PDA

View Full Version : Hangi takıım'ın menajeri olayım?

wolfson
24.Kasım.2006, 01:22
arkadaşlar bu alan takım bulma alanı olarak düşündüm benimle birlikte bir çok kişi takım bulamıyor;bulamıyor derken hangi takım olsam diye düşünüyor kendiniz için iyi olan kazanmaya aç takımları buraya yazarsanız sevinirim bence gerekli bi konu ilginizi beklerim ben ve diğer takım bulamayanlar için.!!!

DisCo
24.Kasım.2006, 01:49
Konunun yeri Genel Tartışmalar olsada yapacağımız yorumlar bir rehber niteliğide taşıyacak neyse o kısımla ilgilenenler olacaktır.

Takım seçme olayını bölümlersek daha mantıklı olur.

Tuttuğumuz takımlarla başlarız genelde veya tutmadığımız ancak gönlümüze hoş gelen takımları seçeriz.

Başlık anlam olarak detay istesede ben şunu şunu seçin böyle olur demeyeceğim. Ancak imkanım bol olsun derseniz büyük takımlardan herhangi birini, imkanım olmasın ben yoktan varolacağım derseniz daha sıradan takımları seçebilirsiniz.

Benim takımımı sorarsanız. Tottenham ile oynuyorum. İngiltere ligi iyi gelir getiren bir lig. Takımın oyuncuları genç ve kaliteli. Transfer açısından bütçede yeterli. Sorunsuz ilerliyorsunuz.

wolfson
24.Kasım.2006, 01:56
Konunun yeri Genel Tartışmalar olsada yapacağımız yorumlar bir rehber niteliğide taşıyacak neyse o kısımla ilgilenenler olacaktır.

Takım seçme olayını bölümlersek daha mantıklı olur.

Tuttuğumuz takımlarla başlarız genelde veya tutmadığımız ancak gönlümüze hoş gelen takımları seçeriz.

Başlık anlam olarak detay istesede ben şunu şunu seçin böyle olur demeyeceğim. Ancak imkanım bol olsun derseniz büyük takımlardan herhangi birini, imkanım olmasın ben yoktan varolacağım derseniz daha sıradan takımları seçebilirsiniz.

Benim takımımı sorarsanız. Tottenham ile oynuyorum. İngiltere ligi iyi gelir getiren bir lig. Takımın oyuncuları genç ve kaliteli. Transfer açısından bütçede yeterli. Sorunsuz ilerliyorsunuz.

arkdaşım konuyu pek beğenmemiş gibisin yinede sağol yorumyaptığın için.bak sen bi takkım söledin benim aklımdan geçmiyodu iyi oldu ama almıcam.arkdaşlarda böle takımlar sölesinler hem bizim için hem benim gibiler için iyi olur yinede sağol.:smismileyiw2:

BeeTLeJuiCe
24.Kasım.2006, 02:05
Öncelikle konu'nun yerinin genel tartısmalar olduğunu belirteyim birde Yönetici arkadaşlara önerim geçen senelerde takım önerileriniz diye bir başlık vardı bu başlıkta taşınarak sabitlenebilir.

Sana Napoli'yi öneririm takımın kadrosu yeterince kaliteli bir ka takviye ile takımla iyi işler çıkarabilirsin. Transfer bütçesi 9milyon€ civarı bu miktarı maaş bütçesi ile dahada artttırabilirsin.

wolfson
24.Kasım.2006, 02:10
Öncelikle konu'nun yerinin genel tartısmalar olduğunu belirteyim birde Yönetici arkadaşlara önerim geçen senelerde takım önerileriniz diye bir başlık vardı bu başlıkta taşınarak sabitlenebilir.

Sana Napoli'yi öneririm takımın kadrosu yeterince kaliteli bir ka takviye ile takımla iyi işler çıkarabilirsin. Transfer bütçesi 9milyon€ civarı bu miktarı maaş bütçesi ile dahada artttırabilirsin.
arkdaşım saol ya bende bir an böle üzülmüştüm yine yararlı bişey yapamadım diye :icon_biggrin: haklısın bu konu sabitlenebilir ne de olsan benim aklımdan çıktı(espiri olsun istedim):icon_biggrin: takımın için saol iyi bir takım iyi açıklamışsın denicem saolasın...

LaKe
24.Kasım.2006, 03:10
Bu bölüm, oyun ile ilgili rehber bölümüdür. Takım Önerileriniz diye sabit başlık oluşturulacaktır...

Konu GMA'ya gider.