PDA

View Full Version : Sekocan'Dan Tüyolar

nerazzuri
14.Aralık.2006, 15:20
Hep Benmi kazancam arkadaşlar birazda Beraber kazanalım değilmi :p

Maçları 1-2 diye vermiyeceğim altlarına neden kazanır neden kaybeder diye yorum yazacağım.

15 Aralık Cumartesi:

Ankaraspor - Ç.Rizespor 1 | 1.60

Ankaraspor toparlanma dönemine girdi.Yavaş yavaş üstlere doğru tırmanmaya başladılar.Geçen hafta Ankara derbisinde berabere kaldılar ama güzel futbolları göz doldurdu.
Çaykur Rizespor'da ise haftalardır gözle görülür bi biçimde düşüş var. Geçen Hafta evinde Kayserispor'un büyük üstünlük sağladığı maçta zemininde yardımıyla 1 puanı aldılar. Ama Bu sefer şanslı olamazlar.

A.Biefeld - Stutgart 10 | 1.55

Ben bu maç için A.Biefeld demek isterdim ama Stutgart'ın sağı solu belli olmuyor :p Evinde Lider Bayern'e kök söktüren Biefeld Sonraki Hafta dplasmanda Dortmund'dan 6 gol yedi. Evinde Çok farklı oynuyorlar Bu maça daha fazla konsatre olcaklardır Ben Biefeld kazanır diyorum. Ama biz işimizi garantiye alalım 10 diyelim.

Werder Bremen - Bayer Leverkusen 1 | 1.80

Yoruma gerek yok sanırım. :p

Karlsluhe - Hamburg 10 | 1.42

Bu Yılın süpriz takımı Karlsluhe evinde Hamburg'u ağırlıyor. Maç büyük ihtimal ortada geçer 2 takım yerini korumak amaçlı oynayacaklardır. Karlsluhe evinde 1 adım önde gibi geldi bana o yüzden 10 diyorum.

Debry - Midlesbrough 2 | 2.10

İşte Haftanın en banko maçı diyebiliriz. Bir tarafta Ligin dibine demir atmş Derby Diğer tarafta haftalar sonra beklenilen performansı göstermeye başlayan Boro. Geçen hafta evlerinde Arsenal'in nağmağlum ünvanına son verdiler. Bu Hafta rahat kazanırlar.

Man. City - Bolton 1 | 1.60

City bu sezonun en formda takımı. Evlerinde hiç kaybetmediler. Bu haftada kaybetmezler 1.

Toparlamak gerekirse ,

Ankaraspor - Rizespor 1 | 1.60
Biefeld - Stutgart 10 | 1.55
Bremen - Leverkusen 1 | 1.60
Karlsluhe - Hamburg 10 | 1.42
Derby - Boro 2 | 2.10
City - Boltn 1 | 1.60

İster arasından seçin oynayın ister hepsine oynayın. Cumartesi Öğle saati banko maçlarını size sundum Eğer güzel tepkiler alırsam maç bitimine kadar Akşam üstü maçlarınınında yorum ve sonuçlarını yazabilirim.

SerKan Büyükgüroğlu

deniz.91
14.Aralık.2006, 18:12
stuttgart ve hamburg maçları tehlikeli geldi bana

Fietra 10
14.Aralık.2006, 20:20
Yazıyorum buraya Derby Boro'yu yenecek..

nerazzuri
15.Aralık.2006, 16:23
Ankaraspor : 1 - 2 : Ç.Rizespor x

5 Maçım tuttu tahminlerim yerinde çıktı. Devam ediyorum Bugünkü maçlarıda yorumlayacağm

İşte Sonçlar :

Bielefeld 2 - 0 : Stutgart
Bremen : 5 - 2 : Leverkusen
Karlsluhe : 1 - 1 : Hamburg
Derby : 0 - 1 : M'Boro
City : 4 - 2 : Bolton

Rodrigo Tello
15.Aralık.2006, 17:25
Bravoo (: Ankara macından yattın şans meselesi ): , inş. bgn tutturcaz..

nerazzuri
15.Aralık.2006, 18:58
Saolasın welet ;;)

16 Aralık Pazar ;

Milan - Boca Juniors 1 | 1.75

Maçın geneli çok zorlu geçer ama Milan yine yapacağını yapar bu maçı alır.

Ajax - Psv Eindoven Üst | 1.55

Hollanda ligi genellikle bütün maçlar üst biter. Hele ki bu bir derbiyse kesinlikle üst biter. Eğer Normal oynamak isterseniz Banko Ajax derim.

Denizlispor - G.Oftaş 1 | 1.60

Denizlispor büyük bir yükseliş döneminde. Oftaş ise her geçen hafta düşmeye başladı. Denizli kendi sahasınında verdiği avantajla kazanacaktır.

Kasımpaşaspor - Vestel Manisaspor 2 | 2.10

Evett bir yüksek oranlı banko maç daha :p Yine bir tarafta lign dibine demir atmış Kasımpaşa diğer tarafta yükselişe geçmek isteyen Manisa. Kaçırmayın derim.

Liverpool - Man Utd 0 | 2.60

Bu hafta derbi haftası heralde :p Her ülkeden derbi var :D Bu büyük oranda ortada geçer. 2 takımda defansif başlar maça. Başladığı gibide biter :D

Ziya38
15.Aralık.2006, 18:59
Usta Ajax-Psv maci devam etmiyor..

nerazzuri
19.Nisan.2008, 11:02
Uzun bir aradan sonra tekrar aranızdayım :p ;

İşte bugünkü kuponum.

161 - Sivas - Ankaraspor | ÜST | 1.70

Sivas'a verilen 1.25 oran kimseyi tatmin etmeyeceğini düşündüm. Maçın büyük ihtimal gollü geçeceğini düşünüyorum. Ankara gol atacaktır. Sivas kazanması için 2 gol lazım. Maç Üst biter.

164 - Boro - Bolton | 1 | 1.80 |

2 takımda korkulu rüya görmek istemiyor. Bolton haddinden fazla asılacaktır bu maça ama Boro saha , seyirci ve Afonso Alves avantajıyla kazanacaktır.

163 - Fulham - Liverpool | 0 | 3,20 |

İçimden bir his bu maçta süpriz olacak diyor. hatta Fulhan zorda olsa maçı alabilir.

166 - Wigan - Tothenam | 1 | 2.30 |

Düşmek istemeyen Wigan asılacaktır maça. Hiç bir iddaası olmayan Tothenam ise maçı fazla önemsemeyecektir. Wigan maçı zorda olsa alır.

152 - Samsun - Gİresun | 2 | 3,00 |

Giresun bu maçtanda puan çıkartıp ligde kalmayı garantilemek isteyecektir. Samsun'da ise moraller çok bozuk. Hafta içi kriz haberi herkezi yıktı. Takımdaki oyuncularun çoğu takımdan ayrılacak. Giresun bu maçı alıcaktır.