PDA

View Full Version : TSL 16. Hafta | Galatasaray-Sivasspor (Sami Yen'de zirve savaşı)

GeNç KaRTaL
13.Aralık.2006, 22:34
http://www.sporx.com/images/1/29/5772_7426_B_002-top.jpg

Sami Yen'de zirve savaşı
Süper Lig'de zirvedeki iki takımı karşı karşıya getirecek mücadelede Galatasaray ile Sivasspor kozlarını paylaşacak. 16. hafta karşılaşmasında Ali Sami Yen Stadı'nda saat 20:00'de başlayacak mücadelede Bülent Yıldırım düdük çalacak. Bu zorlu maç Lig TV'den naklen yayınlanacak.

Galatasaray'da sakat ve cezalı oyuncuların çokluğu, Sivas maçı öncesinde Feldkamp'ı zor durumda bırakırken. Bülent Uygun önderliğindeki Sivasspor ise İstanbul deplasmanından puan ya da puanlarla dönerek liderliğini sürdürmek istiyor.

G.SARAY İLE SİVAS 5. RANDEVUDA

Galatasaray ile Sivasspor, Turkcell Süper Lig'in zirvesini yakından ilgilendiren maçla birlikte 5. kez karşı karşıya gelecek. İki takım arasında geride kalan lig maçlarından 2'sini Galatasaray kazandı, 2 karşılaşma da berabere sonuçlandı.

2005-2006 sezonunda yapılan maçlarda Galatasaray, İstanbul'da 2-0 yendiği rakibiyle, Sivas'ta 0-0 berabere kaldı. Geçen sezonun ilk yarısında İstanbul'da yapılan maçı Galatasaray 3-1 kazanırken, Sivas'taki müsabaka ise 1-1 tamamlanmıştı.

GALATASARAY'DA 7 EKSİK VAR

Galatasaray, sakat ve cezalı oyuncuları nedeniyle Sivasspor karşılaşmasına 7 eksikle çıkacak. Sarı-kırmızılılarda sakatlıkları bulunan oyuncular Lincoln, Linderoth, Carrusca, Ayhan ve Okan'ın yanı sıra kart cezalıları Rigobert Song ile Hasan da Sivasspor karşısında forma giyemeyecek isimler. Sivasspor'da ise cezalı Sylla ile sakat olan Petkoviç, Gökhan ve Yasir Galatasaray karşısında forma giyemeyecek.

GALATASARAY
Orkun
Uğur
Bouzid
Servet
Volkan
Sabri
Barış
Mehmet Topal
Arda
Serkan
Hakan Şükür

SİVASSPOR
Akın
Abdurrahman
Murat Sözgelmez
Sedat
Hayrettin
Musa Aydın
Devran
İlhan
Balili
Mohammed Ali
Mehmet Yıldız

STAT: Ali Sami Yen
Hakem: Bülent Yıldırım
SAAT: 20:00
YAYIN: Lig TV

MAÇ BİLETLERİ TÜKENDİ

Turkcell Süper Lig'de Galatasaray-Sivasspor karşılaşmasının biletlerinin tükendiği açıklandı. Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, çarşamba günü saat 11.00'de satışa çıkarılan ve taraftarların büyük ilgi gösterdiği Sivasspor maçı biletlerinin, perşembe öğle saatlerinde tamamen tükendiği kaydedildi.

PesimiSTyLa
13.Aralık.2006, 22:42
Zor mac olucak ama dünkü temelin moraliyle ve stad ın tamamen dolu olmasıyla zor da olsa kazanacagımızı düüşünüyorum...

uAburak89
13.Aralık.2006, 23:33
Çok eksiğimiz var, karşımızdaki takım da yabana atılacak cinsten değil.. 1-0 olsun bizim olsun, iyi futbol falan beklemiyorum bugün.. Emaneti geri alma zamanıdır..

goosfraba
14.Aralık.2006, 02:10
Güzel maç olacağı kesin. İki takımda kontrollü oynayacak, üç ihtimalli bir karşılaşma..

GebzeLi1907
14.Aralık.2006, 02:25
İnş Berabere...

GeNç KaRTaL
14.Aralık.2006, 02:52
GALATASARAY
Orkun
Uğur
İsmail Bouzid
Servet
Mehmet Topal
Sabri
Barış
Hakan Balta
Arda
Hakan Şükür
Nonda

SİVASSPOR
Akın
Abdurrahman
Murat
Sedat
Hayrettin
Musa
Devran
İlhan
Mohamed Ali
Mehmet Yıldız
Balili 14.12.2007

Kaynak : Sporx.com

nerazzuri
14.Aralık.2006, 03:04
Ve kalli den bi süpriz daha kadroya baktığımda 2 süpriz gördüm.

Ya Galatasayar 3-5-2 oynayacak
Yada 4-4-2 yi devam ettirecek Defansın solunda Mehmet Topal oynayacak.

El Comandante
14.Aralık.2006, 03:09
Yok artik,yani bu kadari olamaz.Mehmet Topali sol bek oynatmaz.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Iyi oynuyoruz,son dakikalarda Ugurun sutu direkten dönmese cok iyi olacakti (:

GeNç KaRTaL
14.Aralık.2006, 04:17
Maçın başında Sivas'ta 2 zorunlu değişiklik olması kötü oldu.Çıkan oyuncularda önemli oyuncular.Balili ve Sedat.

Galatasaray ikinci yarıda maçı alır gibi.

uAburak89
14.Aralık.2006, 04:17
Sol beksiz oynadığımız maçta kontrol tamamen bizde.. Balili'nin omzunun çıkması bizim avantajımıza oldu.. Sivasspor kontra gelmeye çalışıyor ama 1 kere şans bulabildiler sadece.. Direkten dönen pozisyon çok talihsizdi aynı şekilde Nonda'nın iki kişiye mükemmel oyundan düşürüp kötü vurduğu pozisyon da çok tehlikeliydi..

2. yarı biraz daha sağlam oynarız çok rahat kazanırız.. Sivasspor'un kazanması bence mucize olur..

a.arıcı-11
14.Aralık.2006, 04:52
artık sivasın maçı alması imkansız...
ümit karan oyuna girdi bu arada
arda çikti mehmet güven girdi dk 74

dk 81 oldu gs hala taraftarının istediği baskıyı oluşturamadı maç ortada hatta az önce musa topu kontrol edebilseydi sivas atmıştı

84 nonda 1-0 :(

86 barış 2-0 :(:(
maç koptu gitti artık
ilk 15 dk sivasın 2 oyuncusu(balili ile sedat)takımın dengesini tamen bozdu eğer balili olsaydı belkide kontra ile daha etkili olabilirdi sivas ama olmadı

fenerbahce_1907
14.Aralık.2006, 04:54
Galatasaray son 5 dk da atar 1 gol alır maçı.

Ahmet_77
14.Aralık.2006, 05:02
Çok zor maç olcak.Ama Zirveye tekrar yerleşiriz bu maç sonunda

fenerbahce_1907
14.Aralık.2006, 05:04
attı gs nonda

Memedov
14.Aralık.2006, 05:05
Çok zor maç olcak.Ama Zirveye tekrar yerleşiriz bu maç sonunda

Maç bitmek üzere..:0:

nonda attı sonunda.

El Comandante
14.Aralık.2006, 05:07
Baris atti 2 geldi !

Allahim bu beee !

Lideriz :0:

batuhanry
14.Aralık.2006, 05:07
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Dk.83 Noooooondaaaa!!
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Dk. 84 Baaaaarrrışşşş!!

Fernando Gago
14.Aralık.2006, 05:14
Sivasspor futbol adına hiçbir şey ortaya koyamadı Galatasraay tek kale oynuyordu zaten 2 güzel golle 3 puanı garantiledi

fenerbahce_1907
14.Aralık.2006, 05:16
İlk 14 dakikada maç bitmiş zaten.Sivas'ın en önemli oyuncularından 2 tanesi sakatlanmış bu dakikadan sona Gs kazanamasa ayıp olurdu zaten.

GeNç KaRTaL
14.Aralık.2006, 05:17
Gs 2 dakkada bitirdi işi.Tebrikler önemli bir galibiyetti.

Memedov
14.Aralık.2006, 05:22
Sakin beyler, gerenk yok böyle şeylere.

Galatasaray´ı da 3 puan ve liderliği geri aldığı için tebrik ediyorum..

RaSenGan
14.Aralık.2006, 05:23
Hep Lider Tek Lider Galatasaray.Böyle başladık.Böyle bitiricez inş.

ForsakeN
14.Aralık.2006, 05:26
Bu sene GS son 10 dk'da işi bitiriyor vallahi.Bakalım bu böyle devam edecek mi?

Emurafu
14.Aralık.2006, 05:27
Yine basladınız son dakikalar diye maçı izledinizmi Allah Askına..
Şimdiden uyarıyom sakın kimse sans demesin..Yok son dakika demesin..oyuncular sakatlanmadan öncede net pozisyonlarımız var..Bahane üretmeyin zamanı gelince tebrik etmesini bilin..

Tek kale oynadık..Sivas zaman zaman Kontra topları yakaladı...Savunmamız baya iyi oynadı..Orkunun yükselen formu var..

Sahanın en kötü;SABRİ

Yeter be sabri korner atamıyorsun,Pas atamıyorsun..Orta hiç atamıyorsun..Sabri senin bu takımda işin yok..Ya adam gibi top kullanmayı ögren yada kaybol..

ForsakeN
14.Aralık.2006, 05:31
Yine basladınız son dakikalar diye maçı izledinizmi Allah Askına..
Şimdiden uyarıyom sakın kimse sans demesin..Yok son dakika demesin..

Yalan mı? Son dakikalarda(83,84) gelmedi mi gol? Hemen neden yanlış anlıyorsunuz.Galatasaray şansa mı yendi dedim.
GS oynadığı futbolla galibiyeti zaten haketti.Ama goller son dk'larda geldi yineliyorum.

Emurafu
14.Aralık.2006, 05:32
Maça öyle asıldıkki..Bir sürü gol kacırdık..Direkten dönen topumuz var..Sivas sahada hiçbirsey yapmadı sadece pres yaptılar zaman zaman kontraya cıktılar..Sadece goller geç geldi..Lütfen tartısma cıkaracaksanız mesaj yazmayın..Maçı 90 dakika izleyen varsa en iyi yorumu yapar..

Tv de maçı izlerken sabriyi dövesim geldi...

uAburak89
14.Aralık.2006, 05:33
Çok rahat geçen bir maç, baştan sonra ezici bir üstünlük.. Sezonun belki de en rahat maçını çıkardık ve bize ait olan emaneti geri aldık.. :)

Uğur Uçar.. ;) Bu adam böyle oynasın 10 sene sağ beke gerek yok..

Sabri.. Bıktım artık kendisinden, mümkünse futbolu bıraksın.. Yada Beylerbeyine hediye verilsin.. :D

Servet.. Şaşırtmaya devam ediyor.. :)

Mehmet Topal.. 2. yarının başında öyle bir şut çektiki, tam jeneriklik ama kaleci iyi çıkardı..

Arda.. Basında çıkan haberlerin de etkisi var herhalde kendine güveni tekrar gelmiş.. Çıkana kadar hep olumlu şeyler yapmaya çalıştı..

Son olarak Nonda.. Bu adam düşmüyor, topu kolay kolay bırakmıyor.. Topu saklayabilen bir forvetin olması çok büyük avantaj..

M.Scofield
14.Aralık.2006, 05:34
sabri 25 yaşına gelmiş hala orta yapmayı öğrenemedi bariş, nonda, servet, sahanın en iyileriydi

Emurafu
14.Aralık.2006, 05:35
Yalan mı? Son dakikalarda(83,84) gelmedi mi gol? Hemen neden yanlış anlıyorsunuz.Galatasaray şansa mı yendi dedim.
GS oynadığı futbolla galibiyeti zaten haketti.Ama goller son dk'larda geldi yineliyorum.
Sabri gibi her topu harcayan bir oyuncumuz olursa gol tabi geç gelir...Korner atamıyor,Orta yapamıyor..Pas yapamıyor..

TürkuAz
14.Aralık.2006, 05:36
İyi oynadık, bize ait olanı ve hakkımızı geri aldık. İyi bitireceğiz inşallah..

Sivasspor'a şampiyonluk yolunda başarılar.. (:

M.Scofield
14.Aralık.2006, 05:36
arda çikarken taraftarlardan çok tepki aldı hakılılarda arda direk soyunma odasına gitti, birazdan konuşur Galatasaray benim için bitti diye.

ForsakeN
14.Aralık.2006, 05:37
Sabri gibi her topu harcayan bir oyuncumuz olursa gol tabi geç gelir...Korner atamıyor,Orta yapamıyor..Pas yapamıyor..

:) Madem golün geç geldiğini kabul ediyorsun biz yazınca neden sinirleniyorsunuz.

Neyse tebrikler Galatasaray.... Hakettiği bir galibiyetle Sivas'ı geride bıraktı.

Emurafu
14.Aralık.2006, 05:38
ÖNEMLİ;Taraftar Kalliye Kızdı Oyundan niye alıyorsun diye..Kimse Ardayı yuhalamadı..Bunu bilin...
Hatta Arda Kalliye El işareti yaptı..Oyüzden yanlıs anlamayın..Ardaya kzıan yok..

TürkuAz
14.Aralık.2006, 05:41
Bu maçta Arda'ya tepki gösteren varsa kusura bakmasın ama " FUTBOLDAN ZERRRRE KADAR ANLAMIYOR " derim.

uAburak89
14.Aralık.2006, 05:41
Golün dakikasına takılanları anlayamıyorum bir türlü.. Aynı zamanda maçı izlemeden radyodan dinleyip yada internetten takip edip buna rağmen siz çok ballısınız diyen zihniyeti hiç anlamıyorum..

PesimiSTyLa
14.Aralık.2006, 05:42
Lideizz liderligin tadını cıkaralım :0:

Emrah abi biten 16 zirvedeyiz :D

TürkuAz
14.Aralık.2006, 05:43
Golün dakikasına takılanları anlayamıyorum bir türlü.. Aynı zamanda maçı izlemeden radyodan dinleyip yada internetten takip edip buna rağmen siz çok ballısınız diyen zihniyeti hiç anlamıyorum..
Kendileri de kendilerini anlamıyor Burakcım merak etme, maksat laf olsun.. (:

Emurafu
14.Aralık.2006, 05:45
servet ile arda kavga ettiler , arda sinirlendi daha sonra kalli ardayı oyundan aldı, ıslıklamalar ardaya değil kallinin ardayı oyundan almasınaydı, ardada oyundan çıkarken kalliye bravo gibilerinden baş parmağıyla ok yaptı ve yanlış yaptın gibilerinden hareket etti .arda sonuna kadar haklıdır......

Sonuc olarak;UZATMAYA GEREK YOK AYNISI UGUR VE EDU ARASINDADA OLDU..

Maç içersinde olur böyle seyler..Şimdi benim korkutugum medya yarın iyi uydurma haber yapar...Yok Arda sinirli ingiltereye gidiyor gibisinden..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Olayı anlamak çok basit arda üst üste kullandığı 3. korneride ön direktekteki adamın bile önüne kesince defanstan her korner için 70 metre iler çıkıp geri gelen servet ardaya sinirlendi ve aralarında sözlü diyalog geçti bunu üzerine arda snirilerine hakim olamadı rakibe sert girmeye başladı sarı kartıda gördü zaten ve kallide onu oyundan aldı ve son derece doğru yaptı..

Ligtv’ye Suan kalli konusuyor. Ardanin sari karti oldugu icin oyundan cikartmis. Sonrada Servetle tartismaya girince heycandan yanlis birsey yapacagindan korkarak oyundan almis.

TürkuAz
14.Aralık.2006, 05:49
Medyaya kaldık gene, geçmiş olsun camiamıza şimdiden..(:

fmsmyrna
14.Aralık.2006, 05:52
Galatasaray iyi oynadı gol uzun süre gelmedi o zaman ümitlendim ama ard arda iki gol geldi.Zaten bana göre yeterli olmayan Sivas kadrosu iki önemli oyuncusunun çıkmasıyla oyunda koptu.Arda çıkarken Kalli'ye bir işaret yaptı.Bu işaret günlük hayatta olumlu ama burda Arda'nın yüz ifadesi işaretin anlamını bize anlattı sanki.Kalli her hafta saçmalıyor bu haftada saçmalığı buydu işte aradaki fark bu.Kalli'nin saçmalaması zayıf takımlar sayesinde tutmuş görünüyor en azından bu zamana kadar.Her takım bir değil.

GeNç KaRTaL
14.Aralık.2006, 06:06
Sivas'ın şampiyon olamayacağı anlaşıldı bu maçla bence.

Emurafu
14.Aralık.2006, 06:45
Galatasaray iyi oynadı gol uzun süre gelmedi o zaman ümitlendim ama ard arda iki gol geldi.Zaten bana göre yeterli olmayan Sivas kadrosu iki önemli oyuncusunun çıkmasıyla oyunda koptu.Arda çıkarken Kalli'ye bir işaret yaptı.Bu işaret günlük hayatta olumlu ama burda Arda'nın yüz ifadesi işaretin anlamını bize anlattı sanki.Kalli her hafta saçmalıyor bu haftada saçmalığı buydu işte aradaki fark bu.Kalli'nin saçmalaması zayıf takımlar sayesinde tutmuş görünüyor en azından bu zamana kadar.Her takım bir değil.
Abartma istersen ugur veedu arasındada aynısı oldu..Ugur cıktı hatta zicoya tepki gösterdi..Maç içersinde olur böyle seyler..Örnekleri var

Ayrıca arda çok agresifleşdi ondan cıkardı...Çünkü Arda sinirli olunca baya faul yapabiliyor..Sarı kartıda vardı:)

Rsa
14.Aralık.2006, 06:52
Sivas'ın bu maçtan puan koparmasını bekliyordum ama olmadı.Tebrikler Galatasaray...

BlackEagle19o3
14.Aralık.2006, 16:48
Sivas'dan en azından beraberlik bekliyordum.

Tebrikler Galatasaray...

MeMo
14.Aralık.2006, 17:50
Galatasaray bir daha ki yeniligisini 32.haftada alir

BeeTLeJuiCe
14.Aralık.2006, 17:55

Ne diyosun azından yel alsın :) Galatasaray arada yenilmezse kimse tutamaz onu 32. Haftada. :)

El Comandante
14.Aralık.2006, 18:40

Isin gücün sirf tahrik etmek olmus senin,gerek imzanla gerek yorumlarinla bunu belirtiyorsun,artik forumda senin düzgün bir yorumunu göremeyecegiz galiba,lafimi sokayim gideyim düsüncesindesin.Helal olsun sana böyle devam et (:

Ama eger birazcik futboldan anliyorsan,32.haftaya kadar yenilmedigimizde ligi dagitacagimizi ve Galatasarayin Alisamiyene sampiyonluk ünvaniyla gelecegini bilirsin.

uAburak89
14.Aralık.2006, 18:43

Hehe, başka ne olur ? Loto falan kime çıkar, hatta görüyorsan numaraları da söyle de zengin olalım.. :0:

TürkuAz
14.Aralık.2006, 19:44

Bak kardeşim Erzurum şu an zaten buz gibi, bir de senin şu esprilerin varya iyice dondurdu bizi. İnsaf biraz, n'olur ya ?

PesimiSTyLa
14.Aralık.2006, 20:45

espri yaptığını sanıyo .. Şakacı cocuk..

M.Scofield
14.Aralık.2006, 20:48
büyük ihtimalle devreyi lider kapatırız 1 kaç transferlede sezonu şampiyon bitiririz

MeMo
14.Aralık.2006, 20:50
Galatasaray bu gidişle bir daha yenilmez demek istedim ne var bu kadar büyütecek.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Isin gücün sirf tahrik etmek olmus senin,gerek imzanla gerek yorumlarinla bunu belirtiyorsun,artik forumda senin düzgün bir yorumunu göremeyecegiz galiba,lafimi sokayim gideyim düsüncesindesin.Helal olsun sana böyle devam et (:

Ama eger birazcik futboldan anliyorsan,32.haftaya kadar yenilmedigimizde ligi dagitacagimizi ve Galatasarayin Alisamiyene sampiyonluk ünvaniyla gelecegini bilirsin.

Bu arada son cümlenide bilerek söyledim bunu.

Emurafu
14.Aralık.2006, 21:23
Song ile Lincoln sakalasmalarını görüdünüzmü...Hele Songun kürkü:):)
Bu arada Nonda gol atınca song heyecandan Lincoln'e yumruk attı:)

Bir anda Abdürrahim Albayrak'ı hatırladım:zuhaha:

uAburak89
14.Aralık.2006, 22:23
Song gerçek bir Aslan olunca yerinde duramaması gayet normal.. Kalan maçlarda sakatlık veya ceza sorunu olmaz da hepsinde oynar inşallah.. :)

MeMo
14.Aralık.2006, 22:30
Song'un kürkü çok karizmatikdi :)

RaSenGan
15.Aralık.2006, 05:17

O zamana kadar 10 kere şampiyon oluruz biz.(::)

Fıratcan Alçınkaya
15.Aralık.2006, 06:20
Bu kadar eksikle yenemiyor Sivas Galatasaray ı... Ne diyeyim olmadı Yiğido...

RaSenGan
15.Aralık.2006, 06:21
Bizim 10 eksiğimiz olsa ne yazar Fıratcan abi :p

Fıratcan Alçınkaya
15.Aralık.2006, 06:26
Tabelada Galatasaray 2-0 Sivasspor yazar...:)

Nonda güzel transfer kim almışsa çok iyi yapmış ..

YusufT
15.Aralık.2006, 07:06

Nonda güzel transfer kim almışsa çok iyi yapmış ..

500 bin euroya geldi :D :D :D

iyi bir transfer

Emurafu
15.Aralık.2006, 07:26

Nonda güzel transfer kim almışsa çok iyi yapmış ..Nondayı biz Konelerle Ugrasırken size önermişler..Tabi istememişler..

Nonda bıu takımda artık banko oynar onu takımdan kesmek..Büyük hata olur.3kişi ayagından top alamıyor ceza sahası içine atılan her topu kontrol ediyor topu saklıyor arkadan birisi bindirme yapıyor ona pas atıyor..Adam her maçda takımın en iyisi..Fenerbahce macında bile takımın en iyi nonda idi...Nondanın yanında Söyle saviola tibi biri olsa..Aslında necati-Nonda ikilisi şimdi ne süper olurdu..

Artık bu takımda Karan-Nonda ikilisi olması sart..

Fırat uguru gördünmü..Hayrettine sürekli bacak arası yaptı:)

asrayl
15.Aralık.2006, 08:44
bazıları demiş taraftar arda turanı yuhaladı diyekesinlikle hayırben mactaydım eski acıkta ve biz ardayı degil feldkampı yuhaladık+ olarakta arda cıkarken ona tezahurat yaptıkARDA TURAN OLEYYYYY ;)kral hakan sukur senı cekemeyen butun i..lerin suratına tukur :D :D :Dmactaki o atmosferi yaşamanızı isterdimgol oldu 3 sıra aşağı ındım tam yukarı cıktım tekrar ıkıncı gol geldi gene bi 3-4 sıra asagı ındım :D

RaSenGan
15.Aralık.2006, 19:49
Arda el öptü cezadan yırttı

Sivas maçında oyundan alınınca Kalli'ye hareket yapan genç yıldız Servet'in elini öptü, affedildi.

Arda affedildi

Sahada içinde kapıştığı Servet'in elini soyunma odasında öpen genç yıldız, bu hareketiyle kurtuldu.

KALLİ: KIZMADIM

Sivasspor maçında Servet Çetin ile tartışan ve oyundan alındıktan sonra Feldkamp'a el kol hareketleri yapan Arda Turan'a sarı-kırmızılı yönetim ceza vermeyecek. Kalli karşılaşma sonrası, Arda ilgili, "Gençliğine veriyorum, ona kızgın değilim" diyerek onu affettiğini açıklamıştı.

ÖZÜR DE DİLEDİ

Arda, Alman teknik direktörden sonra sahada kapıştığı Servet'in de gönlünü aldı. Soyunma odasında hatalı olduğunu belirterek Servet'ten özür dileyen ve elini öpen genç futbolcu bu hareketiyle ceza almaktan kurtuldu. Yönetim sadece disiplinsiz davrandığı için Arda'yı uyaracak.

T_A_N_E_R
15.Aralık.2006, 21:54
sahada olan sahada kalir ;), futbolun temel konusudur bu

Emurafu
15.Aralık.2006, 23:21
Uzatmaya gerek yok..Aynısı fenerbahcede oldu:)
Bu fanatik gazetesi varya...

Cengo
16.Aralık.2006, 03:30
Fanatik, Fotomaç okumayın diyorum, inadına okuyorsunuz :)

RaSenGan
17.Aralık.2006, 03:16
Arda orta yapamıyor

G.Sarayımız'ın Sivasspor’u yenip yeniden liderliğe yükseldiği maçta Servet ile kavga eden Arda, istatistiklere göre orta yapmayı bilmiyor. Kötü körner kullandığı için Servet’ten fırça yiyen ve oyundan alınınca da Kalli’ye sitem eden Arda, yüzde 17’lik isabetli orta oranına sahip. Genç oyuncu, 62 ortada 11 isabet sağlarken bunların hiçbirinde gol attıramadı. 39 kornerin 1’inde (V.Manisa-H.Şükür) gol attıran Arda, böylece kötü bir performans çizdi.

F.Bahçe ve Sivas maçlarında korner ve ortalarıyla adeta kalecilere antrenman veren Arda, diğer 2 asistini 18 içi ve dışından paslarıyla yaptı. İlk hafta Rize maçında H.Şükür’e kale sahasının sol köşesinden pas veren Arda, Belediye maçında da Ümit’i altıpasın içine kaçırmıştı.

Kaynak: Vatan

Cengo
17.Aralık.2006, 04:12
Arda AMC, bir şekilde AMR de oynayabilir belki ama AML oynayamaz.
Bu 50 kere tartışıldı ve işte kanıtı..

Tuncay gibi solda boş boş bindiriyor ama sonuç yok, ne zaman içeri dikine kat etse o zaman inanılmaz tehlikeli oluyor.Lincoln'e o kadar para vereceğine önce Arda'yı denemeliydi orada Galatasaray..

uAburak89
17.Aralık.2006, 04:21
Lincoln'de sürekli ön direğe top atıyor, onun da pek başarılı olduğu söylenemez..

Acilen bu duran top olayına bir çözüm bulunması lazım, ön direk olayı devam edecekse hiç olmadı Song yada Servet ön direğe hareketlensin.. Kontra yemeyiz belki..