PDA

View Full Version : Orjinal aldık hayrını göremedik!

sardokar
01.Kasım.2006, 00:56
Bu hata hayatımı kararttı onca para döktük aldık ama tısss.
Java ile ilgili değil javayı kaldırıp kurdum gene yemedi.
Bu hatayı verdikten sonra bilgilsayar mavi ekran verip resetleniyor ve lan girişi sapıtıyor.
Kullandığım Pc notebook 1 giga ram var yeni aletlerden.ne yapılabilir?

http://www.imageturk.com/img/7a3fee1b5c42d3e541bfd.JPG (http://www.imageturk.com/goster.php?res=7a3fee1b5c42d3e541bfd.JPG)

SiR ToMaSRoSiCkY1
01.Kasım.2006, 01:50
Doğru.XMLde sorun var aynısı bana olmuştu fm 2007'de yeniden yükle coşkun abinin de dediği gibi sonra ekran ayarlarını yap.

sardokar
01.Kasım.2006, 16:09
Uninstal ederkende uninstal hatası alıyorum.Üzerine kurmuştum bir kaç kere ama gene aynı hatayı aldım.Kaldırıpmı kurmam gerek?eğer öyleyse nasıl kaldıracağım uninstall hatası veriyor.

eXcitinG
01.Kasım.2006, 16:29
Korsanı tam kaLdırmadan yükLedinse vermesi doğaL.Bende de orjinaL var ama senin dediğin gibi tıss değiLde tıkır.Sende bir sorun var.

sardokar
01.Kasım.2006, 16:46
ne korsanı?orjinal almışım korsanla ne işim olur?
Sorun bende değilde sende olabilir :D
neden biliyormusun?Çözüm beklerken gelmiş ne diyorsun.bilgi işlemciyim senin geçtiğin yollardan 25 kere gidip gelmişimdir.Oyüzden sorun bende değilde sende sanki.

eXcitinG
01.Kasım.2006, 17:27
neden biliyormusun?Çözüm beklerken gelmiş ne diyorsun.bilgi işlemciyim senin geçtiğin yollardan 25 kere gidip gelmişimdir.Oyüzden sorun bende değilde sende sanki.

KuLLandığın keLimeLere biraz dikkat et.

Ben nereden biLicem senin daha önce korsan kuLLanıp kuLLanmadığını.Sadece yine görüş biLdirdim bu da bir nevi çözümdür.

BiLgi işLemciyim diye geçinipte sadece Lafta kaLan çok kişi gördük.ProfiLime bakta bizim hangi yoLLardan bu noktaLara geLdiğimizi anLarsın.;)) Bende kaLkıp sana ben koskoca Dyo`nun Network sistemini yapan adam diye burda söyLensem sen ne diceksin şimdi ? Sana soran oLdumu biLgi işLemcimisin nesin diye ?

sardokar
01.Kasım.2006, 17:34
komedisin cevap vermiyorum.Söylediklerinin benim sorunuma cevap olan tek bir tarafı yok.Sorunla ilgili konuşacaksan buyur konuş seni dinliyorum.

eXcitinG
01.Kasım.2006, 17:41
Oyunu tamamen siLiyorsun.Denetim masasından kaLdırtıktan sonrada Documents and settingte ki FM2008 kLasörünü de tamamen siLiyorsun.Ondan sonrada BiLgisayarda arama böLümünden FM2008 yazıp 2008 iLe iLgiLi başka bişey varmı kaLmış mı onada bakıyorsun ve buLursa onLarı da siLiyorsun.Oyunu tekrar takıp tekrar yükLüyorsun.BöyLe denedin mi ?

eXcitinG
01.Kasım.2006, 17:53
Tabi bunu yaparken sıfırdan kurunca oyununu başka orjinaL oLmayan Türkçe yamaLarda yükLememen gerekiyor..

sardokar
01.Kasım.2006, 18:11
Bu şekil manuel silip tekrar kurmayı denemedim.Kurulu olduğu halde üzerine tekrar kurmuştum.Birde coşkun ekran ayarlarını yapalım demiş acaba bu sorun 1280x800 ekran ayarlarından kaynaklanabilirmi diye kıllandım birden.

eXcitinG
01.Kasım.2006, 18:20
Dediğim şekiLde yaparsan ve üstüne ekstradan başka yama yükLemeye çaLışmaz isen sorunun haLLoLucaktır

Ilhan
01.Kasım.2006, 18:40
Biraz sakin:)

Hayrettin abi doğru söylüyor, orjinal gelene kadar korsan kullanmışsanız korsanı bilgisayardan tamamen kaldırmanız gerekebilir. Hatta regedit'ten bile silmelisiniz. Sadece dosya silmekte iş de bitmeyebilir. Sonuçta XML parsing biraz da regedit'ten kaynaklanıyor olabilir.

Tartışırken karşınızdaki yöneticiyse özellikle biraz daha dikkatli olalım çünkü yöneticilerimiz üyelerimiz için var. Eğer yöneticilere saygısızlık ederseseniz ceza alırsınız.

sardokar
01.Kasım.2006, 18:50
yöneticide sorun sensin demezse kimsede ona sorun sensin demez!

Ilhan
01.Kasım.2006, 18:54
Yöneticimiz sana ne demiş, sen ona ne demişsin, bir bakalım.

Konuyu kilitliyorum, XML editlemeyin bundan sonra:)

Korsanı tam kaLdırmadan yükLedinse vermesi doğaL.Bende de orjinaL var ama senin dediğin gibi tıss değiLde tıkır.Sende bir sorun var.

komedisin cevap vermiyorum.Söylediklerinin benim sorunuma cevap olan tek bir tarafı yok.Sorunla ilgili konuşacaksan buyur konuş seni dinliyorum.