PDA

View Full Version : U21 ve U19 Turnuvalarına Scout Göndermek

heimdall
26.Kasım.2006, 01:26
Arkadaşlar, oyunda seçtiğimiz liglere ve UEFA Kupası'yla Şampiyonlar Ligi'ne scout yollayabiliyoruz. Ancak milli takım turnuvalarına scout yollamayı varsa bile ben bulamadım. Eğer böyle bir şey varsa nasıl olduğunu anlatabilirseniz sevinirim.

BASQUE
26.Kasım.2006, 02:06
Ben mili takıma yollanmıyo diye biliyorum.

amorti
26.Kasım.2006, 03:24
Normal scout gorevlendirme sayfasindan "add new assignment" a tiklayip sayfayi actiginda "assign to competition" dediginde istedigin butun turnuvalara yollayabiliyorsun...

O menu cikmiyo dersen eger , scoutlarinin o ara baska bir gorevi oldugundandir. Gorevleri oldugunda sadece "assign to nation" ve" assign to region" cikiyor cunku...

heimdall
27.Kasım.2006, 02:04
amorti, orayı biliyorum. Ancak benim sorunum turnuvaların orada çıkmaması :) Sadece klup takımlarının oynadığı turnuvalara gönderebiliyorum scoutlarımı.

tosunpasa
27.Kasım.2006, 02:52
amorti, orayı biliyorum. Ancak benim sorunum turnuvaların orada çıkmaması :) Sadece klup takımlarının oynadığı turnuvalara gönderebiliyorum scoutlarımı.

Yönetim gözlemci göndermelere kısıtlama getirmiş olabilir...

heimdall
27.Kasım.2006, 03:17
Board Room'da öyle bir şey gözükmüyor. Siz yapabiliyo musunuz sadece bende olan bir sorun mu bu?

Caci
06.Aralık.2006, 02:34
arkadaşlar ben premier lig'e veya coca-cola league 1'a scout gönderemiyorum, hiç process olmuyor, hatta lig başlamadan 2-3 hafat once bile verdim scout'a bu gorevi, ancak inatla olmuyor ve hayret ediyorum, belki de benim oyunda hata vardır. patch ile mi düzeltildi bu konu bilen var mı ? U21 'leri geçtik bari lige scout gönderelim :(

Universal
06.Aralık.2006, 03:34
Ben daha önce hiç gözlemci kullanmadım, bunu oyuna girdiğimde deneyip sana bilgi aktarmaya çalışacağım. Ama sanırım böyle bir uyguluma yok ama onun yerine istediğin oyunculara gözlemci yollayabilirsin belki senin için daha iyi sonuç verebilir ama şu gerçek eğer güçlü bir databaste oynamıyorsan milli takımların çoğu oyuncusu saklı olduğundan pek bir sonuçta elde edemeyebilirsin.

wolfson
09.Aralık.2006, 04:11
çoook işe yarıyo ben dortmund la gönderdim çook verim aldım.Bonservisi elinde olan oyuncular war onları bedavaya alıp alt yapıya werdim 1 sene sonra as oldular özellikle defans oyuncuları teknikleri pek iyi olmuyo ama markaj ve top kapmaları süpper oluyo tavsiye ederim hemde şiddetle

Knightmare
09.Aralık.2006, 08:47
bu turnuvalara scout gönderiliyor. tabii ki zamanı geldiğinde :)
turnuva tarihine daha çok varken göndermeye kalkarsanız seçenekler arasında göremezsiniz doğal olarak. örnek;
2011 haziran ayındayım. 21 yaş altı turnuvası 12 haziranda başlayacak. Scouta verebildiğim görevler arasında gözüküyor...
http://img206.imageshack.us/img206/8633/bilgiky1.jpg
--------------------------------------------------------------------------