PDA

View Full Version : Uluslar arası FM turnuvası düzenleyelim ?

Nedvedmania
26.Aralık.2006, 20:32
3-4 ay önce aklıma gelmişti bu fikir. Volkan abiye sordum yaparız belki ileride gibi birşey söylemişti.Bugün aklıma geldi bu seferde bu fikri foruma aktarmak istedim. Fikire gelince :

Başka ülkelerin resmi FM siteleri ile bizim site arasında turnuva düzenleyelim. Yani İtalyanın sitesinden 2 takım Bizim siteden 2 takım İngilterenin sitesinden 2 takım ... Takım ve ülke sayısı tabiki yöneticilere kalmış bir karar. Kazananada ödül verilebilir :) Kötü bir fikirmi sizce ?

Saygılar ...

canavar20
26.Aralık.2006, 20:36
Neden olmasın. Bence olmalı.

Ahmet_77
26.Aralık.2006, 20:36
Çok iyi fikir.Ancak turnvaya katılacak düzeyde yabancı dil bilen kaç kişi varki sitede?

BeaT
26.Aralık.2006, 20:42
çok iyi fikir ingilizce bilen var sitede bildigim kadarıyla yalnız italyanlarla nasıl olcak bilemem.

canavar20
26.Aralık.2006, 20:54
Şöyle düşünün bizim Adminler ingilizce biliyor. Hatta yöneticilerin bazılarıda. Resmi site olduğu için tabi onların Adminide ingilizce biliyordur.

eXcitinG
26.Aralık.2006, 21:15
O oLay bazı güvenLik gerekçeLeri iLe Rafa kaLdırıLdı. Şu anda gündemde öyLe bir husumet söz konusu değiL.

BeeTLeJuiCe
27.Aralık.2006, 00:19
güvenlik gerekçelerimi. :S biraz daha açarmısın ne gibi bi güvenlik

Nocna Mora
27.Aralık.2006, 01:16
hack mack olayı falan mı?

Sekopej
27.Aralık.2006, 01:22
Yok arkadaşlar, uzunca bir zaman önce böyle birşey yapılacaktı. Teklif bize geldi ve katılma şartı olarak pasaport numarası vs istendi. Bu tür güvenlik sebeplerinden dolayı katılmadık.

Bu dönemde bizden bu konuyla ilgilenebilecek bir arkadaşın çıkacağını sanmıyorum. Eğer biz öncü olacaksak kapsamlı çalışmak gerekir ve şu finaller döneminde vakit ayıramayabiliriz.

Yine de yönetici arkadaşlardan birisi çıkar, ben yapmaya niyetliyim site adına derse, olabilir. Ama siz yine de pek heveslenmeyin.:)

canavar20
27.Aralık.2006, 02:21
O zaman Türk siteleirnde biriyle yapın. ADDM ile yaptığınız gibi baya güzeldi o turnuva.:=)

Sekopej
27.Aralık.2006, 02:33
Bak onun için de samimiyet önemli.;)

Şimdilik böyle bir düşüncemiz yok. Öneri için teşekkürler, böyle bir organizasyon yapılacağına karar verirsek sizleri haberdar ederiz.

Aydin
27.Aralık.2006, 06:07
O zaman Türk siteleirnde biriyle yapın. ADDM ile yaptığınız gibi baya güzeldi o turnuva.:=)

güzel değildi bir kere. ezmişlerdi bizi :)

Vieri
27.Aralık.2006, 16:12
güzel olabilir tabi ama ilerleyen dönemlerde düşünülebilir. Addmanager sitesi ile güzel bir dostluk turnuvası yapmıştık ve finalleri kendi aralarında oynamışlardı :D