PDA

View Full Version : TSL 22. Hafta | Ankaragücü - Trabzonspor

Bordo61Mavi
12.Şubat.2007, 01:19
3 te 3 yapacagiz, cunku oynadigimiz futbolda gercekten bi duzelme var. Yeni yonetim le gelen hava burdada devam eder. Ayrica Mouwad in da oynamasini bekliyoruz

mert_fox
12.Şubat.2007, 01:23
Güzel maç olur.Bana Trabzon alır gibime geliyor.

goosfraba
12.Şubat.2008, 13:28
http://img158.imageshack.us/img158/8883/ankaraxb3.jpg

Maç hakkın da ki yorumları buradan yapabilirsiniz.

RoNNiE91
12.Şubat.2008, 17:58
Güzel maç olabilir ama saha şartları kötü.Trabzon düzelmeye başladı ama Ankaragücü'nün taraftar desteği var.Berabere bitebilir.

deniz.91
12.Şubat.2008, 20:30
Ankaragücü son haftalarda form düşüklüğü yaşadı bu maça aslıacalktır çıkış yakalamk için 0 diyorum

Fietra 10
13.Şubat.2008, 18:20
Ankaragücünde yönetim istifa etmiş işler karışık..biz toparlanıyoruz kazanacagımızı düşünüyorum ama beni korkutan hava..gerçekten acayip kötü hava bekliyor haftasonunda Ankara'yı..Bu iki takımıda etkileyecektir..

yunusgs
13.Şubat.2008, 18:26
Zemin ve hava muhalefeti 2 takımıda etkiler.Ankaragücü kendi seyircisi önünde iyi ayrıca parantez içinde yazıyorum(Serkan çok iyi bir kaleci) Trabzonspor her ne kadar toparlanmışta olsa tüm bu faktörleri göz önüne alarak beraberlik diyorum.

Fernando Gago
13.Şubat.2008, 18:27
Trabzonspor çıkışı sürdürür bence Ankaragücünün kadrosu çok zayıf

El Barto
13.Şubat.2008, 19:32
A.Gücü'nde istifanın izleri bu maçta mutlaka gözükecek. A.Gücü bu maçı kaybederek daha bir kaosun içine sürükleneriken, Trabzon yeni başkanıyla bir çıkışa geçecektir. Tabii bu çıkış bir saman alevi gibi olacak zira Trabzon'un kadrosu çok zayıf. Bir iki tane üst düzey oyuncunun yanında bir sürü sıradan oyuncuyu kadrosunda bulundurması lig için en büyük handikapları. Ancak bu maçı kazanacaklardır. Yattara ve Gökdeniz yine başrolde olur.

shamur1
14.Şubat.2008, 17:12
Deplasman serisine devam etmeliyiz bu maç kırılma noktasıdır bizim için. Yeni başkan ve yönetim tüm Trabzonspor camiasına moral oldu. Futbolcularda bunun bilincinde. Zorlanabiliriz ama son sözü yine Gökdeniz Ve Yattara söyler. Maçı alırız ..

Cyzio
14.Şubat.2008, 18:34
Bu maçı kazanırsak moraller üst seviyeye çıkacaktır.Ankara'dan alınacak galibiyet takımı havaya sokacaktır.Tabi bu çıkışın geçen seneki gibi olacağını sanmıyorum..

Bordo61Mavi
15.Şubat.2008, 04:11
Mouwad i izledigim kadar ile cok yararli olacak bi futbolcu bizim icin. Yani bence Yattara ve Gokdeniz artik yanliz degil Mouwad da olcak bundan sonra.

Tabi bu macta oynamasini beklemiyorum, ama ilerki maclar icin. Bu maci da kolayca kazanacagimizi dusunuyorum.

10_Osmanozc
15.Şubat.2008, 04:19
İster istemez başkanlarının istifa etmesi onları etkileyecektir ama sonuçta futbol sahada kazanılıyor.Trabzonspor yeni başkanıyla,son yaşanan Lig TV olayıyla birlikte bir kilitlenme ve galibiyetlerin de eklenmesiyle güzel bir hava yakaladı.Yine de son sezonları göz önüne getiriyorum da A.Gücü'ne şansımız pek tutmuyor.Favori biziz diyebilirim.Belki maça giderim Pazar günü,eğer gidersem kesin kazanırız diyebilirim.:)

shamur1
15.Şubat.2008, 23:37
Durmak yok çıkışa devam. Gidebileceğimiz yere kadar.. Lig Tv maçı veriyormuş e tabi Show Tv Genel Müdürü Trabzonspor yöneticisi oldu artık . Keşke vermeselerdi yine maçı. İhtiyacımız yok.

LaigLeNoiR
16.Şubat.2008, 16:28
Trabzonspor'un muhtemel 11'i...

Turkcell Süper Ligi'nin 22. haftasında yarın deplasmanda Ankaragücü ile karşılaşacak olan Trabzonspor, rakibi karşısında sahadan galibiyetle ayrılarak bu sezon üst üste 3. galibiyetiyle tanışmak istiyor. Turkcell Süper Lig'de oynadığı son iki maçından galibiyetle ayrılan Bordo-mavili ekip, yarın deplasmanda oynayacağı Ankaragücü maçını kazanarak galibiyet serisini sürdürmeyi hedefliyor. Ankaragücü galibiyetiyle üst sıralara doğru tırmanışını sürdürmek isteyen Bordo-mavili takım, bu sezon 3 maç üst üste kazanamama talihsizliğine de son vermek istiyor.
9-10 Şubat tarihleri arasında yapılan 56. Olağan Genel Kurul'da yeniden Trabzonspor kulüp başkanı olan Sadri Şener de 15 yıl aradan sonra kulüp başkanı olarak protokol trübününde kendisine ayrılan bölümde yerini alacak. Göreve yeniden gelen Sadri Şener ve yönetim kuruluna, teknik heyet ve futbolcular da Ankaragücü karşısında galibiyet hediye etmek istiyor.
Öte yandan Trabzonspor, Ankaragücü ile yarın 60. kez karşı karşıya gelecek. İki takım arasında bugüne kadar oynanan 59 karşılaşmada Bordo-mavili takım 29 galibiyet kazanırken, Ankaragücü ise 15 kez sahadan galibiyetle ayrıldı. 15 maçta ise taraflar eşitliği bozamadı. Trabzonspor, bu maçlarda 90 kez rakip ağları havalandırırken, kendi kalesinde 56 gol gördü. İki takım arasında ligin ilk yarısında Trabzon'da oynanan son maç 0-0 beraberlikle sonuçlanmıştı.
Yarın oynanacak olan karşılaşmada Trabzonspor'da sakat olan Tolga Seyhan ve sarı kart cezalıları Tayfun Cora ve Mustafa Keçeli forma giyemeyecek. Trabzonspor Teknik Dirketörü Ersun Yanal'ın yarınki karşılaşmada sahaya Tolga, Ferhat, Hüseyin, Erdinç, Çağdaş, Serkan, Hasan , Ayman, Gökdeniz, Yattara, Umut muhtemel 11'iyle çıkması bekleniyor.

16.02.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : İHA

Fietra 10
17.Şubat.2008, 00:04
Durmak yok çıkışa devam. Gidebileceğimiz yere kadar.. Lig Tv maçı veriyormuş e tabi Show Tv Genel Müdürü Trabzonspor yöneticisi oldu artık . Keşke vermeselerdi yine maçı. İhtiyacımız yok.

Günün Konugu Programında Sadri Şener konuktur..Program sonunda Can Karyagdı'ya;

''Şansal'a teşekkür ettiğimi söyle Bursa maçını vermedi stadı doldurduk..ha bide Saner Ayar(Show Tv Genel Yayın Yönetmeni)listemizde bunuda belirt''

inceden..

TR.CaPTaiN
17.Şubat.2008, 00:10
Maalesef 8 haftadır kazanamıyoruz artık bir yerden çıkışa geçmek gerekir. Yönetimin istifa etmesi takıma olumlu yansıyabilir. Çünkü taraftar ile yönetim arasındaki gerginlik sahadaki oyuncuları olumsuz etkiliyordu.

byunuss1
17.Şubat.2008, 02:02
alırız bu macı...

Aykan19o3
17.Şubat.2008, 14:16
Trabzonspor ufak bir seri yakaladı.. Serilerini devam ettirmek ve üst sıralara tırmanmak istiyorlarsa kazanmaları gereken bir maç.

nekop
17.Şubat.2008, 17:30
2-0 oldu Umut ve Ayman attı golleri Ayman son dönemde harika maçlar çıkarmaya başladı.

Varonil
17.Şubat.2008, 17:37
Trabzonspor kötü hava koşullarına rağmen gerçekten iyi bir oyun çıkarıyor.Büyük ihtimalle alırlar maçı..

nekop
17.Şubat.2008, 18:07
2-0 kazandık takım artık iyice moral topladı yavaş yavaş Ziya Doğan'ın izleri gidiyor takımdan önceden hiçbişey yapmayan Ayman son dönemde ataklara katılmaya ve goller atmaya başladı.Defansif anlamda transfer yapılmadıgı için kötüyüz ama onuda gelcek sene çözeceğimizi düşünüyorum.

Aykan19o3
17.Şubat.2008, 18:17
Trabzonspor gene kazandı.

Serileri devam eder gibi görünüyor..

yunusgs
17.Şubat.2008, 18:35
Trabzonspor güzel bir seri yakaladı artık Avrupa Kupaları için oynamaları gerekir.

GeNç KaRTaL
17.Şubat.2008, 18:56
Trabzon toparlanıyor yavaş yavaş.Artık bu sene ulaşabilecekleri bir hedef yok.Çünkü 5.Kayseri ile aralarında bayağı fark açıldı.Küme düşme potasındanda uzaktalar.Ersun hoca artık seneye düşündüğü sistemi oturtacaktır takıma.Yeni bir yönetimde geldi.Trabzon seneye çok etkili olacaktır..

Tebrikler Trabzon.Böyle daha iyiyisin..

RoNNiE91
17.Şubat.2008, 19:03
Tebrikler Trabzonspor.Hava şartları ve saha çok kötüydü.Buna rağmen kazandılar.Seride yakaladılar aynı zamanda.

byunuss1
17.Şubat.2008, 19:04
35. dk da ibrahim ege'nin atılması lazımdı ankaragücünün verilmesi gereken son dakikalarda 1 penaltısı wardı hakem wermedi..

sonuc olarak hakkettik bu macı almayı...

YusufT
17.Şubat.2008, 19:17
bazi gördÿgÿm hakem hatalari

Jaba'nın pozisyonu vardı. Kaleci Tolga'nın Diawara'yı düşürdüğü pozisyon vardı. Gökhan'ın sağdan yaptığı ortada elle kesilen bir top var. yaani en az 1 tane penalti verilmemis Ankaragücü'ne.

Trabzon bakalim gelecek hafta ne yapacak.

shamur1
17.Şubat.2008, 23:55
Ayman son haftalarda gerçekten çok güzel bir futbol sergiliyor.Ziya Doğan zamanındaki gibi sadece defansif oynamıyor ileriye de çıkıyor , pas atıyor kısaca sahanın her yerinde.. Golü de gerçekten muhteşemdi. Röportajında da vurdum gitti dedi :) Yeni başkan yeni yönetim oyunculara çok büyük moral oldu , her ne kadar kapasiteleri belliysede canlarıyla başlarıyla mücadele ediyorlar. Umarım böyle devam ederiz. Takımda sadece Yattara'nın oynadığı düşünülürse seneye 5-6 gelecek vadeden yabancı oyuncular alınırsa çok daha güzel bir Trabzonspor izleriz.

Fıratcan Alçınkaya
18.Şubat.2008, 00:02
Avrupayı kaçırdı TS en iyi ihtimal 6.olur... 10 puan fark var 5.ile....

Fernando Gago
18.Şubat.2008, 00:09
Ersun Yanal takıma ağırlığını koymaya başladı.Transfer yapılsa takım çok daha iyi olurdu ama elden gelen bi eşy yok seneye artık

Tebrikler Trabzon

ordulu5252
18.Şubat.2008, 00:37
Trabzonspor eğer ligde 5.olursa aynı şampiyonluk kazanmışalr gibi çok sevinirler hatta Ligde şampiyon olanla birlikte şampiyonluğu kutlarlar.....
Kayserispor'un bu puan farkını kaybetmesini düşünmüyorum....
Trabzonspor'un işi çok zor...
Trabzonspor bence ilk önce teknik hocalarını değiştirmelerini lazım bu iş Ersun Yanal ile gitmez Ersun hocanın taktiği beceri,oyun kurma sistemi Trabzonsor'un sistemi ile örtüşmüyor...Sanırım yeni gelen yönetim gelmeden önce yeni alacağı hocayı belirlemiştir.Lig biter Ersun gider...

Fernando Gago
18.Şubat.2008, 00:43
Trabzonspor eğer ligde 5.olursa aynı şampiyonluk kazanmışalr gibi çok sevinirler hatta Ligde şampiyon olanla birlikte şampiyonluğu kutlarlar.....
Kayserispor'un bu puan farkını kaybetmesini düşünmüyorum....
Trabzonspor'un işi çok zor...
Trabzonspor bence ilk önce teknik hocalarını değiştirmelerini lazım bu iş Ersun Yanal ile gitmez Ersun hocanın taktiği beceri,oyun kurma sistemi Trabzonsor'un sistemi ile örtüşmüyor...Sanırım yeni gelen yönetim gelmeden önce yeni alacağı hocayı belirlemiştir.Lig biter Ersun gider...

Trabzonsporun sistemi diye birşey mi var ? Nasıl futbolcu alırsa öle taktik yaaprsın.Ersun Yanal taktiğine uygun gerekli transferleri yapacaktır

ordulu5252
18.Şubat.2008, 00:55
Ersun Yanal oyuncuları tam oynatılcak yerde oynatmıyor.....Tekrar söylüyorum bu iş ERSUN YANAL ile yürümez
Trabzonspor'un daha iyi yerlere gelmesi lazım bir karadenizli olarak bunu istiyorum.....ÖMER ÜRÜNDÜR'ünde dediği gibi Ersun hoca ile gitmez gitsede bir yere kadar durduran olur o da büyük takımlar Trabzonspor'un büyük takımlarla çekişmesi lazım....

Bordo61Mavi
18.Şubat.2008, 04:01
Ersun Yanal oyuncuları tam oynatılcak yerde oynatmıyor.....Tekrar söylüyorum bu iş ERSUN YANAL ile yürümez
Trabzonspor'un daha iyi yerlere gelmesi lazım bir karadenizli olarak bunu istiyorum.....ÖMER ÜRÜNDÜR'ünde dediği gibi Ersun hoca ile gitmez gitsede bir yere kadar durduran olur o da büyük takımlar Trabzonspor'un büyük takımlarla çekişmesi lazım....

Katilmiyorum, Ersun Yanal daha genc bi teknik adam, kendini daha cok gelistircektir. Hem Ersun Yanalin oyun felsefesini cok begeniyorum bi kere demisti "En iyi savunma ofanstir". Bir Trabzonsporlu olarakta takimimizin ofansif futbol oynamasini isterim, ve sanirim tum taraftarlar boyle ister.

Eger Ersun Yanalin istegine gore transferler yapilirsa seneye bu takim cok daha iyi yerlere oynar, sampiyonlugu uzak goruyorum ama oralarda olmamiz gerektigini ne cok iyi biliyorum.

Bugunki macada gelince, ben macin sadece ozetlerini izledim, Ankaragucu daha fazla oynadi topla sanki ama etkili olan bizdik, deplasmandada boyle olmasi gerekir. Aymanin golu cok guzeldi, takima cok yararli olmaya basladi insallah yeni gelen MOUWAD dan da ayni verimi aliriz

10_Osmanozc
19.Şubat.2008, 03:14
Şanslıydık ve kazandık.Ankaragücü'nün de penaltısı verilmedi,yazık oldu.