PDA

View Full Version : Oyunu Save Etmeden Kapatırmısınız ? Kaparsanız ne zamanları kaparsınız ?

can777
07.Şubat.2006, 16:09
Arkadaşlar ilginç bir konu. Ben kendi yazacağım şu :

Ben kapatırım ancak seyrek diyebiliriz. Çok sakat olduğunda falan o da ama çok saçmasapan şeyler olursa da kaparım çünkü o da hakkımız fm ler tam olarak gerçekçi değil dikkatinizi çekerim gerçekçi değil demedim tam full olarak gerçeçkçi değil bence bu bize kapatma hakkı verebilir. Benim görüşlerim hakkında yorum yapıp kendiniz ne zamanları kapatıyorsunuz ve ne kadar sıklıkta kapıyorsunuz anlatabilirsiniz. Teşekkürler .....

Eray Dengiz
07.Şubat.2006, 16:12
Valla iyi giden bir oyun olursa kapatmam bazen canım çok sıkılır save etmeden kapatırım.. Ama genelde istekli ve güvendiğim takımlarda ay başı save alırım.. Çok acele bir işim olduğunda save yapar açık bırakırım bilgisayarı giderim..

can777
07.Şubat.2006, 16:13
sinirlendiğinde kapamazmısın .... :confused: ya da çok sakat olunca falan

Eray Dengiz
07.Şubat.2006, 16:15
sinirlendiğinde kapamazmısın .... :confused:

Asla kapatmam yani mesela 3-0 yeniyorum 3-3 oldu diyelim maç acayip sinirlenirim ne bardak ne klavye bırakırım ama hayatta oyunu kapatmam inadına save yapar kendi kendime "şimdi siz görürsünüz" fln derim nedense baya sinir yaparım :D

TüMeR_yAğıZ
07.Şubat.2006, 16:35
Bende hiç bir zaman kapatmam.Oyunda hile yapmış oluyoruz o zaman resmen buda bana göre hiç hoş değil.Çok sakat olduğunda genç oyunculara fırsat açılmış oluyor.elektrik kesintisi hariç asla kapatmam.

can777
07.Şubat.2006, 16:37
sen hangi takımsın tümer yağız .... ( esas olarak )

TüMeR_yAğıZ
07.Şubat.2006, 16:39
Beşiktaş
Niye sordun ki :)

can777
07.Şubat.2006, 16:41
bilmem merak ettim .... kaçıncısın peki .... bir de sende çok sakat oluo mu çok saçma bence bende her hafta en az 2 sakat oluo şu dönem 6 sakat var..... hepsi de as ..... senib yazdığın yorum yüzünden demiyorum yani ....

azalkmar
07.Şubat.2006, 16:47
Asla kapatmam yani mesela 3-0 yeniyorum 3-3 oldu diyelim maç acayip sinirlenirim ne bardak ne klavye bırakırım ama hayatta oyunu kapatmam inadına save yapar kendi kendime "şimdi siz görürsünüz" fln derim nedense baya sinir yaparım :D
abi bendede ne klavyeler gitti bi bilsen

Eray Dengiz
07.Şubat.2006, 16:52
abi bendede ne klavyeler gitti bi bilsen

bilirim haklısındıır.. Hazırlık maçlarında bile sinirlenirim.. Ama işte en zevkli yönü bence orası oyunu gerçekmiş gibi oynayıp sinirlenip ve en sonunda zaferde gülüyorum..

son olarak, oyunu save etmeden bende kapatmam yani bi lig maçında yenildim ha çıkim bir daha oyniyim yoktur.. zaten öyle bişey yapsam bile ki yaptım bi kere bidaha yapmam iyi gitmeme rağmen takım kötü oynuyor..

can777
07.Şubat.2006, 16:56
sayenizde bende gaza geldim kapatmayacam len :D :D kötü olsa da doğru aslında illa da başarılı olacağız< die bir şey yok kapatmayalım ama kaçıncı olursak olalım değil mi ben buna karar verdim ....

Nedvedmania
07.Şubat.2006, 17:30
ben fark yersem kapıyorum hemen :D:D:D

eran
07.Şubat.2006, 20:45
Oyunu savelemeden kapatırken şunu düşün.Sen takımının gerçekten menejerisin ve istemediğin sonuçla karşılaştın.Zamanı geri getirip maçı tekrarlama şansın var mı?Hadi zamanı geri getiremedin :) karşı takımı soyunma odasından alıp tekrar maç yaptırabilirmisin?Hadi bu da oldu federasyon,uefa,fifa ne der bu duruma:) Ya anla işte oyunu savelemeden kapamak ne kadar saçma bir eylem.Bence yapma arkadaşım.Oyunu ne kadar gerçek yaşarsan o kadar haz alırsın.Diğer türlü sadece kendini kandırırsın.Maalesef...

Eray Dengiz
07.Şubat.2006, 20:54
Oyunu savelemeden kapatırken şunu düşün.Sen takımının gerçekten menejerisin ve istemediğin sonuçla karşılaştın.Zamanı geri getirip maçı tekrarlama şansın var mı?Hadi zamanı geri getiremedin :) karşı takımı soyunma odasından alıp tekrar maç yaptırabilirmisin?Hadi bu da oldu federasyon,uefa,fifa ne der bu duruma:) Ya anla işte oyunu savelemeden kapamak ne kadar saçma bir eylem.Bence yapma arkadaşım.Oyunu ne kadar gerçek yaşarsan o kadar haz alırsın.Diğer türlü sadece kendini kandırırsın.Maalesef...

açıklanacak bir şey kalmaamış sanırım :)
Dediği gibi ne kadar oyunu gerçek yaşarsan o kadar haz alırsın..

hezzo
07.Şubat.2006, 21:04
ben as bi oyuncum yada gelişmekte olan bi genc 4-5 ay yada daha fazla sakatlanırsa kapatırım yoksa kafayı usuturum bu daha akıllıca hem yeni bi klavye parası vermemis olurum:) ama mac sonları kapatmam hırs yapınca daha guzel oluyo:)

Alpertunga
07.Şubat.2006, 22:01
özellikle kritik maclar öncesi asla kaydetmem ve oyunu mactan sonra skaydederim.
hayatta geriye dönüs yoksa burda da yok..

Nedvedmania
07.Şubat.2006, 22:10
özellikle kritik maclar öncesi asla kaydetmem ve oyunu mactan sonra skaydederim.
hayatta geriye dönüs yoksa burda da yok..

ewet ama ya yenilirsen ^o)

can777
07.Şubat.2006, 22:58

tam bende öyle düşünüyorum senin gibi ama o sinirle kapatıom işte. Bir de o kadar kişinin sakatlanaması bence çok saçma ....

Alpertunga
07.Şubat.2006, 23:09
ewet ama ya yenilirsen ^o)

Türkiye dünya kupasi elemelerinde 4-2 yenmesine ragmen elendi
ki biz o maci 5-0 alabilecek kapasittedeydik
zamanin geriye dönemsini cok istedim. gözlerimi actim kapadim
ALLAH im bu bir rüya olsun diye...

ama sonuc degismedi..

5 milyon Türk Almanya da pasif bir izleyici.

ALmanlarda böyle istiyordu zaten. amaclarina ulastilar böylece.
bilmem ne ettigimin domuzlari...

unforgivenbm
08.Şubat.2006, 05:59
walla beni deli eden şeyler olunca kapatıyorum mesela genelde şampiyonlar ligi maçları öncesinde ardarda her gün sakatlanmalar başlıyor en az oyuncum bulunan mevkide oyuncu kalmıyor mevki dediğim dr dl dc diye ayrı ayrı değil defans oyuncum forvet oyuncum vs kalmıyor ne yapayım kapatıyorum forvet oyuncum en az 5 tane varken sakatlandı kapattım bir de defans oyuncum 8 tane sakat oldu kapattım bir de bütün cm fm serilerinde şuna gıcık oluyorum: böyle kritik maçlar öncesi sakatlıklar artıyor sabredip devam ettiğimde maçtan hemen sonraki günlerde iyileşiyor neredeyse hepsi yani bu ayarlanmış gibi oluyor saçmalıktan başka birşey değil... aklıma gelmişken bir şey daha anlatayım kaleciler gerçekte çok nadir sakatlanır ama bende sürekli sakatlanıyor ve bir keresinde gene şampiyonlar ligi nde yarıfinal falandı. gençler dahil bütün kaleciler sakatlandı kendiliğinden adı sönük yazılı oyunculardan yeni bir tane çıktı (sırf o maçlık sonra kayboldu) nasıl olduysa ona oynama izni verdi... saçmalıklar çok bol bence kapatılması gereken yerler var.

Kerim Kerimov
08.Şubat.2006, 13:34
CM2'de * ile çıkma vardı ben orta okuldayken, onu çok kullanırdım.

Ben kaç kere klavye-mouse kırdım gerçekten sayısını bilmiyorum. Monitörün altlığını bile kırdım yani, varın siz düşünün.

Artık akıllandım her zaman en basit mouse'u alıyorum ;)

TüMeR_yAğıZ
08.Şubat.2006, 21:14
bilmem merak ettim .... kaçıncısın peki .... bir de sende çok sakat oluo mu çok saçma bence bende her hafta en az 2 sakat oluo şu dönem 6 sakat var..... hepsi de as ..... senib yazdığın yorum yüzünden demiyorum yani ....

ya bende bazen sakat sayısı ona çıkıyor zorlanıyorum ama diğer oyunculara forma şansı doğuyor.ben kadroda as olabilecek şekilde yirmi oyuncu tutuyorum en az.

hezzo
09.Şubat.2006, 00:27
Türkiye dünya kupasi elemelerinde 4-2 yenmesine ragmen elendi
ki biz o maci 5-0 alabilecek kapasittedeydik
zamanin geriye dönemsini cok istedim. gözlerimi actim kapadim
ALLAH im bu bir rüya olsun diye...

ama sonuc degismedi..

5 milyon Türk Almanya da pasif bir izleyici.

ALmanlarda böyle istiyordu zaten. amaclarina ulastilar böylece.
bilmem ne ettigimin domuzlari...

almanlar niye oyle istesin tam aksine adamlar orda olmamızı isterler ki onlar para kazansınlar

Maymuncuk
09.Şubat.2006, 00:35
hayatta yapmam.hile gibi;;)

ForsakeN
09.Şubat.2006, 13:07
eskiden çok yapardım.artık yapmıyorum.oyunun zevki kalmıyo.

buzisima
09.Şubat.2006, 18:52
abi kapatılırmı hiç ya hic oynama o zam noyunun ne zevki kalıyo ki bunda yenilmekte var kazanmakta

BaTuHN
09.Şubat.2006, 21:41
ben fm 06 da hiç kapatmadım ama 05we dierlerinde avrupa maçlarında fark yersem yapıodum:(

Alpertunga
15.Şubat.2006, 12:55
almanlar niye oyle istesin tam aksine adamlar orda olmamızı isterler ki onlar para kazansınlar

elbette almanlar istemeyecek.. kaldiki parayi yine kazanacaklar.
Türkler haricinde bir kere herkes disardan gelecek...
Sadece bu da degil... Almanlar 2002 dünya kupasinda gördü buralarin
ne senlige dönüstügü.. adamlar finale cikma sevincleri bizim gruptan cikma
sevincimizin eglenecemizin yanina bile yaklasamadi.. gök beyaz yer kirmiziydi.

Türkiyenin Dünya kupasina gidememesinde de...
Türkiye'nin 6 mac ceza yemesinde de..
her türlü aleyhimizde almanlar köstek oldu...

genc oyuncularin Türk milli takimi secmeleri onlari cildirityor zaten...
halen asimile edemiyleri cildirtiyor onlari... bunlarin hepsi ayak oyunlaridir..

ve sükür artik kurtuluyorum bu cenabet memleketten...

kral_67
15.Şubat.2006, 18:07
elektrikler kesilirse...

Maymuncuk
15.Şubat.2006, 19:22
o senin şansın olur...

Ve ben o yolları düşünüp de(bi kere başıma geldi)oto save'm açıktır ve yenilsem bile kendim otomatikman her maçtan sonra save yaparım;;)