PDA

View Full Version : itirazım var

comandante
06.Şubat.2006, 20:50
öncelikle bu konuyu buraya açtığım için özür dilerim ama alakalı yer bulamadım dilek ve şikayet kutusu gibi birşey mesela.itirazım şu.ispanya ligi ile ilgili topic dünyadan futbol başlığı altında sabitlenmişken almanya ve diğer iki lig ile ilgili topic nie gereksiz konularda?bunu öğrenmek istiyorum.ayrıca nickimin altında ki yeşil kart da ne?

meddah
06.Şubat.2006, 21:09
Aslında "Öneriler ve Eleştiriler" diye bir bölüm var, hatta bu başlığı oraya taşıyorum..

Gelelim eleştirine..
Forum ilk değiştiğinde daha kapsamlıydı, İspanya, İtalya, Almanya, İngiltere ligleri için ayrı ayrı forumlar mevcuttu. İspanya Ligi ile ilgilenen arakadaşımız (Seçkin) takdir etmek lazım, epey iyi çalışıyordu. Bu senin dediklerin de o dönemden kalma başlıklar.
Forum sadeleştirilip, bu liglere ait bölümler kapatılınca bu başlıklar da "Dünya'dan Futbol" bölümünde yalnız kaldı.

Elştirinde haklısın, benim de gözüme batıyor bu.
Tez elden düzeltelim..

comandante
06.Şubat.2006, 21:22
ilgine teşekküer ederim sayın modum

Seçkinn
06.Şubat.2006, 21:22
La Liga konu sabitini kaldırıp taşıyorum.Benim hatam unuttum o başlığı o kısımda.Özür dilerim.

Yeşil karttan kastın mesajların altındaki işaret ise itibar puanın o.

comandante
06.Şubat.2006, 21:25
seçkin ya kusura bakma böyle abartlılı bi tepki vermiş gibi oldum ama açtığım iki başlık gereksiz mesajlara atılınca böyle oldum:D
yeşil işaret için yaptığın açıklamadan dolayı teşekkürler.

Seçkinn
06.Şubat.2006, 21:31
Önemli değil.Gördüğünüz hataları her zaman bildirin bize.Sorun değil :)

Cristiano Ronaldo
06.Şubat.2006, 22:45
seçkin ya kusura bakma böyle abartlılı bi tepki vermiş gibi oldum ama açtığım iki başlık gereksiz mesajlara atılınca böyle oldum:D
yeşil işaret için yaptığın açıklamadan dolayı teşekkürler.

Dikkat edersen, senin açmış olduğun konuların DAHA önceden açılmış olduğunu belirtim ve bizzat linkini verdim. Kimseye bir kastımız yok, forumda açılmamış bir konu olsun hay hay.

comandante
08.Şubat.2006, 00:03
ronaldo ya yanlış anladın.daha doğrusu ben anlatamadım.haksızsın demedim ben sadece güzel konular olduğunu düşünmüştüm bi girdim taşındı diyo.şaşırdım yani.açıkcaı konu açarken bütün topiclerin eski sayfalarına bakmıyorum yani.ama daha dikkatli olurum.ilgi için sağolun.