PDA

View Full Version : Online FM'de Bağlanma Problemi

Ertuin
02.Kasım.2006, 05:15
arkadaslar ne baskası bana ne de ben baskasına baglanamıyom neden acaba
run as server acık dün akşama kadar oyunuyodum online :( bu akşam hatta oyunu sildim bastan kurdum yine de olmadı :( acele yardım :0:

Memedov
02.Kasım.2006, 05:25
Karşı taraftaki ile oyunun version uyuşmazlığı olabilir. Hamachi ağlarınızın version'u uyuşmayabilir. Oyunu kuran sunucu olarak çalış seçeneğini seçmiyor da olabilir.

Eğer bunların hepsinin uyuştuğundan ve yaptığınızdan eminseniz, başka bir sunucu ile bağlanmayı deneyin. Sorun sizde olmayabilir karşı tarafta da olabilir.

Ertuin
02.Kasım.2006, 05:29
Karşı taraftaki ile oyunun version uyuşmazlığı olabilir. Hamachi ağlarınızın version'u uyuşmayabilir. Oyunu kuran sunucu olarak çalış seçeneğini seçmiyor da olabilir.

Eğer bunların hepsinin uyuştuğundan ve yaptığınızdan eminseniz, başka bir sunucu ile bağlanmayı deneyin. Sorun sizde olmayabilir karşı tarafta da olabilir.

oyun versiyonlarımız aynı 3 farklı arkadastada aynı sorunu yaptı ne onlar bnm oyuna nede ben onların oyununa baglanabiliyom dediklerin arasında olsa olsa hamachi olabilir ama bugüne kadar hiç sorun vermemişti

Ertuin
02.Kasım.2006, 05:39
Şimdi tam olarak on-line maç mı yapamıyorsunuz?

Hamachi ağınımı görmüyor?

ewt uzun lafın kısası online maç yapamıyom :) biliyosunz ki acemide de deilim bu konuda ilk defa online oynamıyom run as server acık versiyonlarda aynı bi türlü anlam veremedim hamachiden önceden sorun yapmıyodu acele yardım

Ertuin
02.Kasım.2006, 05:46
tmm birazdan denerim su an az işim var da:)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
hamachidenmiş arkadaslar sagolun yardımlarınız için :)

Ilhan
19.Kasım.2006, 01:17
Başlık değiştirildi. Konu açarken kullandığınız başlıklara dikkat edin. Ayrıca sorun çözülmüş olduğundan konu kilitlendi.