PDA

View Full Version : Yeniden kariyere başlayacağım,sizce hangi takımdan başlayayım küçük bir takım olsun

azalkmar
07.Şubat.2006, 16:11
ARKADASLAR BEN YENİDEN KARİYERE BASLICAMDA BANA KÜÇÜK Bİ TAKIM SÖYLERSENİZ SEWİNİRİN YORUMLARINIZI BEKLİYORUM HANGİ ÜLKEDEN OLURSA OLSUN FARKETMEZ saygılarımla...

can777
07.Şubat.2006, 16:12
at madrid olabilir, roma olabilir tabi bunları ne kadar büyüklükte bulursun bilmem bu arada udinese de zevklidir .....

azalkmar
07.Şubat.2006, 16:16
abi 2.lig 3 .lig takımı diyorum

Eray Dengiz
07.Şubat.2006, 16:19
Türkiye Ligi, 2 Lig B Kategorisi
Erzurumspor, Sariyer gibi A Kategorisine çıkmayı bekleyen takımları alabilirsin..

can777
07.Şubat.2006, 16:20
şimdi aklıma geldi bursaspor çok zevkli bence kesin al ....

azalkmar
07.Şubat.2006, 16:33
bende bursalıyım abi ama şimdilik türkiyeden istemiyorum ing olabilir italya spain yorumlarınızı bekliyorum

azalkmar
07.Şubat.2006, 16:35
kusura bakmayın türkiye hariç dememişim türkiyede aldım bi takımı baya oynadım kupa falan aldım da şimdi baska bi ülkeden istiyorum

can777
07.Şubat.2006, 16:36
bence at madrid i al çok zevkli çok iyi bir kadrosu var. ya da zaragoza da öyle o da iyi ....

Eray Dengiz
07.Şubat.2006, 16:37
İngiltereden, Charlton, Bolton olabilir..
İspanya, Villarreal, Alaves, Zaragoza gibi takımlar,
İtalya, Udinese kesinlikle iyi gider ;)

TüMeR_yAğıZ
07.Şubat.2006, 16:38
Napoli olabilir İtalya'da.İngiltere'de Nottingham Forest olabilir eski günlerine geri döndürmek adına.ikisini tavsiye ediyorum.

azalkmar
07.Şubat.2006, 16:50
iyi olur aslındaa napoli hiç napoliyi yönetinmi

Nedvedmania
07.Şubat.2006, 17:33
2.lig b katogorisinde anadolu üsküdar 1908 spor u al süper takım ben hep onu alıyom

senderson
07.Şubat.2006, 18:36
Sporting Gijon,Lorca(Spain)
F.Karagümrük(Turkey)
Catania,Modena,Bar,(Italy)
Ipswich,QPR(England)

barahir
07.Şubat.2006, 18:39
ab ingiltere division 2 de leyton orienti de alabilirsin yada eng. den alt liglerden herhangi bi takımı bence çok zevkli

Selman Ozturk
07.Şubat.2006, 18:46
ARKADASLAR BEN YENİDEN KARİYERE BASLICAMDA BANA KÜÇÜK Bİ TAKIM SÖYLERSENİZ SEWİNİRİN YORUMLARINIZI BEKLİYORUM HANGİ ÜLKEDEN OLURSA OLSUN FARKETMEZ saygılarımla...

Portekiz ligi'ni denedin mi hiç?? Çok değişik bir macera oluyor...Portekiz Ligi'ne Avrupa'nın Brezilyası diyebiliriz...Sporting Lisbon ile başla kariyerine ben şu anda Sporting'in başındayım ve inanılmaz keyif alıyorum oyundan...Burayı bi incele istersen:
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=5492&page=2 (http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=5492&page=2)

azalkmar
07.Şubat.2006, 21:46
Portekiz ligi'ni denedin mi hiç?? Çok değişik bir macera oluyor...Portekiz Ligi'ne Avrupa'nın Brezilyası diyebiliriz...Sporting Lisbon ile başla kariyerine ben şu anda Sporting'in başındayım ve inanılmaz keyif alıyorum oyundan...Burayı bi incele istersen:
"]http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=5492&page=2[/url]
aslında hiç portekiz ligini denemedim olabilir

2.lig ve ya 3.lig takımı istitodum ama olsun oda olur brezilya(avrupanın )sewdim bu lakabı bu arada bi kere portoyu yönetmistim unuttum((:

Alpertunga
07.Şubat.2006, 21:53
bence eskisehirsporu

es-es 70 li yillarina geri dönsün... yillar sonra Türkiye kupasini alsin..
veya aydinsporu öneririm..
fb yi 6-1 yenip iyi oyuncu satarsin fb ye...:) klübünde önü acilir..

fenerium35_5
07.Şubat.2006, 23:14
Kardeş bence Ankaragücü ile başla

azalkmar
08.Şubat.2006, 01:02
abi sporting ile basladım bakalım nasıl olacak

Aslan41
08.Şubat.2006, 02:29
Kocaelİspor

Selman Ozturk
08.Şubat.2006, 03:10
abi sporting ile basladım bakalım nasıl olacak

Dostum ben kendim için Sporting'e yüz paketi yapmıştım ama madem artık takımdaşız Multimedya bölümünde yayınladım bu yüz paketini oradan indirirsin...Ayrıca Sporting Müthiş bir takım...Taktik olarak benim taktik çok uygun...Yukarıda sana verdiğim linkden bakabilirsin taktiğe...Liedson'a teklif gelebilir 7 milyon euro civarında hemen sat çünkü Sporting'de Deivid var ve bu adam 10 tane Tevez'i cebinden çıkarır...Dribbling-Finishing-Crossing ne ararsan var adamda...Hele bir de son vuruşları var ki...:) İlk başlarken 4 milyon euro gibi bir transfer bütçen oluyor...Oyuncu satarak bu bütçeyi artırmaya çalış çünkü ileride paraya ihtiyacın olabilir...Liedson'u satarsan iyi bir yedeğe ihtiyacın olacak Balaban'ı alırsan 2 milyon euroya bu sorunu da halletmiş olursun...Ayrıca Moutinho'ya Arsenal-Milan-Chelsea gibi takımlardan teklif gelebilir hemen satma çünkü fiyatı 1 yıl sonra neredeyse 3 katına çıkıyor...Başarılar....:)

azalkmar
08.Şubat.2006, 04:24
saolasın abi bana 7 milyon euro bütçe werdiler moutinho yu zaten satmak istemem ilk yıl o adamı daha önce oynattım süper hugo vianaı alsam taktiğe uyarmı yüz paketi içinde çok tesekkür ederim artık takımdas olduk abi bize basarılar hersey için çok saol dostum eğer bende sana bi konuda yardım edebilirsem ne mutlu bana

Selman Ozturk
08.Şubat.2006, 12:46
saolasın abi bana 7 milyon euro bütçe werdiler moutinho yu zaten satmak istemem ilk yıl o adamı daha önce oynattım süper hugo vianaı alsam taktiğe uyarmı yüz paketi içinde çok tesekkür ederim artık takımdas olduk abi bize basarılar hersey için çok saol dostum eğer bende sana bi konuda yardım edebilirsem ne mutlu bana

Ben yönetimle kavga edicem bana niye az bütçe verdiler diye :D :D Valla dostum Viana'yı alabilirsin fakat bence ilksezon transfere ihtiyaç yok....Sa Pinto biraz yaşlı olduğu için ilk sezon sağ kanatta döktürüyor ama ikinci sezon düşüşe geçiyor... bence paranı ikinci sezona saklayıp ikinci sezonda sağlam bir sağ kanat al...;;) Ayrıca dün şampiyonlar ligi final maçım vardı ben ilk defa küçük bir takımda ilk sezon şampiyonlar ligini aldım...Beni bilenler bilir asla en ufak bir kaydedip çıkma dahi yapmam yani hilesiz bir şekilde ilk sezonda şampiyonlar ligini aldım...Finalde Manchester'a karşı oynadım...Maçta 2 kez yenik duruma düşmeme rağmen kurtarıcım Deivid'in attığı 5 golle maçı 5-2 kazandım...Bu maçı upload ettim aşağıdaki linkten indirerek izleyebilirsin...

http://rapidshare.de/files/12795886/Sporting_CP_v_Man_Utd.rar.html (http://rapidshare.de/files/12795886/Sporting_CP_v_Man_Utd.rar.html)

Nedvedmania
08.Şubat.2006, 12:58
ankarasporda güzel takım

azalkmar
08.Şubat.2006, 14:59
Ben yönetimle kavga edicem bana niye az bütçe verdiler diye :D :D Valla dostum Viana'yı alabilirsin fakat bence ilksezon transfere ihtiyaç yok....Sa Pinto biraz yaşlı olduğu için ilk sezon sağ kanatta döktürüyor ama ikinci sezon düşüşe geçiyor... bence paranı ikinci sezona saklayıp ikinci sezonda sağlam bir sağ kanat al...;;) Ayrıca dün şampiyonlar ligi final maçım vardı ben ilk defa küçük bir takımda ilk sezon şampiyonlar ligini aldım...Beni bilenler bilir asla en ufak bir kaydedip çıkma dahi yapmam yani hilesiz bir şekilde ilk sezonda şampiyonlar ligini aldım...Finalde Manchester'a karşı oynadım...Maçta 2 kez yenik duruma düşmeme rağmen kurtarıcım Deivid'in attığı 5 golle maçı 5-2 kazandım...Bu maçı upload ettim aşağıdaki linkten indirerek izleyebilirsin...

http://rapidshare.de/files/12795886/Sporting_CP_v_Man_Utd.rar.html (http://rapidshare.de/files/12795886/Sporting_CP_v_Man_Utd.rar.html)
abi sen amma çok bana benziyosun bende asla kaydetip çıkmam ama çok klavye aldım:D :D

azalkmar
08.Şubat.2006, 15:24
dostum devied bitirmis manch. HELAL OLSUN SANA...deviede transfer teklifi geldimi dostum ne kadar weriolar satçanmı meraklandım walla o adam süper mis eğer sen deilde baska biri bu macı werse bana deviedin üzerinde oynanmıs derim..süper mac walla abi tam destek arkandayım

Selman Ozturk
08.Şubat.2006, 15:25
dostum devied bitirmis manch. HELAL OLSUN SANA...deviede transfer teklifi geldimi dostum ne kadar weriolar satçanmı meraklandım walla o adam süper mis eğer sen deilde baska biri bu macı werse bana deviedin üzerinde oynanmıs derim..süper mac walla abi tam destek arkandayım

Final maçından 1 hafta sonraki değerini açıklıyorum : 17.000.000 euro....Henüz teklif yok ama ilgilenen 6 kulüp var

azalkmar
08.Şubat.2006, 16:55
way baya iyi tam düsündüüm gibi

eran
08.Şubat.2006, 20:49
Napoli (taraftar kitlesi yeter),Hearts (İskoçya liginin en renkli takımı)

batu_giray_11
11.Şubat.2006, 16:32
fransa 2.lig montepellier

mami_LEE
11.Şubat.2006, 16:37
vaduz. . .

koray_capello
11.Şubat.2006, 19:18
al fenerbahçeyi ondan daha küçüğü yok boşuna arama.