PDA

View Full Version : Milli Takım

lord_xander
21.Kasım.2006, 00:12
ispanya 3.ligi olan division 2B1de rayo ile oyuna başladım sonra zaman geçti afrika ulusal kupası bitti ve gananın teknik direktörü istifa etti bunu görünce şansımı bi deneyeyim dedim sonuçta hayret ettim ama kabul ettiler takıma baktım national pooldan oyunculara baktım ne yazık ki koskoca milli takıma çağırabileceğim dl :icon_frown: yok ikinci şok hadi dl yerine dc yi koyarım ama 1. kaleci sakatlanırsa yerine oynatabileceğim kaleci yoktu:t: ilk maç hazırlıktı gri harflerle yazılı kaleci çıktı ohh dedim yedek kaleci var ama ondan sonraki 3 maçta yedek kalecisiz çıktım bu konuda ne yapabilirim???

DisCo
21.Kasım.2006, 00:24
Takımda olan kalecinin ismi nedir?

BeeTLeJuiCe
21.Kasım.2006, 00:41
Oyuncular eksik olduğu zaman gri renkte oyuncuların çıkması lazım diye biliyorum. Tüm ganalı oyunculara baktınmı hiç mi alternetifi yok?

a.arıcı-11
21.Kasım.2006, 00:48
player searchtan bide ganalı futbolculara bak belki national poolda olmayanlar vardır orada

DisCo
21.Kasım.2006, 00:54
Kaleci için Galatasaray'dan tanıdığımız Birmingham kalecisi Richard Kingson, DL olarakta Ankaragücünde oynayan Habib Mohammed ve başka bir takımdan Andrew Sarfo var.

OMANA
21.Kasım.2006, 01:01
sanırım ispanya liginde olduğun için databasede fazla ganalı oyuncu yüklenmemiş..bence bırak boş bir takıma geç

lord_xander
21.Kasım.2006, 06:21
player searchte daha az sayıda çıkıyor kaleci de zaten kingson oyuna girip söylediğiniz dl oyunculara bakacağım rayo yu ikinci lige çıkardım ama real sociadad a declare interest dedim adamlar ikinci ligde ama başka bana güldü rayo yu bırakmayı düşünüyorum bütçe falan hiç bi şi yok

dl oyuncuları araştırdım çıkmadılar :D

DisCo
21.Kasım.2006, 08:14
http://img134.imageshack.us/img134/3237/adszfp5.jpg

http://img134.imageshack.us/img134/558/sarfovt0.jpg

Bunlar DL oyuncuları. Kaleci konusunda ise oyunun azizliğine uğruyorsunuz. O açıdan tek kaleci ile idare etmeniz gerekiyor. Ganalı herhangi bir oyuncuyu kendi takımınıza transfer edip kaleci mevkisinde antreman yaptırarak alternatif üretebilir yada takımı bırakabilirsiniz. Başka çözüm yok.

Oyuncu aratırkende Ganalı oyuncuları bulmak için uyruk kısmında Batı Afrika'yı seçin. Buda bilmeyenler için bilgi olsun.

tenten1985
21.Kasım.2006, 08:17
Ülke adı adında search et bence

lord_xander
21.Kasım.2006, 18:53
demek ki benim database de o oyuncular yok italya a ve b ingiltere premier ve 2. lig ispanya la liga bba bbb ligleri açık ve database small

El Barto
21.Kasım.2006, 23:33
Database small ise zaten oyuncu çıkmasını bekleme. Bu arada oyunu kurarken o istediğin ülkeden oyuncuları yükleyebiliyorsun ama artık bunun için çok geç sanırım. :) İyisimi sen ya istifa et yada eldekiyle yetin. :)

Başka bir açıklması olmadığından konu kilitlenmiştir. Yeterli cevaplar verilmiş fazlasıyla. ;;)