PDA

View Full Version : Takım Önerileriniz

Pages : [1] 2

LaKe
24.Kasım.2006, 03:14
FM 2008'de alacağınız takımlarla ilgili, üyelerimize veya bize danışmak isterseniz ya da buraya oynayıp beğendiğiniz, alınmasını önerdiğiniz takımları belirtmek için bu başlığı kullanınız. Artı bir başlık açmanıza gerek yoktur...

LaVioRtH_cL
24.Kasım.2006, 05:16
Paris Saint-Germain'i oldukça beğendim. Hem işe yarar bi kadro yapısı var, hem finansı yerinde. Üstelik medya ve taraftar beklentileri de çok düşük. Fransa ligi oynamakta nedense bana çok zevkli geliyor. Biraz kısa oldu ama denemeye değer, tavsiyemdir.

RoNNiE91
24.Kasım.2006, 05:30
Köln'ü tavsiye ederim.İyi ve tanıdık bir kadrosuyla yükeselebilirsiniz.

Sir FRD
24.Kasım.2006, 05:33
Boston Utd

hiçbirşeyi yok.Sadece bulunduğu lige göre iyi bir kadrosu var
Bu takımı vezir yaparsınız ama rezil yapamazsınız zaten en altta
Denemeye değer
Ha bir de logosu güzel:D

GeNç KaRTaL
24.Kasım.2006, 05:36
Benim önereceğim takım Werder Bremen.Zevkli bir oyun olacağının teminatını verebilirim.Bayern,Schalke,Hamburg ve diğerleri.Gerçekten çok çekişmeli oluyor.Eğer gerçekten iyi bir managerseniz şampiyon olabilirsiniz.

Kadro olarakta her mevkiide çok iyi isimleri var.Gözlemlediğin tek eksik iyi bir sağ açıklarının olmaması.Onuda siz doldurursunuz..

YusufT
24.Kasım.2006, 05:38
Nürnberg
+Kadrosu oturmus
+Gencleri iyi
+Finansi ok.

- bi kac takviye gerek
- Lig zorlu, diger takimlari kadrolarida güclü

Öneriler:

Saenko'yu 9M euroya satila biliyor.

Nürnberg'le 4 sezon oynadim. 2 lig sampiyonlugu, 2 uefa ve 1 super kupa.

DisCo
24.Kasım.2006, 05:51
Tottenham

İngiltere liginde oynamanın zevki bir yana takım para kazanıyor ve finans açısından olsun, transfer bütçesi olarak sıkıntıya girmiyorsunuz.

Takım içinde genç ve çok kaliteli oyuncular yer alıyor. Oyuncularınızı iyi fiyata satabildiğiniz gibi takıma yıldız getirecek bütçenizde mevcut.

Yönetim stad geliştirilmesi(her sezon 7000 küsüratlı kapasite artıyor.), transfer, maaş ödemesi konusunda problem çıkarmıyor.

Beklentilerde çok müthiş değil. Zaten bir iki kupa alırsınız ve gözde olursunuz.

Kadronuz Avrupa içinde yeterince kaliteli durumda ve 1. bilemediniz 2. sezon final oynarsanız şaşmayın. Ancak lig sizin yakalayacağınız istikrara kalmış kritik maçları kazanırsanız şampiyon bile olabilirsiniz.

Mütevazi ama bir o kadar da imkanı olan bir takım istiyorsanız Tottenham.

El Barto
24.Kasım.2006, 05:53
Barcelona. ;)

Krusty
24.Kasım.2006, 06:04
Fiorentina.

İtalya Ligi zor olduğundan dolayı şampiyonluk mücadelesinde oldukça keyif alacaksınız. Kadrosu da bayağı iyi zaten. Avrupa'da adından söz ettirecek olan bir ekip. Kesinlikle öneririm.

ShevAnil
24.Kasım.2006, 06:12
Marseille...
Bir Kaliteli Forvet Alırsanız Gerçektende Çok Etkili ve Tutulması zor Bir Takım..

yugi
24.Kasım.2006, 08:03
Palermo..Doğru hamleler yaparak takımı zirveye çıkarabilirsiniz..

aysem
24.Kasım.2006, 08:07
Newcstleeee

uAburak89
24.Kasım.2006, 08:08
Tottenham

İngiltere liginde oynamanın zevki bir yana takım para kazanıyor ve finans açısından olsun, transfer bütçesi olarak sıkıntıya girmiyorsunuz.

Takım içinde genç ve çok kaliteli oyuncular yer alıyor. Oyuncularınızı iyi fiyata satabildiğiniz gibi takıma yıldız getirecek bütçenizde mevcut.

Yönetim stad geliştirilmesi(her sezon 7000 küsüratlı kapasite artıyor.), transfer, maaş ödemesi konusunda problem çıkarmıyor.

Beklentilerde çok müthiş değil. Zaten bir iki kupa alırsınız ve gözde olursunuz.

Kadronuz Avrupa içinde yeterince kaliteli durumda ve 1. bilemediniz 2. sezon final oynarsanız şaşmayın. Ancak lig sizin yakalayacağınız istikrara kalmış kritik maçları kazanırsanız şampiyon bile olabilirsiniz.

Mütevazi ama bir o kadar da imkanı olan bir takım istiyorsanız Tottenham.

Kesinlikle katılıyorum, işsiz başladığım oyunumda 1. sezonun ortasında gelen teklifle Tottenham'ın başına geçtim.. Gerçekten çok zevkli gidiyor oyun.. (:

altug_
24.Kasım.2006, 08:38
Middlesbrough

Mütevazi kadrosu,Finansının yeterli ve Özellikle Tuncayın takımda olması herşeyi değiştiriyor.

Yönetim çok fazla bişi beklemiyor orta sıraları zorlamanız yeterli diyor ama siz belkide ilk 4 e bile girebilirsiniz eğer güzel bi hucüm hattı kurarsanız zaten defansınız süper.Ayrıca birde kaleci lazım.. =)

Aykan19o3
24.Kasım.2006, 09:52
West Bromwich ilk senede Premier Lige çıkmak için büyük savaş veriyorsunuz.. Ben çok eğlendim oynarken. Transfer bütçeside fena değildi..

senderson
25.Kasım.2006, 00:02
Karagümrük...
Teknik direktör olmak gibi bir hayaliniz varsa ilk sezonda TFF 1.Lig'e çıkın.Hem forvette Oktay'da var :)

barpolla
25.Kasım.2006, 02:15
GS

İlk sezon transfer yapmayın başarılı olursunuz

aLchoLic
25.Kasım.2006, 08:45
Palermoooo

DisCo
25.Kasım.2006, 18:46
Barcelona. ;)

Newcstleeee

Palermoooo

Arkadaşlar burada alıntı yaptığım kullanıcılar sadece örnek teşkil ettiği için gösterme ihtiyacı duydum. Yanlış anlaşılmasın. Bunu belirtmekle beraber şuna değinmek istiyorum.

X, Y, Z, C, takımlarını seçin diyebilirim. Peki ama neden bu takımlar sorusuna verilecek cevabı bu önerilerde göremiyoruz.

Bence belirtiğiniz takımları neden söylediğinizi açıklarsanız başlık daha içerikli bir hal alacaktır. Taraftar durumu nedir. Yönetim ilişkileri nedir. Oyuncu kalitesi,yetişecek iyi oyuncu potansiyeli var mı? Takıma yıldız oyuncu getirebilirmiyiz.(Bilindiği gibi bazen parayı bassak bile sözleşme imzalatamayız.) Daha da çoğaltılabilir bilgileri paylaşmalıyız. Sadece bir öneri tabi.

eXcitinG
25.Kasım.2006, 20:45
CLub america(MEX)

Zevk aLırsın.FM oynadığını anLarsın.Her maçta boL goL oLur.En önemLisi de 105.000 kişinin önünde oynamak nasıL bir heyecandır onu anLarsın :)

wolfson
25.Kasım.2006, 21:21
saolun benim için gerekli bi konuydu ilk olarak ben açmıştım.

benim önericem takım kayserispor takım bence çook iyi sadece defansın sağına ve orta sahaya 2 destek lazım saten transfer ücretide iyi hepimiz türkiye ligini tanıyoruz çook zevklli oluyo bir de uefa kupasında tur atlamak da çook eğlenceli oluyo denemenizi isterim...

arkadaşlarımızdan biride tottenham'ı önerdi bende ona katılıyoprum onuda öneririm...

Lord Black
26.Kasım.2006, 01:00
Everton
Premier Lige renk katan takimlardan biri. Kadrosu ve ekonomisi gayet iyi.

aLchoLic
26.Kasım.2006, 10:17
Palermoooo

Cnkü Takım Süper Personeller Süper Yalnızca Zaccardo ve Barzagliyi Satarak YEni bi Takım OlusturabiLirsiniz..Gencleri Cok yetenekli Amauri takımı Tek Ba$ına Sırtlıyor Cavani Cok genc olmasına Ragmen Süper Bi Oyuncu..Yalnızca ßi kac Transferle Baya i$Ler Yaparsınız ZevkLi ve heyecanLı ;)

prceXtu
27.Kasım.2006, 00:52
Valencia'da oynamakta zevkli oluyor. :) İyi işleyen kanatlar çok heyecan veriyor,sürpriz bol oluyor,Avrupa'da ve La Liga'da oynayabiliyorsunuz ve ilk sene cüzi bir miktar ile zevkli oyun olabiliyor :)

DeNiZ_1903
27.Kasım.2006, 01:49
Valencia veya Newcastle :)

BASQUE
27.Kasım.2006, 01:59
Muşspor...

deniz.91
27.Kasım.2006, 03:23
K.ERCİYESSPOR

Gerçekten çok mütevazi bir kadrosuyla süperlige tekrar dönmek için çaba vermek çok zevkli oluyor.

Knightmare
27.Kasım.2006, 04:10
K.ERCİYESSPOR

Gerçekten çok mütevazi bir kadrosuyla süperlige tekrar dönmek için çaba vermek çok zevkli oluyor.

Birde 8.0.1 ile UEFA sorunuda düzelmiş, + avrupa kupasında mücadele etmekte çok zewkli olsa gerek..:)

Beni tanıyanlar artık Hoffenheim'ı da tanıyor zaten :D onun haricinde B.Jerusalem'e de bir bakın derim. ileride çok iyi seviyelere gelebilecek genç oyuncuları var ;)

BASQUE
27.Kasım.2006, 19:20
Nottm Forest al bence ...

a.arıcı-11
27.Kasım.2006, 21:02
athletico yu es geçmeyin derim ilk yıl o iyi kadro ile ilk 4 şansınız yüksek hatta real barca valencia 3 lüsünden biri kötü giderse ilk 2ye bile girebilirsiniz

King_Theoden
27.Kasım.2006, 22:27
Nottingham Forest 'i öneririm size takımda iyi oyuncular var kelvin wilson, Chris cohen, Matt Lockwood gibi ispanya ve arjantinden gerekli takviyeleri yaparak iyi bir takım kurabilir kendinizi swensea ve yeovil gibi takımlarla birlikte müthiş bir coca-cola league1 yarışı içinde bulur heyecendan tırnaklarınızı yersiniz ve terfi ettiğinizde aldığınız gençlerde geliştiği için yeni sezonda kimleri alsam acaba diye bol bol düşünür kimseyi takımdan kesmeye kıyamazsınız. Bunları nerden mi biliyorum ? Çünkü ben şu anda bu takımla oynuyorum herkese de tavsiye edrim.:D

wolfson
01.Aralık.2006, 23:29
almanya liginde iyi bir takım söyler misiniz(werder hariç)defansı ve orta sahası iyi olan özellikle defansı çabuk olursanız süpper olur

BeeTLeJuiCe
02.Aralık.2006, 00:33
almanya liginde iyi bir takım söyler misiniz(werder hariç)defansı ve orta sahası iyi olan özellikle defansı çabuk olursanız süpper olur

Schalke 04 :)

Aykan19o3
02.Aralık.2006, 03:19

Hamburg olabilir..

Wesley Sneijder
04.Aralık.2006, 15:05
Kesinlikle Fenerbahçe'yi öneririm.
Gökhan Ünal ve Aaritalo'yu aldım, ilk sezon takım coştu. İkinci sezon Edu,Kezman ve Lugano'yu sattım; Zarate ve Da Costa'yı aldım; ŞL'de Real Madrid'i bile eledim.

BeaT
04.Aralık.2006, 21:27
İngiltereden Newcastle avrupaya gitmemesi sadece kötü onuda 1 sene sonra cözebilirsiniz iyi bir kadrosu var
İtalyadan Fiorentina 2007 de keşfetmiştim bi kaç takviye ile büyüklerle kafa kafaya oynuyorsunuz.

wolfson
10.Aralık.2006, 03:07
size Derby City öneririm takımın transfer ücretin çapının 4 katı :D İyi oyunvular alıp ve ya kiralayıp çook zevkli bi kariyer yapabilirsiniz saten ilk göze çarpan transfer ücreti bana 16 Mn werdiler sizede öle werirler.

Deza
10.Aralık.2006, 06:40
Villareal, Lazio, Roma.
Hem gelecek icin yapilanma olanagi saglayan takimlar hem de su an ki durumlari güclü olan takimlar. Bence kendi liglerinde en iyilerinden bir alt düzeyde olan takimlari yönetmek zevkli. Basariyi yakalamak tabi daha zor, ama daha zevkli oluyor ve oyunun tadini daha fazla cikariyorsunuz.

Fıratcan Alçınkaya
11.Aralık.2006, 00:48
Juventus

Benim Seri-A'da en zevk aldığım takım lig başlı başına çok heycanlı zaten.. Kadro yeterince iyi menajerlik yeteneğiniz ile birleştirip ilk sezonunuzda şampiyon olabilirsiniz... Transfer bütçesi fm için az sayılmaz ayrıca kadroda elden çıkarabilcek oyuncular epey var ekstra bütçe sağlıyabilirsiniz... İntikam peşindesiniz kısacası takımdan alınan Lig Şampiyonluğunu takıma geri getirmek için oldukça motive oluyorsunuz...

Wesley Sneijder
11.Aralık.2006, 01:16
Fıratcan Abi'ye katılıyorum. Juventus gerçekten çok zevkli. Üstelik ufak bir başarıyla tüm oyuncuları takımınıza getirebiliyorsunuz. Transfer ücreti de sorun olmuyor. Oyuncuları da oldukça iyi. Ayrıca yaşlı olup da değeri yüksek olan oyuncular var(Trezeguet, Camoranesi). Onları satarak paranızı çoğaltabiliyorsunuz. Onun dışında büyük yıldızlar da var(Ia quinta, Chiellini, Tiago). İyi bir frikikçisi de var(Del Piero). Yani her şeyiyle güzel bir takım. 40-1 şampiyonluk oranı verseler de, şampiyonluk adayı bence.

mostblow
11.Aralık.2006, 01:37
ingiltere 4 ligi....

coca cola league 2...

Chesterfield...

Ligden lige atlamak istiyorsanız..biraz takviyelerlee...

bu takım tam size göree....

anl2002
11.Aralık.2006, 09:07
bence osasuna oynayın bakalım en iyi menejer kim??:director:

texas41
13.Aralık.2006, 23:43
CLub america(MEX)

Zevk aLırsın.FM oynadığını anLarsın.Her maçta boL goL oLur.En önemLisi de 105.000 kişinin önünde oynamak nasıL bir heyecandır onu anLarsın :)

avrupa da oynamaktan ve transfer yapmaktan bıktım gencleri yetiştirp avrupaya satalım bakalım nasıl bişi...:icon_redface:

Aykan19o3
14.Aralık.2006, 03:58
Arkadaşlar bana öyle bir takım söyleyinki şampiyonluk kimseden beklenmesin, Takım'ın transfer bütçesi 30-40 MN $ olsun, ayrıcada Avrupa kupalarından birine gitsin..

Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

BASQUE
16.Aralık.2006, 01:53
HSV OOlabilir...

casper26
21.Aralık.2006, 07:58
galatasaray fena değil.genç bir takım oluşturmak isteyenlere iyi bir seçim olur.

tombul taho
21.Aralık.2006, 19:03
ingiltere league 1'den notthingham forest'ı öneriyorum. hem geçmişi gerçekten sağlam olan bi takım hem de kadrosu da çok iyi. ilk sene championship'e çok rahat çıkabiliyorsunuz ama zorluklar ondan sonra başlıyor. championship'de tutunabilmek çok zor çünkü bunu başardığınız a ilk olarak yönetiminiz sizden memnun kalıyor. zaten premier lige de çıkarsanız sizi altın harflerle stadyuma yazıyorlar... :)

El Comandante
21.Aralık.2006, 19:10
Sevilla Fc

Takim zaten iyi,ama transfer yapmak gerekiyor eksik bölgelere.Oraya kaliteli transferler yapildiginda takim mükemmel oluyor.Yönetim iyi para veriyor,gereksiz oyunculari da sattiginiz da transfer bütcesi hayli yüksek oluyor.

Sezona 2 kupayla girebilirsiniz,ondan sonrasi da gelecektir muhakkak (:

animals_wolf
21.Aralık.2006, 22:22
Cangele ve fatih ceylanlı kayserispor u öneriyorum ileriki yıllarda g.ünal ve m.topuzu satıp para kazanıp yeni bikaç güzel futbolcu aldığınızda hilesiz hurdasız temiz bir lig şampiyonluğu geliyor...ben oldum tek mimarım :director: CANGELE

Belgorth
23.Aralık.2006, 07:42
şahsen İstanbulspor bu oyunda yıllardır oynadığım takımdır. bu sene de değişiklik yapmadım ve İstanbulspor'u aldım. hiçbir transfer bütçesi olmayan 1. lig takımını alıp önce Süper Lig'e sonra da Avrupa kupaları ve şampiyonluğa doğru götürmek kadar zevklisi olamaz. oyuncuları da çok fena değil başlangıç için, takımı iyi kavrar ve elinizdeki oyuncularla serbestten aldığınız ve kiraladığınız oyuncuları iyi harmanlarsanız çok zevk alacağınız bir oyununuz olur.

Summit
12.Ocak.2007, 00:57
Arkadaşlar bana öyle bir takım söyleyinki şampiyonluk kimseden beklenmesin, Takım'ın transfer bütçesi 30-40 MN $ olsun, ayrıcada Avrupa kupalarından birine gitsin..

PSG...tam istediğin gibi bir takım sadece avrupaya gitmiyor...

semih5
12.Ocak.2007, 01:32
en iyisi bncede newcastle...

SiR ToMaSRoSiCkY1
12.Ocak.2007, 01:48
Mainz,Spartak Moscow teki Rusya'da diğeri ise Almanya 2.Lig de ikisininde güçlü sağlam oyuncuları var.

wolfson
12.Ocak.2007, 03:39
en iyisi bncede newcastle...

KEsinlikle katılıyorum NEwcastle süper bi takım helede Martins coşturuyo.:icon_razz:

fmhastasi
19.Ocak.2007, 00:15
deportivo takımını öneririm onla oynamasıda zevkli oluyor.

wolfson
19.Ocak.2007, 01:32
deportivo takımını öneririm onla oynamasıda zevkli oluyor.

Bİraz daha açıklasan daha iyi olurdu...

fmhastasi
19.Ocak.2007, 01:57
Bİraz daha açıklasan daha iyi olurdu...
olur.bu takımı alcak arkadaslar öncelikle yüksek bütce beklemeyin.transfer bütcesi 2.5 milyon tl kadar bisey:)fakat oyuncu kadrosu fena degil.eskiden ispanyada kafaya oynayan bi takımken,hatırlarsınız ş.ligindede oynardı şimdilerde kaderinin orta sıralar ve küme düsme mücadelesi olmasını siz değiştirebilirsiniz:)ayrıca deportivo taraftarına türkler lakabı takıldıgından ve her mac kale arkasında bir türk bayragı oldugundan bir türk menajeri cok seveceklerdir.bu takımı alacak arkadaslara basarılar:)

Onur123
19.Ocak.2007, 05:45
Boston Utd

hiçbirşeyi yok.Sadece bulunduğu lige göre iyi bir kadrosu var
Bu takımı vezir yaparsınız ama rezil yapamazsınız zaten en altta
Denemeye değer
Ha bir de logosu güzel:D

Yeminle koptum sandalyeden düştümm :D :D :D :D :D :D Süper ya :D :D

mangi
19.Ocak.2007, 06:45
tottenham diorum başka bişi demiorumhem premier lig de oynuyosunuz çok zevkli geçiyo,kolay maç diye de birşey yok.hem de forvetleri avrupanın en iyi forvetlerinden.çok iyi de bütçesi var.şampiyonluk zor olsa da avrupada başarıyı hemen yakalayabilirsiniz(::)

aysem
28.Ocak.2007, 00:25
arkadaslar bir fm hastası olarak uzun zamandır fm oynamıorum artık sarmıyor bana yeni bi takım heyecan werecek takımlar önerirmisiniz

Wesley Sneijder
28.Ocak.2007, 02:10
aysem, sana Villareal'i öneriyorum. Matias Fernandez, Riquelme, Giuseppe Rossi, Nihat gibi yıldızlar var. Transfer bütçesi de çok kötü değil. Pires ve Cani'yi satarak transfer bütçemi artırdım ben. Defansa takviye yaparak çok iyi oyunlar çıkarabilirsin. Mesela ben defans Felipe'yi aldım ve takım coşuyor. Sol kanada da Aaritalo'yu aldım. Süper gidiyorum ve çok da zevk alıyorum.

BaFraLı
29.Ocak.2007, 03:08
Hamburg SV olabilir..

fmhastasi
01.Şubat.2007, 00:17
fiorentina süper bi takım.kendinize bütcede sağlayabiliyorsunuz.ben montolivo ve mutuyu 79 milyon tlye sattım.onların yerine defansa barzagli,daniel alves,orta sahaya neri cardozo,forvete klaas jan huntelaarı aldım acayip keyif alıyorum takımdan.2.senemde riquelme yide bağladım.ayrıca transfer yapmadan da kadro yine iyi.kalede frey oyunun en iyi kalecilerinden birisi.sol bekiniz keza sağ bekiniz ve stoperleriniz mükemmel.orta sahada sırp kuzmanovic cok iyi.arjantinli santana mükemmel.forvette pazzini de cok gol atan bir oyuncu.fiorentineyi secerseniz keyif alcagınızı düsünüyorum.iyi oyunlar

sacrameNt
14.Şubat.2007, 18:06
8.0.2 ile tottenham süper olmuş ayrıca müthiş bir transfer bütçesi veriyorlar 45 M euro gibi. :D

GeorgeWeah
26.Şubat.2007, 04:55
arkadaslar bana sampiyonluga oynamayıp sampiyonluk potansiyeli tasıyan takım önerir misiniz her ligden olabilir

Fietra 10
26.Şubat.2007, 07:30
arkadaslar bana sampiyonluga oynamayıp sampiyonluk potansiyeli tasıyan takım önerir misiniz her ligden olabilir

PSG'yi önerebilirim sana..gayet rahat yapıyorum ilk senede şampiyon..

Addolorato
26.Şubat.2007, 23:32

Tottenham
Hertha bsc.
Villareal
Sevilla
fiorentina
juventus(ilk sene için)
trabzonspor

Highone58
27.Şubat.2007, 00:02
Bank asya 1. liginden süper lige çıkabilecek takımları söyleyebilirmisiniz?

RoNNiE91
27.Şubat.2007, 00:24
Eskişehirspor(Eski efsane)
Giresunspor(Süper Lig'de yeni yüzler görmek için)
Karşıyaka(İyi bir taraftar desteği ve şuan Süper Lig'de hiç İzmir takımının bulunmaması)

amasyali
27.Şubat.2007, 01:47
Bank asya 1. liginden süper lige çıkabilecek takımları söyleyebilirmisiniz?

Antalyaspor'u dene kesinlikle öneririm .

Orduspor ve Malatyaspor'da iyidir ...

BASQUE
06.Mart.2007, 23:28
DeporTivo(El Turka) alınması gereken bir takım..

Xipe Totec
07.Mart.2007, 13:13
arkadaşlar almanya 2.liginden hoffenheim'i öneririm.. dibten zirveye ulaşmak için güzel bir takım.. ve 8.0.2 ile birlikte 13.5 milyon £ luk bir transfer bütçesi gelmiş.. buda büyük bir avantaj..

http://img218.imageshack.us/img218/4784/hoffenheimlv6.jpg

cultr23
14.Mart.2007, 23:01
Arkadaşlar,bosna ligini kurup ordan bir takımla kızılyıldızvari bir başarı öyküsü yaratmak,oradan da avrupanın belli başlı liglerinden birine geçiş yapmayı düşünüyorum(kariyer hikayelerinde de yayınlayacağım)
Daha önce bu ligi indirip oynayan varmı?Önerileri olan var mı?

Wesley Sneijder
23.Mart.2007, 15:10
Arkadaşlar bana bir takım söyler misiniz ki şöyle olsun.

Büyük bir kulüp olmasa da olur.Avrupa Kupalarına gitmesine gerekte yok.İtalya'dan ve Türkiye'den olmasın.Böyle Sevilla gibi sonradan patlayacak bir takım yapmak istiyorum.Hatta ismi ve renkleri güzel olursa iyi olur :)
Zenit'i al. İlginç oluyor. Ben Zenit'le oynuyorum.

fripp
24.Mart.2007, 02:32
Her zaman şampiyonluk şansı az olan ama ortalamanın üstünde bir popülariteye sahip takımlarla oynamayı tercih etmişimdir. Manchester City buna güzel bir örnek.
Takıma baktığımızda ilk göze çarpan şey genç ve yetenekli oyuncu bolluğu. Michael Johnson ve Micah Ricards zaten bu oyunun bilinen genç ve potansiyelli yıldızları. Ricardsla birlikte yanında bir diğer genç savunmacı Corluka ve deneyimli Dunne a sahibiz. Defans hattı çok iyi. İyi bir sol bek transferiyle mükemmele yakın olur. Ama left wingback Garrido da yeterli sayılır ki o da 22 yaşında.
Orta sahada yüksek özellikleriyle parlayan 26 yaşında brezilyalı yıldız Elano, Genç mc Johnson ve bulgar yıldız Petrov var. Belki burada sağ açık Geovanni yerine bir alternatif düşünülebilir ama o da hiç fena oynamıyor.
Takımın tek eksik bölgesi bana göre hücum hattı. Benjani ve Caciedo bana göre yetersizler ama oyun başında kiralık olarak gözüken Bianchi takıma dönünce Ligin üst düzey forvetleri arasına giriyor. Yine de bir yada iki yıldız forvet alınabilir diye düşünüyorum. O zaman takım çok sağlam olacaktır. Genç Bojinov da hiç fena değil. Benim oyunumda milan kendisine teklif yapmıştı. Çok şans vermeyi düşünmediğimden satmıştım.
City nin en cazip özelliği ise transfere ayrılan muazzam bütçe. Tam hatırlamıyorum ama sanırım 100 milyon euro civarlarında birşeydi ki gördüğümde ağzım açık kalmıştı.
Kesinlikle denenmesi gereken bir takım. Genç yıldızların aklı büyük takımlar tarafından çelinmese daha güzel olacak ama bunun önüne geçilebilirse iki sezon içinde şampiyon olabilecek bir potansiyel var.

cultr23
25.Mart.2007, 20:19
ben fc sarajevoyu aldım,kariyer hikayelerinde yakın zamanda paylaşacağım,bu sırada finlandiya ve romaya liginden de ne cevherler çıkıyor arkadaş yahu:)

OMANA
26.Mart.2007, 21:42
arkadaşlar

ben zoru severim ama tümden iddasızlarlada uğraşamam diyorsanız...

alın samsunsporu ....

önce saç baş yolun bağırın çağırın heyecanlanın ondan sonra ilk yıl birinci lige muhtemelen çıkamayın...sonraki yıl takımla çok oynamazsanız biraz şansınız yaver giderde süper lige yükselirseniz bilinki düşmenin en büyük adayı sizin takım.....

sonra yavaş yavaş yükselin merdivenlerii....çok ça sinirlendiğiniz olsun ama inadım inat başarı zaman ister diyorsanız...alın samsunu....ya oyunu bilgisayarınızdan siliersiniz..yada ben bu işi çözdüm arkadaş deyip gururlanırsınız....

aslında sadece samsun için demiyorum....

bu sene türkye birinci liginden süper lige kimki takımını (hilesiz tabii) rahatlıkla çıkarabiliyorsa....o kişi bu FM yi çözmüştür..helal olsun derim..

bySilver
26.Mart.2007, 23:05
ArkadasLar Yeni Bir Kariyer Yapmayı düşünüyorum..

Bana ŞampiyonLuk istemeyen Avrupa KupaLarına giden bir takım rica ediyorum

ÖnerebiLeceginiz takımLarı bekLiyorum.

RoNNiE91
27.Mart.2007, 01:19
Nürnberg veya Groningen olabilir.

Varonil
27.Mart.2007, 01:25
Turkcell Süper Lig veya Bank Asya 1.Lig'den bir takımla oynamak istiyorum.Bana bu liglerden önerebileceğiniz takımlar var mı?

TürkuAz
27.Mart.2007, 01:28
Turkcell Süper Lig veya Bank Asya 1.Lig'den bir takımla oynamak istiyorum.Bana bu liglerden önerebileceğiniz takımlar var mı?

Sivasspor 8.0.2' de harika kadroya sahip, maddi olarak çok iyi olmasa da takımda iyi bir potansiyel var. Denemeni öneririm..

Bank Asya 1. Lig' den ise Sakaryaspor oldukça kaliteli..

OMANA
27.Mart.2007, 02:18

samsun dostum samsun

jay-jay
31.Mart.2007, 20:25
Arkadaşlar bana fmden soğuduğum şu günlerde öyle bi takım önerinki ligde ortahalli kadro acısından cokta geniş olmayan ve biraz transferle toplanabilecek bikaç yıl içindede şampiyon olabilecek bi potansiyeli olsun..Mali acıdanda fena sayılmayan bi takım olsa süper olur ki oyuna yeniden ısınayım :) önerilerinizi bekliyorum...

yugi
31.Mart.2007, 21:52
Arkadaşlar bana fmden soğuduğum şu günlerde öyle bi takım önerinki ligde ortahalli kadro acısından cokta geniş olmayan ve biraz transferle toplanabilecek bikaç yıl içindede şampiyon olabilecek bi potansiyeli olsun..Mali acıdanda fena sayılmayan bi takım olsa süper olur ki oyuna yeniden ısınayım :) önerilerinizi bekliyorum...

Sparta Rotterdam-Leicester City

Fıratcan Alçınkaya
31.Mart.2007, 23:16
S.S Lazio'yu al...

Mr.CordiaL
31.Mart.2007, 23:39
S.S Lazio'yu al...

Evet Lazio'yu ben de öneriyorum. Pandev'i çok iyi fiyataw sattığınızda takımı baştan yaratma şansınız doğuyor ...

burak_unal
02.Nisan.2007, 01:12
takımları öyle güsel anlatıyosunuzki sayfaları baştan sona kadar okudum en az 5 tane farklı takıma bunu seçecem dedim.kayıtlı oyunumu bırakıyodum nerdeyse :d.bu arada 8.02 yi çalıştıramıyorum ben

Fıratcan Alçınkaya
02.Nisan.2007, 01:23
Evet Lazio'yu ben de öneriyorum. Pandev'i çok iyi fiyataw sattığınızda takımı baştan yaratma şansınız doğuyor ...

De Silvestri,Mudingayi,Behrami,Pandev,Rocchi v arkadaşlarını yönetmek çok güzel iyi bir kaleci ayarladınızmı yemede yanında yatın...

Mr.CordiaL
02.Nisan.2007, 01:34
Bu arada 8.02 yi çalıştıramıyorum ben

Oyununun orjinal olması lazım. Sitede bununla ilgili paylaşım yasak. ;;)

burak_unal
02.Nisan.2007, 01:37
Oyununun orjinal olması lazım. Sitede bununla ilgili paylaşım yasak. ;;)

hmm aramızda kalsın o zman bu :D artık 2009 dan itibaren orjinal almaya başlarım.şimdi dgs ye çalışmaktan doru düzgün oynayamıyorum zaten

Cyzio
02.Nisan.2007, 01:44
Toulouse ve Sevilla'yı şiddetle öneriyorum:

Toulouse gerçekten çok iyi bi takım.Şampiyonlar Ligi'ne katılıyorlar.Her mevkide çok iyi oyuncular var.Mansare,Cesar,Mathieu,Ebondo,Elmander,Emana vs..Taktiği oturtursanız Fransa'da rahat bir şekilde şampiyon olabilirsiniz.Ancak defansa ve forvete takviyeler yapmalısınız.Elmander'in yanına kaliteli bir forvet alırsanız rahat edersiniz..

Sevilla'ya gelince son yıllardaki başarılarından söz etmeye gerek yok.Kadroda 3-4 gereksiz oyuncu var onları gönderip transfer bütçesini artırabilirsiniz.Oyunun başında fazla bütçe verilmesede ek bütçe isteyince 20M veriyorlar.Bu paraylada özellikle defansa iyi takviyeler yapabilirsiniz, genç oyuncular alabilirsiniz.İlk sezon olmasada 2.sezon La Liga şampiyonluğuna fazla zorlanmadan ulaşabilirsiniz..

Mr.CordiaL
03.Nisan.2007, 04:41
Arkadaşlar yeni oyuna başlıcam, bana herhangi bi 2.ligden, hedefi 10.-11. lik olan, finansı da çok kötü olmayan bir takım önerirseniz çok makbule geçer. :)

jay-jay
03.Nisan.2007, 07:25
fransa 2. ligi Le Havre 8.0 da baktm bugun süper takımdı bi bak derim ;)

burak_unal
04.Nisan.2007, 07:01
Arkadaşlar yeni oyuna başlıcam, bana herhangi bi 2.ligden, hedefi 10.-11. lik olan, finansı da çok kötü olmayan bir takım önerirseniz çok makbule geçer. :)
QPR ı dene bence.bende 2. liglerden ve finansı fena olmayan bi takım arıyodum ve QPR ı buldum.10milyon euro ile başlıyosun lige şimdilik daha fazla bi bilgi veremicem çünkü takımı buldum direksana yazdım :D

BaFraLı
04.Nisan.2007, 18:38
Premier Ligden Sunderland zevkli ve güzel.Bi kaç transferle ilk 10'a oynayabilirsiniz..

yugi
04.Nisan.2007, 23:13
Leicester City

katotti
05.Nisan.2007, 01:00
Lyon

kadro yerinde gerçekten sadece 4 transferle şampiyonar li,gi sampiyonu olabilirsiniz

ben;
cesar delgado*eduardo ratinho*akinfeev transferleri ile şampiyonlar ligi kupasını kaldırdım

cengavs
05.Nisan.2007, 01:08
Udinese gerçekten çok iyi bir kadroya sahipler hücum hattı çok güçlü bir takım

Mr.CordiaL
05.Nisan.2007, 04:36
QPR ı dene bence.bende 2. liglerden ve finansı fena olmayan bi takım arıyodum ve QPR ı buldum.10milyon euro ile başlıyosun lige şimdilik daha fazla bi bilgi veremicem çünkü takımı buldum direksana yazdım :D
Teşekkürler, bakıcam QPR'ye :)

Wesley Sneijder
07.Mayıs.2007, 01:00
Hertha Berlin güzel değil bence. Karlsruhe nasıl?

stan
07.Mayıs.2007, 03:25
derby county
stadı: 33000 pride park
kuruluş: 1884

bu sezon premier ligten 1 galibiyet ile küme düştü oyundada herkes düşmenizi bekliyor ama 2-3 nokta transfer ile harikalar yaratabilirsiniz ben yıllardır banko takımım bu sene alt lige düştük ama olsun seneye yine cıkarız ayrıca cok ateşli taraftarı vardır
web sitesi : http://www.dcfc.premiumtv.co.uk/page/Welcome

bana bir takım söyleyin de fm nin zevki çıksın ortaya hangi lig olursa olsun

BaFraLı
07.Mayıs.2007, 22:05
Schalke 04 derim sana.

wolfson
07.Mayıs.2007, 22:43
bana bir takım söyleyin de fm nin zevki çıksın ortaya hangi lig olursa olsun

Arsenal olabilir.Liginiz oldukça zevkli;süper genç yıldızlar var çok yüksek miktarlara satabilirsin.Avrupa'da başarı isteyen bir klüp.Arsenal olabilirsin(::)

Han12
07.Mayıs.2007, 22:44
İngiltere Conference North ya da South dan bir takımla açmayı düşünüyorum yalnız ilk sezon nispeten kolay bir yükselme yapmak istiyorum Conference National'a bilgisi ya da fikri olan varsa bi takım tavsiye ederse sevinirim...

wolfson
07.Mayıs.2007, 22:53
Boston United olabilirsin Sir FRD arkadaşım orda süpper bir kariyer çıkarmıştı sende onun gibi olabilirsen ne mutlu sana...

fmhastasi
09.Mayıs.2007, 02:03
arkadaslar kadrosunda revizyona gidebilecegim,operasyon yapabilecegim bir takım arıyorum.operasyon derken örnegin;gs takımının sene basında yaptıgı genclestirme ve yenilenme calısması gibi:) buna uygun kadro yapısı olan ve bütcesi olan bir takım söyleyebilirmisiniz?

knsyr
09.Mayıs.2007, 02:04
Her zaman şampiyonluk şansı az olan ama ortalamanın üstünde bir popülariteye sahip takımlarla oynamayı tercih etmişimdir. Manchester City buna güzel bir örnek.
Takıma baktığımızda ilk göze çarpan şey genç ve yetenekli oyuncu bolluğu. Michael Johnson ve Micah Ricards zaten bu oyunun bilinen genç ve potansiyelli yıldızları. Ricardsla birlikte yanında bir diğer genç savunmacı Corluka ve deneyimli Dunne a sahibiz. Defans hattı çok iyi. İyi bir sol bek transferiyle mükemmele yakın olur. Ama left wingback Garrido da yeterli sayılır ki o da 22 yaşında.
Orta sahada yüksek özellikleriyle parlayan 26 yaşında brezilyalı yıldız Elano, Genç mc Johnson ve bulgar yıldız Petrov var. Belki burada sağ açık Geovanni yerine bir alternatif düşünülebilir ama o da hiç fena oynamıyor.
Takımın tek eksik bölgesi bana göre hücum hattı. Benjani ve Caciedo bana göre yetersizler ama oyun başında kiralık olarak gözüken Bianchi takıma dönünce Ligin üst düzey forvetleri arasına giriyor. Yine de bir yada iki yıldız forvet alınabilir diye düşünüyorum. O zaman takım çok sağlam olacaktır. Genç Bojinov da hiç fena değil. Benim oyunumda milan kendisine teklif yapmıştı. Çok şans vermeyi düşünmediğimden satmıştım.
City nin en cazip özelliği ise transfere ayrılan muazzam bütçe. Tam hatırlamıyorum ama sanırım 100 milyon euro civarlarında birşeydi ki gördüğümde ağzım açık kalmıştı.
Kesinlikle denenmesi gereken bir takım. Genç yıldızların aklı büyük takımlar tarafından çelinmese daha güzel olacak ama bunun önüne geçilebilirse iki sezon içinde şampiyon olabilecek bir potansiyel var.

şiddetLe katıLıorm :o böyLe bir takım devLere kafa tutmak isteyenLere buLunmaz hint kumaşı..

dj kolpa
11.Mayıs.2007, 01:39
yabancı sınırı olmayan ve avrupadaki bi ligden kulüp önerirmisiniz?
ama sarsın bayaa

mgokalparslan
11.Mayıs.2007, 01:52
yabancı sınırı olmayan ve avrupadaki bi ligden kulüp önerirmisiniz?
ama sarsın bayaa

hollanda veya belçika yı deneyebilirsin ben hollanda dan heracles ve belçika dan lokeren ile uzun süreli oynamıştım.

Cyzio
11.Mayıs.2007, 01:54
Almanya'dan zor istiyorsan Dortmund, orta seviye Wolfsburg ve üst seviye Bremen.

İngiltere'den Tottenham, City zevkli olur.Ayrıca Arsenal ile oynamakta çok zevkli oluyor..

dj kolpa
11.Mayıs.2007, 02:10
saolun:D
küçük veya orta derece takımlar güzel oluyo.
büyük takımlarla oynayınca kolay oluyo ve sarmıyo.belçika yla almanya kafama yattı da parasal yönden nasıllar acaba?

Cyzio
11.Mayıs.2007, 02:15
Dortmund başta 500 k:D gibi bir bütçe versede yönetimden ek bütçe isteyince 5M veriyor bu para da bitince tekrar bir 5M verebiliyor.Böylece toplamda 10M gibi bir transfer bütçen olmuş oluyor..

Bremen'de yine beklediğin gibi bir bütçe verilmese bile Diego'yu satıp ondan büyük paralar elde edebiliyorsun..

Tottenham ve City parasal yönden en büyük bütçeyi ayıran takımlardan tam olarak hatırlamıyorum ama 100M civarı gibi bir bütçe verildiğini duymuştum önceden.Zaten İngiliz kulüpler bu konuda cömert oluyorlar.Maddi sıkıntı çekmiyorsun..

dj kolpa
11.Mayıs.2007, 02:18
çok saol
şimdi dortmund la başlıyorum:D

Cyzio
11.Mayıs.2007, 02:19
çok saol
şimdi dortmund la başlıyorum:D

Rica ederim, başarılar..

fmhastasi
11.Mayıs.2007, 08:06
arkadaslar kadrosunda revizyona gidebilecegim,operasyon yapabilecegim bir takım arıyorum.operasyon derken örnegin;gs takımının sene basında yaptıgı genclestirme ve yenilenme calısması gibi:h: buna uygun kadro yapısı olan ve bütcesi olan bir takım söyleyebilirmisiniz?

vuque
11.Mayıs.2007, 08:31
arkadaslar kadrosunda revizyona gidebilecegim,operasyon yapabilecegim bir takım arıyorum.operasyon derken örnegin;gs takımının sene basında yaptıgı genclestirme ve yenilenme calısması gibi:h: buna uygun kadro yapısı olan ve bütcesi olan bir takım söyleyebilirmisiniz?
Arsenal (::)

fmhastasi
11.Mayıs.2007, 08:37
Arsenal (::)

arsenalin kadrosu zaten revizyona gidilmis kadro.daha neresini gençleştirim?:)

Cyzio
11.Mayıs.2007, 15:17
Milan'ı deneyebilirsin..

vuque
12.Mayıs.2007, 15:49
arsenalin kadrosu zaten revizyona gidilmis kadro.daha neresini gençleştirim?:)
yaff sana full revizyon yap diyen yok :D
oyuncuların talibi çok :D
Klüp'te iyi transfer bütçesi veriyor :D
2-3 Tanesini satarak istediğini yapabilirsin :D

VOLKANGUVEN
13.Mayıs.2007, 20:09
Arkadaşlar ben dortmundla başladım fakat oyun hileli gibi hiç transfer yapmadım 6 haftada 5 galibiyiet 1 beraberlikle gidiyorum. Ve maçlar onormal skorlarla gdiyor 7-0 5-1 falan gibi. biraz daha böyle devam ederse taktiği ve lig sıralmasını size göndericem. Petric ve diğer forvetler çok sağlam. dortmundla böyle bir başlangıcı olan varmı cidden hileli gibiyse bırakıcam ben biraz kassın istiyor diye dortmundu aldım.

shamur1
13.Mayıs.2007, 20:40
Arkadaşlar ben dortmundla başladım fakat oyun hileli gibi hiç transfer yapmadım 6 haftada 5 galibiyiet 1 beraberlikle gidiyorum. Ve maçlar onormal skorlarla gdiyor 7-0 5-1 falan gibi. biraz daha böyle devam ederse taktiği ve lig sıralmasını size göndericem. Petric ve diğer forvetler çok sağlam. dortmundla böyle bir başlangıcı olan varmı cidden hileli gibiyse bırakıcam ben biraz kassın istiyor diye dortmundu aldım.

Oyun nasıl hileli gibi olabilir ki sen hile yapmadıktan sonra , zannedersem oyunun sana çok basit geldiğini anlatmaya çalışmışsın ? Hangi versiyonla oynuyorsun acaba zorluk istiyorsan 8.02 yi yükle şayet mevcut değilse sende.

samsunluyasir
14.Mayıs.2007, 23:49
ben kasımpaşayı yönetiyorum ilk sezon 5. ikinci sezon 3. oldum. Oyuna başlayınca hemen Mika Aaritalo, Ruslan Fomin, GAbriel Torje'yi alın. Oğuz Sabankay ve Serkan Çalık'ı da kiralamaya çalışın süper takım oluyor.Ben 3. sezonun başında aaritalo'yu Celtic'e 32. milyon YTL'ye sattım yaa

dberksu
15.Mayıs.2007, 00:40
Benim kariyerimde seçtiğim takım olan river plate bence çok iyi bir takım ilk sezon çoğu oyuncu kirada oluyor ama iyi 2-3 transfer ile hiç yenilmiyorsunuz örnek olarak river kariyerime bakın imzamda var oraya tıklayın

BaFraLı
15.Mayıs.2007, 01:29
İsrail'den Maccabi Tel-Aviv biraz zevk istiyorsanız deneyebilirsiniz :)

olmayan nick
16.Mayıs.2007, 07:31
Blackburn: İlk sene Uefa'ya gitmek için İntertoto'da bir tur geçmek yetiyor. Yönetim yaklaşık 7 milyon $ bütçe veriyor. Medya beklentilerinin 11. sıra olması büyük bir avantaj çünkü üzerinizde fazla baskı oluşmuyor. Santa Cruz, McCarthy ve Gamst Pedersen gibi etkili oyuncuların yanısıra Bentley ve Derbyshire gibi yetenekli oyuncular da takımda mevcut. Altyapı üst düzey olmasa da U-18 takımından yetenekli oyuncular çıkabiliyor. Takım birkaç takviye ile Avrupa kupalarına katılmak için mücadele verir.
Ekleme: Pedersen'i 15 milyona satıp 24 milyona van der Vaart'ı almıştım yani bütçe ayarlarıyla oynandığında etkili transferler yapılabilinir.:)

Raten
17.Mayıs.2007, 04:56
Bolton

Oyuna direkt UEFA ön elemelerinde başlıyorsunuz.
Ve UEFA ya kalmak için 1 tur yetiyor.
Takımın bütçesi orta derecede yani güvende.
İlk sezonumda berbat bir başlangıç yapmama rağmen sonradan çok iyi toparlandım ve ligi 7.sırada bitirdim UEFA da gruplardan çıktım.
Anelka,Nolan,R.Gardner gibi yetenekli futbolculara sahip bir takım.
İkinci sezonumda ise henüz 11 maç oynadım ve 5.sıradayım tabi bunda transfer politikamın da etkisi oldu Tottenham'dan teklip almama rağmen reddettim ve kulüpteki itibarımı arttırdım :)
Gerçekten tam ideal bir kulüp ve inanın ki adama müthiş heyecanlar yaşatabilecek bir kulüp :)

shamur1
19.Mayıs.2007, 00:25
Bolton

Oyuna direkt UEFA ön elemelerinde başlıyorsunuz.
Ve UEFA ya kalmak için 1 tur yetiyor.
Takımın bütçesi orta derecede yani güvende.
İlk sezonumda berbat bir başlangıç yapmama rağmen sonradan çok iyi toparlandım ve ligi 7.sırada bitirdim UEFA da gruplardan çıktım.
Anelka,Nolan,R.Gardner gibi yetenekli futbolculara sahip bir takım.
İkinci sezonumda ise henüz 11 maç oynadım ve 5.sıradayım tabi bunda transfer politikamın da etkisi oldu Tottenham'dan teklip almama rağmen reddettim ve kulüpteki itibarımı arttırdım :)
Gerçekten tam ideal bir kulüp ve inanın ki adama müthiş heyecanlar yaşatabilecek bir kulüp :)

Anladığım kadarıyla ilk senende Ligi 7.bitirdin 2.senende de 5.sıradasın ve Tottenham'dan teklif geliyor. Nasıl oluyor bu ? Benim bildiğim kadarıyla üst düzey turnuvalarda kupa almadıktan sonra başarılı olmadıktan sonra teklif gelmesi zor.Ben şuan 3.sezondayım almadığımız kupa kalmadı Avrupa çapında hala Psv ve Ajaxtan teklif falan gelmedi durumları kötü de olsa..

Cyzio
19.Mayıs.2007, 02:26
Portekiz Bwinliga'da zevkli oluyor.Benfica veya Sporting'i önerebilirim..

ewrim_FB
30.Mayıs.2007, 23:03
Trabzonspor diyorum Ersen martin'i 4m€ Umut bulut'u da 8m€ ya satarak iyi bir transfer bütçesi yapabilir avrupayı sallayabilirsiniz... :)

Deli_Ruh
30.Mayıs.2007, 23:10
Atletico Madrid :D:D

uAmurat91
30.Mayıs.2007, 23:42
Fiorentina !

Sadece Mutu'yu satarak yeni bir takım bile kurabilirsiniz. Kulüp beklentisi de çok yüksek olmadığı için sene sonu gelecek sürpriz olmayan bir şampiyonluk takımı coşturabilir. Finansal olarak sıkıntı çekmezsiniz hiçbir zaman !

Omer90
04.Haziran.2007, 21:55
arkadaşlar yeni bir kariyer açıcam sizce ingiltere mi yoksa italya ligini mi açayım hangisi daha zevkli olur..
önerileriniz için şimdiden teşekkürler

Cyzio
04.Haziran.2007, 22:15
arkadaşlar yeni bir kariyer açıcam sizce ingiltere mi yoksa italya ligini mi açayım hangisi daha zevkli olur..
önerileriniz için şimdiden teşekkürler

İtalya'dan Palermo veya Fiorentina ile, İngiltere'den ise Tottenham veya Portmouth ile zevkli olabilir.Ama ben İngiltere'yi tercih ederdim..

spawn_21
05.Haziran.2007, 22:31
oyundan zevk almamı sağlayan takım Hamburg,gerçekten bi çok oyuncuyu satmanız gerekiyor sezon başında,yeniden revizyon yaparken van der vaart,kompany ve matjhisen i elinizde tutabilirseniz,yenemeyeceğiniz takım yok,transfer için 25 milyon pound u bir araya getirebilirseniz,mukemmel olur.

OnuldinhoHizmet
07.Haziran.2007, 00:45

man city 105 milyon$ transfer bütçesi üstelik ligin 14-15 sırada bitirmen bekleniyor...

legolas165
07.Haziran.2007, 22:53
Man City ilk sezon arkadaşın dediği gibi çok başarı beklemiyor sizden. Transfer bütçesi desen çok iyi. Oyuncuları desen 10 numara. Ben sadece 3 transfer yaptım bu sezon. Takım 4. sırada gidiyor.

İlk sezon avrupa kupalarında oynamıyorsunuz. 2. sezon kupalara katılmak için hırs yapabilirsiniz. Buda ayrı bir heyecan katıyor.

fmhastasi
09.Haziran.2007, 03:24
groningen,heerenven,wisla ****ow,midjtyland hangisi ni önerirsiniz?

wisla ****ow nasıl iyimi sizce?

RoNNiE91
10.Haziran.2007, 18:48
Arkadaşlar İtalyan Serie A hakkında ne düşünüyorsunuz?Nasıl bir lig sizce?

Raten
11.Haziran.2007, 22:27
İtalya Serie A şahsen benim hiç sevmediğim ve zevk alamadığım bir lig

Cyzio
11.Haziran.2007, 22:44
Arkadaşlar İtalyan Serie A hakkında ne düşünüyorsunuz?Nasıl bir lig sizce?

FM'de en çok oynadığım ve zevk aldığım lig.Bence kesinlikle denemelisin..

ugurcan1262
11.Haziran.2007, 23:45
benim manager düşüncem büyük takım almamak zevki çıkmaz düşüncesindeyim
premier ligden;
totenham-man city-newcastle
tsl;
kayseri-bursa-trabzonspor
almanya;hambur-ve belki herta berlin

RoNNiE91
11.Haziran.2007, 23:53
Almanya'dan Nürnberg'i öneririm.İlk başladığınızda UEFA'ya gidiyorsunuz ve elinizde Koller,Charisteas,Mintal,Sionko,Blazek,Misimovic gibi etkili isimler var.Ben oynamıştım.Tavsiye ederim.

FM'de en çok oynadığım ve zevk aldığım lig.Bence kesinlikle denemelisin..

Bu arada teşekkürler Berk.

C h A o S
12.Haziran.2007, 02:41
Bu günlerde Fm'den çok soğudum ve sıkıldım.Hangi takımı alsam diye düşünüp duruyorum.Şu ana kadar denediğim ve aklımda kalan takımlar ise;

Reading
Porsmouth
Tottenham
Newcatle
Benfica
Udinese
M.City
Fiorentina
Feyenoord
Deportivo

Bu takımlar haricinde takım arıyorum.2.lig ve seviyesi düşük takımlar yönetmek istemiyorum.Dikkat ettiyseniz orta halli kulüpler.Bende böyle kulüp arıyorum.Tercih etmediğim ligler ise Belçika,Fransa ve Rusya gibi ligler.
Almanya liginde hiç takım yönetmedim.Ama Bayern ve Werder ligi görütüyor olsa gerek.Almanya'dan onların karşısını rakip çıkabilecek bi takımda olabilir.İnşallah sizin önerilerinizde bi takım bulurum.Gerçekten çok sıkıcı geçiyor Fm'siz günler.

Omer90
12.Haziran.2007, 18:18
en iyi tranfer bütçesi man.city demi yoksa ondan daha iyi taransfer bütçeleri olan varmı?

Cyzio
12.Haziran.2007, 18:32
Bu günlerde Fm'den çok soğudum ve sıkıldım.Hangi takımı alsam diye düşünüp duruyorum.Şu ana kadar denediğim ve aklımda kalan takımlar ise;

Reading
Porsmouth
Tottenham
Newcatle
Benfica
Udinese
M.City
Fiorentina
Feyenoord
Deportivo

Bu takımlar haricinde takım arıyorum.2.lig ve seviyesi düşük takımlar yönetmek istemiyorum.Dikkat ettiyseniz orta halli kulüpler.Bende böyle kulüp arıyorum.Tercih etmediğim ligler ise Belçika,Fransa ve Rusya gibi ligler.
Almanya liginde hiç takım yönetmedim.Ama Bayern ve Werder ligi görütüyor olsa gerek.Almanya'dan onların karşısını rakip çıkabilecek bi takımda olabilir.İnşallah sizin önerilerinizde bi takım bulurum.Gerçekten çok sıkıcı geçiyor Fm'siz günler.

Almanya'dan Hamburg ile bu takımlara kafa tutabilirsin ilk sezon bu kolay olmasada.Belçika'dan ise Standart'ı deneyebilirsin, çok yetenekli oyunculardan kurulu.Rusya'dan Arshavin'li, Pogrebnyak'lı kadrosuyla Zenit'i yada Love'lu, Jo'lu, Akinfeev'li CSKA'yı öneririm..

Ama ben en çok Fransa'yı denemeni tercih ederim.Çok zevkli bir lig FM'de.Marsilya veya PSG'yi alıp eski günlerine döndürmek çok zevkli oluyor..;)

C h A o S
12.Haziran.2007, 19:03
Hsv'yi bir deniyeceğim.Diğer önerdiğin kulüplerin ligi pek terciğim değildir.Bide Leverkusen ve Herta Berlin sizce nasıl?

RoNNiE91
12.Haziran.2007, 19:07
Açıkçası Leverkusen ve Hertha Berlin bana hep itici gelmiştir.Dediğim gibi Nürnberg'i deneyebilirsin.İyi bir kadroları var ve UEFA kupasına katılıyorlar.Hatta bir değişiklik yapıp Wolfsburg'u alabilirsin.Birkaç transfer ile birlikte Grafite seni uçurabilir :)

Varonil
12.Haziran.2007, 19:07
Leverkusen'in kadrosu çok iyi gerçekten.Defansa Haggui,Vidal,ortasahda Barbarez,ileri uçta Gekas,Kiessling gibi çok iyi isimleri var kadrosunda.

Yapacağın birkaç kaliteli takviye ile Leverkusen ile Bundesliga da üst sıralara oynayabilirsin.

C h A o S
12.Haziran.2007, 19:13
HsV
Leverkusen
Nünberg
Wolfsburg
Herta

Bu takımlara bakıcam uygun olanı ile başlıcam.Önerileriniz için teşekkürler.

Burak Duran
14.Haziran.2007, 05:50
PSG mi alsam Marsilya mi CSKA mi yoksa Leverkusen mi? suan aciyorum kararsizim

EL-Hadji
14.Haziran.2007, 07:51
Leverkusen turnuva için yetersiz olsa da kariyer yapmak için yeterli bri takım. Alman liginin zorluğu vasat ama en azından Bayernle kapışırsın. Ben leverle bişiler yapmaya çalışmıştım. Hatta direk Yaseri alıp oynatmıştım. Lever alabilrsin bence.

Alicanfmfan
14.Haziran.2007, 08:31
PSG mi alsam Marsilya mi CSKA mi yoksa Leverkusen mi? suan aciyorum kararsizim

PSG diyorum gerçekten Fransa ligi zevkli bir lig.Bütçeyi de iyi verirler istedigin verimi alabilirsin bence

Burak Duran
14.Haziran.2007, 18:16
PSG mi Leverkusen mi :D yarin acicam ligi ilk oy alan takimi alcam PSG? Leverkusen?

GReeN BeReT
14.Haziran.2007, 18:23
Ben de PSG diyorum.801 datası ile oynamıştım.Tabii 802 ile kadroda değişiklikler olmuş olabilir.Yine de büyük zevk alacağını düşünüyorum.

Fıratcan Alçınkaya
14.Haziran.2007, 18:27
Leverkusen daha keyfli olur sanki :)

Burak Duran
14.Haziran.2007, 18:28
Allahim yarabbim :D Ne yapacam simdi ben :)

Cyzio
14.Haziran.2007, 18:30
Bence PSG denemeye değer.Çok genç ve yetenekli oyuncuları var.İyi de bütçe veriyorlar.İlk sezon fazla zorluk yaşamadan şampiyon bitirebilirsin..

Burak Duran
14.Haziran.2007, 18:33
Tamam PSG yi aldim nokta bitmistir :)

gencerker
16.Haziran.2007, 12:01
Ne gereği var kardeşim al Beşiktaş'ı bitir olayı (:

1myLikeToo
17.Haziran.2007, 05:50
REAL MADRİD

arkadaşlar iLk sene kadrosu çok güzel hiç transfer yapmadan şampion olmanız içten bile deil . 2.sene taktiğe göre transfer yapın 1.sene şampion olun veya avrupa kupalarından (herhangi biri) bütçe 23 m veriolar (8.02 patch) sonradan ek bütçe 100 m oluyor 2.senede 248 yapıolar c.ronaldou getirmiştim taktiime göre hala oynuorm ve ligde 1.ciyim şampionlar ligini ilk sezon aldm şmdi gruplardan çıktım tavsiyem REAL MADRİD.

Fıratcan Alçınkaya
17.Haziran.2007, 07:23
Ne gereği var kardeşim al Beşiktaş'ı bitir olayı (:

sample human :)

Stuttgart'ı al D.Carvalho-Zarate gibi isimlerle süsleyin keyfine warın...

bySilver
17.Haziran.2007, 18:19
Konyaspor' u aLdım :)

1965
18.Haziran.2007, 00:45
Büyük kulüp isterseniz Liverpool,orta düzeyde bir takım çalıştırmak isterseniz Ajax,farklı bir heyecan arıyorsanız Celtic,geçmişte Avrupa'da boy göstermiş,Uefa kupası'nda tur atlamış,son hafta şampiyonluk kaçırmış,müzesinde Türkiye kupası ve Federasyon Kupası(Super Kupa) bulunan bir efsaneyi geri döndürmek isterseniz Eskişehirspor'u öneririm :)

bySilver
18.Haziran.2007, 01:02
Büyük kulüp isterseniz Liverpool,orta düzeyde bir takım çalıştırmak isterseniz Ajax,farklı bir heyecan arıyorsanız Celtic,geçmişte Avrupa'da boy göstermiş,Uefa kupası'nda tur atlamış,son hafta şampiyonluk kaçırmış,müzesinde Türkiye kupası ve Federasyon Kupası(Super Kupa) bulunan bir efsaneyi geri döndürmek isterseniz Eskişehirspor'u öneririm :)

Peki bana Bank Asya 1.Liginden hangi takımı önerirsin ? Es Es , KocaeLi, Sakarya hariç.

1965
18.Haziran.2007, 01:12
Peki bana Bank Asya 1.Liginden hangi takımı önerirsin ? Es Es , KocaeLi, Sakarya hariç.

Ben her zaman mazisi,taraftarı olan takımları tercih ederim.Eskişehirspor,Kocaelispor,Sakaryaspor,Altay ,Karşıyaka,Samsunspor hedefime uyan takımlardır.Seninkine de uyacağını tahmin ediyorum.

musti83
20.Haziran.2007, 20:27
Fenerbahçeliler FENERBAHÇE'yi Alın Ama Duygusal Davranmayın Finans İyi Ligdeki Takımlar Kötü Sen İyisin
Deivid Kötü Mü Sat
Lugano 20 MN
Edu 8MN Satmazsan oda 20 Olur
Yani Paraya İhtiyaçsa Sat
Oynamıyorsa Sat
Hiç Duygusal Olma

RoNNiE91
20.Haziran.2007, 20:34
Arkadaşlar PSG mi Toulouse mu Zenit mi olayım karar veremedim.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

ShevAnil
20.Haziran.2007, 20:39
Hucumcuysan Zenith veya Toulouse.

Cyzio
20.Haziran.2007, 20:48
Arkadaşlar PSG mi Toulouse mu Zenit mi olayım karar veremedim.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Zoru seviyorsan ve biraz da sabrın varsa Zenit'i öneririm.Elinde Arshavin, Denisov, Pogrebnyak gibi çok kaliteli oyuncuların var.Bunların yanında transferleri de iyi yaparsan ligde rahatlıkla şampiyon olabilirsin.UEFA'da da Çeyrek veya yarı final yapabilirsin hatta kupayıda kaldırabilirsin taktiğine göre..

RoNNiE91
20.Haziran.2007, 21:09
Sağolun arkadaşlar.Deneyeceğim :)

the lapaci
22.Haziran.2007, 06:24

portsmouth cok ıyı butcesı var ek butce de alabılrsın ve kadrosuda fena degıl...:0:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kesinlikle UDINESE'yı onerıyorum.Harıka genclerı ve saglam bır kadrosu var. 1-2 genc satarak butcenızı cok saglam yapabılırsınız..

klasgs
22.Haziran.2007, 22:12
ajaxı tek gecerım huntelaar gıbı oyuncusu var stad kapasıtesıde ıyı ayrıca en onemlı olan yabancı oyuncu sınırlaması yok bu lıgde 2.sezonda ben uefayı aldım sız daha ıyısı yapabılırsınız iyi fmli gunler

paramparca_teo
23.Haziran.2007, 05:58
mardinspor

ugurkavas
23.Haziran.2007, 20:30
bence en cok zevk veren takım cska moskova. cok iyi bir kadronuz var.abartmıyorum nerdeyse bütün oyuncularınızla ilgilenen oluyor.onları satıp klube katkı saglayıp yenı oyuncular da alabilirsiniz.elinizde tutup daha buyuk basarılarada devam edebilirsiniz

Cyzio
24.Haziran.2007, 02:20
Beyler bana şöyle FM'nin zevkini tekrar yaşayacağım takımlar söylermisiniz?Artık hergün takım değiştiriyorum sıkılıp.Yardımlarınızı bekliyorum..

LaKe
24.Haziran.2007, 02:35
Beyler bana şöyle FM'nin zevkini tekrar yaşayacağım takımlar söylermisiniz?Artık hergün takım değiştiriyorum sıkılıp.Yardımlarınızı bekliyorum..

Celtic, o zevki tekrar yaşatabilir. Bir dene istersen. Ben farklılık aradığım zaman İskoçya, İsveç gibi liglere yönelirim.

kanunsuz_1907
24.Haziran.2007, 03:15

Bence kesinlikle TOTTENHAM !!! ilk sezon şampiyonluk zor ama 2. sezonda yerinde transerler yaparsan şampiyon olursun liverpool arsenal manu ve chelsea ile kapışmak çok zevkli...kadrosuda kaliteli ayrıca ilk sezon katıldığın uefada da kupa senin olabilir.....

Fietra 10
24.Haziran.2007, 20:16
Berk bırak bu işleri al şu AZ Alkmaar'ı..:) 2.sezondan sonra Gabon'dan Virginia Adalarıdnan çıkan regen genç yetenekleri sorunsuz şekilde takıma kat bak keyfine..:D

RoNNiE91
25.Haziran.2007, 01:58
Arkadaşlar bana öyle bir takım söyler misiniz ki ben o takımda kalıcı olmak istiyorum.Alex Ferguson gibi senelerce o takımda çalışmak istiyorum.Yeni çıkan regen yıldızlarla en iyi kulüp olma başarısını göstermek istiyorum.5-6-7 ne kadar çok tercih yazarsanız o kadar iyi olur :)

mgokalparslan
25.Haziran.2007, 02:43
Arkadaşlar bana öyle bir takım söyler misiniz ki ben o takımda kalıcı olmak istiyorum.Alex Ferguson gibi senelerce o takımda çalışmak istiyorum.Yeni çıkan regen yıldızlarla en iyi kulüp olma başarısını göstermek istiyorum.5-6-7 ne kadar çok tercih yazarsanız o kadar iyi olur :)

eğer uzun süreli çalışmak ve iyi regenler istiyorsan sana ajax,psv,porto öneririm.
onun dışında lyon,basel,cska moskova dan çok iyi gençler çıkıyor.ajax ı özellikle tavsiye ederim. hollanda da sınırlama olmadğı için çok rahat edersin.ayrıca nerdeyse her sene en az 1 tane çok iyi regen çıkarabilirsin.

RoNNiE91
25.Haziran.2007, 02:55
Gençlerin nerden çıktığı önemli değil.Alırım onları gençken de asıl sorun iyi ve köklü bir takım.

El Barto
25.Haziran.2007, 02:56
Dortmund'u al Burak. :)

hp-fm-gs
25.Haziran.2007, 02:56
Gençlerin nerden çıktığı önemli değil.Alırım onları gençken de asıl sorun iyi ve köklü bir takım.

Belki seni şaşırtabilir ve belki çok klasik olacak ama Juventus ! [:

RoNNiE91
25.Haziran.2007, 04:06
Yok İtalya ligi pek sarmıyor.İspanya'da oynadım.Böyle Fransa olabilir İngiltere falan olabilir.

1965
25.Haziran.2007, 05:15
Ajax'ı tavsiye ederim.Çok zevkli oluyor kariyer yapması.Huntelaar,Heitinga,Emanuelson,Stekelenburg ,Vermealen,Suarez,Vertonghen gibi kaliteli futbolcular var.Ayrıca alt yapısı çok iyi.Stadı büyük.

Bir kaç iyi transferle Avrupa'da başarı yakalarsınız.Murcia'nın forveti İvan Alonso'yu koyun Huntelaar'ın yanına,arkalarına da Nicolae Dica'yı alın bakın keyfinize :)

Cyzio
25.Haziran.2007, 17:23
Yok İtalya ligi pek sarmıyor.İspanya'da oynadım.Böyle Fransa olabilir İngiltere falan olabilir.

St.Etienne'i öneririm o zaman.80li yılların başına kadar fırtına gibi esmiş ancak uzun yıllardır kayda değer bir başarıları yok.Ayrıca bu başarısızlıklara rağmen taraftar desteğini arkasında fazlasıyla hisseden bir kulüp.İlk sene Avrupa kupalarına katılırsın rahat bir şekilde.İkinci sene ise iyi bir kadro kurup şampiyonluğu kulübün en büyük düşmanı Lyon'dan devralabilirsin..;)

Sirius Black
25.Haziran.2007, 17:41
Sağlam bütçeli, kadroyu düzenleyebileceğim Avrupa kupalarına giden standart bir Avrupa takımı istiyorum. İtalya ve İspanya ligleri olmasın, sarmıyor. (:

RoNNiE91
25.Haziran.2007, 18:17
Tottenham derim.

KaF KeF
25.Haziran.2007, 18:18
Ajax derim..Hem Yabancı sınırlamasıda yok ...

Casc Fabregas
25.Haziran.2007, 18:25
Bursaspor'u tavsiye ederim
ilk sezon birkaç oyuncu satıp bütçenizi 2 M ye getirin ucuz & kaliteli geleceği olan adamları alın dahan sonra bunlardan elde ediceğiniz gelirlerle kulübü döndürürsünüz...

ayrıca kadroda eren,serkan,sercan,volkan gibi çok genç ve gelecek vaadeden oyuncular var

RoNNiE91
25.Haziran.2007, 19:00

Biraz daha fikir verebilir misiniz? :uzgun:

jay-jay
25.Haziran.2007, 20:02
manchester city,feyenoord,lyon,ajax ama takımın şuan durumu parlak olmasın herşeyi ben yapıyım vazgeçilmez olayım diyorsan al psg,deportivo yada herta berlinden birini tırnaklarınla kazıyarak avrupanın en büyüğü yap :)

dj kolpa
25.Haziran.2007, 20:26
Sağlam bütçeli, kadroyu düzenleyebileceğim Avrupa kupalarına giden standart bir Avrupa takımı istiyorum. İtalya ve İspanya ligleri olmasın, sarmıyor. (:

portekiz,belçika veya hollandada bi takım seçebilirsin

King_91
25.Haziran.2007, 20:31
Biraz daha fikir verebilir misiniz? :uzgun:

eger regenlerele döndürmek istiyorsan hollanda liginden ajax psv süper olur.lig genelde sıkıcı oluyor ama ş.liginde başarı göstermek cidden zor.altyapı da iyi olduğu için baya kalite adamlar da çıkıyor.

1myLikeToo
25.Haziran.2007, 20:36
tekrar sölüyorum reaL madridi aLın iLk sene ispanyada taktiği tutturursanız şampionsunuz ligin böle bi 10.haftasında faLan eK bütçe yapıyolar lider götürürseniz 100 m bütçe oluyor . ben ilk sene champions leagueyide aldm . 2.sezon bütçem 248 di ronaldou aldm ama oyunu sildm :D

karlkani23
26.Haziran.2007, 09:49

Red Star'ı öneririm. Müthiş bir altyapıları var. Her sene en az 2 tane Sırp Ligi'nde yıldız olabilecek oyuncular çıkıyor. Ayrıca yabancı kontenjanı da yok. Yani takımı bir zamanlar Avrupa'yı kasıp kavuran eski Yugoslav ekolü yapmak senin elinde.

FaLconi
27.Haziran.2007, 18:33
Hollanda 2. Liginide TOP diye bi takım var.. Muhteşem :D

Fıratcan Alçınkaya
27.Haziran.2007, 18:48
Valencia çok abartı adamlara sahip bence Valencia'yı alın pa ßakımından çok sağlam takım...

Fietra 10
28.Haziran.2007, 20:34
Müthiş taraftarı,efsane geçmişi ile AS Saint-Etienne diyorum..:) yaklaşık 35.000 kişilik stata sahip ve bütçeniz orta seviyede olsa bile 2 senede kapasite 48.000'e çıkıyor..Fransa ligide çok zevkli oluyor..Lyon,Marseille ve PSG ile çekişiyosunuz..Efsane haline gelebileceğiniz bi takım..

Kadro yapısına geldiğimiz zaman orta sahanız çok saglam..Matuidi-Guarin ikilisi ilede büyük paralara büyük takımlara transfer olabilecek kalitede..Sol açıkta ise Dimitri Payet varki anlatamam..bende 3.sezonda Real Madrid 20M€'yu gözden çıkardı(taksitlerle 30M€)..Sağ açıkta ise Feindouno var oda takımın yıldızlarından..İngiliz ekipleri talip oluyor genelde..

Kalede Janot güve veriyor ama siz yinede geleceği olan bir kaleciyi arkada bekletin yaşı 30 civarıydı hatırladıgım kadarıyla..bi 3-4 sene oynar yani..

Tek sorun Defans Nivaldo-Tavlaridis ikilisi hiç güven vermiyor..Kesinlikle en fazla 1 sene sabredin..Sol bek ve Sag bekte ise orta sınıf oyuncular bulunuyor..zamanla takviye yaparsınız aciliyeti yok yani..

Oyuncu önerilerim: Marvin Angulo(DR) Rosenberg(ST) Escudero(AMLC) Kalouda(AMR) Habib Bellaid(DC)

SkyJacker
29.Haziran.2007, 23:44
Man . City ' yi öneririm . size oldukça yüksek bir transfer bütçesi veriyorlar zaten pek bir beklentileride yok lig için ancak 2-3 yerinde transfer ile üst sıralarda rahatlıkla bulunabilirsiniz .;)

lusargon
30.Haziran.2007, 08:15
Kesinlikle Chelsea ... Hem Yabancı SOrunu YOk . Hemde Para Sorunu.
Potansiyelleri Toplayıp.Birde Daniel Alves İ Saga Koydunmu İşi bitirirsin.

goosfraba
30.Haziran.2007, 09:47
Aston Villa, Mallorca, Espanyol, Leverkusen. Bu takımlar sizler için sıçrama tahtası olabilirler.

uAsamet91
01.Temmuz.2007, 07:49
Spartak Moskova'yı deneyin .Bütceside çok iyi

poggerpohl
01.Temmuz.2007, 23:39
PSV Eindhoven...

Denemenizi tavsiye ederim...

Hollanda liginde yabancı kontenjanı yok...

Çok iyi gençleri var.

Sattığında çok para kazanabileceğin oyuncuları var.

Ajax'la kapışmanın tadı var ayrıca. Eğer Ajax olursanız rakibiniz yok. Açık ara şampiyonsunuz. Ama PSV iken başınızda bi Ajax derdi var. Bu yüzden hiç bi zaman rahat bi nefes alamıyorsunuz. Liderken her zaman ensenizde Ajax'ın nefesi...

Ayrıca Hollanda ligini oynuyorum. Birçok sezon oynadım. Her sezonda sürpriz bi takım çıkıyor. Ya şampiyo oluyor ya da şampiyonluğa oynuyor. Roda JC, Heerenveen vb. takımlar...
Defalarca sürpriz bi takımın şampiyonluğunu gördüm. :)

Gerçekten ne olacağı belli olmayan, zevkli bi lig.. PSV ile ayrı bi zevk... Tavsiye ederim... ;)

14perseus04
02.Temmuz.2007, 04:02
arkadaslar

pek cok takımla oynadım ancak sporting lizbonun zevki baska

bır kere portekiz ligi oyle cok goz onunde de deıl asırı arka plandada yanıtakımınızı mourinhosu olabilirsizniz

tıpkı premıerre lıgde oldugu gıbı fa cup ve league cup var yanı oyuncularnızın tamamını kullanabılırsınız

ulke portekiz olduundan guney amerıkalı gencler ıcın cok cazıp bır yer
ve sportingin kadrosu malı durumu stadı cook ıyı bır ıkı sene ıcınde mevcut kadrodan 20 30 mılyon paundluk satıslar yapabılırsınız

ancak ligin 3 takımla gecmesı 16 takım olddundan kısa sürmesi zayıf takımların gercekten cok zayıf olması sampıyonluk olayını biraz anlamsızlastırıyor

ancak herseya ragmen ıyı bır tecrube olur ve burda gecıreceınız ıkı basarılı sezon sıze dırek man unt real ayarındakı takımların kapısını acıyor

bol fm lı gunler

fyagiz
02.Temmuz.2007, 06:40
PSV Eindhoven...

Denemenizi tavsiye ederim...

Hollanda liginde yabancı kontenjanı yok...

Çok iyi gençleri var.

Sattığında çok para kazanabileceğin oyuncuları var.

Ajax'la kapışmanın tadı var ayrıca. Eğer Ajax olursanız rakibiniz yok. Açık ara şampiyonsunuz. Ama PSV iken başınızda bi Ajax derdi var. Bu yüzden hiç bi zaman rahat bi nefes alamıyorsunuz. Liderken her zaman ensenizde Ajax'ın nefesi...

Ayrıca Hollanda ligini oynuyorum. Birçok sezon oynadım. Her sezonda sürpriz bi takım çıkıyor. Ya şampiyo oluyor ya da şampiyonluğa oynuyor. Roda JC, Heerenveen vb. takımlar...
Defalarca sürpriz bi takımın şampiyonluğunu gördüm. :)

Gerçekten ne olacağı belli olmayan, zevkli bi lig.. PSV ile ayrı bi zevk... Tavsiye ederim... ;)
Kesinlikle öyle.Ben Feyenoord ile ikinci sezonumdayım.İlk sezon 6. oldum.Şuan liderim ancak bir maç kaybedersem Ajax PSV ve bu senenin sürpriz takımı Nac Brade Liderlik koltuğuna oturacak.Birazdan grubdaki ikinci uefa kupası maçıma çıkacağım.Grub lideri ile grub ikincisinin maçı.Uefa'da çeyrek final ligde ilk üç hedefim şuan.PSV de dediğin gibi rakip Ajax ama Feyenoord olursanız Rakip Ajax PSV ve diğer orta sınıf takımlar oluyor.İkinci sezon ise PSV Ajax Feyenoord ve o senenin sürpriz takımı ile kıyasıya bir mücadele başlıyor.Yabancı sınırlaması olmamasıda ayrı bir zevk tabi.

omersal
02.Temmuz.2007, 14:58
Fiorentina,Atletico Madrid,Valencia,Roma,Sevilla,Palermo,Lazio,Everton ,Shakthar ve en güzeli man. city. kariyerleri çok zevkli olur herkese tavsiyemdir.

aLchoLic
02.Temmuz.2007, 16:29
Newcastle utd.

Transfer Bütçesi Çok sağlam
kadro güzel Owen & Martins Coşuyolar
bi kaç iyi Transfer Sayesinde Şampiyon yapabilirsiniz .
ayrıca Cokda Sarıyor .

Tavsiyemdir. :}

uğurcan15
03.Temmuz.2007, 02:42
O.Lyondayım şu an ve çok da zevkli bir Kariyerim var.Ama Athletico Madrid de baya başarılı olursun.

merkel
03.Temmuz.2007, 05:33
bence middlesbrough,nurnberg ve toulouse alınabilecek takımlar ama en zevkli sezonum nurnberleydi nurnbergi alın ii transferlerle şampiyon olunabilir ben oldum uefayıda aldım

yunusgs
03.Temmuz.2007, 05:36
Türkiye 2.lig B Kategorisinde heyecan aramak istiyorsanız İnegölspor derim.

zzzlatan
03.Temmuz.2007, 23:03
Sevilla çok iyi olur ...

n1ghtm4r333
04.Temmuz.2007, 08:22
şimdi kararsız kaldm bana takımı oturmuş 1 2 takviyeyle lig de iyi yerlere gelebileceğim bir takım önerirmisiniz avrupada oynaması falan önemli değil ama yabancı sınırlaması olmasın mümkünse

thebizkit
04.Temmuz.2007, 08:32
Manchester City

Bildiginiz üzere kulübü Tayland'lılar satın aldı ve Kulüp para bakımından hiç sıkıntı çekmiyor oyunda. Oyuna başladıgınızda sizden fazla bir beklenti yok. Sezon başında hedef olarak ''Avrupa kupalarına katılma''yi gösteriyorsunuz ve elinizdeki harika kadroyla bunu yapmak zor degil.

Avrupa Kupasına Katılcam vaadine karşılık kulüp size 100 milyon dolar üstünde bir bütçe veriyor ve elinizdeki kadroda gerçekten eksik yok, fazlası var. Her mevkide çok kaliteli isimler var. Özellikle Micah Richards ve Michael Johnson gelecegi müthiş parlak oyuncular (zaten peşinizi birakmicaktir büyük kulüpler). Yine Martin Petrov ve Elano gibi 2 tane marka isim takımınızda ve Rolando Bianchi'yi kesinlikle Lazio'ya kaptirmamanizi tavsiye ederim. Hatta gerekirse hileye başvurun ve editörden Bianchi'nin Lazio ile olan kiralık anlaşmasını iptal edin.

Takımın oyuncu kadrosu dışında teknik ekibide harika. Zaten Sven Goran Eriksson'un ekibinin başına geliyorsunuz takımın başına geçince ve gerek genç takım antrenörleri gerekse as takım antrenörleri bu işin en iyileri. Hepsinin özellikleri harika ve her sene altyapidan çok iyi oyuncular çıkartma şansınız var.

Manchester City oyunun en güzel takımlarından birisi ve premier ligdeki dev takımları almak istemeyenlerin 1. tercih olarak düşünmesi gereken takımdır bence =)

C h A o S
04.Temmuz.2007, 19:38
şimdi kararsız kaldm bana takımı oturmuş 1 2 takviyeyle lig de iyi yerlere gelebileceğim bir takım önerirmisiniz avrupada oynaması falan önemli değil ama yabancı sınırlaması olmasın mümkünse

Arkadaşım sana West Ham'ı öneririm.Bütçesi ve kadrosu güzel.Dean Ashton ve Bellamy gibi üst düzey forvetlerin var.ilk sene bende yanılmıyorsam ikiside gol krallığında ilk 2 sıradaydı:). Ljungberg,parker, Kieon Dyer, Luis Boa morte A.Ferdinand ve Robert Green diğer iyi oyuncuların.Özellikle R.G. kalede süper.Bİr de Mark Noble gibi çok iyi bir genç oyuncun var.Ben 2.sene Chelsea'ye satmıştım ama ilk sene bende iyi işler çıkarmıştı.İyi bir taktik kurarsan takıma ilk sene avrupa kupalarına katılırsın.

Ben şu anda 5.sezonumdayım ve çok zevk alıyorum.

futbol menajeri
04.Temmuz.2007, 22:35
Shaktar hakkında bilgisi olan var mı ?

Önceki mesajlara baktım göremedim de .

fmgk08
04.Temmuz.2007, 23:02
ben sizlere bolton,fiorentina,marseillayı onerırım marseillanın butcesı o kdr ıyı olmasada gence yeteneklerı ılerkı senelerde ortaya cıkıyor ve cıkan futbolcular cok iyi futbolcular oluyor şimdilik göze carpan Nasri var ama ilerde daha iyileri çıkıyor.

futbol menajeri
04.Temmuz.2007, 23:59
Gercekten Marsilya da potansiyel olduğu belli oluyor. Çünkü arkadaslar da daha önce mesajlarda da bahsetmişlerdi .

Bu konu tam hitap ediyor valla .

Cyzio
05.Temmuz.2007, 00:08
Shaktar hakkında bilgisi olan var mı ?

Önceki mesajlara baktım göremedim de .

Shakhtar Ukrayna liginin 3-4 gömlek üstünde bir takım.Ilsinho, Willian,Srna vb birçok yıldızı var.Denemeye değer bir takım..

n1ghtm4r333
08.Temmuz.2007, 01:59
yeni bir kariyer açmak istiyorum uzun süre zevkle çalıştıracağım bir takım önerirseniz çok makbule geçer başlarsam kariyer hikayeleri bölümüde yayılayacağım

Cyzio
08.Temmuz.2007, 02:24
yeni bir kariyer açmak istiyorum uzun süre zevkle çalıştıracağım bir takım önerirseniz çok makbule geçer başlarsam kariyer hikayeleri bölümüde yayılayacağım

Fransa'dan Marsilya ve İspanya'dan Betis'i tavsiye ederim..

n1ghtm4r333
08.Temmuz.2007, 03:12
Fransa'dan Marsilya ve İspanya'dan Betis'i tavsiye ederim..

teşekkürler bakacağım başka önerisi olan varmı??

ugurcan1262
09.Temmuz.2007, 04:58
Man.City
+finans mükemmel
+kadro süper değil ama hayaliniz deki kadroyu kurduracak oyuncular var(oyuncuların degerleri olarak sattıgnızda)
+dünya çapında danınaccak oyuncuları var(bkz.elano,richards vs..)
+yönetimin gözü yükseklerde bazı managerler için gsl bişi

Comrade Alberto
09.Temmuz.2007, 08:01
man city
kayseri
boca juniors
aek
fiorentina
marsilya
ve şu ana kadar en çok zevk aldığım takımlardan biri olan

tottenham

Delirium
10.Temmuz.2007, 01:52
arkadaşlar ben kadrosunda 2-3 tane yıldız olan ve transfer bütçesi yüksek olan orta sıralarda bi takım arıyorum varmı öneriİ?

Cyzio
10.Temmuz.2007, 01:55
arkadaşlar ben kadrosunda 2-3 tane yıldız olan ve transfer bütçesi yüksek olan orta sıralarda bi takım arıyorum varmı öneriİ?

Lazio, Fiorentina, Zaragoza, Hamburg, Toulouse..

SAİT71
10.Temmuz.2007, 02:02
Arkadaşlar ben hiç denemedim ama Rumen Ligi'ni açın ve Poli 1921 takımını seçin. Bakalım nasıl bi kariyer yapacaksınız. Eminim zevk alacaksınız. Çünkü iyi bir kadrosu var.. Az önce baktım 50 Milyon YTL [36.5 USD] Bütçesi var.Stadı 32.000 kişilik. Ve kadrosunda Gabriel Torje, Dare Vrsic gibi önemli genç yetenekleri var.

Delirium
10.Temmuz.2007, 02:19
Lazio, Fiorentina, Zaragoza, Hamburg, Toulouse..

eminmisin o takımlarda yıldız olduğuna?

bySilver
10.Temmuz.2007, 02:42

Berk dediyse vardır ;;)

Cyzio
10.Temmuz.2007, 03:05

Orta düzey sayılan takımların kadrolarında bulunabilecek yıldız nitelikli ve potansiyeli olan oyuncuların bulunduğu takımlar bunlar.Lazio'nun kadrosunda De Silvestri, Pandev, Bianchi, Mudingayi vs genelde kadrosu çok iyi.Fiorentina'da Frey, Mutu, Pazzini, Montolivo.Zaragoza'da Aimar, Milito, Olivera, Ayala.Hamburg'ta Vaart, Kompany, Mathijsen.Bu saydıklarım orta düzey takımlar için yıldızdır ve liglerininde önemli oyuncularıdır.Benim orta düzey takımlar için yıldız anlayışım bu.Henry veya Messi istiyorsan Barcelona'ya gözat..;)

Delirium
10.Temmuz.2007, 03:08
Orta düzey sayılan takımların kadrolarında bulunabilecek yıldız nitelikli ve potansiyeli olan oyuncuların bulunduğu takımlar bunlar.Lazio'nun kadrosunda De Silvestri, Pandev, Bianchi, Mudingayi vs genelde kadrosu çok iyi.Fiorentina'da Frey, Mutu, Pazzini, Montolivo.Zaragoza'da Aimar, Milito, Olivera, Ayala.Hamburg'ta Vaart, Kompany, Mathijsen.Bu saydıklarım orta düzey takımlar için yıldızdır ve liglerininde önemli oyuncularıdır.Benim orta düzey takımlar için yıldız anlayışım bu.Henry veya Messi istiyorsan Barcelona'ya gözat..;)

benim yıldız anlayışm büyük kulüplere yüksek parayla satılack oyuncular..
bu oyuncular böylemi?
bide atletico madridde agüero hariç varmı yıldız oyuncu?

yani aslında benim istediğim şu
transfer sezonunda çok oyuncu alıp satabileyim hareketli olsn yani..

RoNNiE91
10.Temmuz.2007, 04:02
Arkadaşlar ben şöyle bir takım arıyorum;

Kendi ligini zorlanmadan kazanabilecek,Avrupa'yı ise pek iddaalı olmasada zorlayacak bir takım olsun.Finansı önemli değil.Oynadığım takımlar hep zor liglerde oldu ve dolayısıyla lig kazanmak çok sıkıntı verici.Maçlarda öyle şeyler oluyor ki deliriyorum neredeyse.O yüzden biraz rahatlamak istiyorum.

Teşekkürler :)

C h A o S
10.Temmuz.2007, 04:47
Al benfica'yı rahat şampiyon olursun.Sadece Porto zorlar o kadar:)

Adu,Angel Di Maria,Luisao,Petit,Cardozo,Nuno Gomes,David Luiz en iyi oyuncuların.Bütçeside iyi...

Professeur
10.Temmuz.2007, 04:58

Kendi ligini zorlanmadan kazanabilecek,Avrupa'yı ise pek iddaalı olmasada zorlayacak bir takım olsun.Finansı önemli değil.Oynadığım takımlar hep zor liglerde oldu ve dolayısıyla lig kazanmak çok sıkıntı verici.Maçlarda öyle şeyler oluyor ki deliriyorum neredeyse.O yüzden biraz rahatlamak istiyorum.

Lyon tam tarifine göre.Fransa liginde rahat kazanırsın.Avrupada'da zorlar işte.

Fietra 10
10.Temmuz.2007, 05:30

Celtic aradıgın takım olabilir bence..

Delirium
10.Temmuz.2007, 05:46
atletico madrid yıldız dolu 2 tane wonderkid var ama transfer bütçesi düşük.simao,reyes,jurado ve mista'yı satmayı düşnüyorum.bunlardan sakın satma dediğiniz var mı?

RoNNiE91
10.Temmuz.2007, 06:13
Simao ve Reyes bence sakın satma.Ben olduğumda ikiside müthiş bir performans gösterdiler.Hatta Reyes'e dev kulüplerden talip çıkmıştı.Ben satmamıştım.

Delirium
10.Temmuz.2007, 06:50
satmadım...

omersal
10.Temmuz.2007, 15:05
Değişik heyecan arayanlara ingiltere 6. liginden Boston United veya Southportu önerebilirim.Ben Southport ile oynuyorum ve 4. lige yükseldim.Çok zevkli oluyor.

Delirium
10.Temmuz.2007, 20:32
beni hiç sarmıyo öyle dandik takımları alıp yukarya oynatmak
oyuncular tanıdığım oyuncular olmalı
geçrek hayatta izlediğim oyuncular olmassa zevk almıorm

carrusca
11.Temmuz.2007, 05:31
ben ajax ı tavsiye ederim elindeki oyucular çok kaliteli bide 3-5 tane genç yetenek aldın mı şampiyonsun ilk 2 sene takımını koruyum 1-2 takviyeyle ş.l de alabilirsin bnm yaptıım gibi

UlquioRRa
11.Temmuz.2007, 06:01

Poli 1921, Rangers, Spartak Moskova, Sporting Lisbon, Shaktar. Bu takımlar aradığın kriterlere uygun.

ancar
11.Temmuz.2007, 10:21
su hamburg ve newcastle cok methedilmis eve gıdınce bır denıyelım bakalım

hp-fm-gs
11.Temmuz.2007, 10:27
PSG

Üstün kalite kadrosu ve yüksek finansıyla sizin için çok ideal. İlk yıl doğru transferlerle şampiyon olmanız çok kolay.

n1ghtm4r333
12.Temmuz.2007, 02:36

shaktar tam istediğin gibi bir takım

ares-27
12.Temmuz.2007, 09:24
tabiki valencia
davil villa silva vicente zaten oyun başlar başlamaz 70 m $ a jo**uin i satıyorum agüero yu alınca daa takım inanılmaz bişe oluyor ispanya liginde barcelona ve r.madrid gibi rakiplere karşı valencia ile şmapiyonluk zor ama başarması zevkli oluyo şampiyon valencia

therush5
12.Temmuz.2007, 19:53
Man City
Harika bütçesi ve premier lig ortalamasının üstünde kadrosu ile oynanması gereken bir takım.Zaten iyi transferlerle ilk sezon şsampiyonluğa bile oynarsınız.Taraftarlara özlenen başarıyı getirebilirsizniz.

RoNNiE91
12.Temmuz.2007, 20:20

Arkadaşlar bu dediğim tarife Zenit uygun mudur sizce?

n1ghtm4r333
13.Temmuz.2007, 00:58
Arkadaşlar bu dediğim tarife Zenit uygun mudur sizce?

zenit güzel seçim olabilir cska ile kapışırsın iyi bir transfer politikası ile ligde şampiyon olabilirsin

LadroN
15.Temmuz.2007, 19:22
arkadaslar bana ikinci lig b kategorisinden adanaspor ve adana demirspor haricinde şampiyonluga oynayan 5 takım sölermisiniz

Cyzio
15.Temmuz.2007, 20:54
arkadaslar bana ikinci lig b kategorisinden adanaspor ve adana demirspor haricinde şampiyonluga oynayan 5 takım sölermisiniz

Karabük, Şeker, Erzurum geldi aklıma şun..

cagri86
15.Temmuz.2007, 21:11
O. Lyon u tavsiye ederim...Çok iyi ortasaha (Kallström-toulalan ben arfa) ve harika forvetleri (benzema-elmander) var. Takımın belirli bir başarı geleneği var.Avrupada başarı amacı güdülerek zevkle oynanabilir.

MaliKaya
15.Temmuz.2007, 22:12
Everton,
Her anlamiyla oturmus kadro, eger iyi bir menajer isen ilk sezonda takviyesiz sampiyon yapabilirsin.

Defansta: Baines, Neville, Yobo, Lescoot - Orta sahada: Cahill, Arteta, Pienaar, Leon Osman, Manuel Fernandes (ılk sezon kiralik) - Santraforlar : Andy Jonshon ve Yakubu.

Yemede yaninda yat (:

LadroN
16.Temmuz.2007, 00:11
arkadaşlar tsl den 4 buyukler kayseri ve sivas haricinde oynaması zevkli bir takım solermisiniz nolur oyunu bırakma asamasındayım bu takım bana oyunu yeniden sevdirsin

hp-fm-gs
16.Temmuz.2007, 00:13
@ De Guzman 10

Manisaspor, Gençlerbirliği..

LadroN
16.Temmuz.2007, 00:15
çok teşekürler hp-fm-gs

ReDDEVILS
20.Temmuz.2007, 20:09
bence juventus çok kaliteli bir kadrosu var ilk sene dördüncü oldum ama iyi bir menejer şampiyon yapar ilk sene 28 milyon dolara kadar transfer bütcesi verebiliyor ikinci sene 105 milyon dolara kadar :D ayrıca oturmuş bi kadro tabi tek dezavantajı biraz yaşlı bir kadro oluşu ...

drk21
20.Temmuz.2007, 23:36
arkadaşlar bana öyle bi takım söyleyin ki
-bütçesi en az 5-10M euro olsun
-kadrosu oturmamış olsun (kadroyu yeni transferlerle ben kurayım)
-ingiltere liginde olmasın

tranbzon dediklerime uyuyodu ama sıktı

Cyzio
20.Temmuz.2007, 23:46
arkadaşlar bana öyle bi takım söyleyin ki
-bütçesi en az 5-10M euro olsun
-kadrosu oturmamış olsun (kadroyu yeni transferlerle ben kurayım)
-ingiltere liginde olmasın

Trabzon dediklerime uyuyodu ama sıktı

Hamburg, Sampdoria, Deportivo

drk21
20.Temmuz.2007, 23:52
saol dediklerine bakicam

ThersoN
22.Temmuz.2007, 05:44
8.0.2 de manisa diyorum, ilk 2 sene içinde şampiyon olursunuz, ilk sene garanti uefaya falan gidersiniz, takıma hiç takviyeye gerek yok, özellikle forvette açık varmış gibi gözüküyor fakat kesinlikle burak yılmaz'ı oynatmanızı tavsiye ederim, taktiğinize göre sadece saf AMC pozisyonu oynayacak oyuncu takımda yok fakat, selçuk inan, sezer öztürk o mevkide çok iyi işler çıkarıyor

brnsokrates
23.Temmuz.2007, 02:25
Girondins de Bordeaux
CM ve FM'de Bordeaux favorim olmuştur hep.Zaten oyuna ya Galatasaray'la ya da Bordeaux ile başlamışımdır. :P
FM2008'de süper bi takım bence,zaten gerçek hayatta da Fransa liginde 2. oldular.
Oyuncularına gelirsek Chamakh süper bi forvet, Saivet geleceğin süper yıldızı(7 yıldızlı), Obertan 1 sene içinde wonderkid oluyor, Planus ve Diarra'da diğer 7 yıldızlık oyuncular. Johan Micoud'un yaşlı olması sebebiyle orta sahaya bir oyuncu, kaleye de Lloris'i alırsanız süper takım oluyo.
Finansı çok iyi değil ama ben 2 senede adam ettim. :)
Kısacası bence Fransa ligi çok güzel bi lig ayrıca Bordeaux süper bi takım.

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
23.Temmuz.2007, 03:33
ilhan abi ve coşkun ani kadar iyi bilmesemde BURSASPOR güzel takım

nujman
25.Temmuz.2007, 22:59
Benim şahsi düşüncem, eğer bu oyunda yetenekli bir menejersem bunu zayıf veya orta şekerli bir takımla almış olduğum başarılarla ölçerim.
Mesale türkiye süper ligi fenerbahçeyi ele alalım ligi ilk 3 te bitirememe ihtimali varmı sizce.Bence yok futboldan az anlayan biri dahi fenerbahçeyi şampiyon yapabilir. Ama orta şekerli bir lig takımı ile bu işi başara bilen varsa bu arkadaşları tebrik ederim.Çünkü bu arkadaşlar özveri ile bu takımlarda kafa patlatmakta ve uzun uğraşlar sonucunda ligde söz sahibi yapabilmektedir.

Ben oyuna rize sporla başladım ilk sezon düşmemek için çok büyük efor sarfettim.2 sezonumda türkiye kupasını kazandım ve süper kupayı alabilme başarısını gösterdim.
3.sezonumda lig şampiyonu oldum ve tüm kupaları aldım sadece türkiyedeki.
4.sezonum da tekrar lig şampiyonu oldum türkiye kupasını aldım fakat süper kupayı alamadım. Sezon sonunda Milan menajerlik teklif etti reddettim ve ocak ayında ingilterenin Blakbörn rovers kulübüne geçtim ingiltere 2 liginde 10.sıradaydı aldığımda ve ekonomik kiriz nedeni ile oyuncu alamadım. Bu şartlarda bbile yükselme maçlarına kalabildim ve 1 lige çıktım.

Biliyorum lafı çok uzattım ama bence iyi takım sıfırdan alıp kendimizin büyüttüğü takımdır.

Saygılar..

KODEST
26.Temmuz.2007, 00:28
SiirT spor tawsiyemdir kadrosunda genç oyuncular ileride çok iyi oluyorlar siirt sporla başlıyan kariyyerimde şuan 2017 yılındayım ve her sezon hilesiz şampiyon oluyorum hem Süperlig , şampiyonlar ligi , türkiye kupası , world champions
Türkiyeylede Dünya Çapında Takım oLDum

ardafb
26.Temmuz.2007, 06:42
biz arkadaşla ortak kariyer yapcaz da zevkli olması için hangi takımları almamızı önerirsiniz ? İspanya - İtalya gibi liglerde orta sıra takımı olması çok iyi olur

RoNNiE91
26.Temmuz.2007, 06:47
İspanya'dan
Zaragoza-At. Madrid

İtalya'dan
Udinese-Sampdoria-Napoli

kaiserkaan
27.Temmuz.2007, 21:07
benim onerim wolfsburg . Real Betis ve PSG. kadro yapilari nispeten iyi beklentiler dusuk. Bir de aslinda Dortmund var ama nedense bir tek o takimla bir turlu basaramiyorum .

korayerten
28.Temmuz.2007, 23:20
arsenall cunku
alt yapıdan qelen qenclerle kadroyu tamamlıyorsunuz.
transferede qerek yok...
ama c.ronaLdo yu almak ayrı bır zevk:D

sakary Ali
29.Temmuz.2007, 06:51
Man City
para bol iyi transferlerle sezonun iyi yerde bititrirsiniz yönetimde fazla başarı beklemiyor ztn
HSV
doğru taktiği bulursanız süper olur Bayern,Werder Bremen'e karşı yarışmak zevkli oluyor

çaalar
29.Temmuz.2007, 21:08
ya arkadaşlar ben yeni bi kariyer açmak istiyorum farklı bi ligde çok büyük geçmişi olan ama şu aralar orta sıralardan kurtulamayan bi takım çalıştırmak istiyorum yardım ederseniz çok sevinirim teşekkürler şimdiden:)

GReeN BeReT
30.Temmuz.2007, 10:43
ya arkadaşlar ben yeni bi kariyer açmak istiyorum farklı bi ligde çok büyük geçmişi olan ama şu aralar orta sıralardan kurtulamayan bi takım çalıştırmak istiyorum yardım ederseniz çok sevinirim teşekkürler şimdiden:)
Fransa Ligi'nden Auxerre'yi deneyebilirsin.

oxiganem
30.Temmuz.2007, 19:06
arkadaşlar ben ispanya liginden bir takım seçmek istiorum; atletico madrid,villareal,valencia tercihlerimdir hangi takımı alayaım sizce...ayrıca valenciayı kimse önermemiş ama çok gzl bi takım vicente,villa,quanin gibi yıldız isimler var sizce hangi takım ve neden görüşleriniz için şimdiden tşkkrler

Cyzio
30.Temmuz.2007, 19:42
arkadaşlar ben ispanya liginden bir takım seçmek istiorum; atletico madrid,villareal,valencia tercihlerimdir hangi takımı alayaım sizce...ayrıca valenciayı kimse önermemiş ama çok gzl bi takım vicente,villa,quanin gibi yıldız isimler var sizce hangi takım ve neden görüşleriniz için şimdiden tşkkrler

Valencia çok abartı bi takım.Valencia'yı alırsan rakiplerin i rahat yenersin.Benimn önerim Villarreal.Rossi, Nihat, Fernandez, Senna, Gonzalo, Pires gibi önemli isimler var ve transfer bütçeside iyi.Oyunun zevkini çıkarabilirsdin Villarreal ile;)

deniz.91
30.Temmuz.2007, 20:09
Atletico Madridi tek geçerim ispanyada çok sağlam kadrosu var bir önlibero birde dc al yeterli kadroya

oxiganem
30.Temmuz.2007, 20:57
ben villarreal'i düşünüorum fakat taktik olarak total dominasyon kullanıorum acaba fernandez'i sol kanatta oynatsam,pires'i sağ kanatta oynatsam sorun halolurmu...ayrıca nihatıda tek forvet oynatmak istiorum uyarmı acaba...

GReeN BeReT
30.Temmuz.2007, 21:01
ben villarreal'i düşünüorum fakat taktik olarak total dominasyon kullanıorum acaba fernandez'i sol kanatta oynatsam,pires'i sağ kanatta oynatsam sorun halolurmu...ayrıca nihatıda tek forvet oynatmak istiorum uyarmı acaba...

Bence Matias Fernandez'i sol mc olarak oynatmalısın.Fernandez ortada oynayınca daha verimli oluyor.Sol kanatta ise Santi Cazorla veya Cani'yi oynatabilirsin.Ben de o oyuncular kanatta bayağı faydalı olmuşlardı.

oxiganem
30.Temmuz.2007, 21:15
bu soru burda sorulurmu bilmiorum ama sizce villerreale hangi taktik uygundur...

GReeN BeReT
30.Temmuz.2007, 21:19
bu soru burda sorulurmu bilmiorum ama sizce villerreale hangi taktik uygundur...

Tabi ki sorabilirsin.Sonuçta burası takım hakkında bilgi alabileceğin bir yerdir.
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=63459
Bu linkte bir taktik var.Zaten Villarreal ile denenmiş.Bu taktikle oynayabilirsin bence.Dizilişi beğenmez isen başka taktikler de söyleyebilirim gibime geliyor....

cess41
30.Temmuz.2007, 21:34
Atletico Madrid çok iyi,favorimdir.Total dominasyon taktiğini kullanıyorum ve dmc'de sadece motta vardı eski Barcelonalı.Atletico Paranenseden Robertoyu aldım orayı takviye yaptım.Takımın kadro yapısı iyi,bütçe maaş ödemelerinde süper,transfer harcamalarında makul.Ofansif orta saha bol,yetenekli oyuncular var.Bir de tabiki Aguero var ;) İleride sağ beke bir takviye yapılabilir.İspanya liginde kafaya oynayabilirsiniz...

oxiganem
30.Temmuz.2007, 21:51
fernandez üstad yorumlara baktım kimz taktiklerinide çok övmüşler sence kimz taktikleirinde iş varmı???yoksa verdiğin taktik dahamı iyi

GReeN BeReT
30.Temmuz.2007, 21:54
fernandez üstad yorumlara baktım kimz taktiklerinide çok övmüşler sence kimz taktikleirinde iş varmı???yoksa verdiğin taktik dahamı iyi
Kimz taktiği oldukça iyi bir taktiktir.Mesela az önce arkadaşım bir resim attı.Kimz taktiğini kullanarak Polonya ile Portekiz'i 7-1 yenmiş.İstersen resim de koyabilirim.Online maçlarda işe yaramıyor ancak.Kariyer için kullanmanı tavsiye edebilirim.

oxiganem
30.Temmuz.2007, 22:06
fernandez üstad ben forvete kimi koyayım thomasson,nihay,g.rossimi...

The.Joker
30.Temmuz.2007, 22:09
Atletico Madrid

Kadro bakımından baya iyi bir kadroya sahip.Transfer bütçesi biraz kısıtlı.Forlan gibi yıldız oyunculara sahip.Agüero gibi bir geleceğin yıldızını elinde tutuyor.Ve finans olarakta oldukça iyi.Yani oynaması oldukça zevkli bir takım.

Valencia

Kupalarla dolu bir kariyer yaşamak istiyorsan tam senin takımın.Kadrosu La Liga'nın en iyi kadrolarından biri.Transfer bütçesi kısıtlı.Finans olarak orta halli.David Villa-Silva-Jo**uin gibi müthiş bir hücüm hattına sahip.Maçlar çok kolay kazanıldığı için bana o kadarda zevkli gelmiyor.

Villareal

Kadro bakımından diğer iki takıma göre daha sönük ama oda orta halli bir kadroya sahip.Transfer bütçesi olarak ise diğer iki kulübün önüne geçerek daha iyi bir rakam veriyor.Nihat gibi yakından tanıdığımız bir yıldıza sahip.Bana diğer iki takıma göre daha sönük bir takım gibi geliyor fakat 1-2 başarılı transfer ile Villareal kariyeride hiç fena bir kariyer değil.

Sana önerim Atletico Madrid'dir. ;)

GReeN BeReT
30.Temmuz.2007, 22:14
fernandez üstad ben forvete kimi koyayım thomasson,nihay,g.rossimi...
Sol amc Nihat forvet olarak da Rossi'yi oynatmanı öneririm.

Berkay4eva
30.Temmuz.2007, 22:45
Bol transfer bütçeli ve başarılar alabileceğiniz bir kariyer isterseniz

Man.City

Son derece iyi bir kadro ve uzun süre başarılarla dolu bir kariyer isterseniz

Valencia

Çok iş yapılacak bir takım isterseniz

Dardanelspor

Yeteğinizi sınamak isterseniz

Hoffenheim

sinop
31.Temmuz.2007, 01:47
PORTO
-Yabancı statüsü yok
-Gençleri iyi ve altyapısından iyi genç futbolcular çıkıyor
-Finans idare ede birkaç futbolcu sattıktan sonra transfer bütçesi iyileşir birde forvete takviye

Wesley Sneijder
31.Temmuz.2007, 15:02
Wolverhampton Wanderers... Gerçekten zevkli. Bulunduğunuz lige göre güçlü bir takımınız var. Şampiyon olacağınızı söylediğinizde 3.3 milyon dolar transfer bütçesi veriyorlar ve bu parayla sizi şampiyonluğa taşıyacak gençleri alabilirsiniz.

locked
31.Temmuz.2007, 17:21
athletico madrid ve feyenoord'u öneririm (:

attiilla
31.Temmuz.2007, 18:07
Chelsea-Bremeni öneririm:)

texas304
31.Temmuz.2007, 21:47
Transfer bütçesi en az 15m dolar olan uzun soluklu oynaya bileceğim takım arıyorum.Bu özelliklere hangi takım uygun sizce.

GReeN BeReT
31.Temmuz.2007, 21:49
Transfer bütçesi en az 15m dolar olan uzun soluklu oynaya bileceğim takım arıyorum.Bu özelliklere hangi takım uygun sizce.

Manchester City olabilir.Atletico Madrid'in de bütçesi 15 m dolardan fazla diye hatırlıyorum.Ayrıca LOSC Lille Metropole takımı var.Fransa Ligi'nin bir takımıdır.Bana hep yüksek transfer bütçesi veriyorlar.Savunmasına,kaleye,forvete daha iyi futbolcular alırsan bayağı zevkli kariyer oluyor.O takıma da bir bakabilirsin bence.

texas304
31.Temmuz.2007, 21:52
saol lille i deniyeceğim

çaalar
02.Ağustos.2007, 06:46
Fransa Ligi'nden Auxerre'yi deneyebilirsin.
başka önerisi olan var mı

RoNNiE91
02.Ağustos.2007, 07:26
Arkadaşlar ben şöyle orta derece yada biraz üzerinde olabilecek bir takım arıyorum.İlk senede Şampiyonlar Ligi veya UEFA'ya gidebileceğim.Şu takımlar var ama karar veremedim.

tottenham
hamburg
zaragoza
saint-etienne
wolfsburg

Daha başka önerileriniz varsa yazar mısınız?

UlquioRRa
02.Ağustos.2007, 08:23

Saint-Etienne olabilir.

JunkChorn
02.Ağustos.2007, 09:05
15 Gündür her akşam bir kariyer açıyorum , Türkiye,İtalya,İngiltere,İspanya,Almanya,Hollanda, Belçika,Rusya bu liglerden takımlarla oynadım..

Tam olarak aradığım şu:

Finansı iyi olsun transferde iyi oyuncuları almak zevkli geliyor bana..Lig gerçekten farketmez ama ligde orta sıralara oynasın..Ligden düşmemek için de değil çünkü amacım orta sıralardan şampiyon olmak..

Takımda bir yada iki tane bile oyuncu olsa çook iyi olur.

Man.City,Newcastle,Lazio,HSV bunlarla en az 4 sefer başlangıç yaptım..
Hep bıraktım..

son olarak bilgisayarım iyi,5 - 8 - 10 tane lig açabilirim.

Altaylee1914
02.Ağustos.2007, 09:29
15 Gündür her akşam bir kariyer açıyorum , Türkiye,İtalya,İngiltere,İspanya,Almanya,Hollanda, Belçika,Rusya bu liglerden takımlarla oynadım..

Tam olarak aradığım şu:

Finansı iyi olsun transferde iyi oyuncuları almak zevkli geliyor bana..Lig gerçekten farketmez ama ligde orta sıralara oynasın..Ligden düşmemek için de değil çünkü amacım orta sıralardan şampiyon olmak..

Hep bıraktım..

Sana Paris Saint-Germain i öneririm finans sağlam oyuncular iyi orta sıra hedefliyor fransa sağlam lig

ForeverGs
02.Ağustos.2007, 09:58

Tam olarak aradığım şu:

Hep bıraktım..

aradıgın takım kesinlikle son transferleri yapılmış halindeki totteham..orta sıralar hedefi ama 2 iyi transferle şampiyon yapabilirsin..veya arsenali dene derim..cvbını bekliyorm memnun olup olmagını.http://img229.imageshack.us/img229/6735/adszuu0.jpg

http://img301.imageshack.us/img301/1461/ttthmfl6.jpg