PDA

View Full Version : Bir Sorum olucak..

World Hollow o1
07.Şubat.2007, 06:03
http://img256.imageshack.us/img256/8789/bunedrlj7.jpg

Hayırlı aksamlar...

Gecen Fenerbahce ile bır karıyer acmıstım fakat yonetıcılerımız konumu sılmısler sebeb ise, '' Fenerbahce karıyerlerı zaten var '' dıye bır cevap aldım,

bu aksam gırdıgımde ıse Fenerbahce karıyerı acılmıs hemde dun, sımdı benım anlamadıgım konu ;

Benım konum neden kabul edılmıyorda dıger kardesımızın konusu kabul edılıyor..

2. anlamadıgım konu ıse ; Yonetıcı abımıze Mesaj yolluyorum, bana bır cevap verme zahmetınde bıle bulunmuyor tabı bu benı cok ılgılendırmıyor ama benım o kısıye karsı bır hatam mı olduda benımkısını onaylamadıda dıger kardesımızın konusunu onayladın ben onu anlamıs dıgılım..

Saygılar...

Universal
07.Şubat.2007, 06:13
Senin daha önce açmış olduğun başka bir Fenerbahçe Kariyerin var ise o yüzden silinmiş olabilir.

İkincisi özel mesajına yanıt vermeme nedenlerinden biri o saatten beri online olmamışta olabilir.

World Hollow o1
07.Şubat.2007, 06:17
Yazılan nedene bakmadın sanırım, Fenerbahce Karıyerlerı zaten var.

Universal
07.Şubat.2007, 06:30
Nedenler o kadar önemli değil, burada ki teknik bir hatadan dolayı sen o nedeni görebiliyorsun. Normalde sadece yöneticiler görebiliyor. Bazen bende karşılaşıyorum.

tombul taho
07.Şubat.2007, 06:30
Sen kariyerini açarken kariyer bölümünde 3 tane fenerbahçe kariyeri vardı. Kurallar gereği açmadım. Daha sonra fenerbahçe kariyerleri devam etmedi baktım ve o verilen fenerbahçe kariyerini açtım. Dolayısıyla bunda tarafımdan yapılmış herhangi bir art niyet göremiyorum.

Ayrıca bir dip not özel mesajlarla ve MSN'den gelen soruların hiç birine cevap vermiyorum. Olabildiğince cevapları forumda aramaya çalışın diye. Eğer forumda yoksa zaten destek merkezi ve eleştiri yerimiz var şuanda kullandığınız gibi...

Durum bu kadar anlaşılır ve net yani..

Ilhan
07.Şubat.2007, 06:37
Gerekli açıklama yapıldığına göre, konu kilitlenmiştir.