PDA

View Full Version : Beşiktaş stoper Meite'nin peşinde

ForsakeN
14.Aralık.2006, 17:36
http://fotomac.com.tr/2007/12/15/im/A289AF52DE5C6345889E9712b.jpg

Ocak ayında defansa takviye yapma kararı alan Beşiktaş, Bolton'un 27 yaşındaki Fildişi'li stoperi Abdoulaye Meite'yi transfer listesine aldı.

Rota Meite

27 yaşındaki tecrübeli yıldız son iki sezon forma giydiği Bolton'da 61 maçta oynadı.

Beşiktaş, ocak ayı ara transfer çalışmalarını hızlandırdı. Gökhan Zan'ın geçmeyen sakatlığı, Diatta'nın bekleneni verememesi nedeniyle yeniden stoper arayışlarına başlayan siyah-beyazlılar, rotasını İngiltere'ye çevirdi. Sert ve hızlı futbol oynanan İngiltere'nin güçlü ekiplerinden Bolton'u yakın takibe
alan Beşiktaşlı yetkililer, 27 yaşındaki Abdoulaye Meite'yi beğendi. Fransa doğumlu olan Fildişi Sahili asıllı futbolcu, 1998 yılında futbola başladığı Kızılyıldız'dan 2000'de Marsilya'ya transfer oldu. z

BONSERVİSİ YÜKSEK
Marsilya'da 6 sezon forma giyen Meite, burada 172 maçta 3 gol attı. 14 Temmuz 2006'da ise Bolton ile 4 yıllık sözleşme imzalayan Meite, geride kalan iki sezonda 61 maçta görev yaptı ve rakip filelere 2 gol gönderdi. Bonservis bedeli 4 milyon euro olan Fildişi Sahilli oyuncu, bu sezon Premier Lig (15), Lig Kupası (2 ) ve UEFA (4 ) olmak üzere toplam 21 maçta forma giydi ve 1 gol attı.

Fotomaç-Fatih Doğan

Rodrigo Tello
14.Aralık.2006, 17:57
Devre arası 2 kaliteli transfer olcagı kesin.Higuain ve Diatta transferinden dolayı akıllandı bizim yönetim..

RoNNiE91
14.Aralık.2006, 18:12
Her sene böyle tanınmadık bir sürü oyuncu alacağımıza,her sene sadece 1 yıldız alalım bence.Umarım yapılacak transferler yararlı olur.

BlackEagle19o3
14.Aralık.2006, 18:53
Premier Ligde 2 senede 61 maça çıkmış.Faydalı olabilir.Hayırlısı neyse o olsun...

TürkuAz
14.Aralık.2006, 19:40
Bence iyi bir futbolcu kendisi, Beşiktaş iyi iş yapar.

Emurafu
14.Aralık.2006, 21:17
Premier ligde heleki bu sene banko oynuyormu bilmiyorum banko oynuyorsa bu oynucuyu almak zor:)
Kaldıki bonserviside yüksekmiş:(
Zaten yalan haberdir..:):)

Suanda Show tv de Legrotaglia konusuyorlar besıktas bu adamdan nasıl vazgecti diyorlar..Suada italyanın en stoperleri arasında..Bu takımları anlamıyorum diyorlar..Bunları diyen Doktor kubilay:)

GeNç KaRTaL
14.Aralık.2006, 21:22
Her ne kadar yalan haber olsada inşallah kaliteli isimler transfer edilir.Aslında bizim beklerede transfere ihtiyacımız var ama sadece stoper ve forvete transfer yapılacak.

Emurafu
14.Aralık.2006, 21:28
Her ne kadar yalan haber olsada inşallah kaliteli isimler transfer edilir.Aslında bizim beklerede transfere ihtiyacımız var ama sadece stoper ve forvete transfer yapılacak.Aynen katılıyorum..Sol bek hayrettin kacırmayın:)

El Comandante
14.Aralık.2006, 21:31
Dün Ugur Hayrettini deli etti,kac tane bacak arasi atti,sayisini ben hatirlamiyorum :D

GeNç KaRTaL
14.Aralık.2006, 21:38
Aslında sezon başında biz Hakan Balta'yı kaçırmayacaktık.

Nery haberleri çıktı ama bakalım.Devre arasında olmasa bile sezon sonunda beklere transfer şart.Ali Tandoğan kaldıramıyor Beşiktaş'ı.Kaptanında artık miladı doldu.

Gerçi Serdar Kurtuluş var orada.O bölgede o kullanılabilinir ama sol bek şart.

Emurafu
14.Aralık.2006, 22:00
Dün Ugur Hayrettini deli etti,kac tane bacak arasi atti,sayisini ben hatirlamiyorum :DEee ne yapalım Türk olarak bir Hayrettin kaldı..Sona kalan dona kalır:zuhaha:zuhaha:

Beklere bence Türk alsınlar..Bekir veya hayrettin:)
Sag beke;Abdurrahman hızı ve ortaları ile baya iş yapar..Kademeye girmeleride çok iyi dün gece bizim maçta baya iyi kademlere girdi...

2 tane yabancı stoper sart besıktasa:)

Fıratcan Alçınkaya
14.Aralık.2006, 23:19
hala stoper diyolar ya diatta geldide ne oldu sol bek lazım takıma...

ForsakeN
14.Aralık.2006, 23:36
Beşitaş'a kesinlikle kanat oyuncuları lazım. Sağ bek,sol bek, sol açık.Stoperde İbrahim Toraman,Gökhan Zan,İbrahim Kaş idare ediyor.

GeNç KaRTaL
14.Aralık.2006, 23:51
Sol açıkta Tello var.Oraya transfer ihtiyacı yok bence.