PDA

View Full Version : [1.Lig] Karşıyaka Araştırması FM2008 - 8.0.2

Kafkafxer
26.Şubat.2007, 18:26
Olcan bence sönük kaldı, daha iyi bir performans beklerdim. Bence takımda bir Korhan Öztürk ya da Tufan Apaydın kadar olamadı malesef.

yusufislam
26.Şubat.2007, 20:00
sonuk kalisi istatistiklere mi yansidi, yoksa bir "herkesi deli edemedigi icin mi,hani ronaldinho mu beklemistiniz?" diye sormak istiyorum?

malum Alex'de avrupada olsun lige yillardir olsun en sonuk futbolcu ama istatistigi en parlak oyuncu :)
(sampiyonlar ligi assist krali ve ulkeye gelmis en yararli yabanci)

Korhan ve Tufan yoksa Olcandan daha cok mi gol atti ve assist yapti? inan ki bilmiyorum KAFKAFXER

extensor
27.Şubat.2007, 02:16
ülkeye gelmiş en yararlı futbolcu alex midir
uche geldi sert savunmayı yakın markajı kademeyi öğretti
popescu geldi oyunu geriden kurmayı ve büyük takım savunmasının nasıl yapılacağını öğretti nasıl ofsayt taktiği uygulanır küçük takım nasıl kale sahasına kapatılır bunu öğretti
hagi geldi ve hoijdonk nasıl lider olunur giden maç nasıl geri döner öğretti
tafferel geldi kalecinin nasıl soğukkanlı olması gerektiğini oyunu nasıl kurması gerektiğini sadece ellerle kalecilik yapılmadığını gösterdi
peki ya okocha felipe lincoln iliç alex ricardinho delgado sergen ne öğretti?
hiç bir şey bu oyuncuların takımlara değil önce kendilerine yararı var

ha bu arada alex i çok beğeniyorum ama ligin gelmiş geçmiş en yararlı yabancısı değil

olcanda senin beklediğin gibi çıkmadı diye üzülme bir futbolcuyu 4-5 yıl kiralarsan futbolcu bi daha geri dönebileceğine inanmaz inanmayan futbolcuda geleceğini yavaş yavaş eritir
ben olcanın çok yetenekli olduğunu düşünüyorum ama eridiğinin de farkındayım

midfielder1912
27.Şubat.2007, 04:19
aslinda kullandiklari ayakları dışında tufan , korhan ve olcan arasında gerek oyun karakterleri gerekse takıma katkıları açısından büyük benzerlikler var... öncelikle 3 ü de tek yönlü (ofansif yönlü) oyuncular, üçü de çok büyük beklentilerle KSK ye geldiler, üçü de forvet arkası olmalarına rağmen kadro yapıları gereği kanatlarda görev yaptılar (tufi ve korhan genelde sağ açıkta ofansif oynatıldılar, olcan da sene başından beri solaçıkta takılıyor), üçüde bir türlü istikrar yakalayamadılar, üçüde oynadıkları sezonların belirli bölümlerinde iyi birer çıkış yakaladılar ama istikrar yakalayamadılar, üçü de ilginç şekilde tribünler tarafından ruhsuzlukla suçlandılar... olcan bu seneye iyi başlamasına rağmen ilk yarının son 4-5 haftasında bir düşüş yaşadı ve formayı kaptırdı ama istanbulspor ve samsun deplasmanındaki istekli oyunuyla formayı tekrar kaptı, ayrıca beklentileri karşılamadığı gibi genel bir kanaat olsada olcan ın bu sezon tabiri caizse olcan ın tek başına aldığı boluspor ve antep belediye maçlarındaki performansları da oldukça etkileyiciydi.

umarın çıkışını sürdürür ve o gecenin bu sene olmasına katkıda bulunur...

korhan özellikle rıdvan hocanın geldiği ilk sene özellikle iç saha maçlarında çok başarılıydı ancak rıdvan ın gidişinden sonra bir türlü toparlanamadı ve para mevzuları yüzünden takımdan uzaklaştırıldı.

tufan da 5-2 lik tarihi göztepe maçında müthiş bir performans göstermiş taraftarın gözünde ayrı yeri vardır, ayrıca bayraklı çocuğu olmasıda ayrı bir özelliktir.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bu üçlüyü de dönem dönem seyretmiş biri olarak tufan ın teknik kapasitesi ve azmi, korhan ın hızı ve oyun zekası, şut becerisi, olcan teknik kapasitesi ve oyun görüşü açısından dierlerinde bir adım öne çıkıp farklılaşabiliyor.

yusufislam
03.Mart.2007, 07:46
karsiyaka 2-2 erciyesspor

Dk.4GOOLLLL.
ŞEHMUS ATTII.. Taça giden topa yetisen
Olcan'ın sol taraftan ortasında Şehmus kafayı vurdu ve topu ağlara gönderdi.

bir assist daha, Olcan hep dusundugum gibi...
bazi bazi Fenerbahcedeyken buldugu dakikalarda topu etkili ortalamasi belli ediyordu...
bence bu cocugun orta acmasi iyi...

assisti 8 oldu galiba?

EL-Hadji
17.Mart.2007, 20:41
Olcan geçen haftaki Kocaeli maçında hiç bir varlık gösteremedi. Fb de iken sonradan girip iyi işler yapıyordu ama Kaf Kaf' da pek iç açıcı oynamıyor. Kaf Kaf' ın kalecisi Emrehan' ı ilk defa canlı izledim gerçekten maçın en iyilerindendi. Ani çıkışı çok yerinde libero gibi çıkıp her topu uzaklaştırdı. Kalıplı bir kaleci olmasına rağmen çevikliği fena değil. Konsantrasyonu yüksek.

midfielder1912
20.Mart.2007, 21:55
Olcan geçen haftaki Kocaeli maçında hiç bir varlık gösteremedi. Fb de iken sonradan girip iyi işler yapıyordu ama Kaf Kaf' da pek iç açıcı oynamıyor. Kaf Kaf' ın kalecisi Emrehan' ı ilk defa canlı izledim gerçekten maçın en iyilerindendi. Ani çıkışı çok yerinde libero gibi çıkıp her topu uzaklaştırdı. Kalıplı bir kaleci olmasına rağmen çevikliği fena değil. Konsantrasyonu yüksek.

aynen öyle, olcan nadiren iyi işler yapsada genelde beklenenin altında kaldı, ayrıca emrehan kalıbından beklenmeyecek şekilde iyi işler yapıyor, emrehan ın formu nedeniyle olan eski bjk li fevzi ye oldu bize gelecekti, emrehan iyi durunca fevzi işi yattı, fevzi de fethiye ye gitti...

yusufislam
21.Mart.2007, 03:05
olabilir, malumunuz kiminiz karsiyada maclara konsantre olur ki?
Fenerbahce de forma sansi bulsun bakin nasil oynuyor...sahada herseyi yapmak ister ozaman!

mesela Arda Turan manisasporda ne nasil oynuyordu GSde oynadigi futbol manisadayken oynadigindan kat kat iyi...

EL-Hadji
21.Mart.2007, 05:03
Arda Manisa' da pişti zaten. Hem Manisa o zaman Süper Lig' teydi. Arada ki farkları görelim.

LaigLeNoiR
21.Mart.2007, 05:25
Ayrıca Arda Manisaspor'da iken hiç de kötü değilde yine döktürüyordu.

extensor
21.Mart.2007, 05:58
ayrıca arda manisasporda sağ bek oynuyordu

arda gibi adamı sağ bek oynatan adam trabzonsporu çalıştırıyor biz burda klavye paralıyoruz hay ben böyle adaletin ...

heimdall
21.Mart.2007, 07:38
arda manisada topu defanstan çıkarmak için kullanılıyodu. ayrıca birazcık defans öğrendiyse ersun yanal sayesindedir bu.

extensor
21.Mart.2007, 11:21
arda turanı sağ bek oynatan öküzdür daha ileri birşey söyleyemeyeceğim işte kimse bana ersun yanalı savunmasın
santrafor oynatmayı unutup maça çıkanda aynı adam ardayı sağ bek oynatanda bir sene sonra carrusca yıı kiralasaydı galatasaray onuda sol bek oynatırdı herhalde
mesela tayfun cora yı sağ bek oynatıyor hadi o bi derece tamam da
arda sağ bek oynarmı reiijkard ronaldinho yu sağ bek oynatıyormu

heimdall
21.Mart.2007, 17:08
taktiğe göre ronaldinhoda bekte oynar nolcak yani. man utd da herkes her yerde oynayabiliyo (total futbol).
belki ersun yanal da topu defanstan çıkarırken arda'yı kullanıp takım hücuma kalkınca üçlü defansa dönmeyi istemiştir. öküzlük olduğunu düşünmüyorum ben.
ki ayrıca ersun yanal'ında gençlerbirliği ve geçen sezonun ilk yarısında manisa'yla neler yaptığını unutmamak gerek.
illa ki vardır bi bildiği diyorum.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
eklemeyi unutmuşum özür dilerim ama.
karşıyaka araştırmasında arda'yı tartışmamız pek doğru değil. bu tartışmayı devam ettirmek niyetindeysen eğer özel mesajla olması daha doğru olur. benim tercihim konuyu kapatmaktır ama.

extensor
21.Mart.2007, 21:32
mancester da cristiano ronaldo bir maç olsun sağ bek oynadımı feldkamp hasan şaşı sağ bek oynattıktan sonra çıkmaya başladı bu terimde neymiş efendim geriden top çıkaracakmış geriden oyun kurma işini ya stoper yaar yada bilemedin ön libero yapar sağ bekle sol bekle oyun kuran takımmı var allah aşkına neyse konunun buraya gelmesi zaten fanatizm yüzünden daha olcanın fenerbahçeli olmasından kaynaklanıyor karşıyakalılardan özür dilerim kendi adama konuyu kapatmakta yarar var

yusufislam
25.Mart.2007, 18:51
Olcan cok guzel hareketle golunu atmis 26 metreden dogru mu?
son saniyelerde atip 2-2 yapmis skoru Antalya'da?

demek istedigim bu, Olcan Karsiyaka da isterse oynuyo ki bunu Fenerbahcede oynama cansi verilse elinden geleni yapmaya calisir!
bu cocukta guzel seyler var ama Fenerde de bol alternatif var?

olcan adin fenerbahce de daha ilk macinda kotu oyun sergilesin,
ugur boral, vederson, gurhan, bekliyor olacaktir...
Arda Turan olayina gelince, ona ister istemez tahamul edip gelistigini gorebiliriz cunku Alternatifi yok, yani sol kanat yok...

benim destekledigim sudur: diyorum ki eger Olcan Fenerbahce de oynarsa cok farkli seyler gorecegimizden emin olabilirsiniz!

heimdall
25.Mart.2007, 23:06
galatasarayda arda hariç sol kanatta oynayan volkan yaman, hakan balta, hasan şaş, ayhan akman ve carrusca gibi oyuncular var. saydığın isimlerden daha iyi olduklarına inanıyorum.

arda'yla olcan'ı karşılaştırmak da komik.

midfielder1912
26.Mart.2007, 00:47
arda turan manisaspor da 3-5-2 de orta beşlinin sağında oynuyordu, tıpkı ersun hocanın 3-5-2 oynattığı g.birliği nde okan koç u oynattığı yerde oynuyordu. manisa daki aynı orta 5linin solunda caner erkin oynuyordu. tam anlamıyla defansif bir görev değil ancak iki yönlü bir mevkide görev yapıyordu. 2 kere de manisa da o mevkide canlı izlemiştim açıkçası izlediğim iki maçtada vasatın üstüne pek çıkamamıştı demekki asıl mevkisinde şans bulması gerekiyormuş.

olcan konusunda da devamlılığı yok ama antalya maçında aslanlar gibi oynadı ama bir hafta önceki ordu maçında sahada yoktu.

yusufislam
27.Mart.2007, 21:50
aynen, midfielder cok haklisin!
olcan mac seciyor ki bu karsiyaka taraftarlarinca da gorulmus durumda!

yani olcan fenerbahcede sans bulmasi cok zor, ama sans verilse cok ozel seyler bekliyorum ondan... teknigi var, dripling dikine yapabiliyor, hareket deniyor ve iyi de sutlari var ortalarida iyi, yani ustunde durulsa gelecek vaad eden birisi

LaigLeNoiR
28.Mart.2007, 22:36
Antalya - Karşıyaka maçında Olcan bizlere inat mükemmel oynadı :) Maçı tv'den izledim ve Karşıyaka'nın en etkili ismiydi sahada.

Umarım performansını aynen böyle devam ettirir de Türk Futbol'u için bu kadar yetenekli bir isim kaybolup gitmez.

Kafkafxer
12.Mayıs.2007, 21:18
Olcan bu hafta Kartal'a 1'i frikikten 2 gol atmış. Maç İstanbul'da olunca ve sezon bitip Fener'e döneceğini hatırlayınca iyi oynadı sanırım.

LaigLeNoiR
23.Mayıs.2007, 19:51
Akif Ersezgin yeniden başkan

Karşıyaka Kulübü'nün başkanlığına, Akif Ersezgin yeniden seçildi. Karşıyaka Belediyesi Nikah Salonu'nda yapılan kongrede, Akif Ersezgin'in çıkardığı tek listeyle seçime gidildi. Ersezgin'in listesi, 124 delegenin oyuyla seçildi.

midfielder1912
24.Mayıs.2007, 15:26
:
2007-2008 sezonunda kulübümüzün toplam geliri 10,4 trilyon.
2007-2008 sezonunda kulübümüzün toplam gideri 12 trilyon.
Devlete olan vergi borcumuz 5,1 trilyon.
Devlete olan SSK borcumuz 1,7 trilyon.
(Devlete olan bu borcun büyük kısmı, yıllık %4 faizle 10 yılda ayda 40bin YTL taksitle ödenecek)
Mahkeme süreci devam eden icra dava sayısı 42 dosya.
.
Mahkeme süreci devam eden icra davalarının toplam tutarı 1,4 trilyon

2008-2009 sezonu için düşünülen toplam bütçe 12 trilyon.
Bütçeden futbol şubeye ayrılacak pay 5 trilyon.
Bütçeden basketbol şubeye ayrılacak pay 1,8 trilyon.
Bütçeden voleybol şubeye ayrılacak pay 1,2 trilyon

midfielder1912
30.Mayıs.2007, 02:31
Emre Özkurt Karşıyaka'da!

--------------------------------------------------------------------------------

Aydınspor'dan kulübümüze transferini gerçekleştirdiğimiz 1984 doğumlu sol kanat oyuncusu Emre ÖZKURT , Karşıyaka Spor Kulübü Yalı tesislerinde az önce yapılan imza töreni ile yeşil kırmızı renklere bağlandı.

Sezonun ilk imzalarından biri olan Emre ÖZKURT, "Karşıyaka Spor Kulübü'nde büyük başarılara imza atmak istiyorum." açıklamasında bulundu.

Kendisine yeni sezonda başarılar dileriz.

http://ksk.org.tr/upload/news/052920081754139807746.jpg

Hayırlı olsun Karşıyakamıza.

Birleştirilen Mesaj:
KSK Gençleşti
Altyapıdan yetişen sekiz genç, dün kulüp binasında profesyonel yapıldı...

Aykut Dikmen, Armağan Üsten, Yunus Dendeşer, Erdi Kasapoğlu, Murat Erdemir, Kerim Aydın, Oğuz Aydemir ve Mahmut Yıldırım 3’er yıllık imza attı.

Sezon hazırlıklarına gençleştirme harekatıyla başlayan Karşıyaka, dün altyapıdan sekiz futbolcuyu profesyonel yaptı. Yeşil kırmızılılar, Aykut Dikmen, Armağan Üsten, Yunus Dendeşer, Erdi Kasapoğlu, Murat Erdemir, Kerim Aydın, Oğuz Aydemir ve Mahmut Yıldırım ile dün kulüp binasında 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Özellikle Kerim Aydın potansiyeli olan bir genç gibi görünüyor...

midfielder1912
06.Haziran.2007, 17:07
Karşıyaka Spor Kulübü Futbol Şubesi yaptığı açıklamada mukavelesi devam eden İnanç GÜLTEKİN , Aydın ÇETİN , Uğur YASAN ve Serkan BEKİROĞLU ile yollarımızı ayırdığımızı bildirdi.
Sözleşmesi biten oyuncumuz Zafer UYSAL ile de bu sezon çalışmayı düşünmediğimizi bildiren şube yönetimi , giden oyuncularımıza yaptıkları hizmetler için teşekkür ederek başarılarının devamını dilediler.

Kaynak: Resmi Site
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
FUAT İMZAYI ATTI Yeni sezonda hedefini şampiyonluk olarak hedefleyen takımımız , Teknik Direktörümüz Reha Kapsal'ın hazırladığı transfer listesi doğrultusunda Kartalspor'un kaptanı Fuat Erarslan'ı renklerine bağladı
2. Başkanımız Tayfun YELKENBİÇER'in yaptığı açıklama ile ; Kartalspor'da istikrarlı bir grafik çizen Fuat Erarslan'ın Karşıyaka Spor Kulübü için çok yararlı bir transfer olduğunu dile getirerek , kendisi ile 2 yıllık bir mukavele imzalandığı bildirdi.
1979 doğumlu olan Fuat Erarslan oynadığı stoper mevkinde ; Çorlu, B.Merinos, Bursa ve Yalovaspor’da da görev aldığı kaydedildi.

http://www.ksk.org.tr/upload/news/060520081050223431992.jpg

EL-Hadji
07.Haziran.2007, 00:53
Yukarıdaki haberde bir yanlışlık var. Fuat Kartal' ın kaptanı değildi. KArtalspor' un kaptanı Timuçin' di. Olsa olsa fuat 2. kaptandır. Fuat iyi niyetli, çalışkan ve cesur bir stoper. Takımı için yüreğini ortaya koyar ama şampiyon olacak bir takımın stoperi kesinlikle değil. Lig B için ideal bir stoper.

midfielder1912
07.Haziran.2007, 03:22
Yukarıdaki haberde bir yanlışlık var. Fuat Kartal' ın kaptanı değildi. KArtalspor' un kaptanı Timuçin' di. Olsa olsa fuat 2. kaptandır. Fuat iyi niyetli, çalışkan ve cesur bir stoper. Takımı için yüreğini ortaya koyar ama şampiyon olacak bir takımın stoperi kesinlikle değil. Lig B için ideal bir stoper.

resmi site bunu yaparsa basin ne yapmaz...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ksk altyapıdan üste çıkan oyuncular

Kerim aydın : boy: 1.75 kılo :68 sağ- sol ayak - mevki: forvet, kanat forvet – teknık : yuksek dayanıklılık : iyi kuvvet: iyi 1990 doğumlu şutu iyi

Mahmut yıldırım : 1989 doğumlu – kılo: 70 boy: 1,80 sol ayak -- mevki: sol bek
Hava topu : iyi teknık : iyi defansif oyuncu ama soldan ataklara çıkışı iyi

Rıdvan şimşek: 1991 doğumlu boy: 1,73 kılo: 65 sağ – sol ayak mevki: sağ bek ,sağ açık teknık kapasitesi çok yuksek defansı iyi çalım yeteneği mukemmel duran topları kulannma iyi

Murat erdemir: boy: 1.65 kılo 59 sağ ayak, mevki : ön libero teknık çok iyi dayanaklılık çok ii , top çalma iyi 1989 doğumlu

Aykut dıkmen: 1990 doğumlu boy : 1. 89 kılo 80 mevki : stoper sol ayaklı hava hakımiyeti iyi defanstan ileri çıkışı ii defansı iyi

Armağan üsten: 1989 doğumlu sağ kanat boy: 1.76 kılo: 67 sağ ayaklı teknık yuksek defans zayıf iyi orta ve şut atıyor

midfielder1912
19.Haziran.2007, 16:59
KSK, 2lig golcüsü Yunus ALTUN (1 artı 1 yıllık) ve Mardinspor lu Ahmet Burak Solakel (2 yıllık) ile sözleşme imzaladı...

Ayrıca bu sene kiralık forma giyen Konyaspor lu Ozan Özkan ın bonservisi alındı, Ozan ile anlaşılması an meselesi...

Ayrıca Sakarya'lı Onur, Mardin'li Koray ve Bursa'lı Eser ile görüşmeler devam ediyor... Onur ve Eser ile büyük ölçüde anlaşıldığı duyumları geliyor...

midfielder1912
23.Haziran.2007, 16:16
KSK, E. Şekerspor'dan renkleri bağladığı Yunus ALTUN ' a yıllık 350 bin ytl (maç başıları dahil) ödeme yapacak...

efeksk
25.Haziran.2007, 22:04
Taha Yalçıner Kaf Kaf'ta
Yeni sezonda hedefini şampiyonluk olarak hedefleyen takımımız , Teknik Direktörümüz Reha Kapsal'ın hazırladığı transfer listesi doğrultusunda geçen sezon Muğlaspor'da kiralık olarak oynayan Fenerbahçe'li ortasaha oyuncusu Taha Yalçıner ile anlaştı.
Geçtiğimiz sezon Muğlaspor ile TFF 3.Liginde toplam 23 maçta görev yapan Taha oynamış olduğu maçlarda 4 sarı 1 Kırmızı kart görerek sezonu gol atmadan tamamlamıştır.

Oyuncunun adı:Taha Yalçıner
Doğum tarihi:12.01.1987
Doğum Yeri: İstanbul
Boyu:1.78
Kilosu:65
Mevkii:Orta Saha
Forma Numarası:8

midfielder1912
26.Haziran.2007, 15:50
taha sol kanat oynamış muğla da... müğla amatöre düştü bu arada.

efeksk
27.Haziran.2007, 05:53
Geçen sezon Konya'dan kiralanan Ozan'ın bonservisini hallettik.
Fenerbahçe'den Taha ve Necati'de üçer yıllık sözleşme imzalıyor.

Bu sene forma-eşofman vs. olarak Lotto ile anlaştık.

Tesislerimiz elden geçti.5 yıldızlı otel konforunda, futbolcuların kendilerini evlerinde hissedebilecekleri duruma getirildi.Bu çalışmalar için 1 trilyondan fazla para harcandı.

Bu sezonun bütçesi 12.5 trilyon olarak açıklandı.Bu bütçenin 6 trilyona yakın bölümü futbol için kullanılacak.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bu arada bir de uyarı yapmak istiyorum.

1912 yılında kurtuluş savaşı'nın ege'deki en ön cephelerinde özgürlük aşkıyla savaşan ve yüzlerce şehit verdikten sonra, düşmanlara esir düşen bir Karşıyakalı Komutanı'nın kurduğu kulüptür Karşıyaka..boyun eğmeyi asla sevmez..

bunları neden yazdın diyebilirsiniz, nedeni şudur.bu oyunda Karşıyaka Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü'nün pilot takımı olarak gösterilmiş.Bunun gerçekle yakından uzaktan alakası yoktur.Karşıyaka Sportif Direktörü Rıdvan Dilmen'in bireysel ilişkileri neticesinde yapılmış olan 2-3 transfer dışında başka bir anlaşma yoktur.

Bunu kim neresinden uydurduysa yazıklar olsun diyorum sadece.Biraz araştırmak lazım bazı şeyleri, ondan sonra kesin yargılar kormak lazım.

Sevgiler,
Efe

midfielder1912
28.Haziran.2007, 04:41
Geçen sezon Konya'dan kiralanan Ozan'ın bonservisini hallettik.
Fenerbahçe'den Taha ve Necati'de üçer yıllık sözleşme imzalıyor.

Bu sene forma-eşofman vs. olarak Lotto ile anlaştık.

Tesislerimiz elden geçti.5 yıldızlı otel konforunda, futbolcuların kendilerini evlerinde hissedebilecekleri duruma getirildi.Bu çalışmalar için 1 trilyondan fazla para harcandı.

Bu sezonun bütçesi 12.5 trilyon olarak açıklandı.Bu bütçenin 6 trilyona yakın bölümü futbol için kullanılacak.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bu arada bir de uyarı yapmak istiyorum.

1912 yılında kurtuluş savaşı'nın ege'deki en ön cephelerinde özgürlük aşkıyla savaşan ve yüzlerce şehit verdikten sonra, düşmanlara esir düşen bir Karşıyakalı Komutanı'nın kurduğu kulüptür Karşıyaka..boyun eğmeyi asla sevmez..

bunları neden yazdın diyebilirsiniz, nedeni şudur.bu oyunda Karşıyaka Spor Kulübü Fenerbahçe Spor Kulübü'nün pilot takımı olarak gösterilmiş.Bunun gerçekle yakından uzaktan alakası yoktur.Karşıyaka Sportif Direktörü Rıdvan Dilmen'in bireysel ilişkileri neticesinde yapılmış olan 2-3 transfer dışında başka bir anlaşma yoktur.

Bunu kim neresinden uydurduysa yazıklar olsun diyorum sadece.Biraz araştırmak lazım bazı şeyleri, ondan sonra kesin yargılar kormak lazım.

Sevgiler,
Efe

efecim, rıdvan hocanın (eski sportif direktörümüz) katkısıyla transferlerin gerçekleştirildiği, hatta genç milli oyuncumuz Hasan Erbey in bedelsiz verildiğini de belirtmiştim, arkadaşlarda bunu gerçekçi şekilde oyuna aktardılar herhangi bir yanlışlık yok, feeder club ibaresine takılmamak lazım, önemli olan bu özelliğin nasıl aktarıldığı, dikkat edersen sivasspor da fenerbahçe nin feeder ı olarak görünüyor...

ayrıca tesislerimizdeki tadilatı fazla abartmamak gerek, çünkü tesislerimizde çok önemli eksikler vardı geçen dönemlerde olması gereken temel ihtiyaçlar bile sorun olabilmekteydi, özetle 5 yıldızlı otel konforuna getirilicek gibi bir ifade biraz iyimser geldi bana...

saygıyla...

perpetua
28.Haziran.2007, 04:52
FB-KSK pilot takim olayi:

Iki takim arasinda resmi bir bag yok. Ancak oyunda feeder (pilot takim) olarak gorunmesine ragmen esasinda bu iki takim arasindaki bag "iyi iliskiler" olarak girilmis durumda. Bu durumda KSK iyi iliskileri sayesinde, FB'den oyuncu kiralayabiliyor ancak KSK'nin herhangi bir yukumlulugu yok. Ne bu oyunculari oynatma konusunda, ne de KSK'lu oyuncularin FB'ye transferinde ilk opsiyon olarak.

Ille de derseniz ki bu iyi iliskiler de olmasin, FB'den KSK'ya kiralik oyuncu da gitmesin. Kaldiralim. Ama saniyorum ki siz de kabul edersiniz ki bu iki takim arasinda ozellikle Ridvan Dilmen nedeniyle iyi iliskiler var ve FB'den bazi oyuncular KSK'ne kiralaniyor.

efeksk
28.Haziran.2007, 06:52
Anlatmak istediğim konu, "feeder" kelimesinin türkçe karşılığının "besleme", futbol terimi olarak da "pilot" anlamını alması.Bu olay Karşıyaka Spor Kulübü'nü küçük düşürecek bir olaydır.Fenerbahçe SK, Beşiktaş JK vs. kim olursa olsun, Karşıyaka'yı "pilot" takım olarak kullanamaz.

Ayrıca belirtmek istediğim bir şey var.Biz Hasan Erbey'i bir anlaşma sonucu vermedik Fenerbahçe'ye.Olcan'ı, Mustafa Cevahir'i de bir anlaşma sonucu almadık.Kendi yaş düzeyinde bütün milli takımlarda oynamış, bütün kulüplerin istediği Hasan Erbey'in bonservisini, Olcan ve M.Cevahir'in kiralama bedeli karşılığında verdik.Hatta Fenerbahçe ile ilişkilerimizin söylediğiniz gibi iyi olmadığını gösteren bir olay da, çok almak istedikleri kaleci Onur'u Trabzonspor'a satmamız.

Tesis konusuna gelecek olursak eğer, Teknik Direktörümüz Reha Kapsal ile yaptığımız görüşmeden önce kendi sitemizde tesislerimiz hakkında bilgi vermek için her yerini didik edip fotoğrafları çektik.Tesislerimiz belirttiğim gibi 5 yıldızlı otel konforunda oluyor.Adsl'den plazma Tv'ye, yeni çim sahalardan yeni yemekhaneye, yeni toplantı salonundan yeni mobilyalara tamamen değişiyor.

Bunları Karşıyaka Spor Kulübü'nün içinden biri olarak analttığımı da belirtmek istiyorum.

Sevgiler
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Bu da bu konuyla ilgili son mesajım.Bugünkü gazetelerde geçen haberlerden bir tanesi.Artık konu hakkında daha rahat yorum yapabileceksiniz..

FENERBAHÇE PRÜZ ÇIKARDI
Bu arada Karşıyaka’nın üçer yıllık sözleşme imzaladığı Fenerbahçeli Taha ve kaleci Necati için yapılan protokolde, “Sezon sonunda iki oyuncunun bonservisleri belirlenecek ücret karşılığı Karşıyaka’ya verilecek” maddesi, sarı-lacivertli kulüp tarafından kabul edilmedi. F.Bahçe, “Ya kiralık alırsınız, yada bonservis bedellerini ödeyip, renklerinize bağlarsınız. Eğer kiralık alırsanız, sezon sonunda öncelik KSK’de olmaz” cevabı verdi. Taha için 75, Necati için 100 bin YTL isteyen F.Bahçe ile pazartesi günü bir görüşme yapılacağı ifade edildi.

midfielder1912
30.Haziran.2007, 18:57
"Ayrıca belirtmek istediğim bir şey var.Biz Hasan Erbey'i bir anlaşma sonucu vermedik Fenerbahçe'ye.Olcan'ı, Mustafa Cevahir'i de bir anlaşma sonucu almadık.Kendi yaş düzeyinde bütün milli takımlarda oynamış, bütün kulüplerin istediği Hasan Erbey'in bonservisini, Olcan ve M.Cevahir'in kiralama bedeli karşılığında verdik."

Efe, önceki postlarıma bakarsaz benim de anlaşmadan kastım bu, kiralama bedeli karşılığından Hasan ın verildiğini belirtmiştim zaten...

Onur transferinde Fenerbahçe' ye çekilen fiyattan kaynaklanan sorunlar oldu, Fener' e 1 milyon dolar gibi bir fiyat çekilmiş, fiyat yüksek bulununca Fener transferi askıya almıştı, bu sırada Trabzon a daha uygun bir fiyata Onur birden bire satılınca, Rıdvan bile yönetimle kötü olmuştu... Hatta Rıdvan ben adamı Fener e 1 milyon dolara satmaya çalışıyorum onlar 400 bin euro ya Trabzon a verip beni zor durumu düşürüyorlar mealinden bir açıklama yapmıştı...

Fener ile ilişkilerin eskisi kadar iyi olmadığı konusunda ise kesinlikle haklısın, Reha Hoca nın olduğu yerde sportif direktör falan iş yapamaz (Rıdvan da olsa), Rıdvan olmayınca , Onur hadisesi nedeniyle de transfer işleri kolay yürümez...

Şimdi gelelim asıl konuya son 3.5 sezondur kabul edelim etmeyelim, KSK miz iş bilmez adamlar, zimmetçiler tarafında bırakılan enkazın altında ezilmektedir... (L. A. Güngil namı değer Levent Aziz Dingil, Cem Onuk ve Nurullah Sağlam çok büyük bir kazık atıp tüm dengeleri alt üst edip çekip gitmişlerdir). Son 3.5 sezondur sürekli "Bu sene bizden başarı beklemeyin hedef borçları ödeyip yeniden yapılanmak" teraneleri duyulmaktadır...

3.5 sezondur sırasıyla, Hüseyin Hamamcı, Feyyaz Uçar ve Rıdvan Dilmen in kişisel gayretleriyle alınan oyuncularla yamalı bohça gibi takımlar kurulmaktadır, 3.5 sezondur takımın ilk 11 inin yarısına yakını bazende yarısı kiralık oyunculardan oluşmaktadır, oyuncuların çoğu alacaklarına karşın sözleşmeleri fesh edip elini kolunu sallaya sallaya kulüpten kaçmaktadır, milyon dolar edebilecek adamlar 5 kuruş kazandırmadan kulüpten ayrılmıştır (murat tosun, sezer badur, olgay, ufuk gibi)...

hüseyin hamamcı döneminde, hüseyin hocanın sakarya da ki iyi ilişkilerinden dolayı, gökhan kaba, hakan özmert, evren erdeniz...

feyyaz döneminde ksk, bjk ve malatyanın kullanmaycaağı adamlardan takım kurmuştur (sezer sezgin, kenan özer, malatya dan mehmet albayrak, güngör tuğcu, ayrıca sakarya dan onur nasuhoğulları, yücel ömür ejder gibi, yine 2. feyyaz döneminde Sakarya dan Kadir Söylemez, Ankaragücünden Evren Erdeniz (2. kiralama), Birol Aksancak gibi...)

Rıdvan ın katkılarıyla, Fenerden Olcan , Cevahir, Necati, Ozan Özkan, Recep Biler (2 kez kiralandı), Aykut hoca Ankaradayken Ankaraspordan Deniz Aydoğdu, Sertan Güneş (Hiç oynamadı ama olsun)...

Özetle Ksk yi çok sevsekte durum ortada ve biraz da gerçekçi olmak lazım... Ksk feeder club olmaz olamaz demek çok iyimser geliyor kulağa, tabi ki kağıt üstünde böyle bir anlaşma yok imzalanmasına imkan yok ama ksk bir şekilde başka takımların eline bakan bir takım haline getirilmiştir, Reha Hoca ile birlikte bu kırılmaya çalışılsa da daha geçen seneki topçularının maç başılarını ödeyemeyen bir kulüp olarak işimiz pek kolay görünmüyor... ortada bir sürü isim var ama sadece 5 imza var, takımdan 12 kişi gitti gelen 5 ve bu hafta sonu top başı yapılıyor gerisi sen düşün efe...

Kafkafxer
01.Temmuz.2007, 00:02
Daha 2 yabancı hakkımız var, Karşıyaka'nın basketboldaki yabancı transferi politikasını düşünürsek düşük maliyetli sağlam 2 yabancıyla fark yaratılabileceğini düşünüyorum.

efeksk
01.Temmuz.2007, 00:13
Şu anda zaten hiçbir takım kadrosunu oluşturamadı.En düşük ücretli oyuncular bile kapıyı 400-450 milyardan açınca, göze çarpan isimlerin değeri 700 milyarların üstüne çıktı.Bu durumda sadece biz değil, hiçbir takım transferleri istediği gibi yapamaz, zaten yapamadı.Bütün takımlar bir bekleme sürecine girdi.Futbolcuların ve menajerlerinin akıllarına başlarına alıp iyi düşünmeleri için.Buna da en güzel örneklerden biri, 450 milyar isteyen Ufuk Ateş'in yapmış olduğumuz 325 milyarlık teklife 1 hafta geçtikten sonra "evet" demesi.

Reha Kapsal'ın, bana söylediği bir şey var, kafsinkaf.org'da da bunu yazmıştım, "kadroda 20 tane altyapı oyuncusu olsa bile ben bu takımı şampiyonluğa oynatırım"...

Karşıyaka kesinlikle feeder olamaz bunu da tekrar belirteyim.Binlerce kişi kendini kesse yine de öyle birşey olamaz.Sadece iyi ilişkiler ile 1.ligdei takımların oynatmadığı oyuncular kiralanabilir, bu da oldukça normaldil.

Yoksa Fenerbahçe kim ki Karşıyaka'yı pilot takım gibi görücek, pehh...Koskoca spor kulüplerine sadece futbol branşı varmış gibi bakmayalım.

midfielder1912
01.Temmuz.2007, 00:25
Daha 2 yabancı hakkımız var, Karşıyaka'nın basketboldaki yabancı transferi politikasını düşünürsek düşük maliyetli sağlam 2 yabancıyla fark yaratılabileceğini düşünüyorum.

futbolda yabancı transferi yapmayalı 12 sene oldu hacım, fos çıkan çok basketçimiz de oldu...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Şu anda zaten hiçbir takım kadrosunu oluşturamadı.En düşük ücretli oyuncular bile kapıyı 400-450 milyardan açınca, göze çarpan isimlerin değeri 700 milyarların üstüne çıktı.Bu durumda sadece biz değil, hiçbir takım transferleri istediği gibi yapamaz, zaten yapamadı.Bütün takımlar bir bekleme sürecine girdi.Futbolcuların ve menajerlerinin akıllarına başlarına alıp iyi düşünmeleri için.Buna da en güzel örneklerden biri, 450 milyar isteyen Ufuk Ateş'in yapmış olduğumuz 325 milyarlık teklife 1 hafta geçtikten sonra "evet" demesi.

Reha Kapsal'ın, bana söylediği bir şey var, kafsinkaf.org'da da bunu yazmıştım, "kadroda 20 tane altyapı oyuncusu olsa bile ben bu takımı şampiyonluğa oynatırım"...

Karşıyaka kesinlikle feeder olamaz bunu da tekrar belirteyim.Binlerce kişi kendini kesse yine de öyle birşey olamaz.Sadece iyi ilişkiler ile 1.ligdei takımların oynatmadığı oyuncular kiralanabilir, bu da oldukça normaldil.

Yoksa Fenerbahçe kim ki Karşıyaka'yı pilot takım gibi görücek, pehh...Koskoca spor kulüplerine sadece futbol branşı varmış gibi bakmayalım.

efe, transferini şekillendiren 3 tane takım var şu anda, rize , altay, kasımpaşa... bizi zaten diğer takımlar bağlamamalı plan proje yapılmalı, gerekirse transfer dönemi açılmadan transfer tamamlanabilmeli...

efe binlerce dediğin, tribünde bir kaç maç hariç zaten 3 bin kişiyiz...

efe, reha hoca dahil kimseye güvenmiyorum, çok sözler duyduk biz, çok "lost" izledik... reha değilmiydi bu takıma play off oynatıcam diyen? reha hoca bir kere tutarlı konuşmuyor, gençlere önem vermekten bahsetti genç dinamik takım dedi alınan adamların yaşlarını sen yaz... takım kamp çalışmalarına yabancılar dahil tam kadro katılıcak dedi, geçen gün 10 tane daha oyuncuya ihtiyacım var diyor, ki doğru söylüyor...

spor kulübümüzün basket şubesinin geçen sene bütçesi ligin en düşük 2. bütçesiydi efe, daçka ve biz 1.2 milyon dolarlık takımla mücadele verdik, çok sevdiğimiz bu kulüp maalesef düzgün yönetilmiyor, kişisel gayretlerle yürüyor, bu sene başında takımın nasıl kurulduğunu sen de az çok bilirsin...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
efe, bir de F.B. , K.S.K. kıyaslmasına girmeye gerek yok, sade ve sadece KSK li ayrıca 12 yıldır sürekli tribünde olan bir abin olarak söylüyorum, iyi yönetilmiyoruz bir yanda 100 milyon dolarlık bir bütçeli kurumsal bir yapı, bir yanda da 10 milyon doları toplamaya çalışan, Selçuk Baba ve Cevat Durak ın ricasıyla başkanlık yapan eski Bergama Belediye Reis' nin başkan olduğu sözde büyük camiamız... bu yapıların karşısında tek tesellimiz arena da sene 1 aldığımız normal sezon galibiyetleri olur maalesef...

efe, 10 yıldır ödenmeyen oyuncu alacakları var bizim kulüpte, hacizden kaçırılmış kupalar var... bu yüzden adı feeder olmasa da bu kulüp daha çok rica minnet oyuncu alır başka takımlardan...

efeksk
06.Temmuz.2007, 01:34
Karşıyaka Spor Kulübü'nün yönetimsel bazda eleştrilerinin yapılacağı alan olarak burayı görmeniz hayli ilginç.Burası sadece bir oyun sitesi.Yönetimle ilgili, kulübün işleyişi ile ilgili konuları kongrelerimizde tartışıyoruz zaten.Eğer daha önce gelmediyseniz, bir dahaki kongremize sizi davet edeyim.Söz alıp, gerekli eleştirileri gerekli yerlere yapabilirsiniz.Buraya bunları yazmanız hiçbir anlam ifade etmiyor çünkü.Üstelik bu oyunda, "yönetim" ile ilgili hiçbir özellik de yok...

---

Bunun dışında Galatasaray altyapısında yetişen Kerem İnan ve Yalovaspor'dan Kıvanç Karakaş bugün sözleşme imzaladı.Kıvanç Karakaş, Reha Kapsal tarafından uzun süredir takip edilen ve geleceği olduğu görüşüne varıldığı için transfer edilen bir oyuncu.

midfielder1912
06.Temmuz.2007, 04:18
Karşıyaka Spor Kulübü'nün yönetimsel bazda eleştrilerinin yapılacağı alan olarak burayı görmeniz hayli ilginç.Burası sadece bir oyun sitesi.Yönetimle ilgili, kulübün işleyişi ile ilgili konuları kongrelerimizde tartışıyoruz zaten.Eğer daha önce gelmediyseniz, bir dahaki kongremize sizi davet edeyim.Söz alıp, gerekli eleştirileri gerekli yerlere yapabilirsiniz.Buraya bunları yazmanız hiçbir anlam ifade etmiyor çünkü.Üstelik bu oyunda, "yönetim" ile ilgili hiçbir özellik de yok...

---

Bunun dışında Galatasaray altyapısında yetişen Kerem İnan ve Yalovaspor'dan Kıvanç Karakaş bugün sözleşme imzaladı.Kıvanç Karakaş, Reha Kapsal tarafından uzun süredir takip edilen ve geleceği olduğu görüşüne varıldığı için transfer edilen bir oyuncu.

tabi ki bunların yazılacağı yer burası değil, haklısın... ancak söylediklerimin arasında kulübün son 3 sezonki finansal durumuna ışık tutucak bilgiler de mevcut efe, finansal durumda oyunda yansıtılabiliyor ayrıca kulüp başkanlarına da yönetimsel özellikler verilebiliyor...

(efe ukalalık ettiysem kusura bakma, ama 13 senedir aynı filmi gören bir abin olarak söyliyim iyiye gitmiyoruz, eskiden dediğin kongrelerde 2-3 başkan adayı olur millet yönetime girmek için yarışırdı, şimdi rica minnet biri başkan yapılıyor, amca da beni siz başkan yaptınız başkası varsa gelsin ben hemen bırakırım diyor,kimse de yönetici olmak istemiyor, bizde her sene aynı diziyi izliyoruz; lost)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
KSK , Kerem İnan (GK - E. Şekerspor) ve Kıvanç Karakaş (veritabanında yok, AMR - Yalovaspor) ile 2 şer yıllık anlaşma sağladı... Kerem için E.Şekerspor a 75 bin ytl bonservis bedeli ödendi...

midfielder1912
10.Temmuz.2007, 05:45
Karşıyaka, Fenerbahçe’den Taha Yalçıner ve Necati (GK)’yi bonservisiyle aldı. gENÇ oyuncular 3 er yıllık imza attılar... Fenerbahçe ye bonservis bedeli olarak toplam 75 bin ytl ödenecek...

LaigLeNoiR
14.Temmuz.2007, 18:40
Bu kaleci Necati'yi ben bir kaç maçta izlemiştim FBTV'den bence iyi bir kaleci olacak bu çocuk.Karşıyaka iyi iş çıkarmış.

midfielder1912
16.Temmuz.2007, 00:22
Eser Yağmur Karşıyaka da. 1983 Berlin doğumlu forvet oyuncusu Eser bu gün saat 11:30'da Karşıyaka ile sözleşme imzaladı.

Diğer yandan yine Bursasporlu Emo Ghishan Aime ve Marcello Barbosa De Oliveira imzada son aşamaya gelindiği belirtildi.

İmza aşamasına gelinen Marcelo Barbosa De Oliveira geçen yıl Polonya da 1.lig takımı Pogon' da (kaleci Majdan ın eski takımı) ligin ikinci yarısında 10 maça çıkmış, gol veya asisti yok, 1 tane kırmızı kart görmüş, genellikle eski BJK li Amaral (Müslüm Baba) ile orta sahanın ortasında oynamış, sol ayaklı... 1.78 boyunda ve 70 kilo ağırlığındaymış, Pogon a da Brezilya 2.lig takımlarından Bahia dan gelmiş, Bahia da da 4 maçta oynamış...

efeksk
18.Temmuz.2007, 13:38
Pogon'dan Marcello ile imzaladık.

midfielder1912
29.Temmuz.2007, 06:52
Pogon'dan Marcello ile imzaladık.

marcelo saglik problemleri nedeniyle yollandı... 1 senegalli (seni camara) ve 3 brezilya davraz kampında deneniyor... ayrıca g.antep belediye den Serkan İşyapan 30 bin ytl bonservis bedeli ile transfer edildi...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Rıdvan Şimşek ve Fener paftan alınan Taha Yalçıner in beklenenin çok üstünde performans sergilediklerini ve formaya çok yakın olduklarını belirtti Reha Kapsal, özellikle Rıdvan ın bir çok talibi olmasına karşın (Bjk başta) bu sene forma şansı bulabileceğini hissettirerek takımda kalmasını sağladık dedi Reha Hoca...

efeksk
01.Ağustos.2007, 06:07
zafer demiray ve serkan işyapan kampa katıldı.

midfielder1912
02.Ağustos.2007, 19:49
Can Gümüşada
Henüz 19 yaşında. Futbola Salihlispor altyapısında başladı. Salihlispor'da oynarken Teknik Direktör Reha Kapsal tarafından beğenildi.Karşıyaka Salihli Belediyespor’un gelecek vadeden 19 yaşındaki sol kanat oyuncusu Can Gümüşada ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Yusuf KIYAK
22 yaşında, Orhangazispor dan alındı, geçen yıl 3.ligte 10 golü var, hazırlık maçlarında fena görünmedi, iyi bir yedek golcü olabilir...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ahmet Şahinler
Almanya nın SV Darmstadt 98 takımından transfer edildi, ancak oyunun datasında yok, 3 yıllık imza attı... ortasahada mücadele ediyormuş... geçen yıl oberliga da (3.lig) 8 maçta oynamış 1 gölü var...

http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_41206_2007_1.jpg Foto: H.Krämer - ... (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/default/quelle/rechte/fotos.html)
Geburtsdatum:12.04.1987
Größe:1,78

http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/174.gif[/IMG] Türkei

midfielder1912
01.Eylül.2007, 07:05
ksk nin malatya dizilişi: 4-4-1-1

kerem

bural solakel .... fuat eraslan ..... ahmet çağıran ... ozan özkan

timuçin aşçıgil .... taha yalçıner .... kıvanç akkaş .... zafer demiray

cihan yılmaz

yunus altun

efeksk
12.Eylül.2007, 05:50
Bu seneki takım kadrosu ve forma numaraları :
1-Kerem İNAN
2-Bilal SEZER
4-Saffet Gurur YAZAR
5-Ahmet ÇAĞIRAN (C)
6-Ahmet Burak SOLAKEL
7-Atilla GÜNEŞ (C)
8-Taha YALÇINER
9-Serkan İRDEM
10-Yunus ALTUN
11-Timuçin AŞCIGİL
14-Necati YILMAZ(Kaleci)
17-Ramazan KARACA
18-Cihan YILMAZ
20-Zafer DEMİRAY
21-Zafer UYSAL
24-Eser YAĞMUR
27-Emre ÖZKURT
37-Aykut DİKMEN
48-Ozan ÖZKAN
58-Aydın YILDIRIM
66-Kıvanç KARAKAŞ
77-Fuat ERARSLAN
89-Can GÜMÜŞADA
91-Rıdvan ŞİMŞEK

Not:Bunlar da forma numaralarını bilmediğim oyuncularımız:

Fallaou Seni CAMARA
Önder ÇENGEL
Ferhat KİRAZ
Serdar ERTEMÇÖZ(Kaleci)
Özkan GÜVEN

Burak Duran
12.Eylül.2007, 05:54
kerem zafer ve yunus takimin en iyi oyuncularindan bu sene KSK bu oyuncular sayesinde bence TSL ye cikacak

extensor
12.Eylül.2007, 22:42
Kerem'i Şeker'de izlediğim son maçta harikalar yaratmıştı.
Yunus'u Şeker'de izlediğim son maçta tamamen silik bir görüntü çizmişti. Topa deymeden 90 dakikayı geçirdi neredeyse

efeksk
13.Eylül.2007, 22:09
yunus şu anda karşıyaka'nın en kondisyonlu, en çalışkan oyuncularından diyebiliriz. maç boyunca basmadık yer, koşmadık alan bırakmıyor. 2 maçta 2 golü var bu arada.

Vieri
15.Şubat.2008, 10:27
Karşıyaka oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz

yusufislam
25.Şubat.2008, 18:26
Olcan Adin,

bu genc oyuncunun oynadigi mac sayisi, attigi gol sayisi ve assist sayisi bu haftadan sonra kac oldu?

merak ediyorum ve bilgim yok!

midfielder1912
26.Şubat.2008, 11:58
6 golü falan oldu, 18 maçta ilk 11 oynadı, 2-3 asisti var, 2 maçtada sonradan girdi oyuna...

extensor
26.Şubat.2008, 19:18
yetersiz yani takımın starı değil en azından özellikle asist sayısı çok düşük

yusufislam
26.Şubat.2008, 21:25
Galiba gol sayisi 6 oldu, ama assist son samsun macindan sonra 4-5 olmustur?