PDA

View Full Version : Ters Yaşam

e_mali
21.Kasım.2003, 20:30
Yasamin en tatsiz tarafi sona eris seklidir. Süphesiz ki
yasami tersten yasamak daha güzel hatta mükemmel olurdu.
Nasil mi ?
Cami'de uyaniyorsunuz. Bir tahta sandik içersinde,herkes
karsinizda saf durmus,iyiliginize dua ediyor ve tüm haklar helal edilmis vaziyette.
Tabuttan dogruluyorsunuz, yasli, olgun ve agirbasli olarak.
Herkes etrafinizda, büyük bir itibar,iltifatlar,çocuklar torunlar hepsi hazir.
Arabaniza kurulup evinize gidiyorsunuz. Dogar dogmaz devlet maas bagliyor, aylik veya üç ayda bir maasinizi aliyorsunuz. Ne güzel, hazir maas, hazir ev...
Altmisli yaslara kadar hersey garanti, huzur içinde yasiyorsunuz.
Sagliginiz gittikçe düzeliyor.Kaslar güçleniyor, kuvvetleniyorsunuz.
Bir gün çalismak istiyorsunuz ve ise ilk basladiginiz gün size hosgeldin hediyesi olarak bir plaket ve altin kol saati veriyor patronunuz..
Ve Genel Müdürlük veya bunun gibi yüksek bir makamdan tecrübeli bir insan olarak ise basliyorsunuz. Herkes karsinizda elpençe divan... Vücudunuzda da bazi hosa giden hareketler de basliyor Gittikçe zayifliyor forma giriyorsunuz Diger hormonal Aktiviteler artiyor, fevkalade..... Aman ne güzel günler basliyor... Derken birgün patron size artik Üniversiteye gitsen daha iyi olur diyor. Bu arada Babaniz ortaya çikmis, "fazla çalistin"diyor "artik evedön, isi birak, okumaya basla, harçiligin benden olsun..."
Keyfe bakar misiniz ?
Okudugunuz dersler gittikçe kolaylasiyor Ekmek elden su gölden bir dönem basliyor. Partiler, Diskotekler, Kizlarin sayisi artiyor.Derken Anne ve Babaniz sizi götürüp getrmeye basliyor, araba kullanma derdi de yok artik... Günün birinde sizi okuldan da aliyorlar, evde otur,keyfine bak, oyuncalaklarinla oyna" diyorlar...
Mamaniz agziniza veriliyor, zaman zaman altinizi bile temizliyorlar, hatta bu durum aliskanlik yaratiyor ve hiç tuvalet kullanmamaya basliyorsunuz.
Derken Anneniz bir gün size süt verme kararini aliyor ve baska bir keyifli dönem basliyor. Mama artik her yerde, her an ve en taze seklinde hazir.
Bir gün karanlik ilik ve sicak bir ortama giriyorsunuz.
Beslenmek için agzinizi açmaya dahi gerek yok, bir kordondan besleniyor sicacik yumusacik gürültü ve patirtisiz bir ortamda yasiyorsunuz.
Küçülüyor, küçülüyor, ufacik bir hücre halini aliyorsunuz.Ve günün birinde müthis keyifli bir orgazm ile hayatiniz bitiyor....
Nasil ama ; ISTE YASAMAK

e_mali
21.Kasım.2003, 20:32
Ne güzel olurdu di mi? (i)

imanSız
21.Kasım.2003, 22:44
Valla öyle bakmamıştım ama burdan hoş duruyor...

canadali_2002
23.Kasım.2003, 11:02
ewet degisik bi olay yaww

ToFy
24.Ocak.2004, 17:24
başka yerde okumuştum yine okuyunca hoş geldii.....imkansızlar her zaman çekicidir :mrgreen:

Cengo
27.Ocak.2004, 20:16
Kıssadan hisse,hayatın değerini anlayalım ..

Addolorato
05.Ocak.2008, 02:11
Keşke Böyle Olsaydı Hayat valla ne güzel olurdu :D

Sir FRD
05.Ocak.2008, 02:29
bu açıdan bakmak güzel:D

Ama bir de 30'lu yaşlarda Filistin'de yaşayan bir insan için düşünün bunları

World Hollow o1
05.Ocak.2008, 02:37
pek sarmadı bu hayat beni.

Bekq
05.Ocak.2008, 02:38
Yuh Eralp Yuh.Kaç sene be.Yuh.

Nedvedmania
05.Ocak.2008, 03:03
Yuh Eralp Yuh.Kaç sene be.Yuh.

sakin ol yahu ne bu tepki. Ne olmuş kaç sene önceki konu olduysa. Parçanın son kullanma tarihimi var. beğenmiş mesaj atmış sadece.

Bekq
06.Ocak.2008, 05:48
sakin ol yahu ne bu tepki. Ne olmuş kaç sene önceki konu olduysa. Parçanın son kullanma tarihimi var. beğenmiş mesaj atmış sadece.
Bende aynı şeyleri yaptığımdan uyarı aldığımı hatırlıyorum.Ondan aşırı tepki verdim.;;)

World Hollow o1
07.Ocak.2008, 14:15
sen böyle şeyleri yaptın ama arkası arkasına yaptısaysan sorun var.

ama Eralp bir konuyu beğenmiş atmış mesaj, her eski yıllanmış ( 2 ) konulara mesaj atarsa oda uyarılır tabii ki.