PDA

View Full Version : Backest v1.0|Dünyayı Sarsan Taktik|

kazmavs
23.Kasım.2006, 01:10
Backest'i görünce savunma agarlıklı bi taktik sanmayın bu taktigin temeli cift sol back'li bir taktikten geldiginden böle bi isim düşündm

gelelim taktigin başarılarına öncelikle 2008 Avrupa şampiyonası yarı finali ve ardından 2010 Dünya kupasını bu taktikle aldım işte o Kariyer...

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=53768

http://i115.photobucket.com/albums/n311/kazmavs/2007-11-19_184244.jpg

gerci bu maçı penaltılarda kaybettik ama son dünya kupas sampiyonuna karsı yakalanan istatistige dikkat edin....

Dünya Kupası Yarı Final;
http://i115.photobucket.com/albums/n311/kazmavs/2007-11-22_215957.jpg

VE Final..!!!
http://i115.photobucket.com/albums/n311/kazmavs/2007-11-22_220025.jpg

tamamen Milli Takım Endeksli Olmasada 4 Senedir Kadromdan Eksik Etmedigim Oyuncuların Gittigi Büyük Takımlar(bu resimleri Koymamın amacıda oyuncularınızı iyifiyatlara satabilceginizi göstermek)

http://i115.photobucket.com/albums/n311/kazmavs/2007-11-22_220100.jpg
http://i115.photobucket.com/albums/n311/kazmavs/2007-11-22_220320.jpg
http://i115.photobucket.com/albums/n311/kazmavs/2007-11-22_220339.jpg
http://i115.photobucket.com/albums/n311/kazmavs/2007-11-22_220353.jpg

Dream Team'e secilen Oyuncular...

http://i115.photobucket.com/albums/n311/kazmavs/2007-11-22_221424.jpg

En İyi'ler..
http://i115.photobucket.com/albums/n311/kazmavs/2007-11-22_221445.jpg
http://i115.photobucket.com/albums/n311/kazmavs/2007-11-22_221458.jpg

Simdide Diziliş/ayrıntılar/öneriler

http://i115.photobucket.com/albums/n311/kazmavs/2007-11-22_220819.jpg

Dr/Dl:Kosabilen,Top Sürebilen,Orta Yapabilen oyuncu
Dc:Uzun,Sıcrayabilen,Top Kapabilen,Markaj Yapabilen,Uzun Boylu Tipik Stoper
DM: Dayanıklı,Top Kapabilen,Pas Yapabilen Bir Oyuncu
Mc(sag):İyi Pas Yapan,Koşan,Basan,Şut Cekebilen,Kabiliyetli Bir Oyuncu
Mc(sol):Teknik,Pas Yapabilen Tipik Bir 10Numara
AMrl:Hızlı,Teknik,İleri Gidip Geri Gelebilen,İceriye Girebilen İyi Bir Kanat
Fc:Burda İnsiyatif Size Kalmış Hızlı Bitirici Bir Forvette Olabilir,Uzun Pivot Bir Santraforda Olur Sizin Teknik Anlayısınıza Kalmış

Takımınızı,Bütcenizi Söyleyip Oyuncuda Sorabilirsiniz Cevap Veririm...

Ve İndirme Adresleri

Klasik Maçlarda Kullanıcagınız Taktik:
http://rapidshare.com/files/71735179/Backest_v1.0__Turkey__Tem_2010_.tac.html

Deplasmanda veya Kendinizden Güclü Takımlara Kullanıcagınız Taktik;
http://rapidshare.com/files/71735454/Backest_v1.0_Deplasman___Turkey__Tem_2010_.tac.htm l

Geriye Düştügünüzde Gol İcin Saldırıcagınız Taktik;
http://rapidshare.com/files/71735645/Backest_v1.0_Gol__Turkey__Tem_2010_.tac.html

yorukefe
23.Kasım.2006, 10:00
Oncelikle paylasim icin tesekkur ederim. Taktigini surekli olarak denemedim, hatta 2008 de de denemedim. 2008 in 2007 e gore daha kolaylasmis oldugunu dusunen biri olarak, hale hazir 2007 zor bir macim var o hep save olarak duruyor. Arsenal - Portsmount deplasmanda oynuyorum vede arsenal mutis formda. Belki 50 e yakin taktigi genelde bu macta deniyorum. Seninkinide denedim. Ilk denemem turkiye adli taktik oldu 2-0 yeniyorduk ama mudehale etmedim mac 2-2 bitti :smismileyiw2: . Sonra deplasman taktigini denedim ilk yari 2-0 2. yarida yine ben mudale etmedim nasil basladiysa ogle gitsin diye mac 2-1 bitti kazandik :smismileyiw2: . Sonuc olarak taktiginin bende baya iz birakti sade vede guzel. Defans olayin cok iyi gobekteki 2 dc yani oradaki kurgu cok iyi. Tabi tempoda gozumden kacmadi merak etme, buyuk kucuk fark etmiyor tum rakiplerini tempoyla dize getiriyosun. 2007 de bunlari yapiyorsa 2008 de kimbilir neler yapar. Tek mac bana bunlari yazdirdi tavsiye ediyorum pisman olmazsiniz bence...;;)

aysem
23.Kasım.2006, 10:08
paylaşım için saol taktik ismini duyunca şaşırdım çok iddalısın en kısa zamanda deneyip sonucları wereceğim

kazmavs
23.Kasım.2006, 10:58
Oncelikle paylasim icin tesekkur ederim. Taktigini surekli olarak denemedim, hatta 2008 de de denemedim. 2008 in 2007 e gore daha kolaylasmis oldugunu dusunen biri olarak, hale hazir 2007 zor bir macim var o hep save olarak duruyor. Arsenal - Portsmount deplasmanda oynuyorum vede arsenal mutis formda. Belki 50 e yakin taktigi genelde bu macta deniyorum. Seninkinide denedim. Ilk denemem turkiye adli taktik oldu 2-0 yeniyorduk ama mudehale etmedim mac 2-2 bitti :smismileyiw2: . Sonra deplasman taktigini denedim ilk yari 2-0 2. yarida yine ben mudale etmedim nasil basladiysa ogle gitsin diye mac 2-1 bitti kazandik :smismileyiw2: . Sonuc olarak taktiginin bende baya iz birakti sade vede guzel. Defans olayin cok iyi gobekteki 2 dc yani oradaki kurgu cok iyi. Tabi tempoda gozumden kacmadi merak etme, buyuk kucuk fark etmiyor tum rakiplerini tempoyla dize getiriyosun. 2007 de bunlari yapiyorsa 2008 de kimbilir neler yapar. Tek mac bana bunlari yazdirdi tavsiye ediyorum pisman olmazsiniz bence...;;)

müdahale etsen daha farklı olucagını düşünüyorum tabi ben 2007de hiç kullanmadım bu taktigi orda ne olur bilemem...tempo konusunda ewet o yüzden kosan oyuncular önerdim ve 2008deyken pozisyonda 20 pas üstüste seri şekilde yapabiliyors bu şekilde kücük takımlar büyükleri dize getirebiliyor yada büyük takımlar kondisyonu yetmeyen kücük takımları şaşkına cevirebiliyor yannız unutulmaması gereken şey warki yani taktigi alın aynen kullanın demiyorum ben takımınıza oyuncularınıza göre oynayın,mesela ben hucum anlayısı orta düzeyin bile altındayken tempolu oynatabiliyorm bunu her takım yapamaz bu şekilde daha başarılı olursnuz...

paylaşım için saol taktik ismini duyunca şaşırdım çok iddalısın en kısa zamanda deneyip sonucları wereceğim

Senin başkasının taktigine ihtiyacın yok gerci ama deniyecegin icin saol...

yorukefe
23.Kasım.2006, 11:42
Arkadasim nediyorum sen cok guzel birsey yapmissin, bircok dokuman okudum bu oyun ile ilgili sitelerde sanada denk gelmistir. Yok iste kucuk takimsan dusuk tempo kisa pas, yok iste cok alan daraltma mac icinde oyuncu yorulur maci kaybedersin gibi bussuru bilgi. Senin taktigin tum bu bilgileri bir anda altust ediyor vede direk sonuca gidiyor. Arsenal macindaki verilar az cok aklimda mesela bir ornek macla oynamada arsenal %67 lerde felandi top surekli onlarda ama atak yemiyor takim yani tempodan olsa gerek bide defans kurgundan adamlarda top ama ortada ciddi atak yok, biz atiyorum 5 kez gittik kaleye misal 2 si gol :smismileyiw2: bu tesadufmu dedim senin diger taktigi denedim ondada ayni top rakipta ama sonuc yok atamiyorlar tas gibi defans yapiyor takim. Son olarak bence 2007 - 2008 fark etmez ben misal hala 2007 deki taktigimi kullaniyorum 2008 de sadece hedef santrafor olayi biraz sikintili 2008 de onu degistirdim, bide 2008 de atak oyuncunun onune atilan toplar cok etkili gibi geldi bana kendi taktigimde bu iki konuyu degistirip 2008 de eski taktigimle oynuyorum vede gayet iyi :smismileyiw2: Arayislarima devam ediyorum ve senin taktiginde temponun nekadar iyi birsey oldugu buyuk takimlara bile pas hatasi yaptirip nasil gol atilabildigini ogrendim cok saol...

wolfson
23.Kasım.2006, 17:12
kayserisporla kariyer yapıyorum benfica'yı eğleyip çeyrek finale çıktım uefa'da bu taktikle.daha durun final oynuyorum türkiye kupasında rakip trabzan.lig'te de maç fazlalığıyla liderim.bu taktik MÜKEMMEL

rameryem
23.Kasım.2006, 17:14
deniyorum teşekkürler

wolfson
23.Kasım.2006, 17:24
BU ARADA Bİ SORUM OLUCAK SENCE Mc(SOL)'DA FATİH CEYLAN YETERLİ Mİ YOKSA
DENİZ BAYKARA OLABİLİR Mİ O DA OLMASSA KAYSERİSPORDAN HANGİ OYUNCUYU ALMALIYIM? ŞİMDİDEN SAOL

rameryem
23.Kasım.2006, 19:23
ben başarılı olamadım fenerbahçe ile teşekkürler yinede

vuque
23.Kasım.2006, 19:50
İçimde Milli Takımı Yönetme İsteği Doğurdu Bu YAff Bide Kariyerini Okuyunca :D
Milli Takıma Geçtim Taktiğini Deneyeceğim :D

Emurafu
23.Kasım.2006, 20:24
Arkadas orduspora deniyecem bu taktigi...Erkan ferin Bekte oynayamaz ozaman..dedigin türde adamlar bakıcam:)
cafercan aml de olur:)

vuque
23.Kasım.2006, 21:09
Ve Bu Taktkle İlk Milli Maçım :D
Oyun İçerisinde Gördüğüm Kadarıyla Her Alanda Basan Ve Her Mevkide Bir Anda Çoğalabilen Bir Türkiye Gördüm.Bu Güzel Taktik İçin Teşekkürler.
http://img248.imageshack.us/img248/9223/turkeyyydo4.jpg (http://imageshack.us)

kazmavs
23.Kasım.2006, 21:14
Arkadasim nediyorum sen cok guzel birsey yapmissin, bircok dokuman okudum bu oyun ile ilgili sitelerde sanada denk gelmistir. Yok iste kucuk takimsan dusuk tempo kisa pas, yok iste cok alan daraltma mac icinde oyuncu yorulur maci kaybedersin gibi bussuru bilgi. Senin taktigin tum bu bilgileri bir anda altust ediyor vede direk sonuca gidiyor. Arsenal macindaki verilar az cok aklimda mesela bir ornek macla oynamada arsenal %67 lerde felandi top surekli onlarda ama atak yemiyor takim yani tempodan olsa gerek bide defans kurgundan adamlarda top ama ortada ciddi atak yok, biz atiyorum 5 kez gittik kaleye misal 2 si gol :smismileyiw2: bu tesadufmu dedim senin diger taktigi denedim ondada ayni top rakipta ama sonuc yok atamiyorlar tas gibi defans yapiyor takim. Son olarak bence 2007 - 2008 fark etmez ben misal hala 2007 deki taktigimi kullaniyorum 2008 de sadece hedef santrafor olayi biraz sikintili 2008 de onu degistirdim, bide 2008 de atak oyuncunun onune atilan toplar cok etkili gibi geldi bana kendi taktigimde bu iki konuyu degistirip 2008 de eski taktigimle oynuyorum vede gayet iyi :smismileyiw2: Arayislarima devam ediyorum ve senin taktiginde temponun nekadar iyi birsey oldugu buyuk takimlara bile pas hatasi yaptirip nasil gol atilabildigini ogrendim cok saol...

evet bu taktikte toplayamadıgım tek şey topla oynama yüzdesi ama baktm bu skora ve futbola yansımıyo dedm o zaman böle dewam...övgü dolu sözlerin icin sagol:D

kayserisporla kariyer yapıyorum benfica'yı eğleyip çeyrek finale çıktım uefa'da bu taktikle.daha durun final oynuyorum türkiye kupasında rakip trabzan.lig'te de maç fazlalığıyla liderim.bu taktik MÜKEMMEL

ben bu taktikle trabzonla TSL'de Liverpool'la ŞL/EPL'de şampiyonluk ve Türkiyeylede Dünya Sampiyonlugu yaşadım sizlerinde denediginizde başarılı sonuclar almanız beni sevindirir,bunları burda yazdıgın icin sagol...

ben başarılı olamadım fenerbahçe ile teşekkürler yinede

zaman ayırsan olucagını düşünüyorum ama senin kararın kısmet degilmiş:D

İçimde Milli Takımı Yönetme İsteği Doğurdu Bu YAff Bide Kariyerini Okuyunca :D
Milli Takıma Geçtim Taktiğini Deneyeceğim :D

10 maç yapıp 2010da olmak güzel tabi:D:D:D

Arkadas orduspora deniyecem bu taktigi...Erkan ferin Bekte oynayamaz ozaman..dedigin türde adamlar bakıcam:)
cafercan aml de olur:)

2010'daki haliyle 2sinede baktm yani potansiyellerini gördm...düşük liglerde olduklarından erkanda cafercanda oynar diyorm cnkü kalite daha düşük 1.lige cıkarsan o zaman başka oyuncular önerebilirm...

Emurafu
23.Kasım.2006, 21:19
Kazmavsæ@

Sag bek:Erkan ferin
Sol bek:Mahmut hanifi
Stoper:Alıcam

Aml:Cafercan
Amr:Aydın tuna veya AMR fc yönelik biri alıcam
2 mc ye defansif adam almıyorum...

Klasik taktigi evimdeki maçlarda kullancam,deplasman taktgini her deplasmanda kullancam olurdeme:)

vuque
23.Kasım.2006, 21:36
Çok Üzücü Bir Şekilde Malta'dan 90+2. Dakikada Frikikten Gol Yiyerek Berabere Kaldık :(
Fakat Taktik Güzel Amacına Ulaşıyor İstenileni Veriyor Ama Maalesef Biraz da Şans Lazım....
http://img117.imageshack.us/img117/1284/turkeyyyvx9.jpg (http://imageshack.us)

kazmavs
23.Kasım.2006, 21:53
Kazmavsæ@

Sag bek:Erkan ferin
Sol bek:Mahmut hanifi
Stoper:Alıcam

Aml:Cafercan
Amr:Aydın tuna veya AMR fc yönelik biri alıcam
2 mc ye defansif adam almıyorum...

Klasik taktigi evimdeki maçlarda kullancam,deplasman taktgini her deplasmanda kullancam olurdeme:)

KSK'da barıs atas die bi oyuncu gördm CA ve PA'sı mahmut hanifiden daha kötü olsada cok hızlı ve orta yapabiliyo ama top sürmesi biraz sorun fiyatıda cok uygun denemeye deger acıkcası

sen ortaya erkanı koy sag backe mustafa yalcınkaya die bi adam buldm ist'da onunda fiyatı sorun cıkarabilir bilemiyorm...

stoper icin ozan tahtaisleyen war iyi gercekten ama antepte 2.lige gelmemeye sorun cıkarabilir,bide senin takımında cem kargin war onuda bi dene

AML olarak yasin kapucu kırıkkalede R olarakta erhan uyaroglu'nu öneriyorum sana

eXcitinG
23.Kasım.2006, 22:37
2008 in en ideaL diziLişi bu şu anda.Bende sürekLi bunu kuLLanıyorum ve çok başarıLı oLuyorum.Sadece benim komutLarım farkLı.Bu taktikte Orta sahada ki DMC ve MC MC Leriniz çok iyi ise verim aLabiLirsiniz.Orda ki üçLüyü çok iyi otutturduğunuz takdirde tutuLması çok zor bir takım oLuyorsunuz.

WeGonnaFeeLIt
24.Kasım.2006, 04:06
Öncelikle taktiği bizlerle paylaşımın için teşekkürler...

Ben Fenerbahçe ile Şampiyonlar ligi 1. ön eleme maçında Kobenhavn ile karşı karşıya geldim. Deplansmanda 4-1 ile kendi taktiğim sayesinde yenmeyi başardım. Sonra TSL maçında ise Ankaragücü'ne 2-0 yenilince hazmedemedim ve kaydettiğim yerden oyunu başlattım. Kobenhavn karşılaşmasına yakın yerden başladı kayıtlı oyun. 2 gün uğraşıyorum bir türlü yenmeyi başaramıyorum Kobenhavn'ı. Ya berabere kalıyorum ya da yeniliyorum.

Senin taktiğini deniyeyim dedim. Herkes memnun kalmış madem. Denedim ve sonuç: kötü
Neden kötü dersen Deplansman taktiğiyle oynadım 2-0 iken 2-2 berabere kaldım. Diğer klasik taktiğini de denedim 3-2 yenildim.

Eğer bana bir taktik vermek istiyorsan beklerim. Bayağıdır uğraşıyorum Kobenhavn'ı yenmek için ama olmuyor. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler...

kazmavs
24.Kasım.2006, 04:32

Ben Fenerbahçe ile Şampiyonlar ligi 1. ön eleme maçında Kobenhavn ile karşı karşıya geldim. Deplansmanda 4-1 ile kendi taktiğim sayesinde yenmeyi başardım. Sonra TSL maçında ise Ankaragücü'ne 2-0 yenilince hazmedemedim ve kaydettiğim yerden oyunu başlattım. Kobenhavn karşılaşmasına yakın yerden başladı kayıtlı oyun. 2 gün uğraşıyorum bir türlü yenmeyi başaramıyorum Kobenhavn'ı. Ya berabere kalıyorum ya da yeniliyorum.

Senin taktiğini deniyeyim dedim. Herkes memnun kalmış madem. Denedim ve sonuç: kötü
Neden kötü dersen Deplansman taktiğiyle oynadım 2-0 iken 2-2 berabere kaldım. Diğer klasik taktiğini de denedim 3-2 yenildim.

Eğer bana bir taktik vermek istiyorsan beklerim. Bayağıdır uğraşıyorum Kobenhavn'ı yenmek için ama olmuyor. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler...

2-0'dan sonra maça dokundunmu bilmiyorm ama appiah,aurellio,denizin oldugu bi takımda önde oldugun maçta beraberligi saglamak zor yannız dedigim bişey war yani...maçlarınızı ben izlemiyorm siz izliyosunuz aksayan pozisyondaki adamları degistirin gördügünüz eksiklikleri gidermek icin komut werin ama bazı maçlar oluyo fm'de cok kasıyosun naaparsan yap yenemiyosun

son sözümde hileye hayır :D

yorukefe
24.Kasım.2006, 04:50

Fenerbahce o macta buyuk olan takim, bence normal taktikle cik vede genisligi 15-17 arasina getir vede ogle dene tekrar...

WeGonnaFeeLIt
24.Kasım.2006, 06:25
2-0'dan sonra maça dokundunmu bilmiyorm ama appiah,aurellio,denizin oldugu bi takımda önde oldugun maçta beraberligi saglamak zor yannız dedigim bişey war yani...maçlarınızı ben izlemiyorm siz izliyosunuz aksayan pozisyondaki adamları degistirin gördügünüz eksiklikleri gidermek icin komut werin ama bazı maçlar oluyo fm'de cok kasıyosun naaparsan yap yenemiyosun

son sözümde hileye hayır :D

senin yaptığın taktikle hiç oynamadım. Appiah ve Deniz'i yolladım. Onların yerine van der Vaart gibi iyi oyuncular aldım. Sadece van der Vaart var meşhur olarak...

İlk onbirde ise

GK= Volkan
DR= Muslu Nalbantoglu
DL= Wederson
DC= Edu Drecena
DC= Lugano
DMC= Selçuk Şahin (M.Aurelio cezalı)
MR= Nizam
ML= Erdal (veya Tümer, Rafael sakat)
MC= Alex
FC= Nihat Kahvecioğlu
FC= İlhan Parlak

Normal taktiğim 4-1-3-2 1 Dmc, 3 Orta Saha, 2 Forvet
Direkt pas ve kanat oyunu
Hücuma dayalı
Tempo normal
Adam markajı, sıkı markaj

kazmavs
24.Kasım.2006, 08:32
senin yaptığın taktikle hiç oynamadım. Appiah ve Deniz'i yolladım. Onların yerine van der Vaart gibi iyi oyuncular aldım. Sadece van der Vaart var meşhur olarak...

İlk onbirde ise

GK= Volkan
DR= Muslu Nalbantoglu
DL= Wederson
DC= Edu Drecena
DC= Lugano
DMC= Selçuk Şahin (M.Aurelio cezalı)
MR= Nizam
ML= Erdal (veya Tümer, Rafael sakat)
MC= Alex
FC= Nihat Kahvecioğlu
FC= İlhan Parlak

Normal taktiğim 4-1-3-2 1 Dmc, 3 Orta Saha, 2 Forvet
Direkt pas ve kanat oyunu
Hücuma dayalı
Tempo normal
Adam markajı, sıkı markaj

başarılı oluyosan ne mutlu sana o zaman ne diim:D

altug_
24.Kasım.2006, 14:28
Harika bir taktik kardeş eline gözüne sağlık mükemmel bir taktik yapmışsın ;)

WeGonnaFeeLIt
25.Kasım.2006, 02:51
ohh be sonunda kendi taktiğim ile 4-1 yenmeyi başardım ama tatile çıktım bi baktım 4-1 :icon_biggrin:

Nihat Kahveci çok gol kaçırıyor ya

kazmavs
25.Kasım.2006, 04:16
ohh be sonunda kendi taktiğim ile 4-1 yenmeyi başardım ama tatile çıktım bi baktım 4-1 :icon_biggrin:

Nihat Kahveci çok gol kaçırıyor ya

o gol kacırma oyunun genel sorunu...

XCan7X
25.Kasım.2006, 08:24
kucuk takimlarda denendimi?

kazmavs
25.Kasım.2006, 08:38
kucuk takimlarda denendimi?

kucuk degil ama sahip oldugum takımdan daha güçlü rakiplere karşı denendi

makalele81 bana pm atmış ama ben ona nedense cvp weremiyorum burdan söylim başka yerde yayınlarsanız lütfen bana yayınladıgınız yerin ismini gönderin

vuque
25.Kasım.2006, 20:49
kucuk degil ama sahip oldugum takımdan daha güçlü rakiplere karşı denendi

makalele81 bana pm atmış ama ben ona nedense cvp weremiyorum burdan söylim başka yerde yayınlarsanız lütfen bana yayınladıgınız yerin ismini gönderin
GençlerBirliğinde Denendi
Galatasaray:4-GençlerBirliği:2
Bursa:5-GençlerBirliği:2
GençlerBirliği:3-Fenerbahçe:1
Şu Andaki Deneme Bunları Gösterdi.Kötü Bir Taktik Değil Ama Defans Aksarsa Zayıf Takımların Kabus'u Oluyor......

Varonil
25.Kasım.2006, 21:50
Bir deneyeceğim,bakalım .. :p

alex_sercan
28.Kasım.2006, 04:49
Öncelikle taktik için teşekkür ederim.

Ama oyuncuların gittiği takımları görünce ağzım açık kaldı :) ne o öyle yahu werder barça vs. baya güzel taktik deneyecem.

olympos22
28.Kasım.2006, 06:45
bu formasyonu ben de beğeniyorum,
takım komutlarını merak ettim indiriyorum,
teşekkürler...

scar face
28.Kasım.2006, 06:55
benım en buyuk problemim geriye dustukten sonra macı cevırmek ınsallah işe yarar..tesekkürler

vuque
28.Kasım.2006, 18:06
benım en buyuk problemim geriye dustukten sonra macı cevırmek ınsallah işe yarar..tesekkürler
Bu Taktikle Geriye Düştüğün Maçlarıda Çevirebiliyorsun.
FC Sochaux-FC Bayern München Şampiyonlar Ligi Grup Maçımda(FC Bayern München'im) Sochaux Önce 1-0 Yaptı Normal Devam Ettim 1-1 Yaptım 2-1 Yaptı İlk Yarı Böyle Bitti Gerideydim Ve Bu Normal Taktiği Gol Taktiğiyle Değiştirdim 2 De Oyuncu Değişikliği Yaptım 90 Dakikanın Sonunda FC Sochaux:2 -- FC Bayern München:4
Ben Bu Taktiği Sevdim Bayern'e Göre Bi Taktik.Yıllardır 4'lü Defans Kullanmayan Bana 1 Sezon 4'lü Defans Kullandıracak Gibi :D

scar face
29.Kasım.2006, 00:59
denemekte yarar var

dj_veyso
29.Kasım.2006, 18:44
aynen bencede denemekte bi yarar var :)

yokartiklebron
29.Kasım.2006, 18:59
arkadaşım öncelikle taktik için teşekkürler
ben fm 08e ilk basladıgımda bu taktikle oynamıstım ve liği son 4 hafta kala sampiyon bitirdim avrupada da gruplara kaldım son macla celtici yensem cıkacaktım berabere kaldım olmadı NEYSE

ben bu sene kadroyu cok değiştirdim ve sana şimdi o kadroyu yazıyım uygun olup olmucanı söylersin bana

GK VOLKAN DEMİREL
M.CAHAİS G.CABRAL EDU DRACENA GÖKHN GÖNÜLveyaMUSLU NALBANTOGLU

STEPHAN APPİAH
ZAFER YELEN ALEX

M.TOPUZveya HURMACI AARİTALO
KEZMAN vveya G.ÜNAL

benim oyuncuılar böyle bi de senden ricam sence bu yanlarına veya yazdıgım oyunculardan hangilerini kullanırsam daha iyi olur konusunda bana tavsiye vermen:d

yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler

wolfson
29.Kasım.2006, 20:23
ben tam beklediğim kadar werim alamadım.takım çook yavaş oynuyor.ilk yarı sadece 3 pozisyon buluyorum;bu pozisyonlarda da oyuncum topu alıyo 5 adım atıyo şut çekiyo elde waar sıfır...

deniz.91
30.Kasım.2006, 02:04
kardeş sen bu formaların arkasındaki gölgeleri nasıl kaybettin? konuyla alaksı yok ama

kazmavs
30.Kasım.2006, 05:49
arkadaşım öncelikle taktik için teşekkürler
ben fm 08e ilk basladıgımda bu taktikle oynamıstım ve liği son 4 hafta kala sampiyon bitirdim avrupada da gruplara kaldım son macla celtici yensem cıkacaktım berabere kaldım olmadı NEYSE

ben bu sene kadroyu cok değiştirdim ve sana şimdi o kadroyu yazıyım uygun olup olmucanı söylersin bana

GK VOLKAN DEMİREL
M.CAHAİS G.CABRAL EDU DRACENA GÖKHN GÖNÜLveyaMUSLU NALBANTOGLU

STEPHAN APPİAH
ZAFER YELEN ALEX

M.TOPUZveya HURMACI AARİTALO
KEZMAN vveya G.ÜNAL

benim oyuncuılar böyle bi de senden ricam sence bu yanlarına veya yazdıgım oyunculardan hangilerini kullanırsam daha iyi olur konusunda bana tavsiye vermen:d

yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler

zafer'in yerine m.topuzu koy ileridede ben göndan cok werim aldm ama kezmana karşıda cok rakip oldm oda cok iyi orda secim senin...zaferle mehmetide deişmeli kullanırsın sonucu bana at...

ben tam beklediğim kadar werim alamadım.takım çook yavaş oynuyor.ilk yarı sadece 3 pozisyon buluyorum;bu pozisyonlarda da oyuncum topu alıyo 5 adım atıyo şut çekiyo elde waar sıfır...

tabi yalan sölücek halin yok fakat bir ss eklicem

http://i115.photobucket.com/albums/n311/kazmavs/2007-11-22_184206.jpghttp://i115.photobucket.com/albums/n311/kazmavs/2007-11-22_184206.jpg

her ne olursa olsn italyaya karşı 20 şut herhangi bi takıma karşı 33şut kolay bi iş deil ama sende tutmadıysa bilemem...

kardeş sen bu formaların arkasındaki gölgeleri nasıl kaybettin? konuyla alaksı yok ama

artı bişe yapmadm kalkması icin...

Dier yorum yazanlarda pek cevaplık olmadıgından yazmadm hepinize teşekür ederm:D

vuque
30.Kasım.2006, 06:40
Bu Taktiği 1 Sezon Bitirdiğim FC Bayern München Kariyerime Uyguladım.Şu Anda Ligin Neredeyse Yarısındayım Ve Namağlup Liderim.Kupalarda İlerliyorum.Şampiyonlar Liginde 4 Maçta Bir Üst Tura Çıkmayı Garantiledim :)
DL ve DR si Sağlam Olan Takımlarda Çok İşe Yarıyor :D

yokartiklebron
30.Kasım.2006, 07:44
kazmavs

zafer'in yerine m.topuzu koy ileridede ben göndan cok werim aldm ama kezmana karşıda cok rakip oldm oda cok iyi orda secim senin...zaferle mehmetide deişmeli kullanırsın sonucu bana at...

ben sen bunları yazmadan önce başka bişi denedim ortadaki mclerden sağ tarafa zafer yeleni koydum orda cok güzel oynuo uzaktan sutlarla harika goller atıyo dönen toplarda filan eğer zafer yelen orda aksarsa dediğin gibi yaparım
kezmanmı gokhanmı konusunda da ilk yarı 2. yarı değişmeli oynuyorum hangisi kötü oynarsa değiştiriyorum tavsiyelerin için saol iyi oyunlar herkese

sonOsmanLI
01.Aralık.2006, 00:44
dardanelsporla başladım. süper lige kadar çıktım teşekkürler

kazmavs
01.Aralık.2006, 04:01
dardanelsporla başladım. süper lige kadar çıktım teşekkürler

yazdıgın icin cok saol artk kücük takımlardada başarılı oldugunu biliyoruz :D

knsyr
01.Aralık.2006, 19:58
taktikle başladım fenerbahçede dakika 7 orta kazımdan gol kezman dan :D
tşk kazmavs tşk turksportal :D

MeMo
01.Aralık.2006, 20:01
Türkiye kupasında Fenerbahçe'nin yedek takımıyla yarı finale çıktım bizim yedek takım da çok büyük sayılmaz ;;)

kazmavs
01.Aralık.2006, 20:39
Türkiye kupasında Fenerbahçe'nin yedek takımıyla yarı finale çıktım bizim yedek takım da çok büyük sayılmaz ;;)

memo sen yayınladıgın kariyerindemi deniyosn bu taktigi???

Onurap
01.Aralık.2006, 20:45
Galatasarayda denedim 5 maç 3 mağlubiyet 2 beraberlik :D orta saha defans sağlam gözüksede bol gol yiyoruz ayrıca pozisyon bulmakta ve gol atmakta büyük sıkıntı var.Bence vasatın altında bi taktik

Aras KAFKASLI
02.Aralık.2006, 12:53
Mükemmel sonuç aldım Orkun Uğur Song Cahais H.Balta Linderoth Lincoln M. Topuz Özer Arda U.Karan şeklinde

Arkadaşım tebrik ederim taktiğin gerçekten işe yarıyo tek farklı kaznıyosun bütün maçları ama olsun 3 puan 3 puandır :D

narakan1969
08.Aralık.2006, 21:32
Bir sezonda Reading ile uyguladım taktiklerini arkadaşım ve sonuç ve ligin bitmesine daha 6 hafta var..

http://img155.imageshack.us/img155/6389/01oj9.jpg (http://imageshack.us)

Teşekkürler..

Burak Duran
10.Aralık.2006, 03:07
galatasarayla deniyim dedim:
xanthi 3 galatasaray 1
galatasaray 2 ankaraspor 2
besiktas 0 galatasaray 0
galatasaray 0 atl. madrid 2

MeMo
10.Aralık.2006, 03:35
memo sen yayınladıgın kariyerindemi deniyosn bu taktigi???

Hayır,Türkiye Kupası'nda yedek kadroyla çıktığım için 3-5-2 yerine bunu deniyorum.

sardokar
17.Aralık.2006, 00:06
bende denedim.
Porsumouth la nerdeyse küme düşeceğim.

GodfatheR
17.Aralık.2006, 00:53
Bende şimdi deniycem ve yorumumu yapıcam

116man
17.Aralık.2006, 21:32
Öncelikle bu paylaşımı yapan arkadaşıma teşekkür ediyorum.

bu taktiği 4 takımda denedim ve halada denemekteyim. Beşiktaş, Everton, Sporting Lisbon ve Atletico Madrid. Bu taktiğin her takımın uygulayabileceği bir taktik olduğunu söyleyemem. Beşiktaş ve Sporting Lisbon ile müthiş maçlar çıkarıyorum fakat Everton ve Atletico Madrid ile çok kötü bir sezon geçirmekteyim. Sanıyorum taktik dizilişlerde takımın taktiğe yatkınlığı gibi etkenlerde önemli. Herhangi bir eleştirim yok, sadece taktiğin bendeki etkisini bildirmek istedim. Ama şunu söyleyebilirim, yeni bir kariyere başlarsam ilk tercihim bu taktik olacaktır :)

faintrapper
06.Ocak.2007, 06:26
taktiği şu anda deniyorum dakika 3 serkan çalık ve müthiş bir gol Aslında ben bu taktiğin biraz daha ofansif bi versiyonunu kullanıyordum ve yayınlamayı düşünüyordum senin taktiğini görünce kesinlikle wazgeçtim eline sağlık

Xipe Totec
09.Ocak.2007, 07:09
kardeşim taktiğini deniyorum GS ile.. taktiğe uygun oyuncular transfer etmeye çalıştım şimdilik gayet güzel.. takımda büyük değişiklikler olduğu için ilk sezon istediğim gibi olmasa da şamp. olarak tamamladm.. şimdi 2. sezonum mükemmel gidiyo takım..

erdal12
10.Ocak.2007, 09:03
taktık guzele benzıo deneyelım bı

KaF KeF
19.Ocak.2007, 05:47
Linkler Çalşımıyor:S

chingy_31
19.Ocak.2007, 05:58
taktik gzl ama şimdi uygulamadan bişi sölemek istemmiorum bnc böle bi taktikle forvet tek başına kalıo ve forvetin tek başına kalması demek atak eksiklii demek bnce ama yinede bi denicem eline sağlık.bazı taktikler ne kadar teknik açıdan uygun gözükmese de çok başarlı olunabilinio

HortLak11
04.Mart.2007, 18:18
milli takımlar seviyesinde denenebilir.

kursatoguz
17.Mart.2007, 22:49
az sonra denicem taktigi :) 3.cu sezonumun basındayım ve oyuncularım cok iyi ! taktigi denedikten onemli maclarımı , kadromu , puan tablosunu yazarım..
simdiden sagol taktik için

kursatoguz
24.Mart.2007, 02:33
taktigi denedim :) oyuncular alısamadı desem yeridir heralde.avrupada ise crusher v1'i kullanıdıgım için pek bi istikrar yakaladıgım soylenemez dogrusu , yinede eline saglık
ligde 4.cu oldum
ama Turkiye kupası ve uefa'dada muthis bir mucadeleye girdigim için gerek fikstur dezavantajı , sakat ve cezalı oyuncuların cok olması yuzunden , istedigim verimi alamadım. ama dedigim gibi taktik kotu demiyorum ,zaten diyememde dunya kupasını kaldırmıssın bu taktikle ;)

samichbacktash
26.Mart.2007, 06:40
linkler ölmüş sanırım bi bakarsanız ssevinirim..

mersinlivolkan
27.Mart.2007, 01:26
teşekkürler kardeş.Eline sağlık

ByRizeLy
13.Nisan.2007, 17:11
valla hocam taktiklerini rize sporda deniyorum kulup tarihinin en basarılı sezonu oluyor. Ligin ilk haftaların taktik arayısındayım gelen giden yeniyodu.. senin taktikleri denedim özelliklede deplasman taktiği.. Rize küçük takım oluğu için iç dış onu denedim adamlar bastırıyo golleri biz atıyoruz.. ilerleyen haftalarda takım kendine güvenmeye başlıyo o zamanda klasik taktiğe alıyorum gollu balibiyetler geliyo.. Rizede başarı getiren tek taktik senin verdiklerin..
güzel ayarlarmısın saol
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://img156.imageshack.us/img156/8416/rizekonyasb8.jpghttp://img156.imageshack.us/img156/6083/rizefenernv2.jpghttp://img172.imageshack.us/img172/2830/ankararizenc9.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://img156.imageshack.us/img156/4610/gsrizejo6.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://img156.imageshack.us/img156/8914/taktik1nm3.jpghttp://img211.imageshack.us/img211/2600/taktik2vm1.jpghttp://img172.imageshack.us/img172/5559/taktik3do9.jpg

Kullandığım Taktikler
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ve 34. Hafta Sonunda PUAN DURUMU

http://img156.imageshack.us/img156/1856/puandurumuta0.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Tek KelimeSüper Taktikler Hazırlamıs Arkadaş

nerazzuri
13.Nisan.2007, 22:53
Taktiği denedim ve muhteşem bir sonuç var ortada.

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=58090

İşte bu linkte.

Fenerbahçe ile ;

İlk sezon tam 5 kupa.
Uefa Kupası , Avrupa Super Kupası, Türkiye süper kupası,Fortis,Ve Lig.
2.Sezon
Avrupa sÜper kupası ve Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu. Fortis de ise Final.

rameryem
14.Nisan.2007, 19:06
arkadaşlar taktiği 8.0.2.ile deneyen oldumu

ByRizeLy
14.Nisan.2007, 20:50
ben 8.0.2 ile oynuyorum sonuçlar yukarda

cngzhnozkan
16.Nisan.2007, 00:30
Bu taktiklr güzel sonuçlar alıyorumda .. Attak oyuncuyu hangisini seçicez bi onu ayarlıyamıyorum ??

MK14
13.Mayıs.2007, 05:04
Çok güzel taktik bana göre.
EURO 2008'de Türkiye ile oynadım bu konuyu görmeden :D

Gruplarda, İspanya, Almanya ve İsviçre vardı. Almanya ve İspanya maçında bu taktiği kullandım.
İspanya ile 1-1 berabere kaldım, Almanya'yı 2-1 yendim. Çeyrek Final'de rakibim İngiltere'ydi.
Yine 2-1 yendim. Yarı final'de rakip Hollanda'ydı. Atak oynayan bendim ama son vuruşlarm etkili değildi 3-1 yenildim. Olsun taktik güzel yine de...

Fenerbahçe'de de birçok defa denedim ama gol yerdim ama gol de atardım. Sorunun neyde olduğunu bilmiyorum ama :D

kadrom buydu.

GK: Volkan
DR: Gökhan G.
DL: Carlos
DCS: Edu-Lugano
DMC: Deniz
MC SAĞ: Mehmet Aurelio
MC SOL: Alex
AMR: Deivid
AML: Farfan
FC: Mehmet Yıldız

Bence DMC'De ve GK'De sorun vardı :)

howarda3
13.Mayıs.2007, 06:20
atak oyuncu olarak kimi seçiyoruz?

badimadi
20.Mayıs.2007, 02:54
İndirdim,sonuçlarını en kısa zamanda yazacağım

kazmavs
21.Mayıs.2007, 02:07
atak oyuncu olarak FC mevkisinde oynayan oyuncuyu sececeksiniz

@QsmAneLka

kalecin benimde kullandıgım kaleci dm olarak aurelio cok iyi olurdu sag mc olarakta maldonadoda olur transfer yapıcaksan linderoth/murat duruer cok büyük takımlara karşı bile cok başarılı maçlar cıkarabilcek kapasitede özellikleri war

Clayman
06.Ağustos.2007, 21:43
Taktik iyi güzel de sürekli olarak bir sorun var. Oyuna hakim olamıyorum nedense. Rakip takımın hakimiyeti sürekli oalrak % 60larda geziyor. Ve pas yüzdem de oldukça düşük. Bu iki sorunu halledebilirsen daha güzel olacaktır bence...Emeğine sağlık...

S-B-Z
01.Ekim.2007, 18:49
2008 için denediğim en güzel taktik diyebilirim.Teşekkürler.Welet pas yüzdesiyle ilgili olarak kendin deneme yanılma yapabilirsin.Taktiği geliştirmek senin elinde.Hangi takımla oynuyosun?

Corpus
02.Ekim.2007, 02:52
total dominasyon taktiğinin modifiye edilmişi gibi geldi bana

ayrıca wedersonu oynatabildiğimizi bilmiyordum

juanov
03.Ekim.2007, 09:22
total dominasyon taktiğinin modifiye edilmişi gibi geldi bana

ayrıca wedersonu oynatabildiğimizi bilmiyordum

taktiği incelemedim ama bu diziliş oyunun en favori dizilişlerinden biri hemen total dominasyona benzetmeyelim

Rais
04.Ekim.2007, 22:02
Schalke de Klasik taktiği kullanıyorum.Ligde 40 maçtır yenilmiyorum.2nci sezonun 20nci haftası bitti 18 galibiyet 2 beraberlik var.Alman ligi basit oldugu için taktik üzerinde bir şey demiyorum ama yaptığım büyük karşılaşmalarda işe yaramadı.Chelsea le 4 maçta 3 yenilgi 1 beraberlik , İnter ile 4 maçta 3 yenilgi 1 beraberlik.İstersenız kadroyu da paylaşabilirim.

puskas
05.Ekim.2007, 01:05
schalke ile 3-5-2 oynarsan dwr-dwl li sistemde amcdeki oyuncu free role rakitic.avrupadada ligtede istediğin başarilara ulaşabiilirsin.

bilkentfenfac
05.Ekim.2007, 11:07
arkadaslar bu taktigi gorunce yaziyim dedim. benimde favori dizilisim bu. fakat ben bi turlu basarili olamadim. bu dizilisle topu cok ayaginda tutamiiorsun. forvet cok yalniz kalior.
sen bu taktikte amr ve aml'ye ok koymamissin. ilerde teteri kadar cogalabiliormu takim. ayrica takimin top tutamadigina dair mesajlar biraz gozumu korkuttu.
oyunda barca bu tdizilisle oynuor adamlar inanilmaz top yapior. benim dizilis neden yapamior anlamiorum. devamli instructions ile oynuorum ama bi turlu basarili olamadim.
cevabinizi bekliorum simdiden tesekkurler.

batunaydurann
05.Ekim.2007, 15:57
teşekkürler emeğine sağlık gzl taktik gibi görünüyorrr!:D off nerde bu fm 09:D

Razor332
07.Ekim.2007, 09:02
indirip bursasporda deniyeceğim

furkanov
07.Ekim.2007, 23:56
bütçem 100.000 amrl oyuncu arıyorum.....
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler......

GReeN BeReT
07.Ekim.2007, 23:58
bütçem 100.000 amrl oyuncu arıyorum.....
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler......
Bu bölümde bu gibi şeyler hakkında bilgi bulman zor olur.
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=52446&page=71
Buraya yazarsan daha kısa bir vakitte cevap alırsın.İyi oyunlar.

M1ylanger
13.Ekim.2007, 21:40
Bu Barcelona'nın ilk sezonundaki ev sahibi taktiği :) yinede eklentiler işe yarayabilir paylaşım için sağol.