PDA

View Full Version : Galatasaray ile İlk Sezonda Başarı Gelmiyor

LaVioRtH_cL
04.Kasım.2006, 20:54
Galatasaray ile ilk sezonda başarı sağlayamıyorum. Bazen sezonu tamamlayamadan kovulduğum da oluyor. Bunu oyuncuların yeni olmasını ve takımın oturmamasına bağlıyorum.

Bu sorunu başka yaşayan var mı?

panzer1789
04.Kasım.2006, 21:31
bütün fm serilerinde öyle ama ben 4-3-1-2 ile oynadım 3 sene üstüste şampiyon oldumşimdi realmadrid deyim

Lucas Neill
04.Kasım.2006, 21:33
Bende 4-3-1-2 ile oynadım bir kaleci aldım yabancı ilk senemde uefa'yı ve ligi kazandım.

mkkadi
04.Kasım.2006, 23:59
İlk senede nasıl uefayı kazandın yaw çok zor ben ilk yıl şampiyon oldum hemde çok rahat ama uefa olmadı 2. sene bile. Transfer yapamoyorsun ki para yok, eksikler var..

Lucas Neill
05.Kasım.2006, 00:22
Bouzid ile Carrusca'yı gönder yerine iyi bi kaleci al ben Daniel Fernandes'i almıştım.İkinci sezonda Olof Melberg'i aldım.Baya iyi oynadı.İkinci senemde de Gs ile Şampiyonlar ligini ve ligi kazandım.Takımın taktiği ve oyuncuların uyumuyla Gs ile başarılar kazanabilirsin.

El Comandante
05.Kasım.2006, 00:27
Ilk sene Uefa cok zor gercekten de.Ben ligde rahat sampiyon oldum,Türkiye kupasini aldim ama Uefada 3.tura cikabildim ancak.

Lucas Neill
05.Kasım.2006, 00:37
Ben kupayı alırken pek güçlü rakip gelmedi Bayern ve Atletico elenmişlerdi yarı finalde...

DisCo
05.Kasım.2006, 00:37
İlk sezonda uefa ve ikinci sezonda şampiyonlar ligi biraz abartı gibi geldi.

Aynı problemi bende yaşadım. Galatasaray en kötü takımı yenerken zorlanıyor. Eksikleri çok var ve takviye yapamıyorsun. Benide gönderdiler. Boşta kalmiyim diye Derby'nin başına geçtim. Sezon bitti. Şimdi Tottenham'ın başındayım.

Lucas Neill
05.Kasım.2006, 00:40
Yok abi doğru söylüyorum Lincoln Nonda ve Ümit çok iyi oynadılar Ümit Uefa Kupası'nda en golcü oyuncu,Lincoln'de Şamp. Ligi'nin en iyisi seçildiler.Defansım da çok iyiydi Ligde 18 gol yemiştim 2. sezon..

mkkadi
05.Kasım.2006, 00:46
İlk sezonda uefa ve ikinci sezonda şampiyonlar ligi biraz abartı gibi geldi.

Bana da, bukadarına imkansız derler hadi uefa da güçle gelmedi ŞLdede mi güçsüz geldi.. Bişeyler yapmadan imkansız gibi bi şey..

Lucas Neill
05.Kasım.2006, 00:56
Birazdan ssleri upload edebilirsem atıcam,hem niye alamasın ki gs uefa'yı veya Şamp.ligini iyi bi kadro ve taktikle olabilecek şeyler bunlar..

DisCo
05.Kasım.2006, 01:03
Hani yorumumu hem başlık için hem de senin yazdıkların için yaptım. Ben Galatasarayla ilk sezon alamazsın demiyorum. Doğru yollarla alamazsın diyorum. Onu belirteyim. Buraya ispat bırakman birşeyi değiştirmiyor.

İyi bir kadro ve taktikle zaten başarı geliyor. Ama Galatasaray'ın iyi kadro kurabilmesi için maddi kaynağı yoktur. Oyuncuları kısa sürede satamazsın. Satsanda para etmiyorlar. Para eden oyuncuların sayısı azdır. Bu para eden oyuncularda takımın kilit oyuncuları Song gibi Ümit Karan gibi vs. Düşünün Ronaldinho'yu satıyorum iyi kadro kurmak için yerine Kaka'yı alıyorum. Bu birşey ifade etmez. Ronaldinho yanına Kaka'yı alırsam iyi kadro oluşturma yönünde ilerlemiş olurum.

Galatasaray'la uefa da bir kaç tur atlarsınız şansınız çok yaver gider kupayıda alırsınız. Lig şampiyonluğu, Fortis kupasıda gelir ancak 2 yılda Şampiyonlar liginin alınması vs. bana doğru yollarla yapılmış bir başarı gibi gelmiyor.

Lucas Neill
05.Kasım.2006, 01:12
Zaten tek kilit transferim ilk sezonda Daniel Fernandes'ti diğeri de Özer Hurmacıy'dı Carrusca İndependiente'ye gitti 300 bin civarı Bouzid'te Brussels'e gitti 250 bin civarı bide Okan Buruk'u sattım ilk sezon..Fernandes zaten 2.400 e geldi Gs'ye.Bundan başka transferim olmadan aldım Uefa'yı.İkinci sezonun başında da Necati'yi satarak yönetimin verdiği parayla da Melberg'i aldım.

kazma
05.Kasım.2006, 01:30
galatasarayda ilk sezon uefa+kupa+ligi aldım su an interin başındayım....

Lucas Neill
05.Kasım.2006, 01:52
galatasarayda ilk sezon uefa+kupa+ligi aldım su an interin başındayım....

Dediğin gibi alınabiliyo hem lig hem uefa ama ben daha Türkiye Kupası'nı alamadım..Bu dosyada ssler var imageshack den olmadı burdan winrarladım..http://www.speedyshare.com/554499774.html

kazmavs
05.Kasım.2006, 02:02
transfersiz sampiyon + uefa yarı finali

DisCo
05.Kasım.2006, 02:06
Demek ki biz oynatamıyoruz bu oyuncuları oda olabilir. Bu kadar kişi aldığına göre alınıyordur. Tebrik ederim.

Onurap
18.Kasım.2006, 20:09
İlk sene ikinci bitirdim ikinci sene son maçta zor bela şampiyon oldum aslında kadrom iyi oldukça.Finansı genişletmek içinse her sene bi kaç sözleşmesi bitien oyuncu alıp satıyorum :D

DisCo
18.Kasım.2006, 20:24
Sezonu tamamlamadan Galatasaray'dan kovdular. Gittim Tottenham'a. 4. senem bitti.

Legue Kupasında 2 kere final oynadım. Birinde aldım.
Şampiyonlar ligi finali oynadım. Chelsea'ye kaybettim.
1 sene sonra da Uefa Kupasında Barcelona'yı yenip Uefa'yı aldım. Super Cup'ta Chelsea 4 atsada yönetim beni seviyor. Mutlu mesut gidiyorum.

Universal
18.Kasım.2006, 21:24
G.Saray'ı yönetmedim ama G.Saray ilk sezon çok kötü ligi 9. sırada bitirdi bende. Kupa'da ise elendi. Ama UEFA'de çeyrek Final'de Münich'e elendi.

BeeTLeJuiCe
18.Kasım.2006, 23:24
GS ile daha oynamadım ama ilk sezonda ligde başarısız Avrupada çok başarılı oluyor. 2. sezonda ise Ligde Şampiyon oluyor.

casper26
21.Aralık.2006, 08:09
ben şu an galatasaray'la ilk sezonumdayım.o kadar iyi oynamıyorlar.3 maçtır üst üste 89.dakikalarda bulduğum gollerle 1.0 kazanıyorum.tek transferim brezilya u19 unda oynayan eduardo oldu.(genç bir yeteneğe benziyor)

wolfson
21.Aralık.2006, 17:09
Ben Galatasaraydayken sonuçlar pek iyi olmuyodu 1-1 2-1 zor yeniyordum ve her maçta 1 gol yiyerdum.Ama uefa'da 2 golden aşağı atmıyorum ve golde yemiyorum ligin 2. yarısının 8. haftasında kovuldum ve 2008 Aralıkta zor bir klüb bulabildim o da Porto

SaSaJaY
21.Aralık.2006, 20:17
Ben ilk beta patch çıktığı zaman galatasaray kariyeri oynamıştım. Takımı alır almaz yabancı,türk para edecek herkesi satmaya çalıştım. Lincoln,Song, Ümit Karan,Linderoth, nonda, carrusca filan hepsini sattım. Kasada toplam 9-10 milyon pound para oldu. Bu arada bu oyuncuları satarken aynı anda yerlerine alacağım oyunculara teklif götürdüm. ignashevich, piatti, aaritalo, escudero gibi oyuncular zaten komik rakamlara alınabiliyo hemen oyunun başında. Az peşin çok taksit yoluyla yabancıları aldım. 4milyon pounda dagobertoyu almıştım. 250bin peşin gerisi 24 ay taksitle. Yine kasada 9milyon civarı para kalmıştı. transferin son gününde o an için gereksiz olarak gördüğüm ama bana çok katkısı olan palacioyu transfer etmiştim 9milyona. Onu da 2m peşin gerisini 24ay şeklinde almıştım. Bu transferler ve o zaman yaptığım taktikle ligde son maçta şampiyon oldum. Uefa'da şanslı kuralar ve dagoberto-palacio ikilisinin durdurulamaz performanslarıyla final oynadım ve kupayı kazandım. Hatırlıyorum da öyle kolay olmadı çok gol yedik. Başarı gelir ancak az gol yeme işi zor. Hele servetle bouzidle filan bu iş bence imkansız :D

İkinci sene her şey daha kolay oluyo tabi.. Ben ikinci sene de palacio ve dagobertoyu satıp çok para kazandım. Ayrıca ilk sezonun ortasında beni sinirden çatlatan aaritalo'ya schalkeden soruşturma geldi. Ben de ulan ne istesem ne istesem derken 6.5m pound istedim ve adamlar aldı. Ve bu para bizim kasayı çok rahatlatmıştı. Yine ikinci sene uygun fiyatlara belluschi, alou diarra gibi şl oyuncuları almaya çalıştım. En önemlisi Asamoah Gyan'ı getirmem oldu. İlk sezon durmadan teklif götürmüştüm param yokken bile. Udinese'deki formsuzluğu nedeniyle galiba 17m pounda geldi sonunda. Palacio'yu Chelsea almıştı 16m'ye zaten. Kasadaki bütün parayı neredeyse eriterek o sezon bütün kupaları aldık. Gyan tek forvetli sisteme en uygun oyuncu bence. Benim de en sevdiğim oyuncu. İkinci senemde tam bir canavar gibi oynadı, tam 65 gol attı. Bu benim için bir daha kırılamaz bir rekor oldu...(gyan için de :D)

nikomedya71
21.Aralık.2006, 23:03
4-3-1-2 sistemi veya 4-1-2-1-2 sistemi başarıyı getiriyor forvette nondanın yerine iyi bir forvet transferi lazım sağbek ve orta saha sağa da adam transfer edilmeli

önerilerim

fc= mika aaritalo
orta saha sağ = barış oynatılabilir olmazsa özer hurmacı
defans sağ = muhammet hanifi yoldaş

YusufT
22.Aralık.2006, 01:34
Ilk sezon ligde zor 2.oldum ama uefa yari final oynadim. ligde berbat, avrupada kral :D

GebzeLi1907
22.Aralık.2006, 01:50
Bi oyunda iLk Sezonumda Puan Puana Bitirdik AverajLa Şampiyon oLdum.BAya DişLi Rakipti Benm İçin.:)

ua_anil
23.Aralık.2006, 20:01
Aynısını ben de yaşadım. Daha ligin ilk yarısı bitmeden bütün oyuncuların bana güveni kayboldu. Ben de Hakan Şükür önderliğinde bir toplantı yaptırdım. Sonra takım düzelir gibi oldu ama yeni gelen başkan kovdu beni... Ben de oyuna devam ettim şimdi Kamerun'un başındayım...