PDA

View Full Version : Şampiyonlar ligi listesi.

sacrameNt
13.Şubat.2008, 08:08
Oyunda şampiyonlar ligi listesi bildiğiniz gibi altyapıdan yetişmiş 3-4 oyuncu olmak üzere 25 kişilik oluyor. Fakat uefa.com dan takım sayfalarına baktığınızda 30-40 arası oyuncu vermiş takımlar var.

Örnek Real Madrid
http://www.uefa.com/footballeurope/club=50051/competition=1/index.html

Alt yapıdan yetişenler yıldız ile(*) gösterilmiş ve list b denmiş. Şimdi bu takımlar 30-40 tane oyuncusunu şampiyonlar liginde oynatabiliyorken biz neden 25 kişilik liste veriyoruz?

Diyelim ki ben kıytırık bi takımla şampiyonlar ligine katılım elde ettim. Yeni sezonda kadrom tam 25 kişilik fakat temeller sağlam olmadığı için altyapıdan yetişme oyuncum yok. Ben ne yapıyorum mecbur C takımdaki 16-17 yaşındaki oyuncuları listeye ekleyip as takımımdaki oyuncuları listeye ekleyemiyorum.

Gerçekte 25 kişilik kadronu istediğin gibi kurup alt yapı oyuncuları list b ye eklerken(yani toplamda 30-40 kişilik liste verebilirken) oyunda neden böyle birşey yok?

niceray
15.Şubat.2008, 20:43
kardes bak oyunda mesela ismini vermedigin bir oyuncn var ve 18 yasınınn altında bunu istedigin zaman oynatabiliyorsun.Gercektede bu boyle.Tam 30-40 kisilik liste vermeye gerek yoq.

shadowrefree
15.Şubat.2008, 22:33
20 yaşının altındaki oyuncuları istediğin zaman şampiyonlar ligi maçında oynatabilirsin...