PDA

View Full Version : Türkçe FM 2006 Çok Yakında...

VoLkaN BaROs
05.Şubat.2006, 13:15
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere FM 2006 ile oyunun dil dosyasının formatı değişmiş ve sigames'in bilgilendirmesinden sonra bizde yeni çalışmalara başlayamamıştık. Ancak gerekli temaslardan sonra sizler için yeniden çevirilere başladık.

Biliyorum çoğunuz bir sitenin bizim FM 2005 için yaptığımız dil dosyasının FM 2006 ya uyarlanmış halini kullanıyorsunuz. Bu yama FM 2005 için yapıldı ve FM 2006 da dosya formatı ve Stringler değiştiği için FM 2005 için çevrilen birçok TR bölümü oyununuzda göremiyorsunuz.

Yeni çevirilerimizle beraber Türkçe FM 2006şu özellikleri taşıyacak:

Çevirdiğimiz İngilizce cümlelerin Türkçe olarak oyunda eksiksiz görünebilmesi için FM 2005 Stringleri FM 2006 Stringleriyle uyumlu hale getiriliyor.
FM 2005'den kalan İngilizce cümleler Türkçeleştiriliyor.
FM 2005'den kalan cümle, kelime hataları, medyada çıkan ters yorumlar haberler düzenleniyor
FM 2005'de eskiyen medya haberleri güncel haberlerle değiştiriliyor.
Ve en önemlisi de FM 2006 ile gelen yeni kelimeler, haber cümleleri Türkçeleştiriliyor.Bu yama için biraz bekleyeceksiniz, ama beklediğinize de değecek. Yıllarıdır CM & FM Türkçeleştirmesini bizler yapıyoruz, sizlerden ricam internette sizler için "yepyeni Türkçe" diye dağıtılan yamalara rağbet etmeyiniz, bunlar bir şekilde bizim çalışmalarımızın optimasynu sonucunda yayınlanmaktadır. Yani çalıntıdır. Zira bu Türkçeleştirme çalışmaları yılların ürünüdür ve birkaç ayda yapılabilecek ne beceri vardır nede teknik alt yapı...

Lütfen emeğimize saygı gösterin... Bahsettiğim ilgili siteyi hepiniz biliyorsunuz (fifacm.tr), vicdanım elvermediği ve sitelerinden yamamızı kaldırdıkları için bu şahısları mahkemeye vermeyeceğim, ama bu tür çalınma olayları dağıtılma olayları tekrar olursa mahkemeyle de uğraşmayacağım, zira her ne yaparlarsa yapsınlar bu küçük yaştaki insanların hayatlarının benim yüzümden kararmasını istemiyorum. Umarım yaptıklarının ve hayatlarının bu kadar ucuz olmadığının farkına varırlar. Bunun yerine bir daha TR yama çıkarmayacağız. İşin en vicdani çözümü bu, çünkü biz yaptıkça başkaları bunu kendilerine uyarlamaktan bıkmıyor.

Türkün Türkten başka dostu yoktur diyoruz ama Türkü Türk kadar da yaralayacak başka millet de yoktur... Biz daha kendi milletimizin emeğine saygı gösteremiyorsak başka milletilerin bize saygı göstermesini nasıl bekleyeceğiz?

Tüm bu olanları da gözönüne alarak sizler için en güzel yamayı çıkaracağız ve şahsım adına ikinci bir karar verene kadar bundan böyle ben Türkçe çalışması yapmayacağım.

Son olarak bu başlık altına yama ne zaman çıkacak, hadi biraz hızlı yapın gibi mesajların yazılmasına, bizi iğneleyici, hakaret & küfür içeren hiçbir mesajın yazılmasına izin vermeyeceğim. Böyle mesaj görürseniz de hiç cevap vermeyin direkt http://forum.turksportal.net/vb/images/buttons/report.gif işareti ile bizlere bildirin...

Arkadaşlar çalışmalarımız son sürat devam ediyor. İşte size bir kaç görüntü.

http://img357.imageshack.us/img357/2255/turksportalturkcev18cq.th.jpg (http://img357.imageshack.us/my.php?image=turksportalturkcev18cq.jpg) | http://img51.imageshack.us/img51/425/turksportalturkcev129ql.th.jpg (http://img51.imageshack.us/my.php?image=turksportalturkcev129ql.jpg) | http://img46.imageshack.us/img46/2927/turksportalturkcev134em.th.jpg (http://img46.imageshack.us/my.php?image=turksportalturkcev134em.jpg) l http://img114.imageshack.us/img114/7144/turksportalturkcev141un.th.jpg (http://img114.imageshack.us/my.php?image=turksportalturkcev141un.jpg)

Makaay
05.Şubat.2006, 13:50
hayırlısı olsun.insanı zorla sogutuyorlar şerefsizler sende haklısın...

hakansimser
05.Şubat.2006, 14:24
Teşekkürler kardeş cok merakLa bekliiyorum

ne zaman çıkacak diye sormayın demiştim yanılmıyorsam

emirduman
05.Şubat.2006, 14:32
Ya hakkaten, bu kadar iyi niyetli, çalışan insanları soğutuyorlar bu işten....

Kimse de zaten Volkan Abi'ye birşey diyemez bu konuda bundan sonra. Bu yeni Türkçe yamayı hazırladığı için bile ben kendisine büyük minnettarlık duyuyorum. Ben olsam o gücü bulamazdım kendimde heralde....

-musty-
05.Şubat.2006, 14:52
saolun valla.çok iyi olur.elinize sağlık

francesco10
05.Şubat.2006, 15:07
kolay gelsn , hakkaten zor iş bilader ,çevirilerde yardıma ihtiyacın olursa elimden geldiğince uğraşırım

Eray Dengiz
05.Şubat.2006, 16:35
Sabırsızlıkla bekliyoruz..
Şimdiden Teşekkürler..

efe24
05.Şubat.2006, 16:59
kolay gelsin bide çok haklısınız

kimisworld
05.Şubat.2006, 19:26
abi gerçekten dogru soluyorsun..boyle adamlara bizimde yüz vermememiz gerekiyo..her zmn arkandayım volkan abi..

Becksbecks
05.Şubat.2006, 19:28
o site tarafından yapılan çok saygısızca bir hareket ancak umarım sizde bir kaç çapulcu yüzünden yeterli ingilizce düzeyi olmayan oyunculardan yardımlarınızı eksik etmezsiniz.En azından yama yapmasınız bile oyunu etkileyecek unsurları(team talk lar gibi) bize makale yazarak yardım edersiniz.

senderson
05.Şubat.2006, 20:36
yardımcı olmak isterim izin verirseniz?

VoLkaN BaROs
05.Şubat.2006, 20:47
teşekkür ederim, ama geçen sene v1.0 dan sonra çalışmalarımı tek başıma yaptım. Zira ilk sürümde o kadar çok hata yanlışlık vardi ki bide onları daha sonradan tekrar çevirdim... En iyisi kendim yapmam hem tek elden çıktığında oynanabilirlik ve anlayabilirlik daha iyi oluyor... Ayrıca 500 cümlelik (kelime değil zira 500 cümlelik bir pakette ortalama 5Bin kelime oluyor)bir kişinin 2-3 haftada çevirdiği bir paketi ben 1-2 günde bitirebiliyorum

yardım isteğin için tekrar teşekkürler ;)

semih5
05.Şubat.2006, 20:59
ugrasmlar icin saolun varolun

levo
05.Şubat.2006, 22:20
valla abi gercekten haklisin yani. diyecek bi sey bulamiyorum. siz bukadar ugrasiyorsunuz baskalari hazira konuyo. yani ne yapsaniz yeridir diyecegim artik.

Universal
05.Şubat.2006, 22:30
çok saol yamayı çıkardığın için söylediğin herşeyde çok haklısın

nekop
05.Şubat.2006, 23:15
gercekten yaa hiç alın teri dökmeden bişeylere kolay yoldan sahip olmaya calısıyorlar

miharbi2005
06.Şubat.2006, 09:17
Arkadaşlar dört hatta kırk dört gözle bekliyoruz türkçeyi.... saygılarımızla...

9sami
06.Şubat.2006, 13:33
çalışmalarınızda kolay gelsin
Emeğinize sağlık demek de boynumuzun borcu

ozyzco
06.Şubat.2006, 15:49
ustalar valla ben fm me 2005 le başladım ve ilk yamayıda sagolsınız sizlerden aldım ve şu anda 2006 yı oynuyorum harbiden de güzel işler yapıyorsunuz evet sizlerin yaptıgı yamaları çok iyi ve bunu yaparken ne kadar ugraştıgınız anlıyorum çünkü bazı bir insanın yaptıgı şeyi başkasının sahiplenmesi yapanı yuh be tabi dahsını da dedirtiyorda ama yinede ustam boş ver sen onları sen burada saygıların ve sevgilerin en büyügünü görüyorsun sabırsızlıkla bekliyorum tr yamanızı saygılarımla(vv)

senderson
06.Şubat.2006, 18:16
teşekkür ederim, ama geçen sene v1.0 dan sonra çalışmalarımı tek başıma yaptım. Zira ilk sürümde o kadar çok hata yanlışlık vardi ki bide onları daha sonradan tekrar çevirdim... En iyisi kendim yapmam hem tek elden çıktığında oynanabilirlik ve anlayabilirlik daha iyi oluyor... Ayrıca 500 cümlelik (kelime değil zira 500 cümlelik bir pakette ortalama 5Bin kelime oluyor)bir kişinin 2-3 haftada çevirdiği bir paketi ben 1-2 günde bitirebiliyorum

yardım isteğin için tekrar teşekkürler ;)
o önemli değilde senin yükünü hafifletmek isterdim.Herhangi birşey olursa yardım etmek istediğim tekrarlarım.....

ForsakeN
06.Şubat.2006, 19:03
Hadi hayırlısı.Yamanın çabuk ve kolay yapılması dileği ile......

Malik
06.Şubat.2006, 21:57
ellerinize sağlık dostlar siz nezaman isterseniz çıkarın yeter ki emeğinize değsin.
size kolay gelsin dostlar.

canzaim
06.Şubat.2006, 22:31
çok teşekkürler şimdiden ellerinize sağlık diyorum.

flexojel
06.Şubat.2006, 22:34
Volkan kardeş Sizi ve bu sitenin kurucularını gönülden tebrik ediyorum.Fm sevenler olarak emek hırsızlarına kesinlikle ama kesinlikle izin vermiyeceğiz.Çalışmalarınızda sizlere kolay gelsin.. Hastasıyız bu oyunun..

AngelOfCurse
06.Şubat.2006, 23:05
Bütün yapılanlardan sonra,Helal olsun...

level30
07.Şubat.2006, 11:35
Teşekkürler.Haklısın...

m_o_11
07.Şubat.2006, 14:12
Sana kolay gelsin Volkan kardeşim.. Önceki türkçelestirmede güseldi, bu da güseldir mutlaka.. Allah sabır versin..

FM_Mania
07.Şubat.2006, 18:40
Volkan büyük bir sabırla bekliyorum sizin çıakrtacğınız yamayı.Birde şu siteden orjinal oyun olayını devreye alırsanız mükemmel olacak

lewend
07.Şubat.2006, 18:43
oke saol emekler için kıymetini bilmek lazım

barahir
07.Şubat.2006, 18:50
abi ama hani olurda bu yaam eğer bi yasadışı sitelerin eline geçerse yani emek hırsızlarının ve onuda biz yaptuk die gösterirlerse yemin ediyorum host link ne bulursam saldırırım hiç acımam valla

eGowiCh
07.Şubat.2006, 21:42
Dört gözle bekliyoruz Türkçe yamayı. Çok emek harcıyorsunuz ve bunu bir çırpıda çalıyor bazı şerefsizler. Bu hırsızlık olayları da dolayısıyla şevkinizi kırıyor. Umarım bu emek hırsızlıklarının devamı gelmez. Teşekkürler, kolay gelsin, iyi çalışmalar.

gondorianze
08.Şubat.2006, 12:55
yeni yamayı gercekten sabırsızlıkla beklıyorum. Daha once ben fm 2006 mı turkcelestırmıstım fakat boyle serefsızce bır oyunun dondugunu okuyunca tum oyunu sıldım ve sımdı yuklemek ıcın bu sıtenın turkce yamasını 4 deıl 444444 gozle beklıyorum. Bizler daima sizlerin yanınınızdayız sızler bızlere yardım ettıgınız gıbı bızlerde sızlere yardım etmek ısterız gercekten cok basarılı ısler yapıyorsunuz. Herzaman daima yanınızdayız herşey için teşekkur ederiz

blueboy
08.Şubat.2006, 13:22
cidden kolay gelsin sizin isinizde zor millet oynasın diye yama cıkarıyonuz ama bunu zewkle yapınca zorluk fşn tınlamıyonuzdur benim zaten ingilizcem iyi ondan sorun olmuyo ama turkce olması daha iyi olurdu hadi bu arada o dedigin siteyide ilk defa duydum icerik fln berbat en buyuk turksportal benim icin baska fm sitesi yok

crazy_relax
08.Şubat.2006, 13:52
abı cok yakındayı bırak ben turkçeyı koydum bıle

smnfrh
08.Şubat.2006, 15:30
kolay gelsin şimdiden teşekkürler

benyaben
08.Şubat.2006, 16:14
ahaha birden aklıma geçen sne geldi.Cuma günü saat 1-2 ye kadar TSP de kalmıştım.Hatta hayatımda ilkkez bu kadar çok nette kalmıştım.Ne güzeldi yaw o günler.Ama ertesi günü cezayı yiyoduk:):) ne zaman çıkıcak gibi sorular yüzünden ve sonunda bir sürpriz yapılarak FM2005 Türkçe gelmişti.AH AH....

O yamadan daha güzel bi yama bekliyoruz.Hepinize kolay gelsin...İyi çalışmalar..ve Şimdiden Teşekkürler..

Vieri
08.Şubat.2006, 17:33
bu sefer haber yok ne zaman çıkacak diye sonra server çöküyor

Bulut
08.Şubat.2006, 17:36
ahaha birden aklıma geçen sne geldi.Cuma günü saat 1-2 ye kadar TSP de kalmıştım.Hatta hayatımda ilkkez bu kadar çok nette kalmıştım.Ne güzeldi yaw o günler.Ama ertesi günü cezayı yiyoduk:):) ne zaman çıkıcak gibi sorular yüzünden ve sonunda bir sürpriz yapılarak FM2005 Türkçe gelmişti.AH AH....

evet ya cidden ne güzell günlerdi :) ben o gece sabahlamıştım hatta :) ama bu yama da güzell bir yama olucaktır tabii ;;)

Selman Ozturk
08.Şubat.2006, 17:59
evet ya cidden ne güzell günlerdi ben o gece sabahlamıştım

Hadi hep beraber.. Eski dostlaaaaaaarrr Eski Dostlaaaarrrrrr :D :D :D Afedersiniz neşem biraz yerinde de konuyu hafiften saptırdım galiba hemen toparlıyorum...

Türkçe yama gerçekten mükemmel bir yama olucaktır şüpheniz olmasın...Biraz daha sabır :)

Maymuncuk
08.Şubat.2006, 18:13
Beyler bi sorum olcak..Hani Adminlerimiz şifreli falan onun için daha geç çıkcak dediler ya..Başka siteler aaba şifreyi mi çözdüler??

EreN
08.Şubat.2006, 18:42
geç olsun güzel olsun :D

emirduman
08.Şubat.2006, 20:48
Şifreyi çözdüklerini sanmıyorum, onlar sanırım sadece .xml dosyalarını çevirdiler...

10_Osmanozc
08.Şubat.2006, 21:04
Şifreyi çözdüklerini sanmıyorum, onlar sanırım sadece .xml dosyalarını çevirdiler...
Evet öyle.

Maymuncuk
09.Şubat.2006, 00:44
çeirmiler ama mesela takım olacağına takim olmuş hoş görüntü yok..İlla Turksportal yapınca güzel oluo;)

benyaben
09.Şubat.2006, 01:19
bu sefer haber yok ne zaman çıkacak diye sonra server çöküyor

ehehe o günüde hatırlıyorum.Sitede yakjlaşık 600-700 kişi online gözüküyodu FM sayfasında ama o gün çıkmamıştı yama.Sanırım o ymayı ilk idirende sergioydu..Sabaha kadar oynadım falan diodu.Aman ya ne nostaljik olduk:D

Her neyse yamanın çok güzel olduğundan eminim ya kuşku bile duymuyorum..(y)

unalb01370
09.Şubat.2006, 15:45
gerçekten türkçe yama iyi olacak...ama aklımdan ne zaman sorusu bir türlü çıkmıyor :)))...hadi kolay gelsin..

VoLkaN BaROs
09.Şubat.2006, 18:13
Siz meraklanmayın elimizden gelen gayretle size güzel bir yama sunacağız.

Ama yine dediğim gibi yaptığımız bu Türkçe yamanın birileri tarafından alıp "biz yaptık" diyerek nette dğıtılması ve binlerce kişinin bunları indirip oynaması nedeniyle en azından ben bu çeviriden sonra bir daha çeviri yapmayacağım. Zira yoruldum artık...

Maymuncuk
09.Şubat.2006, 20:19
Ben o olaylarda turksportal üyesi değildim ama eğer turksportal uyesi olsaydım yapılmasıl gerekeni en ciddi yoldan yaplımasını zilerden talep ederim..Rn küçüğü mahkeme..

turknemesis
10.Şubat.2006, 00:25
Eeee NE durumda paket ? Acıkcası ben oyundan sıkıldım ama Türkce olursa yeniden oynarım yani :) Çünkü cok duz mantık oynadım ya

Selman Ozturk
10.Şubat.2006, 16:18
Eeee NE durumda paket ?

Çok iyi...selamı var ellerinden öper:D :D :D Biraz neşelenelim yahu yakında Türkçe yama geliyor :D

Maymuncuk
10.Şubat.2006, 17:28
eheaeheahe ellerinden öpermiş:D:D

benyaben
10.Şubat.2006, 21:15
gelsin öpsün itirazımız mı var yaw:D

kaptan1911
10.Şubat.2006, 22:52
adamım sana yapılan bu haksızlığı kınıyorum.bu terbiyesizliktir.bu yaptıkları hırsızlıkla aynı şeydir.biz senin sayende oyunu türkce oynayıp zevk alıyoruz.sana teşekkür ederim kendi adıma.

Azer
11.Şubat.2006, 12:19
Saolasın kardeş.emeğini çalanlar utansın.VE bişey sorucam.bu türkçe versiyon çıktıktan sonra oyunda yeni bölüm açmamız şartmı.eski bölümde olmazmı.

Maymuncuk
11.Şubat.2006, 12:25
Eski bölümde olcak diye biliyorum..yani save'de

emirduman
11.Şubat.2006, 13:15
Kayıtlı oyunlarla uyumlu olacaktır diye düşünüyorum türkçe çalışma..

Ancak ülke isimlerinde falan türkçeleştirilmeye gidilirse onlar kayıtlı oyunlarla uyumlu olmayabilir...

mono
11.Şubat.2006, 14:41
bence de kayıtlı oyunlarda bi problem çıkmaz...

Cengo
11.Şubat.2006, 19:12
Kayıtlı oyunlarda problem olmaz, olması için database değişikliği olması lazım.
Yani oyuncuların özellikleri nasıl database içerisinde ise kulüp, ülke bilgileri gibi bilgiler de databse içerisindedir.

Şöyle açıklayayım forumun grafikleri değişse de içindeki yazılar hep aynı kalır, yazılar değişmediği sürece :)

boogayme
11.Şubat.2006, 20:36
ne zaman diye sormak yok dediğimi hatırlıyorum...
VoLkaN BaROs

gogo47
12.Şubat.2006, 00:12
ya sizin hakkınız ödenmez walla gece gündüz hiç bi çıkarınız olmadan böyle çalışmalar yapıyosunuz çok teşekkürler(ee ne zaman çıkıyo yama:D )

EreN
12.Şubat.2006, 15:59
beklemedeyiz :D siz zaman vermeyin ama yinede biz hep sitede bekliyoruz :D

kakagökhan
12.Şubat.2006, 17:05
Alemde Kralsiniz....emege Saygi İstİyoruz.....dÖrt GÖzle Calismanizi Beklİyorum..fm 2005 TÜrkce Var Bende MÜkemmel Yapmissiniz....2006 TÜrkceyİ Beklİyoruz TÜm Fm Sevenler Olarak..........

neo7400
12.Şubat.2006, 20:19
walla sayın turksportal yetkılerı.anlasılan o ki bu turkceyı yapmakla cok kişiniin duasını alacaksınız.daha ewweldede oldugu gibi.millet sizi merakla beklıo.benim için sorun yok ingilizce ögretmenligi 2 sınıf okuyorum..ama bu üzerinizdeki milletın sizi bekleyiş baskısı sizi bi hayli yoracaga benzıyor.şimdiden kolay gelsin.bol fmli günler...

ferhatsenturkey
13.Şubat.2006, 18:14
zaten turksportal dan başkasını kullanmam uzun zamandır bekliyordum ne zaman başlayacaklar diye sonunda oldu başkalarının yapmış olduğu yamalara suskun kalamazlardı zaten

Vieri
13.Şubat.2006, 18:59
çalışmalarımız halen devam ediyor :) biraz daha bekleyeceksiniz.

neo7400
13.Şubat.2006, 20:16
fm ciler için en iyisini yapacanızdan kuskumuz yok.cok cok kolay gelsın.unutmayın arkanızda koskoca fm ordusu warr...saygılar sewgılerr.kolay gele

oğuz aga
13.Şubat.2006, 22:26
biliyorum işiniz çok zor ama ...

Ne zaman çıkacak demeyin diye yazdığımı hatırlıyorum lütfen üzmeyin beni...
VoLkaN BaROs

Tsubasa Ohzora
13.Şubat.2006, 22:51
Bende 4 gözle bekliyorum.Daha yeni yükledim oyunu, baktım ingilizce sarmıyor.

Aydin
14.Şubat.2006, 02:29
Arkadaşlar, hala zaman soran bazı arkadaşlarımız var. lütfen bu konuda biraz anlayışlı olalım. biliyorsunuz bu yapılan, bir boş zaman işi. ama bazen özel hayatta öyle gelişmeler oluyor ki, kafanızı bu işe veremiyorsunuz. 1 gün sonra ne olacağını tahmin edebilme gibi bir lüks olmadığı için kimsede, önümüzdeki günlerin ne getireceğini hiç bilemeyiz. daha önce gta san andreas türkçeleştirmesinde bu hatayı maalesef yapmıştım. 3 saat gecikince yama, milletten neredeyse küfür yiyecek hale geldik.
Sadede gelmek gerekirse hakkaten zaman sorma, çevireni mutlu edecek bir soru değildir. lütfen bu konuda biraz anlayış gösterin.

mustafaaydin186
14.Şubat.2006, 09:10
Ben bu siteye yeni üye oldum ama daha önceden de takip ediyordum. Çalışmalarını taktir ediyorum ve bu çalışmalarınızın devamını diliyorum. Türkçe çalışmasını da tüm FM'ciler dört gözle bekliyordur. Artık bu site benim favorim oldu.:):D

AnGeL Paradoks
15.Şubat.2006, 01:51
ya ben bu türkçe çalışmalar için size az dua etmedim Allah razı olsun bir nevi hayat kurtarıyorsunuz en azından benimkini

sukrusevim
15.Şubat.2006, 14:20
sabırsızlıkla beklıyoruz

Vieri
15.Şubat.2006, 22:48

http://img357.imageshack.us/img357/2255/turksportalturkcev18cq.th.jpg (http://img357.imageshack.us/my.php?image=turksportalturkcev18cq.jpg) | http://img51.imageshack.us/img51/425/turksportalturkcev129ql.th.jpg (http://img51.imageshack.us/my.php?image=turksportalturkcev129ql.jpg) | http://img46.imageshack.us/img46/2927/turksportalturkcev134em.th.jpg (http://img46.imageshack.us/my.php?image=turksportalturkcev134em.jpg) > http://img114.imageshack.us/img114/7144/turksportalturkcev141un.th.jpg (http://img114.imageshack.us/my.php?image=turksportalturkcev141un.jpg)

Lucas Neill
15.Şubat.2006, 22:53
çok güzel abi bizim için çok çalışıyosunuz çok çok saolun

Maymuncuk
15.Şubat.2006, 23:05
ii çalışmalar

leave_992
15.Şubat.2006, 23:05
çok teşekkürler sabırsızlıkla bekliyorum iyi çalışmalar

nekop
15.Şubat.2006, 23:31
bu resimlerden sonra dahada umutlandım

acegik96
16.Şubat.2006, 00:21
fm 2005 in türkçe oynamak çok güzeldi.(Maraton programında erman toroğlunun yorumları çok iyiydi). Fm 2006 çalşmalarınızın da çok iyi olucağını biliyorum. Benim gibi türkçe oynamak isteyen binlerce oyun severi çok memnun edecek. Emekleriniz için şimdiden çok teşekkürler.

fatihbaz
16.Şubat.2006, 03:00
vallaa ben ingilizce bilmeme ragmen oyundan zevk alamıyorum o şekilde.pek oyun oynamam zaten,oynadıklarımıda eger uygunsa tr ye çeviriyorum.ama bunu çeviremedik tabiki.bende sonunda sildim oyunu.ama madem tr çıkaracaksınız yüklerim tekrar.öyle yarısı tr yarısı ing sevmiyorum ben.siz çıkarana kadar bekliycem.kolay gelsin.

eXcitinG
16.Şubat.2006, 11:55
Budur ya budur cıkmasını sabırsızLıkLa bekLioruz

tentenboy
16.Şubat.2006, 12:12
vallaa ben ingilizce bilmeme ragmen oyundan zevk alamıyorum o şekilde.pek oyun oynamam zaten,oynadıklarımıda eger uygunsa tr ye çeviriyorum.ama bunu çeviremedik tabiki.bende sonunda sildim oyunu.ama madem tr çıkaracaksınız yüklerim tekrar.öyle yarısı tr yarısı ing sevmiyorum ben.siz çıkarana kadar bekliycem.kolay gelsin.

Valla bende aynı durumdayım. İngilizce bilmeme rağmen zevk almıyorum. Türkeçemiz gibisi var mı bea? Bende sabırsızlıkla bekliyorum..

ozziee
16.Şubat.2006, 12:14
türkçe yamanın çıkmasını bende sabırsızlıkla bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum.

ve bir şey sormadan edemiyorum :))

ben bir machintosh kullanıcısıyım ve fm2006yı mac'te oynuyorum. türkçe yamayı ben de kullanabilecekmiyim merak ediyorum.

tabii ki fazla mac kullanıcısı olmadığından 2005 gibi yapılmayacağını tahmin edebiliyorum ama genede sormak istedim...

teşekkürler

Vieri
16.Şubat.2006, 16:49
bunun içinde çalışmamız olacak ;)

ozziee
17.Şubat.2006, 23:01
yaşşasııııııııııııııııııııııııııııııııın :)

benyaben
17.Şubat.2006, 23:07
waaaavvv züpper fotolar:Dzüpper yama olcak eminim şimdiden thanks

emirduman
18.Şubat.2006, 00:20
Kolay gelsin, fark hemen belli oluyor...

comandante
18.Şubat.2006, 00:31
kolay gele.resimler çok güzel.

aLka
18.Şubat.2006, 01:22
Bu seneki oyunuda TSİ sayesinde Türkçe oynayabilicez yaşasınnnn

VoLkaN BaROs
18.Şubat.2006, 02:32
ben bir machintosh kullanıcısıyım ve fm2006yı mac'te oynuyorum. türkçe yamayı ben de kullanabilecekmiyim merak ediyorum.

tabii ki fazla mac kullanıcısı olmadığından 2005 gibi yapılmayacağını tahmin edebiliyorum ama genede sormak istedim...

teşekkürler

Geçen sene FM 2005 de de böyle bir sorunun vardı sanırım ama sonra hallettim demiştin yanlış mı hatırlıyorum acaba :roll: :v:

Lucas Neill
18.Şubat.2006, 12:05
abi mükemmel olcak, zaten siz yaparsınızda güzel olmazmı, tekrar teşekkürler

ibo
18.Şubat.2006, 16:48
Türkçe yamada TURKSPORTAL ismi varsa güzellği zaten tartışılmaz. size kolay gelsin. biz bekleriz...

aLka
18.Şubat.2006, 18:42
Bi ara çok korkmuştum ya Türkçe çıkmayacak dendiğinde acaba 2005'e mi dönsem diye bile düşünmüştüm :)

tombul taho
18.Şubat.2006, 19:39
adı üstünde TURKSPORTAL ;)

ozziee
19.Şubat.2006, 14:49
Geçen sene FM 2005 de de böyle bir sorunun vardı sanırım ama sonra hallettim demiştin yanlış mı hatırlıyorum acaba :roll: :v:

evet halletmiştim pcye yüklemiştim sonra data'yı mac'a kopyalamıştım ama zannedersem ikinci çıkan yamayı yapamamıştım

Apo_Yildiz
19.Şubat.2006, 17:54
fm 2006 turkce yamasi gelince bana email mesaj cekebilirmisin ?? tskelr

ibo
19.Şubat.2006, 18:28

iyide mailine bakana kadar turksportal anasayfasına da bakabilirsin bence ;)

VoLkaN BaROs
19.Şubat.2006, 20:10
pardon kim yapacak bunu?

Çıktığında buradan indirebilirsiniz, kimseye özel uygulama yapmıyoruz....

tolginho
19.Şubat.2006, 20:11
Hergun olmasa bile imkan oldugunca sitemizi takip ederseniz hem FM 2006 hakkinda en son yenilikler, hem de Turkce 2006 gibi bircok calismaya kavusma sansiniz olacaktir.

Ayrica yama ciktiginda uyelerimiz bilgilendirilecektir.

Tamam rutben birseye bakip cikicagim olabilir ama o kadar da olmasin yani :)

Google
19.Şubat.2006, 23:47
Hergun olmasa bile imkan oldugunca sitemizi takip ederseniz hem FM 2006 hakkinda en son yenilikler, hem de Turkce 2006 gibi bircok calismaya kavusma sansiniz olacaktir.

Ayrica yama ciktiginda uyelerimiz bilgilendirilecektir.

Tamam rutben birseye bakip cikicagim olabilir ama o kadar da olmasin yani :)

Aman site bir yamaya bakıp çıkıcam haline dönmesin de.

Dİ STEFANO
20.Şubat.2006, 13:19
aylardır ben bu yamayı bekliyorum ve inanın turksportaldan başka yerdede aramıyorum bu yamayı.burdan hepinize teşekkürler sağolun.sabırsızlıkla bekliyoruz

Maymuncuk
20.Şubat.2006, 17:06
İlk mesajınnda hep taküp ediyorum demişsin ilginç:?:

Armano6
20.Şubat.2006, 18:23
Beyler gerçekten güzel düşümüşsünüz
ÇALINTI YERİNE ALINTI OLSUN :(

tentenboy
21.Şubat.2006, 00:44
artık ingilizcesi zevk vermiyoooorr.. çaktırmadan ne zaman türkçesine kavuşacağımızı soruyorum ;) tamam ne zaman çıkacağını sormak yok peki
o zaman yüzde kaçını tamamladınız çalışmanızın bari bunu söyleyin..
saygılar

VoLkaN BaROs
21.Şubat.2006, 01:26
yüzde olarak şuan bişey diyemeyiz ama keyf alacağıjnızdan eminiz..

Az biraz daha sabredin, betası yayınlanacak yakında ;)

NiC 39
21.Şubat.2006, 13:50
beklediğimize deyecek gibime geliyo. yakın bi zamanda çıkcak diyosunuz da söyleseniz bari bir hafta iki hafta diye ona göre beklesek:cool:

askmeloveman
22.Şubat.2006, 00:20
kolay gelsin volkan

ibo
22.Şubat.2006, 13:36
umarım yazılılar başlamadan önce çıkar...

aliufuk
23.Şubat.2006, 20:23
kardeş iyi diyorsun güzel diyorsun hoş diyorsun yerden göge kadar haklısın fakat lütfen kardeş pireye kızıp yorgan yakma pire işte bildigin pire yorganı sirkele gitsin sen boş ver emege saygı duymayan hırsızları hırsız hırsız dır pire piredir yani anlıyacagın bu tip insanların degeri ancak pire kadardır

leave_992
23.Şubat.2006, 20:24
kolay gelsin volkan abi

aliufuk
23.Şubat.2006, 20:27
hem biz ne olacaz günlerdir sizin fm 2006 ya turkce yama yapacagınız umuduyla bekliyoruz şu fm yi adam gibi anlaya anlaya oynıyalım diye sizi bekliyoruz lütfen kardeş haklısın fakat bizide düşün siz yama yapmazsanız fm 2006 hayranları mutsuz olacak elin gavuru zaten bizi adam yerine koyup turkce dilini eklemiyor her dil var turkce yok sizde bize bunu yapmayın bizi üzmeyin kardeş çalışmalarınızda başarılar dilerim

VoLkaN BaROs
25.Şubat.2006, 02:39
Nerede kaldı, ne kadar yakın gibi soruları direkt siliyorum haberiniz olsun. Yakın kavramı görecelidir, bizim için 1 hafta yada 2 hafta yakındır sizin için çok uzak...

Yamanın panelinin görüntüsünü yayınladık, çevirileri bitirip exeye geçmişiz, demek ki en kısa sürede çıkaracağız. Forum haricinde de çalıştığımız işler okuduğumuz okullar var. Sizin için uğraşıyoruz, sizler bilgilenin diye koyuyoruz bu görütüleri açıklamaları nolur sıkboğaz etmeyin.

Anlayışlı davranan arkadaşlara teşekkür ediyorum çok bekletmeyeceğiz bundan emin olun... ;)

aberkay37
25.Şubat.2006, 17:11
teşekkürler bekliyorum ben deeeee

megahers
25.Şubat.2006, 22:43
meralşa bekliyoruz...

fatihbaz
26.Şubat.2006, 03:58
az kaldı arkadaşlar az.inşallah kısa bi süre sonra oynayabilecegim.bu arada yamayı bende rapid,hemenpaylas vb bi yere upload ederseniz iyi olur.vallaa çıktıgında bu kadar kişi çökertirler server ı :)

ridvanu
26.Şubat.2006, 13:47
geç olsun güç olmasın kardeş
eline emeğine sağlık

oğuz aga
26.Şubat.2006, 14:08
bu Türkçe aşağı-yukarı kaç megabayt olur????????

emirduman
26.Şubat.2006, 17:03
Çok büyük olacağını sanmıyorum...

fatihbaz
26.Şubat.2006, 21:11
çıksında büyük olsun vallaa bana farketmez. :)

ibo
27.Şubat.2006, 00:23
çıksında büyük olsun vallaa bana farketmez. :)

evet boyutu farketmez biz biran evvel kavuşalımda :)

megahers
27.Şubat.2006, 17:45
Nerede kaldı, ne kadar yakın gibi soruları direkt siliyorum haberiniz olsun. Yakın kavramı görecelidir, bizim için 1 hafta yada 2 hafta yakındır sizin için çok uzak...

Yamanın panelinin görüntüsünü yayınladık, çevirileri bitirip exeye geçmişiz, demek ki en kısa sürede çıkaracağız. Forum haricinde de çalıştığımız işler okuduğumuz okullar var. Sizin için uğraşıyoruz, sizler bilgilenin diye koyuyoruz bu görütüleri açıklamaları nolur sıkboğaz etmeyin.

Anlayışlı davranan arkadaşlara teşekkür ediyorum çok bekletmeyeceğiz bundan emin olun... ;)
size de hak veriyorum

salihkaroaglan
02.Mart.2006, 17:19

http://img357.imageshack.us/img357/2255/turksportalturkcev18cq.th.jpg (http://img357.imageshack.us/my.php?image=turksportalturkcev18cq.jpg) | http://img51.imageshack.us/img51/425/turksportalturkcev129ql.th.jpg (http://img51.imageshack.us/my.php?image=turksportalturkcev129ql.jpg) | http://img46.imageshack.us/img46/2927/turksportalturkcev134em.th.jpg (http://img46.imageshack.us/my.php?image=turksportalturkcev134em.jpg) > http://img114.imageshack.us/img114/7144/turksportalturkcev141un.th.jpg (http://img114.imageshack.us/my.php?image=turksportalturkcev141un.jpg)usta bunları koyarak bizi heveslendirdin peki ben 1.5 aydır bekliyom cmturk un yaptıgı sahte türkce ile oynuyom coooooook gec kaldınız

ultrAslan150
02.Mart.2006, 19:11
Fm 2006 nın türkce versionu cıkmadan heecanlanmaa basladıq ..
Yetkililer bizi daa fazla heecanlandırmasa ii olur yoqsa fm 2007 i bekliecez ;)

ronald1o
02.Mart.2006, 22:24
ben tam bi fm hastasıyım ve sizin çalışmalarınızı çok yakından takip ediyorum yeni türkçe çalışmalarınızı yakından takip ediyorum

ronald1o
02.Mart.2006, 22:25
baba bi aydır bekliyoz çıkar artık şu türceyi

Selman Ozturk
02.Mart.2006, 22:32
Arkadaşlar lütfen bu tür mesajlar yollamayalım...Unutmayın ki bu yama için geceli gündüzlü çalışılıyor biraz saygılı olalım...

Gravity
03.Mart.2006, 03:27
Arkadaşlar lütfen bu tür mesajlar yollamayalım...Unutmayın ki bu yama için geceli gündüzlü çalışılıyor biraz saygılı olalım...

Saygıyla alakayı kuramadım ben.

beyzade111
03.Mart.2006, 04:28
Arkadaşlar emek verip uğraşıyorlar.Hiçbir mecburiyetleri olmadığı halde....
Herhangibir parasal çıkarlarıda yok... Sadece bizler temiz bir Türkçeyle oynayabilelim diye çalışıyorlar ve bizlerde (saygıyla alakayı kuramadım ben) diyerek bu şevklerini kırıyoruz. ALAKA BU güzel kardeşim...

CeM_85
03.Mart.2006, 04:39
volkan kardeş allah sana güç ve bizede beklemek için sabır versin sabırla bekliyoruz türkçe yamanı hadi inşallah bütün gece burdayım

Gravity
03.Mart.2006, 04:49
Arkadaşlar emek verip uğraşıyorlar.Hiçbir mecburiyetleri olmadığı halde....
Herhangibir parasal çıkarlarıda yok... Sadece bizler temiz bir Türkçeyle oynayabilelim diye çalışıyorlar ve bizlerde (saygıyla alakayı kuramadım ben) diyerek bu şevklerini kırıyoruz. ALAKA BU güzel kardeşim...

Hala saygıyla bir ilgi kurabilmiş değilim. Nedenine gelirsek, atılan mesajlarda aceleye getirme çabası söz konusu, herhangi bir saygısızlık değil. Şimdi, buna eğer "saygılı olalım" dersen benim dikkatimi çeker ve bir alaka kuramam, çünkü tekrar ediyorum bir saygısızlık yok ortada. Ha yok eğer, "sabırlı olalım" diyecekken yanlışlıkla yazıldıysa bunu anlarım. Ayrıca neden şevkini kırayım ki bir soru sorarak, onu da çözemedim. Diğer taraftan temiz bir Türkçe diyorsan benim emelim de odur. Al sana temiz bir Türkçe çabası. Neden sonuç ilişkisi içerisinde yazılı bir anlaşma çabasının konuşma diline yansıması sonucu olagelen anlam bozukluklarının ortaya çıkmasını önlemek. Umarım anlaşabilmişizdir, anlatabilmişimdir.
Aslında dikkat çekmeye çalıştığım şeyin üzerine, yanlış taraftan da olsa, parmak bastığın için teşekkür etmeliyim sana, bu da ayrı bir durum oluşturuyor.

RAMBO
03.Mart.2006, 09:47
inşallah çabucak çıkarda rahat rahat oynarız sizede başarılar ;)

myth666
03.Mart.2006, 13:12
ya bu türkçe için tarih veremiyosunuz değilmi??

Aydin
03.Mart.2006, 15:35
Hala saygıyla bir ilgi kurabilmiş değilim. Nedenine gelirsek, atılan mesajlarda aceleye getirme çabası söz konusu, herhangi bir saygısızlık değil. Şimdi, buna eğer "saygılı olalım" dersen benim dikkatimi çeker ve bir alaka kuramam, çünkü tekrar ediyorum bir saygısızlık yok ortada. Ha yok eğer, "sabırlı olalım" diyecekken yanlışlıkla yazıldıysa bunu anlarım. Ayrıca neden şevkini kırayım ki bir soru sorarak, onu da çözemedim. Diğer taraftan temiz bir Türkçe diyorsan benim emelim de odur. Al sana temiz bir Türkçe çabası. Neden sonuç ilişkisi içerisinde yazılı bir anlaşma çabasının konuşma diline yansıması sonucu olagelen anlam bozukluklarının ortaya çıkmasını önlemek. Umarım anlaşabilmişizdir, anlatabilmişimdir.
Aslında dikkat çekmeye çalıştığım şeyin üzerine, yanlış taraftan da olsa, parmak bastığın için teşekkür etmeliyim sana, bu da ayrı bir durum oluşturuyor.

lütfen bize zaman sormayın dediğimiz halde "çıkarın artık şunu" gibi şeylerin söylenmesi..işte bu saygısızlıktır..

keyiften bekletmiyoruz ki sizi. hergün üstüne daha çok şey katılıyor. beklemede kalın..

Malik
03.Mart.2006, 15:40
arkadaşlar lütfen sabırlı olun Turksportal.net yönetimi bizim için çalışıyor.

Horus
03.Mart.2006, 17:18

Bu forumlarda daha önce CM4'de, FM2005'de hep aynı şeyler yazıldı çizildi.Burada CM ve FM'yi sevdiren insanlar gönülden bazı çalışmalar yürütüyorlar.Ama hala ve hala aynı tarz devam ediyor."Yok hala çıkmadımı, yok FM2007 çıkacak siz hala Türkçe çıkaracaksınız gibi" .Herhalde değişmeyen tek şey bu memnuniyetsizlik, sabırsızlık, kendini bilmemezlik ve hakaretler.
Burada gayret ve çaba gösteren tüm arkadaşlara ki unutmayın onların yaptığı yamalar, grafik paketleri ile oyunu daha güzel hale getiriyoruz ve onlara destek veren forum üyelerine teşekkür ederim.Bende gönülden tüm çalışmaları destekliyorum ve aramızda bulunan ve sabır göstermeyenlerede biraz daha sabırlı olmalarını öneriyorum.

Vieri
03.Mart.2006, 18:05
geçen seneden yine 1 ay öndeyiz :) geçen sene 16. nisanda çıkartmışız

http://futbol.turksportal.net/futbolhaber/4803

Gravity
03.Mart.2006, 18:22
lütfen bize zaman sormayın dediğimiz halde "çıkarın artık şunu" gibi şeylerin söylenmesi..işte bu saygısızlıktır..

keyiften bekletmiyoruz ki sizi. hergün üstüne daha çok şey katılıyor. beklemede kalın..

Hala iddia ediyorum ki bu saygısızlık değil sabırsızlıktır. Kimse saygısızlık addedilecek bir cümle kurmamış, baştan sona okudum bu konuyu. Sadece "hadi artık, ne zaman çıkacak, bari bir tarih verin" tarzı cümleler kurulmuş. Bunların içerisinde saygısızca görünecek bir tane gösterin, tamam diyerek kenara çekileceğim. Yok eğer anlayış farkı varsa, ki sanıyorum bir kaç kişiyle bu fark var, ona bir şey diyemeyeceğim.

VoLkaN BaROs
04.Mart.2006, 00:46

usta bunları koyarak bizi heveslendirdin peki ben 1.5 aydır bekliyom cmturk un yaptıgı sahte türkce ile oynuyom coooooook gec kaldınız
Şuana kadar kimin yaptığı yamalar ile oynadınız? Tabi ki Turksportalın, her seferinde en iyiyi sunduk sizlere, her yamada oyun zevkinize daha çok zevk kattık.

Bunları yaparkende herşeyi bir anda tamamlamadık, aşama aşama geldik buralara, aşama aşama çıktı bu yamalar...

Sizler de kendi açınızdan haklısınız tabiki, biran önce yamanın çıkmasını, oyunu gerçekten zevk alarak ve anlayarak oynamayı istiyorsunuz. Sonuna kadar haklısınız...

Bizler hiçbir şey için geç kalmış sayılmayız, bekliyorsak zaman geçiriyorsak bu sizi sabırsızlandırmak için değil yukarıda da belirttiğim gibi oyunu gerçekten zevk alarak ve anlayarak oynamanızı sağlamak içindir. Siz de takdir edersiniz ki ortaya çıkan güzel şeyler öyle bir anda olmuyor. Zira çeviri yapıyoruz, hataları düzenliyoruz, yeni tadlar getirmeye çalışıyoruz. Birde exe hazırlıyarak daha donanımlı bir oyun oynamanız için çaba sarfediyoruz...

Siz bize inanın gerisini merak etmeyin, her sene ki gibi yamayı yayınladığımızda yine beklentilerinizi karşılayacak, yine en üst düzeyde ve orjinal tadda oynayacaksınız oyunlarınızı... Sonra buraya gelip anlatacaksınız yönettiğiniz takımlardaki serüvenlerinizi....

tentenboy
04.Mart.2006, 01:32
ya kardeş ama hakkaten artık sabır kalmadı kimsede.. oyuna başlamıyoruz yaa.. bu tepkiler çok normal.. ya kesin tarih verilmeli ki bu mümkün değil yada böyle serzenişler olacaktır..tabi saygısızca olmadıkça..

VoLkaN BaROs
04.Mart.2006, 01:37
Ben onca yazıyı boşuna yazmışım demek ki... Niye sabır kalmadı? Sizde sabır kalmadıysa biz ne yapalım, bizim günahımız ne? Onca zamandır uyumuyoruz, onca zamandır birşeylerden feragat edip bu işleri yapıyoruz. O zaman biz ölmüşüz... Sabırlı olmasını bileceksiniz, Unutma sabreden derviş, muradına ermiş...

Çeviri ve panel bitti, teknik bir sorun var onu düzeltmek için uğraş veriyoruz, teknik sorunun ne zaman çözüleceğini nasıl bilelim ki tarih verelim, çözümlemek ve biran önce çıkarmak için uğraşıyoruz işte nolur sıkboğaz etmeyin, teknik sorunu halledince çıkaracağız...

tentenboy
04.Mart.2006, 01:48
ya kardeş ben beklerim.. sabrım kalmasada elden ne gelir yanii.. ama çok fazla reklam yapılda ve süre uzayınca bu sefer böyle serzenişler olur.. şöyle düşün belli bi süre verilir o sürede olmazsa müşteri kızar.. tamam karşılıksız yapıyosunuz bu işleri hakkınız asla ödenmez ne zorunuz var ki yapmaya.. ayrıca siz satıcı bizde müşteri değiliz.. ama insanların arzuları artıpta karşılık bulamıyınca böyle oluyo..

Vieri
04.Mart.2006, 04:12
bulacak elbet karşılık ama tarih vermeyeceğiz inan. verdikte ne oldu geçmiş dönemlerde sunucular kitlendi yaw

ibo
04.Mart.2006, 11:29
evet geçenb yıl tarhi verildiğinde herkes birden yüklenince dosyaya sunucular çökmüştü...

Burak Duran
04.Mart.2006, 11:36
bencede tarih vermeyin böle hergün girip bakarken insanın içini heycan kaplıyor :D

tentenboy
04.Mart.2006, 11:39
bulacak elbet karşılık ama tarih vermeyeceğiz inan. verdikte ne oldu geçmiş dönemlerde sunucular kitlendi yaw

işin erbabı sizsiniz.. benim sadece demek istediğim insanların böyle devamlı ne zaman çıkacak diye sormalarına da hak vermek lazım.. hani sormak yasak diyip sert çıkmak değilde güzel bi dille cevap vermek.. kimi siteye yeni üye oluyo ve direk son msja bakarak "aa ne zaman çıkacak" diyo.. halbuki biraz okusa o soruyo sormaz ama işte okumamış.. işiniz hakkaten çok zor.. hem türkçeleştirme yapacaksınız hemde anlayışınızı sonuna kadar kullanacaksınız..
Allah yardımcınız olsun.. Kolay gelsin çalışmalarınızda

ridvanu
04.Mart.2006, 12:38
yeni yamanın koruması nasıl sağlanacak acaba
sizin siteye koyduğunuz gün eminimki gene çalınacak maalesef

VoLkaN BaROs
04.Mart.2006, 12:52
Yeterli koruması mevcut, ama çalınırsa biz de ona göre hareket ederiz, biliyorsun bu yama fm 2005' in devamı.. Çalan ve o yamayı dağıtan sitelere geçen süre içinde gerekli uyarılar yapıldı, tekrarı olursa FM 2006 için uyarlanan yamayı dağıtan tüm sitelerin dosyaları avukatta sorun değil...

Tamam vicdanımız pamuk gibidir ama ikikez aynı hatayı da üstüste kabullenemeyiz...

ridvanu
04.Mart.2006, 12:54
sevindim bu işi bu kadar sıkı tutmanıza
zaten 2.kez yapılan hata diil kasıttır.

skoklucan
04.Mart.2006, 17:06
İyi çalışmalar sabırsızlıkla bekliyoruz. Kolay gele...

BaTuHN
04.Mart.2006, 19:23
bi daha çalmalarda artık kanunlar uyg****ır diye düşünüyorum:D tarih verme işine gelincede bencede tarih werilmesin her gün giriyoruz zaten tarih verilirse sunucular çöküo:Dböyle daha heyecanlı oluo oyuna türkçe çıkmadı die tam oyuna başlamıyoruz ama şimdi oynadıgımız oyunlarda hazırlık oluo:D

fatihbaz
05.Mart.2006, 03:38
arkadaşlar peki oyuna şimdi başlasak ve siz türkce yamasını çıkardıgınızda onu türkceye çevirebilirmiyiz?yoksa yeni oyun açmak zorundamı kalıcaz?

Vieri
05.Mart.2006, 04:19
ya siz yeni oyun açın arkadaşlar istediiniz zaman türkçe istediğiniz zaman
ingilce yapabilirsiniz no problemo

tentenboy
05.Mart.2006, 14:43
ya siz yeni oyun açın arkadaşlar istediiniz zaman türkçe istediğiniz zaman
ingilce yapabilirsiniz no problemo
olur mu kardeş biz her söyleneni anlamak istiyoruz.. siz çıkarmadan başlayamayız :D

oğuz aga
06.Mart.2006, 19:49
bnde bundan önce çıkardığınız Türkçe yama var önümüzdeki günlerde çıkaracağınız yamayı bunun üstüne yüklesem olur mu acaba sorun çıkar mı ?

VoLkaN BaROs
06.Mart.2006, 20:39
evet çıkarır, bizim FM 2006 için çıkaracağımız yamayı oynayabilmeniz için yüklü tüm türkçeleştirmeleri kaldırmanız gerekir...

oğuz aga
06.Mart.2006, 20:47
bu türkçeyi nası kaldırabilirim peki

EreN
06.Mart.2006, 21:13
oyunu yeniden yükleyebilirsin mesela :)

totti10
06.Mart.2006, 21:45
bu türkçeyi nası kaldırabilirim peki
türkçe programında kaldır seçeneğide war ordan kaldırabilirsin

VoLkaN BaROs
07.Mart.2006, 17:51
Bence en sağlamı, oyunu kaldırıp, kurulu klaörü elle silmek ve sonra oyunu yeniden yüklemek ;)

iki konu fazla bunu kapayım ben en iyisi :)