PDA

View Full Version : TSL 21. Hafta | Gaziantepspor - Sivasspor

Memedov
03.Şubat.2007, 23:45
http://img244.imageshack.us/img244/8882/140952turkcellsuperligbbu5.jpg (http://imageshack.us)

http://img244.imageshack.us/img244/7970/antepok6.jpg (http://imageshack.us)http://img116.imageshack.us/img116/241/svasbk1.jpg (http://imageshack.us)

RoNNiE91
04.Şubat.2007, 01:29
Yarışta darbe almış olan Sivasspor Antep'i yenerek kendine gelir diyorum.Sivas'ın Manisa ve İstanbulspor gibi 1 mağlubiyetle çökeceğine inanmıyorum.

Universal
04.Şubat.2007, 03:22
Son iki maçında Beşiktaş-Fenerbahçe'den dokuz gol yiyen G.Antepspor, Sivasspor'da da kötü bir istikrar sergileyecektir. Galibiyete yakın taraf olarak Sivasspor görüyorum. Sivasspor bu maçıda kazanıp, Fenerbahçe karşısında aldıkalrı yarayı saracaklardır.

yunusgs
04.Şubat.2007, 16:17
Ben bu maçta beraberlik olacağını düşünüyorum iki takımda geçen hafta yenildiler Antep formsuz ama Sivas kazanamaz diyorum ve beraberlik.

Fernando Gago
04.Şubat.2007, 22:53
Antepte takım olarak pek ışık yok Sivas enerbahçe maçındaki gibi bu maçtada aşırı motive olursa 'kaybedersek bittik' gibi bu maçtada puan kaybedebilirler ancak Antep kötü durumda olduğundan Sivas kazanır

anilton
04.Şubat.2007, 23:56
Sivas'ın artık puan kayıpları yaşamaya başlayacağını düşünüyorum.G.Antepspor Özgürcan ile forvetini güçledi.Solunda Ekrem,sağında Zurita ile iyi hücum varyasyonları yapıyorlar.G.Antep'in kendi seyircisi önünde Sivas'ı mağlup edeceğini düşünüyorum...

YusufT
05.Şubat.2007, 01:19
Ugur Yildirim insallah bu macta oynar ve Sivasspor'u galibiyete tasirda Antep görür kimi gönderdigini....

PAF'larin kirmadik rekor birakmayan Özgürcandan gol bekliyorum :D

GReeN BeReT
05.Şubat.2007, 02:05
Antep'in işi gittikçe zorlaşıyor.Zirve yarışında geçen hafta yara alan Sivasspor yoluna devam etmek zorunda.Sivasspor kazanır ve zirve mücadelesini bırakmaz

Cyzio
05.Şubat.2007, 02:12
Antep bu sene her açıdan zor günler geçiriyor.Sivas da Fener'e karşı ağır bi yenilgi aldı.Her ne kadar yine Sivas favori gözükse de Antep sürpriz de yapabilir..

deniz.91
09.Şubat.2007, 20:24
Antep son zamanlarda çok kötüydü ancak son anda transfer yaptılar baya başlaınada nurullah sağlam geçti.Bu maçla çıkışa geçmek isteceklerdir.Sivasta iyi bir ekip ama ben maçtan beraberlik bekliyorum

RoNNiE91
09.Şubat.2007, 22:40
Kan kaybı sürüyor!

Fenerbahçe'ye kendi sahasında farklı yenilerek zirve yarışında büyük yara alan Sivasspor bu kez de G.Antep deplasmanında 2 puan bıraktı.
Zirve yarışındaki rakiplerinden Beşiktaş'ın puan kaybettiği haftayı iyi değerlendiremeyen Sivasspor G.Antepspor deplasmanından 0-0'lık skorla döndü. Her iki takımın da bol pozisyon bulduğu karşılaşmada Sivasspor'da Mehmet Yıldız ve Musa Aydın, G.Antepspor'da ise Beto, Zurita ve Volkan gol pozisyonlarından yararlanamayan isimler olarak dikkat çekti. Sivasspor bu skorla 44 puana ulaşırken G.Antep ise 25 puana yükseldi.

Fenerbahçe mağlubiyetinden sonra ilk maçına çıkan Sivasspor tutuk futboluyla ve çok boş alan bırakmasıyla dikkat çekti.

Kaynak:Ligtv.com.tr

KaF KeF
09.Şubat.2007, 22:44
Sivasspor puan kayıplarına başladı...

Cyzio
09.Şubat.2007, 22:59
1 puanı zor kurtardı Sivas..

tombul taho
09.Şubat.2007, 23:04
Uzun zamandır bu kadar zevkli maç izlemiyordum iki anadolu takımının mücadelesinde... Sahada mükemmel bir mücadele vardı. Top genel de Sivasspor'un kalesinde de olsa Sivasspor yaptığı nadir ataklarda da Gaziantepspor kalesinde tehlike yaratıyordu. Ama Gaziantepspor bu kaçırdıklarını ileride arar mı orasını bilemiyorum? Çünkü kendi evinizde Sivas'a karşı böyle pozisyonlar buluyorsanız bunları değerlendirmeme lüksünüz yok.

Nurullah Sağlam'ın Gaziantepspor'a tekrardan gelip farklı bir hava kattığı hem takıma hem de takıma oynayan futbolculara gerçekten yansımış. Eğer böyle giderlerse iyi yerlere gelirler diye düşünüyorum. Zaten bugün maçı hakeden taraftı diyebiliriz. Sadece pozisyonları değerlendiremediler. Kaçan fırsatlara yandılar. Ama anlaşılan o ki iyi bir Gaziantepspor geliyor.

Sivasspor'a gelince... Nedense birden eski Vestel Manisa aklıma geldi. Belki sizler de hatırlarsınız. Manisa'da çıkışını yapmış ve ikinci yarı itibariyle sönmüştü. Galiba Sivas takımı da aynen öyle olacak. Çünkü bugün sahada yoklardı belki de... 2-3 atak yaptılar o kadar. Bir an evvel düzelmeleri gerektiği kanaatindeyim.

Cyzio
09.Şubat.2007, 23:07
Bi kere Manisa Sivas kadar kalmamıştı orda 13 hafta civarı liderlikte oturmuştu..

Onurap
09.Şubat.2007, 23:24
Sivasın bu maçtan beraberliği kurtarması şansı.4. bitirirler artık bu sene.

King_91
10.Şubat.2007, 00:03
Klasik bir anadolu takımı gibi belli bir süre yarışta durduktan sonra düşüşe geçtiler.İnşallah iyice kopmazlar yarıştan ileriki haftalarda

GeNç KaRTaL
10.Şubat.2007, 00:06
Sivas'ın puan kaybetmesi güzel oldu.En azından Sivas ile aramızdaki fark açılmadı.Bundan sonra ligte estiren bir Sivas olacağını sanmıyorum..Zaten ben şampiyon olacaklarına pek inanmıyordum.Bunun nedeni kadro kalitesi olarak rakiplerinden çok geride olmalarıydı.

Gaziantep ise toparlanmış Nurullah Sağlam ile.Antep'i böyle görmek daha güzel..

Universal
10.Şubat.2007, 04:32
G.Antep'in son haftalarda ki kötü oyunu ile kaybedeceğini düşündüm. Sahada ki G.Antep çok iyiydi. Rakibi abluka altına aldı; ama top üç direğin içine girdi. G.Antep galibiyeti hak eden taraftı. Taraftar ise stadı doldurmasına rağmen takımna tam bir destek olamadılar. Taraftar ise destek olsaydı belki G.Antep üç puanı alabilirdi. Beto ise ilk maçına rağmen çok iyi pozisyonlar buldu; ama sonuça gidemedi. İlerki haftalarda çok can yakacağa benziyor.

Sivas ise Fenerbahçe yenilgisinden sonra bir düşüşe girmiş gibi gözüküyor; ama toparlanacaklarından eminim.

eXcitinG
10.Şubat.2007, 20:31
Haftanın goLsüz ama en zevkLi maçıydı bence. ALLahım o kaçan goLLer neydi öyLe :) Direği yaLayarak çıkan sayısız pozisyon, kaLeciLerin kurtardıkLarı feLan, gerçekten seyir zevki yüksek bir maçtı. Hangi taraf kaybetseydi yazık oLurdu.

Atakan38
11.Şubat.2008, 15:18
Super Bı Maç Oldu

Sankı Buyuk TakımLarın Macını Izler Gıbıydım

Acaip ZevkLı BoL PozisyonLu Bı Mactı

Antep Ustun Oynadı GoL Cıkmadı Ama Yınede Cok GuzeL Mactı