PDA

View Full Version : FM 2008 Kayıtlı Oyun Paylaşım Alanı

canavar20
18.Kasım.2006, 23:41
Bu konuda arkadaşlarımız kariyerlerinde bir süre ilerlemiş ve efsaneleşmiş kariyerlerini paylaşabilirler. Konuyu buraya açtım daha uygun oldu bence nede olsa kariyer paylaşıyoruz. Bakalım ilk kim paylaşacak.

uAsamet91
18.Kasım.2006, 23:42
Boyutları büyük oluyor

Varonil
19.Kasım.2006, 00:12
Yararlı bir konu.

El Comandante
19.Kasım.2006, 00:20
Ilk ben baslayayim.

Kariyerimde 2011 yilindayim,bir süre önce upload etmistim kariyeri.27 mb boyutu.
Barca ile oynuyorum,kadro süper :)

Oyunu 8.1 yamasiyla oynuyorum.

indirmek icin TIKLA (http://rapidshare.com/files/70458207/EmperoR_Kariyer.fm.html)

canavar20
19.Kasım.2006, 00:22
Boyutları büyük oluyor

Hayır olmuyor hem altta bir örneği ver hemde daha küçültülebilir bile.

Ilk ben baslayayim.

Kariyerimde 2011 yilindayim,bir süre önce upload etmistim kariyeri.27 mb boyutu.

indirmek icin TIKLA (http://rapidshare.com/files/70458207/EmperoR_Kariyer.fm.html)

Süper valla ben taktikleri çalarım yeter. :D Kariyer zaten harika senden biraz şeyler kapmak gerek çok kötü oynuyorum bi türlü başarılı olmayıyorum , yararı olabilir. Teşekkürler hem dosya hemde ilk sen oldğun için.

yunusgs
19.Kasım.2006, 00:23
Yararlı bir konu olabilir.

BASQUE
19.Kasım.2006, 00:25
Ben yararlı bir konu olacağını düşünmüyorum. Başkasnın kayıtlıoyunundan banane..

canavar20
19.Kasım.2006, 00:25
Bu arada yöneticilerde uygun görürseler sabitliyebilirler. Her sene olan bir konu hatta geçen sende ben açmıştım böyle bir konu hey gidi günler hey. :)

IcedEarth
19.Kasım.2006, 00:26
Çok erken açılmış bir konu. Daha efsane olacak kaç tane konu var ki? Ama Galatasaray ile 3 yıl daha ilerledikten sonra buraya koyabilirim kayıtlı oyunumu.

canavar20
19.Kasım.2006, 00:26
Ben yararlı bir konu olacağını düşünmüyorum. Başkasnın kayıtlıoyunundan banane..

Al sana , ya sanki biz onun oynunu zorla oynuyoruz isteyen indirir ve kariyerden devam eder ne bu hırs eleştirme tutkusu ? Yapmayalım böyle basit şeyler diğer konudada birisi böyle demişti.

Sekopej
19.Kasım.2006, 00:29
Daha önceki serilerde olduğu gibi, bu seride de bu konuya ihtiyaç vardı. Teşekkürler. Konuyu sabitliyorum.

Kariyerlerini paylaşmak isteyenleri bekliyoruz.:)

El Comandante
19.Kasım.2006, 00:31
Yahu bu konu kime ne zarar verecek :) Kariyerini paylasmak isteyen paylasir,ne olacak yani ? Merak edilen kariyerler var,onlari oynamak isteyenler oluyor.Bence yararli bir konu ;)

canavar20
19.Kasım.2006, 00:38
Yahu bu konu kime ne zarar verecek :) Kariyerini paylasmak isteyen paylasir,ne olacak yani ? Merak edilen kariyerler var,onlari oynamak isteyenler oluyor.Bence yararli bir konu ;)

Daha önceki serilerde olduğu gibi, bu seride de bu konuya ihtiyaç vardı. Teşekkürler. Konuyu sabitliyorum.

Kariyerlerini paylaşmak isteyenleri bekliyoruz.:)

Btmiştir sanırım bu tartışma.:)

Bende Leverkusen ile 2. Yıla geldiğimde mutlaka paylaşacağım.

Sir FRD
24.Kasım.2006, 02:56
beyler sizlerle maçlardan önce save'lediğim bir bjk kariyerimi paylaşayım mı:D

Knightmare
24.Kasım.2006, 03:13
Kimbilir belki birgün bende Hoffenheim kariyerimi paylaşırım...:D

mersinlivolkan
25.Kasım.2006, 01:44
konu yararlı .Bende kariyer paylaşmak isterimde düzgün bir kariyerim yok

TheTrooper
25.Kasım.2006, 02:22
Ilk ben baslayayim.

Abi tekrar upload edemisin indiriyorum dosya hatalı diyor

El Comandante
25.Kasım.2006, 02:28
Abi tekrar upload edemisin indiriyorum dosya hatalı diyor

8.1 yamasiyla oynadim ben bu oyunu.

Simdi indirdim bir daha,games dosyasinin icine attim,denedim yine oynayabiliyorum.

Sende bir sorun var galiba :u:

TheTrooper
25.Kasım.2006, 02:30
heralde ama ben mozlla kullanıyorum bide İE den indiriyim

bySilver
25.Kasım.2006, 14:37
bende oyunu bi aLabiLsem:D

canavar20
26.Kasım.2006, 01:55
EmperoR (http://forum.turksportal.net/vb/member.php?u=83235) Oyunun şahane biraz ilerledik ancak galibiyetler sıkıyor be abi. :p

El Comandante
26.Kasım.2006, 01:57
Ben de o yüzden ilk senemde takimdan istifa ettim (:

wolfson
10.Aralık.2006, 02:49
ya şimdi indircem EmperoR inkini ama menajer adı Onunki çıkıcak ve canım sıkılcak ondan indirmiyorum Menajer isminizi ''josé mouriho'' gibi yapsak daha iyi olurdu ama bu mümkün değil:(

mustiUA
16.Aralık.2006, 22:00
ya ben 2006da çok güzel bi gs kariyeri yapmıştım 2 senedirde saklıyodum bi gün yedeğni almadan bilgisayara attım ve bilgisayar göçtü ama çok iiydi ya hala üzülüyom aklıma gelince :D 2025de falandım

Wesley Sneijder
25.Ocak.2007, 23:30
ya şimdi indircem EmperoR inkini ama menajer adı Onunki çıkıcak ve canım sıkılcak ondan indirmiyorum Menajer isminizi ''josé mouriho'' gibi yapsak daha iyi olurdu ama bu mümkün değil:(

Takma isim koyarak bu sorunu halledebilirsin.

Smeudreant
25.Ocak.2007, 23:47
Valla bence de yararlı bir konu. Kariyerimi paylaştığım başlık altından bazı arkadaşlar yayınlamamı istediler bende olur dedim. Şu an 3. sezon dayım Juventus ile. Della Alpi 'ye geçmiş bulunmaktayız ( : ve mükemmel bir şekilde ilerliyoruz. Kadroya gelince neden imzamdaki linke tıklayarak neler başarıp neler başaramadığıma bakmıyorsunuz :P Şaka bi yana bu sezonu da tamamladıktan sonra hem buradan hem de kendi kariyerimin olduğu başlık altından save dosyamı paylaşacağım. Umarım sizlerinde hoşuna gider...

Wesley Sneijder
25.Ocak.2007, 23:57
Smeudreant, ben senin oyununu indirmek için bekliyorum da 8.0.1 yaması ile mi oynuyorsun? İnşallah öyle değildir.

Smeudreant
26.Ocak.2007, 05:32
Valla Wesley Oyunun orjinal halinde bir çok hata olduğu söylendiğinden dolayı ne yazık ki 8.0.1 kurdum bende ve oyunum bu versiyonda açılı :( Sen neden bu versiyonu kullanmıyorsun ki? Sorun varsa eğer pm den ulaş yardımcı olabilirim. Benim oyunumu beklemende beni ayrıca onurlandırdı, bunuda belirtmek isterim.

Wesley Sneijder
26.Ocak.2007, 14:43
Neyse, yükleyeceğiz artık. Bu yamayı yüklemedim çünkü yama için yazılan yorumlarda gol atmanın iyice zorlaştığı falan yazıyordu. Ben de yüklemedim.

Oyununa gelince, ben de bir Milan taraftarı olarak senin Juve'ye yaptığını Milan'a yaptım ama oyundan sıkıldım. Aynı şey Arsenal'de de oldu. Açıkçası farklı heyecanlar arıyorum. :D

Smeudreant
26.Ocak.2007, 17:19
Hmm. O zaman senin için güzel haberlerim var. Sezonu tamamladım ( : Ve öyle bir yerde kaydettim ki upload ettiğim zaman görübeilirsiniz Milan - Inter - Liverpool - Palermo gibi takımların managerleriyle sözleşmeleri bitiyor; eğer isterseniz bu takımlardada devam edebilirsiniz kariyerinize. Ben daha ne yapacağıma tam olarak karar veremedim açıkçası :D.

Wesley Sneijder
26.Ocak.2007, 18:14
Ben de 8.0.1'i yükledim bu sabah. :D Bekliyorum oyunu artık, hazırım...

Smeudreant
26.Ocak.2007, 18:41
Konu başlığıma bir yorum yaz ( : bende upload ediyorum şimdi :D Birazdan yüklemiş olurum...

Wesley Sneijder
26.Ocak.2007, 18:50
Hemen yazıyorum. :D

Smeudreant
26.Ocak.2007, 19:44
VE BEKLENEN GERÇEKLEŞTI
JUVE KARIYER DOSYASI ARTIK SIZLERLE

Uzun zamandır sizlerle kendi başlığım altında paylaştığım kariyerimi gelen bir kaç istek üzerine yayınlamaya karar verdim. Peki neler başardık biz bu kariyerde?

3 sezon sonunda;
- 3 lig şampiyonluğu ( Ilk sezon Avrupa kupalarında olmayan bir Juventus 'u tekrar Avrupa sahnesine taşıdık )
- 7 Kupa ( 2 Şampiyonlar Ligi - 1 Dünya Şampiyon Klüpler Kupası - 2 Süper Kupa ve 2 Italya Süper Kupası )
- Yıldızlar karması niteliğinde bir kadro ve personel den oluşan ekip
- Oynalılan 159 maçtan 126 galibiyet, 25 beraberlik ve sadece 8 mağlubiyet; Atılan 383 gole karşılık yenilen 122 gol

>>>Sir Smeudreant Gumus & Juve Kariyeri için TIKLA!.. (http://rapidshare.com/files/86974218/k3rn3l_s3d3n_Starting_With_Juve.rar.html)<<<

Emeğe saygı duyan herkesten indirdikten sonra kariyer ile ilgili yorumlarını kariyer başlığım altından ya da bu başlık belirtmelerini istiyorum. Iyi veya kötü farketmez; her türlü eleştiri kendimi geliştirip bir adım ileriye gitmem yolunda bana katkıda bulunucaktır.

Saygılarımla,
Sir Smeudreant Gumus

http://img166.imageshack.us/img166/6861/kernellmyanbamdatj0.jpg

http://img155.imageshack.us/img155/4008/sedenmuratxk6.jpg

KaF KeF
26.Ocak.2007, 20:50
teşekkürler...

Smeudreant
26.Ocak.2007, 21:02
Rica ederim. Umarım zevk alırsınız oyundan.

equinox_cs
27.Ocak.2007, 08:15
Arkadaşlar bence bu tarz paylaşımların artması gerekli hadi kariyerleri ilerlemiş olanlar paylaşsın. Bu paylaşımlar genç oyuncuların gelecekte gelişen özelliklerini ve formlarını görmekte de çok yararlı olacak saklamayın başarılarınızı bizden! :)

Wesley Sneijder
27.Ocak.2007, 16:11
Öyleyse paylaşması gereken ilk kişi sensin Emrah Abi. :D

okartal
01.Şubat.2007, 00:10
Neyse, yükleyeceğiz artık. Bu yamayı yüklemedim çünkü yama için yazılan yorumlarda gol atmanın iyice zorlaştığı falan yazıyordu. Ben de yüklemedim.

Oyununa gelince, ben de bir Milan taraftarı olarak senin Juve'ye yaptığını Milan'a yaptım ama oyundan sıkıldım. Aynı şey Arsenal'de de oldu. Açıkçası farklı heyecanlar arıyorum. :D

Farklı bir heyecan arıyorsan bence Türkiye 2.lig den bi takım al ve onla oyna çok zevkli oluyor ben fm 2007de maltepeyi lişg a ya çıkarmıştım sonra save bozuldu ayrı bir olay ama bence düşük takımla başlarsan çok zevkli oluyor..

nikomedya71
03.Şubat.2007, 16:46
Selamlar,

Ligimizin gerçek hali ortada ama ben aynı zamanda gerçek bir futbol tutkunu olarak fantastik ve mükemmel bir ligimizin olmasını arzu ettiğimden; en azından sanal ortamda bunu yapmaya çalıştım ve sanırım başardım..

Oyun şu anda çok daha zor. Tüm rakipler dişli, zengin ve olası en iyi transferleri yapıyorlar.. Avrupanın ve diğer kıtaların en iyi oyuncuları dünyanın en ünlü liginde oynamak için can atıyorlar.

Zorluk oyuna büyük bir heyecan kattı. Bir sezon şampiyonlupa oynuyorken bir diğerinde 3.olabilir miyim acaba diye başlıyorum. Orta sıralarda kovulmasam bari diyerek bitirdiğim de oluyor. Düşünün italya liginden zor, ingiltere liglerinden zenginsiniz ve dünyanın açık ara farkla en ünlü ligindesiniz.

Peki dosyayı değiştirirken neler yaptım? Bunları bilirseniz oyunun neden çok daha zevkli olduğunu anlayacaksınız.

Hem Türkiye Süper Ligi hem de Türkiye 1. Ligi için,
Tüm kulüp başkanlarını mükemmel hale getirdim. Artık kulübüne para kazandıran, yönetimi mükemmel, kulübüne sadık ve teknik direktöre müdahele etmeyen kulüp başkanları var.
Tüm teknik direktörleri mükemmel hale getirdim. Artık oyuncunun şu anki kaabiliyetini ve potansiyel gelişim seviyesini eksiksiz anlayan; taktik bilgisi son seviyede gelişmiş, adam yönetimi mükemmel, disiplinli, kararlı, bütçesi ölçüsünde olabilecek en iyi transferleri yapan, takımlarına dünyaca ünlü büyük yıldızlar alan teknik adamlar var. Teknik adamların tek farkalrı taktiksek anlayışlarındaki farklılıklardır. Bazıları defansif ve kontra atak oyununu beniserken bazıları bol ara paslı atak oyununu benimsemektedir.
Oyundaki ilgili 2 ligdeki tüm oyuncu avcıları (scouts) mükemmel hale geldi. Oyuncunun şu anki seviyesini ve potansiyel seviyesini mükemmel ölçüde anlayan ve raporlayan oyuncu avcıları var.
Tüm takımların stadyumlarının çok ciddi ölçüde kapasitelerini çok ciddi ölçüde arttırdım. Stadyum doluluk oranları da hiç olmadığı kadar tatminkar. Gelir getirisi yüksek maçlar sizi bekliyor. Evinizde artık daha da güçlüsünüz çünkü fanatik seyirci yüzdeleriniz de yüksek. Lig liderinin Lig sonuncusunu deplasmanda yenmesi çok da kolay değil.
Tüm takımlara (özellikle de maddi açıdan gerçekte kötü olanlara yani dolayısıyla kalitesiz bir kadrosu olanlara) hayli yüksek transfer bütçesi ayırıldı. kimlerin transfer olduğunu edildiğini görünce şaşıracak ve çekineceksiniz...
Tüm takımların stadyumları 'çok iyi durumda' yapıldı. Tamamına alttan ısıtma sistemi eklendi ve tüm statların üstü kapalı. Ayrıca stat kapasiteleri de ciddi oranlarda arttırılabilir durumda. Başarılı olup seyirci sayınızı arttırmanız durumunda gerekli ise, stadınızı daha da genişletebilirsiniz.
Tüm takımların altyapıdan oyuncu yetiştirme özellikleri 20 üzerinden 20 yapıldı. Ayrıca takımın idman kaabiliyeti de 20 üzerinden 20 yapıldı. Artık her sene yeni Türk yıldızlar belirecek ve tüm takımlar onları kendi renklerine katmak için çaba harcayacak
Galatasaray taraftarı olduğum için diğer takımlara nazaran stat ve bütçe iyileştirmelerinde GS'ye biraz daha fazla güzellik yaptım. Ayrıca bazı oyuncuları da rüyamda göremeyecek kadar iyileştirdim. Diğer takımların taraftarıysanız bu duruma hiç canınız sıkılmasın, çünkü emin olun doğru hamlelerle her takımla şampiyon olabilirsiniz. Yeter ki iyi oynayın, hızlı ve doğru karar verin. Şu anda 2010'dayım ve 20 maç oynadım. Ligde 6. sıradayım :-(
Türkçe ' mizi dünyanın en kolay öğrenilen ve en etkili, popüler dili haline getirdim.
Ligler (süper ligimiz ve 1.ligimiz) dünyanın en ünlü ligleri ve Türkiye ekonomik güç açısından 20 üzerinden 20 yapıldı. ( Süper Güç ) Böylece inanılmaz transfer rakamları konuşan bir lig yaratıldı.
Türk vatandaşı statüsünde oynayabilmek için artık 1 seneyi doldurmuş olmak yeterli. ( Ben sınırsız yabancıdan yana olduğum için böyle yaptım. Karşı görüşlere de saygım vardır)
Her 2 Ligdeki ve Türkiye'deki Kupa Müsabakalarının rekabet seviyesini 20 üzerinden 20 yaptım. Bu da şu demek oluyor her maç bir derbi havasında geçecek. 2 taraf da kazanmaya kararlı. Ama kazanmak kolay değil.

Benim oyunum versiyon 8.0.0; FM Genie scout ile uyumlu yani kayıt (save) dosyasını FM 2008 Genie Scout programı ile açıp bahsettiğim tüm değişiklikleri gözlemleyebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/77233175/FM_20...ligleri.fm.html (http://rapidshare.com/files/77233175/FM_2008_mukemmellestirilmis_turkiye_ligleri.fm.htm l)

Dosyayı My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2008\games klasörüne kaydedip, oyundan bu dosyayı yüklemeniz gerekir.

FM2008 8.0.0 ile çalışıyor kesinlikle. 8.0.1 ile de deneyebilirsiniz. En kötü ihtimal FM2008 8.0.1 ile çalışmaz, eski oyunlarınıza birşey olmaz, denemekten çekinmeyin

Dosya boyutu yaklaşık 27MB.

Arkadaşımın yaptığı save kaydını paylaşıyorum yani save kaydı benim değildir.Ben kullandım gerçekten mükemmel hele transfer sezonu Cesar Delgado yu Denizlispor a kaptırmak gerçekten çok ilginç oluyor,bir de David Villa ya Ankarasporun talip olması ....:icon_biggrin:

http://img90.imageshack.us/img90/6802/adszdp5.jpg

okartal
03.Şubat.2007, 17:51
Selamlar,

Ligimizin gerçek hali ortada ama ben aynı zamanda gerçek bir futbol tutkunu olarak fantastik ve mükemmel bir ligimizin olmasını arzu ettiğimden; en azından sanal ortamda bunu yapmaya çalıştım ve sanırım başardım..

Oyun şu anda çok daha zor. Tüm rakipler dişli, zengin ve olası en iyi transferleri yapıyorlar.. Avrupanın ve diğer kıtaların en iyi oyuncuları dünyanın en ünlü liginde oynamak için can atıyorlar.

Zorluk oyuna büyük bir heyecan kattı. Bir sezon şampiyonlupa oynuyorken bir diğerinde 3.olabilir miyim acaba diye başlıyorum. Orta sıralarda kovulmasam bari diyerek bitirdiğim de oluyor. Düşünün italya liginden zor, ingiltere liglerinden zenginsiniz ve dünyanın açık ara farkla en ünlü ligindesiniz.

Peki dosyayı değiştirirken neler yaptım? Bunları bilirseniz oyunun neden çok daha zevkli olduğunu anlayacaksınız.

Tüm kulüp başkanlarını mükemmel hale getirdim. Artık kulübüne para kazandıran, yönetimi mükemmel, kulübüne sadık ve teknik direktöre müdahele etmeyen kulüp başkanları var.
Tüm teknik direktörleri mükemmel hale getirdim. Artık oyuncunun şu anki kaabiliyetini ve potansiyel gelişim seviyesini eksiksiz anlayan; taktik bilgisi son seviyede gelişmiş, adam yönetimi mükemmel, disiplinli, kararlı, bütçesi ölçüsünde olabilecek en iyi transferleri yapan, takımlarına dünyaca ünlü büyük yıldızlar alan teknik adamlar var. Teknik adamların tek farkalrı taktiksek anlayışlarındaki farklılıklardır. Bazıları defansif ve kontra atak oyununu beniserken bazıları bol ara paslı atak oyununu benimsemektedir.
Oyundaki ilgili 2 ligdeki tüm oyuncu avcıları (scouts) mükemmel hale geldi. Oyuncunun şu anki seviyesini ve potansiyel seviyesini mükemmel ölçüde anlayan ve raporlayan oyuncu avcıları var.
Tüm takımların stadyumlarının çok ciddi ölçüde kapasitelerini çok ciddi ölçüde arttırdım. Stadyum doluluk oranları da hiç olmadığı kadar tatminkar. Gelir getirisi yüksek maçlar sizi bekliyor. Evinizde artık daha da güçlüsünüz çünkü fanatik seyirci yüzdeleriniz de yüksek. Lig liderinin Lig sonuncusunu deplasmanda yenmesi çok da kolay değil.
Tüm takımlara (özellikle de maddi açıdan gerçekte kötü olanlara yani dolayısıyla kalitesiz bir kadrosu olanlara) hayli yüksek transfer bütçesi ayırıldı. kimlerin transfer olduğunu edildiğini görünce şaşıracak ve çekineceksiniz...
Tüm takımların stadyumları 'çok iyi durumda' yapıldı. Tamamına alttan ısıtma sistemi eklendi ve tüm statların üstü kapalı. Ayrıca stat kapasiteleri de ciddi oranlarda arttırılabilir durumda. Başarılı olup seyirci sayınızı arttırmanız durumunda gerekli ise, stadınızı daha da genişletebilirsiniz.
Tüm takımların altyapıdan oyuncu yetiştirme özellikleri 20 üzerinden 20 yapıldı. Ayrıca takımın idman kaabiliyeti de 20 üzerinden 20 yapıldı. Artık her sene yeni Türk yıldızlar belirecek ve tüm takımlar onları kendi renklerine katmak için çaba harcayacak
Galatasaray taraftarı olduğum için diğer takımlara nazaran stat ve bütçe iyileştirmelerinde GS'ye biraz daha fazla güzellik yaptım. Ayrıca bazı oyuncuları da rüyamda göremeyecek kadar iyileştirdim. Diğer takımların taraftarıysanız bu duruma hiç canınız sıkılmasın, çünkü emin olun doğru hamlelerle her takımla şampiyon olabilirsiniz. Yeter ki iyi oynayın, hızlı ve doğru karar verin. Şu anda 2010'dayım ve 20 maç oynadım. Ligde 6. sıradayım :-(
Türkçe ' mizi dünyanın en kolay öğrenilen ve en etkili, popüler dili haline getirdim.
Ligler (süper ligimiz ve 1.ligimiz) dünyanın en ünlü ligleri ve Türkiye ekonomik güç açısından 20 üzerinden 20 yapıldı. ( Süper Güç ) Böylece inanılmaz transfer rakamları konuşan bir lig yaratıldı.
Türk vatandaşı statüsünde oynayabilmek için artık 1 seneyi doldurmuş olmak yeterli. ( Ben sınırsız yabancıdan yana olduğum için böyle yaptım. Karşı görüşlere de saygım vardır)
Her 2 Ligdeki ve Türkiye'deki Kupa Müsabakalarının rekabet seviyesini 20 üzerinden 20 yaptım. Bu da şu demek oluyor her maç bir derbi havasında geçecek. 2 taraf da kazanmaya kararlı. Ama kazanmak kolay değil.
Benim oyunum versiyon 8.0.0; FM Genie scout ile uyumlu yani kayıt (save) dosyasını FM 2008 Genie Scout programı ile açıp bahsettiğim tüm değişiklikleri gözlemleyebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/77233175/FM_20...ligleri.fm.html (http://rapidshare.com/files/77233175/FM_2008_mukemmellestirilmis_turkiye_ligleri.fm.htm l)

Dosyayı My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2008\games klasörüne kaydedip, oyundan bu dosyayı yüklemeniz gerekir.

FM2008 8.0.0 ile çalışıyor kesinlikle. 8.0.1 ile de deneyebilirsiniz. En kötü ihtimal FM2008 8.0.1 ile çalışmaz, eski oyunlarınıza birşey olmaz, denemekten çekinmeyin

Arkadaşımın yaptığı save kaydını paylaşıyorum yani save kaydı benim değildir.Ben kullandım gerçekten mükemmel hele transfer sezonu Cesar Delgado yu Denizlispor a kaptırmak gerçekten çok ilginç oluyor,bir de David Villa ya Ankarasporun talip olması ....:icon_biggrin:

Ya şunu bide 8.0.1 de yaparsan çok makbule geçer..

Wesley Sneijder
04.Şubat.2007, 02:00
Süper olmuş, 8.0.0 kullanıyorum, o da süper olmuş. İndiriyorum hemen.

YusufT
04.Şubat.2007, 04:42
bu db'mi yoksa kayitli oyunmu?

Flawless Victory
04.Şubat.2007, 04:56
DB'si küçük ve tek lig açık olan, en aşağı 2013 yılında olan bir oyununuz varsa upload eder misiniz?

Onurap
04.Şubat.2007, 06:25
Kayserispor kariyerim 3. sezonumda farklı şampiyon oldum kadro çok iyi ve gelecek vaad ediyor şampiyonluğun en büyük adayı bence bi kaç transferle bu takım avrupayı sallar :) Oyun 8.0.1 üzerine kurulmuş bu forumdan indirdiğim bi update. SS LER

kADRO

http://img514.imageshack.us/img514/2692/95931957ze8.th.jpg (http://img514.imageshack.us/my.php?image=95931957ze8.jpg)

bU LİGDEKİ DURURUMUZ

http://img514.imageshack.us/img514/2252/adszdfdbr9.th.jpg (http://img514.imageshack.us/my.php?image=adszdfdbr9.jpg)

VE LİNK.

14 mb

http://rapidshare.com/files/89189191/auto_save.rar.html

nikomedya71
04.Şubat.2007, 15:59
Ya şunu bide 8.0.1 de yaparsan çok makbule geçer..

dediğim gibi 8.0.0 da çalışıyor 8.0.1 de deniyen arkadaşlarım oldu çalıştı dene bir istersen

okartal
04.Şubat.2007, 17:02
dediğim gibi 8.0.0 da çalışıyor 8.0.1 de deniyen arkadaşlarım oldu çalıştı dene bir istersen
Teşekkür ederim şimdilik ortak akriyerim var ama sonra mutlaka indiricem paylaşım için teşşekür ederim

Ever Banega
04.Şubat.2007, 19:05
Selamlar,

Sence Bu Olcak İş mi ? Pandev ve Ankaraspor (:.. Emeğine Saygı Dostum Ama Sanıyorum ki Kullanmıyacağım...

nikomedya71
04.Şubat.2007, 20:43
Karşı düşüncelere de saygımız var.Ama amacımız zaten Türkiye Süper Ligini zorlaştırmak.

Ever Banega
04.Şubat.2007, 21:34
Karşı düşüncelere de saygımız var.Ama amacımız zaten Türkiye Süper Ligini zorlaştırmak.

zorlaştırma konusunda haklısın zorlaştırılmalı ama abartılmamalı ankarasporun bütcesiyle pandevi alabilicek tanınmışlığı yok bence onları düzeltirsen güzel bir yama olur tabi bu benm şahsi düşüncem

Wesley Sneijder
07.Şubat.2007, 02:56
Oyunu indirdim ve amaç yama değil, eğlence zaten. Çok zevkli ama gerçekten çok zor oluyor oyun. Heyecan arayanlar indirsin. ;)

Flawless Victory
07.Şubat.2007, 04:03
Arkadaşlar yukarıda söylediğim şekilde bir kayıtlı oyununuz varsa paylaşabilir misiniz? DB küçük ve tek lig açık olacak.

Smeudreant
07.Şubat.2007, 08:41
Emrah 2014 e girmek üzereyim fakat 3 lig açık. Spain - England - Italy... Ayrıca DB: Normal ve şu an dosya boyutu 170mb. Bu şekilde olursa upload edebilirim.

SiR ToMaSRoSiCkY1
07.Şubat.2007, 15:47
Emrah 2014 e girmek üzereyim fakat 3 lig açık. Spain - England - Italy... Ayrıca DB: Normal ve şu an dosya boyutu 170mb. Bu şekilde olursa upload edebilirim.

Ne yapmışsın abicim öyle 170 mb.:DAma Emrah Abi tek lig istiyor sanırsam.

YusufT
17.Mart.2007, 21:37
2010 yilinda yada bundan fazla ilerlenmis oyun istiyorum, mümkünse birisi göndre bilirmi?

goosfraba
29.Mart.2007, 03:02
Oyunda 2020 yılındayım, benim için zevkli bir oyun oldu. Fenerbahçe ile başladım ardından Tottenham, Bayern, Milan, İtalya, Brezilya ve Fransa olarak gitti. Şuanda ise Arsenal ve Fransa milli takımını yönetiyorum. Sizinle de paylaşmak istedim.

Oyunun boyutu sadece 51 mb. 2008 veya 2010 yılını aşamayan, hemen sıkılan arkadaşlar için ideal bir save.

Buradan indirebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/103068315/umutt.fm.html (http://rapidshare.com/files/103068315/umutt.fm.html)

Mr.CordiaL
01.Nisan.2007, 02:38
Oyunda 2020 yılındayım, benim için zevkli bir oyun oldu. Fenerbahçe ile başladım ardından Tottenham, Bayern, Milan, İtalya, Brezilya ve Fransa olarak gitti. Şuanda ise Arsenal ve Fransa milli takımını yönetiyorum. Sizinle de paylaşmak istedim.

Oyunun boyutu sadece 51 mb. 2008 veya 2010 yılını aşamayan, hemen sıkılan arkadaşlar için ideal bir save.

http://rapidshare.com/files/103068315/umutt.fm.html (http://rapidshare.com/files/103068315/umutt.fm.html)

İndiriyorum şimdi. Db neydi acaba ?

goosfraba
01.Nisan.2007, 02:46
DB, 800 ile başlamıştım ama 802'de de oynayabiliyorum. Bir sorun olmaz yani.

cengavs
01.Nisan.2007, 02:48
çok güzel bir konu belki ileride indirebilirim ama kariyerler çok güzel

Papi44
08.Mayıs.2007, 05:00
DB, 800 ile başlamıştım ama 802'de de oynayabiliyorum. Bir sorun olmaz yani.

Umut arkadaşım acaba 8.0.2 de oynasam bi sorun olurmu ??:icon_neutral:

Xipe Totec
11.Mayıs.2007, 07:39
son update de 2013-2017 arası save i olan arkadaşımız varsa yükleyebilirmi..

knsyr
15.Mayıs.2007, 05:41
2010 yıLını qeçmiş arkadaşlara soruorm sir alex ferguson haLa man utd başındamı :D

UlquioRRa
15.Mayıs.2007, 05:52
Umut arkadaşım acaba 8.0.2 de oynasam bi sorun olurmu ??:icon_neutral:

802 Updaten varsa hangi databaseyle oynarsan oyna sorun olmaz.
------------

Bir kayıtlı oyun da benden.
rapidshare.com/files/115083405/LoS_GaLaCTiCoS.rar

Takım Real Madrid. Yıl 2027, Ocak ayı. Şampiyonlar Ligi, Lig, Lig Kupası, Süper Kupa, Dünya Kulüpler Şampiyonası vs. birçok kez kazanıldı. Yıl 2027 olduğu için oyuncuların %95'i regen. Regen olmayanlar da en az 35 yaşında. Bu yözden oyuna biraz uyum sorununuz olacaktır ama farklı şeyler isteyenler için birebir. Serie A, La Liga, Premier Lig seçili olan ligler.

Oyunun datası 802'dir. Boyutu 40 MB, rardan çıkınca 150'yi buluyor

celikhalit8
24.Mayıs.2007, 07:37
2010 yıLını qeçmiş arkadaşlara soruorm sir alex ferguson haLa man utd başındamı :D

Hayır değil :) Ben Bayern Münih ile 2013 yılına kadar geldim. 7. sezonumun başında sıkıldım. Kurduğum kadro Almanya'yı hatta Avrupa'yı aşmıştı. Dileyen arkadaşlarla paylaşabilirim kariyerimi. Ancak 8 lig seçiliydi. 7. sezon başı. Dosyanın büyüklüğü ne kadardır bilemiyorum :) Man Utd özellikle 2009'dan sonra dağılma sürecine girdi benim oyunumda. Ligi ilk 10'nun dışında bitirdikleri olmuştu sanırım. Sonra Ferguson ismine ulaşılamaz oldu oyunda :)

sergioagüero
26.Mayıs.2007, 03:00
Ömer Faruk dostum kayıtlı oyunu hemen inidiriyorum :):)

Onurap
26.Mayıs.2007, 04:11
2020 yılının savesini indirdim fenerbahce hala tr kupasını alamamış :D

juanov
09.Haziran.2007, 07:20
beyler hindistan kariyerim var bi tane 6 senede 5 şampiyonluk(1 i kılpayı kaçtı)takım East Bengal takımın değeri 100 milyon $ versiyon 8.0.0 isteyen olursa upload edebilirim
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ayrıca türkiye ligi de açık

Xipe Totec
09.Haziran.2007, 07:49
juanov upload edebilirsen bakarım bi.. yeni oyun açmıyorum artık.. biraz değişiklik olsun:)

juanov
12.Haziran.2007, 00:55
işte hindistan kariyerim içinde ben de varım emekli olmamıştım beni silip istediğiniz takımla devam edebilirsiniz

http://rapidshare.com/files/121692272/india4.rar.html

Xipe Totec
12.Haziran.2007, 09:36
sağolasın kardeşim.. böyle alışılmışın dışındaki kariyerleri daha çok görmek isterim bu alanda..

juanov
15.Haziran.2007, 23:56
önemli deil seeric oyununa ufak bir renk kattıysa ne mutlu bana:)

tolga88
27.Haziran.2007, 09:26
hindistan ligi güzel denemek lazım

juanov
28.Haziran.2007, 09:49
bence denemelisin bi kere en cazip tarafı lig başlayana kadar uzun bir hazırlık dönemi var bu dönemde hazırlık maçlarıyla dünyanın parasını kazanabiliyorsunuz

Sir FRD
08.Temmuz.2007, 04:10
Boston Utd

buyrun arkadaşlar 18 sezon oynadığım boston utd kariyeri.Hepinize iyi oyunlar

http://www.filefactory.com/file/7fd723/n/boston_utd_fm">boston utd.fm

Xipe Totec
08.Temmuz.2007, 05:25
Çok sağolasın ferdi kardeşim.. Takip edip duruyordum bu sayfayı ne zaman verir diye:)

glsavvick
08.Temmuz.2007, 18:33
Arkadaşlar Man City ile süper bi kadro.....İndirirseniz görürsünüz...Bi kaç isim:Fernando torres, Agüero, Vaart, jimenez, kompany, vidal, banega, akinfeev, steven taylor...Pek fazla kazanmadım 3 yıl içinde sadece 1 şampiyonluk 1 ikincilik 2 kez fa cup 1 kere ingilterenin süper kupası olabilir tam bilmiyorum....Bütçe şu an 103M......Parayı tutturursanız bazı yüksek adamlar gelebiliyor.....

http://rapidshare.com/files/128061224/Gueneyle_Online.fm.html

İşte o oyun.....

n1ghtm4r333
12.Temmuz.2007, 02:47

evet hala duruyodu ama man utd nin başında değildi çnkü bn ordaydım

glsavvick
12.Temmuz.2007, 04:09
Arkadaşlar Man City ile süper bi kadro.....İndirirseniz görürsünüz...Bi kaç isim:Fernando torres, Agüero, Vaart, jimenez, kompany, vidal, banega, akinfeev, steven taylor...Pek fazla kazanmadım 3 yıl içinde sadece 1 şampiyonluk 1 ikincilik 2 kez fa cup 1 kere ingilterenin süper kupası olabilir tam bilmiyorum....Bütçe şu an 103M......Parayı tutturursanız bazı yüksek adamlar gelebiliyor.....

http://rapidshare.com/files/128061224/Gueneyle_Online.fm.html

İşte o oyun.....

Arkadaşlar bu kadrodan vaart gitti steven gerrard geldi....jimenez gitti yerine samir nasri geldi ve vidal gitti bunun yerine adam almadım ama bu arada sağdan corluka gitti Daniel Alves aldım save isteyen ö.m atsın....

Wesley Sneijder
23.Temmuz.2007, 21:37
Boston Utd

buyrun arkadaşlar 18 sezon oynadığım boston utd kariyeri.Hepinize iyi oyunlar

http://www.filefactory.com/file/7fd723/n/boston_utd_fm">boston utd.fm

Tam heveslenmiştim ki, dosya silinmiş. :(

MaTRaKaN
05.Ağustos.2007, 20:45
Evet arkadaşlar paylaşımlara devam edelim :p

musti83
10.Ağustos.2007, 23:42
2011 yılında FB'deyim+TR
başarılarım muhteşem
haa bu arada Alex Ferguson yok oyunda :D
Ölmüştür Kim Bilir :rolleyes:

ThersoN
13.Ağustos.2007, 00:49
3. Sezonun Başı Premier Lig
http://rapidshare.com/files/136792395/Untitled_Game.fm.html

Romeo3405
30.Eylül.2007, 09:19
istek üzerine galatasaray oyunumun save dosyası

http://rapidshare.com/files/149522696/GALATASARAYy.fm.html

Papi44
02.Ekim.2007, 02:35
istek üzerine galatasaray oyunumun save dosyası

http://rapidshare.com/files/149522696/GALATASARAYy.fm.html

aga 124 mb yaa :) fm 2008'i bile 100 mb e indirdim :D

Romeo3405
03.Ekim.2007, 08:22
scoutu kullanmak için sıkıştırmadan kaydetmiştim ondan oldu sanırım o kadar

Thyphon
05.Ocak.2008, 00:14
Arkadaşlar merhaba

Turgutluspor kariyerimde üçüncü sezon sonunda önce Bank Asya'ya çıktık yetmedi Turkcell süper ligi gördük başarımız büyük iki sezonda TSL sözümüzü tuttuk sıra gelmişti ligde zirveye malesef olmadı 34 hafta sonunda lig ikinciliğini elde etme başarısı gösterdik ssler bunun kanıtı şampiyonlar ligi vizesi almamız çok büyük başarı kayıtlı oyunumu paylaşıyorum ve ilerledikçe güncelleyeceğim ;) herkese teşekkürler...

Braveheart ( Cesur yürek ) = > Turgutluspor since 2007

Bir başarı hikayesi

Kasaba Çarşı - İllegal kasabalılar TURGUTLUSPOR

http://img132.imageshack.us/img132/4209/77968110xe5.jpg

http://img293.imageshack.us/img293/2880/tratutrtt7.jpg

http://img134.imageshack.us/img134/6383/tsl34ee1.jpg

Kayıtlı oyunu indirmek için TIKLA =>

http://img519.imageshack.us/img519/4167/aveamuzikindirld6.gif (http://rapidshare.com/files/179694638/Turgutluspor.rar.html)

berat87
30.Ocak.2008, 04:13
Bence süper olmuş bu Mükemmelleştirilmiş Türkiye ligleri ya harika çok saol:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Romeo3405 (http://forum.turksportal.net/vb/member.php?u=156879) vbmenu_register("postmenu_1265566", true); Sen Fm 08 de ayrı Bir Skin Yapmışsın o nasıl olcak

omurcek
21.Nisan.2008, 00:25
leedsle 5. yıl kariyerimi paylaşmak istiyorum hatta satmak o kadar emek veremişim bedavaya gitmez :mrgreen:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

:icon_biggrin: bi bakim 2020 de futbol anlayışı nasıl

mekerdem
16.Ekim.2009, 11:23
Arkadaşlar bugün size oynadığım oyunun save dosyasını verceğim.yıl 2028 hile '0' seçili ligler super lig ve bank asya.oyuna bursasporla basladım istanbulspor marmaris belediye spor ve son olarak galatasaray.su an 2027-2028 sezonu bitti ve galatasarayla oynuyorum.hiçbir hile yok.bu aksam upload edip oaylaşacağım.herkese fm'li günler.

mekerdem
16.Ekim.2009, 20:35
[B]evet oyunumda herkesin kullandığı fm modifier de sakatlık süresini yok etme ve forma renkleri hariç hile yok!! ben çok save indirdim hepsi hileliydi.bu oyunda hile yokkk!!! ve simdi bu oyun sizlerle

link:http://rapidshare.com/files/293773435/FM_2008_29.05.2028.rar.html
herkese fm li günler/B]

VasfiVural
14.Kasım.2009, 18:16
[B]evet oyunumda herkesin kullandığı fm modifier de sakatlık süresini yok etme ve forma renkleri hariç hile yok!! ben çok save indirdim hepsi hileliydi.bu oyunda hile yokkk!!! ve simdi bu oyun sizlerle

link:http://rapidshare.com/files/293773435/FM_2008_29.05.2028.rar.html
herkese fm li günler/B]

Biraz Açıklama Yapsaydın. Hangi Takım vs.

verletzen
28.Ekim.2010, 13:34
merhaba arkadaslar ben fm 2008 de 2031 deyim ve valenciadayım bunun haricinde ülkeleride çalıştırdım eğer istek varsa kariyerimi paylaşmak isterim ki hala kariyerime devam ediyorum

verletzen
29.Ekim.2010, 13:18
yokmu ıstek arkadaslar ya

sercinyo41
29.Ekim.2010, 20:33
Fm 2006 Kayıtlı Oyun Isteyen Varsa Verebilirim...2040 Larda Olması Lazımmm