinde çok büyük takımlara transfer oluyo bence bu da abartı

kbk
03.Şubat.2006, 18:24
ha bi de sönük yazılı futbolculara deyineyim onlar oyunun uydurduğu futbolcular ve şuna dikkat ettim mesela takımnda tüm kaleciler sakat veya yedek yok onun için oyun ayrıyeten bi kaleci veriyo regenlerden biraz farklı ve takımın kalitesine göre kaleci de değişiyo diğer mevkilerde çok karlaşmadım bu olayla

ibo
03.Şubat.2006, 23:35
benim bildiğim tuncay cm serilerinde beri hep çok iyi yapılmıştır...

turgutbey
04.Şubat.2006, 23:58
arkadaşlar uefaya giden yandı sönükyazılı oyuncuların takımları(rus,israil,azeri,...) gibi takımlar müthiş oynuo tikwa die takım wardı adamı 89 da atığım golle 1-0 yendim grup ikincisi oldu çeyrek finalde elendi

İsildur
05.Şubat.2006, 02:30
Bana göre Recoba baya abartılmış.

francesco10
05.Şubat.2006, 03:01
recoba her zaman öleydi ama bence abartı deil adam gerçektede uzaktan şut,teknik,zeka dan falan oluşuo :)

turgutbey
05.Şubat.2006, 14:52
recoba normadede ii

eXcitinG
05.Şubat.2006, 22:18
abartilan bir adam da vaLenciaLi fabio aureLLio cok abartiLmisya o adam o kadar iyi deiL ki.

Universal
05.Şubat.2006, 22:36
sönük oyuncuları açmak istiyorsanız o oyunca şözleşme önerin eğer kabul ederse o oyuncu acılıyor

fadilkaan
10.Nisan.2006, 20:15
en fazla ibrahiovic abartılmışş

SYLaR
11.Nisan.2006, 17:30
en fazla ibrahiovic abartılmışş

ibrahimovic bence normal yapılmış adam o özelliklerde bi forvette
ronaldinhoya haksızlık war adam oyunun en iyi 3. futbolcusu olamaz böyle şey:D

Mintal
16.Nisan.2006, 19:50
Riquelme çok çok abartılmış

eduraul
16.Nisan.2006, 20:53
Bence saydığınız adamların hepsi iyi oyuncular özellikler de tabi iyi olacak, abartılı olanlar olabilir.
Eller var Trabzonda tutunamadı nerdeyse dünyanın en iyi defans oyuncusu olarak yapmışlar, Sinan Kaloğlu Milli Takımın forvetine geçmiş özellikler dehşet olmuş. Beşiktaşta Erman Kaygusuzer var forvet yaşı 22, gerçekte öyle adama sahip olsak şampiyon oluruz, bitiricilik18 kafa20 frikik19, 10dan düşük puanı da çok az.

abraham03
17.Nisan.2006, 14:37
ya bence yanlıs hatırlıyosun.gallas aslında göbekte daha ii oynuyo ama bu sene izledigim maclar da del horno cezalı ve sakat oldugu zaman sol bekte oynuyo.ama aynı ümit ozat gibi :D naptıgı belli olmuyo solda oynarken :D

erdemerok
17.Nisan.2006, 15:53
recoba rıquelme abartıldı dıyenlere bu ıkı adamın maclarını ızlemeleırını onerırım
vıllareal bugun arjantınlının sayesınde bıyerlere geldı

bence turklerden alı ozturk abartılmıs
zaten ıbrahım akın alı ozturk ırfan asaran bu oyunun en ıyı ve en cok yukselen 3 oyuncusun turklerde.bunu cm yapanarda soledı
bence abartı oyuncular ısvec norvec belcıka fınlandıya danımarkada.
gerısı normal ronaldınho ıse eksık.bırde bızım okan yılmaz gungor ozturk abartı
adamlar ıtalya lıgınde ucucsa gectıler transfer olup gungor boyle oynasa lazıo deıl en azından bı fb gs alırdı

Comanche72
03.Ağustos.2006, 01:21
bence ibrahimovic ve servet

carsilican
03.Ağustos.2006, 01:24
bence tuncay ı cok abartmışlar......

themastermind
03.Ağustos.2006, 01:35
Ümit Özat
Volkan Arslan - adamın gravesenden farkı kalmamış biz boşuna ön libero arıyoruz:D
Servet - Stam dan farkı kalmamış
Tomas Jun - Gol kralının bi numarasını göremedik

mremre
03.Ağustos.2006, 01:36
bence abartilan oyuncular cok fazla suruyle yani sadece bunlar degil...

Comanche72
03.Ağustos.2006, 01:40
daha var necati , kuranyi , kerlon ...
harbi yaa say say bitmez

themastermind
03.Ağustos.2006, 01:43
emre aşık..

mremre
03.Ağustos.2006, 01:48
fred,adriano,ibo,pizarro bu liste uzayip gider

Sekopej
03.Ağustos.2006, 01:52
Lütfen yeni konu açmadan önce arama yapalım arkadaşlar.

Konuyu diğer konuyla birleştiriyorum burdan devam edelim....

carsilican
03.Ağustos.2006, 02:07
bence tuncay cok abartılmıs.

sanalkardes
03.Ağustos.2006, 09:51
Abi ben de İbrahimoviç ten bıktım.Adam tutulmuyo da

JunkChorn
03.Ağustos.2006, 12:17
ibrahimovicden utanoyorum bi adam bu kadar iyi bu kadar kotu olamz...
aynızamanda brezilyalılar ucmus...

TR.CaPTaiN
03.Ağustos.2006, 19:47
bence tuncay ı cok abartmışlar......
Kesinlikle bir fenerbahceli olmama ragmen arkadas haklı tuncay ın teknik 18-19-20 oluyo genelde tuncay o kadar teknik bir oyuncu degilki:confused: Bide ümit özat var ne cok 20 si var adamın yaf:D

Ribery 28
03.Ağustos.2006, 22:48
iboviç bencede çok abartılmış bide bazı oyuncuların özellikleri berbat oyndıkları oyun attıkları goller inanılmaz bende bi adam vardı dc uzun şut bir elin parrmak sayısını geçmez 35-40 metreden inanılmaz bi gol attı aşırtma falan da diil

bence tuncay cok abartılmıs.,
bencede abartılmış adama dünyanın en büyük kulübleri teklif yapıyo barça,arsenal vs.

Comanche72
03.Ağustos.2006, 23:38
Abi bence zlatan ibrahimoviç çok abartılmış wede we geçen seneki kenedy bakircioglu nerede anlamadım gitti bide sönük yazılı oyuncular manyakk bide transfer edebilsek bi kaleci gördüm adamın yirmiden aşşağı notu yok şaştım kaldım yaaa
keneddy bakırcıoglu var oyunu large yap

bence tuncay cok abartılmıs.
sadece süreklilik ve teknik abartılı okadar

tonifan30s
04.Ağustos.2006, 13:03
bencede zlatanı çok abartmışlar