PDA

View Full Version : TSL 22. Hafta | Çaykur Rizespor - Fenerbahçe

KaF KeF
12.Şubat.2007, 00:55
Bu maçta zorlanmayacağımızı düşünüyorum...Aynı G.Antep maçı gibi çok rahat geçecek bence.Bu maçı kazanarak Sevilla Maçı için Moral depolarız.Skor tahminim 3-1...

Bordo61Mavi
12.Şubat.2007, 01:21
Fenerbahce icin herzaman bir zor deplasman olmustur ama ben Fenerbahcenin rahat kazanacagini dusunuyorum.

BlackEagle19o3
13.Şubat.2007, 00:16
Fenerbahçe'li futbolcular işi ciddiye alırlarsa bu maçı rahat alırlar.Akılların Sevilla maçında olması ise bir puan kaybına yol açabilir.Temennimiz 2. seçenek:p

goosfraba
12.Şubat.2008, 13:22
http://img507.imageshack.us/img507/6236/rizetk7.jpg

Maç hakkında ki yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz.

uAsamet91
12.Şubat.2008, 15:42
Rizespor deplasmanları fenere zor gelmiştir hep.Rize'de bi form yüksekligi başladı beşiktaş maçıyla .Bence o zeminde fenerden en az 1 puan alırlar.

Onurap
12.Şubat.2008, 17:33
Rize hep fenere ters gelen takım zöeellikle kendi sahasında fenerbahce kazanmaya daha yakın ama rize kazanır veya berabere kalırsa şaşırmam..

fmsmyrna
12.Şubat.2008, 17:48
Oftaş maçının yarısı oynarsak yeter kazanacağımızı düşünüyorum Rize berabere kalır yada yenerse şaşarım

RoNNiE91
12.Şubat.2008, 18:08
Şükrü'deki maç 1-1 bitmişti.Herkes maça banko gözüyle bakmasına rağmen.Bu maçında zorlu geçeceği görüşündeyim.Beraberlik yada Fenerbahçe diyorum.

scar face
12.Şubat.2008, 18:09
Zor mac olur ama kazanırız diye düşünüyorum

El Comandante
12.Şubat.2008, 21:59
Fenerbahce bu macta 3ten asagi atmaz,bol gollü bir galibiyet alir Rize´ye karsi.

Mr.CordiaL
13.Şubat.2008, 00:29
Kazanmamız gereken bir maç. Öyle de olacaktır...

nerazzuri
13.Şubat.2008, 07:32
Kafalar Sevilla maçında 1 puan alırsak iyidir :)

DisCo
13.Şubat.2008, 13:58
Rize için Beşiktaş'tan sonra Fenerbahçe gelir. Tabi şansının tutması anlamında. Rize galibiyeti veya beraberlikle bitebilir. Fenerbahçe, Sevilla maçını bu maçta yaşayacaktır. Buda kötü futbol ve puan kaybına yol açacaktır.

yunusgs
13.Şubat.2008, 18:21
Fenerbahçe iyi oynarsa ve gol atarsa Rize çabuk çözülüyor ama Beşiktaşın oynadığı gibi gol kaçırırlarsa Rize alır maçı.Bence beraberlik normal olur bu maçta.

Fernando Gago
13.Şubat.2008, 18:31
Genelde avrupa maçları öncesi ve sonrası puan kaybı yapıyoruz Rizenin genel durumu kötü olduğuu için bu maçı zorda olsa alırız

El Barto
13.Şubat.2008, 19:23
Rize Beşiktaş'a yaptıgı süprizi Fenerbahçe'ye yapamaz diye düşünüyorum. Fenerbahçe'yi Rize değil zorlarsa hava şartları zorlar. Yoksa kolay bir galibiyet olur.

a.arıcı-11
14.Şubat.2008, 14:25
bu maçın skorunu fenerbahcede yedeğe çekilecek yabancı tayin eder eğer maldonado-aurelio oftaş maçındaki gibi oynarlarsa rahat bi galibiyet olur ama maldonado yedeğe çekilir lugono ve selçuk oyuna dahil olursa işimiz biraz zorlaşır gibime geliyo ama hedefimize ulaşabilmek için bu maçları kazanmak zorundayız

KaF KeF
14.Şubat.2008, 17:18
F.Bahçe'nin muhtemel 11'i

Süper Lig'in 22. haftasında yarın deplasmanda Rizespor ile karşılaşacak olan özel uçakla Trabzon'a gitti. Sarı lacivertli kafile Trabzon'dan karayoluyla Rize'ye geçecek.
Teknik direktör Arthur Zico tarafından açıklanan 20 kişilik maç kafilesinde Gürhan, Can, Serdar, Deniz ve sakatlığı bulunan Semih dışındaki tüm oyuncular yer aldı. Sarı lacivertli takımda yeni transfer Maldonado 6+2 kuralı gereği yedek kulübesinde oturacak. Maldonado'nun yerine ise orta sahada Selçuk Şahin görev yapacak.
Fenerbahçe'nin Rizespor karşısına şu muhtemel 11'le çıkması bekleniyor: Volkan, Gökhan Gönül, Edu, Lugano, Roberto Carlos, Deivid, Selçuk, Aurelio, Uğur Boral, Alex ve Kezman.

TürkuAz
14.Şubat.2008, 17:21
Rize büyük takımlara, özellikle Beşiktaş'a ters gelmiştir. Fenerbahçe'de avrupa stresi var bence Fenerbahçe için işler sanıldığı kadar kolay olmayacak. Beraberlik olsun diyorum..

Varonil
14.Şubat.2008, 18:07
Erken bir gol bulursak rahat bir galibiyet alırız.Pek fazla zorlanacağımızı düşünmüyorum.

anil luque
14.Şubat.2008, 18:11
fenerbahçe puan kaybı yaşayabilir ve umarım öyle olur :) zemin ve hava şartları zorlu olacak..

a.arıcı-11
15.Şubat.2008, 16:21
çaykur rizespor 16.sırada yani düşme hattının içinde bulunduğu yerin vermiş olduğu zorunlulukla oansif bir futbol sergiliyecektir eee herkesinde bildiği gibi bu sezon fenerbahce kendisine karşı ofansif ve açık oynayan takımları hep altetti öyle olursa rahat kazanırız diyorum...

GeNç KaRTaL
15.Şubat.2008, 19:31
Bugün Fenerbahçe'nin en büyük rakibi zemin olacak.Rize'nin Fenerbahçe'yi durdurabilecek güçte olduğunu sanmıyorum.Zaten son haftalarda bayağı gol gördüler kalelerinde.Çok pozisyon veriyorlar.Fenerbahçe bu pozisyonları affetmez.Erken gelen gol farka götürür maçı.Kalite farkı Fenerbahçe'ye 3 puanı getirecektir.Dediğim gibi karşılarında ekstra bir performans gösteren bir Rize olmazsa ve zemin Fenerbahçe'nin oyununu etkilemezse kazanan taraf Fenerbahçe olur..

GodfatheR
15.Şubat.2008, 20:33
BugÜn Rahat KazanacaĞimizi DÜŞÜnÜyorum,formdayiz Rİze Siradan Bİ Takim Kazanmamamiz İÇİn HİÇ Bİr Neden Yok.

a.arıcı-11
15.Şubat.2008, 20:41
İşte Fenerbahçe'nin ilk 11'i

Turkcell Süper Lig’in 22. haftasına Galatasaray’ın 1 puan gerisinde ikinci giren Fenerbahçe, Çaykur Rizespor karşısında galibiyet paşinde.
Ligde 9 maçtır kaybetmeyen Sarı-Lacivertliler bir yandan yenilmezlik serisini sürdürmeyi hedeflerken, diğer yandan da zorlu Sevilla maçı öncesinde moral depolamak istiyor. Fenerbahçe'de sakatlığı bulunan Semih bu maçta takımındaki yerini alamazken, ilk maçında göz dolduran Maldonado da yedek soyundu.

Saat 20.00'da başlayacak olan ve Lig TV ekranlarından naklen ekranlara gelecek maçta, Zafer Önder İper düdük çalacak.

STAT: Rize Atatürk
HAKEMLER:Zafer Önder İpek, Erhan Sönmez, Muharrem Yılmaz

ÇAYKUR RİZE: Özden, Gökhan, Kürşat, Igor, Victoria, Fahri, Cumhur, Leandro, Mustafa, Altan, Riberio
TEKNİK DİREKTÖR: Erdoğan Arıca

FENERBAHÇE: Volkan, Gökhan Gönül, Edu, Lugano, Roberto Carlos, Deivid, Aurelio, Selçuk, Uğur Boral, Alex, Kezman
TEKNİK DİREKTÖR: Arthur Zico

Universal
15.Şubat.2008, 20:44
Maç başlamasına çeyrak saat kaldı. F.Bahçe'nin kazanacağını düşünüyorum. Rize taraftarı baya bir ateşli. Yasin'e sevgi gösterisinde bulundular. Çok güzel bir maç bekliyor bizi. Fenerbahçe bu maçı alıp maç fazlası ile lider olacaktır.

goosfraba
15.Şubat.2008, 21:28
Skor vb. içeren mesajlar silinir. Lütfen dolu dolu mesajlar atalım arkadaşlar.

goosfraba
15.Şubat.2008, 21:36
Kezman'ın attığı gol sonrası Alex'i ve Kezman'ı böyle görmek çok iyi oldu. Takım içinde gruplaşma var diyenlere, Kezman için bu grubun dışında kalıyor diyenlere güzel bir cevap oldu.

scar face
15.Şubat.2008, 21:40
Evet cok iyi bir cevap bu Kezman&Alex uyumu. bir an cok kötü seyler hissetmeye basladım ama goller ard arda geldi....

goosfraba
15.Şubat.2008, 21:41
Skor vb. içeren mesajlar silinir. Lütfen dolu dolu mesajlar atalım arkadaşlar.

Arkadaşlar üstte ki uyarıyı görmediniz sanırım. Ayrıca maçı anlatmayın burada. Taraftar sitelerinde bol bol dakikası dakikasına anlatabilirsiniz.

GeNç KaRTaL
15.Şubat.2008, 21:46
Fenerbahçe'nin golleri arka arkaya bulması çok kötü oldu.Rize için acayip moral bozucu bir durum.Rize dayanabilseydi biraz daha gol yemeden puan/puanlar alabilirdi.Futbol bu.Sürprizlere açık bir oyun ama Fenerbahçe bu maçtan 3 puanı çıkartacaktır bundan sonra..

Aşk-ı Şehir
15.Şubat.2008, 21:47
Fenerbahçe sonradan açıldı. Maç koptu artık.:) Ç.Rizespor bu ligden düşer.:)

fenerbahce_1907
15.Şubat.2008, 21:50
4-1 oldu.1-0 dan sonra çok iyi bir oyun sergileyerek ilk yarıda maçı bitirdik.2.yarı bu maç 6-7 olabilir.

BlackEagle19o3
15.Şubat.2008, 21:53
Şu ligde 18.dk da gol atıp ilk yarıyı 4-1 gibi bir skorla geride bitirme başarısını gösteren başka bir kulüp var mıdır merak ediyorum.Rize kümeye!...

TR.CaPTaiN
15.Şubat.2008, 21:57
Alex'in Fenerbahçe için ne kadar önemli bir oyuncu olduğunu gösteren bir maç daha. 3 asist ile oynuyor Alex. Batman artık toparlandı her hafta artan bir performansı var ve daha da önemlisi artık kendine güvenen bir Batman var. Fenerbahçe'de gidecek diye adı çıkan coşuyor :p Rizespor'u da maça çıkarken kullandıkları pankart nedeniyle tebrik ediyorum.

GeNç KaRTaL
15.Şubat.2008, 21:58
Skor 4-1 ve bunun sebebi çok açıktırki aradaki kalite farkı.Gollerin arka arkaya gelmesinide unutmamak lazım.Gerçi bunun olmasıda Rize'nin kalitesini gösterir.Fenerbahçe'nin 2.yarı fazla kasacağını düşünmüyorum.Çünkü Sevilla maçı var haftaya.Şimdiden tebrikler Fenerbahçe..

Şu takıma bi biz gol atamıyoruz.Acayip kıl oluyorum bu duruma..

Varonil
Çok güzel bir oyunla farklı bitirdik ilk yarıyı.Kezman,Alex'in pefrormansları harika.. İkinci yarı maç 6-7 olabilir.

mert_fox
Gol 17.Dakikada Fahri orta sahadan kaptığı topla ilerleyip daha sonra Fenerbahçe savunmasının arkasına sarkan Altan'a güzel bir pas attı. Bir anda kaleci ile karşı karşıya kalan Altan Volkan'ı da çalımlayıp topu ağlara gönderdi.
-----------------------------------------------------------------------------

Gol 30.Dakikada Alex'in sağ kanattan kullandığı köşe atışına Çaykur Rizespor ceza sahası içinde bomboş durumda bulunan Deivid kafayı vurdu, ve top ağlarla buluştu.

----------------------------------------------------------------------------

Gol 33.Dakikada Alex'in Çaykur Rizespor ceza sahasının arkasına attığı pasta Kezman topla buluştu. Kaleci ile karşı karşı karşıya kalan golcü futbolcu topu ağlara gönderdi.

--------------------------------------------------------------------------

Gol 44.Dakikada Fenerbahçe çok organize geldi. Deivid sağ kanattan bindiren Gökhan Gönül'ü topla buluşturdu. Genç futbolcu bekletmeden ortasını Rize ceza sahasına doğru yaptı. İçeeride iyi yer tutan Kezman topu ağlara gönderdi.

---------------------------------------------------------------------------

Gol 45.Dakikada Alex'in sol kanattan kullandığı serbest atışda Selçuk kale önünde topa vurdu ve meşin yuvarlak ağlarla buluştu.

İlk yarı bitti.
--------------------------------------------------------------------------

Fenerbahçe inanılmaz bir performans sergiledi bence.1-0 yenilirken soyunma odasına 4-1 galip girdi.Takdir ediyorum Fenerbahçe yi. =)

Sekopej
15.Şubat.2008, 22:00
İlk golü yiyene kadar pek birşey oynadığımız söylenemez, golü yedikten sonra baskıyı arttırdık ve bunun da sonucunu aldık. 2-1 olduktan sonra yine oyunda pek varlık gösteremesek de güzel gelişen organize atak sonrasında Kezman'ın golüyle 3-1 öne geçtik. 4. gol için diyeceğim şey ise, Alex bunu hep yapıyor.

İlk yarıdan aklımda kalanlar, Carlos'un çektiği mükemmel şut (nasıl vurdun be diyecekken top direğe çarptı) ve gollerden sonra oyuncuların sevinçleri. Alex ile Kezmanı öyle görmek beni mutlu etti, aralarında sorun var diyenlere inat, sorun olmadığını gösterdiler. Samimi olduklarına inanıyorum çünkü içten gelmedikten sonra öyle hareketlerde bulunamaz insan.

Rize zaten çok kolay gol yiyen bir takım, ilk yarıda en kötü Deivid diyebilirim ama o da muhteşem bir kafa golüyle bizi rahatlatan oyuncuydu.

Bu taktikle, Aurelio'nun daha ileride olması ve Uğur'un da zaman zaman içeriye, forvete doğru girmesi ileride top tutulmasını sağlıyor ve Fenerbahçe daha iyi oynuyor gözüküyor. Lugano'yu pek göremedim, zaten golde de yerinde değildi.:p

Rize bu şekilde devam ederse işleri çok zor, Fenerbahçe'nin ikinci devre işi sıkacağını sanmıyorum, 4-1 belki 4-2 bitebilir maç.

TürkuAz
15.Şubat.2008, 22:01
Kezman döndü. Fener açıldı. Maç böyle gitmez, fazlası olur..

Tebrikler ..

EreN
15.Şubat.2008, 22:01
8.0.2 topiğindeki yazımı aynen kopyalıyorum

Arkadaşlar şimdi deivid ve ALEX duymuş olacak ki eleştirilerinizi şu an ki rize maçında yaptıklarını görelim ;
Alex ilk gol asist >
Deivid kafasıyla mükkemmel bir vuruş ile ters köşeye topu gönderdi ve GOL.
Alex ikinci golde milimetrik bir pas attı hemde tam orta sahanın orta noktasından.
Alex üçüncü golde gökhan gönül'e çıkardığı topa dikkat edelim.
Lütfen bu pozisyonları iyice inceleyin.
Cengiz abi ne kadarda güzel yapmış puanlamaları şu an maçı izlerken anlıyorum!
Öyle normal paslarda değil hani alex'inkiler dikkatinizi çekerim kesinlikle izleyin!
Ayrıca Carlos'un fizik kurallarına aykırı şutuda güzeldi direkten döndü , keşke gol olsaydı!

anil luque
15.Şubat.2008, 22:03
rize'nin defansı içler acısı bir vaziyette derby'den bile beter bir haldeler ve böyle giderse kasımpasa son haftalara yalnız gırmeyecek..

Emurafu
15.Şubat.2008, 22:07
Rize aynı savunma hatalarına devam ediyor..Rize bence bu ligi haketmiyor..Hersene küme düsme potasında oluyor.Kezman rize'nin etkisiz savunması karsısında çok iyi oynuyor..Yanlız sevilla maçında semih oynamalı..Zico umarım bu hataya düsmez..Alex'in asistleride devam ediyor...

Galatasaray,Fenerbahce sürekli fark atıyor ligimiz tam hollanda ligine döndü...

Şimdiden tebrikler fenerbahce..

Aşk-ı Şehir
15.Şubat.2008, 22:14
Şu anda TFF 1.lig ekiplerinden çoğu Rizespor'dan iyi performans sergiler bundan eminim.

DisCo
15.Şubat.2008, 22:17
Maç öncesinde Rizespor'un Şampiyonlar Liginde Başarılar Dileriz pankartı güzeldi. Fenerbahçe etkisiz başladı. Alex'in dışarı giden bir topu ve Altan'ın Volkan'da kalan kafa şutu vardı.

Deivid aşırı top kaybı ve pas hatası yaptı. Zaten yenilen golde onun topu kaptırmasıyla başlayan atakla geldi. Roberto Carlos'un kaleciyi geçen Altan'a basmak yerine kaleye koşmasıda ilginçti.

Golden sonra Rize iyice geriye yaslandı. Roberto Carlos'un acayip falso alan ve direkten dönen şutu, Deivid'in vuruşu dönen topta dar açıdan Kezman'ın vuruşu golün habercisiydi.

Yenilen ilk golde tüm takım ofsayt taktiği mi yaptı kademeyi mi kaybettiler bilmiyorum ama İgor'un ofsaytı bozması üzerine gol geldi. Sonra bir havalı pas 2 oldu. Fenerbahçe bu şekilde atabileceklerinin farkına varınca bu tarz paslarla pozisyon aradı. Sonra Kezman ve yine duran topta Selçuk'la golleri buldu.

Rize aslında iyi başlamıştı. Ama savunma hataları maçı buraya getirdi. Selçuk'un golünde de Lugano'ya penaltı yapıldı. Gol olmasaydı hakem verecekmiydi merak ediyorum.

Umarım farkın açılmasıdan dolayı 2. yarı sıkıntılı bir maç izlemeyiz.

Fıratcan Alçınkaya
15.Şubat.2008, 22:22
yahu bu rizenin efeliği bi bize söküyor:n: FB tozunu attırıyor ligin...

DisCo
15.Şubat.2008, 22:32
yahu bu rizenin efeliği bi bize söküyor:n:

Goller arka arkaya gelirken tamda aklımdan bu geçiyordu. :D

19_SeRDiNÇ_05
15.Şubat.2008, 22:34
Fenerde Wederson giricek kimin çıkacağı malum :D

scar face
15.Şubat.2008, 22:52
:)Yalnız Kezman cıkınca Kazımı almasını beklerdim Kemali soktu oyuna

Wesley Sneijder
15.Şubat.2008, 23:03
Maç bitti. 4-2 takıma moral oldu Sevilla maçı için. Son 2 maçta 7 gol attık 3 gol yedik. İyi gidiyoruz.

Sekopej
15.Şubat.2008, 23:03
Beklediğim gibi ilk yarı farkı bulduktan sonra 2. yarı sıkıcı geçti. Adeta maçı bırakmıştı Fenerbahçe, 2 tane de önemli pozisyonda gol kaçırdık, Rize de risk aldı onlar da atabilirdi olmadı, sadece 1 tane attılar.

Bizimkilerin iyi oynaması için gol mü yemeleri gerekiyor. Gökhan'ı bugün beğenmedim, Deivid her zaman olduğu gibi, hiç sanmıyorum ama yedeğe çekileceği günü hasretle bekliyorum.:p

Kezman'a attığı goller moral oldu. Özgüveni yerine geldi, performansını arttıracak sürdürecektir. Volkan da uzun zaman sonra bana tutuk geldi, 2. golü yememeliydi.

Sonuçta zor geçmesi beklenen deplasmandan kolay bir galibiyet çıkardık. Şu takımı 90 dakika mücadele ederken ne zaman görebileceğiz acaba? Neden hemen skor avantajını yakalayınca üstüne yatmayı düşünüyorlar anlamıyorum?

Fernando Gago
15.Şubat.2008, 23:06
2.Yarı acaip sıkıcı bir maç oldu yav.4-1den sora da böle olması doğaldır çarşamba tarihi bir maç var.

Deivid Aurelio çok kötü oynuyorlar çarşamba böle olursa işimiz iş

DisCo
15.Şubat.2008, 23:14
Çaykur Rize iyi başladı ama sonu niye böyle geldi bilmiyorum. Ciddi birşey söylemek gerekirse mahalle takımını çıkarsanız Deivid o kafa golünü yine atardı ama en azından yanında biri onla beraber yükselirdi.

Futbolcular idmanlarda ne yapıyorlar bilmiyorum. Tekniğin çok iyi olmaz. Ama kötü koşamazsın yada kötü sıçrayamazsın. En azından bunlar ayda yılda 1 olur. Herşeyi söylüyoruz ama önce bu zihniyetin değişmesi lazım ki Türk futbolu hizaya girsin. Devlet dairesi zihniyeti var. İdmana gel git maça çık paranı al. Sabah 8, akşam 5 ve ay başı...

TR.CaPTaiN
15.Şubat.2008, 23:14
İyi hücum,kötü defans. Her ne kadar Fenerbahçe Şampiyonlar Liginde farklı oynasa da bugün defansta yapılan hatalar gözümü korkutuyor. Eğer Sevilla maçında böyle defans yapılırsa tur umutları İstanbul'da söner.

Universal
15.Şubat.2008, 23:24
Maç Öncesini izliyordum. Bir Rize takımının çalışanı(Antrenör, yönetici vs... tam olarak ne iş ile ilgilendiğini bilmiyorum) maç öncesi mikrofona şunları söyledi: "F.Bahçe'yi bu gün yeneceğiz. İnşallah F.Bahçe'ye ders veren bir oyun sergileyeceğiz."

Ç.Rizespor gibi bir kulübün F.Bahçe'ye ders verebilmesi için F.Bahçe'nin en iyi oyunundan daha iyi bir oyun oynaması gerekiyor. Böyle bir oyun oynamıyacakları şuanki lig durumda ortada. F.Bahçe'ye ders vermeyi kolay sanıyorlar, tesisleşemede, finansal durumda, kadro düzeyinde, taraftar sayısında Ç.Rize'den kat kat üstün olan bir takım için bu kadar kolay yorum yapılması beni çok üzüyor.

F.Bahçe bu gün Rİzespor'a ders verdi. 1-0 geriye düşseler bile, takım oyunu oynayarak 45 dk içinde maçı 4-1'e getirdiler. Maçı bitirdiler. İkinci yarı başladığında durum ortada idi. F.Bahçe maçı bırakacak. Rize'de artık çeviremiyeceğini bilmesine rağmen bir ümit ile oynayacaktı. Öyle oynadılar maç 4-2 bitti.

Bu deplasmandan galibiyet almamız güzel oldu. Rakiplerimizin üstünde stres yapabilir. F.Bahçe kazandı, ara açılmaması için bizimde kazanmamız gerekiyor diyerek. Bizde artık kaybetmelerini bekleyeceğiz.

Redrum
15.Şubat.2008, 23:31
beyler rizeye niye bu kadar yükleniyorsunuz onu anlamadım? Fenerbahçe değil mi en zengin kuluplerde 20 ksürüncü olan? olsun o kadar! fener değilmi dünya yıldızlarını takımında barındıran? e olsun o kadar fark! Fenerin oyuncusu değil mi kaka'dan bile iyi tekniğe sahip olan? e olsun o kadar fark! Bir aralar kafaya oynayan manisaya da 6 atılmıştır. Manisa kümeye!!! yok yok, bilmemkaçıncı lig takımı pendikspor feneri yine yendi. Fener Kümeye!!!! Beyler abartmayın. Futbl bu. Adamlar bu maçı yenilir, öbürünü alır. Bi şekilde ligde kalır. Akşam akşam sinirlerim bozuldu.

shamur1
15.Şubat.2008, 23:33
Golleri videolig'den izledim Ç.Rize çok basit goller yemiş. Savunma maçı vermiş gibi . Altan'ın gollerini izlerken keyf aldım. Ard arda gelen goller maçı koparmış zaten mahalle maçı gibi goller olmuş . Maçın genelini izlemediğim için pek yorum yapamıyacam ama Rize kötü gidiyor buna bi çağre bulmaları lazım.. Bursasporun defansı gibi bir defans lazım Rizeye , sert ve mücadeleci.

KaPaLı
15.Şubat.2008, 23:40
az önce mahmut uslu çok önemli şeyler söyledi hakem atamasıyla ilgili yarn herşey daha net belli olur...

fenerbahce_1907
15.Şubat.2008, 23:48
Bu iddia ortalığı karıştıracak!
Fenerbahçe As Başkanı Mahmut Uslu, Galatasaray yönetimi yedek listesinde adı bulunan Tunca Haznedaroğlu'nun maç öncesinde Rizespor başkanı Abdulkadir Çakır'ı arayarak, Fenerbahçe'nin hakem atamasında etkili olduğu haberini verdiğini söyledi. Uslu çok çirkin bir olay olarak değerlendirdiği bu gelişme ile ilgili, Galatasaraylı yönetici Tunca Haznedaroğlu'na sert yanıt verdi.

Uslu sözlerini şöyle sürdürdü: "Galatasaray yönetimi yedek listesinde yer alan Tunca Haznedaroğlu maç başlamadan iki saat önce, Rizespor Başkanı Abdulkadir Çakır'a Fenerbahçe'nin hakem atamalarında müdahalesi olduğunu söylemiş. Bu tür konuşmalar artık bitmeliki Türk Futbolu bir yerlere gelsin. Bunlar çok çirkin iddialar, biz böyle birşeyi kabullenemiyoruz, bu nedenle böyle bir açıklama yapıyoruz. Yarın da Özhan Canaydın ile görüşeceğiz ve gerekenin yapmasını isteyeceğiz."

DisCo
15.Şubat.2008, 23:52
beyler rizeye niye bu kadar yükleniyorsunuz onu anlamadım? Fenerbahçe değil mi en zengin kuluplerde 20 ksürüncü olan? olsun o kadar! fener değilmi dünya yıldızlarını takımında barındıran? e olsun o kadar fark! Fenerin oyuncusu değil mi kaka'dan bile iyi tekniğe sahip olan? e olsun o kadar fark! Bir aralar kafaya oynayan manisaya da 6 atılmıştır. Manisa kümeye!!! yok yok, bilmemkaçıncı lig takımı pendikspor feneri yine yendi. Fener Kümeye!!!! Beyler abartmayın. Futbl bu. Adamlar bu maçı yenilir, öbürünü alır. Bi şekilde ligde kalır. Akşam akşam sinirlerim bozuldu.

Herşeyin bir adabı vardır diye düşünüyorum. Tabi yenilmeninde. Beşiktaş, Liverpool'da acı bir yenilgi aldı. Benim üzülmemin sebebi skor değil oynadığı oyundu. Daha da örnekleyebiliriz. Fener büyük takım zaten fark ortada biz bütün maçları bırakıyoruz mu diyecekler.

Deivid kafayı vuruyor. Ofsayt taktiği yaptılarsa bundan İgor'un haberi yok mu? Ofsayt taktiği yapmıyorlarsa o kadar Fenerli oyuncu niye orda boştaydı. Topu ortalarlar yükselirsin vuramazsın arkadan tamamlarlar anlarım. Ama bu şekilde değil.

BeeTLeJuiCe
16.Şubat.2008, 01:32
Yahu bu Deivid gol atsa da, Avrupa'da maç kazandırsada sevmiyorum adamı. İyide oynamıyor bence. Bence takımın zayıf halkası. Rakip takım Deivid'in üstüne oynasa sağ kanadı otoban yapar. Deivid'e şans verildiği kadar Kazım'a şans verilse keşke.

Medyada yer alan haberler ne kadar doğru bilinmez, Kazım yeteri kadar oynayamadığı için gitmek istiyor. Gitmek istemese bile bize genç yetenek, süper yetenek diye vaad edilen oyuncuyu izemek istiyorum. Takıma uyum sürecini 1 senede atlatıp, hala abzurt hata yapan, artık şeytan tüyümü diyim ne diyim en umulmadık, en kötü oynadığı anlarda güzel goller atan Deivid'i izlemek istemiyorum.

nerazzuri
16.Şubat.2008, 02:40
Kezman ; 5 Maç 10 gol :) Ben her hafta atamasında gitsin dedikce adam atıyorda atıyor :)

eXcitinG
16.Şubat.2008, 10:21
Fenerbahçenin herşeyi aLex. Takım tamamen onun üstüne kuruLu. O oynayınca takımda oynuyor, o yokken hiç bir şey oLmuyor. Rize zaten kapasitesi beLLi bir takım. İkinci Ligi biLe haketmeyen bir takım hüviyetinde. Fenerbahçe çok formda ama asıL maçLar bundan sonra başLıyor. Şimdiye kadar oLan maçLarda dişine göre rakip buLamadı ama bundan sonra ki haftaLarda da aynı formLarını korurLarsa sonuna kadar giderLer diye düşünüyorum.

ordulu5252
16.Şubat.2008, 10:50
MAÇTAN FOTOLAR

http://www.sporx.com/images/galeri/29/5266/O_edfc9016676c6b31e6d6665593cdf59d.jpg (javascript:ss.hotlink())

http://www.sporx.com/images/galeri/29/5266/O_ba9f15cfaeb8338641ab41033a940a58.jpg (javascript:ss.hotlink())

http://www.sporx.com/images/galeri/29/5266/O_ce98df237764cfd6157985d2b00f10d7.jpg (javascript:ss.hotlink())

http://www.sporx.com/images/galeri/29/5266/O_61925035b70d529eed779ed4bb561937.jpg (javascript:ss.hotlink())

http://www.sporx.com/images/galeri/29/5266/O_35de3ada8bff1f8e8e40347c13678e7e.jpg (javascript:ss.hotlink())

http://www.sporx.com/images/galeri/29/5266/O_3a0f5746d0c89a7e7391498b34a23c4d.jpg (javascript:ss.hotlink())

http://www.sporx.com/images/galeri/29/5266/O_ba9e8f90820239171fe2e8e132d4f4b5.jpg (javascript:wopen3('/rGalerisi/bImage.php?a=29&b=5266&jsessionId=8e8046fa35734bf42470dbde29bf02af&img=ba9e8f90820239171fe2e8e132d4f4b5&sira=9&total=11&',450,500,'bigimage'))

http://www.sporx.com/images/galeri/29/5266/O_01e7660eb5e526a609332586e7ddbfe5.jpg (javascript:wopen3('/rGalerisi/bImage.php?a=29&b=5266&jsessionId=8e8046fa35734bf42470dbde29bf02af&img=ba9e8f90820239171fe2e8e132d4f4b5&sira=11&total=11&',450,500,'bigimage'))

mert_fox
16.Şubat.2008, 11:29
Tebrik ediyorum Fenerbahçe yi çok güzel bir maç çıkardı.Kezman bu haftalarda formunda.Alex de iyi oynadı ve maçı kazanmayı bildiler.

ordulu5252
16.Şubat.2008, 11:45
Fenerbahçe büyük takımlığını birkez daha gösterdi ilk golü yemesine karşın strese girmedi normal topunu oynadı ve maçı rahat bir biçimde aldı....

TR.CaPTaiN
16.Şubat.2008, 13:25
Yahu bu Deivid gol atsa da, Avrupa'da maç kazandırsada sevmiyorum adamı. İyide oynamıyor bence. Bence takımın zayıf halkası. Rakip takım Deivid'in üstüne oynasa sağ kanadı otoban yapar. Deivid'e şans verildiği kadar Kazım'a şans verilse keşke.

Gökhan Gönül hızıyla Deivid'in açığını kapatıyor, en azından kapatmaya çalışıyor ama Gökhan da insan sonuçta. Deivid zaman zaman içe kayıyor böylece Gökhan Gönül'e 70-80 metrelik alan kalıyor ve bu alanı savunması bekleniyor. O da elinden geldiği kadar savunuyor. Bu açıdan Gökhan Gönül yılın en iyi transferi. Sorun şurda; bizim gördüğümüzü Zico nasıl göremez ? Önümüzde Sevilla maçı var rakibin kanatları çok güçlü. Gökhan tek başına ne kadar savunabilir göreceğiz.

Emurafu
16.Şubat.2008, 13:44
Fenerbahce'yi tebrik ederim...Rizeye'de güle güle diyorum:)

Arkadaslar Zico umarım Semih-Kezman hatasına düsmez..Sevilla maçında Semih oynamalı..Üstelik Deivid yedek Önder-Gökhan oynamalı bu benim düsüncem..Sevilla'nın kozu Capel ve Alvez..Suanda bende capel hayranlıgı basladı..Kesinlikle önlem alınması lazım..

Rize maçı hakkında konusmadım..Rize bildigimiz gibi..Savunması neden bu kadar kötü anlam veremiyorum..

asatilla
16.Şubat.2008, 14:23
Bence:iyi oynadık ve kazandık.Özellikle roberto carlos'un direkten dönen şutu muhteşemdi.Fenerbahçe'ye başarılar diliyorum.

GodfatheR
16.Şubat.2008, 15:00
Deıvıd çok kötüydü attığı golde de önce vuramadı sonra omuzuna vurup gol attı Sevilla maçında Deıvıd orda oynarsa tur hayal olur.

Kezman çok formda ama bence ilk maçta Semih oynamalı iyi bir skor yakalarsak evimizde deplasmanda Kezman oynatılabilir.

scar face
16.Şubat.2008, 15:10
Sevilla macında cok cok dikkatli olmamız gerekiyor.D.Capel diye bir oyuncu var ucuyor resmen cok iyi top sürüyor cok tempolu teknik bir oyuncu.Mutlaka Deivid'in Gokhan'a yardım etmesi gerekiyor.Rize'nin 2.golüne bakın Gokhan'ın onu 40 metre bos öyle olursa cok cok zorlanırız Umarım Zico bunu fark eder...Rize komik goller yiyor gercekten yazık olur onlar için böyle giderlerse cok cok zor işleri..

TeNaciOUS MidFieLdeR
16.Şubat.2008, 16:28
Arkadaslar Zico nun taktigi cok acik. 4-1-3-1-1 oynatiyor. Deivid sag ic ortasaha yani. Onder oynarsa klasik 4-4-2 ye donmek durumunda ki bunu yapacagini zannetmiyorum. Olsa olsa Onder i sag bek oynatir ve orta 3 luyu Deivid siz olusturur ki bu sefer de ofansta zorluk cekeriz. Zico herseyi dusunmustur iciniz rahat olsun, benim guvenim sonsuz. Ligde ve Avrupa da ayni dizilisi kullanmasini da yadirgamiyorum. Bunun amaci aciktir ki sablonu takima iyi bi sekilde benimsettirip zorlu maclarda basariyi yakalamak. Simdi takim cok daha uyumlu. Buyuk maclarda da sag ve sol beklerin ligimizdeki gibi daha hucumcu ve maceraci olacaklarini zannetmiyorum, o yuzden ozellikle ligde yedigimiz basit gollere aldanmayin. Oyunu riske etmedigimiz surece zaten ileri elemenlarimiz golu bulacaktir Sevilla macinda.

LaigLeNoiR
16.Şubat.2008, 16:42
Atatürk Stadı'nda büyük hasar

Turkcell Süper Lig'de dün sahasında Fenerbahçe'ye 4-2 yenilen Çaykur Rizespor'da, basın sözcüsü Aykut Ferah, belirli bölümlerinde iyi oynadıkları maçı kendilerinden daha iyi olan rakiplerinin kazandığını söyledi. Ferah, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Fenerbahçe'ye yenildikleri için üzgün olduklarını ifade ederek, ''Ancak Fenerbahçe'nin gücü ortada. Oldukça formda bir dönem geçiriyorlar. Yine de maçın belirli bölümlerini iyi oynadık. Ancak daha iyi olan Fenerbahçe maçı kazandı'' dedi.
Maçın başında ve ikinci yarısında Çaykur Rizespor'un ortaya koyduğu oyunun umut verici olduğunu ifade eden Ferah, şöyle devam etti: ''Bu dönemlerde istekli, hırslı ve mücadeleci bir oyun sahaya yansıttık. Bu da bize gelecek haftalar için umut verdi. Ligin ikinci yarısında şu ana kadar yaptığımız maçlarda genelde güçlü rakiplerle karşılaştık. Zor bir dönemi geride bıraktığımızı düşünüyorum. Bu nedenle bizim için lig yeni başlıyor. Bundan sonraki haftalarda başarılı sonuçlar alarak yeni bir başlangıç yapmak istiyoruz.''
Ferah, maçta Çaykur Rizespor ile Fenerbahçe arasında yaşanan olaylardan dolayı üzgün olduklarını dile getirerek, ''Ancak özellikle sahaya bir taraftarın girmesi bizi zor durumda bıraktı. Sanıyorum ceza almamız gündeme gelecek'' dedi. Çaykur Rizesporlu bazı oyuncularla taraftarlar arasında kısa bir tartışma yaşandığını kaydeden Ferah, ''Maçın atmosferinde böyle bir şey gelişti. Bu tür durumlar olabilir. Bununla ilgili herhangi bir ceza vermeyi düşünmüyoruz'' diye konuştu.
Ferah, Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Mahmut Uslu'nun dün akşam maçtan sonra (Galatasaray Kulübü Yedek Yöneticisi Tunca Haznedaroğlu, Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Abdulkadir Çakır'ı telefonla aradı. Konu maçın hakeminin atanmasında Fenerbahçe'nin yönlendirme yaptığı iddiasıydı) biçimindeki açıklamasıyla ilgili olarak da, ''Böyle bir olay yaşandı, ancak bu tür olaylarda bir girişimde bulunabilmek için bunun ispatlanması gerekir. Çaykur Rizespor olarak bu tür oyunlara gelmeyeceğiz'' dedi.
-15 BİN YTL'LİK HASAR-
Bu arada Çaykur Rizespor-Fenerbahçe maçının son anlarında kale arkasında bulunan bazı Çaykur Rizespor taraftarlarının 800 civarında koltuğu kırdığı tespit edildi. Koltuklardan doğan maddi hasarında yaklaşık 15 bin YTL olduğu öğrenildi.

16.02.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA

fmsmyrna
16.Şubat.2008, 19:14
Hem Kezman sakatlığını atlattı hemde oyun stilini değiştirdi biraz bu sayede başarıyı yakaladı.Kendine güveni de geldi

goosfraba
16.Şubat.2008, 19:30
Fenerbahce'yi tebrik ederim...Rizeye'de güle güle diyorum:)

Arkadaslar Zico umarım Semih-Kezman hatasına düsmez..Sevilla maçında Semih oynamalı..Üstelik Deivid yedek Önder-Gökhan oynamalı bu benim düsüncem..Sevilla'nın kozu Capel ve Alvez..Suanda bende capel hayranlıgı basladı..Kesinlikle önlem alınması lazım..

Rize maçı hakkında konusmadım..Rize bildigimiz gibi..Savunması neden bu kadar kötü anlam veremiyorum..

Emrah: Sevilla maçında Semih sakatlıktan yeni çıkmış olacak. Malum yine sakatlandı. O yüzden Zico riske etmeyecektir. Semih'in sakatlığı gerçek olduğu gibi Kezman'ın performansının arttığı da bir gerçek. Zico bunu göz önünde bulundurmalı.

Hayrettin abi, aslında bütün oyunu Alex'in üzerine kurmak bir yandan da dezavantaj. Bence Alex'in yerine, Alex gibi bir forvet arkası bulmak lazım ama zor olacak biraz. Alex'in sanıyorum seneye sözleşmesi bitiyor. Ya elde kalacak yada başka bir takıma free gidecek. Elde kalırsa performansının düşeceği kanısındayım, yaşı sınıra dayandı zaten, neyse Başkan'ın bir planı vardır elbet.

Maça gelince güzel bir karşılaşma oldu bana göre.Gollerin ardarda gelmesi iyi oldu, zaten o goller sonrası Rize çöküşe geçti. Haftaya Kadıköy'deyiz. Ordan da 3 puanı alacağımızı umuyorum.

Emurafu
17.Şubat.2008, 23:30
Yardımcı hakem maçta oynayın diyor.Cumhur'da oynuyor o anı izledinizmi.
Şimdi Trt1 de izledim koptum:n:n:

GeNç KaRTaL
17.Şubat.2008, 23:40
Fenerbahçe'nin bir golündede bir top daha vardı ceza sahasında o da ilginçti.Bu arada R.Carlos müthiş çakmış valla.Bir çok kişi gibi mest oldum.

nerazzuri
18.Şubat.2008, 01:56
Yardımcı hakem maçta oynayın diyor.Cumhur'da oynuyor o anı izledinizmi.
Şimdi Trt1 de izledim koptum:n:n:
Yerlere yattım gülmekten :n: Gerçekten güzel bi tepkiydi :p :zuhaha