PDA

View Full Version : Bilgilendirme

EreN
09.Ocak.2007, 00:14
http://img444.imageshack.us/img444/7628/tsilogomuzny5.png
Arkadaşlar malum kısa bir süre önce üyelerimizin TURKSPORTAL SK’yi tekrar canlandırma , yeni versiyon’a uyumlu hale getirme isteği vardı.Bizler bu istek doğrultusunda ufak çaplı 2-3 toplantıdan sonra bu yamanın yapılmasında bana yardımcı olacak bir ekip ile birlikte bu işe girişmeye karar verdik.Bundan önce yeni adminimiz Aydın’ın oluşturduğu taslak üzerinden yola çıkılacak ve kurgusal bir şekilde en ince ayrıntısına kadar başvuran kişiler FOOTBALL MANAGER 2008 oyununa birer Turksportal SK futbolcusu olarak eklenecektir..

Temel olarak prensibimiz verilen başvuru forumunu eksiksiz ve kuralları çerçevesinde doldurmak.Formların içeriklerinin doğru veya yanlış , eksik veya fazla olması gibi durumlar için form takibinde bana MUSTAFA arkadaşımız destek olacak.Zaten form içerisinde istenen her bilgiyi dolduracak olduğunuzdan bu aşama bizim açımızdan sadece takip gerektirecek. Başvurularda birçok özelliğini kendiniz belirleyeceksiniz. Ama belirli bir sınır olacak. Baştan savma yapılmış başvuruları da kabul etmeyeceğiz. Mevcut ve potansiyel yetenek değerlerinizi biz ayarlayacağız. Mevcut yetenek (current ability-CA) birçok özellik üzerinde direk etkili olduğu için şöyle bir durum oluşacak: Sizin 20 verdiğiniz bir özellik CAnızı 120 olarak ayarladığımızda otomatik olarak 13-14 seviyesine düşecek.

Yamada dataları girişte ziya arkadaşımızdan , zaman eksikliğinde ufak yardımlar alacağım.Ayrıca formlar tamamen doldurulup verilen süre bittikten sonra yamaya başlanacağı için ;
Hani yama? ,Yama nerde? ,Yama ne zaman gelecek ? ,Ne zaman çıkacak bu ? ,Niçin yayınlamadınız? ,Hala niye bekliyoruz? Diye başlayıp zilyon tane soru cümlesine dönüştürülebilecek her türlü hareketten kaçınmanızı RİCA ediyorum..

Formları oyuna aktarma işlemim bittikten sonra INORAX arkadaşım bana oyun için Yüz paketi , Forma paketi ve belki bir SKIN için yardımcı olacak.Sadece data yönünden değil , grafiksel açıdanda hoş bir şeyler ortaya koymak istiyoruz.

Amacımız tamamen eğlenmek ve sanal ortamda bile olsa hoşunuza gidecek bir şeyler hazırlamak.Bizler bu yamayı tamamen hiçbir menfaat beklemeden tamamen sizler için yapıyoruz.Eskiye oranla daha bilinçli üyelerimiz olduğuna göre bu konuda bize sıkıntı çektirmeyeceğinizi ve sabırlı olacağınıza eminiz.Zaten hali hazırda üyelerimizin büyük bir çoğunluğunun sınav haftasına denk gelen şu günler aynı zamanda bizimde özel yaşamımızın yoğun olduğu haftalar.Yamamız tamamlandığında hemen herkes düzlüğe çıkmış olacaktır tahminimce.
Bizlere bu yamada verdiği manevi destekten dolayı Aydın ağabeyimize teşekkürü borç bilirim.Ve beni Football Manager konusunda yetiştiren Ömer(perpetua) hocama içten sevgilerimi sunar ,datada bana yardım edecek arkadaşlara teşekkür ederim...

Emre(inorax) , Ziya(ziya38) , Alican(tosunpaşa) , Murat(murat özdemir) , Mustafa(Mostapha) bana bu yama’da yardımcı olacak arkadaşlar.Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum onlara…

(w)