PDA

View Full Version : taktikler çözülüyor

juanov
03.Şubat.2007, 23:48
arkadaşlar oyunu açıyorum ilk 5 haftadan sonra takımım maç kazanamamaya başlıyor taktiğim iyi takımım galatasaray yardım ederseniz sevinirim ne yapmam lazım

SiR ToMaSRoSiCkY1
04.Şubat.2007, 00:43
Arkadaşım taktğim iyi diye hiç bir şey yok.Demek ki taktiğin kötü.Forumun taktik ve antrenman odasındaki taktiklerinden yararlana bilirsin istersen.

SAİT71
04.Şubat.2007, 00:58
taktik tutmamış olabilir arkadaşım yaa taktik iyi dersin ama kötüdür. İlk 5 haftadan sonra maç kazandıramayan taktik kötü bi taktikdir :D

juanov
04.Şubat.2007, 01:41
forumdaki taktikleri de denedim durum aynı istikrarlı bi şekilde gitmiyo takımım özellikle deplasmanlarda ne yapmam gerekiyo sizce maçları tatil ediorum bunlarla bi ilgisi olabilir mi

Knightmare
04.Şubat.2007, 01:47
maçları izlerken detayı biraz daha arttır. İzle bakalım oyuncuların nerede hata yapıyor. Direkt olarak bir taktiği alıp onu takımına uygulamaya kalkarsan tutmaz tabii.

shamur1
04.Şubat.2007, 01:49
Bari link koysaydınız buraya siteye koymuş olduğunuz taktiğin. Neyse ilk 5 haftadan sonra işler yolunda gitmiyorsa demek ki taktiğin tam oturmamış yada Gs'ye uymamış. Bir daha gözden geçir bence . Transferlerini bilmediğim için sana önerebileceğim sağlam bir hücüm hattın var İlerde Nonda-Hakan-Ümit arkalarında Lincoln ön libero da Linderoth . Hücum hattını ön plana çıkar. 4-1-2-1-2 oynayabilirsin. Savunman ağır olduğundan defansı ileride kurma . taktiğini ve kadronun ss'sini buraya koyarsan daha iyi olur

QaaN-07
04.Şubat.2007, 02:22
1-)Takım konuşmalarına daha çok önem ver

2-)Antrenmanlarına daha çok önem ver

3-)Taktiğin üzerinde ufak oynamalar yap (Tempo-Anlayış vb.)

SAİT71
04.Şubat.2007, 02:54
kardeş takım ve oyuncu komutlarıyla oyna. Tamamen atak veya defansif oynatma oyuncuların özelliklerine göre bi taktik belirle. Mesela senin takım ofansif ağırlıklıdır Atak futbol oynatırsın. Bunun gibi yani. Bi de kadroyu göstersen resim felan eklesende bi baksak :)

juanov
04.Şubat.2007, 07:26
arkadaşlar sorunu bi bakıma çözmüştüm zor maçlar için ayrı kolay maçlar için ayrı taktik kullanıyordum.Şöyleki zor maç taktiğim çift DM kolay maç taktiği ise klasik 4-4-2 şeklindeydi devre arasına 7 puan farkla girdim ama 2. devre hiç maç kazanamaz oldum ss koyabilirdim ama kadroda çok bi değişiklik yok eduardo(bahia) ve aaritalo yu aldım ne yapabilirim

Flawless Victory
04.Şubat.2007, 07:39
Kardeş herşey taktik değil ya, zamanında ve doğru oyuncu değişiklikleri taktikten etkilidir. Ben, kötü oynayan en iyi oyuncum bile olsa 45. dakikada oyundan alırım. Tabi skor istediğim gibi değilse.

juanov
04.Şubat.2007, 21:40
Ama öyle birgün oluyo ki hiçbir oyuncumun performansı iyi olmuyo bi de en sinir olduğum şey ben baskı yaparken dakikalar su gibi geçiyo ama rakip baskı yaparken maç bitmek bilmio
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
arkadaşlar sonunda dediğim gibi çift taktikli yöntemle şampiyon oldum şimdi 2 sorum var
1-lincolnü satmama ve az transfer yapmama rağmen mali krizdeyim 6 M dolar bütçem var yönetim bana ne kadar para verir
2- ardayı satayım mı 8,5 m dolar verirlerse
3-gabriel torje yi almak istiyorum ama 5,5 M dolar istiyorlar sizce napıyım alıyım mı yoksa ucuza daha iyi biri varsa söyler misiniz