PDA

View Full Version : Hangi lig ?

BASQUE
09.Kasım.2006, 00:49
:tur:Arkadaşlar Oyuna başlarken hangi kigleri seçiyorsunuz?
Ben şahsen
-İtalya
-Fransa
-İngiltere
-Portekiz
-Almanya
-TÜRKİYE
-Arjantin
-Breazilya
Liglerini seçiyorum...

Ralph
09.Kasım.2006, 00:56
İspanya'da seç.Ayrıca Brezilya , Portekiz , Arjantin gereksiz.Sadece oyuncu olarak açsan daha hızlı olur.;)

OMANA
09.Kasım.2006, 01:07
birazda bilgisayarın remine bağlı değilmi.... çok lig seçerek başlamadım en fazla 2 lig seçtim hep FM de

fazla sayıda lig açmaktan oyunu yavaşlatır diye çekindim hep umarım yıllarımı bu yanılgıyla geçirmemişimdir.

bu arada ingiltere ligine transfer için milli takımında oynamış veya oynuyor olma kuralı asabımı bozuyor..klasik ingiliz şımarıklığı bence...

takım kimi isterse alır memnun olmazsa gönderir adamı ..

belki oyuncu yıllarca milli takımına giremedi...ama o sene ingilterede patlama yapacak kim bilebilir ki...

hem brezilya milli takımına girememekle kazakistan milli takımına girememek aynı şeymi..

eşitliğe aykırı bu kural...
aslında güyaingilizler dünyaya liglerinin kalitesini ispatlıyorlar ha ha ha..

bence türkiye liginde sonra oynanacak en güzel lig italya ligi deplasmanda maç kazanmanın daha zor olması hoşuma gidiyor.. (gerçi italya liginde gerçekte deplasmanda kazanmak zordur ama oyunda belki banaz zor geliyordur :))

yani en güzel lig türkiye ligi herzaman .....

ama italya sonrasında da ispanya ....

yani tabi yazı konusu en güzel lig hangisi değil en çok hangi ligi açıyorsunuz diye ama

ben bunları birlkeştiriyorum...

sevmediğim ligi neden açayımki..

BlackEagle19o3
09.Kasım.2006, 01:12
Pc özelliklerim iyi olsa ben de bu kadar lig seçerim.Genellikle sadece oynadığım ligi açıyorum.İspanya, İngiltere,Türkiye 3lüsünü açtığım oyunlarda olur.Lig A oynarsam Almanya liglerini de açarım.Gurbetçi ve ucuz gençleri görebilmek için;)

El Barto
09.Kasım.2006, 01:33
Herkesin Ligi kendine. ;;)