PDA

View Full Version : Liginizde en çok çekindiğiniz takım

cüneyt11
03.Şubat.2006, 19:28
ewt beyler şimdi herkesin korktuğu bi takım vardır illa ki.mesela benimki

allı şallı JUVENTUS.çünkü ibrahimoviç var yaw.

ühü ühühühü

Nedvedmania
03.Şubat.2006, 19:32
gençlerbirliği genelde beni en çok zorlayan takım o oluyo (bu arada ben galatasarayım)

Kerim Kerimov
03.Şubat.2006, 19:36
İtalya'da Inter bana hep zor geliyor. Çok gol atıyorlar.

Inter'den sonra da Sampdoria. Çok sağlam takımım yoksa genelde berabere bitiyor maçlar.

Eray Dengiz
03.Şubat.2006, 19:37
Açıkçası şuan ki! oyunumda Galatasarayı yönetiyorum ve en zorlayan ekip gerçekte ki gibi Fenerbahçe.. Her nedense bir türlü yenemiyorum.. Avrupada şampiyon oluyorum, Fenere gelince yok :)

Sheriff
03.Şubat.2006, 19:49
Ligimde tırstığım takım yokda avrupa kupalarında real madritten tırsıyorum özellikle baptistadan her oynadığım maçta gol attı bana:)

can777
03.Şubat.2006, 20:05
ben barcelona dan korkuyorum takımım : at madrid ...... ama benden de korkulur .... :f: :f: :D :D

the_dunker
03.Şubat.2006, 20:31
man utd oynumda kortuğum kimse yok... karagümrük ile oynuorum şuan lig B den A ya çıktım fakat A da henüz lige başlamadım.. B ise en zorlu rakibim sarıyer di...

Kartalim
03.Şubat.2006, 21:47
Leeds ile oynuorum premier lig deyim para sorununu biraz olsun cözdüm takviye yaptim takimi gelsitirdim ama chelsea yok mu...Bir türlü yenemiyorum sikayetciyim Hakim bey.Bide süper kadrolarina ronaldo yu almislar alamayasicalar :) Bjk ile oynadigimda ise fener korkulu rüyadi.Sonra saolsunlar sattilar herkesi rahata erdim :)

gvz
03.Şubat.2006, 22:00
ben beşiktaş ile oynarken kayseri deplasmanlarında çok puan kaybediyorum.
korkmak değil de çekinmek desek daha doğru.

fm_delisi
04.Şubat.2006, 00:05
walla ne real madrid ne de valencia ikiside fıs takım beni en cok zorlayan VİLLAREAL ve ZARAGOZA su an ikiside benimle birlikte şampiyonluk yarısındalar

Universal
04.Şubat.2006, 00:07
trabzon en fazla ligde bana yenilgiyi o tattırdı en rahat geçtiğim takım ise beşiktaş oyun başladığından beri 4 maç yaptık 4 kazandım
Beni sorarsnız ben fenerim

mustafa6685
04.Şubat.2006, 01:30
Nedense denizli bana hep ters gelmiştir.
İngilterede de Birmingham beni hasta ediyo

francesco10
04.Şubat.2006, 03:46
bjk le oynuorm trabzon u ağız tadıyla sadece bi maçta evire cevire eze eze yenebildm onun dışında o jun ve tekke ikilisi kontra yakalamsınlar direkt basılolar ispanyada da barcelona sinir edio beni

aLka
04.Şubat.2006, 03:50
Milan ile oynarken Sampdoria, Palermo, Fiorentina ve Messina
Galatasaray ile oynarken Gençlerbirliği
Manchester Utd ile oynarken Newcastle
bunlar hep tekerime çomak sokan takımlar :D

cüneyt11
04.Şubat.2006, 11:38
walla beni en çok zorlayan takımlar:sampdoria ve udinese

juve den korkmuyorum onlardan korktuğum kadar.

zargı
04.Şubat.2006, 14:12
ben türkiye liginde en cok diyarbakırdan cekiniyorum beni yeneceklerinden deil ama hayvan gibi oynayıp en az iki oyuncuyu sakatlıyolar her maç

cureshot
04.Şubat.2006, 14:14
yine ukalalık gibi olacak ama klişe bir laf vardır ya ben en çok kendi takımımdan korkarım romayı yönetiyorum deplasman iç saha herkesi her yerde yenebiliyoruz ama yapılan bazı hatalar yüzünden herkese her yerde de yenilebiliyoruz o yüzden ben sadece kendimden korkuyorum ama milana gol atmak biraz daha zor benim oyunumda bana göre interi deplasmanda 3-0 yendim ama milana gol atamadım