PDA

View Full Version : İşte süper brezilyalıların shortlisti...

eytanfb
03.Şubat.2006, 17:39
demirhan1984 ün "defans-orta saha-forvet hepsi brezilyalı..." başlığı altında verdiği muhteşem isimlerin shortlist hali...

http://rapidshare.de/files/12458055/sueper_brezilyal_lar.slf.html

demirhanbey in verdiği listeden bir kaç ismi bulamadım bunlarıda aşağıda yazıyorum:

Jefferson (Toluca)
Felipe (Corinthians)
Dariano (Brasiliense)
Joao Leonardo (Atletico Paranaense)
Vinicius (Porto)
Valmir (Sao Caetano)
Fabinho (Internacional)
Junio Cesar (Porto)
Alex (Reggina)
Michael (Ponte Preta)
Kleber (Santos)
Sandro (Atletico Paranaense)
Amaral (Ajax)
Indio (Figueirense)
Rodrigues (Penafiel)

demirhanbey'den izin almadan yaptığım shortlist için ondan özür diliyorum ve bu süper isimler için teşekkür ediyorum...

Selman Ozturk
03.Şubat.2006, 17:50
Tebrikler arkadaşım güzel çalışma olmuş...O bulamadığın isimler de sanırım database boyutundan dolayı...Çünkü ben bunları yazarken database'i "huge" yapmıştım ondan dolayıdır...Ellerine sağlık faydalı bir çalışma olmuş :)

eytanfb
03.Şubat.2006, 17:52
benimde database huge ama belki yılla ilgili bir problem vardır...

Selman Ozturk
03.Şubat.2006, 18:06
evet o da olabilir

zeffix
03.Şubat.2006, 18:09
güzel çalışma saol

Eray Dengiz
03.Şubat.2006, 19:22
Gerçekten Brezilyalılar süper futbolcular..
Bunların yanında Ronny, Rodolfo gibi brezilyalı futbolcularda çok iyi oynuyorlar..

azalkmar
04.Şubat.2006, 04:47
Gerçekten Brezilyalılar süper futbolcular..
Bunların yanında Ronny, Rodolfo gibi brezilyalı futbolcularda çok iyi oynuyorlar..
Katılıyorum arkadasa hepsi birbirinden süper

the_dunker
04.Şubat.2006, 20:55
gayet güsel bi şortlist emeğine sağlık

turgutbey
05.Şubat.2006, 00:16
çok hooşşşş

fadilkaan
10.Nisan.2006, 20:18
saaaaooooooollllllll

CeM_85
10.Nisan.2006, 20:50
arkadaşlar ben bu dosyayı indirdim ve belgelerim/sport interactive/filtre diye dosyaya attım ama bu oyuncuları nasıl görcem bi türlü yapamadım yardımcı olursanız sevinirim

gorkemyilmazkarasu
10.Nisan.2006, 21:21
emeğine sağlık eytanfb demirhan sanada teşekkürler.ayrıca bunu nereye koyucağımızı bi söylersen ben bulamadımda :)

LaKe
10.Nisan.2006, 21:31
güzel bir çalışma. ;)

LaKe
10.Nisan.2006, 23:18
ben bıktım şu ingiltere liginden. hiçbir brezilyalı liginden gelen oyuncuya çalışma izni çıkmıyor... :( :(

hezzo
11.Nisan.2006, 00:10
afferin koçum güzel olmuş sen nezamandan beri faydalı şeyler yapıyosun:D arada senin trainingide koysaNA çok iyi o denedim ben

Selman Ozturk
11.Nisan.2006, 00:44
arkadaşlar ben bu dosyayı indirdim ve belgelerim/sport interactive/filtre diye dosyaya attım ama bu oyuncuları nasıl görcem bi türlü yapamadım yardımcı olursanız sevinirim

Hayır "filter" klasörüne atmayacaksın "shortlists" klasörüne atman gerek.

emeğine sağlık eytanfb demirhan sanada teşekkürler.ayrıca bunu nereye koyucağımızı bi söylersen ben bulamadımda :h:

"Belgelerim/Sports İnteractive/Football Manager 2006/shortlists" içine atman gerek Görkem...