PDA

View Full Version : [1.Lig] Elazığspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

EL-Hadji
15.Mart.2007, 22:09
Kırşehirspor' dan alınan Müslüm KArabulut(ST) takımını sırtlıyor. Gollerinin yanı sıra oyunuyla da takımının en iyilerinden.

LaigLeNoiR
15.Mart.2007, 22:16
Kesinlikle katılıyorum.Giresun maçında da oyuna sonradan girdi ve golü kaydetmişti.

Taraftarlarda çok seviyor Muslüm'ü.

EL-Hadji
15.Mart.2007, 22:20
Sol ayak sağ ayak farketmiyor her türlü şut çıkarıyor. Bir de özellikle kafa vuruşları çok klas Giresuna da kafayla atmıştı sanırım. En son İstanbul' a atıığı kafa golü Hakan Şükür vuruşlarını andırıyordu.

LaigLeNoiR
16.Mart.2007, 01:15
Aynen abi Giresun'a da kafayla attı ve ölü noktaya vurmuştu topu.Heading'i yüksek olmalı Müslüm'ün.

EL-Hadji
24.Mart.2007, 06:28
Müslüm bu hafta takımının tek golünü kaydetti yine.

Since-1907
21.Mayıs.2007, 01:39
Elazığsporumuz küme düştü bu arada Müslüm ile ilgili bilgi vereyim ligin bitimine 3 hafta kala teyzesinin hastalandığı bahanesiyle apar topar Antep'e gittiği söylenilmişti ama daha sonra Müslümün yurt dışına kaçtığı öğrenildi ayrıca Elazığspor'da Korhan Öztürk,Mehmet Türkmehmet,Bülent Karaman,Mehmet Al,Serdar Karkın .. gibi isimlerlerlede yollar ayrıldı Teknik Direktör Erol Tok'un yerine Şerafettin Tutaş getirildi..

midfielder1912
21.Mayıs.2007, 02:46
eywallah ii oldu elazig dan bir arkadasin gelmesi. hosgeldin... yeni bilgileri ve katkilarini beklioruz

korhan ve bulent i cok arar bence elazig...

Since-1907
21.Mayıs.2007, 19:42
hoşbulduk bülent karaman oynamıordu abi özellikle 2.yarı hiçbir şey yapmadı Eskişehirspor maçından başkada gol atmadı Korhan a gelirsek evet Korhan çok iyiydi ama klübü hacize vermiş ve futbolculara küfür ettiği söyleniyor ne kadar doğru onu bilmiyorum..
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Elazığspor'da yönetim istifa etti.Suat Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri görevi bıraktıklarını açıkladılar..

LaigLeNoiR
22.Mayıs.2007, 00:46
Elazığsporumuz küme düştü bu arada Müslüm ile ilgili bilgi vereyim ligin bitimine 3 hafta kala teyzesinin hastalandığı bahanesiyle apar topar Antep'e gittiği söylenilmişti ama daha sonra Müslümün yurt dışına kaçtığı öğrenildi ayrıca Elazığspor'da Korhan Öztürk,Mehmet Türkmehmet,Bülent Karaman,Mehmet Al,Serdar Karkın .. gibi isimlerlerlede yollar ayrıldı Teknik Direktör Erol Tok'un yerine Şerafettin Tutaş getirildi..

Hoşgeldin kardeşim aramıza.Seni daha fazla aktif görmek istiyoruz bu bölümde :)

Ayrıca saydığın oyuncular bana göre Elazığ'ın en iyi oyuncularıydı.Ayrılmışlar galiba 2.Ligde oynamak istemiyorlar şimdiden ayrılmışlar.

Since-1907
22.Mayıs.2007, 01:03
hoşbulduk murat abi (murat abi dememde umarım bi sakınca yoktur) elimden geldiğince bilgi vermeye çalışacağım..Müslümü taraftar ve yönetim çok severken niye böyle yaptığını anlamış deiliz.Korhanda aynı şekil fakat Bülent Karaman'ın 2.yarıdaki performansı çok vasattı gönderilmesi doğru karar bence Bülent hariç diğerlerinin gitmesine üzüldüm.

LaigLeNoiR
22.Mayıs.2007, 01:08
Sorun yoktur tabii ki de.

Elazığ - Giresun maçında ilk kez izlemiştim Müslüm'ü.Daha 35-40.dakikalardı Bülent oyundan çıkıp yerine giriyordu tüm trübünler Müslüm Müslüm diye inliyordu.Ben de ilk defa duyuyorum adını kimmiş bu yaa dedim kendi kendime ancak attığı şık kafa golüyle maç berabere bitmişti.

Bülent Karaman'a da gelince hayatımda ondan daha yüksek DİRTİNESS vereceğim oyuncu daha yoktur herhalde :) Ha bir de unutmadan Mustafa Şahintürk var onunla aynı seviyede.

Bülent galiba Elazığ'da yaşamaya ayak uyduramamıştır.Tarzı ve yaşam stiliyle İstanbuldan başka bir yerde durabileceğini zannetmiyorum.Mehmet Al'a gelince çok hızlı bir oyuncu.Oyundan kopmuyor kolay kolay.

Since-1907
22.Mayıs.2007, 01:20
Müslümün kafa vuruşları gerçekten harikaydı ama artık gitti Bülent için dediklerin doğru olabilir ilk yarı deplasmandaki maçlarda takımı sırtlıyordu ama ne olduysa 2.yarı 2 top buluşmasından 1'i ofsayt oluyordu hatırladığım kadarıylada sadece Eskişehir'e gol atabildi (2.yarı)

Mehmet Al hızlı ve bitiriciliği fena olmayan bir oyuncu onunda kusuru topu ayağında fazla tutması ayağına aldığında boştaki adama vermek yerine önce çalım atmayı deniyordu.Yönetimin futbolculara borcu varken Mehmet Al yönetime borçlu çıktı :)

midfielder1912
16.Temmuz.2007, 06:41
Eren Kurnaz ın mevkisinde ki dmc mutlaka görünür halde olmalı, zaman zaman Dc oynasa da doğal mevkisi defansif ortasahadır...

Ayrıca Can Polat ın en belirgin özellikleri olan topla oynama, sürme becerisi, yaratıcılığı ve teknik becerisini oyuna daha iyi yansıtabiliriz...

can polat için
passing 14
decision 14
dribble 13
teknik 14
free kick 12
corner 11
fırst touch 13
acc 13
pace 13 - 14 olabilir bence...

zayıf yanlarına gelince,
stamina 8
strength 7
jumping 8
headıng 6
work rate 9
marking 5

EL-Hadji
20.Temmuz.2007, 11:08
Müslümün kafa vuruşları gerçekten harikaydı ama artık gitti Bülent için dediklerin doğru olabilir ilk yarı deplasmandaki maçlarda takımı sırtlıyordu ama ne olduysa 2.yarı 2 top buluşmasından 1'i ofsayt oluyordu hatırladığım kadarıylada sadece Eskişehir'e gol atabildi (2.yarı)

Mehmet Al hızlı ve bitiriciliği fena olmayan bir oyuncu onunda kusuru topu ayağında fazla tutması ayağına aldığında boştaki adama vermek yerine önce çalım atmayı deniyordu.Yönetimin futbolculara borcu varken Mehmet Al yönetime borçlu çıktı :)

Mehmet Al pek hızlı bir oyuncu değil. FM ' deki agility özelliği yüksek olabilir ki zaten öyle çünkü çevik bir oyuncu daha doğrusu kıvrak. Buna karşılık acc ve pace özelliği düşük gördüm ben onu. Ayrıca tekniği ve ilk teması gayet iyi bir oyuncu. Belkii bu özelliğine çok güvendiği için sürekli çalımı deniyor. Ama bunu hatırlattığın iyi oldu. Topu ayağından yavaş çıkarır ppm' sini ekleyebiliriz.

Eren Kurnaz ın mevkisinde ki dmc mutlaka görünür halde olmalı, zaman zaman Dc oynasa da doğal mevkisi defansif ortasahadır...

Ayrıca Can Polat ın en belirgin özellikleri olan topla oynama, sürme becerisi, yaratıcılığı ve teknik becerisini oyuna daha iyi yansıtabiliriz...

can polat için
passing 14
decision 14
dribble 13
teknik 14
free kick 12
corner 11
fırst touch 13
acc 13
pace 13 - 14 olabilir bence...

zayıf yanlarına gelince,
stamina 8
strength 7
jumping 8
headıng 6
work rate 9
marking 5

Erolcum Can Polat hiç dikkatimi çekmedi verdiğin özellikler baya yüksek. Gerçekten bu kadar iyi mi? Benim izlediğim maçlar oynamadı sanırım.

Vieri
15.Şubat.2008, 10:20
Elazığspor oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz