PDA

View Full Version : Mehmet Yıldız Artık Galatasarayda

Emurafu
17.Aralık.2006, 17:50
Süper Lig'de birçok takımın transfer listesinin üst sıralarında yer alan Milli golcünün işini Galatasaray bitirdi. Transferi yıldız oyuncunun teknik direktörü de doğruladı.

Haber 7 TV ekranlarında Mustafa Ekşi ve Harun Şen'in hazırlayıp sunduğu 91. Dakika programına konuk olan Sivasspor Teknik direktörü Bülent Uygun, Mehmet Yıldız'ın G.Saray'la anlaştığı duyurdu.

Uygun, transferin tüm detaylarının görüşüldüğünü ve sadece işin imzaya kaldığını belirtti.

Özgürcan+Bir miktar para verilmiş...

Yorumum;Eger çok para vermediysek iyi olur:)Özgürcan gitmesine çok üzülmedim..Bire bir izleyen Arkadaslar var sahada geziyormuş..Gecensene kayseride oynariken denizde söylemişdi..Ferhatıda verip-Hakan baltayı almısdık..

Bu transfere birazda sistem açısından bakmak gerekli...
Sistem olarak genelde 90 dakikayı rakip yarı alanda hatta neredeyse rakip ceza sahası içinde oynayan bir yapımız var...
Bu sistemde rakip savunmayla boğuşacak onların çıkmasını engelleyecek ve savunmaya baskı yapabilecek Türkiyedeki en iyi santrafordur Mehmet...

İnsallah Allah utandırmaz...

LaigLeNoiR
17.Aralık.2006, 20:19
Mehmet Yıldız bence 3 büyüklerin formasını kaldırabilecek kapasitede değil.

YusufT
17.Aralık.2006, 21:48
Özgürcan hic verilirmi yau... Mehmet Yildiz gibi oyuncular hep büyük takimlara geldiklerinde, hic bisey yapamiyorlar..

Ziya38
17.Aralık.2006, 21:54
Insallah dogru degildir..Ozgurcan gelecegin oyuncusudur!! Sade TV7 mi verdi haberi?

YusufT
17.Aralık.2006, 21:56
galiba 4M euro + özgürcan verilmis....

RaSenGan
17.Aralık.2006, 21:57
galiba 4M euro + özgürcan verilmis....

Yok artık.O kadarda verilmez.Hem Özgürcan verilmemeliydi hem M.Yıldız alınmamalıydı.

Emurafu
17.Aralık.2006, 22:26
Özgürcan gelecegin oyuncusu olabilir ama bizde kolaykolay forma sansı bulamazdı kendimizi kandırmayalım...

Özgürcan verilebilir bence ama yeterki fazla para vermeyelim...Özgürcan çünkü bu takımda hiçbir zaman ilkonbir oynayamayacaktı bu bir gercek verilmesi normaL..

3,5M+Özgürcan=Mehmet yıldız

Böyle bir para verilmiş diyorlar....Eger bu kadar fazla para verildi ise yazıklar olsun..Yoksa özgürcan verilmesi normal...Zaten adam bizde hiçbir zaman forma giyemezdi...

İnsallah bülent uygun ortalıgı kızıstırmak için yapmısdır...

El Comandante
17.Aralık.2006, 22:33
InsAllah yalan haberdir.
Ben Mehmet Yildiza 2 m € vermem,3.5 + Özgürcan da nedir ?
Yönetim büyük bir hata yapiyor ...

Emurafu
17.Aralık.2006, 22:35
Özgürcan+Yıldız anlarım..Bir o kadarda para verilmez..

Özgürcan bizim takımda kolay kolay ilk onbir oynayamazdı...Yani sans verilmiyor zaten...

Kazık yemeden aldıysak Helal olsun...

Nonda afrika kupasına gidecek..Hakan takımdan ayrılacak..Bir forvet alınması lazım ama bu Yıldız olmaması lazım..

Yalan olması dilegiyle:)

YusufT
17.Aralık.2006, 22:38
4M+özgürcan diyorlar... bayaa kazik yedik :D

Sir FRD
17.Aralık.2006, 22:45
özgürcan ilerde Hakan Şükür gibi olabilirdi çok iyi bir fiziği var eğitilmesi lazım Mehmet Yıldız'a gerek yoktu

LaKe
17.Aralık.2006, 22:48
Milli maçlarda Rıdvan Dilmen, hep M.Yıldız'ın ismini sayıklıyordu. Şimdi göreceğiz nasılmış? :) Özgürcan'ın gitmesi iyi olmuş. Böyle bir oyuncu çürümemeli zaten. Fakat üstüne miktarı yüksek bir para verildiyse, yazık olmuş bütçemize... O kadar etmez düşüncesindeyim. Ama umarım hepimiz yanılırız ve M.Yıldız, fırtınalar estirir. :)

Emurafu
17.Aralık.2006, 23:01
Milli maçlarda Rıdvan Dilmen, hep M.Yıldız'ın ismini sayıklıyordu. Şimdi göreceğiz nasılmış? :) Özgürcan'ın gitmesi iyi olmuş. Böyle bir oyuncu çürümemeli zaten. Fakat üstüne miktarı yüksek bir para verildiyse, yazık olmuş bütçemize... O kadar etmez düşüncesindeyim. Ama umarım hepimiz yanılırız ve M.Yıldız, fırtınalar estirir. :)Açık Açık söylim Parada kazık yemediysek bir sorun yok...Üstelik Hakan sezon sonunda takımı bırakıcak..Karan durumu süpheli:)

Önce mert sana katılıyorum:)

Özgürcan niye verildi demeyin..Tamam özgürcan çok iyi oyuncu hatta isvicre kampında gördük..Ama bir dogru var onu görmezden gelmeyelim Özgürcan bizim takımda hiçbir zaman ilkonbir oynayamazdı..Yani sans verilmezdi..Israr edilmezdi.Çürüyecegi belli idi böyle bir degerin kaybolmaması için sans bulacagı kulübe vermek mantıklı..Yeterki para da kazık yemeyelim..

Bu haber yalan olursada hiç üzülmem:)

Sir FRD
17.Aralık.2006, 23:15
ama Galatasaray açısından düşünürsek Galatasaray 10 sezonluk forvet ihtiyacını karşılayacak bir adamı gönderdi.Onu ya yüksek bir parayla geri alırlar ya da hiç geri alamazlar.

Mehmet Yıldız'dan çok büyük beklentiler olacak ve üstünde büyük bir baskı olacak.Eğer bunun üstesinden gelebilirse faydalı olabilir.Ama olamazsa Galatasaray için çok büyük bir kayıp olur

Cengo
17.Aralık.2006, 23:31
Bu haber de gerçek değil, Sivas Başkanı ve Mehmet Yıldız açıklamalar yaptılar.

Ayrıca o yayını kimse görmemiş, bu nasıl iş??

IcedEarth
18.Aralık.2006, 00:19
Özgürcan gelecegin oyuncusu olabilir ama bizde kolaykolay forma sansı bulamazdı kendimizi kandırmayalım...

Özgürcan verilebilir bence ama yeterki fazla para vermeyelim...Özgürcan çünkü bu takımda hiçbir zaman ilkonbir oynayamayacaktı bu bir gercek verilmesi normaL..

3,5M+Özgürcan=Mehmet yıldız

Böyle bir para verilmiş diyorlar....Eger bu kadar fazla para verildi ise yazıklar olsun..Yoksa özgürcan verilmesi normal...Zaten adam bizde hiçbir zaman forma giyemezdi...

İnsallah bülent uygun ortalıgı kızıstırmak için yapmısdır...

Özgürcan+Yıldız anlarım..Bir o kadarda para verilmez..

Özgürcan bizim takımda kolay kolay ilk onbir oynayamazdı...Yani sans verilmiyor zaten...

Kazık yemeden aldıysak Helal olsun...

Nonda afrika kupasına gidecek..Hakan takımdan ayrılacak..Bir forvet alınması lazım ama bu Yıldız olmaması lazım..

Yalan olması dilegiyle:)

Açık Açık söylim Parada kazık yemediysek bir sorun yok...Üstelik Hakan sezon sonunda takımı bırakıcak..Karan durumu süpheli:)

Önce mert sana katılıyorum:)

Özgürcan niye verildi demeyin..Tamam özgürcan çok iyi oyuncu hatta isvicre kampında gördük..Ama bir dogru var onu görmezden gelmeyelim Özgürcan bizim takımda hiçbir zaman ilkonbir oynayamazdı..Yani sans verilmezdi..Israr edilmezdi.Çürüyecegi belli idi böyle bir degerin kaybolmaması için sans bulacagı kulübe vermek mantıklı..Yeterki para da kazık yemeyelim..

Bu haber yalan olursada hiç üzülmem:)
3 kere aynı şeye mesajında yer verdin yahu :zuhaha
Herneyse; eğer Özgürcan gerçekten verildiyse, yazıklar olsun. Türk futbolunun en önemli sorunlarından olan pivot santrafor ihtiyacını pekala karşılayabilecek bir oyuncuydu Özgürcan.

Roberto Baggio
18.Aralık.2006, 00:21
Özgürcan verilirse yuh derim...

VahdeTrabzon
18.Aralık.2006, 00:24
yok ya bence yalan haber her gs-sivas maçından sonra çıkıyo kayseriyle oynadıktan sonra gökhan ünal ı alıyo gs:D

Emurafu
18.Aralık.2006, 00:27
Özgürcanı dakan kim...Ben parayı düsünüyorum..

Anlamıyorsunuz herhalde..Özgürcan bizde hiçbir zaman ilk11 oynayamazdı..Siz hala ne diyorsunuz..Gereken sans verilse anlarım..Özgürcan gercekten iyi adam çürümesinden iyidir...Gitmesi

Galatasarayda Direk alacak kadar para yok mecburen oyuncu öneriyor buda gayet dogal..Ferhatıda vermişdik..Paftan cıkan her oyuncu ilkonbirde oynayacak diye birsey yok..Parada kazık yemediysek sorun yok:)

IcedEarth
18.Aralık.2006, 00:39
Ben Özgürcan'ın şu anda hiçbir santrafor için takasa katılmasına olumlu bakmam. Özgürcan 2 yıl içinde mutlaka kadrodaki yerini bulacaktır.

Emurafu
18.Aralık.2006, 00:42
Ben Özgürcan'ın şu anda hiçbir santrafor için takasa katılmasına olumlu bakmam. Özgürcan 2 yıl içinde mutlaka kadrodaki yerini bulacaktır.3 sene sonra görüsürüz:zuhaha:
Neyse ya...Ferhat içinde aynıları deniliyordu unutuldu gitti..

İnsallah yalan haberdir:(:uzgun:

Cengo
18.Aralık.2006, 00:49
Özgürcan gelişir mi bilmem ama iyi bir yedek santrafor olacağını düşünüyorum, özellikle son 20 dk.lar için..

RoNNiE91
18.Aralık.2006, 02:45
Mehmet Yıldız bence 3 büyüklerin formasını kaldırabilecek kapasitede değil.

Bence de değil.Galatasaray Ümit Karan gibi bir oyuncu almalı.

Önceden Fenerbahçe'de Zafer Biryol'u almıştı ama hiçbir varlık gösteremedi.

BlackEagle19o3
18.Aralık.2006, 03:10
İnşAllah gerçekleşir bu transfer.3 büyüklerin kapasitesinde değil bana göre de...

TürkuAz
18.Aralık.2006, 03:14
İnşAllah gerçekleşir bu transfer.3 büyüklerin kapasitesinde değil bana göre de...

Ne olacak gerçekleşirse ? :D

İnşallah bu haber doğru değildir, yerli Saviola'mız var zaten, yerli Shearer'a ne gerek var ?

GeNç KaRTaL
18.Aralık.2006, 03:22
Hayırlı olsun diyelim öncelikle.Tabii haber doğruysa.:)

Mehmet Yıldız'a bir şans verilmeli.Bu kadar gaddar olmayalım bence.O kadarda kötü değil.Belki iyi şeyler yapacak Galatasaray'da.

BlackEagle19o3
18.Aralık.2006, 04:07
Ne olacak gerçekleşirse ? :D

Beşiktaş'a gelme ihtimali ortadan kalkar:p

Emurafu
18.Aralık.2006, 05:10
Hayırlı olsun diyelim öncelikle.Tabii haber doğruysa.:)

Mehmet Yıldız'a bir şans verilmeli.Bu kadar gaddar olmayalım bence.O kadarda kötü değil.Belki iyi şeyler yapacak Galatasaray'da.Aynen katılıyorum..Yargısız infaza gerek yok:)
Kalli ye neler denilmişdi...Ama yinede düsünüldügü kadar cıkmadı..
Nondaya 2.Lukunku vakası demişlerdi...Şimdide I Love You Nonda diyorlar:)

Benim korkum fazla para vermemiz...Dilegimiz eger alınırsa takıma saglaması...

erdemzorer10
18.Aralık.2006, 05:55
İnşallah doğru falan değildir..Türkiye de Özgürcan ı takasta değişeceğim hiçbir forvet oyuncusu yoktur..buna gökhan ünal da dahil...Özgürcan Özcan Kalli nin elinde bikaç yıla kalmaz patlar..tabi bu benim fikrim..

TR.CaPTaiN
18.Aralık.2006, 05:59
Mehmet Yıldız Galatasaray formasını kaldırabilir. Fakat geçen sene Ankaragücü-Kayserispor maçında Özgürcan'ı izleme fırsatımız olmuştu. Maalesef hattrick yapmıştı golü koklayan kaliteli bir oyuncu. Takasta kullanılmaması daha doğru olur. Kiralık olarak verilebilir.

Universal
18.Aralık.2006, 06:00
Sivasspor ve benzeri takımlar için alınacak en iyi oyuncu ama Mehmet Yıldız G.Saray, Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi üst düzey kulüpleri kaldırabilecek bir seviyede değil. İki takım içinde hayırlı uğurlu olsun. Ama bir Mehmet Yıldız içinde Özgürcan kaybedilmez. :)

Rodrigo Tello
18.Aralık.2006, 06:17
Hayırlı olsun,bu adamı hiç sevmiyodum.Kerem'in dedigi gibi Beşiktaş'a gelme ihtimali inş. ortadan kalkmıstır..

Emurafu
18.Aralık.2006, 06:42
Sivasspor ve benzeri takımlar için alınacak en iyi oyuncu ama Mehmet Yıldız G.Saray, Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi üst düzey kulüpleri kaldırabilecek bir seviyede değil. İki takım içinde hayırlı uğurlu olsun. Ama bir Mehmet Yıldız içinde Özgürcan kaybedilmez. :)İnsallah yalandır...Hala yalanlama yok iki taraftanda..Para kazık yemediysek iyi::uzgun::uzgun:
Bizden gidecek adamlarda var...

uAburak89
18.Aralık.2006, 06:54
Özgürcan'ı vermekte saçmalık olur bu kadar para vermekte.. Ayrıca defansa takviye yapılması lazım önce..

Emurafu
18.Aralık.2006, 07:20
Arkadaslar uA da Sivaslı Arkadaslarımızın dedikleri sunlar;

Arkadaşlar burda yerel gazetecilerden aldığımız habere göre;mehmet yıldız galatasarayla kesin olarak anlaşmış kendiside fanatik Galatasaylıdır onu da belirtmek isterim açıkçası çok istiyorum inşallah gelir..Duyduğum sadece para ben özgürcanı sordum arkadaşa O Sadece para ve kiralık oyuncu karşılığında anlaşdıklarını söyledi...Bunlar da mehmet güven ve özgürcan’ın olma ihtimali,çok yüksek ama şu kesin gibi gözüküyor mehmet yıldız devre arası bir aksilik olmazsa galatasarayda sivasta herkes bunu konuşuyor açıkçası...Beğenmeyen arkadaşlara fazla bir şey demiyorum çünkü canlı izlemediler ben bu sene 7 maçınıcanlı izledim inanılmaz oynuyor inanılmaz koşuyor ve çok güzel alan yaratıyor ben hakan şükürün gençliğine benzer..Bir futbol yapısı görüyorum kendisi de dediğim gibi çok iyi galatasaraylı hatta evinde poster asacak kadar hayırlısı olsun.....

Şu Kiralık gideceklerini duyunca rahatladım...Ozaman biz kazık atarız:zuhaha:
Sivas Yerel Gazetelerini takibe almam lazım:zuhaha:

M.Scofield
18.Aralık.2006, 07:27
gereksiz bi transfer olur

Cengo
18.Aralık.2006, 07:29
"BANA GELEN RESMİ BİR TEKLİF YOK"

Sivassporlu Mehmet Yıldız, son zamanlarda hakkında çıkan transfer haberlerine açıklık getirdi. 4 büyük kulüpten birinde futbol oynamak istediğini ancak kendisine gelen resmi bir teklif olmadığını belirten Yıldız, "Sivasspor'dan ayrılmak istiyorum" diye bir şey söylemediğini belirtti!

'Galatasaray yenilgisini unuttuk' diyen Sivasspor'un başarılı forvet oyuncusu Mehmet Yıldız, "Galatasaray karşısında istemediğimiz bir yenilgi aldık. Karşılaşmanın henüz 10'uncu dakikasında iki önemli futbolcumuzu sakat vererek karşılaşmaya başladık. Maçı kazanacak çok net pozisyonlar bulduk ama değerlendiremedik. 83'üncü dakikada kendi bireysel hatalarımızdan yediğimiz gollerle mağlup duruma düştük. Yapacak bir şey yok. Bu karşılaşmayı unuttuk. Artık önümüzdeki Gençlerbirliği karşılaşmasına bakacağız. Bu karşılaşmayı kazanarak ligi iyi bir yerde bitirip 2. yarıya da buna göre hazırlanmak istiyoruz" dedi.

Son zamanlarda basında yer alan transfer haberlerinde açıklık getiren Mehmet Yıldız, "Şunu söylemek istiyorum. Ben illa Sivasspor'dan gideceğim diye bir şey yok. Ama iki kulüp ve benim menfaatlerim içerisinde olaylar gelişirse olur. Ama bana şu anda gelen resmi bir teklif yok. 'Sivasspor'dan ayrılmak istiyorum' diye de bir şey söylemedim" dedi.

Galatasaray'a transferi konusundaki haberlere değinen Yıldız, "Öyle bir şey olsa benim haberim olurdu. Bülent hocam bunu bana söylerdi. Şu ana kadar bana gelen bilgi yok. Ama kulüpler kendi arasında konuşuyorsa onu da bilemem. Ben de her Anadolu kulübünde oynayan futbolcu gibi 4 büyük kulüpte futbol oynamak istiyorum" dedi.

Hafta sonu 4 Eylül Stadı'nda Gençlerbirliği ile yapılacak olan karşılaşmayı değerlendiren Yıldız, "Gençlerbirliği şu anda ligde puan durumu itibariyle kötü yerde ama oldukça güçlü ve diri bir takım. Bu karşılaşmaya iyi hazırlanıp evimizdeki galibiyet serisini sürdürmek istiyoruz. Bu karşılaşmayı da kazanıp ilk yarıyı iyi bir yerde bitirmek ve 2'inci yarı öncesi devre arası kampında iyi hazırlanıp çıkışımızı sürdürmek istiyoruz." dedi.

Maç hazırlıklarını kulüp tesislerinde karla kapalı sahada yaptığı antrenmanla sürdüren Sivasspor'da sakatlıkları devam eden kaleci Petkoviç, Yasir, Gökhan, Sedat ve Balili ile kart cezasılısı olan Abdurahman forma giyemeyecek.

Kaynak: http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20071218/bana_gelen_resmi_bir_teklif_yok.html

Emurafu
18.Aralık.2006, 07:44
Yarının Sivas Yerel gazetesi Haberi...

FUTBOL / MEHMET YILDIZ GALATASARAY YOLCUSU
SPOR SERVİSİ - 19.12.2007

Sivasspor’un golcü futbolcusu Mehmet Yıldız Galatasaray yolcusu
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, golcü futbolcunun transferi ile ilgili kesin kararını açıkladı ve “Galatasaray ile ön anlaşma yapıldı. Gençlerbirliği maçının ardından masaya oturacağız ve transferde sonuçlanmış olacak” dedi
Galatasaray’ın Mehmet Yıldız’ı uzun zamandan beri istediğini ve ilk yarının sonucunu beklediklerini dile getiren Uygun “Galatasaray sporcumuzu istedi, bizim için ligin ilk yarısının sonuçlanması ve durumumuzun netlik kazanması gerekiyordu, Galatasaray maçının ardından bu teklif yeniden gündeme geldi. Ön görüşmeler yapıldı. Sporcumuzda Galatasaray’da oynamak istiyor” dedi

İMZA GENÇLERBİRLİĞİ MAÇININ ARDINDAN

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Gençlerbirliği maçının ardından Mehmet Yıldız’ın Galatasaray yöneticileri ile masaya oturacağını ve imzayı atacağını söyledi.
Uygun, Mehmet Yıldız’a karşılık verilecek para ve sporcu konusunda da açıklama yapmadı

http://www.yeniulke.net/?msec=Spor&ssec=futbol&isec=3736

Cengiz Abi ile yarıs yapıyoz:zuhaha:Ben biraz daha arastirim:D
Kazık yemeyelimde:):)Kiralık oyuncu veriliyormuş o zaman birsey demem...Gerci bu transferi çok istiyormuyum HAYIR !!!

gorkemyilmazkarasu
18.Aralık.2006, 08:47
özgürcanın kiralık verilmesi sivasspor açısındanda galatasaray açısındanda çok iyi olur hatta mümkünse 2 sene kiralık verelim sivasın forvet hattı emin olun şuankinden güçlü olur özgürcan giderse düşünsenize balili-özgürcan biri hızlı biri bitirici...bazı arkadaşlarda özgürcan galatasarayda hiç bir zaman ilk 11 oynayamaz diye 4-5 mesajda belirtmişler ama özgürcanın bitiriciliğine dikkat etmemişler..bi dikkat edin bu çocuğa bonservisiyle verilirse gerçekten çok üzülürüm.

Emurafu
18.Aralık.2006, 09:07
G.Saray'da yıldız gibi parlar

Transfer bombasını erken patlatan Cim Bom, Mehmet Yıldız için Sivasspor’la anlaşmaya vardı. Milli golcünün Galatasaray’da büyük iş yapacağında herkes hemfikir

Süper Lig’de büyüklerin transfer listesinde üst sıralarda yer alan Mehmet Yıldız’ın işini G.Saray büyük ölçüde bitirdi. Sarı-Kırmızılı yönetim, milli golcü ile el sıkışırken Sivas yönetimi ile de anlaşma sağlandı. G.Saray’ın, Yıldız’a karşılık Sivasspor ‘a para artı futbolcu vermeyi kabul ettiği bildirildi. Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz, “Mehmet’i satıp gelecek parayla hocanın istediği takviyeleri yaparız” sözleriyle transfere yeşil ışık yaktı. “Kulübün paraya ihtiyacı var” diyen teknik direktör Bülent Uygun da katıldığı bir televizyon programında işin sadece imzaya kaldığını doğruladı.

AKILCI BİR TRANSFER

Mehmet Yıldız’ın transfer haberi camiada olumlu karşılanırken spor otoriteleri de 27 yaşındaki milli futbolcunun Galatasaray’da büyük işler yapabileceği görüşünde birleşti. Hakan Şükür’ün sezon sonunda ayrılacak olmasına, Ümit Karan’ın da bugünkü haliyle güven vermediğine dikkat çeken otoriteler, “Galatasaray sorun yok gibi gözüken forvet hattına şimdiden takviye yapmak zorundaydı. Mehmet de iyi bir çıkış yakaladı ve Sivasspor’u taşıyan isimlerden biri oldu. Bir büyük takımda oynamayı hak ediyor. Galatasaray akılcı bir transfer daha gerçekleştirdi” yorumu yaptılar. Mehmet Yıldız ise “Resmi teklif gelmedi ama artık Sivas’tan ayrılmak istiyorum” diye konuştu.

GOLCÜYE EN BÜYÜK ÖVGÜ HOCASINDAN

MEHMET Yıldız’a en büyük övgü hocası Bülent Uygun’dan geldi. Yıldız'ın Sivasspor'un bu duruma gelmesinde en büyük etkenlerden biri olduğunu ifade eden Uygun, ''Biz ona çok önemli misyonlar yükledik. Bütün atılan ve attırılan gollerde Mehmet var. Takımı derleyen, toplayan bir kaptan. Bu açından çok şanslıyız“ diye konuştu

Bugüngazetesi..

Aynı necati olayına döndü..Necatiyi adanaspor macından sonra almısdık..Böyler haberler yayılmısdı..

Cengo
18.Aralık.2006, 10:37
Cengiz Abi ile yarıs yapıyoz:zuhaha:Ben biraz daha arastirim:D
Kazık yemeyelimde:):)Kiralık oyuncu veriliyormuş o zaman birsey demem...Gerci bu transferi çok istiyormuyum HAYIR !!!

Oyuncu transfer isteğini bilmeden transfer yapacağı takımla nasıl anlaşmak için görüşme yapacak?

Gayyipten mi gelecek haberi?
Görüşmedim, yok böyle bir şey diyor, yarışı ben kazandım şimdilik :D

perpetua
18.Aralık.2006, 13:48
Oyuncu transfer isteğini bilmeden transfer yapacağı takımla nasıl anlaşmak için görüşme yapacak?

Gayyipten mi gelecek haberi?
Görüşmedim, yok böyle bir şey diyor, yarışı ben kazandım şimdilik :D

Cengiz sen galiba Mehmet'i Fenerbahce'ye istiyorsun... :p

Neyse, izledigim kadari ile Mehmet ilgi ceken bir oyuncu ancak Galatasaray'in, Besiktas'in veya Fenerbahce'nin forvet rotasyonunun sadece bir parcasinda yer alabilecek bir oyuncu. 26-27 yasinda olmasi ve bu nedenle de egitim konusunda gec kalinmis olunmasi bir dezavantaj (gerci bu konuda bence en az yarari Galatasaray'a verir cunku Galatasaray genc yasta halen egitimden gecen futbolcular uzerine kurulan bir takim). Istanbul'a gidecek Mehmet kariyerinin zirvesinde olacagi ve futbolunu cok fazla gelistirmesinin ihtimali dusuk oldugu icin bence gidecegi hic bir takimda yildiz forvet oyuncusu olmayacaktir.

Simdiye kadar Sivas'da attigi goller de pek aldatmasin acikcasi. 3 buyuklerde topa vuracak bol bol zamani bulamayacaktir. Zaten cok kaliteli olmayan bitirici vuruslari da oldukca cok sac bas yolduracaktir.

Tabii bence.

eXcitinG
18.Aralık.2006, 16:10
Zafer biryoLLar, Murat HacıoğLuLar, FazLıLar vs gibi o da şu anda yükseLdiği konumdan yavaşça geriye doğru gidip sonunda buLunduğu yeri mumLa arayacak pozisyona geLecektir.

LaigLeNoiR
18.Aralık.2006, 18:18
Sivas eğer Mehmet Yıldız'a karşılık Özgürcan'ı kaparsa büyük iş başarmış olur :)

ForsakeN
18.Aralık.2006, 18:58
"En iyi teklifi Galatasaray yaptı"

http://www.sporx.com/images/1/29/4746_B_bulentuygun020.jpg

Ara transfer döneminde kadrosunda geniş bir çaplı bir operasyon gerçekleştirme fikrini ekonomik zorluklar nedeniyle rafa kaldıran ancak 1-2 takviye yapmayı planlayan Galatasaray, önemli bir ismi renklerine bağlamak üzere. Sarı-kırmızılı ekip, Sivasspor'un hücum bölgesindeki en önemli silahı olan ve Fenerbahçe ile Beşiktaş'ın da peşinde koştuğu Mehmet Yıldız ile büyük ölçüde anlaştı. "Değeri verilirse her futbolcumuzu satabiliriz" diyen Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun da, "Mehmet Yıldız için en iyi teklifi Galatasaray yaptı" şeklinde konuşarak işin ciddiyetini gözler önüne serdi.

EN GÜÇLÜ ADAY HAKAN

Ancak Mehmet Yıldız'ın Florya'nın kapısından içeri girmesi durumunda Galatasaray'da hücum bölgesinde büyük bir patlama yaşanacak. Necati Ateş'i kiralık olarak göndermesine rağmen kadrosunda Hakan Şükür, Shabani Nonda, Ümit Karan ve Serkan Çalık'ı bulunduran Cimbom'da Ocak ayında bazı isimlerin gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Bu futbolcunun kim olacağı belli değil ama "Sezon sonunda ayrılıyorum" diyen Hakan Şükür'ün 'gidiş tarihinin' öne alınması muhtemel.

Kaynak : Sabah

Universal
18.Aralık.2006, 19:12
Üzüldüğüm nokta, G.Saray Necati'yi gönderdi. Mehmet Yıldız'ı aldı. Necati bana göre M.Yıldız'dan daha katılieli oyuncu. Yazık olduk. Paraya yazık o kadar forvet varken bir forvet daha. Başka mevkiye oyuncu alınabilinirdi. Mesela Sivas'tan Sedat'ı alabilirlerdi. Veya Kayseri'den Ali Turan.

eGowiCh
18.Aralık.2006, 20:48
Mehmet Yıldız'ı G.Saray'a verdik
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, arkadaşımız Hakan Erol'a yaptığı açıklamada "Balili, Petkoviç, Yasir ve Sedat gibi oyuncularımız sakatlanınca Mehmet Yıldız'ı satmak zorunda kaldık. Bizim Ocak ayında yeni futbolculara ihtiyacımız var. Mehmet Yıldız'dan gelecek parayla bu transferleri yapacağız" dedi.

Bülent Uygun; Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor'dan Mehmet Yıldız için teklifler aldıklarını belirterek, "Ancak Galatasaray ile 2.5 milyon dolar artı bir futbolcu karşılığında anlaşmaya vardık. Mehmet Yıldız, ligin ikinci yarısında Galatasaray forması giyecek. Biz de ara transferde 3 oyuncu alacağız" ifadesini kullandı.

Mecbur kaldık
Uygun, "Mehmet'in G.Saray'ı rahatlıkla şampiyonluğa taşıyacağını düşünüyorum. Nonda ile süper ikili olurlar" dedi. Mehmet Yıldız'ı aslında satmayı düşünmediklerini de ifade eden Uygun şunları söyledi: "Balili, Petkoviç, Yasir ve Sedat sakatlanınca mecbur kaldık. Çünkü ara transferde 3 oyuncu alacağız. Beşiktaş ve Trabzon da Yıldız'a talip oldu. 2.5 milyon dolar ve bir futbolcu veren G.Saray ile anlaştık."

FotoMaç

GeNç KaRTaL
18.Aralık.2006, 21:17
Nonda-Mehmet Yıldız ikilisi.İkiside çok iyi top saklayan,güçlü forvetler ama bitiricilik konusunda o kadar başarılı olduklarını düşünmüyorum.İkisi bir arada Gs taraftarının saçlarında azalmaya neden olabilir.:D Tabii bu bir ihtimal sadece.Böyle bir şey olmayadabilir.

Büyük ihtimal bu transfer kesinleşti.Tekrar hayırlı olsun dileklerimi belirteyim..

Onurap
18.Aralık.2006, 22:15
Nonda-Mehmet Yıldız ikilisi.İkiside çok iyi top saklayan,güçlü forvetler ama bitiricilik konusunda o kadar başarılı olduklarını düşünmüyorum.İkisi bir arada Gs taraftarının saçlarında azalmaya neden olabilir.:D Tabii bu bir ihtimal sadece.Böyle bir şey olmayadabilir.

Büyük ihtimal bu transfer kesinleşti.Tekrar hayırlı olsun dileklerimi belirteyim..

Kesinlikle katılıyorum birde h.şükür ekletin yanına direkt berbere kelaynak modeli yaptırırım :D

ShevAnil
19.Aralık.2006, 03:21
Forvetimiz Kesinlikle Nonda Umit Karan Olmalı Bence..
Hiç Anlıyamıyorum Mehmet Yıldız Kim ? Kariyeri Nedir ? Kaç Gol Atmış 16 Maçta Kaç Asist Yapmış ? Bu Oyuncu Galatasarayda Iş Yaparsa Ozgurcan Gol Kralı Olur Serkan 3-4 Maç Üst Üste Oynadı 2-3 Gol Attı Özgürcanda Oynasın 3-4 Maç Bakalım Neler Yapıcak
Yönetim Bu Transferi Yaparsa Gerçekten Yazık Olucak.
Allah Bizi Sivas'ın Gaazabından Korusun :p

Emurafu
19.Aralık.2006, 03:51
Forvetimiz Kesinlikle Nonda Umit Karan Olmalı Bence..
Hiç Anlıyamıyorum Mehmet Yıldız Kim ? Kariyeri Nedir ? Kaç Gol Atmış 16 Maçta Kaç Asist Yapmış ? Bu Oyuncu Galatasarayda Iş Yaparsa Ozgurcan Gol Kralı Olur Serkan 3-4 Maç Üst Üste Oynadı 2-3 Gol Attı Özgürcanda Oynasın 3-4 Maç Bakalım Neler Yapıcak
Yönetim Bu Transferi Yaparsa Gerçekten Yazık Olucak.
Allah Bizi Sivas'ın Gaazabından Korusun :pBende istemiyorum ama hemen yargısız infaz yapmayalım...

Nondaya 2.lukunku vakası diyenler vardı..Kalliye afedersin bunamış diyenler vardı..Alırsak oda sonucta bu takımın oyuncusu olacak..Katkı yaparsada cok iyi olacak..

nerazzuri
19.Aralık.2006, 04:05
Ligimizin Asist Kralı olur kendileri tanışmadıysan birşey diyemiyeceğim. Sivasspor'unda buralara kadar gelmesinde çok çok büyük katkısı var Mehmet Yıldız'ın. Videolarını izlemeni tavsiye ederim. Çünki hiç izlememişsin bu adamı. Nonda - Mehmet Yıldız Olmazda ; Mehmet - Ümit Karan çok can yakar. Mehmet çok koşan bi oyuncu yapacağı çapraz koşular Ümite boş alan yaratacaktır Ümit çok gol atar Mehmet le oynarsa. Çok iyi bir transfer oldu ama Özgürcan gitmiş bu kötü oldu işte.

ShevAnil
19.Aralık.2006, 04:45
Ligimizin Asist Kralı olur kendileri tanışmadıysan birşey diyemiyeceğim. Sivasspor'unda buralara kadar gelmesinde çok çok büyük katkısı var Mehmet Yıldız'ın. Videolarını izlemeni tavsiye ederim. Çünki hiç izlememişsin bu adamı. Nonda - Mehmet Yıldız Olmazda ; Mehmet - Ümit Karan çok can yakar. Mehmet çok koşan bi oyuncu yapacağı çapraz koşular Ümite boş alan yaratacaktır Ümit çok gol atar Mehmet le oynarsa. Çok iyi bir transfer oldu ama Özgürcan gitmiş bu kötü oldu işte.
Canlı Olarak 4.5 Maçını Izledim Klasik Bir Oyuncu Forvet deil bu adam..
InsAllah Almayız. Buakdar Begeniyorsan Fener'de Santrafor Arıyor Alsınlar Fenere? :)

nerazzuri
19.Aralık.2006, 04:49
Evet. Beğeniyorum Keşke Fenerbahçe alsa ama takımda yeterli sayıda forvetimiz var. Konuyu değiştirmeyelim. Gelelim Konuya Sıradan bi oyuncu olmadığını Gs'ye transfer olduktan sonra görürsün inş.

eGowiCh
19.Aralık.2006, 06:39
Galatasaray'da çok iş yapar, gerçekten çok beğendiğim, kaliteli bir forvet oyuncusu Mehmet Yıldız ve çok çok iyi bir transfer olur Galatasaray için. Hayırlı olsun.

EL-Hadji
19.Aralık.2006, 09:32
Ümit Karan o takımdan kesinlikle ayrılsın artık. Avrupa' ya gitsin Mehmet' e 2.5 milyon dolar verildiyse yedek kalması durumunda Kalli' yi indirirler. Ümit Karan yedek kalacağına takımdan ayrılsın.

uAburak89
19.Aralık.2006, 19:52
Mecnun Otyakmaz, "Mehmet Yıldız en çok arzu edene gidiyor. G.Saray'a çok yakın" diyerek transfere onay verdi.

Önce hocası söyledi
Üç büyüklerin peşinde olduğu Sivasspor'un golcüsü Mehmet Yıldız, G.Saraylı oluyor. Fotomaç'ın Bülent Uygun'un ağzından "Mehmet Yıldız'ı G.Saray'a verdik" haberini, dün de başkan Mecnun Otyakmaz doğruladı.

Şampiyon olmak zor
Otyakmaz, "Mehmet Yıldız, kendisini en çok arzu edene ve en çok faydalı olacağı
takıma gidecek. G.Saray'a çok yakın" diyerek transferin bittiğini resmen onayladı. Otyakmaz, "Türkiye'de şampiyon olmak çok zor" dedi.

Kaynak: Fotomaç

Umarım yalandır bu haber..

erdemzorer10
19.Aralık.2006, 22:04
tekrarlıyorum..Özgürcan Özcan gidecekse Mehmet Yıldız gelmesin...Türkiye de Özgürcanla takas edilecek hçbir forvet yoktur..bu konuda çok netim..

uAburak89
20.Aralık.2006, 01:28
Özgürcan gitmesin, ben de istemiyorum da bu gidişle bu adam bizde oynayamayacak.. Önünü açmak lazım bir yerde.. Ya oynat yada sat yani adama yazık..

erdemzorer10
20.Aralık.2006, 01:51
Özgürcan gitmesin, ben de istemiyorum da bu gidişle bu adam bizde oynayamayacak.. Önünü açmak lazım bir yerde.. Ya oynat yada sat yani adama yazık..

hocam satma degilde kira olabilir..iki seneligine kiralayabiliriz..aydın da yaptıgımız gibi

Emurafu
20.Aralık.2006, 04:08
Uefa listesine 3 ek isim bildirilcek.. Hakan balta kesin:)
Kaldı 2 kişilik kontejan biri Mehmet yıldız olsa:)

Ozaman son kontejana kesin savunma oyuncusu almamız lazım..

Benim bildigim kural böyle..Yanlız biz alt yapıdan ve genç baya kişi oynatıyoruz..Bu yüzden bizim listeye fazla oyuncu ekleme sansımız olabilir..Çünkü 21 yasından genç oyuncular zaten listeye verilmedende oynayabiliyor...

uAburak89
20.Aralık.2006, 04:12
hocam satma degilde kira olabilir..iki seneligine kiralayabiliriz..aydın da yaptıgımız gibi

Aydın'ın takımda oynayabileceğine inanıyor musun ?

SYLaR
20.Aralık.2006, 04:57
Aydın sakatlıklardan bir kurtulsa rahatlıkla ilk onbirde oynar.Sahaya sürdüğümüz oyuncuların çoğundan daha yetenekli.Mükemmel bir geleceğe sahip olacak.Ama gençken çok kötü sakatlıklar geçirdi.Sabri'nin her maç ilk 11 oynadığı takımda Aydın Kral olur

erdemzorer10
20.Aralık.2006, 07:18
Aydın'ın takımda oynayabileceğine inanıyor musun ?

aydını canlı olarak izleyenlerin söyledikleri dogrultusunda inanıyorum...

uAburak89
20.Aralık.2006, 07:22
Yanlış anlama oldu galiba, soruyu sorarken Aydın'ın yeteneksiz veya kapasitesiz bir oyuncu olduğunu söylemek istemedim.. Bence ne Aydın'a ne de Özgürcan'a yeteri kadar şans verilmez bu kafayla gidersek..

BASQUE
21.Aralık.2006, 00:15
İyi bir transfer olacağını düşünüyorum.. Tabi doğru ise..

Onur

deniz.91
21.Aralık.2006, 00:26
bu transfer doğru heralde bülent uygun dün ligtvde bu konuyla ilgili hiç birşey demedi değerini verene satacağız dedi heralde aldı gs satamsalar satmıyoz derdi hayırlı olsun diyelim ama bence gsde oynayacak kadar kapasiteye sahip değil teknik bir oyuncu değil ama fizik gücü çok iyi ama ümit karan ve nonda daha kaliteli futbolcular gsde

Emurafu
21.Aralık.2006, 01:26
bu transfer doğru heralde bülent uygun dün ligtvde bu konuyla ilgili hiç birşey demedi değerini verene satacağız dedi heralde aldı gs satamsalar satmıyoz derdi hayırlı olsun diyelim ama bence gsde oynayacak kadar kapasiteye sahip değil teknik bir oyuncu değil ama fizik gücü çok iyi ama ümit karan ve nonda daha kaliteli futbolcular gsdeBülent uygun acıkladı..Üstelik baskanlarıda acıkladı..

Yalan olsa ikiside yalanlar idi...Hiç cevap yok:)Bencede anlastık...Zaten sivaslılar bu transferi konusuyor ayrıca adamların yerel basını bile Yazdı..
Yararlı olurmu olmazmı bilemem onu oynayınca anlarız..Şimdiden elestirmek yaskımaz..Nonda içinde elestiren çok kişi vardı..

Memedov
21.Aralık.2006, 08:06
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=54893

buradan devam.