PDA

View Full Version : Football Manager Türkiye´de Yeni Dönem

Vieri
14.Ocak.2007, 00:39
http://www.turksportal.net/tsi/v2/image/haber/tsi_yeni_donem_lovufm.jpg

Football Manager Türkiye Resmi Araştırması Şefi Türker Tozar´ın yerine atanan Mustafa Budak ve Ömer Pamukçu başkanlığında ki araştırma ekibi çalışmalarına başladı.

Haberin devamı için tıklayınız (http://www.turksportal.net/fmhaber/21120/football-manager-turkiyede-yeni-donem.htm)

eXcitinG
14.Ocak.2007, 00:44
Eh en sonunda bekLenen oLdu. OLması gereken oLdu. Artık daha güçLü ve daha güzeL oLayLar bizi bekLiyor.

LaigLeNoiR
14.Ocak.2007, 00:55
Çok sağlam bir ekip geliyor.

Şeflerden belli zaten :)

Sheriff
14.Ocak.2007, 00:56
Yeni şeflerimizi tebrik eder, Türker Tozar'a teşekkürlerimizi sunarız..

Universal
14.Ocak.2007, 01:02
Hayırlı uğurlu olsun, herkesi tebrik ediyorum böyle bir oyunda Türkiye Liglerini bize sunduğu için.

KaF KeF
14.Ocak.2007, 01:04
Çok Sevindim..Hayırlı OLsun...

YusufT
14.Ocak.2007, 01:05
Hayirli Ugurlu olsun. Bu ekible problem olmaz diye düsünüyorum.

BeaT
14.Ocak.2007, 01:08
bundan sonraki football managerlarda ülkemiz açısından iyi şeyler olacagı kesin turksportala hayırlı olsun.

GebzeLi1907
14.Ocak.2007, 01:12
HayırLı UğurLu oLsun.

Emurafu
14.Ocak.2007, 01:25
Çok sevindim..Hayırlı olsun..

fmhastasi
14.Ocak.2007, 01:31
hayırlı olsun

JunkChorn
14.Ocak.2007, 01:34
Çok çok şükür.Hayırlı uğurlu olsun :)

BeeTLeJuiCe
14.Ocak.2007, 01:40
Hepimize hayırlı olsun. Böylesi eminim daha iyi olacaktır. Türkiye Liglerini oynamamızı sağlayan, şimdiye kadarki araştırmaları için Türker Tozar'a teşekkürler diyorum.

Lucas Neill
14.Ocak.2007, 01:49
Hepimize hayırlı uğurlu olsun.Artık Türkiye liglerini daha iyi bir şekilde oynayacağız..

fenerbahce_1907
14.Ocak.2007, 01:53
Çok güzel bir haber.Hayırlı olsun.

RaSenGan
14.Ocak.2007, 02:29
Hayırlı olsun.İki kişide lider özellikleri olan kişiler.

GeNç KaRTaL
14.Ocak.2007, 03:39
Yeni dönem hepimize hayırlı olsun.Yeni şeflerimizin Football Manager'de Türkiye Ligi'ni daha iyi yerlere getireceklerinden eminim.

Mr.CordiaL
14.Ocak.2007, 03:52
Hayırlı olsun, iyi gelişmelerin olacağı kesin gibi bu ekiple.. :)

EreN
14.Ocak.2007, 04:59
Başından beri hakeden ve işi layıkıyla yapmaya gönüllü insanların eline geçmesi gerçekten onur verici.

Sekopej
14.Ocak.2007, 06:03
Eski şefin ilgisizliği nedeniyle meydana gelen olumsuzluklarda eleştirilen taraf biz oluyorduk. Artık yeni ekip bu konuda hem hevesli hem ilgili, olumsuz eleştirilerin en aza ineceğini düşünüyorum. Bunca senedir tek başına bu zorlu görevi yürüten Türker Tozer'e de teşekkür ederiz.

İş resmiyete de döküldüğüne göre oynanabilir Türkiye datası artık oyunla birlikte bizimle olacak. Yeni dönem hepimize hayırlı olsun.

anilton
14.Ocak.2007, 06:48
Hayırlı,uğurlu olsun.Gerçekten çok iyi oldu...

Aşk-ı Şehir
14.Ocak.2007, 06:53
Hayırlı olsun.Türkiye'deki FM severler için güzel bir haber.

Wesley Sneijder
14.Ocak.2007, 15:09
Mustafa Budak'ı tanıyorum da, Ömer Pamukçu kim? Tanımıyorum da, açıklarsanız sevinirim.

Vieri
14.Ocak.2007, 15:16
teşekkürler arkadaşlar, Ömer = perpetua

EreN
14.Ocak.2007, 15:36
Mustafa abi bunun şerefine ekibe bi yemek ısmarlarsın artık :p

nekop
14.Ocak.2007, 16:22
Hele şükür açıklandı günlerdir gizleye gizleye sıkılmıştık ama beklememize deydi. :D

makalele81
14.Ocak.2007, 20:40
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar.

Yaklaşık bir yıldan beri bütün FM severlerin en çok istediği şey olan TSL ligleri data şefinin artık değişmiş ve yeni bir döneme girilmiş olması son günlerde oyun hakkında duyduğum en iyi haberlerden birtanesiydi.Yıllardır el sürülmemiş alt ligler,takımlar ve oyuncular artık olabildiğince güncellenecek,insanların istekleri ve beklentileri eskisine göre oldukça fazla şekilde karşılanabilinecek.Bu görevin herkesin ortak fikir yürüttüğü ve destek verdiği Perpetua'ya verilmiş olmasıda SI'ın artık TSL'ye önem vermek istediğini bir nevi açıklayan bir olaydır.Yıllardır gelen eleştirilerin son FM serisinde inanılmaz artış göstermesi insanların artık ne derece memnun olduğunu gösteriyordu.Aylar önce bir platformda belirttiğim gibi bu seneki data ayrıntılı incelenmiş ve sağlam olmazsa mutlaka birilerinin görevinden olacağını söylemiştim.Artık işini hem severek hemde o sevginin getirdiği ciddiyet çerçevesinde yapacak insanların zamanı olduğuna göre yeni datayı sabırsızlıkla bekliyoruz.Gerek araştırma,gerekse datayı şekillendirme konusunda gece gündüz çalışan ve özel hayatlarından sürekli feragat edip zaman zaman bizim oyun oynarken yaptığımız gibi data hazırlarken asosyalleşen arkadaşlarımızı harcayacakları emek için şimdiden tebrik ediyorum.Yapılan datayla milyonlarca insanın bu oyunu oynayacağı konusu benim için en tepededir.Şef olarak göreve getirilen isimlerin bu işi layıkıyla yapacaklarından şüphe duymadığım gibi görevi sopnuna kadar hakettiklerindede hemfikirim.Tüm FM severlere,data için yıllardır uğraşanlara,TSL özlemi çekip oynayamayanlara hayırlı olsun.

İyi çalışmalar,saygılar

barahir
15.Ocak.2007, 02:22
Mustafa abi ve Ömer abi.. İkinizi de tebrik ediyorum.. Sanırım artık oyunu tam manasıyla oynamaya başlayabiliriz..

Bu arada unutmadan Türker Tozar abimize de bu yıla kadar yaptıklarından dolayı teşekkür ederim..

RoNNiE91
15.Ocak.2007, 03:29
Hayırlı uğurlu olsun hepimize.Şuana kadar emeği geçen herkese çok teşekkürler.Yeni ekip bomba gibi.

Ugurcan_67
15.Ocak.2007, 05:20
Tebrikler.

TürkuAz
15.Ocak.2007, 05:23
Güzel gelişme. Tebrikler..

Bu arada yeri değil ama sormak istedim, FM 2008 Türkçe Yama ne zaman sunulacak tam olarak? (:

BASQUE
15.Ocak.2007, 22:21
Ne mutlu bize ki böle bir site görevlilerimiz var.. bizim için herşeyi yapmaya çalışıyorlar...

ibo
16.Ocak.2007, 21:21
Yeni dönemde Süper lig ve alt ligler artık gerçeğe çok daha yakın bir şekilde oyuna aktarılacak. Tüm Fm severler için Hayırlı Olsun... ;;)

PesimiSTyLa
16.Ocak.2007, 21:44
Tüm FM severlere ve Turksportal ailesine hayırlı olsun:)

perpetua
16.Ocak.2007, 23:30
Yeni dönemde Süper lig ve alt ligler artık gerçeğe çok daha yakın bir şekilde oyuna aktarılacak. Tüm Fm severler için Hayırlı Olsun... ;;)

Henüz 2. Lig için fazla ümitlenmeyin. En azından kadroların doğru olması için çaba gösteriyoruz. Oyuncu kalitelerinin gerçekçi olması vs gibi şeyler için ekibimizin bu ligi yakından takip eden arkadaşlarla daha büyümesi gerekli.

LaigLeNoiR
16.Ocak.2007, 23:41
Daha önceden verdiği emekler için Türker abiye de sonsuz teşekkürlerimi iletirim...

Memedov
17.Ocak.2007, 06:38
hayırlı olsun tüm turksportal ailesi ve feme severlere.

sacrameNt
17.Ocak.2007, 12:23
sonunda ağız tadıyla türkiye ligini oynayacak olmak gerçekten heyecan verici.. seni bekliyoruz 8.0.2

yunusgs
18.Ocak.2007, 00:38
Hepimize hayırlı olsun Türker Tozar'a teşekkürler yeni yönetime başarılar dilerim.

Cengo
18.Ocak.2007, 00:53
Türker'e bu zamana kadar olan bütün emekleri için çok teşekkür ederim.
Yeni dönemde de hep beraber elele harikalar yaratmaya devam edeceğiz.

Desteklerinizin devamını rica ediyorum, böylece sizlerin güzel sözleri motivasyonumuzu daha çok arttırarak sürekli yenilenen bir aşk gibi işimize zevkle sarılmamıza destek olacaktır.

Eleştirilerinizi, güzel sözlerinizi ve katkılarınızı bekliyoruz, bu zamana verdiğiniz her katkı için çok teşekkür ederiz.

Bu işte emeği olan herkese çok minnetarım, başarılarımızın devamını diliyorum.

Herkese iyi eğlenceler, bol FM'lı günler :)

OMANA
20.Ocak.2007, 18:55
son bi kaç gündür iş güç derken siteye fazla giremiyordum..ama duyduğum en güzel haberi aldım..

açıkcası bu forumda türker tozarı en çok eleştrien peluk deza ile bendim herhalde ama şimdi bunlar geride kaldı..hatasıyla sevabıyla görevini tamamladı ve gitti..kendisine yaptıkları için teşekkürler...

şimdi yeni gelenlere bir iki şey söylemek istiyorum..

1- bence yazalıkları alınan üyelere önce hemen af çıkarılsın..yeni dönem geçmişteki hatlarından pişman olanlara şans versin.
2- forum sitesinin yeni bir tema ve arayüzle çok daha farklı ve kaliteli olabileceği kanısındayım..
bu konuda bir forum konusu açılsın ve üyelerden gelecek fikirler değerlendirlmsin..

bir de son sözüm...

YENİ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLYORUM..ALLAH UTANDIRMASIN.

Burak Duran
05.Şubat.2007, 23:46
oo gec oldu ama sonunda oldu hayirli ugurlu olsun