PDA

View Full Version : TSL 22. Hafta | Beşiktaş - Ankaraspor

Bordo61Mavi
12.Şubat.2007, 01:22
BJK alir gibi, bundan sonra cok az hata yapcaklar.

BlackEagle19o3
13.Şubat.2007, 00:12
Bu maçta Tello'nun eksikliğini hissetmeyiz umarım.Ertuğrul Hoca tekrar 3 forvete dönüp,Tello'nun yerinde de Serdar Özkan'ı oynatcaktır tahminen.Aydın ve Rico da diğer alternatifler.Cisse'nin iyileşmiş olması çok sevindirici:)Serdar Kurtuluş da şu sağ beke dönse de kurtulsak Ali'den;)Solda İbo'ya muhtaçız zaten.Defansın ortasında işler karışık.Ben Schildenfeld-Toraman ikilisini tercih eder diye düşünüyorum defansın ortasında...

Ne pahasına olursa olsun bu maçı kazanmalıyız.Gs maçına kadar kayıp yok!

GeNç KaRTaL
16.Şubat.2007, 22:01
Bobo'yu satarsak sezon sonu De Nigris düşünelebilinir.

goosfraba
12.Şubat.2008, 13:24
http://img507.imageshack.us/img507/8644/bjkog4.jpg

Maç hakkında ki yorumlarınızı buradan yapabilirsiniz.

uAsamet91
12.Şubat.2008, 15:45
Bekiştaş Kayserispor maçında kötü bir futbol sergilemişti.Ankaraspor ise 2.dönemde yükselen bir grafik çizdi.Bu maç bol mücadeleli geçer tahminim beraberlik kazanan olursa beşiktaş kazanır

travis1903
12.Şubat.2008, 16:46
şöyle rahat rahat fark atalım, bi gözdagı verelim rakiplerimize diyecem fakat olmaz,beceremez bizimkiler. 2-1 kazanırız

:0:

anilton
12.Şubat.2008, 17:29
Kendi seyircimiz önünde oynayacağız,bundan sonra kolay kolay puan vereceğimizi zannetmiyorum İnönü'de.Kesinlikle üç puanı alırız...

Onurap
12.Şubat.2008, 17:31
Beşiktaş rahat kazanır ankara ilk golü atabilir ama maç 3-1 biter sokor tahjminim.

anil luque
12.Şubat.2008, 17:51
eğer ilk golü ankara atarsa diğer maçlarda olduğu gibi kolayca çevirebileceğimizi zannetmiyorum ankara kadrosunu güçlendirdi ve ikinci yarıda iyi mücadele ediyorlar hem artık bu takımın taraftara sıkıntı yasatmaya hakkı yok hele kayserı'dekı faciadan sonra.. güzel oyunla 3 puan bizim olacaktır.

RoNNiE91
12.Şubat.2008, 18:11
Klasik bir İnönü maçı daha.Geriye düşsek bile çevirebileceğimizi düşünüyorum.Kayseri maçından alınan neticeyi de bu maçla affettiririz.

GeNç KaRTaL
12.Şubat.2008, 21:45
Gs maçına kadar kayıp yok.Bu maç iyi bir performansla maçı kazanacağımızı düşünüyorum.Hatta golde yemeyeceğiz diye içime doğuyor.Şöyle güzel oyun,bol gollü bir galibiyet ile biz buradayız dememiz lazım.İnşallah dediğim olur.

Cisse'nin dönmesi ve savunma elemanlarımızın hepsinin oynayacak durumda olması iyi.İnşallah Bobo'da oynayabilir.Kayseri maçının telafisi için bu maçta ekstra performans bekliyorum.Artı kendi evimizde olmamızda büyük avantaj.Kendi evimizde daha iyi baskı kurabiliyoruz..

Nedvedmania
12.Şubat.2008, 21:50
Ankaraspor son günlerdeki çıkışını korumaya çalışıcaktır ve beşiktaşı biraz zorlar ama sonra beşiktaş 1 gol bulursa fark olabilir :)

Beraberlik diyorum

semih5
12.Şubat.2008, 21:51
besiktasimiz bu hafta kendi sahasindaki avantajiyla maci farkli alir..

Emurafu
12.Şubat.2008, 21:54
Ankaraspor iyi oyunculardan kurulu..Fizikmende iyiler..Beşiktas ilk golü yerse çeviremez..Nigris,Neca,Ediz,Emre Aşık formdalar:)....Valla çok zor bir maç...Beşiktaş 2-0 öne geçer Ankarasporda 1 gol atar maç 2-1 biter:D

SaRPeR1903
12.Şubat.2008, 22:00
Yine bir Bjk golünü çekeceğim gibime geliyor :)
Beşiktaş zorlansada kazanır.

Mr.CordiaL
13.Şubat.2008, 00:32
BJK maçı zorlanmdan kazanacaktır .

eXcitinG
13.Şubat.2008, 10:49
Hafta içinde yönetimden fırçayı yiyen teknik heyet ve futboLcuLar bu maçta daha ciddi oLacaktır. Beşiktaş kazanıcaktır ama nasıL şartLarda kazanır orası meçhuL.

DisCo
13.Şubat.2008, 13:54
Beşiktaş İnönü'de iyi oynuyor. Geriye düştüğü maçlarıda çeviriyor. Ancak biliyorsunuz yarış öyle bir şekilde gidiyor ki kaybeden belki şampiyonluk şansını yitirmiyor ancak geride kalıyor. Beşiktaş bir kere bunu yaşadı ve bunun baskısı maçı daha da zorlaştıracaktır.

yunusgs
13.Şubat.2008, 18:23
Zorlu bir maç ama Beşiktaş Ankaraspor maçlarını genelde kazanıyor bu seferde öyle olacaktır kendi seyircisi önünde 2-0 ya da 2-1 alır Beşiktaş.

Fernando Gago
13.Şubat.2008, 18:32
Ankarasopor çıkışa geçti ama Beşiktaş kendi seyircisi önünde puan kaybı yapmaz hele Kayseri maçından sonra

El Barto
13.Şubat.2008, 19:07
Kayseri mağlubiyetinden sonra oldukça zor bir karşılaşma olacak Beeşiktaş açısından. Ancak ev sahibi olmanında avanyajıyla zorda olsa kazanacağız. Zaten bize rahat bir maç seyretmek haram. Alıştık artık... (::)

GeNç KaRTaL
16.Şubat.2008, 16:09
Beşiktaş-Ankara maçı tehlikede
İstanbul'daki kar yağışı bu akşam İnönü Stadı'nda oynanacak Beşiktaş-Ankaraspor maçını tehlikeyi sokuyor. Sabah başlayan ve hiç dinmeden devam eden kar yağışının İnönü Stadı'nın zeminini beyazlattığı öğrenildi. DHA'sına bilgiler veren Beşiktaş İnönü Stadı Müdürü Turgut Akman şu ana kadar hiç bir temizleme çalışmaları yapmadıklarını belirterek, "Şu anda İnönü Stadı beyaza büründü. Ancak yere basıldığı zaman yeşil zemin görünüyor. Çimin durumunu bozmamak için temizlik olayına henüz girmedik, çünkü zemin bozulursa 2 aydan önce düzelmiyor. Ancak kar yağışı bu şekilde devam ederse maç saati yaklaşınca ne olur bilemeyiz. Maçın oynanıp oynanmayacağına hakem Yunus Yıldırım, gözlemci Erdoğdu Diyadin ve temsilciler Mehmet İnce, Fırat Karaca'nn vereceği raporlar belli edecek.
16.02.2008

Kaynak : DHA

LaigLeNoiR
16.Şubat.2008, 16:11
Az önce LİGTV canlı bağlantı kurdu İnönü stadıyla ancak maçın oynanmasını engelleyecek bir kar olmadığı hatta sahanın temizlenmesine bile gerek olmadığı söylendi.

Temizleme çalışmaları da yokmuş zaten.Sahadaki kar'ın da maç saatine kadar eriyeceği söylendi.

Aykan19o3
16.Şubat.2008, 16:23
Bu maçı rahat alırız gibi geliyor. Hava şartlarının kötü olması bizim açımızdan kötü.

anil luque
16.Şubat.2008, 18:13
maçın ertelenmesi suan için söz konusu değil inşallah sabahtan beri durmadan yağan kar gibi bzde gol olup yağarız..

Emurafu
16.Şubat.2008, 19:19
Beşiktaş için bu maç zorlasdı..Suanda kar yagısı var..Çizgiler kömürle ciziliyor..Trbünlerde 1000 seyirci var yada yok..Maç ertelenmiyor.Bakalım neler olacak..

fenerbahce_1907
16.Şubat.2008, 19:51
BEŞİKTAŞ
Rüştü
İbrahimToraman
Gordon
Gökhan
İbrahim Üzülmez
Ali Tandoğan
Cisse
Aydın
Holosko
Delgado
Nobre

ANKARASPOR
Senecky
Murat Akyüz
Emre
Risp
Erhan
Özer
Hürriyet
Adem
Tita
Mehmet Yılmaz
De Nigris

GeNç KaRTaL
16.Şubat.2008, 19:59
İyi bir 11 çıkarmış bence Ertuğrul hoca.Bu 11 ile daha sağlam defans yaparız.Tabii kaptan yine saçma sapan bir hata yapmazsa..

Orta sahadada 2 farklı isim görüyoruz.Aydın ve Tandoğan.Tandoğan asıl mevkisine daha yakın bir yerde oynayacak.Bu performansını artırabilir.Aydın'ıda beğeniyorum ben.Bugün bulduğu şansı iyi değerlendirirse daha çok forma şansı bulabilir.Tello gelince yedeğe çekilmez.Bugün Holosko'da ileri 2lide oynayacak.Umarım oda iyi bir performans gösterip gol/goller bulur.

Başarılar Kartallara..

Emurafu
16.Şubat.2008, 20:01
Beşiktas gerçek savunması ile cıkmış maça.Sanırım artık savunma hattı bu olacak..Bobo'nun olmaması beşiktas için sans..Yoksa holosko kanatta olabilirdi..

DisCo
16.Şubat.2008, 20:12
Beşiktaş'ın yeni transferini izlemek değişik olacak umarım güzel maç olur. Başlamıştır maç gidip bakıyım.

goosfraba
16.Şubat.2008, 20:13
Arkadaşlar maç başladı ve şimdiden söyleyeyim. Atılan golleri, golleri atan oyuncuları, dakikasını burada belirtmeyelim. Yani kısacası burada maçı anlatmayalım. Mesajlarınız dolu dolu olsun.

GeNç KaRTaL
16.Şubat.2008, 20:21
Oley bee.Uzun süre sonra ilk golü biz attık.Hemde maçın başında.İnşallah devamı gelir bu gollerin.Ve rahat bir maç seyrederiz.

Bu arada golün oluşumundaki korneri kullanan isimin Aydın olması güzel.İnşallah bu maç iyi bir performans gösterir ve formayı kapar.

Birde saha kenarında Ertuğrul hocanın Holosko'nun bağcıklarını bağlaması güzel bir enstantaneydi..

Emurafu
16.Şubat.2008, 20:34
Beşiktas gol atarak büyük bir avantaj yakaladı..Kar yagısı arttı.Zemin iyice agırlasıyor..

PesimiSTyLa
16.Şubat.2008, 20:39
Oley bee.Uzun süre sonra ilk golü biz attık.Hemde maçın başında.İnşallah devamı gelir bu gollerin.Ve rahat bir maç seyrederiz.

Bu arada golün oluşumundaki korneri kullanan isimin Aydın olması güzel.İnşallah bu maç iyi bir performans gösterir ve formayı kapar.

Birde saha kenarında Ertuğrul hocanın Holosko'nun bağcıklarını bağlaması güzel bir enstantaneydi..

Bagcıkların baglanması bence pek iyi bi enstantene olmamış. Ertugrul hoca bu takımın patronu ve ögrencisinin önünde egilip bagcıklarını baglamak pek hoş olmamış. Ne kadar iyi niyetli de olsa yapmamalıydı bence.

BJK nin golü erken bulması onlar için avantaj. öne gecmeleri sonucunda rakibine fırsat vermeyip 3 puanı alacaktır.

El Barto
16.Şubat.2008, 20:40
Bagcıkların baglanması bence pek iyi bi enstantene olmamış. Ertugrul hoca bu takımın patronu ve ögrencisinin önünde egilip bagcıklarını baglamak pek hoş olmamış. Ne kadar iyi niyetli de olsa yapmamalıydı bence.

BJK nin golü erken bulması onlar için avantaj. öne gecmeleri sonucunda rakibine fırsat vermeyip 3 puanı alacaktır.

Yapma yahu....

Emurafu
16.Şubat.2008, 20:43
Top'u gören varmı acaba:D..Ben topu göremiyorum...

mert_fox
16.Şubat.2008, 20:44
Golun erken olması Beşiktaş ın lehine oldu.İlerleyen dakikalarda Beşiktaş ın daha gol atacağını düşünüyorum.Bence maç 2-0 yada 2-1 Beşiktaş ın galibiyetiyle bitebilir.

goosfraba
16.Şubat.2008, 20:47

Emre, Ertuğrul hocanın böyle bir davranışta bulunmasının sonucu, hem oyuncuları rahatlayacaktır. Hemde takım içerisinde moral ve motivasyon artacaktır. Yani yapılan şey yanlış bir davranış değildir. Takım ruhu bu tür küçük şeylerden doğar zaten.

Söylemesi ayıp bende futbolcuyum. Hocamın bana bu tür yaklaşımları maçtan önce her zaman kendime öz güvenimi sağlamış, moral ve motivasyonumun artmasını sağlamıştır. Kendimden yola çıkarak söyledim yukarıdakileri.

gerrrard
16.Şubat.2008, 20:54
Bende katılıyorum Ertuğrul hoca gerçektende cin gibi hoca. Çok akıllı. Bu arada saha zemini iyice ağırlaştı yağış arttı. Buda Beşiktaş'ın lehine. Şuan herşey Beşiktaş'ın lehine gidiyor. Artık bırakmaz Beşiktaş maçı

goosfraba
16.Şubat.2008, 21:03
Bende katılıyorum Ertuğrul hoca gerçektende cin gibi hoca. Çok akıllı. Bu arada saha zemini iyice ağırlaştı yağış arttı. Buda Beşiktaş'ın lehine. Şuan herşey Beşiktaş'ın lehine gidiyor. Artık bırakmaz Beşiktaş maçı

Öyle deme Gökay, bu tür saha ve hava şartları her türlü sonuca gebedir. Geçen her dakika Beşiktaş'ın lehine de olsa her türlü sonuç çıkabilir.

GeNç KaRTaL
16.Şubat.2008, 21:07
İlk yarıyı önde tamamladık.2.yarıda mutlaka gol/goller bulmamız lazım.Futbol sürprizlere açık bir oyun.Sonra yiyeceğimiz bir gol bize telafisi hiç kolay olmayan bir puan kaybı yaşatabilir.

İçime 2-0 yapacağımız sonrada Ankara'nın 2-1 yapacak diye doğuyor..

Bu arada Emre abi,katılmıyorum dediğine.Ertuğrul hocanın stili zaten senin dediğin tip değil.Futbolcularla arkadaş gibi ilişkisi olan bir hoca.He bu doğru mu yanlış mı tartışılabilinir ama Ertuğrul hocanın stili bu..Ve yaptığı harekette benim hoşuma gitti açıkcası..

deniz.91
16.Şubat.2008, 21:19
Bu maçın berabere bitmesini umuyorum

Aykan19o3
16.Şubat.2008, 21:33
Holosko attı 2-0 oldu :)

Soğuk hava şartlarına rağmen, soğuğa alışkın bir takıma karşın 2-0 öndeyiz ve çokta rahatız..

Hafta içi oyuncular iyi motive edilmiş sanırım :)

PesimiSTyLa
16.Şubat.2008, 21:40
Yapma yahu....

Emre, Ertuğrul hocanın böyle bir davranışta bulunmasının sonucu, hem oyuncuları rahatlayacaktır. Hemde takım içerisinde moral ve motivasyon artacaktır. Yani yapılan şey yanlış bir davranış değildir. Takım ruhu bu tür küçük şeylerden doğar zaten.

Söylemesi ayıp bende futbolcuyum. Hocamın bana bu tür yaklaşımları maçtan önce her zaman kendime öz güvenimi sağlamış, moral ve motivasyonumun artmasını sağlamıştır. Kendimden yola çıkarak söyledim yukarıdakileri.

Böyle gördük böyle gördük, biz Kalli den böyle gördük :n: Biri de bizim oyuncularınkini baglasın :D

GeNç KaRTaL
16.Şubat.2008, 21:41
Holosko'nun gol atmasına çok sevindim.Üstündeki baskıyı atacaktır inşallah bu golle.Şimdi 1 tane daha atarsak bu maçı garantiye almış oluruz.

Bu arada Nobre'nin yerine Rico paşa girdi.2 hafta önceki gibi 1 tane atabilir..

Taraftar yine dat diri dat dat marşını söylüyor.:icon_biggrin:

mert_fox
16.Şubat.2008, 21:50
Holosko'nun gol atmasına çok sevindim.Üstündeki baskıyı atacaktır inşallah bu golle.Şimdi 1 tane daha atarsak bu maçı garantiye almış oluruz.

Bu arada Nobre'nin yerine Rico paşa girdi.2 hafta önceki gibi 1 tane atabilir..

Taraftar yine dat diri dat dat marşını söylüyor.:icon_biggrin:

Bir Galatasaraylı olarak o dat diri dat dat marşına bayılıyorum.Beşiktaş seyircisinede. :D

fenerbahce_1907
16.Şubat.2008, 21:55
Beşiktas maçı boşladı galiba bir anda 2-2 oldu.İnsAllah böyle biter maç.Farkı iyice acarız Beşiktas'la.

PesimiSTyLa
16.Şubat.2008, 21:55
2*0 dan 2-2 oldu cok enteresan. 2-0 olunca herkes gibi bende bitti bu mac edim ama ankara pes etmedi. Bizim için de iyi oldu yemeseler bari :)

Emurafu
16.Şubat.2008, 21:56
Arkadaslar arka sayfada 19.sırada analizimi yazmısdım aynısı cıktı diyecektim malaesef tutmadı..İşler karısdı maçta.

El Comandante
16.Şubat.2008, 21:59
Besiktas biraz gevseyince golleri kalesinde gördü.Nigris farkini yine belli etti,büyük takim topcusu bu adam.Kendi takimimda görmek isterim.

Emurafu
16.Şubat.2008, 22:00
Ankaraspor golü attı geri yaslandı..Hatalarını agır ödediler..

PesimiSTyLa
16.Şubat.2008, 22:01
çok enteresan mac oluyo bjk yine öne gecti. gercekten üzel mac anlasılan. bizim için iyi olmadı :p

GeNç KaRTaL
16.Şubat.2008, 22:02
Derken Toraman sahneye çıkar ve tamam beyler bu kadar şaka yeter der..

Derin bir oh be çektim valla.

Aykan19o3
16.Şubat.2008, 22:02
Gene rahat bir maç izleyemedik. 2-0'ı koruyamadık fakat her zaman yaptığımız şeyi yapıp yılmadık durumu 3-2 yaptık.

Hava şartlarıda bizim oyunumuzu bozdu sanırım biraz. :S

Ve maç bitti 3-2 kazandık. İyi başladık, kötü devam ettik, güzel bitirdik :D

fenerbahce_1907
16.Şubat.2008, 22:03
Geçen seneki gibi son dklarda atmaya devam ediyor Beşiktas.3-2 bitti maç.Beşikas tecrübesiyle aldı bu maçı.

RoNNiE91
16.Şubat.2008, 22:06
Tebrikler Beşiktaş'ım.Zorda olsa aldık maçı.Bari puan farkı daha da açılmadı.Birde Rüştü'yü niye ıslıklıyorlar anlamadım.Ankaraspor'un 2. golünde Toraman Rüştü'nün dengesini bozdu.Rüştü'nün bir suçu yoktu.

Emurafu
16.Şubat.2008, 22:12
Cisse-Kaş degişikligini anlamadım...Nobre'yi disari al,sonra 2-2 olsun Batuhan'i oyuna al..Ertugrul hoca bu aralar çok hata yapıyor..Oyunu okuyamiyor

Nobre-Cisse cıkıyor.Rico,Kaş giriyor takımın direncini azalttı..Üstelik ohava agır zeminde Ricodan ne bekledi merak ediyorum neyse onu Beşiktaslı arkadaslar sorgulasın...Yine rahat bir maç olmadı:)

Tebrikler beşiktas:)

DisCo
16.Şubat.2008, 22:15
Seyirci Galatasaray'dan ne istiyordu anlamadım. Birde Rüştü'yü ıslıklıyorlar. Hadi 2. gol tamam ama 1. golde ne yapsın. 3-2 olunca utanmışlardır inşallah. Tepki koyacaksın yeri geldiğinde ama maç içinde değil neyse.

De Nigris'te bugün bayağı etkiliydi. Yokladı yokladı sonunda attı.

Son olarak Lig Tv 2010' kadar maçlar bizde diyeceğine bir çok hatasını düzeltsin. Maç boyunca topu gören cennete gidiyor. Beşiktaş kontraya çıkmış kamera oraya yetişmeden ben hala topu Beşiktaş cezasahası önlerinde sanıyorum. Biri çıkıp demez mi yahu televizyondan görünmüyor şu topu değiştirin diye.

Varonil
16.Şubat.2008, 22:16
Tebrikler Beşiktaş.

Ağır hava şartlarında,zorda olsa kalite farkıyla kazandılar.Holosko,Nobre yine formdaydı.Schildenfeld genel olarak iyiydi.
Ankaraspor iyi bir kadro kurmuş.Kaliteli isimler takımın rotasyonuna oturunca daha iyi olacaklardır.
Maçı seyrederken binbir çile oldu yahu.. O top neydi öyle.

anil luque
16.Şubat.2008, 22:22
maç sırasında topu sadece havadayken gördüm :D maça gelecek olursak..
ben takımımızda fark kavramı diye birşeyin kalmadıgını dusunuyorum 2-0 one gectıkten sonra yarım saat boyunca dolandı durdu sahada oyuncular.. arada bir manu macına bakıyordum adamlar arsenal gibi bir takıma gol olup yagdılar attıklarından da fazlasını kacırdılar.. gordon bana göre iyi oynadı hatası yok gibi birşey ilk topları kesmede çok iyi oyun kurma konusunda biraz sıkıntıları var onları da zemine vermek lazım sonuc olarak zor da olsa alınmıs bir 3 puan ve zirveyi takip..

Emurafu
16.Şubat.2008, 22:27
Ertugrul hoca baskanı bile strese soktu..Demirören gol olunca sevinçi görülmeye degerdi..Cıkarılması gereken çok ders var.

Fernando Gago
16.Şubat.2008, 22:30
Şans Melekleri yine Beşiktaşın yanındaydı ne diyelim Tebrikler

Golden sonra yıldırım demirörenin ardarda saydıdığı küfürleri Beşiktaş başkanına yakıştıramadım

Fıratcan Alçınkaya
16.Şubat.2008, 22:30
2-0 dan 2-2 oldu buz gibi oldum :zuhaha neyse İ.Toraman şansa pansa attı 1tane kazandık mutluyuz :)

LaigLeNoiR
16.Şubat.2008, 23:06
Yine başlamış " Beşiktaş baldan son dakika golüyle kazandı " muhabbetleri ne diyelim.

Biz kazanmaya devam edelim de siz de bu muhabbetlere devam edin :)

Maçtaki tek beğenmediğim yan maç içinde tribünlerin bir Beşiktaş oyuncusunu ıslıklamış olması.Bu Rüştü olur,Delgado olur,Zan olur hiç farketmez.Ne olursa olsun 90 dakika içerisinde taraftarlar kendi takımı oyuncusuna her zaman destek olmalı.Hiç bir zaman köstek olmamalı.

Emurafu
16.Şubat.2008, 23:06
şuan ntv de maça bakıyorum..Golden çok topu arıyorum:D..Birde beşiktaslı oyuncular beyaz forma ile cıkmış..Gözlerim bozuldu..

Murat ıslıklama olayında haklısın.Maç 2-0 iken baska tezaruhat 2-2 olunca baska tezaruhat oldu..

Ankara'nın 2. golü ofsayt'â benziyor..

Sağlam: "Sıkıntı yaşadık"
Turkcell Süper Lig'in 22. Hafta mücadelesinde, Beşiktaş, sahasında konuk ettiği Ankaraspor'u 3-2 mağlup etti.
Karşılaşmanın ardından konuşan Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, son dakikalara kadar çok rahat götürdükleri bir maçta sıkıntı yaşadıklarını belirtti.

Sağlam, "Belki de sezon boyunca taraftarlarımıza izlettiğimiz en rahat karşılaşmaydı ama son dakikalarda sıkıntılı bir dönem yaşadık" derken, yedikleri gollerde, bireysel hataların ön plana çıktığını ifade etti.

Yeni transfer Gordon'u değerlendiren Beşiktaş çalıştırıcısı, Gordon'un elinden geleni yapmaya çalıştığını ve uyumlu bir tablo çizdiğini belirtti.

16.02.2008

Kaynak : Sporx.com

Toraman'ın yine bir hatasından maç gidiyordu..Uzatmalarda gol atarak hem kendini hemde Beşiktası kurtardı..Toraman Milli takım için önemli biri iyi form tutması lazım yoksa milli takım zor onun için..Zaten belli kişiler garanti:)..(Milli takım için kaş,emre,toraman,yasin yarısır duruma geldiler)Gökhan zan umarım sakatlanmaz..Milli takımda bize çok lazım.

Ertugrul hoca bence sıkıntı yasattım diye söylese iyi olurdu..Oyunu okuyamadıgı için..Dirençli oyuncuları cıkardı ve takımının direncini kırdı..

Beşiktası tebrik ederim..Aslında o saha zeminine göre iyi maç oldu..Tabi bunda birseysel hatalar'ın etkiisi var:)

Şimdi herkez Galatasaray puan kaybetmesini bekliyor:)

Nedvedmania
16.Şubat.2008, 23:18
Ah be ucuz kurtuldunuz elimizden :p :D

De nigris takıma çok güzel katkı sağlamaya başladı.

GeNç KaRTaL
16.Şubat.2008, 23:19
Taraftarımızın halini bende hiç beğenmiyorum.Skor taraftarı değiliz diye kendimizle övünürüz ama bu yaptıkları bizim o savunduğumuz görüşe tamamen ters.Ben bunu bir anlık sinirle yaptıklarını düşünüyorum.Malum bu sezon hiç rahat maç seyredemedik.Hep stres hep stres..Bundan dolayı patladılar diye düşünüyorum.Ama bu mazeret olamaz.Beşiktaş taraftarı bu değil..Alen Markaryan'ın cezası bitsede artık böyle dengesizlikler olmasa..

El Barto
16.Şubat.2008, 23:20
Ligin sonuna kadar her maçı böyle "balımız" ile kazanırız umarım. Böyle biraz sıkıntılı olsada daha zevkli oluyor. ;)

Fernando Gago
16.Şubat.2008, 23:21
Ligin sonuna kadar her maçı böyle "balımız" ile kazanırız umarım. Böyle biraz sıkıntılı olsada daha zevkli oluyor. ;)

Çekirge 1 sıçrar 2 sıçrar 3te :D ...

Bugra19o3
16.Şubat.2008, 23:30
Tam Dedim Uzun Bir Aradan Sonra İlk Defa Geriye Düşmeden Gol Yemeden Maç Kazanacağız.....Yok Malesef....

GeNç KaRTaL
16.Şubat.2008, 23:35

Gerçekten böyle daha zevkli oluyor.:D Maç 2-0 iken rahatken pek bir tat alamadım.Ama 2-2'den 3-2 yapınca acayip sevindim.Bu takım beni mazoşist yaptı valla.:D

Ama rahat giden maçı zora sokmamız ilerisi için hiç iyi sinyaller vermiyor takımımız.Geliyoruz ama hiçte sağlam değil.İnşallah bu galibiyet bir serinin başlangıcı olur..

Bu arada Toraman'ın gol gerçekten şans golüydü.Öyle dengesizce vurdu ve savunmaya çarpıp gol oldu.Şükrediyorum Allah'a dualarımı kabul ettiği için.İnşallah bu gol şampiyonluğumuzda katkısı olur..

YusufT
16.Şubat.2008, 23:36
Gordon'un tuttugu adam 2 gol atip, 1 sutu direkten dönerse...BY: Ridvan Dilmen :D :D

Tebrikler Sanslada olsa Besiktas kazandi

Fıratcan Alçınkaya
16.Şubat.2008, 23:53
Aslında Gordon 80dk ye kadar şut çekemedi adamlar... Ama son 10dk birazda rahatlamanın verdiği sebepten o pozsiyonlar oldu... Tabi ama 80dk şu çektirmemek önemli değil önemli olan 2gol...

DeNiZ_1903
16.Şubat.2008, 23:58
Maç güzeldi ama yine rahat bir maç olmadı :D Gordon'u beğendim açıkçası ama 80. dkdan sonra defans gevşedi ve goller geldi , İbrahim Toraman'ın golünden sonra başkanın söylediği çirkin sözler gerçekten yakışmadı ama bazı arkadaşların da dediği gibi son anlarda kazanmak her ne kadar kötü olsada çok da zevkli tabii bunu her oyun yapmamak da önemli , şampiyonluk böyle kazanılmaz.. :)

Onurap
17.Şubat.2008, 00:17

BJK nin golü erken bulması onlar için avantaj. öne gecmeleri sonucunda rakibine fırsat vermeyip 3 puanı alacaktır.O kadar para veriler olacak o kadar :D.
Beşiktaş yine şanslıydı bugün, adamın ayağına çarpan son dakika golüyke kazandı.Bu senecy her bjk maçına kovalaşıyor bu arada.Bu adam bi bizim maçta iyi oynadı :o

GeNç KaRTaL
17.Şubat.2008, 00:21
O kadar para veriler olacak o kadar :D.
Beşiktaş yine şanslıydı bugün, adamın ayağına çarpan son dakika golüyke kazandı.Bu senecy her bjk maçına kovalaşıyor bu arada.Bu adam bi bizim maçta iyi oynadı :o

Kupa maçından bahsediyorsun sanırım.Ligdeki ilk maçta yememişti.Yemişti ama yememişti daha doğrusu..

Onurap
17.Şubat.2008, 00:34
Lig maçını diyorum sonuçta nizami goldü.Omaçta bi kaç hatası daha vardı sektirme eliden kaçırma tam hatırlamıyorum.

GeNç KaRTaL
17.Şubat.2008, 00:50
Maçta Batuhan kendisini bir pozisyonda yere atmış.Senecky yanağını oksamış.O da boğazını tutup kendisini yere atmış.Olayı görmedim ama böyle bir şey varsa birisi bu çocuğu sert bir şekilde uyarmalı.Hangi takımın formasını giydiğini bilsin!

Onurap
17.Şubat.2008, 01:01
Evet gördüm o pozisyonu.Batuhan bu kafayla gidrse işi zor

SaRPeR1903
17.Şubat.2008, 01:41
Maçta donduk gol attık gol yedik yendik fakat öyle bir abimiz vardı ki bütün stresi ve yorgunluğu unutturdu.İkinci golü attık kendisi 15 dk soyunuk kaldı böyle -2 derecede :D :zuhaha Ben de direk fotoğrafladım :D :

http://www.resim-yukle.com/img01/17/11657116022008003.jpg

ordulu5252
17.Şubat.2008, 01:48
Son golde Ankarasporlu oyuncu kaydı top poposuna çarptı ve GOOl oldu tamamen şans...Bu şansı tabiki değerlendirmekte güzel bir faktör....
Taraftar dediğin takımının heyecanına ortak olandır YUKARDAKİ GİBİ...

LaigLeNoiR
17.Şubat.2008, 02:09
Gordon'un tuttugu adam 2 gol atip, 1 sutu direkten dönerse...BY: Ridvan Dilmen :D :D

Tebrikler Sanslada olsa Besiktas kazandi

Mehmet Yılmaz çıkana kadar Gordon Mehmet'i , Gökhan'da De Nigris'i tutuyordu ki.Bu dakikalarda hiç bir posizyona dahi giremedi bu 2 isim.

Daha sonradan Mehmet Yılmaz oyundan çıkınca Gordon De Nigris'i tutmaya başladı ve uyum sağlayamadı De Nigris'e.Meksikalı oyuncuda posizyon bulmaya başladı.

Burada bence kenar yönetimin büyük hatası var.Neden Gökhan Zan , De Nigris'i tutmayı bıraktı da Gordon savundu.Bunu anlamak çok güç olsa gerek.

eXcitinG
17.Şubat.2008, 13:53
Maç hakkında bişey konuşmaya gerek yok. Hak eden taraf kazandı.

Sadece taraftar yine yapmaması gereken davranışLarda buLundu. Rüştü ye yapıLanLar çok haksızdı. Öküz aLtında buğza aramaya gerek yok. Adam mücadeLesini veriyor işte daha ne yapsın. Zaten goLLer de hatası yoktu. Taraftarın bu tutumu yüzünden Beşiktaş çoğu oyuncusundan yararLanamıyor.

Zor şartLarda zor bir maçı kazandık. Demirörenin yaptıkLarıda bir Başkan sıfatı taşıyan birisine yakışmayan hareketLer. Onu da kınıyorum. Sadece bu maçta bütün oyuncuLarımızı aLkışLıyorum. Başkan ve taraftar - aLdı benden.

anilton
17.Şubat.2008, 13:55
Maça iyi başladık,nitekim gol erken geldi.İkinci yarıda Holosko'nun golününün gelmesi ile maçı garantilediğimizi düşünen Ertuğrul Hoca basan,rakibi çıkartmayan Nobreyi oyundan alıp Ricardinho'yu sokunca rakip defans rahatladı ve ileri çıkmaya başladı.Ankaraspor kornerden bulduğu golle cesaretlendi ve beraberlik için yüklenmeye başladı.Toraman,Rüştü ve De Nigris üçgeninden golü buldu.Hatta gelen gollerden sonra takım büyük bir şok yaşadı,üçüde yiyebilirdik.Ve 90'da Toraman hemn kendisini hemde takımını kurtardı ve rahat bir ohhh çektik...

Gordon onbirde çıktığı ilk maçı olmasına rağmen sağlam bir görüntü çizdi.Zeminde onun için bir dezavantajdı.Hem arkadaşlarının özelliklerini tam bilmiyor,hemde rakibi tanımıyor.Bunları göz önünde bulundurursak çok iyiydi.En önemli özelliği ise topu en zor pozisyonda bile arkadaşlarını görerek atıyor.Dan dun oynamayı sevmiyor.Havadan süper zaten.Birde Aydın'a değinmek istiyorum.İnanılmaz rahat,çok kolay adam eksiltiyor,ortalarıda kavisli ve tehlikeli.Artık Üzülmezi kesip Tello'yu sol beke alıp,Aydın'ı sahaya sürmenin vakti geldi diye düşünüyorum...

Tribüne gelince;son dakika golünde öyle bir sevindik ki en üsttyeydim gözümü açtım en alta kadar düşmüşüm.Ben böyle sevinci bir 100.yıldaki Kocaeli maçında yaşamıştım(90'da Ahmet Dursun'un golüyle kazanmıştık).G.Saray'a yapılan tezahüratlar olağan şeyler.İki hafta sonra ezeli ve şampiyonluk yolundaki en önemli rakibinle derbi maçı yapacaksın.Her tribün yapıyor bunu.Sonuçta küfür yok.Etmek isteyenlerde hemen engellendi zaten...

Başkan olayında ise bence tamamen haklı Demirören.Şeref tribününü bu konuda hiç sevmiyorum.2-0 öndesin ses seda yok.Birden 2-2 oluyor,başlıyosun başkana sallamaya.Orada başkanın yerinde hangi insan evladı olsa aynı tepkiyi verir.Az bile bence...

eXcitinG
17.Şubat.2008, 14:11
Birde Ne nigris e değinmeden geçemeyeceğim. Adam gerçekten çok iyi forvet. Daha meksikada oynadığı zamanLardan biLiyorum. Ciddi anLamda Türkiye Liginde herhangi bir takımda oynayabiLecek bir kapasitede. Pozisyona rahat girebiLen, Oyun içinde sürekLü gezen bir yapısı var. Cidden çok tehLikeLi.

YusufT
17.Şubat.2008, 14:15
Mehmet Yılmaz çıkana kadar Gordon Mehmet'i , Gökhan'da De Nigris'i tutuyordu ki.Bu dakikalarda hiç bir posizyona dahi giremedi bu 2 isim.

Daha sonradan Mehmet Yılmaz oyundan çıkınca Gordon De Nigris'i tutmaya başladı ve uyum sağlayamadı De Nigris'e.Meksikalı oyuncuda posizyon bulmaya başladı.

Burada bence kenar yönetimin büyük hatası var.Neden Gökhan Zan , De Nigris'i tutmayı bıraktı da Gordon savundu.Bunu anlamak çok güç olsa gerek.

Bende iste bunu diyom ya :D

Gordon bencede fena oynamadi.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Birde Ne nigris e değinmeden geçemeyeceğim. Adam gerçekten çok iyi forvet. Daha meksikada oynadığı zamanLardan biLiyorum. Ciddi anLamda Türkiye Liginde herhangi bir takımda oynayabiLecek bir kapasitede. Pozisyona rahat girebiLen, Oyun içinde sürekLü gezen bir yapısı var. Cidden çok tehLikeLi.

De Nigris zaten Villarealde oynamis, sonra T.D degisdikten sonra gönderilmis.

Hava toplarda cok üstün.

anilton
17.Şubat.2008, 14:39
De Nigris stil olarak Fatih Tekke'ye benziyor...

BlackEagle19o3
17.Şubat.2008, 15:57
22 yaşındaki forvet gönderip 30 yaşında adam almak ne kadar akıllıca olmaz o iş Şemsi:)

GeNç KaRTaL
17.Şubat.2008, 16:10
22 yaşındaki forvet gönderip 30 yaşında adam almak ne kadar akıllıca olmaz o iş Şemsi:)

O kadar yaşlı olduğunu bilmiyordum.Zaten ben Bobo satılsın demedim ama bayağı taliplileri arttı.(Valencia'nın istediği söyleniyor:rolleyes: ) Eğer sezon sonunda Bobo'yu iyi bir paraya satarsak ve De Nigris'ide ucuza kapatırsak neden olmasın.Bir kaç sene yararlanırız aldığı parayı karşılar.Tabii bir de Higuain'in meksikada göstereceği performans önemli..

ThersoN
18.Şubat.2008, 18:22
Siyah-beyazlılar, kar nedeniyle bugün salonda çalışırken, tedavileri süren Serdar Özkan, Serdar Kurtuluş, Mehmet Sedef, Bobo, ayağında dikişleri bulunan Delgado ve darbeye bağlı ağrıları olan Cisse antrenmana katılmadı.

Cisse ve Delgado, kontrol amaçlı dinlendirilirken, bu oyuncuların önemli bir problemin olmadığı açıklandı.

Bu arada İstanbul'u etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde kar temizleme çalışmaları yapıldı.

Siyah-beyazlılar, yarın yapacakları antrenmanla Denizlispor maçı hazırlıklarını sürdürecek.