PDA

View Full Version : TSL 12. Hafta | Galatasaray - Gençlerbirliği

RoNNiE91
08.Kasım.2006, 00:34
http://img159.imageshack.us/img159/9375/galatasarayyj0.gif (http://imageshack.us)http://img466.imageshack.us/img466/2434/ankaragenclerbirligibu2.gif (http://imageshack.us)

Stad:Ali Samiyen
Tarih: 11 Kasım 2007
Saat: 20:00

NOT: Galatasaray Süper Lig'de bu sezon ilk kez seyircisiyle buluşacaktır.(TSL'de)

Maksic
08.Kasım.2006, 00:36
Galatasaray'ımıza güveniyoruz taraftarınla etkisiyle maçı alıcaktır

uAmurat91
08.Kasım.2006, 00:37
Helsingborg'u yeneriz, o moralle Gençlerbirliği'de nasibini alır..

RaSenGan
Daha UEFA maçı oynanmadı ama neyse :) Alırız bu maçı.Çok zorlanmayız.

Emurafu
Avrupa maçı bitmeden acılması yasak sanırım........Çünkü neyin ne olacagı belli degil..Sakatmı olur,Moral nasıl olur vs...

GebzeLi1907
08.Kasım.2006, 00:38
HeLsinborg maçı bi geçsin bakaLım son durum ne ona göre yorumlarız ;)

fenerbahce_1907
08.Kasım.2006, 00:42
Galatasaray alır...

Atakan38
08.Kasım.2006, 00:46
Sakat Maç

Söz VerdikLeri Gibi Bzm Karsımıza Lider Olarak CıkıoLar
OnemLi Bi SakatLık Olmazsa Alırız

BlackEagle19o3
08.Kasım.2006, 00:50
.Gs'nin ilk seyircili maçı olması Gs'yi avantajlı kılıyor.Kazanabilirler ama ben yine de beraberlik bekliyorum:p

Ahmet_77
08.Kasım.2006, 00:51
Alırızzzz.

uAsamet91
08.Kasım.2006, 01:30
gençlerbirligi çok kötü Kazanırız

Fernando Gago
08.Kasım.2006, 01:52
Galatasaray alır ...

Fietra 10
08.Kasım.2006, 01:53
Gençlerbirliğinden çıkış beklesemede bu maçta zor görünüyor..Gs kazanır

Roberto Baggio
08.Kasım.2006, 03:39
Taraftarımıza kavuşacağımız maç galibiyet bekliyorum aslanlardan...

RoNNiE91
08.Kasım.2006, 04:29
Galatasaray alır bence de.Kendi seyircisine duyduğu özlem ve hırs birleşince farklı bir skor bile oluşabilir.

GebzeLi1907
08.Kasım.2006, 05:22
Gs nin HeLsingborg macını izLedim hiç iş yok takımda aLırsa baLına aLır bu maçı ahım şahım oyun bekLemesin kimse gs den

anilton
08.Kasım.2006, 05:24
G.Saray Helsingborg maçınında kaybedilmesiyle seyircisini iyice üzdü.Ligdeki ilk seyircili maçında taraftarlarına galibiyet izlettirecektir...

El Comandante
08.Kasım.2006, 07:22
Son maclarda cok kötü oynuyoruz,futbolcularda moraller alt üst,zaten gücleri de yok,bitik durumdalar.Basimizda da birisi yok zaten.

Anlayacaginiz ben galibiyet beklemiyorum.

GeNç KaRTaL
08.Kasım.2006, 07:24
Galatasaray kazanır.Her şeye rağmen..

Memedov
08.Kasım.2006, 07:27
Galatasaray kendi sahasında seyircisini arkasına alıp kazanır..

nart_susruko
08.Kasım.2006, 09:51
Gs nin HeLsingborg macını izLedim hiç iş yok takımda aLırsa baLına aLır bu maçı ahım şahım oyun bekLemesin kimse gs den

niye balına olsun ?
hiç mi umut yok..

ahım şahım oyunla bol gollü galibiyet bekliyorum en penaltılısından..

Cengo
08.Kasım.2006, 09:56
beraberlik olur..

Stam
08.Kasım.2006, 18:55
inşallah kazanırız ki zaten kazanmak zorundayız helsingborg mağlubiyetinden sonra..

Emurafu
08.Kasım.2006, 19:45
Berabere biter veya G.Birliği 2-1 alır.

Gerçekler bunlar Antep de 90 dk baskı yiyen bir Galatasaray Helsingborg gibi liginin 8.cisi rezil 3 pas yapamayan takımdan 3 gol yiyen Galatasaray.

Bu takım asaletli bunları hak etmiyor. o kadar para harca süper bir takım kur..
gel gör ki 1975 lerde kalmış takımı NAZİ kampına dönüştüren sevginin olmadığı bir hocayı al. 8 hafta iyi giden takımı darma duman etti. Lincoln - Şükür - Sabri - Hasan şaş daha kimleri bitircek bakalım..

Biz takım olamadıkça bu iş yürümez. Sistem kuracak hoca gerek.

Arkadaşlar haberiniz olsunbu arada Maça da fazla taraftar gelmiyecekk 10000 geçmez..

C h A o S
09.Kasım.2006, 00:34
Yenilgisiz liderliğimize devam ederiz.

Cyzio
09.Kasım.2006, 00:38
Berabere biter veya G.Birliği 2-1 alır.

Gerçekler bunlar Antep de 90 dk baskı yiyen bir Galatasaray Helsingborg gibi liginin 8.cisi rezil 3 pas yapamayan takımdan 3 gol yiyen Galatasaray.

Bu takım asaletli bunları hak etmiyor. o kadar para harca süper bir takım kur..
gel gör ki 1975 lerde kalmış takımı NAZİ kampına dönüştüren sevginin olmadığı bir hocayı al. 8 hafta iyi giden takımı darma duman etti. Lincoln - Şükür - Sabri - Hasan şaş daha kimleri bitircek bakalım..

Biz takım olamadıkça bu iş yürümez. Sistem kuracak hoca gerek.

Arkadaşlar haberiniz olsunbu arada Maça da fazla taraftar gelmiyecekk 10000 geçmez..

Kalli yapıyorsa bir bildiği vardır değil mi?;;)

Eray Dengiz
09.Kasım.2006, 00:50
niye balına olsun ?
hiç mi umut yok..

ahım şahım oyunla bol gollü galibiyet bekliyorum en penaltılısından..

x2

golleri nonda kafayla ve penaltıyla atsın..
baktı olmadı kalli oyuna girsin.

berabere biter

sonOsmanLI
09.Kasım.2006, 08:23
beraberlik

nart_susruko
09.Kasım.2006, 10:35
:icon_biggrin:

ya geçerse ?

transfer dönemi tahminleri yerini başka konulara bırakmış anlaşılan.. :icon_razz:

a.arıcı-11
09.Kasım.2006, 19:21
valla bence gençler ilk yarı 1-0 öne geçer sonra 65. dk da falan penaltıdan bi golle maç 1-1 e gelir dakka 90 gibiden oysayttan bi golle gs kazanır

Emurafu
09.Kasım.2006, 20:59
:icon_biggrin:

ya geçerse ?

transfer dönemi tahminleri yerini başka konulara bırakmış anlaşılan.. :icon_razz:Arkadasım bu tahmini neden yaptım söylim..uA gir bak..Kimse maça gelmiyor..Sırf o yüzden tartısma cıktı anladın..Herseyi takip ediyorum ben..Helsinborg macı kadar seyirci anca olur..İnsallah dolar ama..Neyse ben seni pazartesi bulurum..Bir bildigimiz var...

uAburak89
09.Kasım.2006, 23:50
Stadın tamamen dolmasını, hatta orda olmayı isterdim ama şu lanet olası vizeler yüzünden gidemiyorum maça ve eminim ki bir çok kişi bu yüzden gidemeyecek.. Bu maçı mutlaka almamız lazım, cepten yiyecek puan kalmadı çünkü.. 1-0 olsun, bizim olsun.. :)

Roberto Baggio
09.Kasım.2006, 23:59
Kazanmak zorundalar başka şansları yok bence......

Mr.CordiaL
10.Kasım.2006, 00:49
Galatasaray, Gençlerbirliği ile yarın İstanbul'da yapacağı lig maçının hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla tamamladı.

Teknik direktör Karl Heinz Feldkamp yönetiminde, Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall sahasında basına kapalı yapılan antrenmanda, futbolcuların kondisyon çalışmalarının ardından dört grup halinde dar alanda teknik çalışmalar yaptıkları bildirildi.
Kasığındaki şikayetleri tekrarlayan Tobias Linderoth ile iki farklı pozisyonda sakatlanan Hakan Şükür ve Barış Özbek'in antrenmanı tamamlayamadıkları kaydedildi. Tedavilerine başlanan Hakan ve Barış'ın durumlarının yarın netlik kazanacağı, Acıbadem Hastanesi'nde MR tetkiki ve muayenesi yapılan Linderoth'un ise Gençlerbirliği karşılaşması kadrosunda yer alamayacağı açıklandı.

Şikayetleri azalan Uğur ve Özgürcan'ın tedavilerinden sonra takımla birlikte antrenmanın tümüne katıldıkları belirtildi.

Bu arada, tedavisi devam eden Hasan Şaş'ın da Gençlerbirliği maçında oynayıp, oynayamayacağının yarın netlik kazanacağı bildirildi.
Ayhan'ın, antrenör Cevat Güler eşliğinde sahada takımdan ayrı bir program doğrultusunda çalıştığı, Okan'ın ise tedavisinden sonra fizyoterapistler eşliğinde salonda özel çalışmalar yaptığı kaydedildi.

Galatasaraylı futbolcular akşam üstü tesislerde Gençlerbirliği maçı için kampa girecek.

BlackEagle19o3
10.Kasım.2006, 00:56
Linderoth'un olmaması çok iyi haber:)

Roberto Baggio
10.Kasım.2006, 01:03
Hiç bir maça as takım ile çıkamayacağız galiba bu kadar çok futbolcu sakatlanır mı yahu...

El Comandante
10.Kasım.2006, 01:12
Feldkamp antreman yaptirmiyor,artik emin oldum.Bu adamin yararindan cok zarari var.
Bir maca da tam kadro ciksak,rahat oynasak olmaz zaten !

Emurafu
10.Kasım.2006, 01:43
Linderoth oynamıyor sanırım ugurdada sorun var işler kötü..Kalli kesin Linderoth yerine bouzidi oynatır ugur oynamassada Hasanı sag bekte oynatır..Hiç ümidim yok maç hakkında.....
Linderoth yerine mehmet topal oynarsa o kadar kötü olmaz.. ama nerdee...

Varonil
10.Kasım.2006, 02:56
Galatasaray kazanır.

Cengo
10.Kasım.2006, 03:05
Maçta çok yağmur olacak muhtemelen, ağır sahada olursa hiç futbol beklemeyin mümkünse..

uAburak89
10.Kasım.2006, 03:35
Bu zırt pırt sakatlanmalar canımı sıkmaya başladı artık, bu adamlar antreman yapmıyor mu yahu.. Maçlarda da yerden kalkamayan oyuncularımız var.. Bu olaya bir çözüm bulunmazsa daha çok puan kaybederiz..

Varonil
10.Kasım.2006, 04:27
http://img77.imageshack.us/img77/9861/adsztj8.jpg (http://imageshack.us)

G.Saray ile Gençler 73. kez

Galatasaray ile Gençlerbirliği, lig tarihinde yarın 73. kez karşı karşıya gelecek.

İki takım arasında şimdiye kadar yapılan 72 maçta, sarı-kırmızılılar 38, kırmızı-siyahlılar ise 18 galibiyet elde etti. Taraflar 16 maçta ise eşitliği bozamadı.

Lig maçlarında Galatasaray'ın toplam 124 golüne, Gençlerbirliği 77 golle yanıt verdi.
İki takım arasında geçen sezon yapılan maçları Galatasaray İstanbul'da 1-0, Ankara'da da 3-1'lik skorlarla kazanmıştı.

İSTANBUL'DAKİ MAÇLAR
Galatasaray, kendi evinde oynadığı maçlarda başkent temsilcisi karşısında 23-5 galibiyet üstünlüğü sağladı.

Galatasaray ile Gençlerbirliği arasında İstanbul'da yapılan maçların 8'i de berabere sonuçlandı.

İstanbul'daki maçlarda sarı-kırmızılılar 71 gol atarken, Gençlerbirliği ise buna 32 golle karşılık verebildi.

EN FARKLI SKORLU GALİBİYETLER
Galatasaray, Gençlerbirliği karşısında en farklı skorlu galibiyetini 1999-2000 sezonunda 6-0'lık sonuçla elde etti.
Sarı-kırmızılılar ayrıca, 1992-93 sezonunda 5-2, 1961-62 ve 2000-2001'de de 4-1'lik galibiyetler alırken, Ankara temsilcisi ise Galatasaray karşısında 1960-61 ve 1962-63 sezonlarında 3-0 galip geldi.

ASLAN SEYİRCİSİYLE BULUŞUYOR
Fenerbahçe ile geçen sezon yaptığı olaylı lig derbisi sonrası Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından 5 maç seyircisiz oynama cezası verilen sarı-kırmızılı ekip, 4 galibiyet, 1 beraberlikle kapattığı cezalı karşılaşmaların ardından yarın seyircisi önünde bu sezonun ilk lig müsabakasını oynayacak.

Ali Sami Yen Stadı'nda saat 20.00'de başlayacak maçı hakem Aytekin Durmaz yönetecek.

Son lig maçında deplasmanda Gaziantepspor ile 1-1 berabere kalan, hafta içinde de UEFA Kupası ikinci tur (H) Grubu ikinci maçında İsveç temsilcisi Helsingborg'a kendi evinde 3-2 yenilerek düş kırıklığı yaratan Galatasaray'da, sakatlıkları süren Ayhan, Okan ve Özgürcan yarınki maçta da forma giyemeyecek.

Turkcell Süper Lig'de 11. haftayı Galatasaray 25 puan ve gol averajıyla lider kapatırken, sarı-kırmızılı takımın eski futbolcusu Bülent Korkmaz'ı göreve getiren Gençlerbirliği ise 9 puanla 16. sırada yer alıyor.

RaSenGan
10.Kasım.2006, 06:03
Linderoht sakatlanmış..:(

Bu maçı kesinlikle almalıyız.Sivas aldı 3 puanı.

nart_susruko
10.Kasım.2006, 06:20
Arkadasım bu tahmini neden yaptım söylim..uA gir bak..Kimse maça gelmiyor..Sırf o yüzden tartısma cıktı anladın..Herseyi takip ediyorum ben..Helsinborg macı kadar seyirci anca olur..İnsallah dolar ama..Neyse ben seni pazartesi bulurum..Bir bildigimiz var...
o bahsettiğin uA'yı 2004ten beri takip ediyorum. :icon_biggrin:
AOS'deki çoğu maçtan sonra "ulan bir daha buraya Allahın dağına maça gelirsem ne olayım" deyipte bir dahaki maça deli divane modunda giden ve maçtan sonrada "gitmeyeceğiz dedik ama yinede gittik sevdamızın peşinden" diyen bidünya adam var orda..

bul beni ptesi :icon_razz: gerçi ben sana söyliyeyim şimdiden olacakları; stad boş olur(ki bunda etken kesinlikle uefa maçı olmaz) "ben söylemiştim" stad ful çeker ya da yer yer boşluklar olur "onlar sözünde durmuyorsa ben n'apayım" (transfer dönemi tecrübeleriyle sabittir. :icon_cool:)

hadi selametle.

:birsıfırolsunbizimolsunsımayl:

Cengo
10.Kasım.2006, 07:18
bul beni ptesi :icon_razz: gerçi ben sana söyliyeyim şimdiden olacakları; stad boş olur(ki bunda etken kesinlikle uefa maçı olmaz) "ben söylemiştim" stad ful çeker ya da yer yer boşluklar olur "onlar sözünde durmuyorsa ben n'apayım" (transfer dönemi tecrübeleriyle sabittir. :icon_cool:)

hadi selametle.

:birsıfırolsunbizimolsunsımayl:

bu ne yahu, zaten 2 seçenek var, ya dolu olur, ya boş olur :D

nart_susruko
10.Kasım.2006, 07:54
bu ne yahu, zaten 2 seçenek var, ya dolu olur, ya boş olur :D
3ün 5in lafı olmaz tabii bunun yanına bin'de ekleyebiliriz.. :icon_biggrin:

ptesiden sonra kaçağım. :icon_razz:

Emurafu
10.Kasım.2006, 16:05
Sil baştan

Kalede Orkun'a dönen Feldkamp; Sabri, Volkan, Barış ve Hakan'ı kesti. Uğur, Balta, Topal, Arda ve Ümit Karan ise sahada olacak.

Kalli sanırım dogruları görmeye basladı..Bu degişiklikleri yapacakmıs..Eger haber dogruysa takımdaki oyunuda göreceksiniz..

bySilver
10.Kasım.2006, 17:30
Gençler aLır

Emurafu
10.Kasım.2006, 19:03
Arkadaslar o alır bu alır diyorsunuz da biraz da yorum yapın analiz yapın neye göre alır diyorsunuz...Böyle Hiç hos olmuyor..Zaten rakipler alır diyecek çünkü onlar için umut..Kalli eger Haberdeki gibi takımı cıkarırsa Galatasaray rahat alır ozaman..

GeNç KaRTaL
10.Kasım.2006, 19:11
Emrah abi maçlar hakkında bu zamana kadar hep böyle yorumlar yapılıyor zaten..

Gs rahat alır,Gs parçalar,Kayseri Beşiktaş'ı zorlanmadan geçer vb...

Aşk-ı Şehir
10.Kasım.2006, 19:28
Gençlerbirliğinden her zaman çekinirim. Ve her Gençlerbirliği maçında içimdi bir korku bi sıkıntı mutlaka vardır. Galatasaray'ın şansının dönmediği takımlardan birisidir Gençlerbirliği. Aynen Gaziantepspor gibi. Bülent Hoca takımı iyi konsantre ederse Gençlerbirliği galip bile gelebilir. Bence maç sakat. Ama içimde bir his var. Maç 2-1 bitecek diyor.

Emurafu
10.Kasım.2006, 19:41
Emrah abi maçlar hakkında bu zamana kadar hep böyle yorumlar yapılıyor zaten..Zaten O parçalar diyenleri bende uyarıyorum..En gıcık gittigim söz valla..Valla Şemsi Böyle yorum yapılmaktansa Güzel analizli yorum yapalım Tamam parcalarız ama neye göre..

eGowiCh
10.Kasım.2006, 19:50
Bülent Korkmaz'ın bu sene daha ilk yarı bitmeden Galatasaray'a karşı 2. sınavı. İlk sınavda Bursaspor ile mağlup olmuştu, bakalım şimdi Gençlerbirliği ile ne yapacak?

Gençlerbirliği çok zayıf, gol atamıyor, Beşiktaş maçında ne goller kaçırmışlardı, Isaac iyi bir santrafor değil, bence Galatasaray zorlanmadan alır.

Emurafu
10.Kasım.2006, 20:03
Egemen Bencede bu maçı alıcaz çünkü Çıkacak İlkonbir Belli olmus hemen hemen bu ilkonbirle cıkıyormus...Kadroda güzel oyuncuların yerleri ilede oynanmamıs...

----------Orkun----------
-Ugur--Song-Servet-Hakan---
--------Topal----------
-Hasan--------------Arda---
--- ---Lincoln--------------
-----Nonda------Karan-------

CeNTeR_TR
10.Kasım.2006, 20:07
Hayırlısı olsun..Umarım kazanan taraf Gençler olur =)

anilton
10.Kasım.2006, 20:08
Egemen Bencede bu maçı alıcaz çünkü Çıkacak İlkonbir Belli olmus hemen hemen bu ilkonbirle cıkıyormus...Kadroda güzel oyuncuların yerleri ilede oynanmamıs...

----------Orkun----------
-Ugur--Song-Servet-Hakan---
--------Topal----------
-Hasan--------------Arda---
--- ---Lincoln--------------
-----Nonda------Karan-------

Kadro güzel ama,bence Topal'ın yerine M.Güven olmalı...

Emurafu
10.Kasım.2006, 20:11
Kadro güzel ama,bence Topal'ın yerine M.Güven olmalı...
Mehmet güven bu sezon oynamadı hiç hazır degil(Önemli bir mevki riske gerek yok)..Topal Bordeaux,Denizli ve bir cok macta oynadı üstelik Çok iyi oynadı fizigi ile iyi hamleler yaptı...Birde Güven tek basına oranın yükünü kaldıramaz Topal da zorlanır ama üstesinden gelir...Linderoth bile tek kalıyor zorlanıyor...

anilton
10.Kasım.2006, 20:16
Mehmet güven bu sezon oynamadı hiç hazır degil(Önemli bir mevki riske gerek yok)..Topal Bordeaux,Denizli ve bir cok macta oynadı üstelik Çok iyi oynadı fizigi ile iyi hamleler yaptı...Birde Güven tek basına oranın yükünü kaldıramaz Topal da zorlanır ama üstesinden gelir...Linderoth bile tek kalıyor zorlanıyor...Biraz ezbere konusmussun gibi....

Bende Mehmet Topal'ın o yükü kaldıramayacağını düşündüğüm için söyledim.Mehmet Topal dağınık bir oyuncu.Bir iki hata yaparsa kopabilir oyundan.Ama Mehmet Güven daha dengeli ve rahat oynayan bir oyuncu.Pas alışverişide daha iyi Topal'dan.Geçen senelerde de ondan daha çok forma giydi.Daha tecrübeli yani...

Emurafu
10.Kasım.2006, 20:22
Mehmetin son maçlarını Canlı izlemedin sanırım...Bu aksam izle Kesin kacırma...Mehmet güven iyi pas alıs verisi yapıyor kesicilikde önemli..Mehmet topal ileri cıkıyor sert sutlar atıyor..Neyse....

ThersoN
10.Kasım.2006, 20:25
NOT: Galatasaray Süper Lig'de bu sezon ilk kez seyircisiyle buluşacaktır.(TSL'de)

ooo :D, tamam o zaman sorun yok:0:

CeSC FaBReGaS
10.Kasım.2006, 20:44
Bence bu kadroyla cikarsak yeneriz.Zaten aylar sonra bir lig macinda ilk defa seyircili oynuycaz.Bunun motivasyonunda eklersek yeneriz.

M.Scofield
10.Kasım.2006, 20:53
kalede aykut oynamalı çok gol yemiş olsa bile orkundan daha iyi kaleci, bügün cezamız bitiyor fakat tribünler boş olcak gibi gözüküyor

Emurafu
10.Kasım.2006, 20:56
kalede aykut oynamalı çok gol yemiş olsa bile orkundan daha iyi kaleci, bügün cezamız bitiyor fakat tribünler boş olcak gibi gözüküyorAykut cepheden inanılmaz kötü..Ayrıca Aykutn ne zaman kaleye gecse mackaybediyoz cokta gol yiyoz adamın sansıda yok..Orkunda baya sans var..Zaten Ocakta kaleci gelir...

El Comandante
10.Kasım.2006, 21:02
Kalede Orkun olmali,Aykut bekleneni veremiyor.Galatasaray icin yeterli bir kaleci degil.

M.Scofield
10.Kasım.2006, 21:02
Aykut cepheden inanılmaz kötü..Ayrıca Aykutn ne zaman kaleye gecse mackaybediyoz cokta gol yiyoz adamın sansıda yok..Orkunda baya sans var..Zaten Ocakta kaleci gelir...
4 maç oynadı 7 gol yedi biraz şanssız yediğimi gollerde pek hatasıda yoktu bence oynatılmalı

uAburak89
10.Kasım.2006, 22:05
Mehmet Topal'a bir türlü alışamadım, büyük takım oyuncusu değil bence.. Adamda futbolcu duruşu yok, ayakları falan bir tuhaf yahu.. :D

Emurafu
10.Kasım.2006, 22:16
4 maç oynadı 7 gol yedi biraz şanssız yediğimi gollerde pek hatasıda yoktu bence oynatılmalıCepheden Kötü işte..Uefa macında 3.gol hatalı..Fenerbahce macında Alex atmısdı 2 sene önce işte...Orkun sansda var..

Fıratcan Alçınkaya
10.Kasım.2006, 22:19
Bence 2kalecide Galatasaray için yeterli değil özellikle UEFA çok gol yiyor takım ama Orkun biraz daha öne çıkıyor gibi Aykut'a oranla... Maçıda büyük ihtimal Galatasaray kazanır...

Emurafu
10.Kasım.2006, 22:22
Fırat cok haklısın ikiside yeterli degil..2sini degerlendirirsek şimdilik Orkun ...
Orkun yan topda kötü ama..Hakan gibi hiç can alıcı hata yapmıyor..Toplarısektirmiyor...Orkun hakediyor şimdilik...

Lig tv haberine göre Hasan yerine Volkan yaman var...demekki Arda sag kanatta olacka..Bence hata olur arda sag kanatta Çok silik oynuyor...Hasan lazım..

uAmurat91
10.Kasım.2006, 23:22
Hem taraftarımızın etkisiyle, hem Kalli'nin doğru kadro seçimiyle bu maçı zorlanmadan geçeriz diye düşünüyorum. Gençlerbirliği eski formundan uzak, sadece "ismi" ile sahada olacak..

ThersoN
10.Kasım.2006, 23:41
<H1>Hakan Şükür, Barış ve Hasan Şaş'ın durumları ise yarın belli olacak.

İSTANBUL (A.A) - Galatasaray, Gençlerbirliği ile yarın İstanbul'da yapacağı lig maçının hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla tamamladı.
Teknik direktör Karl Heinz Feldkamp yönetiminde, Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall sahasında basına kapalı yapılan antrenmanda, futbolcuların kondisyon çalışmalarının ardından dört grup halinde dar alanda teknik çalışmalar yaptıkları bildirildi.
Kasığındaki şikayetleri tekrarlayan Tobias Linderoth ile iki farklı pozisyonda sakatlanan Hakan Şükür ve Barış Özbek'in antrenmanı tamamlayamadıkları kaydedildi. Tedavilerine başlanan Hakan ve Barış'ın durumlarının yarın netlik kazanacağı, Acıbadem Hastanesi'nde MR tetkiki ve muayenesi yapılan Linderoth'un ise Gençlerbirliği karşılaşması kadrosunda yer alamayacağı açıklandı.
Şikayetleri azalan Uğur ve Özgürcan'ın tedavilerinden sonra takımla birlikte antrenmanın tümüne katıldıkları belirtildi.
Bu arada, tedavisi devam eden Hasan Şaş'ın da Gençlerbirliği maçında oynayıp, oynayamayacağının yarın netlik kazanacağı bildirildi.
Ayhan'ın, antrenör Cevat Güler eşliğinde sahada takımdan ayrı bir program doğrultusunda çalıştığı, Okan'ın ise tedavisinden sonra fizyoterapistler eşliğinde salonda özel çalışmalar yaptığı kaydedildi. Galatasaraylı futbolcular akşam üstü tesislerde Gençlerbirliği maçı için kampa girecek.
</H1>www.turkcellsuperlig.com.tr (http://www.turkcellsuperlig.com.tr)

DisCo
11.Kasım.2006, 02:15
Arkadaşlar Orkun mu Aykut mu derseniz banko Aykut derim.

1. cisi öncelikle Galatasaray'ın evladı. Alt yapıdan yetişmiş. Orkundan hiçbir eksiği yok hatta fazlası var. Şu maçta şunu yedi bunu yemedi demekle kaleci seçilmez. Denizlispor maçında da Galatasaray'ı farktan kurtaran isimdi.

Orkun'u neden seçmem. Çok heyecanlı bir adam. Hiç güven vermiyor. Her patlayacak bomba gibi. O kadar maç oldu. Bir tane gollük pozisyonu kurtardığını görmedim. Gollük pozisyon oldu mu ve kalede Orkun varsa bilin ki top içerdedir.

Elimizde ki mevcut oyuncular bunlar olduğu için kıyaslıyoruz. Daha tecrübeli bir kaleci gelirse tabi ki o oynar.

anilton
11.Kasım.2006, 02:20
Arkadaşlar Orkun mu Aykut mu derseniz banko Aykut derim.

1. cisi öncelikle Galatasaray'ın evladı. Alt yapıdan yetişmiş. Orkundan hiçbir eksiği yok hatta fazlası var. Şu maçta şunu yedi bunu yemedi demekle kaleci seçilmez. Denizlispor maçında da Galatasaray'ı farktan kurtaran isimdi.

Orkun'u neden seçmem. Çok heyecanlı bir adam. Hiç güven vermiyor. Her patlayacak bomba gibi. O kadar maç oldu. Bir tane gollük pozisyonu kurtardığını görmedim. Gollük pozisyon oldu mu ve kalede Orkun varsa bilin ki top içerdedir.

Elimizde ki mevcut oyuncular bunlar olduğu için kıyaslıyoruz. Daha tecrübeli bir kaleci gelirse tabi ki o oynar.

Tam tersi Orkun G.Saray alt yapısından yetişti.Aykut Stuttgart takımından geldi...

RaSenGan
11.Kasım.2006, 02:22
Beşiktaş kaybetti.
Fenerbahçe kaybetti.
Sen kazanırsın Aslanım..

anilton
11.Kasım.2006, 02:24
Galatasaray'ın Gençlerbirliği ile oynayacağı karşılaşmanın maç kadrosuna sakatlığı nedeniyle alınmayan Hasan Şaş, karşılaşmayı izlemek için geldiği Ali Sami Yen Stadı'nın girişinde fenalaştı..

Sarı Kırmızılı tecrübeli futbolcunun takım otobüsü ile değil, Florya Metin Oktay Tesisleri'nin müdürünün arabası ile Ali Sami Yen'e gelirken, Kayserispor - Fenerbahçe maçını radyodan dinlediği ve bu maçın stresine dayanamadığı öğrenildi..

Stadın girişinde arabadan inince fenalaşan Hasan'ın, tansiyonunun düştüğü belirtildi..

MARATON.COM.TR ÖZEL HABER

DisCo
11.Kasım.2006, 02:25
Tam tersi Orkun G.Saray alt yapısından yetişti.Aykut Stuttgart takımından geldi...

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. Demek istediğim kendi oyuncumuza sahip çıkalımdı. Ancak Orkun bizim oyuncumuzmuş :) Yazımın 1.cisi Aykut Galatasaray'ın evladı demişim. O sebebi geçersiz sayıyoruz.

Konu ile ilgili olarakta Aykut bence daha iyi bir kaleci. Zamana ihtiyacı var. Orkun'a verilen zaman kadar onada şans verilirse Orkun'dan iyi olduğunu anlayacaksınız.

El Comandante
11.Kasım.2006, 02:26
Hasan iste,ne yapsa yeridir.:)

Macta okadar heyecanli degildi yav,nasil tansiyonu yükselmis :p

Umarim ciddi birsey degildir :)

IcedEarth
11.Kasım.2006, 02:26
Beyler, bu maçı dinleyeceğim bir radyo frekansı verebilir misiniz? Spiker güzel anlatsın ama :zuhaha

RoNNiE91
11.Kasım.2006, 02:29
92.3 Lig Radyo

Emurafu
11.Kasım.2006, 02:32
SON DAKİKA İLK ONBİR BELLİ OLDU...

Orkun
Ugur
Song
Servet
Hakan
Baris
Mehmet Topal
Lincoln
Arda
Nonda
Serkan

Süper kadro...Kalli süper bir kadro cıkardı..Valla artık bütün suc oyunculara kalır...Serkanda ilkonbirde süper........

Bu arada Benimle seyirci konusunda iddaa eden vardı Saat 19:00 itabari ile 2500 seyirci turnikeden geçmiş.......Yani seyirci Hiç yok nerdeyse..Bana güvenin demişdim..

uAmurat91
11.Kasım.2006, 02:32
Forvette Nonda ve Serkan var. Ayrıca defansın solunda Hakan Balta görev yapacak..

Orkun
Uğur
Song
Servet
Hakan B.
Mehmet T.
Barış
Arda
Lincoln
Nonda
Serkan

RaSenGan
11.Kasım.2006, 02:35
Bravo Kalli.Serkan'a iyi bir şans olucak.Güzel değerlendirmeli.

RoNNiE91
11.Kasım.2006, 02:36
Bence güzel bir 11.Galatasaray Helgsinborg'a yenilmesinin acısını çıkaracaktır.Seyircide var tabii.Bunlara rağmen Mehmet Çakır'ı boş bırakmadıkça Galatasaray pek sorun yaşamaz.

M.Scofield
11.Kasım.2006, 02:37
SON DAKİKA İLK ONBİR BELLİ OLDU...

Orkun
Ugur
Song
Servet
Hakan
Baris
Mehmet Topal
Lincoln
Arda
Nonda
Serkan

Süper kadro...Kalli süper bir kadro cıkardı..Valla artık bütün suc oyunculara kalır...Serkanda ilkonbirde süper........

Bu arada Benimle seyirci konusunda iddaa eden vardı Saat 19:00 itabari ile 2500 seyirci turnikeden geçmiş.......Yani seyirci Hiç yok nerdeyse..Bana güvenin demişdim..
Hava yağmurlu maç başlamasına 15 dk kala stad daha çok dolar yinede 10000 geçmez, bu yıl nedense biletlerde pahalı geçen seneye göre %50 artmiş acaba lincoln alındı diyemi?

uAmurat91
11.Kasım.2006, 02:37
Hakan Balta'nın Mehmet'i tutacağını düşünüyorum, onun dışında GB etkili olamayacaktır. Isaac formda değil çok gol kaçırıyor ayrıca. Kısacası, maçı zorlanmadan alacağımızı düşünüyorum..

uAsamet91
11.Kasım.2006, 02:38
10 numara kadro yapmış..Kazanırız inş

Roberto Baggio
11.Kasım.2006, 02:39
Bol gollü bir maç bizi bekliyor Lincoln'den çıkış Nonda'dan goller bekliyorum haydi aslanlar...

Varonil
Kalli iyi bir kadro hazırlamış.Galatasaray iyi futbol,bol gol ile kazanır bu maçı.

uAmurat91
Artık bu noktadan sonra tüm yük oyuncularda,

Nonda'dan goller bekliyorum. Şu anda tam formuna yakın oynuyor.

Lincoln'ün de artık bende varım demesi gerekiyor.

Serkan için parlama ve 11 maçı..

DisCo
11.Kasım.2006, 02:49
Serkan çok iyi bir oyuncu. Ancak bizim hocalarımız iyi olana ekleme yapacaklarına kötüleşmelerini sağlıyorlar. Denizlispor kupa maçında sağdan topu alıp süratla ceza sahasına girmesi bana Messi'yi hatırlattı. Umarım iyi bir akıl vereni çıkarda Galatasaray'a faydalı olur.

Emurafu
11.Kasım.2006, 02:58
Serkan Da güç yok.....Söyle nonda gibi Olsa bak ozaman Kimse durdurabiliyormu...Bu maçtapenaltı veren..Penaltı serkana yapılcak..Serkan ceza sahası içine Hızlı giricek arkadan hariket penaltı bak görürsünüz...Şimdi iyigünler Maça kaçıyorum...

M.Scofield
11.Kasım.2006, 03:05
ahhh bide stad tam dolsa

Universal
11.Kasım.2006, 03:18
Song çarpıp gol oldu. Çarpmasa kaleci çıkarırdı. Maçın başında bu gol çok güzel oldu. Gol oldukça bakacağım. :)

RaSenGan
11.Kasım.2006, 03:18
YEdik golü.

anilton
11.Kasım.2006, 03:19
Kerem attı 1-0 önde G.Birliği...

IcedEarth
Daha bismillah ya :mad:

Professeur
GOOOOOOOOOooooooLLLL.Dakka 3 Kerem.Yürü be Gençler.

BlackEagle19o3
11.Kasım.2006, 03:20
Adaşım be!:)

uAmurat91
Bu maçı alacağız, hiç merak etmeyin..

anilton
Hakan Balta önemli bir pozisyondan yararlanamadı...

G.Saray yükleniyor...

DeNiZ_1903
11.Kasım.2006, 03:21
Golllllllll bravo Kerem :)

GodfatheR
11.Kasım.2006, 03:21
helal gençler devam bu hafta ılk golu atanlar hepğ kaybetti ama inşallah gençler puanla dönücek
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
balta inanılmaz bir pozisyonda topu nerdeyse taca attı

Rodrigo Tello
11.Kasım.2006, 03:25
Galatasaray herşeye ragmen alıcak...

fenerbahce_1907
11.Kasım.2006, 03:27
Mehmet topal attı:mad:1-1

uAmurat91
11.Kasım.2006, 03:28
Topal attı, beraberlik geldi..

Roberto Baggio
Tıpkısının aynısı 2 gol aslanım TOPAL iyi oynuyoruz........

anilton
Mehmet Topal attı 1-1 oldu...

RaSenGan
Topal'ım benim :)

Rodrigo Tello
11.Kasım.2006, 03:29
Gol Mehmet Topal..

Gs farka gidecek..

El Comandante
11.Kasım.2006, 03:37
Macin hakimiyiz,cok iyi oynuyoruz.

Hakem hakkinda konusmak benim tarzim degil ama beni bile cileden cikardi.

Hoca düdügünü + kartlarini evde mi unuttun ? Bu ne yahu kactir faullerimiz verilmiyor,futbolcular sakatlaniyor!

EreN
11.Kasım.2006, 03:38
herkesin ortak görüşü sanırım:
Türk hakemleri çok bilgisiz ve yeteneksiz...eğitimleride yetersiz.

Aykan19o3
11.Kasım.2006, 03:39
Bastır Gençlerbirliği...

BlackEagle19o3
11.Kasım.2006, 03:41
Saldır Gençlerbirliği:)
Linderot'un yokluğuna sevinmiştim ama yerine oynayan adam gol attı:mad:

IcedEarth
11.Kasım.2006, 03:42
Dk. 27 Sarı Kart ---> Mehmet Çakır
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Arda vurdu, Gökhan kornere çeldi.

Roberto Baggio
11.Kasım.2006, 03:44
Serkannnnnnnnnnnnnnnnn gooooooooooolllllllllll 2-1.......

fenerbahce_1907
Serkan Çalık attı 2-1:mad:

anilton
Serkan attı 2-1 oldu...

IcedEarth
Gooooooooooooooooool Serkan Çalık.
2-1 oldu. Yeniden lideriz. ;;)

RaSenGan
11.Kasım.2006, 03:48
Bravo Serkan.Kalli'nin gözüne girdi bence.

Eray Dengiz
11.Kasım.2006, 03:48
ohh be sonunda haftalardır izlemek istediğim GS geri döndü..

canavar20
11.Kasım.2006, 03:55
Serkan kimdi ya :S

fenerbahce_1907
11.Kasım.2006, 03:56
Serkan kimdi ya :S

Serkan Çalık.Barış Özbek'le birlikte Almanya'dan gelmişti.:)

Rodrigo Tello
11.Kasım.2006, 04:03
Galatasaray'a helal olsun ;;) Kazanmayı biliyor..

El Comandante
11.Kasım.2006, 04:03
Helal olsun Aslanlar harika oynuyorunuz,böyle oynayin cigerimizi yiyin :D

Yalniz Genclerbirligi futbolcular cok cirkefce oynuyorlar,tek dertleri faul yapmak.Zaten ilk yarida ben sahada bir hakem göremedim,gören varsa söylesin macin hakemi kimdi ? Bir yere kadar sabir ! Lincoln`ün,Serkan`in,Topal`in ayagini kiracaklar yav !

gungorbdk
11.Kasım.2006, 04:06
Oyunda GS Serkan Çalık'ı 22K için listeye koymuştu. :) Bende aldım. Bu arada başarılar. Bizimkiler tökezledi yine. :(

BlackEagle19o3
11.Kasım.2006, 04:06
1-0 öne geçip skor koruyamayan Gençlerbirliği'nden 2.yarıda pek bi ümidim yok.Hem Gs de iyi oynuyormuş.İnşAllah ben yanılırım...

El Comandante
11.Kasım.2006, 04:08
Harika oynuyoruz.Ilk yarida Genclerin tek sutu var kaleye o da gol oldu :D

Galatasaray tek kale oynuyor,oyunu iyi kuruyor.Bütün futbolcular iyi oynuyor ama Arda ve Serkan ilk yarida en cok göze batan isimdi bana göre :)

Roberto Baggio
11.Kasım.2006, 04:10
İşte istediğimiz futbol bu Arda döktürüyor resmen Lincoln fena değil bugün Serkan'ı da beğendim ben ...

RoNNiE91
11.Kasım.2006, 04:18
Reklamı izlediniz mi Yılmaz Vural :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Yayına döndüler,farkında değiller.Yılmaz Vural küfür etti :D:D:D:D:D:D

Maksic
11.Kasım.2006, 04:20
canlı yayında küfürü ilk defa duydum hala gülüyorum olmaz böyle birşey ya:D:D:D:D

Roberto Baggio
11.Kasım.2006, 04:25
Cassssiiiiiiooooooo LİNCOLNNNNNNNNN 3-1.........ASLANIM BENİMM..

Professeur
11.Kasım.2006, 04:26
5 5 5 5:D.5 olacak heralde Galatasaray.

RaSenGan
11.Kasım.2006, 04:27
LinGoln geri göndü :)

El Comandante
11.Kasım.2006, 04:28
Lincoln golden sonra costu :p O ne hareketler öyle Lincolnüm :)

Roberto Baggio
11.Kasım.2006, 04:32
Saviola Serkan çok iyi oynuyor yaw:D

RoNNiE91
11.Kasım.2006, 04:50
http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=113146

:D:D:D:D:D:D

Roberto Baggio
11.Kasım.2006, 05:07
93. dk Tuna 3-2....

fenerbahce_1907
11.Kasım.2006, 05:09
3-2 bitti maç.

Mr.CordiaL
11.Kasım.2006, 05:09
3-2 aldı GS...

Deza
11.Kasım.2006, 05:11
GS niye tempoyu 3-1 den sonra düsürdü ki. Yüklense 4,5 de gelecek. Kalli bu seylerde hatali davraniyor.

Roberto Baggio
11.Kasım.2006, 05:11
Bizim için çok önemli bir galibiyet oldu Tebrikler Aslanlar ayrıca Lincoln geri döndü....

BlackEagle19o3
11.Kasım.2006, 05:12
Tebrik etmek lazım Gs'yi.Gençler beni yine yanılttı.Küme düşerlerse şaşmam.

anilton
11.Kasım.2006, 05:14
Tebrikler G.Saray 9 puanlık bir maç aldı...

uAburak89
11.Kasım.2006, 05:15
Erken gelen şanssız golle şok olsakta iyi toparlanıp eze eze yendik.. Gençlerbirliğine top göstermediğimiz bölümü izlemek gerçekten çok keyifliydi..

Yürüyoruz biz bu yolda..

El Comandante
11.Kasım.2006, 05:17
Ben maci izlemeyi biraktim gol olmüs :D

Mac hakkinda fazla konusmayacagim,cok iyi bir futbol oynayarak bu önemli haftada altin gibi 3 puan kazandik.Oynanan futbol ilerisi icin umut vericiydi.Bu takim böyle kalmali,Linderoth gelince Mehmetin yerine girer ancak.

Serkan ve Baris macin yildizlariydilar.Gercekten muhtesem oynuyorlar.Bu iki futbolcuyu nasil bu kadar ucuza aldik hayret dogrusu (:

Lincoln siritmadi,fazla görünmedi ama kaybolmadi da.Attigi gol keyfini düzeltmistir (:

Arda cok iyiydi cikana kadar,takimi iyi yönetti !

Bu takimin bekleri Ugur ve Hakan olmalidir hepp !

Song iyiydi,Servet siritti biraz ama Song onu kapatmasini bildi.

Güzel bir futbolla 3 puan aldik.Mutluyuz :)

uAsamet91
11.Kasım.2006, 05:18
Erken gelen şanssız golle şok olsakta iyi toparlanıp eze eze yendik.. Gençlerbirliğine top göstermediğimiz bölümü izlemek gerçekten çok keyifliydi..

Yürüyoruz biz bu yolda..

Lafı ağzımdan aldın:)

Aykan19o3
11.Kasım.2006, 05:19
Gençler küme düşer.

Tebrikler Galatasaray.

Fıratcan Alçınkaya
11.Kasım.2006, 05:21
03/04 sezonundaki Gençlerbirliği'ne bakıyorum bir de şuanki dağlar kadar fark var arada bu sezon küme düşerler gibime geliyor...

Tebrikler Galatasaray...

M.Scofield
11.Kasım.2006, 05:23
60 dk çok güzel top oynadık sonra tempoyu düşürdük yinede maçın kontrolu bizdeydi, mehmet topalı çok beğendım lincoln yine kayıplardaydı.

Universal
11.Kasım.2006, 05:24
G.Saray'ın 4400 kombinesi var baya şaşırdım. :( Daha fazla bekliyordum.

M.Scofield
11.Kasım.2006, 05:25
G.Saray'ın 4400 kombinesi var baya şaşırdım. :( Daha fazla bekliyordum.
bu yıl lincoln alındı diye hem konbineler hemde bilet fiyatları çok pahalı birde 5 maç cezamız vardı o yüzden pek ilgi olmadı

uAmurat91
11.Kasım.2006, 05:31
Maç öncesi söylediğim çıktı, mutluyum. Eze eze yendik.. :)

RoNNiE91
11.Kasım.2006, 05:40
Tebrikler Galatasaray.Hak ettikleri bir galibiyet aldılar.Yılmaz Vural'ın gafı da süperdi :D:D

M.Scofield
11.Kasım.2006, 05:42
5 golun 4 rakibe çarparak oldu buda ilginçti

Memedov
11.Kasım.2006, 05:56
Tebrikler Galatasaray'a..

LaKe
11.Kasım.2006, 05:59
Güzel bir galibiyet aldık. Tebrikler Galatasaray'ımıza. Ama tabi daha UEFA yenilgisini unutamadık...

Sivas - Beşiktaş maçıda berabere bitseydi tam anlamıyla çok avantajlı bir hafta olacaktı. :)

Universal
11.Kasım.2006, 06:10
Son yılların en kötü Gençleri G.Saray ezmiş tebrikler. Gollerde çarparak gitmiş baya güzeldi.:D

EreN
11.Kasım.2006, 06:38
GS-Genclerbirligi macina 8000 kisi gitmis. Turkiye liginin lider takimi bu sezon ilk defa 3 ay sonra kendi evinde seyircili mac oynuyor‚ gelen seyirci sayisi 8000 !

Devam ediyorlar‚ Ligin en iyi takimi Fenerbahce diger cikistaki Anadolu takimi Kayseri ile deplasmanda oynuyor. Koca stadin yarisi yine bos !
Türk futbolu nereye gidiyor off of..

ps:en iyi derken avrupa ve lig ortalamasını aldım..

anilton
11.Kasım.2006, 06:42
GS-Genclerbirligi macina 8000 kisi gitmis. Turkiye liginin lider takimi bu sezon ilk defa 3 ay sonra kendi evinde seyircili mac oynuyor‚ gelen seyirci sayisi 8000 !

Devam ediyorlar‚ Ligin en iyi takimi Fenerbahce diger cikistaki Anadolu takimi Kayseri ile deplasmanda oynuyor. Koca stadin yarisi yine bos !
Türk futbolu nereye gidiyor off of..

Ama ŞL'de 8 yemiş,ligde derbi kaybetmiş,fortiste kendi evinde yenilmiş takım aksine dolu tribünlere oynuyor.Bu konuda başarılıyız.Zaten taraftardan başka hiç bir şeyde başarılı olamıyoruz son dört senedir...

uAburak89
11.Kasım.2006, 06:45
Vizelerin etkisi var, bir çok üniversiteli vizeler yüzünden gidemedi maça..

EreN
11.Kasım.2006, 06:47
Anılton Beşiktaş maçında gördüğüm kadarıyla tribünler yine boştu.Yaklaşık 16-17 bin kişi vardı stadda.
Eğer yanılıyorsam söyleyin.

anilton
11.Kasım.2006, 06:51
Anılton Beşiktaş maçında gördüğüm kadarıyla tribünler yine boştu.Yaklaşık 16-17 bin kişi vardı stadda.
Eğer yanılıyorsam söyleyin.

20.000 kişi civarında vardı.Bence takımın durumuna ve diğer takımların tribünlerine göre gayet fazla...

M.Scofield
11.Kasım.2006, 06:53
tribünler boş olmasının tek nedeni bilet fiyatları geçen yıl en ucuz bilet 13Ytl idi bu sene ise 28 ytl aradaki fark bayaği çok kapalı tribün ise 90 ytl

LaigLeNoiR
11.Kasım.2006, 06:53
G.Saray'a tebrikler kazanmasını bildi.

Fıratcan Alçınkaya
11.Kasım.2006, 06:55
kulaklarını çınlatim nasılsa okur Hamza Abi demişti (Nart Susreko) yanlış hatırlamıyosam tribünler dolmicak gibi bişeyler demişti..

Galatasaray Avrupa'da istedği gibi oynayamıyor çünkü iyi savunma yapamıyor Türkiye'de ise iyi hucum yapıyor gol yese bile nasılsa atıyor en iyi örnekte bugünki maç...

EreN
11.Kasım.2006, 06:58
Anılton şimdi baktım da 8-9 bin kişi ya var mış , ya yokmuş..maçtaki birinden onaylıdır bu söylediğim.Maça gitmediğim için bilemeyeceğim tam.
Türkiyedeki takımların defansları çok kurgusuz ve güçsüz.Galatasaray bunu çok iyi kullanıyor.

anilton
11.Kasım.2006, 07:05
Anılton şimdi baktım da 8-9 bin kişi ya var mış , ya yokmuş..maçtaki birinden onaylıdır bu söylediğim.Maça gitmediğim için bilemeyeceğim tam.
Türkiyedeki takımların defansları çok kurgusuz ve güçsüz.Galatasaray bunu çok iyi kullanıyor.

Bende tribündeydim.Ne 8-9 bini ya.Rahat 20.000 vardı...

FeYYaz1989
11.Kasım.2006, 07:06
20.000 kişi civarında vardı.Bence takımın durumuna ve diğer takımların tribünlerine göre gayet fazla...
20.000 kesinlikle yoktur..Belki 10.00 vardır ama tam rakamı bilemiyorum..Zaten ben TV'den gördüm büyük boşluklar vardı,yağan yağmur ve bir gelin bir gelmeyin açıklamalarından sonra normal bence...Ama tam rakamı veya nerede bulabileceğimizi bilen biri varsa söylesin,rahatlayalım..:)

DisCo
11.Kasım.2006, 07:06
Daha önce söylediğim ve çoğu kişininde farkında olduğu bir durum var. Galatasaray hızlı oyuncularıyla press yaptığı zaman karşı takım sahasından çıkamıyor veya Galatasarayın lehine olan uzun topla çıkmayı deniyor. Bugün ilk yarıda ve ikinci yarının başlarında bunu gördük. Skor açısından rahatlayınca da tempoyu düşürdüler. Galatasaray bu şekilde oynarsa karşısında duracak takım sayısı çok azdır.

Seyirci konusuna gelince Galatasaray seyircisi stad doldurma konusunda hep başarısız olmuştur. Yeni yapılacak stadın kapasitesi konusunu inşaası başlamadan birdaha düşünseler iyi olur. Hem stad dolmayacak hemde stad atmosferi asla ASM gibi olmayacaktır. Bugün yer alan boşluklar ise stad dolduramama derdinden değildir. Hava şartları ve takımın durumundan dolayı olduğunu düşünüyorum.

Lig tv'de Oğuz Tongsir söyledi. 8 bin küsüratlı 4 bin küsüratı kombine, bugün satılan bilet sayısıda 3 bin küsüratlı yani seyirci sayısı 8-9 bin miş

EreN
11.Kasım.2006, 07:10
Net rakamı aldım arkadaşlar Biletix'e göre tam 16200 kişi varmış ortalama :D
Yani giriş yapan kişi bu kadar.Sonradan turnikeleri açtılarsa bilemem.
Sonuç olarak türk liginde taraftar tribünlere hafiften küsmeye başlamış durumda.
Yöneticilerin yanlış politikaları olsun , alınan sonuçlar olsun..

anilton
11.Kasım.2006, 07:11
20.000 kesinlikle yoktur..Belki 10.00 vardır ama tam rakamı bilemiyorum..Zaten ben TV'den gördüm büyük boşluklar vardı,yağan yağmur ve bir gelin bir gelmeyin açıklamalarından sonra normal bence...Ama tam rakamı veya nerede bulabileceğimizi bilen biri varsa söylesin,rahatlayalım..:)

Boolukların sebebi yağmurdan ve soğuktan herkesin içiçe girmesi...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Net rakamı aldım arkadaşlar Biletix'e göre tam 16200 kişi varmış ortalama :D
Yani giriş yapan kişi bu kadar.Sonradan turnikeleri açtılarsa bilemem.
Sonuç olarak türk liginde taraftar tribünlere hafiften küsmeye başlamış durumda.
Yöneticilerin yanlış politikaları olsun , alınan sonuçlar olsun..

O Biletix'e göre.Bunun sponsor biletleri,davetiye biletleri ve en önemlisi çift turnikesi var...:D

Yani dediğim gibi 20.000 vardı...

DisCo
11.Kasım.2006, 07:19
Birşey soracağım. Hani bilgim yokmuş gibi varsayalım. Bu stad kapasitesi ne kadardır. Eğer 20 bin veya 16 bin kişi varsa gözlerimi tekrardan kontrol ettirmem lazım.

EreN
11.Kasım.2006, 07:22
BJK : 32 Bin
GS: 19 Bin
FB: 52 Bin

M.Scofield
11.Kasım.2006, 07:28
bizim kapsite 24bin diye bliyorum

anilton
11.Kasım.2006, 07:33

FB ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU:50509
BJK İNÖNÜ:32086
ALİ SAMİ YEN:23785

uAburak89
11.Kasım.2006, 07:33
http://www.worldstadiums.com/middle_east/countries/turkey/marmara.shtml

Burda da 26000 yazıyor.. Benim aklımda kalan 22500'dü.. FM'de baktım 25000 yazılmış.. Karışık bu işler.. :D

DisCo
11.Kasım.2006, 07:34
Arkadaşlar vazgeçin stadın kapasitesinden. Ben şu açıdan söyledim arkadaşımızda ilgilenmiş bırakmış. Stad kapasitesi belli,üstüne o kadar boşluk vardı. Arkadaşımızın bitanesi artık şaka yapıyor galiba. Soğuk olduğu için birbirlerine yanaşmışlar ondan dolayı boşluklar vardı diyor. Stadta bulunan kişiler 16 bin kişiyse ve birbirlerine yanaşmışlarsa boşluklara sığacak insan sayısı 30 bin felan vardı. Stadımız 50 bin kapasiteli galiba. :icon_biggrin:

Ya hakem hatası yada birşey olmayınca başladık koltuk saymaya. Ne olacak bu halimiz. :0:

EreN
11.Kasım.2006, 07:40
hehehe
işte bu yahu :) forumda böyle olmalı ortam..Güzel güzel tartışmalıyız.Esprili dille eleştirmeliyiz birbirimizin yanlışlarını.

anilton
11.Kasım.2006, 07:41
Arkadaşlar vazgeçin stadın kapasitesinden. Ben şu açıdan söyledim arkadaşımızda ilgilenmiş bırakmış. Stad kapasitesi belli,üstüne o kadar boşluk vardı. Arkadaşımızın bitanesi artık şaka yapıyor galiba. Soğuk olduğu için birbirlerine yanaşmışlar ondan dolayı boşluklar vardı diyor. Stadta bulunan kişiler 16 bin kişiyse ve birbirlerine yanaşmışlarsa boşluklara sığacak insan sayısı 30 bin felan vardı. Stadımız 50 bin kapasiteli galiba. :icon_biggrin:

Ya hakem hatası yada birşey olmayınca başladık koltuk saymaya. Ne olacak bu halimiz. :0:

Ben Beşiktaş maçından bahsetmiştim,sen karıştırmışsın.G.Saray maçında 8.000 kişi vardı.16.000 kişi Beşiktaş maçında vardı dedi arkadaş.Sen karıştırdın...

Aşk-ı Şehir
11.Kasım.2006, 07:44
Maç güzel olmuş seyir açısından. Ayrıca Lincoln'ün gol atması iyi oldu yoksa Lincoln elden gidiyordu. Arda-Uğur-Barış. Bu üçlü çok iyi oynamış;;)

M.Scofield
11.Kasım.2006, 07:48
Maç güzel olmuş seyir açısından. Ayrıca Lincoln'ün gol atması iyi oldu yoksa Lincoln elden gidiyordu. Arda-Uğur-Barış. Bu üçlü çok iyi oynamış;;)
lincoln gol attı ama yinede kötüydü

DisCo
11.Kasım.2006, 07:58
Ben Beşiktaş maçından bahsetmiştim,sen karıştırmışsın.G.Saray maçında 8.000 kişi vardı.16.000 kişi Beşiktaş maçında vardı dedi arkadaş.Sen karıştırdın...

Hatasız kul olmaz :) Hatamla sev beni.

Arkadaşlar Barış konusunda katılırmısınız bilmem. Nasıl anlatsam. Ya küçükken gider abilerinizin bir maçını izlersiniz. Sonra orda gördüğünüz bir hareketi kendi arkadaşlarını arasında sürekli yaparsınız. Barış'ta Lincoln'de idmanda mı görüyor nedir. Bazen bir hareketler yapmaya çalışıyor. Genellikle de önemli ataklarda yapıyor takım hızı kesiliyor. Bir maçta da Lincoln gibi sağa bakıp sola pas atmasını kaç kere yaptı. Birinin uyarması lazım.

nart_susruko
11.Kasım.2006, 09:27
bi ara çılgınlar gibi pas yaptık dedim n'oluyoruz yahu :icon_biggrin:

bikaç pozisyon dışında bireysel olarak herkes iyiydi, istekli bi şekilde mücadele ettiler istenilen şeyde bu zaten. ilk defa geriye düştüğümüz bi maçı hele de maçın başında rahat izledim..

bu arada tribünler çok iyiydi de ne 8bini yahu :p
kapalı altı, yeni açık altı boş geç, stadın kapasitesi 23785, rakip hariç 21000küsür stadın yarısından çoğu boşmuş demek :icon_razz:

GeNç KaRTaL
11.Kasım.2006, 18:25
Galatasaray'ı tebrik ediyorum.Temiz bir futbolla galibiyeti aldılar.Çok önemli bir avantaj elde ettiler rakiplerinin puan kaybettiği haftada..

cureshot
11.Kasım.2006, 19:38

Barış'ın iyi oynadığını kim söylüyorsa maçı kesinlikle seyretmemiş. Mehmet Topal çok iyiydi bence. Serkan da öyle. Lincoln golü attıktan sonra açıldı. Barış bence takımın en kötüsüydü. Hiçbir şey yaptığı yok bu adamın. Eski Sabri gibi.

yunusgs
11.Kasım.2006, 20:49
Evet büyük avantaj yakaladık yine inşallah bu sefer kaybetmeyiz Fenerbahçe ile 6 Beşiktaş ile 7 puan fark var şimdi Sivası da geeçrsek tamamdır çok güzel olur akşam güzel oynadık yalnız Barış pek iyi değildi.Serkan Mehmet Topal Ve Lincoln iyiydi şimdi artık önümüzdeki Trabzon maçına bakıyooruz.

Emurafu
11.Kasım.2006, 22:12
Nihayet özlediğimiz takıma biraz olsun kavuştuk bu maçta.Gerçi ikinci yarı 60. dkdan sonra durduk gene ama özellikle ilk yarı mükemmeldik ezdik resmen gençleri.

Nihayet Hakanla Ümitin olmadığı bir maç seyrettik umarım daha uzun süre oynamazlar da burunları sürtülür iyice.Serkan Çalık ne kadar yararlı bir oyuncu olduğunu gösterdi bu maçta.Ama beni en çok
.sevindiren takımın özellikle ilk yarıdaki koşan,basan,savaşan hırslı görüntüsüydü.Futbolcular doğru mevkilerde oynayınca bu sonuç ortaya çıktı.

Demek ki sayın Kalli macera aramaya hiç gerek yokmuş.elindeki elemanları düzgün kullanırsan bu iş oluyormuş umarım bu şekilde devam ederiz...

Lincolne bilerek sert giriliyor..Bunu dün gece Rıdvan dilmen,Aykut hoca,Arif Erdem Ntv dede konusdu...Bütün hocalar oyuncularına top gelince indir emri vermişler..Bütün sert hariketler adama yapılıyor..Sonra sakatlanında yaygara kopuyor..Spor yazarları önce bunları görsün...

Macın yıldızı:Mehmet Topal ....İnanılmaz güzel oynadı as alıs verişlerini çok iyi yaptı...Bence Avrupa maçlarında cift önlibero oynamalıyız...

kulaklarını çınlatim nasılsa okur Hamza Abi demişti (Nart Susreko) yanlış hatırlamıyosam tribünler dolmicak gibi bişeyler demişti..

Galatasaray Avrupa'da istedği gibi oynayamıyor çünkü iyi savunma yapamıyor Türkiye'de ise iyi hucum yapıyor gol yese bile nasılsa atıyor en iyi örnekte bugünki maç...fırat stadyum dolmuyacak diye ben dedim 1 veya 2. sayfada var..Hamza abi ben idaalasdı İşte sen nerden biliyon basladın diye...Bende Ona pazartesi günü görüsürüz dedim....

sonOsmanLI
11.Kasım.2006, 23:55
gb nin gidişi gidiş deil.

uAmurat91
12.Kasım.2006, 00:25
gb nin gidişi gidiş deil.

Ee n'olcak şimdi?

Emurafu
12.Kasım.2006, 00:43
Stadyumun neden dolmadıgınıda söylim..uA daherkez konusuyor biletler Çok pahallı+Herkez Parasını UEFA macına vermiş...

nart_susruko
12.Kasım.2006, 05:07
fırat stadyum dolmuyacak diye ben dedim 1 veya 2. sayfada var..Hamza abi ben idaalasdı İşte sen nerden biliyon basladın diye...Bende Ona pazartesi günü görüsürüz dedim....
görüşemedik..

:icon_razz: