PDA

View Full Version : Takım Önerileriniz

Pages : 1 [2]

JunkChorn
02.Ağustos.2007, 10:52
Sana Paris Saint-Germain i öneririm finans sağlam oyuncular iyi orta sıra hedefliyor fransa sağlam lig

Sağol PSG'yi denemedim.Orta sıra olması güzel.

aradıgın takım kesinlikle son transferleri yapılmış halindeki totteham..orta sıralar hedefi ama 2 iyi transferle şampiyon yapabilirsin..veya arsenali dene derim..cvbını bekliyorm memnun olup olmagını.

Tottenham çok başarılı geliyor bana ama orta sıra hedefliyorsa deneyebilirim.

Çok sağolun beyler önerileriniz için,eğer gerçekten bir takıma girsem 10sezon oynarım kesintisiz..Oyundan tamamen soğumamak için mutlaka bu tip bişey lazım.

SiR ToMaSRoSiCkY1
02.Ağustos.2007, 14:38
15 Gündür her akşam bir kariyer açıyorum , Türkiye,İtalya,İngiltere,İspanya,Almanya,Hollanda, Belçika,Rusya bu liglerden takımlarla oynadım..

Tam olarak aradığım şu:

Finansı iyi olsun transferde iyi oyuncuları almak zevkli geliyor bana..Lig gerçekten farketmez ama ligde orta sıralara oynasın..Ligden düşmemek için de değil çünkü amacım orta sıralardan şampiyon olmak..

Takımda bir yada iki tane bile oyuncu olsa çook iyi olur.

Man.City,Newcastle,Lazio,HSV bunlarla en az 4 sefer başlangıç yaptım..
Hep bıraktım..

son olarak bilgisayarım iyi,5 - 8 - 10 tane lig açabilirim.

Oğulcan Lille'ye git.Kaliteli kadrosu var.İlk sezon avrupa maçları yok.Sağlam bir kadro kuracak kadarda iyi bir finansları var.32.000.000£ civarı bir para.Yaklaşık 60.000.000 $ yapıyor.

dead game
02.Ağustos.2007, 20:11
bence psv transfer bütçesi 26 mn kadaar afellay ve asiati ile bir servet kazanabilirsiniz ayrıca teknik kadro çok iyi

RoNNiE91
02.Ağustos.2007, 20:22
Arkadaşlar ben şöyle orta derece yada biraz üzerinde olabilecek bir takım arıyorum.İlk senede Şampiyonlar Ligi veya UEFA'ya gidebileceğim.Şu takımlar var ama karar veremedim.

tottenham
hamburg
zaragoza
saint-etienne
wolfsburg

Daha başka önerileriniz varsa yazar mısınız?

Yok mu bana önerebileceğiniz takımlar? :icon_frown:

Cyzio
02.Ağustos.2007, 20:24
Almanya ligi oynama çok basit.Bielefeld ile bile şampiyon olursun en geç 2.sezon, o kadar söyleyeyim yani.:)Tottenham'ı bence bi dene Burak, çok zevkli oluyor ayrıca Manchester City'de öyle.Kısaca Premier Lig'den şaşma derim ben..:D

ForeverGs
02.Ağustos.2007, 20:48
Ben Tottenham da mutluyum huzurluyum başarılıyım :)
http://img181.imageshack.us/img181/9572/adsasd5.jpg

http://img386.imageshack.us/img386/1176/tthhmmbe1.jpg

C h A o S
02.Ağustos.2007, 21:11
15 Gündür her akşam bir kariyer açıyorum , Türkiye,İtalya,İngiltere,İspanya,Almanya,Hollanda, Belçika,Rusya bu liglerden takımlarla oynadım..

Tam olarak aradığım şu:

Finansı iyi olsun transferde iyi oyuncuları almak zevkli geliyor bana..Lig gerçekten farketmez ama ligde orta sıralara oynasın..Ligden düşmemek için de değil çünkü amacım orta sıralardan şampiyon olmak..

Takımda bir yada iki tane bile oyuncu olsa çook iyi olur.

Man.City,Newcastle,Lazio,HSV bunlarla en az 4 sefer başlangıç yaptım..
Hep bıraktım..

son olarak bilgisayarım iyi,5 - 8 - 10 tane lig açabilirim.

Arkadaşım sana West Ham'ı öneririm.Bütçesi ve kadrosu güzel.Dean Ashton ve Bellamy gibi üst düzey forvetlerin var.ilk sene bende yanılmıyorsam ikiside gol krallığında ilk 2 sıradaydı:). Ljungberg,parker, Kieon Dyer, Luis Boa morte A.Ferdinand ve Robert Green diğer iyi oyuncuların.Özellikle R.G. kalede süper.Bİr de Mark Noble gibi çok iyi bir genç oyuncun var.Ben 2.sene Chelsea'ye satmıştım ama ilk sene bende iyi işler çıkarmıştı.İyi bir taktik kurarsan takıma ilk sene avrupa kupalarına katılırsın.

Ben şu anda 5.sezonumdayım ve çok zevk alıyorum.

Önceden yazdığım bir mesajdan alıntı..

Hatırlamıyorum ama heralde 2016 bırakmıştım.West Ham bence aradığın takım.

forzafedo
02.Ağustos.2007, 22:36
slm arkadaşlar
yaw artık bıktım bub oyundan deme derecesine geldim oyunu açıyorum bi takımla başlıorum ama artık sarmıyor delircem oynamak da istiyorum ama bir türlü olmuyor :(
bana öle bi takım önerin ki önemli liglerden birinde olsun berbat bi takım olsun kadro olarak falan ama transfer yapabilceğim 15-20 milyon dolar civarı bi bütçesi olsun :)
lütfen artık yardım edin bu kardeşinize :((

ultraslanerdem
02.Ağustos.2007, 22:43
Wigan'ı al derim. Hem İngiltere Premier'de hemde bütçesi 20 Milyon civarı. Kadrosu o kadarda kötü değil ama takviye yapman lazım. İnan zevk alırsın...

ForeverGs
03.Ağustos.2007, 02:41
slm arkadaşlar
yaw artık bıktım bub oyundan deme derecesine geldim oyunu açıyorum bi takımla başlıorum ama artık sarmıyor delircem oynamak da istiyorum ama bir türlü olmuyor :(
bana öle bi takım önerin ki önemli liglerden birinde olsun berbat bi takım olsun kadro olarak falan ama transfer yapabilceğim 15-20 milyon dolar civarı bi bütçesi olsun :)
lütfen artık yardım edin bu kardeşinize :((

Sunderland..
kesinlikle dene ve gör dediklerini okuyunca kafamda hemen sunderland aklıma geldi
transfer için parası war eger gerekli transferlerini yapmassan küme düşer ama yaparsan tam istedigin zorlu orta sıraların üstlerine dogru yükselen bir klüp olursun.dene ve cvp at

forzafedo
03.Ağustos.2007, 06:20
Şimdi Sunderland i alcam bakalım ne olcak :)

MURATTAYMAZ
03.Ağustos.2007, 07:00
tothenham la oynamak çok zevkli oluyo.denemeye değer.beklentiler çok yüksek degil.kadrosu çok mükemmel.finansı çok iyi.

forzafedo
03.Ağustos.2007, 07:21
ya forevergs arkadaşım bana sundurlend i aldırdın ei hoş güzel de tam dediğim gibi üst düzey lig de kadrosu çok ei olmayan bi takım ama ben 15-20 milyon dolar parası olsun da transfer yapayım dedim bu takımda 5 kuruş yok :s :( ne biçim iş bu yaw :)

ShevAnil
03.Ağustos.2007, 07:28
Sunderland'ın mı 5 Kuruşu yok ?? 20 - 25 milyon euro transfer bütçesi olması lazım.. Ayrıca Kenwyne Jones Adlı Forvet Hiç Bir İşe Yaramıyor 15 milyon euro civarına satabilirsin..

sitte
03.Ağustos.2007, 07:32
İngiltere Ligi'nde en kötü takımda bile 15 trilyon garanti bulunuyor...

forzafedo
03.Ağustos.2007, 07:32
acaba daha sonra tv geliri falan die mi gelio o bütçe?? şu an 1 ay falan falan geçti daha da külüp 1-2 milyon borçda... o dediğin adamı satacam zaten çünkü başka yolu yok onun yerine iki genç alsam ondan çok iş yapar :)

Abazhanzo
03.Ağustos.2007, 07:42
arkadaşlar barça manchester gibi zirvedeki takımlarlar başlamayı sevmeyenlere
atletico madrodi önerebilirim hem de şiddetle :D
takımın öncelikle iyi bi kadrosu var fm den biraz anlıosanız ve kilit oyuncuları satmazsanız ilk 4 e girip şampiyonlar liginin yolunu tutarsınız
kilit oyuncular:
*agüero --takımı almamın tek sebebi forvet arkası oynamasına rağmen ilk sezon 45 gol attı
*forlan- *leo franco-*luis garcia

yalnız defansa takviye şart aklınızda bulunsun

ForeverGs
03.Ağustos.2007, 08:45
ya forevergs arkadaşım bana sundurlend i aldırdın ei hoş güzel de tam dediğim gibi üst düzey lig de kadrosu çok ei olmayan bi takım ama ben 15-20 milyon dolar parası olsun da transfer yapayım dedim bu takımda 5 kuruş yok :s :( ne biçim iş bu yaw :)

nasıl yaw ben aldıgımda 18M bütçe verdiler üstelik bunu ligden düşmemek için verdiler :s
oyuncuları satıp ucuz genc al tam istediğin gibi olur oturmamıs kadroyu oturtmak daha zevkli ;)
ilk sezon toparlayamasan bile 2.sezon toparlayıp avrupayı zorla cok zevkli hele birde bir gün şamp yapma hayali.tam bi managerlik!

Hugo
03.Ağustos.2007, 18:30
Sunderland'i alın. Ekstra bütçe bile veriyorlar. Şu an Ortak Kariyerimizde 35 Milyon Euro harcadım trasnfere:D

texas304
03.Ağustos.2007, 20:20
Uzun soluku ve zevk alabileceğim transfer bütçesi 20M euro olan bir takım önerir misiniz

sitte
03.Ağustos.2007, 20:22
Lile'yi al 70 trilyon falan vardı sanırım ben almıştım....

texas304
03.Ağustos.2007, 20:26
Lile'yi al 70 trilyon falan vardı sanırım ben almıştım....

Başka varmı Lille fazla zevkli gelmemişti.

RoNNiE91
03.Ağustos.2007, 20:27
Uzun soluku ve zevk alabileceğim transfer bütçesi 20M euro olan bir takım önerir misiniz

Manchester City,inanılmaz bir bütçe var ve 4 büyük kulüp zincirini kırıp ilk 4'e girme yarışı çok zevk veriyor.

ForeverGs
03.Ağustos.2007, 20:42

Villareal. ;)

DailyWalker
05.Ağustos.2007, 02:28
Merhaba arkadaşlar,

çok iyi bir menajer değilim ve gittiğim (Tottenham,Everton,HSV) gibi kulüpleri şampiyonluk yarışına pek sokamıyorum ama avrupa kupalarında çeyrek-yarı-final'e vs. getirebiliyorum ligide 4-10 arası bitiriyorum genelde böyle takımlarda.

Acaba kendimi geliştirebileceğim vede orta sıralarda başarı bekleyen en iyi yani kendimi en iyi geliştirebileceğim kulüp hangisi Paris Saint-Germain diyenler var yazılardan okuduğum kadarıyla Paris Saint-Germain iyimidir istediğim özellikler için ?

Çünkü bu sefer böyle ortalarda derece yapıp oyunu vs. iyice çözüp bi' kulüpte 3+ yıl kalmak istiyorumda :) bol bol taktik denemek için vs. yeniden yeniden kariyer açmıyım :)

Cyzio
05.Ağustos.2007, 02:31
Merhaba arkadaşlar,

çok iyi bir menajer değilim ve gittiğim (Tottenham,Everton,HSV) gibi kulüpleri şampiyonluk yarışına pek sokamıyorum ama avrupa kupalarında çeyrek-yarı-final'e vs. getirebiliyorum ligide 4-10 arası bitiriyorum genelde böyle takımlarda.

Acaba kendimi geliştirebileceğim vede orta sıralarda başarı bekleyen en iyi yani kendimi en iyi geliştirebileceğim kulüp hangisi Paris Saint-Germain diyenler var yazılardan okuduğum kadarıyla Paris Saint-Germain iyimidir istediğim özellikler için ?

Çünkü bu sefer böyle ortalarda derece yapıp oyunu vs. iyice çözüp bi' kulüpte 3+ yıl kalmak istiyorumda :) bol bol taktik denemek için vs. yeniden yeniden kariyer açmıyım :)

Evet PSG ile uzun yıllar çalışabilirsin ancak Fransa ligi sıkabiliyor.İngiltere'den istemiyorsun sanırım bu yüzden PSG dışında Fiorentina, Zaragoza, Lazio, Atletico'yu öneririm sana;)

DailyWalker
05.Ağustos.2007, 02:58
Evet PSG ile uzun yıllar çalışabilirsin ancak Fransa ligi sıkabiliyor.İngiltere'den istemiyorsun sanırım bu yüzden PSG dışında Fiorentina, Zaragoza, Lazio, Atletico'yu öneririm sana;)

sağoalsın hocam önerin için , İngiltere gerçekten harika çok renkli geçiyor ama oradaki takımlar illa başarı istiyor ve kontrat bitiminde yolluyorlar kontrat istesemde..

İtalya pek istemiyorum zekvsiz geliyor bana ben bi' PSG ile başlıyım çalışmaya :)

ForeverGs
05.Ağustos.2007, 05:52
ya ingiltere fransa almanya italya ispanya ve turkiye ligleri dışında onerdiğiniz 3 5 takımın şapiyonluk için yarıştıgı taraftarların oldugu ateşli bir lig ve takım soylermisiniz?
arjentin portekiz brazilya ilk aklıma gelenler fantezik bir öneriniz var mı??

Wesley Sneijder
06.Ağustos.2007, 05:13
ya ingiltere fransa almanya italya ispanya ve turkiye ligleri dışında onerdiğiniz 3 5 takımın şapiyonluk için yarıştıgı taraftarların oldugu ateşli bir lig ve takım soylermisiniz?
arjentin portekiz brazilya ilk aklıma gelenler fantezik bir öneriniz var mı??
Rusya... Zenit çok zevkli oluyor. Spartak Moskova da zevkli olabilir.

ForeverGs
06.Ağustos.2007, 07:48
Rusya... Zenit çok zevkli oluyor. Spartak Moskova da zevkli olabilir.

karar veremedim :) zenit mi alsam spartak mı. Cska yı onermemişsin bi nedeni var mı?

barahir
06.Ağustos.2007, 08:06
Eğer oyuncu yetiştirmek istiyosanız PSG'yi öneririm.. Sakho, Sankhare, N'gog gibi oyuncuları yetiştirmek çok hoşuma gitti benim..

ForeverGs
06.Ağustos.2007, 08:28
Spartak Moskovayı seçtim hayırlısı :)

ShevAnil
06.Ağustos.2007, 08:33
Cska Çok Baş Ağrıtıyor, Ayrıca Nedendir Bilemiyorum CSKA ile başarılı Olamadım Bir Türlü.. Bence Oyundan Zevk Alıcaksan ve Rusya Ligi Diyorsan Spartak Moskova En İyisi ;)

kaiserkaan
07.Ağustos.2007, 06:57
Ben yeni bir oyun actim ve 2 sezondur Lille ile oynuyorum basta iyi butce veriyor orta sahasi falan iyi fakat transfer parasini basta dibine kadar harcamamak gerekiyor cunku ileride maddi sikinti bas gosteriyor. Yonetmesi zevkli bir taim Tavsiye ederim.

scar face
07.Ağustos.2007, 07:18
Porto ve total dominasyon...:)

juanov
07.Ağustos.2007, 09:05
yeni heyecanlar arıyorsanız Asya veya İskandinav ülkelerinde kariyer açın derim çin hindistan avustralya norveç isveç danimarka finladiya izlanda bu ülkelerin hepsinde oynadım ve çok zevkli

emrekzl
07.Ağustos.2007, 21:31
arkadaşlar bana bi takım önerirseniz 2031 e kadar geldim artık o save bıraktım ama kenarda duruyo silmedim:D.Bana bütçesi orta halli gençleri kaliteli bir takım.önerilerinizde 2. ve 3.liglerden takımda olabilir yeni heyecan istiyorum:DŞİMDİDEN TEŞEKKRÜLER...

fb.mertcan
09.Ağustos.2007, 18:43
bence malatyaspor bank asyadaki en iyi takım o bana göre!!!defansın ortasına bir oyuncu alırsanız super olur!!!deneyin)(&+'!)

Storm
09.Ağustos.2007, 19:32
düşme mücadelesi istiyorum, finansı iyi olan bi takım önerir misiniz?

emrekzl
10.Ağustos.2007, 04:02
ben başladım finans olarak iyi olupta kulüp kötü olan takım bilmiyorum ama sarıyeri şiddetle öneririm ben finansal olarak problem yaşamadım şuan 1.ligdeyim geçen sene 720 kombine satmıştım bu sene 2500 kombine sattım mutheşem transferler yaptım play-of a kalırım diyodum ama şu an düşmemeye oynuyorum

Storm
10.Ağustos.2007, 05:50
tmm denerim saol...

ForeverGs
10.Ağustos.2007, 20:12
düşme mücadelesi istiyorum, finansı iyi olan bi takım önerir misiniz?

Wigan ;) veya reading

fyagiz
13.Ağustos.2007, 05:24
Arkadaşlar okadar iyi bir menejer değilim.Şampiyonlar Ligi veya Uefa kupasına giden,transfer bütçesi 10.000.000 £ ve üstü olan,kendimi geliştirebileceğim,çok üst sırada olmayan orta halli bir takım arıyorum.

Denediklerim:
Man City
Fiorentina
Galatasaray

drk21
13.Ağustos.2007, 05:48
Arkadaşlar okadar iyi bir menejer değilim.Şampiyonlar Ligi veya Uefa kupasına giden,transfer bütçesi 10.000.000 £ ve üstü olan,kendimi geliştirebileceğim,çok üst sırada olmayan orta halli bir takım arıyorum.

Denediklerim:
Man City
Fiorentina
Galatasaray

bence hamburg u bi dene van der vaart, kompany , de jong, trochowski gibi kaliteli oyuncular var. ister satarsın ister oynatırsın. takım intertoto da tek tur geçince uefa ya kalıyo

ayrıca trabzonsporu da alabilirsin 7-8M bütçe veriyolar oyun gerçekten zevkli oluyo ama avrupa kupalarına katılamıyo

Gangstaa
18.Ağustos.2007, 02:57
Eğer zorluk ve yarış içinde olmak istiyosanız Treviso yu alın derim.Ben 2 sezondur oynuyorum müthiş zevk aldım.İlk sezon transfer butcesi 500.000 € ben ilk sene oyuncu transfer etmedim ligi 2.sırada bitirip ust lige cıktım.Bence denemeye değer :)

Sirius Black
19.Ağustos.2007, 19:29
Total Dominasyon'a uygun bir adet iyi bütçeli takım önerecek olan ?

El Comandante
19.Ağustos.2007, 19:37
Arkadaslar "Avrupadaki" alt liglerden bir takim alip,kariyer acmak istiyorum.Bana önereceginiz bir takim var mi ?

Cyzio
19.Ağustos.2007, 19:39
Arkadaslar "Avrupadaki" alt liglerden bir takim alip,kariyer acmak istiyorum.Bana önereceginiz bir takim var mi ?

Nottingham Forest, Southhampton, R.Sociedad, Cavase..

Fietra 10
19.Ağustos.2007, 19:51

St.Pauli , Köln , Albinoleffe , Charlton , Las Palmas , Go Ahead ...

ama St.Pauli favorimdir .. :)

C h A o S
19.Ağustos.2007, 20:21
Bende çoğu kişinin tersine artık büyük takım yönetmek isitiyorum.Artık orta derecede güçlü takımları yönetmekten sıkıldım.Öyle takımlar bende çok stres yapmaya başladı.Artık keyifle takım yönetmek istiyorum.Revizyona gidebileceğim büyük takımlar arıyorum.

Cyzio
19.Ağustos.2007, 20:37
Bende çoğu kişinin tersine artık büyük takım yönetmek isitiyorum.Artık orta derecede güçlü takımları yönetmekten sıkıldım.Öyle takımlar bende çok stres yapmaya başladı.Artık keyifle takım yönetmek istiyorum.Revizyona gidebileceğim büyük takımlar arıyorum.

Son güncelemeyle birlikte Milan, Liverpool, R.Madrid güzel olabilir.Özellikle Milan'ı öneririm..

sinop
20.Ağustos.2007, 01:56
m.city ile fenerbahçe arasında tercih yapmam gerek sizce hangisi genç takım oluşturmak için daha iyi

inorax
20.Ağustos.2007, 02:19
Man. City tabiki.Alt yapıyla 2015 yılına kadar alınmadık tek kupa kalmadı.

celilsong
20.Ağustos.2007, 04:13
Kesinlikle kayserispor takımdaki gereksiz yabancıları satıp (iglesias,toledo,bide arjantinli defans vardı)yerlerine kallon kleberson cahais mika aaritalo ve defansı toparlayan bi adam(alpay) alınca ilk sezon şampiyonluk garanti.tabi doğru taktikle:D bkz.(4-1-3-2)

sinop
22.Ağustos.2007, 18:42
bana almanya liginden bir takım önerebilirmisiniz sampiyon olmak istiyorum

jay-jay
22.Ağustos.2007, 19:18
hsv,werder bremen,bayern,stutgart

maNga 33
22.Ağustos.2007, 21:07
benim takım önerim Paris Saint-Germain.PSGyi veritabanı güncelleşmesiyle ve Kimz'in taktiğini uygulayın çok başarılı olursunuz.

amasyali
22.Ağustos.2007, 23:01
Ben Galler ligindeki takımları öneririm . Ligin kalitesi çok düşük ve oyuncu almak zor oluyor ama ingiltere ve irlanda liglerinden yapacağınız ufak transferlerle çok kolay başarıya ulaşırsınız . İlk 3 avrupa kupalarında mücadele ediyor ve yabancı kısıtlaması yok :) Herkese öneririm ...

salim1994
22.Ağustos.2007, 23:11
bana almanya liginden bir takım önerebilirmisiniz sampiyon olmak istiyorum

Wolfsburgu Öneririm..

tanselfb
25.Ağustos.2007, 00:58
ingiltere premier ligten biraz takviyeyle şampiyonluğa oynayacak orta halli bi takım önerirmisiniz:)

GReeN BeReT
25.Ağustos.2007, 01:07
ingiltere premier ligten biraz takviyeyle şampiyonluğa oynayacak orta halli bi takım önerirmisiniz:)
Newcastle,Porsmouth'u deneyebilirsiniz.Özellikle Newcastle sakat oyuncuları iyileşince harika bir takım oluyor.Forvetlerinin değişik tiplerde olması da ayrı bir avantaj.

tanselfb
25.Ağustos.2007, 01:12
peki newcastle uefaya katılıyor mu?

GReeN BeReT
25.Ağustos.2007, 01:18
peki newcastle uefaya katılıyor mu?
Hayır katılmıyor.Eğer Uefa Kupası'na katılan bir takım istersen Everton'u deneyebilirsin.Tabi diğerlerine göre biraz güçlü takım onu da belirteyim.

tanselfb
25.Ağustos.2007, 01:19
ok tavsiyen için çok sağol;)

hakansukur
26.Ağustos.2007, 07:53
Atletico Madrid
fm 2007 nin ardından 2008 de de ilk olarak Atletico yu aldım...
Çünkü takımın belli bi mazisi var ama son yıllarda pek bi başarısı yok,bu tür takımları almayı hep sevmişimdir.Hal böyle olunca ortasıralardaki bi takımda beklenti çok yüksek olmuyor...Başarılı olursanız harika oluyor,orta sıralarda bitirnce ise kovulma gibi bi derdiniz kolay kolay olmuyor...Kendinizi oyunda geliştirebiliyorsunuz...
Atletico da harika bi takıma sahip oluyorsunuz,her mevkinin çok iyi adamları var üstelik yedekleri bile...
Bunun yanında zengin bir kulüp,transfer de yapabilirsiniz ya da elinizdeki adamlara teklif yağıyor satıp parasını kullanırsınız...
Ben ilk zezon Agüero yu İntere 50 milyon euro ya,Maxi Rodrigues i de 30 miluon Euro ya satıp,yerlerine normal kalitede 2 adam takviye ettim...
Büyük hedefler koymadığım bu ilk sezon,Şampiyonlar Liginde Çeyrek final oynadım,lig de de 3.lüğüm şu an garanti...

Size de tavsiye ederim,hem zevk alın hem kendinizi geliştirin...

ShevAnil
27.Ağustos.2007, 19:36
Fransa Liginde Lyon - Marseille Hariç iyi bütçesi Olan Orta Halli bir Takım Söylermisiniz
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Alman Ligide Olabilir :) Küme Düşmesi Beklenen veya Orta Sıralarda Olan bir takım.

jay-jay
28.Ağustos.2007, 06:05
PSG,Lille,Saint-Etienne

Raten
28.Ağustos.2007, 11:15
Efsane isimleri bünyesinde bulundurmuş olan bütçesi iyi kaliteli oyuncuları alabileceğim starları zorlayabileceğim taraftarına bağlı bir klüp söyleyebilir misiniz acaba :)

GReeN BeReT
28.Ağustos.2007, 11:25
İtalya Ligi'nden Napoli'ye bakabilirsin.Roberto Sosa uzun boylu bitirici bir forvetleri,Lavezzi gibi oldukça süratli bir oyuncuları var.Bildiğim kadarıyla transfer bütçeleri de iyi oluyor.Ayrıca geçmişlerinde Diego Maradona gibi bir yıldızı barındıyorlar ve 1988 - 1989 sezonunda Uefa Kupası'nı kaldırmışlar.Ayrıca tüm oyuncuları buradan al seçeneğinden Brezilya Ligi'ni aktif etmeni öneririm.Gerçekten çok ucuz ve muhteşem oyuncular çıkabiliyor.
Umarım yardımcı olmuşumdur.Başarılar ;)

Rais
29.Ağustos.2007, 02:47
italya da roma
ingiltere de portsmouth diyorum.Özellikle portsmouth kadro , transfer bütcesi olarak tatmin edici.

Belgorth
29.Ağustos.2007, 03:33
İngiltere Blue Square Premiere'de Torquay United var :)

Raten
29.Ağustos.2007, 04:43
Hepinize teşekkürler beyler.Napoli,Roma arasında kaldım Roma'ya karşı da özel bir ilgim olduğundan sanırım onunla açacağım bir oyun :) Napoli de fm 2009 da deneyeceğim 2.takım olacak :)

mpaker66
29.Ağustos.2007, 19:20
udinese diyorum süper kadro var bencee

fyagiz
29.Ağustos.2007, 22:41
Arkadaslar bana büyük bir takım önerir misiniz? Ya ŞL yada Uefa'ya gitsin. Ancak son birkaç sene içinde düşüşe geçen bir takım. (Örn Milan) Milan hariç öneriye açığım. Hiçbir takım çıkmassa muhtemel Milan la başlayacağım.

muzoadux
29.Ağustos.2007, 22:45
Bayern uefa ya gidiyor son bir kaç yıldırda düşüşte ama 2008 deki kadrosu süper

El Barto
29.Ağustos.2007, 22:47
Arkadaslar bana büyük bir takım önerir misiniz? Ya ŞL yada Uefa'ya gitsin. Ancak son birkaç sene içinde düşüşe geçen bir takım. (Örn Milan) Milan hariç öneriye açığım. Hiçbir takım çıkmassa muhtemel Milan la başlayacağım.

Valencia .

Rais
01.Eylül.2007, 00:20
şiddetle portsmouth diyorum :).Finans olarak ve kadro olarak gerçekten sağlam.

kadrolarında crouch defeo sol campbell utaka var.10 M$ ın üstünde transfer bütçen var.Yönetimden istekde bulunursan 40m$ üstü bir transfer bütçen oluyor.Olumsuz yönü iste takviye edilmedikce cok gol yeme sorunu var :).

Corpus
02.Eylül.2007, 05:32
Türkiye de süper lig veya bank asyadan önerileriniz neler çok zevkli olabilecek ?

Wolly
02.Eylül.2007, 20:34
evet beyler bende yeni kariyerime bank asya dan başlamak istiyorum.samsunspor u düşünüyorum ama sizce samsunspor la ilk seneden 1. lige çıkma ihtimalim ne kadardır??sizce alınabilecek bir takım mı yoksa başka bank asya takımları önerirmisiniz??şimdiden teşekkür ederim

GReeN BeReT
02.Eylül.2007, 20:49
evet beyler bende yeni kariyerime bank asya dan başlamak istiyorum.samsunspor u düşünüyorum ama sizce samsunspor la ilk seneden 1. lige çıkma ihtimalim ne kadardır??sizce alınabilecek bir takım mı yoksa başka bank asya takımları önerirmisiniz??şimdiden teşekkür ederim
Samsunspor'un büyük maddi problemleri var oluyor galiba başta.O sana sorun çıkartabilir.Eskişehirspor,Antalyaspor en rahat 1.Lige çıkartabileceğin takımlardır.

sakary Ali
02.Eylül.2007, 21:15

Sakaryasporr

Wolly
02.Eylül.2007, 21:58
cevaplarınız için çok teşekkür ederim dostlarım.antalyaspor ile başlamaya karar verdim.bu takıma alabileceğim oyuncu tavsiyesi olanlar varsa beklerim.bu arada 8.00 ile oynuoyorum

DenizlispoR
05.Eylül.2007, 06:22
arkadaşlar yabancı sınırlaması olmayan orta sıralarıma hedefleyen genç yetiştirebilceğim bir kulüp war mı.(Yüksek Bütçe tercihdir)Zorunlu deildir.

muzoadux
05.Eylül.2007, 06:28
Man City olabilir

DenizlispoR
05.Eylül.2007, 06:34
ingiltere hariç pls

muzoadux
05.Eylül.2007, 06:45
udinese o zaman yaş ortalamsı italyaya göre bir hayli düşük

DenizlispoR
05.Eylül.2007, 07:12
saol deneyeceğim

dead game
05.Eylül.2007, 07:43
arkadaslar bana 2. ligde ama transfer bütcessi çook iyi olan bir takım söyler misiniz?

muzoadux
05.Eylül.2007, 07:55
charlton u deneyebilirsin

fyagiz
05.Eylül.2007, 07:55
arkadaslar bana 2. ligde ama transfer bütcessi çook iyi olan bir takım söyler misiniz?
Q.P.R İngiltere 2. Liginde. Winner'i seçersen 20.000.000 Sterlin gibi büyük bir bütçe veriyorlar. O bütçeyle de artık şampiyon olamazsan zaten hiç seçme. :)

isimsiz
05.Eylül.2007, 09:36
cok iyi demesekte iyi diyebiliriz
vestel manisa

sinyor giunti
09.Eylül.2007, 16:59
Atletico madrid iyi kadrosu var forlanı satıp para klazanabilirsiniz iyi bütçeside var

Clayman
09.Eylül.2007, 17:44
Avrupa dışındaki bir kıtadan takım önerilerinizi bekliyorum:)

justdream
09.Eylül.2007, 23:51
fiorentina oynanabilicek en zevkli takimlardan birisi bence. ancak 5inci sezon sampiyon olabildim lanet inter ve ibrahimovic sayesinde, ama ilk sene uefa kupasi, ikinci sene lig kupasi, ucuncu sene sampiyonlar ligini aldim. sampiyonlar ligini 5inci sene de alip double yaptim. hepsinin otesinde 5inci senede 400milyon dolar butceye ulastim.

juanov
11.Eylül.2007, 00:22
Avrupa dışındaki bir kıtadan takım önerilerinizi bekliyorum:)

avustralyada adelaide utd ile kariyer yapabilirsin ama orda çok fazla kural var onun dışında çin de olabilir shaundong(yanlış yazdım ama böyle bişey) bu takım da iyi ama maddi yetersizlik çok fazla bu takımlarda

fyagiz
14.Eylül.2007, 20:07
silindi....:)

acivic
15.Eylül.2007, 01:30
Madrid ya da Barcelona'ya giden zorlu bir yol var. A.Coruna'dan başlayan...Deportivo La Coruna ile Riazor Stadı'nda sıkı bir macera, zoru seven her menajere haz verecek. Türkler'in çok sevilmesi de ayrı bir zewk. Gidin ve LA LIGA'ya kafa tutun...

Corpus
15.Eylül.2007, 01:42
ATD.BİLBAO nasıl olur alsam :D zevkli olurmu

hulucixxx
21.Eylül.2007, 22:36
atletico madrid.. süper bi kadrosu var.ilk sezon 120 gol atıp 70 gol yedim ligde.ama takımı full hücum oynattım.ikinci sezon 127 gol atıp şampiyon oldum.agüeroyu tek geçerim

goodydevil
27.Eylül.2007, 21:50
atletico madrid kesinlikle oyunun en zevkli takımlarından. beklentiler az olmasına rağmen ilk sezon elinizdeki kadroyla şampiyonluk potansiyeli taşıyor(oldum ordan biliyorum :D ) kadrosu gayet iyi sadece bir sağ beke ihtiyacınız olacak(ben bunu paulo ferrari'yle kapattım). transfer bütçesi fazla değil ama yapacağınız takviyeler için yeterli(takviye de lazım değil zaten :D )

celilsong
30.Eylül.2007, 02:32
Beyler Ben Para Sıkıntısı Olmayan yabancı sınırlamasının olmadığı bi takım arıyorum (ligi hollanda ve belçika dışında) Şimdiden tşk ederim

Oghuse
30.Eylül.2007, 02:34
celilsong;

Shakhtar Donetks deneyebilirsin..Ancak kaç yabancı sınırı olduğunu hatırlamıyorum..

ozgur.sener51
30.Eylül.2007, 02:57
ingiltere den leeds united ı alın coca-cola champion league 1 de oynuyor ve - 15 puanla başlıyor.beleş isim yapmış yaşlı oyuncularla 2 senede 1.lige çıkabilirsiniz. bütçe fena degil futbolcu da geliyor.
örnegin
soley , fortune , prso , pratley , kaebi , wanchope alın zaten kadroda lige göre kaliteli zevkli eglenceli bir kariyer oluyor.

serhatatamanEMU
01.Ekim.2007, 23:03
arkadaşlar cogu zmn buyuk takım almak yerıne orta sıra takımlarını daha cok tercıh edıyorum ve bana sorarsanız Udinesenın kadrosu super 3-5 takvıyeyle ılk bı kac yıl ıdare edebılır ve daha sonrasında buyuk yıldızlar alabılırsınız 2012 deyım we aımar d'alessandro joe cole luıs saha, huntelaar gıbı yılşdız oyuncular udınesede olabılıyo. ayrıca ıtalya lıgını nı sevmıyosanız HSV de ıyı bı oyun ıcın tercıh edılebılır.

M1ylanger
01.Ekim.2007, 23:17
Ben Bayern Munich derim.

Bayern'in transfer bütçesi gayet güzel ayrıca Almanya liginde olduğundan diğer ligdeki takımlara göre transfer yapmak daha kolay sebebi ise basit İngiltere liginde çalışma izni sorunu var , İtalya ve İspanyada AB dışı en fazla 3 oyuncu zorunluluğu var.Almanya liginde gördüğüm kadarıyla böyle bir sorun yok.Sadece kadroda altyapıdan 3 oyuncu bulundurma zorunluluğu var.

Son olarak altyapıdan gelen adamları çok iyi Silva , Ndjeng gibi.

texas304
02.Ekim.2007, 22:48
uzuk soluklu olabilecek ve kariyerden sıkılmıyacağım bir takım önerir misiniz?

GReeN BeReT
02.Ekim.2007, 22:56
Ajax Fc derim.2 sezon boyunca muhteşem bir kariyer oynadım.Takımdan ayrılmamın sebebi de takımdan sıkılmam değil kariyere başlarken hedefim olan İngiltere'de iyi bir takımdan teklif almamdı.Çok güzel bütçe veriyorlar ve kaliteli isimleri kadrona katabiliyorsun.

texas304
03.Ekim.2007, 01:21
Ajax Fc derim.2 sezon boyunca muhteşem bir kariyer oynadım.Takımdan ayrılmamın sebebi de takımdan sıkılmam değil kariyere başlarken hedefim olan İngiltere'de iyi bir takımdan teklif almamdı.Çok güzel bütçe veriyorlar ve kaliteli isimleri kadrona katabiliyorsun.

başka..Ajax fazla sevmiyorum

GReeN BeReT
03.Ekim.2007, 02:26
Fransa Ligi'nden Bordeaux olabilir.Lyon'un ezici üstünlüğünü kırmak güzel bir duygu olabilir.

ahmet0393
05.Ekim.2007, 05:43
Premiershipten 2 takım son transfer yamasıyla oynıcaz ortak kariyer büyük takım olmasın...acilllllllllllllllllll.

GReeN BeReT
05.Ekim.2007, 05:44
Sunderland-Wigan.

ahmet0393
05.Ekim.2007, 05:46
başka .............

GReeN BeReT
05.Ekim.2007, 05:49
Porsmouth-Aston Villa-Newcastle-West Ham

ahmet0393
05.Ekim.2007, 05:51
Emre sağol ben new sakaryali de west olacak senin msn var mı ?

GReeN BeReT
05.Ekim.2007, 05:54
Profilde yazıyor.Ama şu an msne gelemem. :)

ahmet0393
05.Ekim.2007, 06:06
Bu gece uyucan mı?:D

stan
05.Ekim.2007, 22:16
danimarkadan kopenhag derim her zaman en sevdiğim takım oldu bütce harika lyon gibi seri sampiyonluk yasamak için harika bir takım

Knightmare
06.Ekim.2007, 04:08
B.Jerusalem :D tavsiye ederim ;)

Slyrian
06.Ekim.2007, 04:39
Arkadaşlar birde neden tavsiye ettiğinizi açıklarsanız sevinirim mesela Ajax alt yapısı iyi falan filan diye

Berkay4eva
06.Ekim.2007, 20:36
Bana uzun süre zevkle oynayabileceğim bir takım lazım.Önerilerinize açığım.

Addolorato
06.Ekim.2007, 21:43
Ankaragücü Manyak Sarıyor Gerçekten :) Parasıda Fena Sayılmaz Bir İki Takviyeyle UEFA'ya rahat gidersiniz :)

Trabzonspor
06.Ekim.2007, 23:56
juventus takım harıka bence sureklı kar eden bı fınansal yapısı var.kadro ıyı taraftar ıyı beklentıler ıyı takım sureklı kar edıyor ben 3.sezonda kı karım 150m euro ve bu daha sezonun ortasındakı rakam .takım bıraz yas olarak fazla ama degısımı ıyı yaptıgınızda super oluyr ben hemen yaslıları ve ısıme yaramıcakları yolladım ılk yıl giovincoda super gelısım gosterıo ve sıze ıyı para kazandırcak bı oyuncu oluyr crıscıto dıye bıı defans oyuncusuda var yıldız olmaya adayç.alt yapıda ıyı ıslıyor bence alınacak bı takım

matrockmamy
07.Ekim.2007, 00:13
çok çok iyi değilsiniz ama heveslisiniz: Arsenal
transfer bütçesi uçmuş, takım genç ve dinamik, her genç oyuncu en geç 2 sene sonra 10-15m € oluveriyor.

Hevesliyseniz: Ajax
kadronuz gayet iyi, bütçe de iyi, gençler muhteşem, bir kaç iyi tranferle şl sizin.

Tottenham: hücum oyuncularınız iyi, şampiyonluk yolu çok uzun ve zor,avrupa kupaları eğlenceli, finans iyi

Ben muhteşemim diyorsanız :D:Twente
Hollanda liginin dinamikliğini ve sürprizlerini keşfedin :D, finans: ehh işte
oyuncularınız ehh işte :D, avrupa ve lig oldukça zorlu :)

daha küçük kulüp denemdim. :) eminim daha zorları da vardır

Nocna Mora
07.Ekim.2007, 00:25
8.0.2' e Shakthar Donetsk'i tek geçerim yönetim sizin bütün isteklerinizi yanıtlıyor ve toplam transfer bütçesi yaklaşık olarak 101 M oluyor:) Alamadığınız kişi kalmıyor tavsiye ederim!!!!

DenizlispoR
08.Ekim.2007, 01:53
elinde hiç bir şeyi olmayan bir takım(kadro olarak)bütçeside biraz iyi ve avrupa kupalarına katılabilecek bir takım önerirseniz sevinirim :)

juanov
08.Ekim.2007, 06:04
elinde hiç bir şeyi olmayan bir takım(kadro olarak)bütçeside biraz iyi ve avrupa kupalarına katılabilecek bir takım önerirseniz sevinirim :)
danimarkadan brondby kadro olarak yeterli değil ama bütçesi gayet iyi ligine göre denemeye değer bence

stan
12.Ekim.2007, 23:21
bence danimarkadan kopenhag harika daha öncede söylemiştim 8.0.2 de 11 milyon dolar bütce veriyor daha sonra isterseniz tekrar bütce ilave ediyor sampiyonlar ligine kalmanız halinde zaten göklere cıkartılıyosunuz

bufurafak
02.Kasım.2007, 20:53
palermo,fiorentina ve zaragoza...gerçekten harika...

Slyrian
02.Kasım.2007, 21:37
Salzburgda çok güzel

Curvanord
07.Kasım.2007, 02:23
Gençlerbirliği

Finansal durumu gayet iyi. Ayrıca kadrosunda da Mehmet Çakır, Isaac Promise, Marcinho gibi iyi topçular var. 2-3 takviye yetersiz kalsa da iyi bir transfer politikası izlerseniz UEFA'ya rahatça gidebilirsiniz.

dispatcher
09.Aralık.2007, 06:40
bursaspor.....

kimik
13.Aralık.2007, 09:36
arsenal muthis gencleri ve super bi defansi var ve fm deki favorim tabiki cesc

andriyvoronin20
14.Aralık.2007, 23:13
Middlesbrough,Tottenham,Reading,Sheffield Utd,Palmeiras,Corinthians,Cruzeiro,Az Alkmaar,PSV Eindhoven,Feyenoord,Villarreal,Valencia,Sevilla,At letico Madrid,Celtic,Rangers,Hearts,Aberdeen,Werder Bremen,Stuttgart,HSV,Karlsruhe,Leverkusen,Hannover ,Borussia Dortmund,Wolfsburg,Nürnberg,Genoa,Catania,Sampdori a,Roma,Juventus,A.C.Milan,Torino,Livorno,Parma,Reg gina,Atalanta,Fiorenina,Napoli,Lazio,Palermo,Fener bahçe,Bursaspor,Kayserispor,Manisaspor,Altay,Bolus por,Etimesgut Şekerspor,Giresunspor,Malatyaspor,Kocaelispor,Güng ören Bld.Spor,Locomotiv Moscow,Zenit St.Petersburg,Olympique Lyonnais,Olympique Marseille,Lille OSC,Auxerre,Boca Juniors,Huracan,İndependiente,San Lorenzo,River Plate,Arsenal De Saranti,Al-İttihad,Al-Ahli,South China,Al-Nejmeh,Al-Karama,Al-Jaish,Nebitchi Balkanabat,Nisa Ashganabat,Regar-TadAZ Tursunzade,Home United FC,Singapore Armed Forces FC,Porto FC,Benfica,Sporting Lizbon,Sparta Prague,Sigma Olomouc,Neftçi,Cruz Azul.Sanırım bu kadar yeter.

Nocna Mora
15.Aralık.2007, 02:11
8.0.2' e Shakthar Donetsk'i tek geçerim yönetim sizin bütün isteklerinizi yanıtlıyor ve toplam transfer bütçesi yaklaşık olarak 101 M oluyor:) Alamadığınız kişi kalmıyor tavsiye ederim!!!!

Sözümün arkasındayım :icon_biggrin:

onurcankan
20.Aralık.2007, 16:52
cocuqLuqumdan beri ManU taraftarı oLduqum icin Manchester Unıted e aLısmısım kopamıorm xD

kalamanky
30.Ocak.2008, 03:09
merhaba arkadaşlar ben konu açamıyorum bu siteye yeni üye oldum derdimi burdan msj atarak anlatmak istiyorum arkadaşlar bende Football Manager 2009 var ama kasıyo pc biraz Football Manager 2008 de var ben 2008 oynamaya devam edebilirim ama kadrolar eski kadro yenilerini arıyorum ama bulamadım bu sitede vardır die düşünüyorum sizler linki biliyosanız ve nasıl kuruluor burdan bana bi anlatırsanız çok minnettar kalırım...Kısacası Football Manager 2008 oynamak istiyorum ama eski kadrolar olmasın yani en son yeni kadrolarla oynasam gzl olur die düşünüyorum milan baroslu kewelll galatasaray gibi bana bu konuda yardım edeck arakdaşları arıyorum lütfen bi yardım şimdiden tşk ederim arkadaşlar...

apucatli
30.Ocak.2008, 04:31
Bursaspor
Harika bir kadrosu var.Forvetine niculae yi alırsanız harika oluyor.UEFA da yarı final yaptım

lecther
31.Ocak.2008, 21:23
ARSENAL süper gençleri var..suan 2015 senesindeyim ve 4 şampiyonlar ligi, 2 süper kupa,6 lig şampiyonlugu 2 dünya klupler kupası...ayrıca finansı süper transfere ilk sezonlar pek gerek olmuyo..daha sonrada istediginiz yıldızları alabilirsiniz ben mesela messi ve silva yı aldım...

ayrıca ATLETİCO MADRID ispanya ligi cok zevkli denk takımlar var kadrosu güzel transfere gerek yok finans idare eder ayrıca süper bi genc yetenek olan agüero var o yeter zaten tek basına 50 gol attı apaçi :D:D

Drz7
07.Şubat.2008, 07:47
Torquay United derim.
İngiltere Blue Square Premier de.Yönetim sizden hiçbir şey beklemiyor.Taraftarınız her daim arkanızda. Oyuncular ise iyi bir idmanla gerçekten iyi oluyorlar.Altyapıdan hersene banko oynayacak 1 veya 2 oyuncu çıkıyor.Finans durumunuz kötü ama kendi oyuncular yetiştirebildiğiniz için ihtiyaç duymuyorsunuz. Fm ruhunu bu takımla anlarsınız bence.İyi oyunlar.

emrebakir24
13.Şubat.2008, 15:50
bence touluse olabilir.Bir kaç tane transfer söyleyeyim onları alın:amr zaki,adigun salami bunları alırsanız iyi bir takım olur.Bence deneyin arsenalı 6-1 yendim toulouse'yle lyon'u 4-3 yendim fransa kupasında:):):):)

molenini
14.Şubat.2008, 06:05
Size tavsiye edeceğim takım İngiltere'nin köklü takımlarından, CocaCola League One'da mücadele eden Bristol Rovers. Bu seçim kesinlikle gerçek yeteneklerinizi ortaya çıkaraktır. Önce Championship'e oradan da Premier Lig'e yükselmeye çalışacaksınız. Zamanla Premier Ligin güçlü takımlarından biri haline gelebilirsiniz. Tabi bu neredeyse bütünüyle sizin yeteneğinize bağlı. Hatta ileride bir gün Şampiyonlar Ligi kupasını dahi kaldırabilirsiniz.
Sonuç olarak barcelona, real madrid, man uni., milan, inter vs... takımlarla en kötü oyuncular dahi şampiyon olabilir. Ama yetenek bir yerel takımdan efsane bir takım oluşturmakta.
Bu arada Bristol Rovers'ın lakabı ''The Pirates'' (Korsanlar). İyi oyunlar dilerim.

amasyali
15.Şubat.2008, 17:45
Ben ise herkese Valencia'yı öneriyorum . Birkaç oyuncu satarak iyi bir bütçe yaratabilirsiniz . Gerçekten çok zevk alacaksınızdır :)

shadowrefree
15.Şubat.2008, 23:12
Ben ise herkese Valencia'yı öneriyorum . Birkaç oyuncu satarak iyi bir bütçe yaratabilirsiniz . Gerçekten çok zevk alacaksınızdır :)

kardeş valencia yı bende çok beğeniyorum...ama lig maçlarındaki en fazla 3 tane eu dışı oyuncu oynatılmasına kıl oluyorum...onun için ispanya ligini pek sevmem...

rameryem
15.Şubat.2008, 23:45
Juventus

Benim Seri-A'da en zevk aldığım takım lig başlı başına çok heycanlı zaten.. Kadro yeterince iyi menajerlik yeteneğiniz ile birleştirip ilk sezonunuzda şampiyon olabilirsiniz... Transfer bütçesi fm için az sayılmaz ayrıca kadroda elden çıkarabilcek oyuncular epey var ekstra bütçe sağlıyabilirsiniz... İntikam peşindesiniz kısacası takımdan alınan Lig Şampiyonluğunu takıma geri getirmek için oldukça motive oluyorsunuz...

Sana katılıyorum juventus çok zevkli oluyor tek rakibin İnter oluyor çünkü inter fazla puan kaybetmiyor. Yapacağın transferlerle Avrupa'da bile başarı yakalıyabiliyorsun

TR.CaPTaiN
16.Şubat.2008, 00:34
Deportivo La Coruna Kadro kalitesi ahım şahım değil, orta düzey bir İspanyol takımı fakat takımda kaliteli gençler var ve bu gençlere ilk sezon sonunda astronomik rakamlar teklif ediliyor. Guardado ve Barragan'ı ilk sezon sonunda satıp elde ettiğiniz gelirle çok iyi bir takım kurabilirsiniz.

Addolorato
17.Şubat.2008, 00:53
Deportivo La Coruna Kadro kalitesi ahım şahım değil, orta düzey bir İspanyol takımı fakat takımda kaliteli gençler var ve bu gençlere ilk sezon sonunda astronomik rakamlar teklif ediliyor. Guardado ve Barragan'ı ilk sezon sonunda satıp elde ettiğiniz gelirle çok iyi bir takım kurabilirsiniz.

katılıyorum en iyisi deportivodur forza riazor blues şahsen ekonomik sıkıntılar içinde olsalarda total dominasyonla çok iyi oynuyolar ve kadrosu fena değil özellikle forvet hattı süper

b_rock
17.Şubat.2008, 21:39
Marseille...
Bir Kaliteli Forvet Alırsanız Gerçektende Çok Etkili ve Tutulması zor Bir Takım..
Forvet kesinlikle şart özellikle ST olması kafa ve boy özellikleri iyi olmalı. Kanatlarda Zenden ve Ziani fena sayılmazlar ekstradan Ben Arfa gibi bir yıldız oyuncusu da var. Niang yeteri kadar iyi değil. Defansın Sağına ve Forvet bölgesine kaliteli isimler alınırsa şampiyonluk için hayli avantajlı bir konuma gelebilirsiniz. Bu arada Gomis'i önerebilirim ilk sezonda kiralayabilirsiniz. 8 milyon £'da bonservisiyle alabilirsiniz...

Ezequiel Manrique
18.Şubat.2008, 22:46
Basel'i öneriyorum. Ligde kolaylıkla şampiyon olacağınız için tüm plan ve programın avrupa kupaları için yapıldğı bir oyun sizleri bekliyor.

sowkay
20.Şubat.2008, 20:02
Standard Liege.. Genç oyuncuları çok iyi alt yapısı sağlam.. küçük bir takımla oynamak istiyorsanız tam size göre olabilir =)

Wesley Sneijder
23.Şubat.2008, 08:54
Fenerbahçe 8.0.2 ile ayrı bir zevkli oluyor. :D İstenirse 29 milyon dolar transfer bütçesine ulaşılınabiliyor. Appiah, Edu, Deivid(serbest bırakmayın-iyi oyuncu), Kezman'ı satabilirsiniz. van der Vaart gibi yıldızları bile getirebilirsiniz.

YusufT
23.Şubat.2008, 10:42
Takim: Newcastle United
Kadrosu: orta seviyede, forvetleri üst düzey.
Bütce: Para'dan baska bir sey yokki :D
+Forvetleri
+Bütce
-Kadro genisligi

RoNNiE91
23.Şubat.2008, 19:56
Arkadaşlar bana bir takım söyler misiniz ki şöyle olsun.

Büyük bir kulüp olmasa da olur.Avrupa Kupalarına gitmesine gerekte yok.İtalya'dan ve Türkiye'den olmasın.Böyle Sevilla gibi sonradan patlayacak bir takım yapmak istiyorum.Hatta ismi ve renkleri güzel olursa iyi olur :)

Wesley Sneijder
23.Şubat.2008, 22:21
West Ham, Hamburg, Leverkusen bunlar iyi takımlar Burak. Bir bak bunlara...

DisCo
24.Şubat.2008, 00:07
Tottenham'dan sonra Toulouse'yide önerebilirim. Hele ki taktiği oturtursanız rahat yenemeyeceğiniz takım yok gibi.

RoNNiE91
24.Şubat.2008, 00:17
Avrupa Kupalarına gitmesede olur.Böyle alt sıralardan da olur.Yeter ki böyle ismi ve rengi güzel olsun.Yani estetiği ön planda tutmak istiyorum.Takımı baştan yaratacağım.

celikhalit8
24.Şubat.2008, 00:49
Ben Bayern Münih ile 5. sezonumu yaşıyorum. İlk yıl kulübün kadrosu oldukça yeterli. Buna paralel olarak beklentiler çok büyük takımdan. İlk sezon için takıma transfer yapmanıza gerek yok. Ben 11 milyon pound harcayarak amc almıştım ama pek faydasını görmedim. İlk haftalar taktiği oturtmakta güçlük çeksemde sezon sonu Almanya ligi şampiyonluğu ve Uefa kupasına fazla zorlanmadan ulaştım açıkcası. Almanya kupası ve Lig kupası ise takıma ısınma çalışmaları sonucunda güme gitti. Dediğim gibi ilk sene için çok yeterli bir kadrosu var ama ilerleyen yıllar için yaşlı oyuınculara sahipler. Toni, Klose, Van Bommel, Lucio gibi oyuncularınızı oynatırken bir yandan da bunların gelecekte yerini alacak olan oyuncuları bulmanız gerekiyor. Ben Podolskiye özellikle 2. sezondan sonra mutlaka şans verilmesinden yanayım. Zira ben de 4 sezonda 90 gol attı. Alt yapıdan çıkan Toni Kross gibi bir yıldızı var ama takımda tutmak biraz zor. 3. seneden sonra ben gidecem diyor. Kontratı bitmeden satmak zorunda kaldım doğru düzgün oynatamadan. Yönetimin hiç acıması yok arkadaşlar, her yıl Almanyada ne kadar kupa varsa istiyorlar. Transfere her yıl 20 ile 30 milyon pound bir bütçe ayırıyorlar. Bu bütçeyle her yıl takımınıza bir yıldız katmanız mümkün. Özellikle az önce saydığım isimlerin yerini zamanla doldurabiliyorsunuz. Takımıa oyuncu getirmekte pek zorlanmıyorsunuz. Ben Bojan ve Okaka'yı sözleşmelerinin bittiği sezon bedavaya aldım. Paşa paşa geldiler. Beni tek red eden isim şimdiye kadar dos santos oldu. Liverpool kaptı malesef serbest olarak. Orda da İngiltere liginin etkisi var tabi.

Ben oyunumdan ilk dört sezon çok büyük zevk aldım. Ligin dışında Uefa ve şampiyonlar ligini kazanmak, süper kupayı ve dünya kulüpler şampiyonasını kazanmak çok zevkliydi ama biraz başarıya doydum açıkcası. Umduğumdan çabuk sıkıldım. Bu sezonun sonunda ayrılık sinyalleri verebilirim. Özellikle boş olursa Fransa da Lyon'a gitmek istiyorum. Daha çekişmeli bir lig arıyorum. Son senemde 20 puan farkla şampiyon olunca (Bojanın etkisi var tabi biraz :)) ve almadığım kupa kalmayınca sıkıldım açıkcası.

spawn_21
24.Şubat.2008, 02:11
Marsilya

Çok fazla takımla oynadım ama en zevk aldığım takım marsilya,hem bütçeleri çok iyi,hem taraftarı hem kadro yapısı,samir nasri gibi bir süperstarı var, ziani ve niang gibi müthiş kanat oyuncuları var,lorik cana gibi harika bir önlibero ve cisse gibi bir gol makinesi var,tek eksikleri iyi bir stoper.

YusufT
24.Şubat.2008, 09:33
Arkadaşlar bana bir takım söyler misiniz ki şöyle olsun.

Büyük bir kulüp olmasa da olur.Avrupa Kupalarına gitmesine gerekte yok.İtalya'dan ve Türkiye'den olmasın.Böyle Sevilla gibi sonradan patlayacak bir takım yapmak istiyorum.Hatta ismi ve renkleri güzel olursa iyi olur :)

Newcastle United.

Forvetleri üst düzey, Owen, Martins, Viduka.

Basta para cok, her yere oyuncu alabilirsin.

En zayif bölgesi ortasaha. oraya Van der vaart'al ve Flamini'de kiralayabilirsin.
Defans birkac takviye ile süper olur.

Wesley Sneijder
25.Şubat.2008, 08:37
Avrupa Kupalarına gitmesede olur.Böyle alt sıralardan da olur.Yeter ki böyle ismi ve rengi güzel olsun.Yani estetiği ön planda tutmak istiyorum.Takımı baştan yaratacağım.
Güney Amerika istiyorsan Sao Paulo...

Avrupa'dan Hertha Berlin derim... Zor olur oyun...

Tottenham'dan sonra Toulouse'yide önerebilirim. Hele ki taktiği oturtursanız rahat yenemeyeceğiniz takım yok gibi.
Toulouse'un oyuncuları da çok iyi. Ünlü değiller ama çok iyiler...

shadowrefree
25.Şubat.2008, 15:06
Ben suan Alman 2.lig ekiplerinden Hoffenheim yönetiyorum. Oyuncu yok takımda adam gibi 2 tane var Carlos Eduardo ile Edu.. Sezonluk transfer Bütçesi 25 Milyon euro. Bu sayede transferler yapabilirsiniz.Yabancı sınarlaması yok.Mutlaka alın derim bu takımı. Zorla başar ıelde edebilirsiniz.

anadolu kulüplerinin transfer bütçesini toplasan bu kadar etmez...almanya da birde 2.lig takımı...bir sonraki kariyerimde alacağım ilk takım olacak...

muzoadux
19.Nisan.2008, 15:37
Yeni bir heyeacan arayanlara Avusturya liginden Salzburg'u öneririm.Şampiyonluğun 1 numaralı favorisi olan takımınız ilk sezonda elemelerde şampiyonlar liginede katılıyor.Avusturya ligine göre çok kaliteli bir takımınız var ve İlk sezon şampiyonluk için transfer yapmanıza gerek yok.Anca Geleceğe yönelik M.Aaritalo yu sol kanata kalyeyede A.Adan ı tavsiye ederim.

Bu takımla oynamanın bir başka zevkide şu.Bazı liglerde reserve takım bazı liglerde 21 yaş altı takım olarak gördüğümüz 2.Takımınız da(Salzbur Amature) 2.Ligde mücadele veriyor.Ben başaramadım ama eğer çıkarırırsanız 1.lige 2 takımınız oluyor.Oynadığım 6 sezonda 6 şampiyonluk 2 kez şampiyonlar ligi gruplarına kalma ve birkezde uefa çeyrek finali başarılarım.

Zevkli oyunlar..

karlkani23
20.Nisan.2008, 15:26
Yeni bir heyeacan arayanlara Avusturya liginden Salzburg'u öneririm.Şampiyonluğun 1 numaralı favorisi olan takımınız ilk sezonda elemelerde şampiyonlar liginede katılıyor.Avusturya ligine göre çok kaliteli bir takımınız var ve İlk sezon şampiyonluk için transfer yapmanıza gerek yok.Anca Geleceğe yönelik M.Aaritalo yu sol kanata kalyeyede A.Adan ı tavsiye ederim.

Bu takımla oynamanın bir başka zevkide şu.Bazı liglerde reserve takım bazı liglerde 21 yaş altı takım olarak gördüğümüz 2.Takımınız da(Salzbur Amature) 2.Ligde mücadele veriyor.Ben başaramadım ama eğer çıkarırırsanız 1.lige 2 takımınız oluyor.Oynadığım 6 sezonda 6 şampiyonluk 2 kez şampiyonlar ligi gruplarına kalma ve birkezde uefa çeyrek finali başarılarım.

Zevkli oyunlar..

Senin rezerv takım 2. ligde şampiyon olsa bile 1. lige çıkamaz. Ligde aynı takımların birbiriyle oynamasına izin verilmiyor. Mesela İspanya'da öyle. Real Madrid'in B takımı Castilla ilk 3'e girse bile birinci lige çıkamıyor onun yerine onun altındaki diğer takım çıkıyor.

muzoadux
20.Nisan.2008, 18:03
İspanyada öyle olduğunu biliyorum ama avusturya liginde çıkaramadığım için emin olarak yazmadım zaten.Baştan başlayıp as takımı rezervdemi oynatsam ne yapsam :D

Coupet
20.Nisan.2008, 19:10
ben gerçekçilik olsun diye oyuna başladığım dönemde gerçek hayatta alt liglerde hangi takımın menejeriyle sorunu varsa o takımı alıyorum. mesela en son eskişehirspor ile başlamıştım.

MK14
28.Nisan.2008, 19:53
Bana öyle bir takım söyleyin ki böyle popülaritesi mi ne karın ağrısıysa Fenerbahçe'yle aynı seviyede ( biraz dha çok olursa da olur ). Maddi durumu da FB'ye benzese iyi olur :p. Böyle liginde en az uefa'ya gidebilcek bir takım ve aldığımda en az UEFA'da oynayan bir takım lazım. Birde yabancı sınırlaması olmayan bir ülke olsa iyi olur :). Biraz takviye ile Avrupa takımlarına kafa tutabilecek bir takım arıyorum kısaca :D

Cyzio
28.Nisan.2008, 19:57
Bana öyle bir takım söyleyin ki böyle popülaritesi mi ne karın ağrısıysa Fenerbahçe'yle aynı seviyede ( biraz dha çok olursa da olur ). Maddi durumu da FB'ye benzese iyi olur :p. Böyle liginde en az uefa'ya gidebilcek bir takım ve aldığımda en az UEFA'da oynayan bir takım lazım. Birde yabancı sınırlaması olmayan bir ülke olsa iyi olur :). Biraz takviye ile Avrupa takımlarına kafa tutabilecek bir takım arıyorum kısaca :D

Marsilya, Toulouse, Fiorentina..

KaPaLı
28.Nisan.2008, 20:28
Evertonda olabilir sana

narakan1969
01.Mayıs.2008, 21:38
Arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum yeni konu açmadım o yüzden buradan soracağım.Oyunda yabancı sınırlandırması olmayan ülkeler hangileri acaba ?

karlkani23
01.Mayıs.2008, 22:27
Arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum yeni konu açmadım o yüzden buradan soracağım.Oyunda yabancı sınırlandırması olmayan ülkeler hangileri acaba ?

Bildiklerim almanya, avusturya, ingiltere (wp), portekiz birde galiba isviçre

dj kolpa
03.Mayıs.2008, 19:16
arkadaşlar feyenord takımını alabilirsiniz
iyi bir kadrosu var
de guzman-luigi bruins-makkay gibi oyuncuları var ve alt yapısıda çok iyi

Cyzio
03.Mayıs.2008, 20:52
Hertha Berlin ile oyun açmöayı düşünüyorum ne dersiniz?

csdfl300
20.Temmuz.2009, 06:40
ARSENAL

takımda oyuncu eksiginiz olmıcaktır ßen 4 2 3 1 oynarım ve sadece forvete takviye yaptm 2 sene goturdu beni sonra kucuk değişikliklerle devam . . .

finansı gercekten mukemmel ( senden şampiyon olmanı beklememelerine ragmen . . ) ==>> ki bu takımla sampiyon olmak inanın zor değil .

eger transfer parası elde etmek istiyorsanız fabregasa cok para veriyorlar :)

en onemli ve guzel ozelligi takım yaş ortalaması cok dusukk :) ozel bir gencleştirme cabasına gerek yoq . . .

keyifLi oyunLar

Zafonte
20.Temmuz.2009, 14:33
sanırım 8.0.0 da shaktarın transfer bütçesi 121m $. ben oyunun ikinci sezonunda falan gitmiştim.

Xlazi
25.Ağustos.2009, 17:37
ingiltere ligi = Reading
bütçesi biraz kısıtlı ilk 2 sezondan sonra stad 6600 civarı büyüyor ve artık her sezon böyle devam ediyor büyümeye forveti çok iyi kevin doyle genç oyunculardan bir kaç tane işe yarar bişiyler çıkıyor bu oyuncuları pilot kulublerinize göndererek gelişmesini sağlayabilirsiniz. ayrıca bekletileride düşük büyük takımlar ile arası çok iyi çok büyük süprizler yaptım bu takımla liverpool,chelsea ve totnhanem ı şampiyonluktan ettim.

ThersoN
07.Eylül.2009, 18:02
Coca Cola Championship'ten Ipswich Town'u öneriyorum.
Mazisi başarılı bir kulüp ve ayrıca Championship'in en zengin takımı denilebilir, yönetim sadece 2 sene içinde üst sıralara yerleşçek bir takım istiyor fakat normalde 10, premiere yükselirim(promotion) derseniz 14, yok ben şampiyonluktan aşagı almam diyorsanız 20 milyon pound transfer bütçesi veriyorlar, evet yanlış duymadınız 20 milyon pound fakat ciddi derecede transfere ihtiyacınız olabilir sadece forvetlerine championship için garanti verebilirim.

DenizlispoR
07.Eylül.2009, 18:26
Coca Cola Championship'ten Ipswich Town'u öneriyorum.
Mazisi başarılı bir kulüp ve ayrıca Championship'in en zengin takımı denilebilir, yönetim sadece 2 sene içinde üst sıralara yerleşçek bir takım istiyor fakat normalde 10, premiere yükselirim(promotion) derseniz 14, yok ben şampiyonluktan aşagı almam diyorsanız 20 milyon pound transfer bütçesi veriyorlar, evet yanlış duymadınız 20 milyon pound fakat ciddi derecede transfere ihtiyacınız olabilir sadece forvetlerine championship için garanti verebilirim.

Hangi dbde ?

ThersoN
29.Nisan.2010, 01:09
Hangi dbde ?
802.........

cemir05
05.Şubat.2011, 14:31
2008'de hem eğlence hem kazanmak hemde heyecen ve çekişme için bence fiornetina.. kalesi süper, forvette mutu süper, sağ kanat ve sol anat süper, orta göbek süper. Orta göbekte montolivo denen bi âdem var.. süper bişe yani. eminim iki sene içinde avrupayı peşinden koşturacaktır.. kesinlikle tavsiye ediyorum FİORENTİNA..

dearEmrah
15.Mart.2012, 14:07
Her takım başarıya ulaşabilir ve her taktik oturması mümkündür önemli olan elindeki malzemeyi iyi kullanmak veya hayelindeki taktiğe doğru adam almak bu çok önemlidir var olan taktiğe doğru takım komutu ve doğru oyuncu komutu çok önemlidir ve daha sonra iyi transfer bunları yaptınız sürece başarı gelecektir favari takımlar italya- lazio,palermo ispanya a.madrid.deportivo,valencia,ingiltere-tek kelimeyle m.city bu orta seviye kulüplerle 3,4 yıl içinde muazzam başarılar yakalanabilir...

Trabzonspor
15.Mart.2012, 15:25
Man City orta seviyemi?O takımla ben ilk tüm kupaları alırım 3-4 yıla gerek yokki :)

La BruJiTa
15.Mart.2012, 15:59
bence de man city oyundaki açık ara en iyi ekonomiye sahip takım ilk sezondan ligi domine etmek mümkün...

sui generis
15.Mart.2012, 16:01
2008 konusu bu :)

Trabzonspor
15.Mart.2012, 16:06
2008 konusu bu :)

:D:D:D Ya ne güldüm he,hiç bakmıyorum sağa sola direk 'Takım Önerileri' konusuna baktım daldım içeri :)

Bu arada olsun Muhammet ben o yılki. takımlada toplarım kupaları :)

La BruJiTa
15.Mart.2012, 16:11
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D yorum yapmal istemiyorum biliyormusunuz,sanırım afyonu patlamamış bu duruma tam oturuyor bende hiç bakmadım konu nedir,neresidir :D:D:D:D

sui generis
15.Mart.2012, 16:19
gülücüklere hayran kalmış durumdayım :)

dearEmrah
16.Mart.2012, 13:03
Man City orta seviyemi?O takımla ben ilk tüm kupaları alırım 3-4 yıla gerek yokki :)

3-4 yıl içine ilk yıl girmiyormu arkadaşım nasıl yorum okuyorsun ayrıca orta düzey bir takım m.untd,chelsea,liverpool,arsenal, üst düzey takımlar ve ilk yılda alacağın kupa sınırlı ezbere konuşmayın lütfen...

Trabzonspor
16.Mart.2012, 15:16
3-4 yıl içine ilk yıl girmiyormu arkadaşım nasıl yorum okuyorsun ayrıca orta düzey bir takım m.untd,chelsea,liverpool,arsenal, üst düzey takımlar ve ilk yılda alacağın kupa sınırlı ezbere konuşmayın lütfen...

Ezbere konuşmuyorum oyun hakkındaki bilgilerimle konuşuyorum.Konunun 12 konusu olduğunu sanmıştımve o nedenle yorum yazdım.Ayrıca 3-4 yıl için de kazanmak ile 1. yıl kazanmak arasında çok üyük farklar vardır bunu anlamıyorsanız size burda bunu aıklamamında bir manası yok.

canerz67
10.Ekim.2012, 14:06
Genelde Portekiz Ligi'nden çok hoşlanıyorum. Yabancı sınırı olmaması bunun en büyük sebebi. Birde şampiyonluk için yarışan 3 takım var zaten. Genelde düşük profilli takımları sevdiğimden bu 3 büyüğün arasında Lizbon'u tercih ediyorum. Bütçeleride gayet geniş. Tavsiye ederim.

Lizbon haricinde yine aynı ligden Braga'yıda tavsiye ederim. Onunda profili baya düşük ama 2. sezon baya güzel bütçe veriyorlar. Zaten 2 forvet oyuncusu gayet sağlam. Onun haricinde gerekli yerlere nokta transferler yapıp ilk sezonu atlattın mı 2. sezon dahada rahatlıyosun.