PDA

View Full Version : Gökhan Ünal satışa çıktı!

deniz.91
21.Ocak.2007, 18:04
Gökhan Ünal satışa çıktı!
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/2008/1/7_195842_22FAN1UNAL-B280.jpg

Konyaspor maçında, "Ben 50. dakikada oyundan çıkartılacak adam değilim" diyen Gökhan Ünal'ın Kayseri defteri kapanmak üzere...
22.1.2008

Konyaspor maçında, “Ben 50. dakikada oyundan çıkartılacak adam değilim” diyen Gökhan Ünal’ın Kayseri defteri kapanmak üzere... Golcü oyuncuya 50 bin YTL ceza kesen yönetimin, Rubin Kazan’ın 7.5 milyon Euro’luk teklifine ‘evet’ dediği öğrenildi. FANATİK’e konuşan Başkan Recep Mamur, “Sözleşmesini 2011’e kadar uzatmak istedik, kabul etmedi. Biz de teklifleri değerlendirmeye aldık. Rubin Kazan’ın önerisini kabul ettik, ama imza atmadık. Çünkü Gökhan eşya değil. Gökhan’ın istediği kulüpler buna yakın bir teklif yaparsa onlara da verebiliriz” dedi. Milli oyuncunun, Real Betis’e gitmeyi istediği bildirildi.

Hakan CAN

eXcitinG
21.Ocak.2007, 18:24
7,5 MiLyon Euro etmez asLında ama bizim piyasamızda ne yazık ki yerLi oyuncuLar aLtın değerinde. Bu şartLar aLtında zaten Fenerbahçe den başka hiç bir kLüp ona bu parayı vermez ve o da sanırım Avrupa ya gidicek büyük ihtimaL. Avrupa da başarıLı oLabiLirmi ? Bence oLamaz. Türkiye de büyük kLüpLerde oynamadan Avrupa ya gidersen harcanıp dönersin. Büyük takım havasını kokLamak, tatmak ve o ortamı yaşamak gerek. Tecrübe kazanmak gerek. Keşke Kayseri de kaLsa.

goosfraba
21.Ocak.2007, 18:25
Bunu transfer bölümünde paylaşsan daha iyi olurdu, konuyu GMA gönderiyorum. Bu haberi gerekli bölümde paylaş :)