PDA

View Full Version : TSL 12.Hafta | Beşiktaş - Sivaspor

Pages : [1] 2

Fıratcan Alçınkaya
07.Kasım.2006, 09:07
TSL 12.Hafta
Beşiktaş - Sivaspor

http://img48.imageshack.us/img48/2264/adszfl7.jpg (http://imageshack.us)

Tarih: 10 Kasım Cumartesi
Saat: 20:00
Stad: BJK İnönü

not* Beşiktaş'ın Avrupa Maçı bittiği için açtım konuyu...

Ahmet_77
07.Kasım.2006, 16:36
Ya Berabere biter.Ya da Sivas alır.

bySilver
07.Kasım.2006, 17:42
Sivasın yenilmesi lazım Alırız maçı

Fietra 10
07.Kasım.2006, 18:22
Beşiktaşın kazanamasını çok istiyorum inşallah kazanırlar..

ChAoS
07.Kasım.2006, 19:23
Rahat kazanırız.

_LeGolaS_
07.Kasım.2006, 19:25
Berabere biter gibi geliyor ama Sivas'ın almasını istiyorum.

Knightmare
07.Kasım.2006, 19:39
Çook zor maç olacak bizim için...moraller kötü takımımızda, bu fırsatı değerlendirmek isteyecektir sivas. inşallah kazanırız ama zor gözüküyor şu son durumda...

Emurafu
07.Kasım.2006, 19:49
Tahmin oyununda 0 verdim...

RaSenGan
07.Kasım.2006, 20:02
Moralsiz Beşiktaş,çok moralli olan Sivasspor'a kaybedebilir.

uAsamet91
07.Kasım.2006, 21:01
Ya beraberlik Ya Sivas

goosfraba
07.Kasım.2006, 21:39
Beşiktaş yenecek.

anilton
07.Kasım.2006, 22:07
Bu maç berabere bitecek bence..Yada Bu sefer Hakemler Besıktasa kazanmasında yardım edecek...Besiktasda büyük kaos var bazı futbolcularında bileti kesildi....

Dökülen Besıktas savunması Egeer balili Formda olursa hep dökülür...Hakem içinde zor maç Balli penaltı yapılsa bile veremez..Bence Besıktas hakemin ilginç kararı ile maçı kazancak...

Maç hakkındaki yorumun bu mu...?

Rahat alırız bu maçı...

Fıratcan Alçınkaya
07.Kasım.2006, 22:15
Beşiktaş kazanır ayrıca Emrah hakem kararı ile kimlerin kazandığı ortada Allah'a şükür 11 haftadır hakem ile kazanmadık çok puan bıraktık ama olsun... Sivas çok iyi takım gecen sene yenmişlerdi bizi İnönü'de oyuncular bu sefer hezimetin ardından kazanıp taraftardan özür diler...

Fernando Gago
07.Kasım.2006, 22:26
Sivasspordan fark bekliyorum

El Barto
07.Kasım.2006, 23:11
Yada Bu sefer Hakemler Besıktasa kazanmasında yardım edecek

Bu mesaja ne denir bilmiyorum artık. ;)

Artık çokta fazla birşey beklemiyorum ancak bu maçı kazanmak zorundayız birşeylerin bitmediğini ispat etmek için.

Rodrigo Tello
07.Kasım.2006, 23:32
Allah'a şükür 11 haftadır hakemlerin yüzünden kazanmadık.Bu maçıda hakem sayesinde kazanmayalım.

Sivas'ı ezip geçeriz.Bu maç tek ihtimalli oda Beşiktaş'ın galibiyeti..

uAmurat91
07.Kasım.2006, 23:37
Beşiktaş bu kafayla hiçbir maçı rahat alamaz, kusura bakmayın ama şu yaptığınız sallamaktır..

Zor bir karşılaşma iki taraf içinde, ancak Beşiktaş daha ağır basıyor.

anilton
08.Kasım.2006, 00:00
Beşiktaş bu kafayla hiçbir maçı rahat alamaz, kusura bakmayın ama şu yaptığınız sallamaktır..

Zor bir karşılaşma iki taraf içinde, ancak Beşiktaş daha ağır basıyor.

Ya öyle bir konuşuyorsunuz ki sanki Beşiktaş sezon başından beri çok kötü futbol oynuyor."Hakem hataları" ile kaybettiğimz puanlara rağmen liderle aramızda 4 puan fark var.Ve bütün derbi maçlarımızı hemde deplasmanda tamamladık.Fikstür avantajına sahibiz.Ne demek sallamak.Dikkat et lafına.Ben belki Beşiktaş'ın Sivas'ı farklı yeneceğini düşünüyorum.Ve öylede olacak,göreceksiniz.Ertuğrul Hocamızın dediği gibi, "İyiler sendeler ama yıkılmazlar".Rahat olun...

LaigLeNoiR
08.Kasım.2006, 00:01
Hakem hatası bekliyorum.

CeNTeR_TR
08.Kasım.2006, 00:11
Önce Olaylı Fenerbahçe maçı Ardından Hepimizi Kahreden Liverpoll maçı Sonrasında lig 2.si Sivas Maçı haydi baklım hayırlısı..En iyi ihtimal Beraberlik diyorum..

El Comandante
08.Kasım.2006, 00:13
Sivasspor bu maci alir,Bjk son 2 macta büyük sIkintilar yasadi,kolay kolay atlatamazlar bunu,Sivas ise formda...

C h A o S
08.Kasım.2006, 00:14
Sivas'ın bu ligde bende varım demesi için kazanması lazım.

RoNNiE91
08.Kasım.2006, 00:15
Hakem hatası bekliyorum.

Aynen bende Murat abi.Buna rağmen kazanırız.

El Comandante
08.Kasım.2006, 00:18
Arkadaslar öyle yorumlar yapiyorsunuz ki sanki Bjk en iyi futbolu oynuyor da hakemler önüne geciyor,yani hakemler yüzünden mi Cl tarihinin en farkli maglubiyetini alan takim oldunuz ? Biraz özelestiri !

Emurafu
08.Kasım.2006, 00:20
Beşiktaş kazanır ayrıca Emrah hakem kararı ile kimlerin kazandığı ortada Allah'a şükür 11 haftadır hakem ile kazanmadık çok puan bıraktık ama olsun... Sivas çok iyi takım gecen sene yenmişlerdi bizi İnönü'de oyuncular bu sefer hezimetin ardından kazanıp taraftardan özür diler...

Maç hakkındaki yorumun bu mu...?

Rahat alırız bu maçı...

Bu mesaja ne denir bilmiyorum artık. ;)

Artık çokta fazla birşey beklemiyorum ancak bu maçı kazanmak zorundayız birşeylerin bitmediğini ispat etmek için.

Emre ve FIRAT tabiki Besiktas hakemlerden cok cekti buna katılıyorum...Yani Bu maçı yönetecek hakemin işide zor..Demek istedigim Artık bu sefer Hakem besiktas lehine düdük calabilir...Bu maçta böyle birsey bekliyorum..Ayrıca Besıktasın yenmesi tabikide Zor degil... ..İçimden gelenleri yazdım olursada dedi dersiniz..Bazıları Yener berabere biter diyor ben analiz yaptım yazdım..Yanlıs anlamayın...
Murat hakem hatası bekliyorum demiş..Bende Besıktas lehine bir hata bekliyorum..Bakalım maçın hakemi kim olacak...

Giderler Cüneyt cakırı şimdi verirler bu maça....(Derbiye verilmeyerek hata yapıldı)

Tahmin oyununda 0 verdim bakalım..Sivasında baya sakatı var...

anilton
08.Kasım.2006, 00:24
Arkadaslar öyle yorumlar yapiyorsunuz ki sanki Bjk en iyi futbolu oynuyor da hakemler önüne geciyor,yani hakemler yüzünden mi Cl tarihinin en farkli maglubiyetini alan takim oldunuz ? Biraz özelestiri !

Kimse burada Beşiktaş'ın en iyi futbolu oynadığını falan iddaa etmiyo.CL ile de bir alakası yok bunun.Biz özeleştiri yapmasını biliyoruz zaten....

EL-Hadji
08.Kasım.2006, 00:25
Bence bu karşılaşma 0-0 ya da 1-1 sonuçlanacak. Futbolda her ihtimal var ama 8-0 lık bir hezimetten sonra Sivas karşısında BJK' lı futbolcular iyi motive olacaklardır. Sivasspor' un da kendine güveni tam rakibi moralsiz bulduk yüklenelim diyecekler. Sivas hızlı forvetlere ve bombacı bir 10 numaraya sahip. Bjk' da kötü oynamıyor. Maç 0 olacaktır.

GebzeLi1907
08.Kasım.2006, 00:26
Beşiktaş Bu Maçı alamazsa vay haLine...

Muhakkak KazanmaLarı Lazım,FutboLcularda farkına varmıştır.Beşiktaş Kazanr bu maçı

anilton
08.Kasım.2006, 00:26
Emre ve FIRAT tabiki Besiktas hakemlerden cok cekti buna katılıyorum...Yani Bu maçı yönetecek hakemin işide zor..Demek istedigim Artık bu sefer Hakem besiktas lehine düdük calabilir...Bu maçta böyle birsey bekliyorum..Ayrıca Besıktasın yenmesi tabikide Zor degil... ..İçimden gelenleri yazdım olursada dedi dersiniz..Bazıları Yener berabere biter diyor ben analiz yaptım yazdım..Yanlıs anlamayın...
Murat hakem hatası bekliyorum demiş..Bende Besıktas lehine bir hata bekliyorum..Bakalım maçın hakemi kim olacak...

Giderler Cüneyt cakırı şimdi verirler bu maça....(Derbiye verilmeyerek hata yapıldı)

Bünyamin Gezer maçın hakemi...

GebzeLi1907
08.Kasım.2006, 00:27
Bünyamin Gezer İyi maç yönetecektir.Bu maçtan Hakem Konuşmaz Beşiktaş

Emurafu
08.Kasım.2006, 00:29
Bünyamin gezer Kolay kart cıkaran bir hakem bakalım...Bilgi için sagolun..Bünyamin için cok zor maç bekliyor..Ben yorumumu yaptım..Artık bekleyelim..

Besıktaslı Futbolcular zaten stresli maçta Eger çok sinirli,Hırslı ve agresif olurlarsa iki tarafada Çok kart cıkabilir..Özellikle Ballili ye...Kırmızı bekliyorum...

BlackEagle19o3
08.Kasım.2006, 00:44
Hakemleri de yeneriz.Fark da gelebilir.%99 bizim bu maç.Sivasspor alır diyenler de kem küm eder maçtan sonra.

fenerbahce_1907
08.Kasım.2006, 00:47
Ya berabere ya Sivas.

Fıratcan Alçınkaya
08.Kasım.2006, 00:50

Elma ile armudu topluyon Baran...

Ligde 3-4maçtır büyük hatalar yapılyor Beşiktaş alehine auta giden toplar korner felan... Hakemler nedense istemiyerek olduğuna inanıyorum yanlış karar veriyor.. CL maçı ile TSL farklı orda hakemler maça atandımı maçtan önce çıkıp show yapamıyosun....

El Comandante
08.Kasım.2006, 00:53
Yahu hakemler hata yapiyor,yapmiyor degil,ama benim demek istedigim hep hakemleri konusmayin,yav elinize ne gececek ? Ha konusmussunuz ha konusmamissiniz,ayni sey.Futbolunuzu konusun.Son maclarda ben Bjknin hic iyi oynamadigini düsünüyorum.

Atakan38
08.Kasım.2006, 00:57
İstiosanız CoLLina'yı Getırın Hakem HataLarı Olmasa BıLe Bjk'de Yıne Deişen Bı Sey Olmaz

Bjk Su Anki GorunumuyLe Liqde Ilk 4'e Gırmeye Oynar Anca

Her Sonuca Acık Bi Maç

Fernando Gago
08.Kasım.2006, 00:59
C.tesi gününden dersler çıkarılsaydı belki malum facia olmayacaktı Hakemler beşiktaşa yanlış kararlar veriyor kabulde bunu arkasına sığınarak ne kadar geçinebilirsiniz ki nitekim en fazla 4 gün sürdüğünü gördük

Fıratcan Alçınkaya
08.Kasım.2006, 01:00
Rüzgardan düşen oyuncularımıza penaltı verilmiyor tabi 4.ğe oynar görünürüz.. Fenerbahçe maçında kötümü oynadı Beşiktaş ??

Hakem hatalarından yakınılsada daha herşey bitmedi ligin 11.haftası v 4puan gerideyiz derbilerimizin hepsi deplasmanda idi bitti uzun daha lig ne olur bilinmez şimdiden konuşmak yanlış...

Fernando Gago
08.Kasım.2006, 01:02
İstiosanız CoLLina'yı Getırın Hakem HataLarı Olmasa BıLe Bjk'de Yıne Deişen Bı Sey Olmaz

Her Sonuca Acık Bi Maç

Beşiktaş Fenerbahçe Galatasaray lige başlamadan ilk 3teler çok saçma düşünüyorsun bence

Cyzio
08.Kasım.2006, 01:06
Sivas kazanır..

BlackEagle19o3
08.Kasım.2006, 01:06

Her Sonuca Acık Bi Maç

Kimin ilk 4e oynayacağı belli.Hakem hataları olmasa biz lider siz 4.üdünüz şu an.Gs sanki çok top oynuyor.Son 4 maça bakın..Denizli'de son dakka bedevadan penaltı.Antep'te ofsayttan gol.Büyük maçlara bakalım.Bjk maçını tekrar tartışmaya gerek yok.Bordoux maçında mağlubitet.Sion yenilgisi.Nerde o kadar övdüğüniz Lincoln, Kalli en çok eleştirilen kişilerden birisi oldu çıktı.Nonda dediniz tüm golleri penaltı.Geçen hafta bi kafayla attı o kadar.Tabi Galatsaray çok iyi top oynuyor canım.Kendnizi avutun!Zaten senin doğru düzgün yorum yaptğın nerde görüldü ki!

Tencere dibin kara seninki benden kara hesabı

:0:

Atakan38
08.Kasım.2006, 01:08
Beşiktaş Fenerbahçe Galatasaray lige başlamadan ilk 3teler çok saçma düşünüyorsun bence

Liqe BasLamadan Ilk 3 teLer 3 BuyukLer Die HafızaLara Kazındığı İçin Çoğu Sene Ole Olduğu İçin Lıqın Sonunda N Olur Orası BeLLi Olmaz Şu An
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Kimin ilk 4e oynayacağı belli.Hakem hataları olmasa biz lider siz 4.üdünüz şu an.Gs sanki çok top oynuyor.Son 4 maça bakın..Denizli'de son dakka bedevadan penaltı.Antep'te ofsayttan gol.Büyük maçlara bakalım.Bjk maçını tekrar tartışmaya gerek yok.Bordoux maçında mağlubitet.Sion yenilgisi.Nerde o kadar övdüğüniz Lincoln, Kalli en çok eleştirilen kişilerden birisi oldu çıktı.Nonda dediniz tüm golleri penaltı.Geçen hafta bi kafayla attı o kadar.Tabi Galatsaray çok iyi top oynuyor canım.Kendnizi avutun!Zaten senin doğru düzgün yorum yaptğın nerde görüldü ki!

Hakem HataLarı Buqun Sıze Yarın Bıze Buna Kımse Bi Şey Diemez.
Gs En Azından Sezon Başından Beri Kotu Oynamıor Son 3 Mactır
Sion Mion Dıosun Ama Eledikmi Eledik LiverpooL'dan 8 Yedikmi Yemedik
LincoLn SakatLıktan Cıkamıo Ztn Adı Yeter Onun
Nonda Atıomu Atıo PenaLtı Kazanmakta Atmakta Bi Marifettir

FeYYaz1989
08.Kasım.2006, 01:18
Bu maç berabere bitecek bence..Yada Bu sefer Hakemler Besıktasa kazanmasında yardım edecek...Besiktasda büyük kaos var bazı futbolcularında bileti kesildi....

Dökülen Besıktas savunması Egeer balili Formda olursa hep dökülür...Hakem içinde zor maç Balli penaltı yapılsa bile veremez..Bence Besıktas hakemin ilginç kararı ile maçı kazancak...
Böyle bir şey olacağına kaybedelim daha iyi..
@GebzeLi1907
Bünyamin Gezer'in kaç 90 dakika maçını izledinde bu kadar eminsin iyi maç yöneteceğinden..
Bünyamin Gezer 28 Ekim 2007 Denizlispor - Galatasaray maçının hakemi..Hani 2-2 biten 90'da ki penaltıyla,hatırlatayım dedim..

Atakan38
08.Kasım.2006, 01:25
Keşke Tanıdığım Olsada Bi Kaç Tane Hakem Dier TakımLarada PenaLtı Verdırtsem Amma Olay Oldu

MıLLet İşi Gucu Bıraktı Bzm PenaLtıLarı Konusuo

Emurafu
08.Kasım.2006, 01:27
Galatasaray Ve Fenerbahceli Arkadaslar biraz saki olalım..Daha kıskırtıcı mesaj yazmassak iyi olur..Besıktaslı bir kac Arkadas sizde abartmayın mesajlarınıza dikkat edin....Hakem Hakem bıktım artık ya bırakın sunları.....Her konunun içine hakemi sokuyorsunuz...Hakem Hakem diye diye rezil olduk avrupaya bırakın artık sunları..........

FeYYaz1989
08.Kasım.2006, 01:31
Galatasaray Ve Fenerbahceli Arkadaslar biraz saki olalım..Daha kıskırtıcı mesaj yazmassak iyi olur..Besıktaslı bir kac Arkadas sizde abartmayın mesajlarınıza dikkat edin....Hakem Hakem bıktım artık ya bırakın sunları.....Her konunun içine hakemi sokuyorsunuz...Hakem Hakem diye diye rezil olduk avrupaya bırakın artık sunları..........
Aç konuyu en baştan bak bakalım ilk kim hakem demiş,yani söyleyecek bir sözüm yok başka artık..
Rezil olduysak biz olduk,siz maçınızı kazanın akşam,olmayın...

GebzeLi1907
08.Kasım.2006, 01:31
@GebzeLi1907
Bünyamin Gezer'in kaç 90 dakika maçını izledinde bu kadar eminsin iyi maç yöneteceğinden..
Bünyamin Gezer 28 Ekim 2007 Denizlispor - Galatasaray maçının hakemi..Hani 2-2 biten 90'da ki penaltıyla,hatırlatayım dedim..

2-2 değiL 2-1 o maçta iyi bir yönetim göstermişti bence PenaLtı pozisyonu hariç DenizLi'nin PenaLtısını verdi doğru oLarak ama Gs PenaLtısnda HataLıydı. Bu sene 2 maçta 90 dakika izLedim Bana güven verdi hakem bazı HataLı kararLarı oLsada.Onada güvenme bunada güvenme Sonucta bu hakemler yönetiyor ligi güvenmek zorundayız bir bakımdan.HakemLerden çok FutboLcuLarın Performansı ÖnemLi HakemLeri konuşturmayacak Bir performans göstermeLiLer.Tıpkı Dün akşam Fenerbahçe'nin Psv maçında yaptıgı gbi..

Emurafu
08.Kasım.2006, 01:44
Aç konuyu en baştan bak bakalım ilk kim hakem demiş,yani söyleyecek bir sözüm yok başka artık..
Rezil olduysak biz olduk,siz maçınızı kazanın akşam,olmayın...
Feyyaz Ben hakem dedim ama..Millet olayları nerelere cekmiş.Bünyamin gezer Çok kartda gösterir dedim..Yani normal analizdeyaptım..Ama miller yok beles 3 puan aldınız falan olayları nerelere cekmiş...
Siz rezil oldugunuz kadar bizde olduk bunun içinde çok üzüldük..Avrupada Türkler diye lafedilecek anladın..Ayrıca Galatasarayın kazanması veya kaybetmesi Türkiyeyi ilgilendiriyor sadece bizi degil...Neyse Feyyaz Uzamasın şimdi maça gidiyorum...İyi günler...

Rsa
08.Kasım.2006, 01:55
Beşitaş son günlerde kaynıyor.Sivas bu maçtan puan çıkartır.

Aykan19o3
08.Kasım.2006, 01:58
@GebzeLi1907

Sivas kesin 1 penaltı kazanır o zaman.

12 kişiyle mücadele edicek gene rakip bakalım neler olucak maçta.

RaSenGan
08.Kasım.2006, 02:00

Hiç yoktan her maç sonu hakem hatası hakem hatası diye konuşmuyoruz biz !!!

Beşiktaş gollerini kaçırmayıp atarsa hakem maken engel olamaz.

Aykan19o3
08.Kasım.2006, 02:02
Hiç yoktan her maç sonu hakem hatası hakem hatası diye konuşmuyoruz biz !!!

Beşiktaş gollerini kaçırmayıp atarsa hakem maken engel olamaz.

Gol atsak bile sayılmıyor ki!!!

Ankaraspor, Fenerbahçe maçları bu sözümün kanıtları.

RaSenGan
08.Kasım.2006, 02:06

Bobo Fenerbahçe maçında kaçırdıklarını atsa o faul konuşulmazdı.Bu maçtada atın bol gol rahatça kazanın engel tanımadan.

Fernando Gago
08.Kasım.2006, 02:09

Faul düdüğü çalındığı anda dursaydı futbolcular bahanede olmazdı ..

GebzeLi1907
08.Kasım.2006, 02:20
Beşiktaş'a karşı hakem hataLarı oLmuş olabilr bizde oLmadı demiyoruz.(Fenerbahce macı hariç bence)Her takım zaman zaman Hakem hataLarına maruz kaLabiLiyor.Geçen Sene Fenerbahce'nin durumu ortada
Beşiktaş'da esas sorun hakem hataLarıyla herşeyin kapatıLıyor oLması;FutbolcuLarın Kötü performansLarını,RuhuszLkLarını,Yönetimin TutarsızLıkLarını yaptığı yanLışLıkLarı,ErtuğruL SağLam'ın kötü tercihLerini ikinci pLana atıyor hakem hataLarı.Bu yanLış bence hakemLer düzeLir merak etmeyin,Esas Sorunlar başka yerde Beşiktaş için

Ve Sivas Maçını aLamazLarsa tam bir kaos dönemi başlar ErtuğruL SağLam Bırakır yada bıraktırılır büyük ihtimaLLe.Bu senede Çöpe gider..Gelecek seneler bile tehLikeye girer bu yönetim kaLdığı sürece..

Hakem hataLarından çok bunları konuşmaLı Beşiktaş.Her takımın canı yanıyor dönem dönem hakemlerden ötürü..

Fıratcan Alçınkaya
08.Kasım.2006, 02:41
Aygün sende bi diyon atın hakemlermi engel oluyor sonra diyon Bobo atsaydı.. Fenerbahçe maçında faul mü değilmi çok tartışılır güme gitti pozisyon Lugano bile adam kovalıyor... Geçen sene Fenerbahçe'ye yapaılna maruz kalan hatalar bu sene bize yapılıyor bence...

Ayrıca Galatasaray alehine büyük bir hata yapılmadı her maç lehine hatta kararlar veriyolar tabi konuşmaz Galatasaray'lılar hakemi...

Olan olmuş olmayada devam edicek işin en gerçeği bu sene Beşiktaş alehine yanlış kararlar Galatasaray lehine kararlar şu ana kadar damga vurdu...

El Barto
08.Kasım.2006, 02:44
Arkadaşlar araya girme ihtiyacı hissettim.

Beşiktaş - Sivasspor.

deniz.91
08.Kasım.2006, 04:30
bu maç berabere

GeNç KaRTaL
08.Kasım.2006, 05:47
Bu maç bizim artık çıkış maçımız olur,olmalı,olmasını diliyorum..

Universal
08.Kasım.2006, 05:53
Sivasspor'dan üç puan bekliyorum. Fenerbahçe yenilgisinin üstüne bir Liverpool hezimeti yaşayan, teknik drektörleri istifa edip tekrar gelen, yönetimin sup-pus olurken ben Beşiktaş'tan puanı bırakın gol bile beklemiyorum. Sivasspor bu maçı kazanıp önemli bir avantaj elde edecektir.

BlackEagle19o3
08.Kasım.2006, 05:55
Bir gs veya fb taraftarı Bjk kazanır dese şaşarım zaten.
Neyse biz bize yeteriz.Maç sonu da herkesi görürüz.

GeNç KaRTaL
08.Kasım.2006, 05:58
Sivasspor'dan üç puan bekliyorum. Fenerbahçe yenilgisinin üstüne bir Liverpool hezimeti yaşayan, teknik drektörleri istifa edip tekrar gelen, yönetimin sup-pus olurken ben Beşiktaş'tan puanı bırakın gol bile beklemiyorum. Sivasspor bu maçı kazanıp önemli bir avantaj elde edecektir.

Asıl bu durumda daha çok kazanma şansı olur..

Memedov
08.Kasım.2006, 07:29
Beşiktaş Kazanır diye düşünüyorum, Son haftalarda ki kötü gidişine dur diyecektir.

Cengo
08.Kasım.2006, 09:58
Sivas kazanacak, Bjk formsuz,baskı altında,psikolojik bir sıkıntı var ve oyunculara kazanamazsanız istifa edeceğiz mesajı verilmiş durumda.

Unutulmasın ki Sivas iyi savunma yapıyor.
Bjk bu yorgunluk ve baskıyı kaldıramaz.
under ve sivas kazanır..

Universal
08.Kasım.2006, 17:26
Asıl bu durumda daha çok kazanma şansı olur..

Hayır karşınızda Sivasspor var diye bunları yazdım. Sonuçta daha güçcüz veya formsuz bir ekip sizi zorlamayabilir ama Sivasspor yamana atılacak bir takım değil.

Ilhan
08.Kasım.2006, 18:55
Bu maçı Beşiktaş kazanır, sebebi psikolojik. Kazanmak zorundalar.

LaigLeNoiR
08.Kasım.2006, 19:19
Kazansa nolur kazanmasa nolur.

Çıksın oynasınlar o yeter.

Rodrigo Tello
08.Kasım.2006, 22:11
Sivas buraya kadar !

Aykan19o3
08.Kasım.2006, 23:58
Sivas buraya kadar !

Bu söze tamamen katılıyorum. :)

Fıratcan Alçınkaya
09.Kasım.2006, 03:11
Beşiktaş revire döndü!

Beşiktaş, Turkcell Süper Ligi'n 12. haftasında yarın Sivasspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını akşam basına kapalı yaptığı antrenmanla tamamladı.Teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde gerçekleştirilen antrenman sonrasında, hazırlıklarını tamamlayan Siyah-Beyazlılar, kampa girerek maç saatini beklemeye başladı.

Bu arada, sakatlıkları bulunan ve yarınki mücadelede forma giyemeyecek olan Tello ve Gökhan Zan'ın dışında, sağ dizinde ağrısı bulunan Burak Yılmaz ve bağırsak enfeksiyonu geçiren Batuhan Kardeniz'de Sivasspor maçı kadrosundan çıkartıldı.

Sakatlığı devam eden Mert Nobre ise, bugün takımla beraber antrenmana çıkarken, yarınki maçta oynayıp oynayamayacağının yarın belli olacağı öğrenildi. Öte yandan, teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın, yarın Sivasspor karşısına Liverpool'dan farklı mağlup olan kadro ile çıkması bekleniyor.

Beşiktaş'ın, yarınki maça şu muhtemel 11 ile çıkması bekleniyor:

"Hakan, Serdar Kurtuluş, İbrahim Toraman, Diatta, İbrahim Üzülmez, Serdar Özkan, Cisse, Koray, Mehmet Sedef, Delgado, Bobo"

GebzeLi1907
09.Kasım.2006, 03:17
Hakan Arıkan 'ın performansını merakLa bekLiyorum

Fernando Gago
09.Kasım.2006, 03:39
Kalede büyük ihtimalle Rüştü olur

GeNç KaRTaL
09.Kasım.2006, 03:41
Hayır karşınızda Sivasspor var diye bunları yazdım. Sonuçta daha güçcüz veya formsuz bir ekip sizi zorlamayabilir ama Sivasspor yamana atılacak bir takım değil.

Sivas'ın olması artı motivasyon kaynağı bence.

sananes
09.Kasım.2006, 03:46
bence bjk maalesef kazanacak sezon basından beri bjkyi begenmiyorum ama bence bu macı kazanacaklar liverpool yenilgisinden sonra kesin kazanırlar etkiye tepki yani moral bozuklugunu üzerlerinden galip gelip atabilirler

BlackEagle19o3
09.Kasım.2006, 04:25
Bu maçı mutlaka kazanmalıyız.Atak bir kadro olmalı!Mesela Tello yokluğunda koray değil de İ.Akın oynamalı.M.Sedef'in yerine de Higuain oynamalı mutlaka!.Rüştü de kaleye geçmeli artık.

NisRoc
09.Kasım.2006, 05:37
Ya beraberlik ya da Beşiktaş alır..

ForsakeN
09.Kasım.2006, 07:05
Beşiktaş kazanır. Kazanmak zorunda.

sonOsmanLI
09.Kasım.2006, 08:22
bu maçı kesinlikle beşiktaş alır. gönlüm sivastan yana ama maç bjk nin bence

eGowiCh
10.Kasım.2006, 00:20
Beşiktaş puan kaybederse ne yönetim kalır ne başkan. Bu yüzden oyuncular baskılı ve stresli oynayacak ve bence puan kaybedecekler.

GeNç KaRTaL
10.Kasım.2006, 01:43
Bakalım nasıl bir 11 ile çıkacağız maça.

Emurafu
10.Kasım.2006, 01:44
Bütüb bahisciler yorumcular Besıktas fark atar diyor..Bende hak veriyorum kazanmak zorundalar...Onurları içinde kazanmak zorundamıslar..

RoNNiE91
10.Kasım.2006, 01:48
Higuain'i sürekli oynatsa adam atacak ama son 30 dakika alınca pek etki yaratamıyor.Rize maçında başlamıştı ve gol de atmıştı.Açılmaya başladı Higuain bence yavaş yavaş.

SaRPeR1903
10.Kasım.2006, 01:51
Bu sezon ilk gitmeyeceğim maç olacak takıma güvenim yok..

GeNç KaRTaL
10.Kasım.2006, 02:09
Evet Higuain'e adam gibi şans verilmedi.Israr edilmeli biraz..

Fıratcan Alçınkaya
10.Kasım.2006, 02:16
Higuain,Ricardinho,Rüştü 11de... Ofansif bir kadro ile çıkıcaz...

BlackEagle19o3
10.Kasım.2006, 02:19
Yemin ediyorum tam da istediğim kadro.İşte budur be.Harikasın Ertuğrul hoca.İnönü'de şov var şov.

İnönü'de 11'ler belli oldu...
Turkcell Süper Ligi'nde 12. hafta karşılaşmasında Beşiktaş ile Sivasspor karşı karşıya geliyor. Beşiktaş İnönü Stadı'nda 20.00'da başlayacak olan karşılaşmayı Bünyamin Gezer yönetecek.

İşte ilk 11'ler...

BEŞİKTAŞ
Rüştü
Ali Tandoğan
İbrahim Üzülmez
İbrahim Kaş
İbrahim Toraman
Serdar Özkan
Cisse
Ricardinho
Delgado
Bobo
Higuain

SİVASSPOR
Akın
Abdurrahman
Sedat
Murat
Hayrettin
İlhan
Musa
Devran
Muhammet Ali
Mehmet Yıldız
Balili

GeNç KaRTaL
10.Kasım.2006, 02:22
Kadro çok hoşuma gitti valla.Eğer taraftarımızda tepki yerine destek verirse bu gece çok iyi bir gece olabilir bizim için.

El Comandante
10.Kasım.2006, 02:22
Cok zevkli bir mac olacak,gollü bir mac olacak.Ama Sivas kazanacak,kontrataktan goller atabilirler.

Fıratcan Alçınkaya
10.Kasım.2006, 02:24
yahu biz hiç bir türlü kazanamiyacakmıyız :zuhaha

El Barto
10.Kasım.2006, 02:25
Taş yağacak başımıza o nasıl kadro öyle. :p

Rodrigo Tello
10.Kasım.2006, 02:31
Mükemmel kadro..

Sivas yeter bu kadar.Fazla yükseklerde kaldın..

Mükemmel bir Beşiktaş izliycegimize eminim..

Cengo
10.Kasım.2006, 02:45
oooo
Orta saha bırakmamış Bjk, taktik bile kuramıyorum.
Rico sola kilit gene, herhalde maçtan erken kopar bu sefer.bas bas bağırıyor solda oynamaktan nefret ediyorum diye, hala solda oynatıyor Ertuğrul..

Sivas da klasik 4-4-2 ile çıkmış..

Cidden taş yağacak :)

BlackEagle19o3
10.Kasım.2006, 02:49
oooo
Orta saha bırakmamış Bjk, taktik bile kuramıyorum.
Rico sola kilit gene, herhalde maçtan erken kopar bu sefer.bas bas bağırıyor solda oynamaktan nefret ediyorum diye, hala solda oynatıyor Ertuğrul..

Sivas da klasik 4-4-2 ile çıkmış..

Cidden taş yağacak :)

Ben sana taktiği söyliyeyim abi.
4-3-3 oynancak.Son zamanlar lig maçlarında böyle oynuyoruz zaten.
Rico klasik kanat adamı gibi oynamayacak.Sola yakın o kadar.3 mc nin sağında S.Özkan ortasında da Cisse olcak.3 forvet solda Higuain, sağda Delgado ortada Bobo...
Beşiktaş'ım bu taktik ve dizilişle şov yapacak bu akşam İnşAllah....

Fıratcan Alçınkaya
10.Kasım.2006, 02:50
Cengiz Abi ne yapalım başka M.Sedef daha mı iyi?

Varonil
10.Kasım.2006, 02:50
Diz mi çökecekler?
Beşiktaşlı futbolcuların bugün tribünlerin önünde diz çöküp taraftarlarından özür dilemeyi düşündüğü öğrenildi. Ertuğrul Sağlam'a "Galibiyet sözü" veren oyuncuların maç öncesi de tıpkı Slavia Prag'ın taraftarı önünde yaptığı gibi diz çöküp özür dileyeceği kaydedildi. S.Prag, Arsenal'a 7-0 yenilmişti.
10.11.2007

Kaynak : Sabah

GeNç KaRTaL
10.Kasım.2006, 02:54
Diz çökmek değilde maçtan önce stadın çevresinde takım olarak tur atılarak birlik beraberlik gösterisi yapılabilir.

Cengo
10.Kasım.2006, 03:00
İbrahim Akın da var ama doğru haklısın iyi değil, değilse bu senin de suçun değil tamamen yönetimin..

Yalnız böyle şu sağda şu solda diye kadro kurarsan olmuyor işte..

Bir taktiği taktik yapan, bölgesini bilen oyuncuların kurgudaki doğru formatları sonucu kuşbakışı izlediğindeki görünümleridir.

Yani herkes yerli yerinde, her oyuncu sorumluluklarını biliyor, bölgesini tanıyor ve bölgesinin sorumluluklarını uyguluyor demek istiyorum.
Aksi taktirde karman çorman bir şey çıkıyor ortaya..

Yani şöyle ne kadar sola koyarsan koy ne Rico ne de Higuain sola yakın oynayamaz.
Higuain içe kaçar, çift forvet olur, Delgado geriye gelir, AMC olur.
Rico ileriye gider AMC ile MC arası olur.

Oyun formatını kendi bildiği, kendi stili üzerine oynar oyuncular.
Yıllarca Tuncay'dan sol kanat olmadı işte, bir kere gelip orta yapamadı habire içeri bindirdi durdu AMC/FC gibi.Bol bol pozisyon verdi ve kanatlardan bindiremedi Fenerbahçe yıllarca.Tuncay geriye yardım ettiğinde de bu sefer hiç çıkamadı Fener..

Ayrıca Rico alan daraltamaz, kesilir çünkü.Alışmamış bol faul yapar, kondüsyonu biter.

O zaman ne olacak, ilk 20 dkdan sonra herkes kendi bildiği yere doğru kayacak ister istemez.

Bu böyledir, pointguarddan pivot yaratamazsın.
Öyle olsaydı yıllarca üç büyüklerin ŞL alması gerekirdi.Çünkü kağıt üzerinde hep üstdüzey kadrolara sahiptik ama hep sonuncu olduk, yıllarsa şerefli mağlubiyetler kavramını tartıştık durduk..

Bilmiyorum ben mi yanlış düşünüyorum, ben yıllarca bu şekilde gördüm futbolu, futbolcuları..

ogcj_me
10.Kasım.2006, 03:09
Diz mi çökecekler?
Beşiktaşlı futbolcuların bugün tribünlerin önünde diz çöküp taraftarlarından özür dilemeyi düşündüğü öğrenildi. Ertuğrul Sağlam'a "Galibiyet sözü" veren oyuncuların maç öncesi de tıpkı Slavia Prag'ın taraftarı önünde yaptığı gibi diz çöküp özür dileyeceği kaydedildi. S.Prag, Arsenal'a 7-0 yenilmişti.
10.11.2007

Kaynak : Sabah
Diz çökmek mi ?!
İnsanlığa hakaret

El Barto
10.Kasım.2006, 03:12
Diz çökmek mi ?!
İnsanlığa hakaret

Ne alakası var güzel kardeşim insanlığa hakaret. :0:

ogcj_me
10.Kasım.2006, 03:16
BEŞİKTAŞ
Rüştü
Ali Tandoğan
İbrahim Üzülmez
İbrahim Kaş
İbrahim Toraman
Serdar Özkan
Cisse
Ricardinho
Delgado
Bobo
Higuain

Eğer sahada futbol oynanırsa Sivasspor en az 2-3 gol atar bu kadroya

GeNç KaRTaL
10.Kasım.2006, 03:19
Maç başladı.Başarılar Beşiktaş'ım.İnşallah kazanırız.

ogcj_me
10.Kasım.2006, 03:21
Ne alakası var güzel kardeşim insanlığa hakaret. :0:
Onların anaları babaları yok mu?
Bir tanesinin çocuğu demez mi benim babam niçin Diz çöküyor?

El Barto
10.Kasım.2006, 03:24
Onların anaları babaları yok mu?
Bir tanesinin çocuğu demez mi benim babam niçin Diz çöküyor?

Artık sana birşey söylemek istemiyorum bunu yazan birine ne söyleyeyim.

Başarılar Beşiktaş'a.

GeNç KaRTaL
10.Kasım.2006, 03:26
Ulusoy istifa tezahuratları var..

a.arıcı-11
10.Kasım.2006, 03:30
ilk 10 dk sivas topla daha çok oynadı huguin bir pozisyonunda haksız bayrak kalktı ama gol olması çok zor bir pozisyon du toroman elle oynamadan sarı kart gördü maçta yine çarşı şov var
savunmanın hatasında delgadonun ara pasında higuain hareketlendi kaleciyle karşı karşıya atamadı

GeNç KaRTaL
10.Kasım.2006, 03:38
Bir gol pozisyonundan yararlanamadık..:(

Rodrigo Tello
10.Kasım.2006, 03:39
Hakem Şov var her zamanki gibi maçta.

GeNç KaRTaL
10.Kasım.2006, 03:43
Gol Boboooooooooooooooooooooooooo

Rodrigo Tello
10.Kasım.2006, 03:44
Goooaaalll Boboooooo GoooLLL

fenerbahce_1907
Gol Bjk attı:(:(:Bobo:mad:

a.arıcı-11
cisse sarı kart gördü
klasik bir bobo golü uçan kafa:(

Varonil
Bobo attı 1-0.

Roberto Baggio
Gol Bobo..

DeNiZ_1903
10.Kasım.2006, 03:45
Gol bobo !!! 1-0

Fıratcan Alçınkaya
10.Kasım.2006, 03:45
BoBo yine attı süper adam ya BoBo...

a.arıcı-11
10.Kasım.2006, 03:48
yönetim istifa sesleri yükseliyo

GeNç KaRTaL
10.Kasım.2006, 03:49
Bobo attı ama asist Higuain'den.:)

Yönetime istifa çağrısının yanında Ertuğrul Sağlam'a destek verilmesi çok güzel.

Aşk-ı Şehir
10.Kasım.2006, 03:50
Beşiktaş kazanır rahat olarak. Nitekim golüde bulmuş. Eğer bu maçı kazanırsa Beşiktaş düzlüğe çıkabilir. Gol sebebiylede Beşiktaş'lı arkadaşlarımızı kutluyorum. Bobo'da değerine değer katmaya devam ediyor;;)

a.arıcı-11
10.Kasım.2006, 03:54
korner pozisyonunda top oyuna sokulmadan toraman mehmet yıldzı yere indirdi ama ne hikmetse 2. sarı çıkmadı

sinan engin içinde istifa sesleri yükseliyo

GeNç KaRTaL
10.Kasım.2006, 03:54
Bir gol daha lazım..

Aykan19o3
10.Kasım.2006, 03:59
Bobo Booboo Booboooo.

Şöyle 1.

El Comandante
10.Kasım.2006, 04:04
Ilk yari 1-0 bitti.

Oyuna Besiktas hakim,Sivasspor kontrataklarla pozisyon bulmaya calisiyor.Ilk yari basarisiz oldular,net gollük bir pozisyonlari yok.
Besiktas ise kanatlardan geliyor genellikle.Delgado aciyor oyunu kanatlara,Rico iceriye ara paslar atiyor ama daha basarili olamadi :p

Besiktasta Higuain ilk yarinin en etkili oyuncusuydu.Taraftarlar tarafindan da alkislandi zaten ..

Bekledigim gibi bir mac degil,insAllah 2.yari oyun daha zevkli olur.

Rodrigo Tello
10.Kasım.2006, 04:05
korner pozisyonunda top oyuna sokulmadan toraman mehmet yıldzı yere indirdi ama ne hikmetse 2. sarı çıkmadı

sinan engin içinde istifa sesleri yükseliyo

Verdigi sarı kart yanlış oldugu içindir ;;)

Bugra19o3
10.Kasım.2006, 04:06
taraftar süper yhaa...radyodan dinlediğim halde bile etkilendim tarafarımızdan...

bobo ;)

GodfatheR
10.Kasım.2006, 04:07
Verdigi sarı kart yanlış oldugu içindir ;;)

o zaman her hatayı hatayla örtelim;)

Fernando Gago
10.Kasım.2006, 04:07
"Fenerli Futbolcu İstemiyoruz"

GodfatheR
10.Kasım.2006, 04:08
taraftar süper yhaa...radyodan dinlediğim halde bile etkilendim tarafarımızdan...

bobo ;)

stad boş ama olan seyircide baya bağırıyo

uAmurat91
10.Kasım.2006, 04:08
Tebrikler Beşiktaş !

Fenerli arkadaşlar ortalığı karıştırmayalım lütfen, hatalar HER maçta oluyor.. (:

Lafım tüm Fenerlilere değil, bazı arkadaşlar incir çekirdeğini doldurmayacak olayları bahane ediyorlar da..:)

RoNNiE91
10.Kasım.2006, 04:09
Higuain açılmaya başladı dediğim gibi.Goller de atmaya başlarsa yollamazlar.Zaten ilk yarıda çok etkiliydi.Umarım bozulmaz.

El Comandante
10.Kasım.2006, 04:09
Taraftar paso yönetim aleyhine tezahürat yapti.
"Sinan Engin istafa,yönetim istifa,bir ara Ulusoy istifa,Fenerbahceli futbolcu istemiyoruz gibi tezahüratlar yaptilar."

Tek destegi Ertugrul Saglam`a ciktilar.

Fernando Gago
10.Kasım.2006, 04:10

Ohooooo bu pozisyonlara sarı kart verilse maçlar 90 dakika oynanamaz ki

Rodrigo Tello
10.Kasım.2006, 04:13
o zaman her hatayı hatayla örtelim;)

Hakem aleyhimeze hata yapınca hoşuna gidiyor.Lehimize yapınca gitmiyor dogal olarak ;;)

Fernando Gago
10.Kasım.2006, 04:14
Yav hakemlik hiç bir şey olmadı mükemmel maç yönetiyor neresini tartışıyorsunuz ?

Cengo
10.Kasım.2006, 04:15
Beşiktaş kazanır rahat olarak. Nitekim golüde bulmuş. Eğer bu maçı kazanırsa Beşiktaş düzlüğe çıkabilir. Gol sebebiylede Beşiktaş'lı arkadaşlarımızı kutluyorum. Bobo'da değerine değer katmaya devam ediyor;;)

Düzlüğe çıkmak?
O zaman daha da batar, bu maç sonunda yönetim köşeye sıkışabilirdi.

Bjk kazanırsa hiç istifa etmezler, tam tersine 1-2 seneyi daha kaybeder Bjk..

GeNç KaRTaL
10.Kasım.2006, 04:15
Higuain yollanmamalı demiştim bir konuda.Bu adamda bir ışık gördüm ben.Yüzümü kara çıkartmadı bu akşamki maçta şu ana kadar..

Rodrigo Tello
10.Kasım.2006, 04:18
Düzlüğe çıkmak?

Dikkatinizi çekerim !

1-0 yeniyoruz.Hala Yönetim ve Sinan Engin İstifaya davet ediliyor.

Ertugrul Saglam'a sahip çıkmaları gerçekten çok güzel..

El Barto
10.Kasım.2006, 04:19
Konuya ortasından dalmak bu olsa gerek. ;)

GeNç KaRTaL
10.Kasım.2006, 04:20
Düzlüğe çıkmak?

Taraftar olarak yönetime karşı tavrımız belli.Başarılı olsalar bile kaçarı göçeri yok gidecekler..

Varonil
10.Kasım.2006, 04:22
Beşiktaş taraftarının Ertuğrul Sağlam'a sahip çıkması çok güzel gerçekten.

Sir FRD
10.Kasım.2006, 04:24
çıksınlar tabi.yönetim geldiğinden beri kaç teknik adam geldi hiçbiri başarılı olamadı.demekki sorun yönetimde.

Fernando Gago
10.Kasım.2006, 04:24
Beşiktaş taraftarının Ertuğrul Sağlam'a sahip çıkması çok güzel gerçekten.

Bence o da yanlış .. bu kötü gidişte E.Sağlam'ın hiç mi suçu yok tamam istifa demesinler ama tepki versinler

Emurafu
10.Kasım.2006, 04:28
Sivas öyle kötü oynuyorki..Ayagındaki her topu kaptırıyor 3 pas zor yapıyor..Mehmet yıldız ve balli suanda sahada yoklar..Besıktas daha istekli ama sivasıda bu kadar kötü beklemiyordum..Sivas bu macı alamaz..

fenerbahce_1907
10.Kasım.2006, 04:29
Balili kırmız kart gördü:mad:

Rodrigo Tello
10.Kasım.2006, 04:29
Balili Kırmızı Kart Gördü ..

DeNiZ_1903
10.Kasım.2006, 04:30
Balili kırmızı kart gördü !

El Barto
10.Kasım.2006, 04:31
Emrah keşke Balili kırmızı görüre bahis oynasaydın. :)

Artık puan kaybetmeyiz umarım.

EreN
10.Kasım.2006, 04:32
Haklı bir kart mı bari?

RaSenGan
10.Kasım.2006, 04:33
Bünyamin gezer Kolay kart cıkaran bir hakem bakalım...Bilgi için sagolun..Bünyamin için cok zor maç bekliyor..Ben yorumumu yaptım..Artık bekleyelim..

Besıktaslı Futbolcular zaten stresli maçta Eger çok sinirli,Hırslı ve agresif olurlarsa iki tarafada Çok kart cıkabilir..Özellikle Ballili ye...Kırmızı bekliyorum...

Adama bak yahu.Kâhin midir ne :)

DeNiZ_1903
İbrahim Toraman kırmızı kart gördü !

El Comandante
Ibrahim Toraman kirmizi kart gördü !

fenerbahce_1907
Kırmızı kart Toraman.

RaSenGan
10.Kasım.2006, 04:34
Hayda.Hakem coştu :)

El Barto
10.Kasım.2006, 04:34
Bende kırmızı isterim. :p

Emurafu
10.Kasım.2006, 04:35

Ben analiz yapınca herkez bana kızıyordu..Yine bir analizim tuttu.

Analizlerim cıkar Ne oldu Bünyamin hakkında dediklerim cıktı...

DeNiZ_1903
1-1 :( ................

Cengo
1-1 oldu.. Mohammed Ali
Bu sene 4. golüymüş frikikten.. (8. golü)

El Comandante
Aman aman amannnnn
Oy oy oyyy

O ne goldü be Mohammed ?!

fenerbahce_1907
goooooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllll

RaSenGan
10.Kasım.2006, 04:36
Maç birden ateşlendi.

Fernando Gago
GOOOOLLLL
mükemmel bir frikik

Cyzio
Goal for Sivasspor!!

Mohammed Ali'nin 8.golü oldu bu..

the_imam912
10.Kasım.2006, 04:37
Emrah abi doğru tahmin :)

Fernando Gago
10.Kasım.2006, 04:37
İbrahim Üzülmez yuhalanıyor

El Barto
10.Kasım.2006, 04:38
11-11 iyi gidiyordu maç yahu. :)

Artık bu maçtada puan kaybetmeyelim haydi Beşiktaşım.

Emurafu
10.Kasım.2006, 04:38
Daha kırmızı cıkar....Kesin sert girmeler baslıyacak stresden...Hakem Bu sefer Besıktas Lehine bir hata yapabilir..
Acaba kartlar dogrumu.....

Fıratcan Alçınkaya
10.Kasım.2006, 04:39
yarım saat var daha bitime çok şey olur...

GeNç KaRTaL
Tam avantajı ele geçirdik derken hem kırmızı gördük hemde gol yedik.Yinede inanıyorum kazanacağız.

Aykan19o3
Puff bi kere rahat maç izleyemedik.

Rodrigo Tello
10.Kasım.2006, 04:40
Beşiktaş Saldır Beşiktaş Saldır Beşiktaş Allah Aşkına Saldır !!!

Cengo
10.Kasım.2006, 04:40
Bjk-Sivas maçlarının hiçbirinde beraberlik yokmuş galiba..

C h A o S
10.Kasım.2006, 04:41
kartlar doğrumuydu?

Aykan19o3
10.Kasım.2006, 04:42
Kartlar doğrumuydu ki?

Rodrigo Tello
10.Kasım.2006, 04:46
Maçta her an herşey olabilir.Haydi şans bizden yana olsun...

RaSenGan
10.Kasım.2006, 04:46
Balili Toraman'ın ayağına direk girmiş.Ondan görmüş.

Toraman Yıldız'ı tam ceza sahasına giricekken indirmiş.Kırmızıyı görmüş ve sonrası gol :)

Galiba böyle olmuş kırmızı kartlar.Eğer böyleyse ikiside haklı.

Emurafu
10.Kasım.2006, 04:48
Ozaman toramanınki bariz Gol sansı galiba ondan görmüş.....

NisRoc
10.Kasım.2006, 04:49
Inşallah Ibrahim'in kırmızısı doğrudur..

a.arıcı-11
10.Kasım.2006, 04:50
toramanın sarı kartta vardı eğer bariz gol şansı değilse bile ondandır

Emurafu
10.Kasım.2006, 04:51
Toraman kartı dogru ozaman sonucta adam ceza sahası içine giriyormus..

C h A o S
10.Kasım.2006, 04:52
Sivas atıcak bi tane.Bastır Sivas Bastır !

Fıratcan Alçınkaya
10.Kasım.2006, 04:53
Balili'de atılmıştı oyundan avantajı kullanamadık... Bakalım kim kazanıcak...

Emurafu
10.Kasım.2006, 04:55
Toraman Neden Milli takıma alınmadı anladım..Adamda baya düsüs var..O yüzden bu konuda terime kızmıyorum..Kaş içinde iyi bir sans

Bugra19o3
10.Kasım.2006, 04:55
yeter Yıldırım Demirören
yeter Yıldırım Demirören
yeter Yıldırım Demirören

Sevdim bu tezahuratı :p 5 dakika susmadan bu beste söylendi süperdi :p

Ahmet_77
10.Kasım.2006, 04:58

Tebrik ederim Emrah abi...Daha öncede Bicok Maçta analizlerin haklı cıkmısdı..Özellikle Bordeuax macındaki analizin..

DeNiZ_1903
10.Kasım.2006, 05:00
2-1 :( Sivasspor önde :(

Aykan19o3
Penaltı beklerken gol yedik.

1-2.

Ahmet_77
Gooooooooooooolllllllllllll lGURBANOV........

Bobo penaltı bekliyomus pozisyonda.....Penaltı Beklerken gol oldu...

fenerbahce_1907
gooooooooooooooooooooooooooooolllllllllllllllll

Cyzio
10.Kasım.2006, 05:01
:D:DGoooolllll

Sivas'a bak..

RaSenGan
10.Kasım.2006, 05:01
Vay be.Sivas Balili'siz yeniyor.

MeMo
10.Kasım.2006, 05:02
Gooooooooooooooooooooooooooooooool!!!!!

C h A o S
Gol be gol gol gol.İŞTe bu aslanım Sivas.

uAsamet91
Gurbanov Azerinin ilk golu ligdeki

IcedEarth
Of ya :( Sivas puan kaybetmeliydi. Bari beraberlik için saldır Beşiktaş.

Emurafu
10.Kasım.2006, 05:03
Besıktas penaltı beklerken Kontra ile gol attılar..Yanlız golden önce bobo karsı karsıya net gol kacırdı bunuda unutmayın........

Demiröen bu seferde Maçtan Sonra ne diyecek bakalım aman Bgenç demesinde....

Bütün bu yenilgilerin suclusu demirörendir...

Bari Besıktas Gol atsın tahmin oyununda 0 verdim...

GodfatheR
10.Kasım.2006, 05:03
gol oldu Sivas şimdi bi tane karşı karşıya kaçırdı :D

NisRoc
10.Kasım.2006, 05:04
Gooooooooooooolllllllllllll lGURBANOV........

Bobo penaltı bekliyomus pozisyonda.....Penaltı Beklerken gol oldu...

eyvah yandık :)

Roberto Baggio
Sivas'a bakın yaw amanın:D

C h A o S
Aslında en ideal sonuç beraberlikti.Bjk şimdi bi tane atsa hiç de fena olmaz.

Fıratcan Alçınkaya
Demirören istifa etmediği sürece bu iş düzelmez...

El Comandante
10.Kasım.2006, 05:05
Penalti falan degildi,Bobo gücsüz oldugu icin atti kendini yere.Dönen top gol oldu.

Ben demistim ama Sivas kontrataktan gol atacak diye :)

Aykan19o3
10.Kasım.2006, 05:05
eyvah yandık :)

Sen yanmadın penaltı bekleyen biz idik biz yandık.

Bugra19o3
10.Kasım.2006, 05:06
yazık yazık................. 1-0 dan maçmı verilir yha.....

C h A o S
Maçı izleyen bjk'li arkadaşlar hakem maçı nasıl yönetti? bobo'nun pozisyonu penaltımıydı? Eğer hatalar varsa bu sefer ortalık fena karışır .

the_imam912
Sivas feci :eek:

El Comandante
10.Kasım.2006, 05:07
Top Besiktasli futbolculardayken taraftarlar yuhluyor futbolculari.

a.arıcı-11
10.Kasım.2006, 05:07
maç böle biterse herşey belli taraftar yönetim istifa yönetim affanla hakem istifa bakalım bunu sonu nereye gidecek

Emurafu
10.Kasım.2006, 05:08
Penalti falan degildi,Bobo gücsüz oldugu icin atti kendini yere.Dönen top gol oldu.

Ben demistim ama Sivas kontrataktan gol atacak diye :)Sagol baran içim rahatladı...Besıktaslıların Eli ayagına dolasıyor...Baran macı izliyormusun hakem sanırım iyi maç yönetiyor.....

Suanda Radyoda dinliyorum Bjk li futbolcular iyice hakeme oynamaya basladılar.....

Bugra19o3
10.Kasım.2006, 05:09
demirören in yerinde olsam bırakırım...maç sonu fena küfür yicek...

travis1903
10.Kasım.2006, 05:09
pes artık yine bir hakem faciası
ama bu seferki iyi oldu,iyi

güle güle demiroren

RaSenGan
10.Kasım.2006, 05:10
Başladı yine bahaneler.HAKEM HAKEM HAKEM.

Rodrigo Tello
Yönetim İstifa Eder İnş..

a.arıcı-11
kaç dk ekledi?

Cengo
izliyor musun ki, hakem faciası? :|

Emurafu
pes artık yine bir hakem faciası
ama bu seferki iyi oldu,iyi

güle güle demiroren

:0:Yooo Ne hakem Faciası sacmalama.........Bünyamin iyi maç yöneltti...Bu yenilgini faturası belli DEMİRÖREN...

Aykan19o3
10.Kasım.2006, 05:11
Başladı yine bahaneler.HAKEM HAKEM HAKEM.

Umarım birgün sizinde başınız hakemlerden yanar.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ama şuda var ne olursa olsun bugün bu maçı almalıydık.

C h A o S
10.Kasım.2006, 05:11
ÖYle gözüküyorki maç sonunda Demirören istifa edicek.Eğer görevini bırakmazsa gerçekten kişiliğinden şüphe ederim.

RaSenGan
10.Kasım.2006, 05:12
TEbrikler Sivas.Balili'siz kazandılar.Bravo.Bizim için kötü oldu.

a.arıcı-11
bitti geçmiş olsun

nerazzuri
Ve Maç bittiiiiiiiii .

Emurafu
Bu sefer Bari Hakemi karıstırmayın..Gidin yenilgini faturasını Demirörene sorun.....
Telegol cumartesi var galiba onda izlicem şimdi.

Duydugum kadarı ile Hakem İyi maç yöneltti..Skora Etki etmedi...

Bugra19o3
10.Kasım.2006, 05:13
yeeeeeeeeeettttttteeeerrrrrrrrr yıldırım demirören

Yönetim İSTİFA ! ! !

El Comandante
Yahu ne hakem faciasi ? Komik olmayin,vallahi penalti degildi.Bobo bakti arkadan adam geliyor,dengesiz top sürdügü icin hakemin penalti verecegini düsünerek atti kendini yere.Düsünün rakip düsürseydi öyle vurabilirmiydi ?Ciliz vurdu topa,sonradan atti kendisini yere.

Fernando Gago
Hakem süper maç yönetti kimse mağlubiyete kılıf hazırlamasın ...

uAsamet91
Geçmiş olsun beşiktaş için..Artıkk çooook zor şampiyonluk..

C h A o S
Artık bir hafta bazı arkadaşlar konuşur hakem hakem diye.Ama sizlerden ricam Galatasaray'ın maç konusunda hakemlerden bahsetmeyin.Gerçekten bazen sinir edici oluyor.

Tebrikler Sivas.

Varonil
Beşiktaşlılar için zor günler.Allah sabır versin.

Tebrikler Sivas.

Fıratcan Alçınkaya
yine kaybettik Sivas'a sahamızda yeter artık Demirören istifa et...

travis1903
izliyor musun ki, hakem faciası? :|

izliyorum tabikide,suphen mi vardı

Aykan19o3
10.Kasım.2006, 05:14
Geçmiş olsun beşiktaş için..Artıkk çooook zor şampiyonluk..

Daha yol uzun.

Ayrıca Yıldırım Demirören'in kesinlikle istifa etmesi lazım.

El Comandante
10.Kasım.2006, 05:15
Ilk yari korkak bir Sivas vardi,Besiktas bu firsati degerlendirdi ve 1-0 önde kapatti ilk yariyi.

Ama 2.yarida iste bizim bekledigimiz Sivas cikti sahaya,müthis pres yaptilar,cok iyi paslastilar,sogukkanli oldular,kontrataklardan iyi geldiler ve güzel bir futbolla 3 puani aldilar.

Tebrikler Sivas !

Bjk lige havlu atmis bulunmaktadir.

Fernando Gago
10.Kasım.2006, 05:16
Beşiktaş Avrupadan sonra Ligede havlu attı tek hedef FTK ..

Emurafu
Suanda Birsey demiyorum Tv de izlicem birazdan Ozaman Hakem diyenlere cevap veririm...Telegol var sanırım...az sonra

Bugra19o3
Bünyamin asist, Sivas gol!
Beşiktaşımız, hakem kararlarının damgasını vurduğu maçta Sivasspor'a yenildi
Beşiktaş 1-2 Sivasspor

Turkcell Süper Lig'in 12. haftasında sahamızda Sivasspor'a 1-2 mağlup olduk. Beşiktaşımız 28. dakikada Bobo ile öne geçse de, 58. dakikada Mohamed Ali'nin serbest vuruşu ve 82. dakikada Gurbanov'un 'Hakem'in asistiyle' gelen gollerine teslim oldu. Beşiktaşımız'da İbrahim Toraman 56. dakikada, Sivasspor'da da Balili 52. dakikada kırmızı kart görerek oyun dışı kaldılar. Bu sonucun ardından ligde 21 puanda kaldık. Sivasspor ise 28 puana yükseldi.

Şimdi sormak istiyoruz? Neden hep bizim maçlarımızda hakemler konuşuluyor? Neden sezon başından beri hakemler aleyhimize kararlar verip maçın skorunu tayin ediyorlar? Yeter artık! Bıktık! Bu maçta da kazanabilecekken, hakem Bünyamin Gezer penaltımızı vermeyip, Sivas atağında 'Asist' yaptı!

KADRODA DEĞİŞİKLİKLER...

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Avrupa Şampiyonlar Ligi'ndeki 8-0'lık FC Liverpool yenilgisi sonrası, Sivasspor maçında kadroda değişiklik yaptı. FC Liverpool karşısında 8 gol yiyen kaleci Hakan'ı yedek soyunduran Sağlam, kaleyi Rüştü'ye teslim etti.
FC Liverpool maçında ilk 11'de oynayan Diatta, Koray, Serdar Kurtuluş ve Mehmet Sedef'i yedek kulübesinde oturtan Sağlam, bu futbolcuların yerine İbrahim Kaş, Ali Tandoğan, Ricardinho ve Higuain'e şans tanıdı. İbrahim Kaş, İbrahim Toraman ile birlikte savunmanın göbeğinde oynarken, Ali Tandoğan savunmanın sağında, Ricardinho orta alanda, Higuain ise forvette forma giydi.

FUTBOLDAN ÇOK TRİBÜNLER ÖNE ÇIKTI...

Maçın ilk yarısında futboldan çok tribünler öne çıktı. Siyah-Beyazlı taraftarlarımız, yönetime olan tepkilerini sürekli dile getirdiler. Sahada ise moral bozukluğuna rağmen istekli sayılabilecek bir Beşiktaş vardı ancak Sivasspor çok dirençliydi. Beşiktaşımız, Sivasspor'un sahanın her bölümünde yaptığı baskı nedeniyle ilk 20 dakikalık kısımda hücumda etkili olamadı. Konuk ekip, 2 usta oyuncumuz Delgado ve Ricardinho'ya yaptığı markajda başarılı olurken, hızlı hücumlarda Mehmet Yıldız ve Balili ile gol aradı. Sivasspor, bu anlayışta başarılı olduysa da Mehmet Yıldız ve Balili'nin aldığı topları özellikle İbrahim Kaş'ın yerinde müdahaleleri sonrası değerlendiremedi. İbrahim Kaş ani bir kararla bu maçta ilk 11'de çıktı, hiç de sırıtmadan başarılı bir şekilde oynadı.

BOBO BOBO BOBO!

Maçın ilk dakikalarında net pozisyon bulamayan Beşiktaşımız, 28. dakikada Higuain'in sağdan ortasında, Bobo'nun kafayla attığı golle 1-0 öne geçti. Siyah-beyazlı ekip, Sivasspor'un hücumda çoğalamaması nedeniyle kalesinde önemli gol pozisyonu yaşamazken, oyunu kontrolü altında tuttu. Genelde orta alan mücadelesi biçiminde geçen karşılaşmanın ilk yarısını da Beşiktaşımız, 1-0 önde kapadı.

BALİLİ ATILDI AMA!

İlk yarıyı 1-0 önde kapayan Beşiktaşımız, ikinci yarıya da istekli başladı. Delgado'nun etkili oyunu ile rakip kalede gol arayan takımımız, ilk 10 dakikada bunu başaramadı. Maçın 52. dakikasında Sivasspor'dan Balili, İbrahim Toraman'ın kasıklarına doğru bir müdahale yapınca kırmızı kart görerek oyundan atıldı. Bu kırmızı kartın ardından maçın artık bizim için daha kolay olacağını düşündük, ancak yanıldık...

İBRAHİM TORAMAN!

Yanıldık, çünkü biz de yalnızca 6 dakika sonra 10 kişi kaldık... İbrahim Toraman'ın, rakibin etkili
forveti Mehmet Yıldız'ı ceza sahasına girerken indirmesi üzerine Beşiktaşımız 10 kişi kaldı. Bu pozisyonda kazanılan serbest vuruşu Sivasspor'dan Mohamed Ali gole çevirince, üstüne bir de gol yemiş olduk!

GOLÜN ARDINDAN...

Yediğimiz beraberlik golününün ardından, morallenen Sivasspor'un etkili oyununu izledik 70. dakikaya kadar. Neyseki deplasman ekibi, üstün olduğu dakikalarda golü bulamadı. Bunda, Delgado'yu çıkarıp Diatta'yı oyuna alarak defansa takviye yapan teknik direktörümüz Ertuğrul Sağlam'ın da büyük payı vardı. Karşılaşmanın son 20 dakikalık kısmına girilirken, Beşiktaşımız oyundaki dengeyi yeniden sağladı ve gol için yüklenmeye başladı. ancak Ricardinho'nun bulduğu pozisyonlardan, sağlı sollu bulduğumuz kornerlerden sonuç alamadık.

PENALTI BEKLERKEN GOL YEDİK!

Karşılaşmanın 82. dakikasında Bobo cezasına girdi ve topa vuracakken düşürüldü. Tüm gözler maçın hakemindeydi, hepimiz penaltı kararını bekledik ancak vermedi! Beşiktaşımız'ın çok net bir penaltısı bu dakikada yenmiş oldu! Atağın devamında Sivasspor hızlı çıktı ve ceza sahası içine atılan topta Gurbanov topu ikinci kez ağlarımıza yolladı. Bu muydu! Bu kadar mıydı! Golden sonra Sivasspor 3. golü bulma şanslarını da yakaladı... Bizim ise oyundai etkinliğimiz düşmüştü... Kalan dakikalarda iki takım da golü bulamayınca maç 1-2 Sivas'ın üstünlüğü ile bitti.

Kaynak: Karakartal.com

Rodrigo Tello
Bravo Beşiktaş Bravo..

a.arıcı-11
10.Kasım.2006, 05:17
aslında bu maçının sonucunu berabere olarak bekliyordum ama sivas galibiyetinede gıkımız çıkmaz hani

karakartal.com yazmış bide nie bizim maçlarda hakem konuşuluyo diye kötü oynadık kaybettik diyen kimse lmazda vay efendim penaltı verilmde cart curt ederlerse tabi hakemi konuşurlar

Aykan19o3
Ya ne lige havlu atması ya yarın Gs ile Fb yenilirse ne olucak şimdi herkez havlumu atıcak lige.

Fernando Gago
Ya hala hakem diyorlar ya bu kadar bahanelerin arkasına sığnmayın

nerazzuri
10.Kasım.2006, 05:18
YILDIRIM DEMİRÖREN TAKIMDAN PARASINI ALMADAN İSTİFA ETMEEEEZZ !!!!!

Emurafu
52. dakika. Sivasspor'da Balili, İbrahim Toraman'a yaptığı sert faul sonrası doğrudan kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı.

56. dakika. Beşiktaş'ta sahada 10 kişi kaldı. Savunmanın arkasına Musa'nın attığı topa hareketlenen Mehmet Yıldız'ı indiren İbrahim Toraman direkt kırmızı kartla oyun dışı kaldı. Sivas tehlikeli bir noktadan frikik atışı kazandı.

Toraman Demekki Bariz golden Kırmızı gördü..Bakıcaz tvde..

Roberto Baggio
Tebrikler Sivas Mohammed Ali çok yetenekli yav....

El Barto
Yine mi kaybettik.

Neyse taş yagmurundan kurtulduk bari. ;)

deniz.91
10.Kasım.2006, 05:19
Maça baktım hakem çok yerinde kararlar verdi.Herkese hakkını vermek gerek Sivasspor taş gibi futbol oynuyor.Ligde ilk5te kalırlar kesin

Varonil
10.Kasım.2006, 05:19
http://www.resim-yukle.com/img01/14/798534adsiz2.JPG (http://www.resim-yukle.com)

İNÖNÜ'DE TEPKİLER BÜYÜYOR !..

Beşiktaş tribünlerinde öfke var, tepki var !.. Siyah beyazlı taraftarlar, Sivasspor maçının başlama düdüğüyle birlikte önce Başkan Demirören'i istifaya çağırdı, ardından futbolculara tepki gösterdi, son olarak da hakemlere ve federasyona yüklendi.

DÜDÜKLE BAŞLADI !..
Maçın başlama düdüğüyle birlikte "Yönetim istifa" tezahüratları başladı. Ardından hemen "Yıldırım Demirören yeter" tezahüratları başladı. Bu tezahüratın da hemen ardından tepki sırası futbolculara geldi ve tribünlerden "O forma kutsaldır nasip olmaz herkese" sesleri yükseldi.

2. SIRADA TFF VAR !..
Ardından yönetimen tepki tezahüratları azaldı ve tepkiler hakemler ile TFF'ye yöneldi. Küfürlü tezahüratların da olduğu bu dakikaları Beşiktaş'ın golü takip etti.

GOL GELDİ AMA NEFİLE !..
Ancak Beşiktaş tribünleri golden sonra yeniden yönetimi hedef aldı. Golün hemen ardından yeniden "Yönetim istifa", "Yıldırım Demirören yeter" tezahüratları geldi. Demirören ile ilgili en çarpıcı tezahürat ise "Beşiktaş Başkanı Özür Dilemez" idi.

SİNAN ENGİN'E KÜFÜR !..
Beşiktaşlı taraftarlar daha sonra Menajer Sinan Engin'i de"İstifa istifa Sinan Engin istifa" diyerek istifaya çağırdı. Tribünlerden kısa bir süre de olsa Sinan engin'e küfürlü tezahürat da yapıldı.

TEK DESTEK SAĞLAM'A !..
Bu anların en çarpıcılarından biri ise Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'a verilen destekti. Tribünler hep bir ağızdan "Adam gibi adam Ertuğrul Sağlam" diye bağırdı.

İMALI NOSTALJİ RÜZGARI !..
Beşiktaş tribünleri son yıllarda alışkanlık haline gelen Fenerbahçe'den yapılan transferlere de tepkiliydi. "Fenerli futbolcu istemiyoruz" diye bağıran Beşiktaş tribünleri Pascal Nouma, İlhan Mansız ve Metin-Ali-Feyyaz üçlüsü lehine tezahüratlar yaparak sembolleşmiş futbolculara olan sevgilerini dile getirdiler.

Fernando Gago
10.Kasım.2006, 05:20
Yönetim Sinan Engin Ertuğrul Saplam topluca istifa etmesi lazım ..

Sir FRD
10.Kasım.2006, 05:21
lan yine yenildik yav

Fietra 10
Maça tamamen protesto için gelmişti Taraftar ve gayet etkili biçiminde protestolarını yaptılar hatta Bobo'nun attıgı golde bile statta çok büyük bir ugultu oluşmadı..Buda maçın özeti olsa gerek..

Emurafu
Lütfen Hakem Hakem Demeyin..Oynanan Futbolu Kimse konusmuyor..Uefa Macında Hakem Bizim 2 penaltımızı vermedi ama bunlara sıgınmıyoruz Çünkü bizde kötü oynuyoruz.......Bünyamin cesur bir hakemdir kolay kart cıkarır dedim..Kartlarıda sanırım dogru...Skora etki etmedigine göre...
ü
Sanırım Ocak ayında Galatasaray ve Besıktada baya operasyon olacak...

Memedov
10.Kasım.2006, 05:22
Hadi diyelim gecen hafta Fenerbahce 1-0'dan hakem hatasi ile cevirdi maci. Ya bu hafta ? Bu haftada mi hakem hatasi vardi..

Aliskanlik haline gelmis hakem hakem hakem. Yonetim ve teknik kadro isini bilmiyorsa Suc hakemde degildir..

Besiktas one gectigi maclarda Skoru korumasini beceremiyor. Bu macta bir ornek..

Tebrikler Sivasspor..

Sekopej
Sondan başlayalım bence de penaltı yoktu. Zaten dikkatli bakarsanız Bobo'nun ayağını yere vurduğunu da görebilirsiniz. Tebrikler Sivasspor. Hakem bence iyi maç yönetti.

Taraftarın Demirören ve Sinan Engin ile ilgili tezahuratları çok hoşuma gitti. Gerçekten arada küfürler de olsa tepkilerini güzel gösterdiler. Fenerli istemiyoruz dediler sahade 1 eski Fenerli varken Ertuğrul 2 eski Fenerli daha soktu, biraz garip oldu tabi.:)

Sivas için yapılan bir tezahurat hiç hoşuma gitmemişti ama maç sonu Sivaslı oyuncuları alkışlamaları da o tezahuratı unutturdu bana.

Beşiktaş ilk yarı farkı açmalıydı, Rüştü formundaydı, yoksa daha farklı olabilirdi. Takımı tekrar ateşlemek için birşeylerin yapılması gerekiyor, taraftar oyuncu yuhalamaya başladı çünkü. Taraftarı tekrar olumlu kullanmak için bazı değişiklikler şart.

Fernando Gago
90 Dakikanın 50 60 dakikası İstifa Geri Kalan Küfürdü ceza gelir büyük ihtimalle

Ayrıca Sivaslı vatandaşlara yapılan hakarette çok çirkindi ! Çarşı GERÇEK yüzünü bir kez daha gösterdi

El Comandante
10.Kasım.2006, 05:23
Yönetim istifa etmezse Ertugrul Saglam istifa etmeli !

Yönetim istifa ederse Ertugrul Saglam basta kalmaldir !

Tek suc yönetimdedir,taraftarlar da bu macta olumlu tek hareket yapmadilar,mac boyunca futbolculari islikladilar,yuhaladilar.Besiktasli futbolcular tepkilerden olumsuz yönde etkilendiler ve maci kaybettiler.

Taraftar yönetime,Sinan engine,federasyona dogru protestolarda bulundular ama futbolculari macin büyük bölümünde yuhalamalari dogru degil.

Fietra 10
10.Kasım.2006, 05:23
Eger büyük hakem faciasından asıl kastedilen Bobo'nun penaltı pozsiyonu ise gerçekten hiç bir şekilde penaltı söz konusu değil..

gungorbdk
10.Kasım.2006, 05:24
Memleketimin takımı kazandı. Çok sevindim çünkü anadolu takımları da artık kaliteli futbol oynuyorlar. Avrupa'da görmek muhteşem olur bu takımları.

eGowiCh
Maçın tamamını izledim. Beşiktaş maçı kazanmayı haketmedi, kesinlikle Sivasspor haketti. Hakem berbat bir maç yönetti, iki takımın da aleyhine kararlar verdiği oldu.

Beşiktaş yönetimi acilen istifa etmeli, 8-0'ı telafi edeceklerini söylemişlerdi ama hiçbir şey yapamadılar, lige de havlu attılar. Artık tek çare komple istifa. Taraftar da maç boyunca istifa diye bağırdı, ilk kez böyle gördüm, oyuncular da çok ıslıklandı. Devre arası İbrahim Toraman ve Üzülmez, G.Zan, Higuain, Ricardinho, Ali Tandoğan, Yozgatlı, Diatta gibi gereksiz isimler kovulmalı, sağlam bir revizyon yapmalı Beşiktaş.

Universal
Taraftarlar maça destek yerine köstek olmaya gelmiş. Maç boyunca yönetimi ve kötü oynanyan oyunculara protesto eden bir taraftar vardı. Zaten tribünlerde boştu. Bu taraftarda takıma destek vermedi ve yenilgiye zemin hazırladı.

Beşiktaş golü atınca taraftar Bobo'nun isimini bile söylemedi. Bu takıma dezavantaj oldu. Sivas dep. yerine kendi evinde oynar gibi rahat bir oyun sergiledi.

Balili oyundan atıldı. Doğru bir karardı. Balili bunu hep yapıyor. Beşiktaş bu dakikadan sonra maçı vermez dedim. Bir kaç dakika sonra gene doğru bir karar ile Beşiktaş on kişi kaldı. Maç dengelendi. Ardından gol geldi. Sivas maçın alacağını sinyalini verdi ve kazandı.

Hakem bana göre doğru kararlı bir maç yönetti. Futbolcular Sivas'ın ikinci golünden sonra Bobo'nun düşmesine hep şikayet etti ama hakem burada doğru karar gösterdi. Sivas hakettiği bir galibiyet aldı.

perpetua
Macin sadece ikinci yarisini izledim.

Ikinci yariya yenik durumda baslayan Sivas'a karsi Besiktas daha defansif bir dizilis benimsiyordu. Sivas pozisyon yaratmakta zorlaniyor, Besiktas ise hizli ataga cikmaya calismasina ragmen yeterince iyi pas yapamadigi icin dogabilecek pozisyonlari kaybediyordu.

Taa ki Balili'nin kirmizi kartina kadar. Balili hakli bir kirmizi kart gordukten sonra Besiktas konsantrasyonunu kaybetti ve hemen sonra Ibrahim Toraman'in aptalca bir faulu ile 10 kisi kaldi. Bu pozisyonda Toraman Mehmet Yildiz'i cekmese belki Mehmet gol atamayacakti, belki de gol atacakti. Ama en azindan Besiktas 10 kisi kalmayacakti. Bu pozisyon ile Toraman resmen Besiktas'i katletti. Onlemek istedigi golu de Mohamed Ali gole cevirince Besiktas iyice coktu.

Bu dakikadan sonra Sivas geride ayaga pas yaparak ve Mehmet Yildiz'i defansi arkasina yapacagi kosulari beslemeye ugrasti.

Besiktas gol atmak icin risk aldikca, Sivas rahatladi ve Besiktas defansinin arkasina toplar atmayi denemeye basladi.

Bobo'nun kaleci ile karsi karsiya kaldigi pozisyonda (yanilmiyorsam Murat Sozgelmez'in) sut cekerken dengesi kaybettirildi. Bobo ve Besiktasli oyuncular penalti diye itiraz ederken Sivas isini daha ciddiye aldigini gostererek kontra ataga basladi. Konsantrasyonunu kaybeden Besiktas savunmasi orta saha oyunculari da geri gelemeyince golu yedi.

Besiktas kaybetmedi, Sivas'li oyuncular islerini ciddiye aldiklari icin kazandilar.

uAsamet91
10.Kasım.2006, 05:25
Daha yol uzun.

Ayrıca Yıldırım Demirören'in kesinlikle istifa etmesi lazım.

Bu yönetimle bu Teknik adamla zor ;)

Fernando Gago
10.Kasım.2006, 05:25
Biz yıllardır ulusoy istifa diyoruz ama kimse bize destek çıkmadı bir daha başkan seçtiler... geçrekleri anlamak için illa kuryuklaramı basmak gerekiyor.. demiröreni ve ulusoyu hatırlıyorumda seçim oylamasından sonra sarmaş dolaş ağlaşıyorlardı şimdi ikiside birbirinin kuyusunu kazmaya çalışıyor yazık

Emurafu
10.Kasım.2006, 05:26
SivasLılara yapılan ayıp.......Neyse Herkeze iyi günler tvde izleyelim şimdi...

Aykan19o3
10.Kasım.2006, 05:27
90 Dakikanın 50 60 dakikası İstifa Geri Kalan Küfürdü ceza gelir büyük ihtimalle

Ayrıca Sivaslı vatandaşlara yapılan hakarette çok çirkindi ! Çarşı GERÇEK yüzünü bir kez daha gösterdi

Çarşı'yı kıskanmanın size bir katkısı olmaz.

Tamam Yapılan iyi birşey değil ama Çarşı gerçek yüzünü gösterdi sözü ağır kaçıyor.

Ralph
10.Kasım.2006, 05:28
Herkes İbrahim Toramanın ne kadar sorumsuz birisi olduğunu gördü.Hakkında çok ynaılmışım.İbrahim benim için bitmiştir.Sırf sadece benden yediği küfürün haddi hesabı yok.Bir takım tek bir adamın yüzünden nasıl yenilir herkes gördü.Toraman benim için bittin sen , en adi beşiktaşlısın gözümde.

Ralph
10.Kasım.2006, 05:32
Boşuna tartışıyorsunuz.Maçı toraman verdi.Fazla tartışmaya gerek yok.Asıl toraman gerçek yüzünü göstedi!

Cengo
10.Kasım.2006, 05:32
''Çarşı Gerçek yüzünü gösterdi'' demen bana göre Çarşı'ya karşı içinde bir kin olduğunu gösteriyor.

Ayrıca ben edilen küfürlerin iyi birşey olduğunı söylemiyorım.

Fenerbahçe'ye küfretmenin mantığı nedir?
Bunu hep yapıyorlar ...

remake
10.Kasım.2006, 05:34
Hakem maci cok iyi yonetti.

Seyircinin tepkisi guzeldi ama oyunculari yalniz birakmalari bir dezavantaj.

Sahanin en iyilerinden Delgado'yu cikartmak hataydi.

Sivaslilara yapilan hakaret hic yakismadi. Mac sonunda alkislanmalari hostu.

Carsi'nin gercek yuzunu gorduk demis bir uye. Ne alakasi var? Carsi parmaginla gosterebilecegin kadar somut bir grup degildir. Bu ulkede herkes sustugunda biz konusuyoruz, unutturulmak istenilenlere biz dikkat cekiyoruz. Belirli bir yapisi olmayan bir fenomeniz ve yaptiklarimiz spontan ve dogaclama genelde o yuzden soylenenleri sacma buluyorum.

Takimda bir kac tane adam gibi adam var. TD'miz de bence durus olarak bize yakisan bir insan. Sirada bize yakisan bir baskan bulmak var...

Rodrigo Tello
10.Kasım.2006, 05:35
Beşiktaş'ımız harbi harbi dagıldı.Vay halimize..

Beşiktaş'ımız bu kişiliksiz heriflerin elinde yiyiliyor bitiriliyor.

Efsane Başkanımız Seba'nın büyük fedakarlık gösterip.Başkanlıga adaylıgını koyması lazım.

Ralph
10.Kasım.2006, 05:35
Nerde....Seba gelse varya...Hayal bunlar ama güzel hayaller.:)

Aykan19o3
10.Kasım.2006, 05:36
Çarşıyı kendi taraftar grubumdan daha çok seviyorum ama aykırı olmak adına çok sama şeyler yapıyorlar bundan bahsettim

O zaman bugün edilen küfürler yakışmadı diyelim konuyu kapatalım.

goosfraba
10.Kasım.2006, 05:37
Kaç maçtır hakem hataları denildi durdu, bugün saha da güçsüz bir Beşiktaş vardı, o kadar güçsüzdü ki bahaneyi yine hakeme buldular.

Demirören'in artık konuşmaya yüzü yok.

Ralph
10.Kasım.2006, 05:40
Kaç maçtır hakem hataları denildi durdu, bugün saha da güçsüz bir Beşiktaş vardı, o kadar güçsüzdü ki bahaneyi yine hakeme buldular.

Demirören'in artık konuşmaya yüzü yok.

Ama o hakemlerin yüzünden bugün bu haldeyiz!:icon_confused:

BlackEagle19o3
10.Kasım.2006, 05:41
İ.Toraman senin Milli takıma neden alınmadığını artık daha iyi anlıyorum.Sen bu akşam Beşiktaş'ı bitirdin.Artık kendini affettirmen çok zor.G.Zan keşke sakatlanmasaydı bundan 1000 kat daha iyidir.Diatta yine iş başında 2.golde M.Yıldız'ı nasıl geçirdi inanamıyorum ya.Bunu kim getirdiyse bu takıma:mad:..
Cisse de maçın en kötüleri arasındaydı.İlk haftalardaki Cisse yok sahada kaç maçtır.S.Özkan fena halde şımarmış!.Sadece Higuain ve Bobo gayretliydi ama yetmedi!
Hakem konusuna hiç girmiyorum.Penaltımızı vermedi dönen top gol oldu.Şimdi ağır konuşurdum ama ceza alırım neyse.Son olarak ;
Demirören İstifa Et artık be!:mad:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Fenerbahçe'ye küfretmenin mantığı nedir?
Bunu hep yapıyorlar ...

Hep mi yapıyorlar?
Bu sene ilk kez bir maçta küfür oldu!Taraftarın sabrı da bi yerde biyor artık.Fenerbahçe-Beşiktaş maçında edilen küfürleri de biliyoruz...

deniz.91
10.Kasım.2006, 05:43
Ertuğrul Hoca istifa eder heralde

Rodrigo Tello
Allah Allah Hakem 1 gün iyi maç yönetip yenildik diye,Hakemler birden haklı oldu ilginç.

Ralph
İ.Toraman senin Milli takıma neden alınmadığını artık daha iyi anlıyorum.Sen bu akşam Beşiktaş'ı bitirdin.Artık kendini affettirmen çok zor.G.Zan keşke sakatlanmasaydı bundan 1000 kat daha iyidir.Diatta yine iş başında 2.golde M.Yıldız'ı nasıl geçirdi inanamıyorum ya.Bunu kim getirdiyse bu takıma:mad:..
Cisse de maçın en kötüleri arasındaydı.İlk haftalardaki Cisse yok sahada kaç maçtır.S.Özkan fena halde şımarmış!.Sadece Higuain ve Bobo gayretliydi ama yetmedi!
Hakem konusuna hiç girmiyorum.Penaltımızı vermedi dönen top gol oldu.Şimdi ağır konuşurdum ama ceza alırım neyse.Son olarak ;
Demirören İstifa Et artık be!:mad:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Hep mi yapıyorlar?
Bu sene ilk kez bir maçta küfür oldu!Taraftarın sabrı da bi yerde biyor artık.Fenerbahçe-Beşiktaş maçında edilen küfürleri de biliyoruz...

Toraman konusunda aynı fikirdeyim.Benim için tek delikanlı beşiktaşlı vardı ama artık yok!Bittin benim için toraman.Beşiktaşın en sorumsuz futbolcususun sen!Git bir an önce bu takımdan!

Fıratcan Alçınkaya
10.Kasım.2006, 05:45
Ertuğrul Hoca istifa eder heralde

Ertuğrul Sağlam istifa etse ne değişen bir şey yok yönetim istifa etmeli...

canavar20
10.Kasım.2006, 05:46
Sivas'a bak heyt be. BJK bitti artık yönetimde değişmez şampiyonluğu unutsunlar bence büyük fırsatlar teptiler.

goosfraba
10.Kasım.2006, 05:46
Ama o hakemlerin yüzünden bugün bu haldeyiz!:icon_confused:

Güç derken, fizik gücünden bahsettim. Takımda büyük bir kondisyon eksikliği gördüm bu akşam.

Ralph
10.Kasım.2006, 05:47
Ne Ertuğrulu arkadaşlar ya saçmalamayın!Her dakka bir teknik adam mı değişecek.Çocuk oyunu değil bu.

LaigLeNoiR
10.Kasım.2006, 05:48
Süper Maçtı herkese teşekkürler.

Ralph
10.Kasım.2006, 05:48
Güç derken, fizik gücünden bahsettim. Takımda büyük bir kondisyon eksikliği gördüm bu akşam.

Kondisyon olduğunu sanmıyorum bu daha çok morele bağlı yani bu durum da.Morel olarak da etkliler tabii fiziği.

eGowiCh
10.Kasım.2006, 05:49
İbrahim Toraman'ı ben ve Baran en ağır dille milli takım maçlarında eleştirirken herkes onu savunuyor ve Türkiye'nin en iyi stoperi diyordu, bugün gördük Toraman'ı, yerle bir oldu. İbrahim Kaş ondan daha iyi bir stoper bence, Toraman'dan bu saatten sonra birşey olmaz, Kaş oynasın, bari o daha iyi olur.

Beşiktaş'ın penaltısı verilmedi falan demiş bazıları, o pozisyon faul ama penaltı değil, çünkü dışarıda, tam yayın orada.

Mohamed Ali'nin golü harikaydı, Diyarbakırspor'da oynarken de böyle frikikten goller atıyordu, topun arkasına geçtiğinde golü atacağını tahmin etmiştim ve beni yanıltmadı. Gol krallığında şu an 8 golle zirvede.

deniz.91
10.Kasım.2006, 05:52
Ne Ertuğrulu arkadaşlar ya saçmalamayın!Her dakka bir teknik adam mı değişecek.Çocuk oyunu değil bu.

Ertuğrul Hocanın istifa etmesi saçma gelmez çünkü Burası Türkiye burda td değişmek çocuk oyuncağı

Rsa
10.Kasım.2006, 05:53
Beşiktaş'ın Liverpool karşısında aldığı tarihi mağlubiyetin ardından İnönü Stadı'nda tribünlerin Başkan Yıldırım Demirören'e büyük tepkisi vardı..

"Beşiktaş Başkanı sözünü yemez" diye bağıran taraftarlar, "8-0'lık yenilgi Federasyonun rezillikleri kadar utanç verici değil" pankartı astı..

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'a destek veren Siyah Beyazlı tribünler, "Yıldırım Demirören Yeter!..", "Yönetim İstifa" şeklinde tezahüratlar yaparken, futbolculara da "O forma kutsaldır, nasip olmaz herkese diye bağırdı..

Tepkiler Beşiktaş'ın golünden sonra da sürdü.. "Sinan'ı da al git" şeklinde bağıran taraftarlar, ayrıca yönetimi, Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'u da istifaya davet etti.. Siyah Beyazlı taraftarlar İbrahim Üzülmez'i top her ayağına geldiğinde ıslıklarken, "Fenerli futbolcu istemiyoruz" diyerek yönetime yine mesaj gönderdi.. Ayrıca maç sonunda sadece Bobo'ya tezahürat yapılırken, Sivassporlu futbolcular da alkışlandı..

MARATON.COM.TR ÖZEL

FeYYaz1989
10.Kasım.2006, 06:02
Maçı 20. dakikada izlemeye başladım.Bobo'nun golü ile öne geçtik,Sivasspor'lu futbolcuların orada Bobo'yu bomboş bırakması intihar gibi bir şeydi..1-0 oldu,Sivasspor hiç etkili olamadı zaten ilk yarı sonuna kadar.Kalan dakikalar orta saha mücadelesi şeklinde geçti genelde,Beşiktaş dengesiz şekilde saldırdı ama başka gol olmadı..Sivasspor'da 3 tehlikeli adam var;Pini Balili,Mohammed Ali ve Mehmet Yıldız..İkinci yarı genelde sistemsiz bu adamları topla buluşturup hücum yapmaya çalıştılar 10 dakika,daha sonra Balili kırmızı kartı görünce 10 kişi kaldılar.Artık rahatlarız derken araya atılan topta Toraman,Mehmet Yıldız'ı indirince kırmızı kartı gördü!Çelme var mı göremedi ama çekmeden dolayı düştüyse,Mehmet Yıldız o tarz bir pozisyonda düşecek adam değil..Neyse sonuçta gole giden adam ve kırmızı kart doğru sayılabilir..Zaten kırmızı karttan sonra her şey bozuldu,Delgado'nun çıkması ile hücumda yaratıcı futbolcu eksikliği oluştu..Rico orta saha da takıldı kaldı,markajdan mı oynayamadı bilmiyorum ama hala bıraktığımız yerde..Higuain istekliydi ama yetenekleri kısıtlı bence,hele son dakiklarda taçı hatalı kullanıp Sivas'a bıraktığımızda gayri ihtiyari taç atmayı bilmeyen adam almışız dedim..Serdar Özkan ayağında o kadar çok tutuyor ki,acaba adamın kramponun da tutkal falan mı var acaba diye düşünmeden edemedim..Mehmet Yozgatlı ortayı karşısında odun gibi duran adama yapıp birde el var dedi,onu da anlayamadım..2. yediğimiz golden önce arkadan gelen Sivas'lı oyuncu Bobo'nun topa vurmasını engelliyor mu engellemiyor mu size bırakıyorum ama bence çok açık şekilde engelledi,yoksa Bobo'nun orda öyle bir vuruş yapacağı fazlasıyla mantık dışı..Zaten döndü pozisyon kalemizde gol oldu.En azından 2. yarının başında maç 1-0'ken Ertuğrul Sağlam Serdar özkan ya da Ricardinho'dan bir tanesini çıkarıp Serdar Kurtuluş'u falan alabilirdi.Daha çok hücum oyuncusu olunca daha çok gol atılmadığını anlamıştır herhalde..Golü de atmışsın daha ne istiyorsun?
Az sayıda BJK taraftarı maç boyunca yönetim ve Sinan Engin alehine tezahurat yaptı.Ertuğrul Sağlam'ı destekledi,futbolcular ise sadece ''bu forma kutsaldır,nasip olmaz herkese'' diyerek mesaj gönderdi..Attığımız golden sonra ''yönetim istifa'' seslerinin devam etmesi artı haneye yazılırken,Sivas'lılara yapılan terbiyesizlik fazlasıyla eksi haneye yazıldı.Benim annem de Sivas'lı,fazlasıyla rahatsız oldum..Annem Sivas'lı olmasa bile rahatsız olurdum çünkü takıma değil bizzat şehire yapılan hakaretlerin olmaması beni en çok sevindiren şeydi tribünde,yakışmadı..Sanırım takımın kötü gidişiyle biz taraftarlar da hafiften sapıtmaya başladık..Destek mi olacağız,köstek mi olacağız,ne olacağız biz?Artık buna karar vermemiz lazım,sene başında bunun böyle olacağı bariz belli iken en alakasız yerde yapılan protestolar bu zamana kadar nerdeydiniz diye sordurdu bana?BJK taraftarının kötü maçlarından biri olarak tarihe geçti bence bu maç!
Birde şu futbolculara hakem kararlarına kafayı takmamalarının öğretilmesi lazım..Sivasspor'lular oyuna bakıyor,BJK'liler itiraz ediyor!Her an hakem bir hata yapıcak gibi top oynuyorlar,herşeye itiraz ediyorlar,maçı unutuyorlar resmen..Sivasspor ise gayet rahattı geriye düşmesine rağmen oyundan kopmayarak maçı kazandı.Sivasspor'a tebrikler,kalan maçlarında başarılar....

Fıratcan Alçınkaya
10.Kasım.2006, 06:17
yok hakem hatasıymış vs. tartışmayalım artık bunları geldiğimiz nokta buraları çoktan geçti.. Takımda ışık yok BoBo dan başka kimse oynamıyor... Her maç gol yiyor takım 8-0'ın moralsizliği ilede oynamak kolay değil tribünler tepkili yönetim katına yaptıklarını sonuna kadar haklı arrtık istifa zamanıdır...

Ayrıca Nouma lehine yoğun sevgi gösterisi varmış...

Fernando Gago
10.Kasım.2006, 06:20
Sinan Engin sinyal verdi Yönetim Devam Ediyor :D

ogcj_me
10.Kasım.2006, 06:24
Sivas şehrine karşı yapılan terbiyesiz tezahüratlarla maç iğrençleşti

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ayrıca hakem iyiydi

BlackEagle19o3
10.Kasım.2006, 06:29
Pascal Nouma!
İlhan Mansız!
1 2 3 gol yetmez 4 5 6 olsun
Metin-Ali-Feyyaz vursun(!)
Beşiktaş'ım Şampiyon olsun.
ve daha niceleri...
Saymaya kalksam satırlar yetmez.
Özlüyoruz...
Ruhsuz futoblcu istemiyoruz.''O Forma Kutsaldır Nasip Olmaz Herkese!'' ;;)

remake
10.Kasım.2006, 06:29
yok hakem hatasıymış vs. tartışmayalım artık bunları geldiğimiz nokta buraları çoktan geçti.. Takımda ışık yok BoBo dan başka kimse oynamıyor... Her maç gol yiyor takım 8-0'ın moralsizliği ilede oynamak kolay değil tribünler tepkili yönetim katına yaptıklarını sonuna kadar haklı arrtık istifa zamanıdır...

Ayrıca Nouma lehine yoğun sevgi gösterisi varmış...

Bu macta Delgado ve Higuain'in de haklarini vermek lazim.

Fıratcan Alçınkaya
10.Kasım.2006, 06:32
Kartal'a bir darbe daha: 1-2

Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'in 12. haftasında Sivasspor'a sahasında 2-1 yenildi. Siyah-beyazlı taraftarlar maç boyunca yönetimi istifaya çağırdı.
http://img144.imageshack.us/img144/4868/22046he1.jpg (http://imageshack.us)
Hafta içi Şampiyonlar Ligi'nde Liverpool karşısında 8-0'lık ağır bir yenilgi alan Beşiktaş, Turkcell Süper Lig'in 12. haftasında Sivasspor'u konuk etti.

Karşılaşmanın ilk yarısını 28. dakikada Bobo'nun attığı golle 1-0 önde kapatan siyah-beyazlı takım, 58. dakikada Mohamed Ali ve 83. dakikada Gurbanov'un attığı gollere engel olamayınca sahadan 2-1 yenik ayrıldı.

Karşılaşmada 52. dakikada Sivassporlu Balili, 56. dakikada Beşiktaşlı İbrahim Toraman kırmızı kart gördü.

http://img217.imageshack.us/img217/7294/22048oy5.jpg (http://imageshack.us)
TARAFTARDAN TEPKİ

Öte yandan Beşiktaş taraftarı karşılaşma boyunca başkan Yıldırım Demirören, Yönetim Kurulu ve menajer Sinan Engin'i istifaya çağırdı.

Fenerbahçe maçı sonrası, Sivasspor karşılaşmasına PAF takımla çıkılacağı açıklamasına gönderme yapan taraftarlar, ''Beşiktaş'ın başkanı sözünü yemez'', ''Yıldırım Demirören yeter'', ''Taraftar burada PAF takımı nerede?'', ''Yönetim istifa'' diye tempo tuttu.

RaSenGan
10.Kasım.2006, 06:38
Bobo'nun suratı ne öyle :)

Memedov
10.Kasım.2006, 06:55
Forumda huzursuzluk yaratan üyeleri birer birer uzaklaştırıyoruz forumdan. Sizde onların arasında yer almak istemiyorsanız biraz sakin olun. Burasını taraftar forumu sanan arkadaşlar yanılıyorlar. Onların yeri burası değildir..

Mesajları sildim Sakin olalım Lütfen.

SaRPeR1903
10.Kasım.2006, 06:56
Mesajım herkes tarafından görüldüğünden siliyorum mesajı artık taraftarla ilgili tek kelime etmiyorum.Gerçekler bilinir...

LaigLeNoiR
10.Kasım.2006, 06:57
Bazı insanlar BENZİN'le yaklaşıyor olaylara.

Yönetici arkdaşlarım bu kişiler için ne yapmalıyız ???

Sekopej
10.Kasım.2006, 07:05
Yapacak şey basit. Artık acıma yok, zaten 2-3 gündür de farketmişsinizdir, temizlik operasyonu başladı. Bir süre bu şekilde devam edecek, belki şu anda bile birilerinin hesabı kapatılıyordur belli olmaz...

Artık maçı konuşalım; Ertuğrul Hoca beklendiği gibi ofansif bir kadro sürdü sahaya ama yine olmadı. Üzülmez yerine Tello'nun konulması gerekiyor. Sakatlığı ciddi mi ne zaman düzelecek acaba? Cisse de yetersiz kalıyor, oyunu iyi yönlendiremiyor. Serdar Özkan saman alevi gibi oldu. Bir ara çok parladı ve sonra yok oldu. Bence Serdar Kurtuluş orta saha olarak bu takıma kazandırılmalı.

krapinovic
10.Kasım.2006, 07:16
ben ligin 3.haftası (Antep'i son dakkada 1-0 yendiği maçta) canlı izlemiştim ve burdan söylemiştim... "Beşiktaş bu sezon böyle devam ederse çok bocalar" diye...

nitekim "öyle" devam ediyor, ben sorunun futbolcularda olduğunu da düşünmüyorum... Sağlam'ın iyi yönettiğini ama Sinan Özkan'ın çok müdahale ettiğini düşünüyorum... takımı T.D. idare etmeli , idari menejarmiş bilmem neymiş, o ne karışıyor?.. herkes kendi işine baksa, bence daha iyi olacak... Sinan bu takıma çok şey katmış olabilir ama, idareci olarak ben hiçbir faydası olduğunu düşünmüyorum... bunlar şahsi fikirlerim, Beşiktaşlı da değilim, ama böyle koca bir camianın da bu şekilde tükenişini görmek istemiyorum...

ogcj_me
10.Kasım.2006, 07:30
Bazı insanlar BENZİN'le yaklaşıyor olaylara.

Yönetici arkdaşlarım bu kişiler için ne yapmalıyız ???

Yapacak şey basit. Artık acıma yok, zaten 2-3 gündür de farketmişsinizdir, temizlik operasyonu başladı. Bir süre bu şekilde devam edecek, belki şu anda bile birilerinin hesabı kapatılıyordur belli olmaz...

Artık maçı konuşalım; Ertuğrul Hoca beklendiği gibi ofansif bir kadro sürdü sahaya ama yine olmadı. Üzülmez yerine Tello'nun konulması gerekiyor. Sakatlığı ciddi mi ne zaman düzelecek acaba? Cisse de yetersiz kalıyor, oyunu iyi yönlendiremiyor. Serdar Özkan saman alevi gibi oldu. Bir ara çok parladı ve sonra yok oldu. Bence Serdar Kurtuluş orta saha olarak bu takıma kazandırılmalı.

Forumda huzursuzluk yaratan üyeleri birer birer uzaklaştırıyoruz forumdan. Sizde onların arasında yer almak istemiyorsanız biraz sakin olun. Burasını taraftar forumu sanan arkadaşlar yanılıyorlar. Onların yeri burası değildir..

Mesajları sildim Sakin olalım Lütfen.
Benimde 1 mesajım silinmiş
Hatalıysam öncelikle özür dilerim
Daha sonra bu maçta Beşiktaş adına tek olumlu şey Ertuğrul Sağlamın hücumu hatırlamasıydı (bugün biraz aşırıya kaçtı)

anilton
10.Kasım.2006, 07:44
Her sene böyle onlarca transfer yapılıyor,onlarca gereksiz oyuncu alınıyor.İlk yarı bitmeden lige havlu atılıyor.Sırf Ertuğrul Hoca var diye her seferinde takımdan çok şeyler beklediğimi,rahat kazanacağımızı vs yazıyordum.Bugün anladım ki yönetim değişmediği taktirde bu takım şampiyon olamaz.Yönetim ne zaman istifa ederse bu takım o zaman takır takır top oynamaya başlar.Yani bütün uğursuzluk,hata ve yanlışlar yönetimde...

Bugün ki maça gelince;ilk yarı çok iyi top oynadık.Sivasspor pozisyon bulamadı.İ.Kaş ve Higuain Beşiktaş adına sahanın en iyilerindendi.Sivasspor'da Sedat Bayrak ve Mohammed Ali süperdi.Yani Terim'i Kaş'ı ve Sedat'ı milli takıma almasından dolayı kutluyorum.Hakem hataları olmuş olabilir ama bundan sonra asla bunu deklare etmiyeceğim.Hakem hata yaparsa sen takım olarak çok iyiysen çıkar üç tane atar maçı alırsın...

Yönetim İstifa...!!!

barahir
10.Kasım.2006, 07:48
herşey üstüste gelmiş diyebilirim onlar için asıl sınav şimdi başlıyor...

EreN
10.Kasım.2006, 07:58
8-0'dan sonra bir çok bjk'li arkadaş kendi takımlarıyla dalga geçmişlerdi :)
Ayrıca burda bir hakaret yok yine beşiktaş yönetimini eleştiren arkadaşlara mesaj var..Hani paf ile çıkacaklardı? Taraftar bile saatlerce bağırdı..
TARAFTAR BURADA , PAF TAKIM NEREDE ? diye :)
bu kadar şeyi nasıl bu resimden çıkardım anlamadım :D ama bence hoş bir espri olmuş!

Krusty
10.Kasım.2006, 08:00
Ne bileyim rakip takım taraftarlarının amacı belli. Her zaman dalga geçmeye hazır pozisyonda bekliyorlar. Bu onlar için bir prim olacaktı ve bu primin onlara verilmemesini istedim.

Neyse öyle olsun bakalım.