PDA

View Full Version : FM 2007'de Bundan İyisi Yok !(Home+Away)Varsa Buyursun!

shamur1
05.Aralık.2006, 08:07
Bu taktikten hiçbir aLt oLmaz

OMANA
06.Aralık.2006, 00:02
dostum taktiğini öyle bir anlatmışsın sanırsın amerikayı yeniden keşfediyoruz..

bu taktiğin aynısının neredeyse defalarca sürümü yapıldı ya.

shamur1
06.Aralık.2006, 01:05
dostum taktiğini öyle bir anlatmışsın sanırsın amerikayı yeniden keşfediyoruz..

bu taktiğin aynısının neredeyse defalarca sürümü yapıldı ya.

HakLısın şu an araştır bu forumu bir dünya dünyanın en iyi taktiği başLıkLı adı aLtında taktikler var.. Denersin denemezsin o senın biLeceğin iş.. Taktiğime güvenmesem o başLığı atmazdım.. Ayrıca Bu taktiğin aynısı fLn yok o senın dediğin sürümLerle bu taktiği yan yana koy anLarsın.. Hiç birinde ev ve depLasman için ayrı taktikler mevcut değiL.. Taktiği isteyen arkadaşLar için koydum.

MeMo
06.Aralık.2006, 01:08
Hiç birinde ev ve depLasman için ayrı taktikler mevcut değiL.

Burda yaniliyorsun (::)

shamur1
06.Aralık.2006, 01:17
Sizin gibi insanLar için zaman harcamaya yazık .. Evet taktiğim bu oyunun en iyisi .. 2-3 ay oLmuştu yaptığım ancak KoyabiLdim.. isteyen özeLden msj atıyor neyse forumda binLerce taktik var hatta 08 deki taktikLerede baktım hiçbirinde iş yok ama nedense dünyanın en iyi taktikLeri diye Lanse ediLmiş.. Bu forumda çok iyi adam gibi adamLar var ama böyLe 2-3 zibidi ,sabah akşam forumLarda gezen,oLay çıkarmaya çaLışan,kendine sanaL bir dünya kurup orada kendini güçLü göstermeye çaLışan aciz ve çoLuk çocuk deniLebilcek türden insanLar var işte.. O yüzden adminLere de söyLeyecem konuyu kapatsınLar.. Emeğe saygı yok çünkü.. 2-3 arkadaş çevresi edinip birbirlerinin konusuna yazma gayretı var.. Yazık bu taktiğime paylaşım yapmakLa hata ettim ..Yönetici arkadaşLar konuyu Kapatırsınız.

ernesta
07.Aralık.2006, 02:41
dostum taktigini deneyecegim.
fakat yazdigin link lere tiklayinca indirme sayfasi acilmiyor. tekrar gozden gecirirsen sevinirim.

paylasimin icin cok tesekkur ederim.

shamur1
07.Aralık.2006, 03:00
dostum taktigini deneyecegim.
fakat yazdigin link lere tiklayinca indirme sayfasi acilmiyor. tekrar gozden gecirirsen sevinirim.

paylasimin icin cok tesekkur ederim.

LinkLeri yeniLedim şu an indirebiLirsin.. TeşekkürLer uyarı için.. Sonucunu bekLerim.

yorukefe
07.Aralık.2006, 09:47
Paylaşım için teşekkürler. Senin 2008 taktiğinide merakla bekliyorum.
Not: Katılırsınız katılmazsınız ama bir oyuncunun yaratıcılıgı yüksek diye onun özelliğini kullanırken dikkat etmek lazım çünki tek başına yaratıcılık hiçbirşeydir bence onun yanında illaki ama illaki karar verme yeteneğide iyi olması lazım aksi taktirde saçma sapan şeyler yaptığında başınız çok ağrır.

shamur1
08.Aralık.2006, 21:15
Taktiği kuLlandınmı ? YaratıcıLıktan bahsederken tabikide oyunculara tek tek ele geçirmek doğru oLmaz.. 2008 pek oynuyamıyorum şuan boş zamanım yok pek ama deneme fırsatım oLdu 2008 taktiğimi.. 2007 taktiğimi buraya koymakta geç kaLdım çünkü artık 2007 oynayanlar çok az ..

yorukefe
08.Aralık.2006, 21:27
Taktiği kuLlandınmı ? YaratıcıLıktan bahsederken tabikide oyunculara tek tek ele geçirmek doğru oLmaz.. 2008 pek oynuyamıyorum şuan boş zamanım yok pek ama deneme fırsatım oLdu 2008 taktiğimi.. 2007 taktiğimi buraya koymakta geç kaLdım çünkü artık 2007 oynayanlar çok az ..

Benim söğlemek istediğim şu aslında, örneğin elimde karar vermesi 18 olan ama yaratıcılığı 8 olan bir dc yani defans oyuncum var ise, takım taktiğimde de yaratıcılık yüksek ise o defans oyuncusunun yaratıcılıgını almıyorum artık, eskiden alırdım şimdi almıyorum çok fark yok çünki bana göre. 2007 iyi ben 2008 e alışmaya çalışıyorum. Daha hiçbir takımla 2008 de 1 yıldan ötesine gidemedim sürekli yeni birşey görüyorum felan filan işte :D
Taktiğinide denedim ama bilde yer olmadığından 2007 i sildim 2008 de denemek zorunda kaldım oyüzden de net birşey diyemedim.Senin daha önceki taktiğin iyiydi, bu daha iyi diyorsan ozaman daha iyidir.

OMANA
08.Aralık.2006, 21:56
HakLısın şu an araştır bu forumu bir dünya dünyanın en iyi taktiği başLıkLı adı aLtında taktikler var.. Denersin denemezsin o senın biLeceğin iş.. Taktiğime güvenmesem o başLığı atmazdım.. Ayrıca Bu taktiğin aynısı fLn yok o senın dediğin sürümLerle bu taktiği yan yana koy anLarsın.. Hiç birinde ev ve depLasman için ayrı taktikler mevcut değiL.. Taktiği isteyen arkadaşLar için koydum.

sevgili arkadaşım taktikler konusunda genel bir şeyler söyleyeyimde , beni böyle anla..

şimdi sizler bir takım kuruyorsunuz..oyuncularınızı alıyorsunuz oynatıyorsunuz..ve taktiğinizle başarılı olduktan sonra çıkıyorsunuz meydanlara .."dünyada bundan iyisi yok" diye taktiğinizi anlatıyorsunuz..

burası gerçekten özgür bir platform ve aslında bu şekilde başlık atmanızda gerçeği yansıtmasada olabilir diyorum..

ancak şunu anlamanız lazım...

en iyi taktik budur..bundan ötesi yoktur ..diye genel bir yargı veremezseniz..verdiğinizde de doğru değildir söylediğiniz..

en doğru taktik nedir biliyormusun dostum..

en doğru taktik...takımınızın...kadro yapısınıa, oyuncu potansiyeline..ekonomik durumuna (oyuncu transferi açısından), lig hedeflerine uygun olarak berlirlenen taktiltir.

şimdi senin oynadığın ve en iyisi bu dediğin taktikle trabzonu zeniti başarılı kılabilirsin ama gel görki bu taktik bir başka takıma uymayabilir...

yazmışın oraya orta saha da biri oyuncukurucu biri dmc işini yapabilecek iki orta saha oyuncusu demişsin...eğer iki tane MC kullanacağın bir taktik uygulayacaksan kart ve sakatlıkları düşünerek en az 4 tane aynı pozisyonda oynayabileceğin adam lazım.

..açtın takımı baktınki..ortada oyanatabileceğin böyle adamların yok...alacak paranda yok...ne yapacan o zaman peki..

üstü düzey fener gibi trabzon gibi takımları çalıştırıp .FM yi bu takımlardan ibaret sananlar için iyi taktik seninkisi tamam...

ama FM de yüzlerce değişik kadro yapısına sahip takımların olduğunuda unutmayın....

arkadaşlar sizlere son olarak şunu söyleyeceğim...

buradaki taktiklerden faydalanın sizlere önemli bilgiler kolaylıklar sağlayacaktır...

ama bu dünyanın en iyisidir. bundan iyisi yoktur gibi başlıklarada itibar etmeyin...

en iyi taktiğin hangisi olduğuna takımınızı iyice inceledikten sonra ancak siz karar verebilkirsiniz...

adam klasik 4-4-2 de üç beş oynama yaparak dünyanın en iyi taktiği bu diyor...oysaki ben yeri geldi 4-1-3-2 taktiğiyle dünyayı salladım..yeri geldi..3-5-2 ve 4-4-3 ile büyük başarılara ulaştım...

ama öyle zaman geldiki bir takımı çalıştırırken harikalar yarattığım taktik...bir başka takıma uymadı...

velhasıl taktik konusunda genel geçer yargılar vermek mümkün değil...

sizlere tavsiyem takımınızı iyi inceleyin ve deneme yanılmaylada en doğru taktiği takımınıza uygulayın..ve en iyisidir bundan iyisi dünyada yok gibi sözleride çok fazla kaale almayın...

shamur1
09.Aralık.2006, 04:21
Roman yazmışın aLıntı biLe yapmayacağım o derece yani.. Mrk etme bu taktık her takıma uyuyor.. Standart zaten kücük ve normaL takımLara göre.. Tabi gidipte oyunu açar açmaz ReaL madrid'in başına geçersen anLayışını ofansif defansif çizginide öne çekersin.. kaç senedir cm fm serilerini oynarım bir kez oLsun büyük bir takımı aLmadım nedeni ise gerçekci oLmamasından doLayı. Uzun uzun yazmışın ama boş şeyLer geneLde. Taktiği denersin benim dedikLerim yaLansa , yada tutmuyorsa tamam o zmn yazarsın taktik kötü fLn diye.. Burayı tartışma aLanına çevirme. Çok biLiyorsan bu taktik işLerini konu açarsın yada açıLmış konuLara biLdiklerini yazarsın Oke
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ayrıca itibar etmeyın demişin çok komiksin gerçekten. Sanki dersinki beyefendi bakan yada başbakan haLka çağrıda buLunuyor. dostum sen kendi işine bak. Ben payLaşım oLsun diye koydum bu taktiği buraya ama geç oLdu 2 ay . Burdaki arkadaşLar taktiğimi kuLlanınca cebim para doLmayacak,sadece kendi ürettiğim bir taktiği payLaşıp oLumLu yorumLar aLmaktan mutLu oLurum,senin gibi biLmişLik tasLayıp,taktiği kuLlanmadan etmeden yani denemeden kafasına göre oLumsuz şeyler yazmasın Kimse. Pişman oLdum valla .AnLamıyorm ne yazcaktım yani .. ArkadaşLar bu taktikten hiç bir haLt oLmaz sakın denemeyin dünyanın en kötü taktiğimi diyecektim. Fm 2007'nin en standart ve en iyi taktiği Bu gayette normaL bir başLık. Sen git te bu engin biLgilerini ve yorumLarını Fm 2008 böLümündeki Dünyayı Sarsan Taktik konusuna yaz .

Knightmare
09.Aralık.2006, 10:23
boşuna yorma abi kendini :) shamur tutturmuş birşeyler...''ben süperim, ben herşeyi yaparım, ben en iyiyim'' havasında. Kendinden büyüklere karşı saygılı olmayı öğrenmen lazım shamur! sen forum haricinde dışarıda da böyleysen başın çok ağrır benden söylemesi...taktiğini denemedim, denemicemde. bu hırs, bu öfke neden anlamadım çünkü. tamam emek harcamış birşeyler koymuşsun ortaya ama hem iyi, hem kötü eleştirilere açık olman lazım.
daha çok şeyler yazardım bu sinirle ama forumdan atılmama sebep olacak, o yüzden kesiyorum burda...

shamur1
09.Aralık.2006, 15:29
ALakası yok .. Ben süperim en iyisiyim havasında değiLim ,hırs ve öfke içindede değiLim.. Emek harcamışım kaç ay üstünde çaLışmışım, edinmediğim biLgi kaLmamış , gerçek hayattaki biLgilerime bu forumu araştırıp benden büyüklerin de fikirlerini aldığım ve ayrıca sırf taktik için not defteri biLe tuttuğum var. SöyledikLerin çok yanLış. Taktiği denemedim ve denemeyicem diyorsun sen biLirsin tabi ama şu forumdaki en kötü taktiklerin biLe başLığı en iyi taktik benimki diye başLık atıLmış . Hiç gördünüzmü taktiğini övmeyen , yada Bundan bişey oLmaz diye başLık atan ? 3-4 ay çaLıştım ben bu taktik üstüne keşke kuLlanıpta yorum yazsanız. neyse zaten taktik den çıktı bu konu kişiseL tartışmaya döndü. Artık konu kapansın LinkLeride kaLdırıyorum zaten.ve ben en iyisiyim havasında oLsam şu an Fm 08 de iLk kariyerime başLamazdım.. bekLerdim 2-3 ay taktik oLuştururdum oyunu tanırdım öyLe çıkardım herkesin karşısına.

Bu forumda hiç kimseye de saygısızLık etmem etmedimde. Dışarda nası biriysem sanaL da da böyLeyim. gereksiz poLemiklere girmem.. Ama burayı taktik payLaşımı yerine kişiseL tartışma haLine getiriLince çok saçma oLuyor .. Burda tartışıLıcak konu bu taktiğin gerçekten iyi mi kötü mü oLayıdır.. NasıLsa oyundaki bütün kupaLarı kazansam bana bir faydası oLmadığı gibi en iyi taktik benim desem de bana karı oLmayacak ..

El Comandante
09.Aralık.2006, 18:15
Yav bir taktik eklemis arkadas,burnundan getirmissiniz.Isteyen kullanir,istemeyen kullanmaz.Bosuna ne tartisiyorsunuz ?

Valla helal olsun ;)

shamur1
09.Aralık.2006, 18:56
Isteyen kuLlanır ,istemeyen kuLlanmaz çok doğru ama maLasef bu forumda KonuLara göre değiL , kişiye göre yorumLar yazıLıyor. Ne iLginçtirki yazıLan şeyLerde konuyLa aLakasız.. sadece 2-3 kişi TaktikLe iLgiLi şeyLer yazarken ,diğer arkadaşLarımız taktik bi yana , roman yazmaya , öğüt vermeye kısacası taktik dışı yorumLar görüyoruz.. Bu forumun kuraLı bu heraLde ne kadar çok arkadaşın varsa taktikLerin o kadar tutuyor , ne kadar çevren varsa Kariyerine iLgi o derece büyük oLuyor..

Aykan19o3
10.Aralık.2006, 04:11
Yav abimiz bir taktik koymuş burnudan getirmişsiniz..

Eğer eleştriniz varsa buraya yazmasaydınız keşke hem konu kirlenmezdi ve hemde tartışma çıkmazdı yok sebepten.

shamur1
10.Aralık.2006, 05:17
Tamam artık uzatmaya gerek yok Konu kiLitLenebiLir.. Amacından çıktı zaten

ernesta
14.Aralık.2006, 22:02
dostum taktigini denedim ve cok begendim.

italya liginde livorno ile oynadim. ama home taktigini cok az kullandim . surekli away taktiginle oynadim. lig i 3. bitirdim. home taktiginde benim takimim icin ters giden bisiler vardi anlasilan.

yeni oyunda fb ile deneyecegim.

cok saol, tesekurler.

shamur1
15.Aralık.2006, 01:52
Evımızde kısa pasLarla ve normaL tempo depLasmanda ıse hızlı ve serı pasLar ama ev taktığı her zaman daha garantı oLuyordu bende bütün denediğim takımLarda . pas şekLini yada pas odağını değiştirmediysen sorun oLacağını sanmıyorm. tşkLer.

mgokalparslan
31.Aralık.2006, 20:32
taktiği tekrar yükleyebilir misin?

shamur1
09.Ocak.2007, 20:49
taktiği tekrar yükleyebilir misin?

Oyuna girince taktiği aLırım upLoad ederim tekrar.

erdal12
10.Ocak.2007, 09:49
dorusunu solemek gerekırse guzel deıldı gercekten