PDA

View Full Version : FCA v.1 Uptade

Fıratcan Alçınkaya
22.Aralık.2006, 07:07
FCA v.1 Uptade

Kendiminde kullandığı güzel bir uptade çalışmamı sizlerle paylaşıyorum. Yeni gelişmeleri elimden geldiği kadar oyuna aktardım. 802 çıkana kadar alternatifte kullabilceğiniz iyi bir veritabanı çalışması oluduğunu düşünüyorum.

* Son transferler oyuna aktarılmıştır. (Albert Streit - Schalke)

* Klüp & Lig isimlerinde ufak tefek değiştirilmeler yapılmıştır (Besiktas - Beşiktaş)

* Menajer değişimleri oyuna aktarılmıştır.

* Sakat oyuncular düzeltilmiştir.

* TSL Ligindeki yüksek performans gösteren oyuncular gereğinden fazla olmayacak şekilde artırıldı. ( Gökhan Gönül, Semih, Delgado, Holosko)

* Avrupa'da ki bazı futbolcuların güç dengesi gerçeğe çevirlmeye çalışıldı ( Kaka' + Silva - )

* Milli Takımı Bırakan oyuncular oyuna aktarıldı.

* Transfer Bütçeleri ayarlandı.

Genel Bilgi
- Oyun 8.0.1 üzerine yapılmıştır. Çalışması için oyununuzda 8.0.1 yüklü olması gerekir. Üst Düzey bir çalışma değil elbette eksikler gözümden kaçan şeyler bulunmaktadır sonuçta tek başıma takip edebildiğim kadar değişimi oyuna aktarabildim.

Kurulum
- Belgelerim/Sports Interactive/db nin içine atınız. Oyuna girerken FCA v1 uptadeyi seçmeniz yeterli.

Lisans
- Tamamen bana aittir. TSI üyeleri için paylaşılmıştır. Başka forumlarda sitelerde yayımlanması yasaktır.. Mahkeme köşelerinde süründürürüm valla:p

İndir (http://rapidshare.com/files/78403757/FCA_Uptade.rar.htmlİndir)

cureshot
01.Ocak.2007, 07:00
Ya bu Özgürcan gerçekte de 1.2 milyon euro alıyor herhalde GS'den. Ne official ne unofficial patchlerde düzeltilmediğine göre...

BeaT
01.Ocak.2007, 19:28
şu ara transferi bekleseymişsin keşke ondan sonra butun transferleri aktarırdın ama olsun güzel çalışma teşekkürler

wolfson
01.Ocak.2007, 20:29
transferleri bekleseydin daha iyi olurdu devamını bekleriz

Aşk-ı Şehir
01.Ocak.2007, 22:50
Teşekkürler Fıratcan emeğine sağlık kardeşim. ;;)

Fernando Gago
01.Ocak.2007, 23:44
Sağol kardeş ..

LaigLeNoiR
02.Ocak.2007, 00:41
Ellerine sağlık Fıratcan.

Elin kolun dert görmesin.En kısa zamanda indirip deneyeceğim.

Sir FRD
02.Ocak.2007, 01:03
teşekkürler Fıratcan abi

Fıratcan Alçınkaya
02.Ocak.2007, 01:05
Sağolun Yorumlar için arkadaşlar... Elimden geldiği kadar yapabildim. TSL ligi içinde güç ayarlamalı yaptım biraz Özgürcan ın aldığı maaşı bende bilmiyorum valla... Oyunu açtımda Adriano'nun Inter'de oldumu sarmıyordu oyun o yüzden 22Aralık gecesine kadar olan transferleri felan aktardım yada Breno gibi Bayern e geçicek olan isimler.. Kısacası kotanız varsa indirmenizi tavsiye ederim...

BeeTLeJuiCe
02.Ocak.2007, 03:55
Teşekkürler Fıratcan. Deneyelim bakalım bi. Ara transfer dönemi bitene kadar idare edeceğimiz bir yama olsun buda. ;)

King_Theoden
02.Ocak.2007, 04:01
Fıratcanım ellerine emeğine sağlık güzel bir çalışmaya benziyor. Devamını bekleriz ona göre ara transferden sonra...

Adnan Kılıç
02.Ocak.2007, 04:02
Sağol Fıratcan. Bi indirip deneyelim inşallah transfer döneminden sonra da bi çalışma yaparsın:D

Universal
02.Ocak.2007, 04:19
Fırat Can öncelikle tebrik ederim. İndirelim bakalım...

KaF KeF
02.Ocak.2007, 04:24
ÇoK güzel FıRaTCaN Abİ....dEVAMInı bekliyorum...

MeMo
02.Ocak.2007, 04:38
Ellerine sağlık Fıratcan abi eminim güzel olmuştur.

YusufT
02.Ocak.2007, 14:02
Özgürcan 300-400 bin ytl aliyor galiba.

Serkan Calik ve Baris Özbek'in ss'lerini verirmisiniz?