PDA

View Full Version : Trezeguet olabilir

goosfraba
17.Aralık.2006, 09:43
Trezeguet olabilir

21 Mayıs'ta Moskova'da oynanacak Şampiyonlar Ligi finaline adını yazdırmayı amaçlayan Fenerbahçe, Ocak'ta Trezeguet'yi renklerine katarak forvet hattını sağlamlaştırmayı planlıyor. Bu transfer için Juventus kulübüne Appiah önerilecek. Juve'nin takası kabul edebileceği belirtiliyor

APPİAH ÖNERİLECEK
Fenerbahçe'den David Trezeguet bombası.
http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
Şampiyonlar Ligi'nde adını son 16 takım arasına yazdıran Fenerbahçe, kadrosuna dünya çapında bir yıldız golcü katmak için çalışmalara başladı. Semih'in Avrupa ayarında bir golcü olmadığını düşünen Fenerbahçe yönetimi, Kezman'ın da formsuz ve mutsuzluğu nedeniyle Juventus'un Fransız golcüsü Trezeguet ile anlaşma yollarını arıyor. Sarı-lacivertlilerin, Torino ekibine Stephen Appiah'ı önereceği ve karşılığında David Trezeguet'yi alacağı konuşuluyor.

JUVENTUS'A BAĞLI
Juventus'un Appiah'ın ayrılmasından sonra orta sahaya bir türlü istenen takviyeyi yapamamasının bu transferin gerçekleşmesinde önemli rol oynayacağı ifade ediliyor. Torino ekibi, sezon başında 13 milyon euro'ya Tiago Mendes'i kadrosuna katmış ama Portekizli orta saha şu ana kadar gösterdiği performansla Appiah'ın boşluğunu dolduramamıştı. Tiago ile Monaco ve PSG'nin ilgilendiği belirtiliyor. Transfer açısından tek sorun, Trezeguet'nin sezon öncesinde İtalyan takımıyla sözleşmesini 2010'a kadar uzatması.

ÇAĞDAŞ DOĞAN / Fanatik

Sheriff
17.Aralık.2006, 11:07
Şahsen hayır demem bende:)

LaigLeNoiR
17.Aralık.2006, 20:17
Fenerbahçe Trezeguet değilde daha genç bir yabancı almalı.

Del Piero_10
17.Aralık.2006, 21:58
Fanatik ayıp yahu.İtalya liginde 15 maçta 12 gol atan adamı Appiah ile takas mı edecekler

YusufT
17.Aralık.2006, 22:21
Fanatik ayıp yahu.İtalya liginde 15 maçta 12 gol atan adamı Appiah ile takas mı edecekler

dogru söze ne denir

LaKe
17.Aralık.2006, 22:50
Arkadaşlar hergün gazete alırlar, Fanatik, Fotomaç vs. gibi. Ve sabah 8 buçuk - 9 aralarında gazeteler okunur tartışılır. Sabah sınıfa girildiğinde, herkesin GÜNAYDIN sözünden önce FENER BUGÜN KİMİ ALIYORMUŞ? demesi adet oldu. :)

Emurafu
18.Aralık.2006, 00:09
Ben bu transfere ihtimal vermiyorum..Juventusun oyunu Trezaguet üstüne kurulu...Yani Takımın herseyi suanda..

Roberto Baggio
18.Aralık.2006, 00:11
Hiç güleceğim yoktu....

IcedEarth
18.Aralık.2006, 00:15
Trezeguet Fenerbahçe'ye gelmez; diyelim ki gelmeyi kabul etti, Juventus 1 yıldır top oynamayan Appiah karşılığında mı veriyormuş Trezeguet'i. Daha mantıklı haberler dönmeli artık basında.

Fernando Gago
18.Aralık.2006, 01:24
Şampiyonlar Ligi finaline göz diken mi :D :D böyle bir şeyin olması mümkün gözükmüyor :)

Cengo
18.Aralık.2006, 01:33
Şampiyonlar Ligi finaline göz diken mi :D :D böyle bir şeyin olması mümkün gözükmüyor :)

Ne var yani dikeriz dikeriz gözümüzü :D
Şaka gibi değil mi, Fanatik'e bayılıyorum :D

TürkuAz
18.Aralık.2006, 01:46
Herkes gözünü dikebilie Şampiyonlar Ligi finaline bu çok normal. Normal olmayan ;

1 yıldır top oynamayan Appiah ile gol krallığına oynayan Trezeguet takası..

RoNNiE91
18.Aralık.2006, 02:46
Kaynak Fanatik olunca zaten böyle birşey olmadığı belli.

Rsa
18.Aralık.2006, 16:56
Sallıyorsunuz bari adam gibi sallayın Fanatik'teki arkadaşlarım.

Universal
18.Aralık.2006, 19:14
Semih Şentürk var biz almayalım. Hergün idmandan sonra saatlerce şut çalışması yapan ve en çok uzaktan şutlara çalışan Semih'i ben kalmasından yanayım. İçimizden çıkmış bir oyuncu var. Her zaman her yerde Semih...

GeNç KaRTaL
18.Aralık.2006, 21:45
Yav birisi dur desin artık şu gazetelere..

Cengo
18.Aralık.2007, 04:20
Kaynağı yerim ben :~))

Olabilir
Olabilmekte
Oldu olacak az kaldı ha gayret :~)))))))))

Fanatik'e Papua Yeni Gine'den FC Ogadugu'nun süperstarı Uheachu Okenacwuckwhu'nun transferine az kalması nedeniye haber yapmasını öneriyorum.

Trezeguet mi aman kalsın, en sevmediğim isimlerden biri, halka tabiri ile 'kazma' benim için..

Ilhan
18.Aralık.2007, 04:24
Fenerbahçe'ye şu anlık Semih yeter. Kezman satılıp sağ kanat bir yabancı ile kuvvetlendirilmeli bence. Trezeguet yersiz olur bu noktada.