PDA

View Full Version : TSL 20.Hafta | Ankaragücü - Galatasaray

Memedov
22.Ocak.2007, 04:12
http://img219.imageshack.us/img219/382/140952turkcellsuperligbnr3.jpg (http://imageshack.us)

http://img183.imageshack.us/img183/3054/ankaragucusr5.jpg (http://imageshack.us)http://img217.imageshack.us/img217/5154/galatasaraybo3.jpg (http://imageshack.us)

uAburak89
22.Ocak.2007, 04:23
Bursa maçındaki gibi oynarsak, kazanmamız zor..

Fernando Gago
22.Ocak.2007, 05:08
Galatasarayın çok eksiği var Ankaragücü puan çıkarabilir diye düşünüyorum

TürkuAz
22.Ocak.2007, 05:25
Hiçbir şekilde galibiyetten başka skor düşünmüyorum. Kesinlikle kazanmalıyız..

Emurafu
22.Ocak.2007, 05:39
Bursa maçındaki oyunu geçelim..Sahada rugby futbolu vardı zaten:)Ankarada zeminde çok kötü olacak.Futbolcularımız Oftas macında bence o zemine alısırlar..Çok zor maç bekliyor bizi bence yenilmeyiz..0-0 yada 0-1 alırız diyorum:)

RoNNiE91
22.Ocak.2007, 06:00
Galatasaray kendini gösterirse bu maçı kazanır ama Bursa maçındaki performans pekte süper değildi.Zaten bunu Galatasaraylı arkadaşlarda söylüyor.

King_91
22.Ocak.2007, 20:35
Eger ilk dakikalarda süpriz bir gol olmazsa zor bir maç bizi bekliyor hakan baltanın da sakatlar kervanına eklenmesi işimizi daha da zorlaştırdı.Barış da cezalıymıs Allah sonumuzu hayır etsin :D

GeNç KaRTaL
22.Ocak.2007, 21:20
Zor bir deplasman.Galatasaray geçen hafta Bursa'da futbol olarak pozitif şeyler vermedi.Eğer maçın başında bir gol bulamazlarsa Bursa maçındaki gibi zorlanırlar.Lakin ben Galatsaray'ın bu maçı kazanacağını düşünüyorum.Nonda'nın golü var..

a.arıcı-11
23.Ocak.2007, 23:50
eğer galatasaray bursa maçındaki gibi oynarsa bu maçı kazanamaz
eğer galatasaray oftaş maçındaki gib oynarsa bu maçı kesinlikle kaybeder
eğer galatasaray adına yakışır bir şekilde oynarsa zaten 3 büyükler günündeyken onları kimse tutamaz
glatasaray formsuz sakatı ve cezalısı çok kadro eksiklikleri derin ve hava şartları zorlayıcı iddaa oynarsam bu maça 0/2 veririm...

Emurafu
23.Ocak.2007, 23:57
Ankaragücünde:Murat erdogan,elyasa,cem can yok

Bizde ise;barış(cezalı),Hakanbalta,Lincoln,Linderoth,Ayh an kesin yok..
Şükür,Nonda durumabaglı....Servet dilinde 30 dikişle cıkacaK..

Ankaragücünde sag kanatta gökhan var çokhızlı bizde sol bekte volkan olacak ona dikkat etmemiz lazım..

Bu maçta sabri oynarsa yeniliriz..Sabri takımı yavaslatıyor..Her topun basına geciyor dün gördük kornerden 2 tane kontra yedik gol oldu..sabri sagolsun...Zeminde buzlu olacak...

Bir çok eksigimiz var...

erdemzorer10
24.Ocak.2007, 03:53
Galatasaray bu maçı kayıpsız atlatırsa çok rahatlayacak çünkü bu maçtan sonra ayın 10 una kadar maç oynamayacak ve bu süre içersinde..lincoln , ayhan gibi önemli yıldızların takıma geri dönüşleri sağlanacak ve yıpranan bu takım bi nebze olsun kendine gelecek..

bu maçı kazanmalıyız..öyle yada böyle ..iyi kötü oyun farketmez 1-0 olsun bizim olsun..şu ana kadar oynadıgı en önemli maçlardan biri Galatasaray ın..bu maçı bu kadroyla kazanırsak gerisi gelir..

KaPaLı
24.Ocak.2007, 04:14
Bu hafta ANKARAGÜCÜ taraftarı maç kazanılmazsa Cemal aydın ve Hakan Kutlu'nun istifa etmesini isteyecek kaç haftadır Hakem kararlarıyla puanları gitsede kupadanda elenince artık iyice sabrı taştı taraftarın..Galatasaray'da eksik çok Ankara'da soğuk bir havada var o yüzden galatasaray kesin kazanır diyemem ama kazanırsada çok rahatlar çünkü Sivas-Fenerbahçe maçı var bu hafta ya Öne geçecek yada geride kalacak...

Emurafu
24.Ocak.2007, 05:03
Nondada bu maçta yok...

RaSenGan
24.Ocak.2007, 05:05
Zor ama zoru severiz biz.Bu maçı alırız ;)

uAburak89
24.Ocak.2007, 05:05
Sıkıntılı bir dönemde 3 puanı almak için, futbol şansının yanımızda olması gerekiyor..

Emurafu
24.Ocak.2007, 05:16
Nonda,Balta,Lincoln,Linderoth,Ayhan,Barış,Hasan,So ng kesin yoklar maçta...Hakan şükürde süpheli...Sabriye kaldık...

Ona göre kadro yapın:uzgun:

Herkez sakatlanıyor bouzid yine turp gibi:icon_biggrin:

Fıratcan Alçınkaya
24.Ocak.2007, 05:29
Nonda da yokmuş puan bırakır gibime geliyor GS ama şanslı bu sezon maçlarda kazanabilirde...

TR.CaPTaiN
24.Ocak.2007, 05:51
Bu hafta ANKARAGÜCÜ taraftarı maç kazanılmazsa Cemal aydın ve Hakan Kutlu'nun istifa etmesini isteyecek kaç haftadır Hakem kararlarıyla puanları gitsede kupadanda elenince artık iyice sabrı taştı taraftarın.

Hakan Kutlu'nun kredisi taraftarda çok fazla,kendisi çocukluğunda girdiği Ankaragücü camiasının hala içinde.Ankaragücü'nün has evladı diyebiliriz. Cemal Aydın'a gelince yıllardır istiyoruz istifasını ama koltuğa yapışmış,bırakmaz.

PesimiSTyLa
24.Ocak.2007, 06:11
Çok eksigimiz var, cok zor olacak . umarım korktugum olmaz...

KaPaLı
24.Ocak.2007, 06:37
Hakan Kutlu'nun kredisi taraftarda çok fazla,kendisi çocukluğunda girdiği Ankaragücü camiasının hala içinde.Ankaragücü'nün has evladı diyebiliriz. Cemal Aydın'a gelince yıllardır istiyoruz istifasını ama koltuğa yapışmış,bırakmaz.

Öyle kolay kolay kredisi tükenmez ama tepki gösteren çok fazla insan var takımın deplasmanda başarılı olamaması veya hakem kararlarıylada olsa haftalardır berabere kalması bu tepkiyi doğurdu ister istemez..Cemal Aydın'a rakip çıkmıo veya çıksada bir şekilde onları susturuo..Bakalım bu hafta neler olacak..

erdemzorer10
24.Ocak.2007, 07:17
Hakan Kutlu 20 küsür yıl bu klüpe hizmet etmiş bir insan..bir iki maçta silinmez..Gecekondu bunun farkındadır ;)

maça gelince futbol şansının yanımızda olmasını diliyorum..kalli ye oftaş maçı sonrası röportajında

ankaragücü maçını sordular bundan daha kötü oynayamayız..bişeyler yapacagız dedi..kalli takımı kafa olarak iyi hazırlamalı..

inşallah kazanacagız....kazanmalıyız...

GeNç KaRTaL
24.Ocak.2007, 07:26
Galatasaray'da eksik sayısı bayağı fazla son attığım mesajdan sonra.Nonda'nın olmayışı şansını daha da azaltıyor Gs'nin kanımca.Bakalım ne olacak? Beraberlik gibi gözüküyor.

Galatasaray bu maçı kayıpsız atlatırsa çok rahatlayacak çünkü bu maçtan sonra ayın 10 una kadar maç oynamayacak ve bu süre içersinde..lincoln , ayhan gibi önemli yıldızların takıma geri dönüşleri sağlanacak ve yıpranan bu takım bi nebze olsun kendine gelecek..

bu maçı kazanmalıyız..öyle yada böyle ..iyi kötü oyun farketmez 1-0 olsun bizim olsun..şu ana kadar oynadıgı en önemli maçlardan biri Galatasaray ın..bu maçı bu kadroyla kazanırsak gerisi gelir..

Milli maç mı var bu haftadan sonra?

erdemzorer10
24.Ocak.2007, 07:35
Milli maç mı var bu haftadan sonra?

isveç ile özel bir müsabaka oynayacak Ay-yıldızlı ekibimiz ;)

Galatasaray ın Ankaragücü maçından sonraki maçı ayın 10 unda Manisaspor ile..arada 14 günlük bir ara var ve bu ara en çok bize yarar diye düşünüyorum..malum sakatlar..:uzgun:

GeNç KaRTaL
24.Ocak.2007, 07:37
isveç ile özel bir müsabaka oynayacak Ay-yıldızlı ekibimiz ;)

Galatasaray ın Ankaragücü maçından sonraki maçı ayın 10 unda Manisaspor ile..arada 14 günlük bir ara var ve bu ara en çok bize yarar diye düşünüyorum..malum sakatlar..:uzgun:

O zaman Galatasaray şu haftayı kayıpsız atlatırsa çok önemli bir adım atmış olur şampiyonluk yolunda.. Hele ki bu hafta Sivas-Fenerbahçe maçının olduğunu düşünürsek..

erdemzorer10
24.Ocak.2007, 07:39
O zaman Galatasaray şu haftayı kayıpsız atlatırsa çok önemli bir adım atmış olur şampiyonluk yolunda..

bu maçı atlatırsak büyük bir oh çekeceğiz..ve artık lincoln,ayhan ve diğer sakat oyuncularımızın da biraz fedakarlık yapmaları gerekiyor..2005-2006 daki şampiyonluk çok büyük fedakarlıklarla gelmişti..

Memedov
24.Ocak.2007, 12:05
Maçın zor geçeceği açık ve net, gerek saha koşulları olsun gerekse Galatasaray takımındaki eksiklikler biraz olsada düşündürmüyor değil.

Her şeye rağmen Galatasarayın yenilmeyeceğini en az bir puan ile döneceğini düşünüyorum Ankara´dan.

Emurafu
24.Ocak.2007, 20:00
Benim için söyle bir umut var..Futbolcular çok hırslı olacak..Kupa maçındaki olayı unutturmak isteyecekler..Artık sabri'den iyi futbol bekliyorum.

Nedvedmania
24.Ocak.2007, 23:06
dün yoğun kar yağmış ankaraya. Zor bi maç olur.

uAburak89
25.Ocak.2007, 01:54
Resmi sitemiz sakat olarak belirttiği oyuncular içinde Hakan Balta ve Nonda'ya yer vermemiş, demek ki oynama ihtimalleri var..

Sakatlar: Tobias Linderoth, Ayhan Akman, Cassio Lincoln, Okan Buruk, Hasan Şaş

Ayrıca Baran, tahriklere gelme.. ;)

El Comandante
25.Ocak.2007, 02:19
Sakatlar can sıkıcı,hava durumunu falan da göz önünde bulundurdugumuzda isimizin baya zor olacagini biliyoruz.Iyi futbol beklemiyorum,buradan ne sekilde olursa olsun 3 puanla dönmeliyiz.

eXcitinG
25.Ocak.2007, 02:59
Birbiriniz iLe didişmekten çekinin. Yoksa ben giriyorum işin içine ona göre. Bir daha uyarmayacağım. ŞöyLe yapın ya da edin şekLinde sözLü de beLirtmeyeceğim direk icraat a dökeceğim.

LaKe
25.Ocak.2007, 03:09
Bu maçı mutlaka kazanmalıyız. Çünkü bu hafta kritik bir Sivasspor - Fenerbahçe maçı var. 2'si de çok yakın rakiplerimiz. Biri kazansa, biz kaybetsek her türlü dezavantaj. Maça gelince... Galatasaray'ın maalesef en ama en kilit isimleri yine yoklar. Bu kilit isimler yokken futbolumuz eksik olmaya, çok iyi oynayamamaya devam edeceğiz. Hatta uzun bir süre devam edeceğiz. Çok kritik ve zor bir maç. 3 puanı zorla çıkaracağımızı düşünüyorum.

Emurafu
25.Ocak.2007, 03:18
A takımda 13 kişi kalmışş..Polat ayrıca 5 kişi paftan alcagız dedi...

Memedov
25.Ocak.2007, 03:28
Sabri Kadro dışı bırakılmış, ayrıca süper lig takımlarından birisine kiralanacağı söyleniyor.

Redrum
25.Ocak.2007, 03:31
Galatasaray otoriteleri şaşırtarak bu maçı alacaktır..

Emurafu
25.Ocak.2007, 03:37
Ankaragücü maçını kayıpsız atlatmamız lazım..A takımdan ..Bu maçı atlatırsak araya Milli maç arefesi girecek..Sakatlıklar iyilesecek falan filan.

Ankaragücünde:Murat erdogan,Elyasa,Cem can yok..onlarda eksik...

uAburak89
25.Ocak.2007, 04:32
Büyük takım olduğunu böyle maçlarda göstereceksin zaten, oynayacak oyuncular bunun bilincinde olursa maçı alabiliriz.. Çok kritik bir hafta bu hafta, dengeler değişebilir..

Emurafu
25.Ocak.2007, 08:28
İlker Cihan A takim ile calismis bugün

Ankaraya gidecek oyuncular söyle olacak tabi yarina kadar bir sakatlik olmazsa

Aykut
Orkun
Ugur
Servet
Bouzid
Emre Güngör
Volkan Yaman
Mehmet Topal
Mehmet Güven
Arda Turan
Serkan Calik
Hakan Sükür
Ümit karan
Nonda ?? Durumu belirsiz suan.

Suan 13 as oyuncu ile gidiliyor Ankaraya.Diger 5 oyuncu Paf takimindan secilecek.
Ilker Cihan Kadroya dahil edilmis.Onun disinda Eray Firat ve Semih Erdem, kadroya dahil edilebilirler orta saha da oynuyorlar.
Cok zor olacak ama eger bu deplasmandan 3 puAn ile dönersek es son sampiyon oldugumuz dönemde Konya maci gibi dönüm noktasi olacak bizim icin

İstermisiniz paf takımdan götürdügümüz bir oyuncu oyuna girsin bizi kurtarsın..Aydın gibi:)

ONLAR İÇİNDE İYİ BİR SANS...

King_91
25.Ocak.2007, 18:44
niye bu kadar oyuncumuz sakat anlayabilmiş değilim??rakipler herkese sert oynuyor ama sadece bizimkiler sakatlanıyor..

TürkuAz
25.Ocak.2007, 18:51
niye bu kadar oyuncumuz sakat anlayabilmiş değilim??rakipler herkese sert oynuyor ama sadece bizimkiler sakatlanıyor..
Bence mesajını düzelt, yanlış anlaşılmalar ve onun sonucunda tartışmalar çıkabilir..

Emurafu
25.Ocak.2007, 19:47
1. Song (Afrika Kupası’nda)
2. H.Balta (Sakat)
3. Linderoth (Sezonu kapadı)
4. Sabri (Süresiz kadro dışı)
5. Ayhan (Sakat)
6. Barış (Cezalı)
7. Okan (Sakat)
8. H.Şaş (Sakat)
9. Ü.Karan (Hasta)
10. Lincoln (Sakat)
11. Nonda (Sakat)

Ümit igne ile oynar sanırım..Oynamassa serkan-Hakan olur forvette

-------orkun---------

uğur----emre----servet----volkan

arda------m.topal----m.güven------serkan çalık

------ümit----------- hakan-------

En mantıklı kadro bu olur..İlkoönce hedefimizi gol yememek olmalı..Cift önlibero sart..ilerleyen dakikalarda..m. güven yerine carruscada olabilir,ama oynayacaksa 10 numara pozisyonunda oynamalı,kanatta oynarsa rezil ediyor... )

King_91
25.Ocak.2007, 22:09
En mantıklı kadro bu olur..İlkoönce hedefimizi gol yememek olmalı..Cift önlibero sart..ilerleyen dakikalarda..m. güven yerine carruscada olabilir,ama oynayacaksa 10 numara pozisyonunda oynamalı,kanatta oynarsa rezil ediyor... )

bence de en iyisi bu kadro olur yalnız m.guven yerine carrusca olması daha mantıklı hem 10numara gorevi gorur hem de mehmet guven oynadıgı her mac yaptığı pas hatalarıyla sac baş yoldurtuyor.Ayrıca carruscada bu sene muthiş bir değişim var geçen seneye gore inşallah o da daha iyi olacak bu şansları artık değerlendirmeliler

Emurafu
25.Ocak.2007, 22:35
bence de en iyisi bu kadro olur yalnız m.guven yerine carrusca olması daha mantıklı hem 10numara gorevi gorur hem de mehmet guven oynadıgı her mac yaptığı pas hatalarıyla sac baş yoldurtuyor.Ayrıca carruscada bu sene muthiş bir değişim var geçen seneye gore inşallah o da daha iyi olacak bu şansları artık değerlendirmelilerZemin buzlu olacak..Carusca hem yumusak hemde o zeminde oynayamaz..Defansif olarak cok zayıf kalırız..gol yersek ceviremeyiz..ya 0-0 yada 0-1 alacaz..Carusca zaten gidiyor..

GeNç KaRTaL
26.Ocak.2007, 05:32
Eğer biz kazanamasaydık Galatasaray alırdı belki bu maçı ama bana öyle geliyorki bu haftanın en kazançlı takımı biz olacağız.Yani Gs puan kaybedecek.Tabii bu sadece bir içten gelen ses..:icon_biggrin:

LaKe
26.Ocak.2007, 06:36
Eğer biz kazanamasaydık Galatasaray alırdı belki bu maçı ama bana öyle geliyorki bu haftanın en kazançlı takımı biz olacağız.Yani Gs puan kaybedecek.Tabii bu sadece bir içten gelen ses..:icon_biggrin:

Şemsi, sizin maçla ne alakası var bizimkinin yahu. :D

GeNç KaRTaL
26.Ocak.2007, 06:44
Şemsi, sizin maçla ne alakası var bizimkinin yahu. :D

İçimden bu hafta bi tane 3 büyük en kazançlı çıkacak diye geçiyordu.Eğer bizim maçta biz puan kaybetseydik o zaman Gs bu haftanın en kazançlı 3 büyüğü olacak diye düşünecektim ama biz kazanınca içimden gelen ses Gs puan kaybedecek o zaman diyor.:D

Şarkıda içinden geleni söyle kalırsa yazık olur diyor..Yazık olmasın dedim.:D Bakmayın bana canım ben sadece tahminimi söylüyorum.Yalnız fortiste tuttu bu önsezi ona göre..:icon_biggrin:

Emurafu
26.Ocak.2007, 06:58
Kalli eger ankaragücü macini da alsin,Eger hala elestirilirse af edersiniz yuh yani diye bi konu acacaagim buraya...Buseferde kesin kadro tercihleri elestirilir sanki oyuncu var..İsterse bouzidi forvette oynatsıb yeterki bu maçı alalım yeter..Su Kadroya bakin hele.11 kaliteli futbolcunuz sakat ne demek ya???

uAburak89
26.Ocak.2007, 23:16
Kazanırsak lider oluyoruz, bu maçı artık son dakika da mı olur, son saniye de mi olur yok efendim top birinin kafasına yada başka bir yerine mi çarpar nasıl olursa olsun kazanmak zorundayız.. :D

1-0 olsun, bizim olsun..

TürkuAz
26.Ocak.2007, 23:21
Ben kazanabileceğimizi düşünmüyorum, aksine ligdeki 2.yenilgimizi alırız kanısındayım. Böyle sakatlıklar ve şanssızlıklar peşimizde oldukça başarılı olmayı beklemek bile hayaldir bence..

GebzeLi1907
26.Ocak.2007, 23:24
GaLatasaray'ın bir çok eksiği var saha şartLarı maLum artı .Arda dışında yaratıcı oyuncusuda yok,Ümit Karan'ı kadro dışı bırakacak, yoLLayacak falan diye duymuştm oynasa ne kadar etkiLi oynar onuda biLemem. Ankaragücü disipLinLi iyi şekilde kapanırsa beraberLik hiç süpriz değiL..beraberLk bekLiyorum bu maçtan.

Emurafu
26.Ocak.2007, 23:44
Karan kadro dısı degil...Karan hasta ama yinede Ankaraya götürüldü..Belki oynamaz belkide igne ile oynar..Oyüzden medyaya inanmayın..Kaos yaratmak için herseyi yapıyorlar..İlker cihan sürprizi bekliyorum A takımda calısmış..

BeeTLeJuiCe
27.Ocak.2007, 00:08
1-0 olsun Ankaragücünün olsun :)
Pek umutlu değilim ama Galatasaray'daki sakat oyuncuların çokluğu biraz olsun umut veriyor.

CeNTeR_TR
27.Ocak.2007, 00:10
Bu kadar eksiği olan Bir Galatasarayı umarım Ankaragücü yener :)

Emurafu
27.Ocak.2007, 00:17
Ankaragücünde:Murat erdogan,Cem can,Elyasa yok

fenerbahce_1907
27.Ocak.2007, 01:27
A.GÜCÜ
Serkan
Tolga
Gidiminas
İlkem
Krita
İbrahim Ege
Da Silva
Murat Duruer
Gökhan
Jaba
Bebbe

GALATASARAY
Orkun
Servet
Emre
Volkan Yaman
Uğur Uçar
Mehmet Güven
Mehmet Topal
Arda
Serkan Çalık
Ümit Karan
Hakan Şükür

IcedEarth
27.Ocak.2007, 01:32
İlginç bir kadro, fakat bence Emre Güngör psikolojik açıdan sıkıntı yaşayabilir bu maç sırasında. Gecekondu çok sert tepki gösterir gibi bir his var içimdde.

Emurafu
27.Ocak.2007, 01:45
İlginç bir kadro degil..Eldeki mevcut kadro bu..Serkan-Arda kanatta sanırım bu iyi...Karan hasta idi oynaması sevindirici..

Yedekler: aykut, bouzid, carrusca,Harun temur,İlker cihan,Erhan sentürk galiba..

IcedEarth
27.Ocak.2007, 02:07
İlginç bir kadro degil..Eldeki mevcut kadro bu..Serkan-Arda kanatta sanırım bu iyi...Karan hasta idi oynaması sevindirici..

Yedekler: aykut, bouzid, carrusca,Harun temur,İlker cihan,Erhan sentürk galiba..
Bence gayet ilginç bir kadro. Mehmet Güven yerine Carrusca olmalıydı. Mehmet Güven şu an için beş para etmez. Carrusca ise top oynamayı bilen bir oyuncu. Bana bilekleri narin filan deme çıkıpta. Mehmet Güven'in oynadığı maçta Carrusca fazlasıyla oynar. Emre Güngör bu maçı psikolojik açıdan kaldıramayabilir. Tribünden gelecek tepkileri göz önünde bulundurarak söylüyorum bunu. Top her ayağına geldiğinde, hatta top gelmeden bile Gecekondu küfürlkerini sıralayacaktır kendisine. Yanlış anlaşılma olmasın, kesinlikle küfürü desteklemiyorum. Ama Ankaragücü taraftarlarını biliyorsunuz.

Aşk-ı Şehir
27.Ocak.2007, 02:27
Kadroda yabancı oyuncu yok enteresan. :n:

IcedEarth
27.Ocak.2007, 02:42
Arda'nın ortası şut gibi olmuş Ümit Karan dokunamayınca, direkten dönmüş. Haydi bastır CimBomBom sensin şampiyon :)

IcedEarth
27.Ocak.2007, 02:48
Kral Hakan Şükür ...............

PesimiSTyLa
gooollll KraLLLLL !!!!!!

GebzeLi1907
Şükür attı 0-1 dk 36

RaSenGan
27.Ocak.2007, 02:50
Kral 1-0..;) Cimbombomum Oleey.

Aşk-ı Şehir
27.Ocak.2007, 02:50
Kral rekorunu geliştirmeye devam ediyor. :)

El Comandante
27.Ocak.2007, 02:51
Kral Hakan Sükür...

1-0 (:

uAsamet91
27.Ocak.2007, 02:53
KraLLLL...İnşallah açılır bu maçta

GebzeLi1907
0-2 arda dk 41

PesimiSTyLa
Arda Turaannn 2 Ohh bee bastır ASLANNN !!!

uAsamet91
27.Ocak.2007, 02:54
Ardaaa çok iyi oldu bu

El Comandante
Ardaaaa

2-0

RaSenGan
2-0 güzel çok güzel.Aynen devam.

IcedEarth
Arda Turan attı, eleştirilere yanıt verdi.........

Aşk-ı Şehir
Zemine 2 maçtan sonra alışmış bizimkiler anlaşılan. :)

GebzeLi1907
27.Ocak.2007, 02:55
Maç bitti denebiLir...

Ankaragücü bekLenenden kötü böyle eksik Gs yi yakaLamışsın ama yok işte..

tebrikLer gaLatasaray

3 oLdu

yunusgs
Ardaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool 2-0

LaigLeNoiR
3-0 oldu.Karan attı.

Maç fark olur...

IcedEarth
Ümit Karan attı 3-0 oldu. Daha varmı acaba :zuhaha

PesimiSTyLa
Karannnnn !!! Şükür bee...

fenerbahce_1907
27.Ocak.2007, 02:56
Ankaragücü süpersin valla.Nasıl bu kadar eksik bir kadrodan ilk yarıda 3 yiyorlar anlamak mümkün değil.

RaSenGan
Bu ne yahu.Tam konudan çıkıyorum gol oluyo :D 5 yapalım bunu 2.yarı.

yunusgs
Ümit Karan işte bu be bu maçta biraz erkende olsa 3 puan bizimdir.:D

El Comandante
27.Ocak.2007, 02:57
Karaaaaaaaaaaaaaaaaan
Ümiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit

3-0

PesimiSTyLa
Arda 3. Golde 40 Metrelik orta yapmiş :D Cok istekli oynuyormuş :)

IcedEarth
Al işte. Mehmet Güven'e ne diyim ben.

LaigLeNoiR
Galatasaray taraftarı bağrıyor " Bursa gelsin sizi kurtarsın " diye.İlginç şeyler oluyor.

uAsamet91
Ümit Karannn 3 0 bitti bu iş:D

Eray Dengiz
27.Ocak.2007, 02:58
bu kadar eksiğe rağmen böle bir deplasmanda 3 gol atmak harika bir iş..

bazı gazeteler Ümit Karan kadro dışı yazdı,bazıları Kalli gitsin diyor,bazıları Arda şımardı..heyyyy güzelim Türk medyası yine iş başında..bu goller onlara armağanımız olsun.

Arda harika oynuyor...

PesimiSTyLa
27.Ocak.2007, 02:59
İlk yarı 0-3 cok iyi oldu be..

GebzeLi1907
iLk yarı bitti Ankara döküLüoo.. ikinci yarı ne oLur meçhuL

El Comandante
Arda süper oynuyor resmen.3 golde de imzasi var :)

yunusgs
27.Ocak.2007, 03:00
Bursa taraftarı değil Ronaldinho Eto Kaka Messi gelse kurtaramaz :zuhaha

Aşk-ı Şehir
27.Ocak.2007, 03:00
Kalli her maçtan önce bir kişiyi kadro dışı bıraksa demekki her maçı alıcaz. :n:

yunusgs
27.Ocak.2007, 03:02
Evet Mustafa abi haklısın :zuhaha

GebzeLi1907
27.Ocak.2007, 03:02
Arda iyi oynuyorda karşsında adam gibi savunan adam yok ki Ankara'nın Savunmasını döküLüo oLması Arda yı yıLdız yaptı.kötü oynuyo demiyorum ama Ankara defansı çok kötü

PesimiSTyLa
27.Ocak.2007, 03:05
Arda gercekten harika oynuyor(muş) HırsLandı Arda kim tutar:D

goosfraba
Arkadaşlar sevinmeyin demiyoruz, diyemeyizde tabi ama 333333, 4444444 gibi mesajları da görmek istemiyoruz. Sayı sayma oyunlarını kapatalı çok oldu çünkü.

uAburak89
Arda, Arda, Arda.. Harika yav..

İlk goldeki Volkan'ın şutu enfes, 2. golde Ardanın fırsatçılığı muhteşem, 3. golde Ardanın harika ortasına, Ümit Karan'dan süper vuruş.. Güzel goller izledik.. Hele birde orta sahadan Mehmet Güven'in bir şutu vardı o da gol olsa kaymaklı ekmek kadayıfı.. Bu kadro ile bu skor alkışlanır sadece.. Çok iyi oynamıyoruz zaten bu kadro ile pek mümkün değil ama defansta hata yapmıyoruz.. Burdan futbol mucizesi olmazsa bu maçı vermeyiz..

Ankaragücü taraftarının neden dönüp durduğunu anlamadım bir türlü, soğuktan mı acaba ? Gole kadar iyi destekliyorlardı golden sonra sustular..

Ayrıca artık emin olduğumu birşey var, Çarşı'dan sonra ultrAslan'da Bursa'ya karşı..

El Comandante
Ümit yine jeneriklik bir gol atti.

Arda süper oynuyor.

;)

YusufT
27.Ocak.2007, 03:06
Arda Turan Farki :D Ümit Karan'in golü mühtesemde, cok güzel vurdu.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Mehmet Topal'da süper ötesi. Serkan Kirintili'ya yazik oldu... Maca süper baslamisti..

goosfraba
27.Ocak.2007, 03:08
Arda iyi oynuyorda karşsında adam gibi savunan adam yok ki Ankara'nın Savunmasını döküLüo oLması Arda yı yıLdız yaptı.kötü oynuyo demiyorum ama Ankara defansı çok kötü

Demek ki Ankaragücü defansını toparlayan Emre Güngör'müş :) Adam Ankara'dan gitti gideli takım büyük sorunlar yaşıyor defansta. Acilen bir çözüm bulmalı Ankaragücü transfer bitmeden.

Bu arada Ümit Karan'ın golü de güzeldi, topun havalı gelişine düzgün vurupta çerçeveyi buldurmak çok zor.

uAburak89
27.Ocak.2007, 03:09
Haklısın Yusuf, Serkan Kırıntılı çok iyi maç çıkarıyordu ama yapacak birşeyi yok önündeki savunma çok kötü.. Zaten gol geliyorum diye bağırıyordu, önce direk ardından Serkan'ın çıkardıkları.. Ankaragücü bizi hafife almış anlaşılan..

RaSenGan
27.Ocak.2007, 03:16
4-5 hatta 6 tane atarız biz bu defansa.Nonda olcaktı ki bu maçta 2-3 tane rahat atardı.:)

World Hollow o1
27.Ocak.2007, 03:21
Galatasaray helal olsun sana.. :p

PesimiSTyLa
27.Ocak.2007, 03:29
Ümit zaten kolay goLLeri atmaz :D Jenerik onun iişi :D

RaSenGan
27.Ocak.2007, 03:33
4 geldi ama ofsayt :)

TürkuAz
27.Ocak.2007, 03:50
Böyle eksiklere ve olumsuzluklara rağmen Ankaragücü'ne deplasmanda [şimdilik] 3 tane attık. Tebrikler Aslanlarım..

RaSenGan
27.Ocak.2007, 03:53
Sivas'a emanet ettiğimiz koltuğa yeniden oturduk.Fenerbahçe sadece birkaç saat keyfini sürebildi.Bu koltuğuda inş.bırakmayız bir daha.

IcedEarth
27.Ocak.2007, 03:58
4-0 oldu, Serkan Çalık da golünü attı.

PesimiSTyLa
27.Ocak.2007, 03:59
4 oLdu. Serkan Calık... Arda asisti yapti Carusca ile degişti. Süper oynadı Arda Helal olsun. Hep böyLe oynasın... Hadi 5...

LaigLeNoiR
27.Ocak.2007, 03:59
4 oldu.Serkan Çalık

PesimiSTyLa
27.Ocak.2007, 04:02
taraftar arda buraya arda buraya diye bagırıyor :) O'nun içinde büyük moral oldu bu dedigim anda mac bitti...

4-0 aLdık. şükürler olsun... Emaneti geri aldık...

IcedEarth
27.Ocak.2007, 04:03
Rahatça kazandık. Helal olsun Arda'ya. Keşke her maçta böyle oynasa.

GebzeLi1907
27.Ocak.2007, 04:06
Ankara Savunmasınında hakkını vermek Lazım Arda kadar.İLk yarının Son ceyreğinde tamamen dağıLdıLar maç koptu..

TebrikLer GaLatasaray Biz Lider yaptık Sivas'ı indirerek Gs yi de indirme Şerefi İnş bize kısmet oLur :)

uAburak89
27.Ocak.2007, 04:08
Arda'nın 4. goldeki pası süper, Ümit Karan'da bencillik yapmadı, Serkan Çalık'a abilik yaptık.. %100 yerli, %100 lider.. :p

PesimiSTyLa
27.Ocak.2007, 04:13
Arda'nın 4. goldeki pası süper, Ümit Karan'da bencillik yapmadı, Serkan Çalık'a abilik yaptık.. %100 yerli, %100 lider.. :p

:zuhaha HeLaL olsun ASLANLARA.... Son 2 dep macında 9 gol :0:

Ankaragucu de kendi saahasında namaglupmüş.. Bize kısmetmiş :D

Eray Dengiz
27.Ocak.2007, 04:15
tebrikler Arda,tebrikler Galatasaray ve tebrikler KALLİ...

GodfatheR
27.Ocak.2007, 04:37
Tebrikler Galatasaray şampiyonluk yarışı kızıştı.

uAburak89
27.Ocak.2007, 04:39
Yarış böyle gider zaten, son haftalara kadar.. Düğümü takımların birbirleri ile yapacakları maçlar çözecek..

GodfatheR
27.Ocak.2007, 04:42
Yarış böyle gider zaten, son haftalara kadar.. Düğümü takımların birbirleri ile yapacakları maçlar çözecek..

Kesinlikle.Derbiler şampiyonu belirler.

King_91
27.Ocak.2007, 04:58
Arda neler yapabileceğini herkese gosterdi.Takım 10 eksikle mükemmel oynadı.Herkes 4 4lüktü.Sabri'nin gitmesi takıma yaramış.Kalli bu kadar eksikte bile sabri'yi kadro dışı bırakarak onun ne kadar gereksiz oldugunu gostermiş oldu.Haftaya maç yok.Sakatlar için de iyi olacak.Emaneti de geri aldık.Artık bu mactan sonra Kalli'yi eleştirenler ne diyecek cok merak ediyorum.Tebrikler CimBom..

LaKe
27.Ocak.2007, 04:59
Kazanmak gerçekten güzel. Birde Sivas - FB maçı berabere bitseydi sevincimiz daha büyük olacaktı. :) Ayrıca bu kadar kolay kazanacağımızı ummuyordum.

TR.CaPTaiN
27.Ocak.2007, 05:13
Gördüğüm en berbat Ankaragücü savunmasıydı. Emre'yi satan yönetimi tebrik ederim. Orta sahada ve forvette bir kaç iyi oyuncu daha var onları da satarsa Cemal Aydın amacına ulaşmış olur.

Onurap
27.Ocak.2007, 05:30
Kolay bi galibiyet oldu ankaragücünün açık oyunu işimizi kolaylaştırdı doğrusu.Arda çok formdaydı ve müthiş oynadı gerçekten..

Emurafu
27.Ocak.2007, 05:45
Ankaragücü Savunmasını artık Bouzid toparlar...Çok konusmaya gerek yok hala takımı elestirenler varsa utansın..

Hakem sarı vermemek için iyi zorladı...

Nedvedmania
27.Ocak.2007, 05:51
Arda sonunda kendine gelsi. Süper oynadı bugün. Hele boştaki ümiti görmesi daha bir güzeldi :)

Hala Kallinin büyüklüğünü anlamayanlar var. Adam daha ne yapsın bu kadroyla Ankarada kötü zeminde Takımı galibiyete taşını ve 4-0 gibi ezici bir farkla.

Helal olsun Kalli !

yunusgs
27.Ocak.2007, 05:59
Arda,Ümit,Hakan Şükür,Serkan çok güzel oynadılar.Özellikle Arda'ya ayrı bir parantez açmak lazım.Zorlu bir deplasmanda kolay bir galibiyet almak güzel tabiki liderlik koltuğuna oturmak ayrı bir güzel TEBRİKLER KALLİ HELAL OLSUN SANA.Artık Kura çekimini bekleyip haftasonu Manisa maçına konsantre olmalıyız.

TR.CaPTaiN
27.Ocak.2007, 06:16
Ankaragücü Savunmasını artık Bouzid toparlar...Çok konusmaya gerek yok hala takımı elestirenler varsa utansın..

Hakem sarı vermemek için iyi zorladı...

Emrah savunmayı toparlaması için Bouzid'e kaldıysak vay halimize :p

GeNç KaRTaL
27.Ocak.2007, 06:30
Maçtan önce bir çok eksiği olan Galatasaray'dan puan alır diye düşünüyorum Ankaragücü lakin dağıldılar resmen.Bu kadar düştüklerini bilmiyordum..

Anlaşılan şampiyonu adayların kendi aralarındaki yapacakları maçlar ve 1 kaç özel anadolu takımına karşı yapacakları maçlar belli edecek.

Tebrikler Galatasaray.Yabancısız 4-0.Her ne kadar rakibi çok kötü olsada..

PesimiSTyLa
27.Ocak.2007, 06:45
Bende bunu anLamıyorum her galip geldigimizde rakip kötü oluyor... Biz hiç iyi oynamadık mı ??? Goller bedava mıydı ???

Nedvedmania
27.Ocak.2007, 06:48
Rakip neden kötü oluyor onu anlamadım. Onlar bizi yenseydi kötü olmuyorlar ama ? Kötü olan onlar değil. İyi olan biziz. Biz onları sahada ezerek onları bu maçta kötü durumuna düşürdük Sonuçta bu takımla Fenerde Beşiktaşta Sivasta maç yapıyor . Yenen yensin Yenemeyen ağlasın :) Onlarda galibiyet için çıkıyor . Onlarda bizle aynı ligde.

Biraz karışık oldu ama umarım anlaşılmıştır :)

paco
27.Ocak.2007, 06:58
Diger takim taraftarlarin Galatasaray'in iyi oynunu anlamasini gerektigini dusunuyorum. O zaman Sivasspor ve Gaziantepsporunda cok kotu oynadigini kabul etmeleri lazim.

LaKe
27.Ocak.2007, 07:05
Arkadaşlar hemen parlamayın yahu. :) Ben art niyetle yazıldığını sanmıyorum o mesajın. ;;) Şimdi elbette ki Galatasaray gibi şampiyonluk mücadelesi veren bir takımla, Ankaragücü'nü karşılaştırdığımızda güç farkı ortada. Bariz bir üstünlük var. Fakat bugün her zamanki Galatasaray takımı sahada değildi. Çok büyük eksikler ve paf takviyeleriyle oynadık maçımızı. Bu yüzden bence kazanmak değil ama, çok iyi oyunla kazanmak başarıdır. Sonuçta hepimiz maçtan önce 1-0 vs. gibi sonuçlarla zor bir galibiyet alacağımızı düşünüyorduk...

RoNNiE91
27.Ocak.2007, 07:13
Tebrikler Galatasaray.Saha koşullarına rağmen rahat bir galibiyet aldılar.

GeNç KaRTaL
27.Ocak.2007, 07:24
Benim mesaja celallendiniz herhalde.:D

Arkadaşlar Ankaragücü savunması resmen yol geçen hanı gibiydi.Gollere bakınca bunu rahat bir şekilde anlayabiliyoruz.Ayrıca Ankaragücü maça güya atak bir taktikle çıkınca Galatasaray tabii şov yapacak.Ondan dedim yani.Yoksa amacım Galatasaray'ın galibiyetini kötülemek değil.Olsa kaç yazar?

shamur1
27.Ocak.2007, 07:33
Galatasaray çok önemli bir 3 puan aldı . Ankaragücü savunması bizim savunmadan bile kötüydü bu akşam . Arda o kadar rahat çalım atıyorki sanki halısaha maçında . Kademe anlayışı sıfır ön libero desen nerde belli değil. Hakan Şükür benzer gollerinden birini attı yine ama Ümit Karan'ın golü mükemmeldi. Tebrikler

YusufT
27.Ocak.2007, 07:34
Emrah savunmayı toparlaması için Bouzid'e kaldıysak vay halimize :p

Oftas macinda Emre'yi ikiye katladi. Macin en iyisidi. sen merak etme Bouzid size yarar saglar..

PesimiSTyLa
27.Ocak.2007, 07:36
Yok Şemsicim ben genele sesLendim :)

Şimdi bir de düşündügümüzde Savunma kötüydü deniliyor tmm dogrudur ama Arda nin iyi oyunu savunmayı hallac pamugu gibi atması :p Bunda etkili degil mi?? BunLarıın da söyLenmessi gerekmez mi?? Ankara savunması sadece kötü diyemi kazanıLdı mesela... BunLara da deginilse hiç bir itirazım yok... Umarım yanLıs anlasılmam ;;)

GeNç KaRTaL
27.Ocak.2007, 08:01
Arda'yı o kadar serbest bırakırsan tabii hallaç pamuğu gibi atar.

Şimdi gollere bakalım.

1.gol;Uzaktan şut geliyor kaleciden dönüyor,dönen topta Galatasaray'lı oyuncular var.Ankaragücü savunması nerede? Arda'nın şutunuda çıkarıyor Serkan ama artık Hakan'ın şutunda yapacağı bir şey yok.

2.gol;Arda topu alıyor içeriye giriyor Arda'yı rahatsız eden birisi yok.Arda elini kolunu sallıya sallıya içeri giriyor ve golünü atıyor.

3.gol;Arda ortasını yapıyor Ümit ceza sahasında bomboş ve şık bir vuruşla gol atıyor.

4.gol;Ümit Karan ceza sahasında topu durduruyor,sonra kendisi duruyor ve Serkan'ın gelmesini bekliyor,sonra Serkanın önüne yuvarlıyor topu Serkan'da golü atıyor peşinde Ankaragücü savunması.:D

Tamam bugün Galatasaray iyi oynadı ama rakibinin zayıflığındanda yararlandı.Demek istediğim bu.Bazı takımlar hariç 3 büyükler kolay kolay puan kaybetmezler gibime geliyor.Bunda 3 takımın formda olmasıda var,anadolu takımlarının kötü olmasıda var.Antep dün bize karşı daha diriydi Ankaragücü'ne oranla.Sivas'ta bilindik Sivas değildi bugün.

Galatasaray bugün yabancısız çok rahat yeniyorsa Ankaragücü'nü bişiler vardır demektir.Daha iyi kadro ile geçen hafta Bursa'ya karşı bu takım rakibin hatasıyla golü bulup zorlanarak kazandı.Bir haftada bu adamlara değnek değmedi ya.Ankaragücü'nün silik oyunu bugün Galatasaray'ın şahlanmasının sebebidir.Allah aşkına uzatmayın.Çünkü uzatılacak bir şey değil.

Galatasaray'ı hem farklı galibiyetinden ötürü hemde liderliğinden dolayı tekrar tebrik ediyorum.:)

uAburak89
27.Ocak.2007, 08:04
2. gol bomba zaten, savunma çok dengesiz yakalındı.. Gerçi bütün maç boyunca dengesizlerdi.. :D

PesimiSTyLa
27.Ocak.2007, 08:27
Arda'yı o kadar serbest bırakırsan tabii hallaç pamuğu gibi atar.

Şimdi gollere bakalım.

1.gol;Uzaktan şut geliyor kaleciden dönüyor,dönen topta Galatasaray'lı oyuncular var.Ankaragücü savunması nerede? Arda'nın şutunuda çıkarıyor Serkan ama artık Hakan'ın şutunda yapacağı bir şey yok.

2.gol;Arda topu alıyor içeriye giriyor Arda'yı rahatsız eden birisi yok.Arda elini kolunu sallıya sallıya içeri giriyor ve golünü atıyor.

3.gol;Arda ortasını yapıyor Ümit ceza sahasında bomboş ve şık bir vuruşla gol atıyor.

4.gol;Ümit Karan ceza sahasında topu durduruyor,sonra kendisi duruyor ve Serkan'ın gelmesini bekliyor,sonra Serkanın önüne yuvarlıyor topu Serkan'da golü atıyor peşinde Ankaragücü savunması.:D

Tamam bugün Galatasaray iyi oynadı ama rakibinin zayıflığındanda yararlandı.Demek istediğim bu.Bazı takımlar hariç 3 büyükler kolay kolay puan kaybetmezler gibime geliyor.Bunda 3 takımın formda olmasıda var,anadolu takımlarının kötü olmasıda var.Antep dün bize karşı daha diriydi Ankaragücü'ne oranla.Sivas'ta bilindik Sivas değildi bugün.

Galatasaray bugün yabancısız çok rahat yeniyorsa Ankaragücü'nü bişiler vardır demektir.Daha iyi kadro ile geçen hafta Bursa'ya karşı bu takım rakibin hatasıyla golü bulup zorlanarak kazandı.Bir haftada bu adamlara değnek değmedi ya.Ankaragücü'nün silik oyunu bugün Galatasaray'ın şahlanmasının sebebidir.Allah aşkına uzatmayın.Çünkü uzatılacak bir şey değil.

Galatasaray'ı hem farklı galibiyetinden ötürü hemde liderliğinden dolayı tekrar tebrik ediyorum.:)

Tmm da Şemsicim şimdi 2. gol de Arda nın baskısı hiç önemli degil mi?? Bu tebrik edilmez mi??
3. Gol de arda nın ortası iyi degil mi?? Ümitin yaptigi vurusu idda ediyorum TR deki Forvetlerin %70 - 80 i atamaz... Bunların hiç önemi yok mu bnm de demek istedigim bunlardı kardesim...

O zaman her 4-5 gol yiyen takım kötüydü kazanan takımın yapitklarını hiç bahsetmeyelim mi??

Not: Burda biz semsi ile düzeyli bir tartişma yapiyoruz umarım cercevveler dışına cıkmıyoruz :)

GeNç KaRTaL
27.Ocak.2007, 08:44
Arda öyle güzel orta açabildiği için,Ümit Karan'da öyle klas vurabildiği için Galatasaray forması giyiyorlar zaten.O dediklerini yapmak zaten onların görevi diye düşünüyorum.Ama kabul etmek gerek Arda bugün çok istekliydi..

Galatasaray büyük takım.Her ne kadar eksikleri olsada sahaya çıkan kadro kaliteli isimlerden oluşuyor.Galatasaray gibi takıma böyle savunma yaparsan 4'te olur 5*te olur 10*da olur.

Zaten Galatasaray'ı tebrik ettim galibiyetinden dolayı.Ama bu farklı ve rahat galibiyette Ankaragücü'nünde katkısı olduğunu düşünüyorum ve bunuda belirtiyorum.Daha az eksikle geçen hafta Bursa'ya karşı bu takım çok zorlandı.Neden? Çünkü Bursa daha derli toplu,daha başa baş oynadı.Arda öyle elini kolunu sallıya sallıya hareket edemedi saha içerisinde.Bir kez hata yaptı Bursa savunması onuda Nonda affetmedi.Ama bugün Ankaragücü savunması folloş oldu resmen.Tabii bunda en iyi stoperlerini kaybetmelerininde etkisi var.

PesimiSTyLa
27.Ocak.2007, 08:56
Neysse bu tartışma uzar snn görüşündür saygı duyarım ama katılmıyorum. O zaman FB sivası 4 ledi sivas mi kötü oynadı onun için mi yendi? Hayır FB oynadı yendi. Antep macı da aynen öle BJK için. Bu gun de GS oynadı yendi. Yenilen takımın hataları tabii ki olacak. Hatasız oynayan takım zaten yenilmez. Bnm de görüşüm bu.

TürkuAz
27.Ocak.2007, 09:13
Ankaragücü çok kötüydü o yüzden tebrikler Galatasaray.

Emurafu
27.Ocak.2007, 09:25
Arda Rize maçındada Serbest oynadı maçın yıldızı oldu..

http://img258.imageshack.us/img258/8818/turkiye588ih1.jpg

Kalecide Aykut olsun alın size bir takım daha:D

King_91
27.Ocak.2007, 10:22
Arda Rize maçındada Serbest oynadı maçın yıldızı oldu..

http://img258.imageshack.us/img258/8818/turkiye588ih1.jpg

Kalecide Aykut olsun alın size bir takım daha:D

Bir kaç takviyeyle şampiyonluğa oynar bu takım..

Eray Dengiz
27.Ocak.2007, 12:27
4-0'lık bir galibiyetten sonra zaten rakip takım iyi olmaz doğal olarak kötü olduğu için 4-0 oldu ben hiç iyi oynayıp 4 tane gol yiyen takım görmedim.savunma kötüydü,o oynasa şöle olurdu,bunu oraya koysan 2 gol olmazdı fln geçiniz bunları orada Arda topu takip etmese,pasları vermese,Ümit Karan ayağıyla topu tutamasa gol mü olacaktı..?

görende rakip takımın oyuncuları topu alıp kaleye sokup gol attılar.

son olarak toparlarsak,Arda kendine geldi,şu takıma 1-2 takviye gelecek bununla beraber Hakan Balta,Linderoth,Lincoln,Nonda,Ayhan,Song eklendikten sonra artık güle oynaya maçları izleriz.

PesimiSTyLa
27.Ocak.2007, 20:03
4-0'lık bir galibiyetten sonra zaten rakip takım iyi olmaz doğal olarak kötü olduğu için 4-0 oldu ben hiç iyi oynayıp 4 tane gol yiyen takım görmedim.savunma kötüydü,o oynasa şöle olurdu,bunu oraya koysan 2 gol olmazdı fln geçiniz bunları orada Arda topu takip etmese,pasları vermese,Ümit Karan ayağıyla topu tutamasa gol mü olacaktı..?

görende rakip takımın oyuncuları topu alıp kaleye sokup gol attılar.

son olarak toparlarsak,Arda kendine geldi,şu takıma 1-2 takviye gelecek bununla beraber Hakan Balta,Linderoth,Lincoln,Nonda,Ayhan,Song eklendikten sonra artık güle oynaya maçları izleriz.

Sonunda beni anlaayan biri çıktı... çok şükür :) Dediklerine aynen katılıyorum. Mesajlarımda da bunu belirttim zaten.

Arda ya gelince gercekten cok iyi oynadı, umarım bu onun için moral olur ve diger maclarda da kendini ttoparlar...

Nedvedmania
27.Ocak.2007, 21:55
hıh Bende eray abinin dediğini demek istedim :)

Onurap
27.Ocak.2007, 23:04
Bizim oynadığımız rakipler hep kötü olur zaten rize ankaragücü vs.Rize bu kadar kötüde niçin beşiktaş kendi sahasında yenildi ligde berabere kaldı fenerbahce kendi sahasında yenemedi?Hep tesadüf mü bu takımlar bizim maçta kötü oluyor?Neymiş fahri serveti tutmuş kimi tutçaktı bouzid mi h.baltayı mı h.şükürü mü m.topal ımı nonda yımı? rİZE NİN EN UZUN ADAMI KÜRŞAT 1.80.Neden kimse gaziantep in kötü oyunundan bahsetmiyo o kadro ne öle forvet yoktu doğru düzgün? Neden aynı kişiler svasın veya gaziantepin kötü olduğunu kabul etmiyor?Neden fenerbahce belediye karşısında kötüydü?O zaman sivasın kötü oynadığını kabul etmek gerekiyor.Tek taraflı yorumlar yapılıyor?Alexsiz fenerbahce s.urfayı zor yenerken gs 10 as futbolcusunda yoksun bir yabancısı bile olmadan sahaya çıkıyor ama hala rakip kötüydü deniiyor?