PDA

View Full Version : [1.Lig] Kartalspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

EL-Hadji
17.Mart.2007, 20:11
İskender' in off the ball ve work rate özellikleri biraz düşebilir. Concistency de 1 puan düşebilir. Konya' dan kiralık gelen Volkan Çekiç' de çok hızlı bir oyuncu.

goodnightkiss
25.Mart.2007, 00:06
yıldız yasere sanırsam -8 pa verilmiş. bu arkadaşın ismini duymuştum ama hiç izleme sansım olmadı. acaba 1.lig araştırmacısın yıldız hakkındaki ileriye dönük görüşleri nelerdir? yani su andada bu -8 lik payı hakediyormu bunu merak ediyorum . sevgiler saygılar...

EL-Hadji
25.Mart.2007, 03:17
yıldız yasere sanırsam -8 pa verilmiş. bu arkadaşın ismini duymuştum ama hiç izleme sansım olmadı. acaba 1.lig araştırmacısın yıldız hakkındaki ileriye dönük görüşleri nelerdir? yani su andada bu -8 lik payı hakediyormu bunu merak ediyorum . sevgiler saygılar...

Tabi ki bilgilendireyim.-8' i ben verdim. Yaser Yıldız sezonun ilk devresinde çok çok başarılı bir performans sergiledi. Genç milli takımlarda da görev yapmış bir oyuncu. Kartalspor' un ilk devredeki başarılı performansının mimarlarından biriydi. Çalışkan ve yıpratıcı bir oyuncu. Beni forumda bilenler bilir kimseye kolay kolay -8 vermem. Yaser Yıldız' a -8 verirken çok rahattım. Henüz 1988 doğumlu bir oyuncu. Eğer doğru takıma transfer olursa seneye ki bu takım kesinlikle süper ligden olacaktır. Çok çok iyi yerlerde göreceğiz kendisini. Tarzı Tuncay Şanlı' ya çok benziyor ama ortaları Tuncay' dan daha isabetli. Komple bir forvet. 2. Devre maçlarının hiçbirinde yer almadı çünkü sözleşme yenilemediği için kadro dışı kaldı. Umarım gezmek yerine bireysel idmanlar yapıyordur bu yetenek harcanırsa türk futbolu adına üzülürüm.

uAsamet91
25.Mart.2007, 03:29
Ben Kartal maçlarına gidiyorum ara sıra sizin değerlendirdiginiz gibi değerlendiremem ama İskender kaliteli bir forvet son vuruşLarı çok iyi..

goodnightkiss
25.Mart.2007, 04:34
Tabi ki bilgilendireyim.-8' i ben verdim. Yaser Yıldız sezonun ilk devresinde çok çok başarılı bir performans sergiledi. Genç milli takımlarda da görev yapmış bir oyuncu. Kartalspor' un ilk devredeki başarılı performansının mimarlarından biriydi. Çalışkan ve yıpratıcı bir oyuncu. Beni forumda bilenler bilir kimseye kolay kolay -8 vermem. Yaser Yıldız' a -8 verirken çok rahattım. Henüz 1988 doğumlu bir oyuncu. Eğer doğru takıma transfer olursa seneye ki bu takım kesinlikle süper ligden olacaktır. Çok çok iyi yerlerde göreceğiz kendisini. Tarzı Tuncay Şanlı' ya çok benziyor ama ortaları Tuncay' dan daha isabetli. Komple bir forvet. 2. Devre maçlarının hiçbirinde yer almadı çünkü sözleşme yenilemediği için kadro dışı kaldı. Umarım gezmek yerine bireysel idmanlar yapıyordur bu yetenek harcanırsa türk futbolu adına üzülürüm.

teşekkürler el hadji ilgin için. umarım iyi yerlere gelir yıldız yaser. bu arada sözleşme yenilememe sebebi ile kadro dışı bırakılma mantelitesine lanet olsun diyorum. sonucta futbolcu bu ister yeniler ister yenilemez, kendi kararıdır. umarım körelip gitmez. saygılar..

LaigLeNoiR
25.Mart.2007, 04:45
Yaser Yıldız ve İskender Alın ikilisi sezonun ilk 10 haftasında lider olan Kartalspor'un en büyük kozlarıydı.Her hafta golleri vardı bu 2 oyuncunun da.İçerde dışarda kazanıyorlardı.

Daha sonra bir sakatlık daha sonra Yaser'in Milli Takım'a girmesi ardından Süper Lig'den takımların Yaser'i ısrarla transfer etmek istemesi ( Kayserispor ) bunun üzerine de Yaser'in bu transfere sıcak bakıp , Kartalspor'un istememesi üzerine Yaser'e zorla yeni sözleşme imzalatılmak istendi diye biliyorum.Yaser'de sözleşme yenilemek istemeyince süresiz kadro dışı kaldı.

Yanılıyorsam düzelt Burak abi.

Ayrıca İskender Alın gerçekten iyi bir forvet.1.Lig için 100 CA Üzerinde verilecek forvetler arasında.

EL-Hadji
25.Mart.2007, 20:34
Hemen düzeltyeim Kayseri' nin izlediği Yaser değil İskender' di. Ama diğer dediklerin çok doğru. İskender' in ca' sı 110 zaten. Ne olursa olsun atıyor golünü. Hedefleri de büyük olan bir oyuncu. 2010 Dünya kupasında milli takımda olmak istiyorum diyor.

midfielder1912
26.Mart.2007, 01:11
kartalspor daki düşüşü baskıyı kaldıramamalarıyla birlikte bazı oyuncuların akıllarının karışmış olmasıylada açıklayabiliriz gibi geliyor...

EL-Hadji
28.Mart.2007, 02:56
Yok erol ben sana tam katılmayacağım. KAdro zaten dar Yaser kadro dışı , ufuk gitti, bilal gitti bir sürü sakatlıklar yaşadılar. Bu kadar sakatlığın üstüne adamların zaten kiralık dolu kadrosu var tepetaklak oldular.

anilton
05.Nisan.2007, 06:49
Son haftalarda Zafer Çevik çok formda.Güçlü ve birebirde çok iyi...

EL-Hadji
05.Nisan.2007, 17:52
İskender durunca Zafer, Zafer durunca İskender atıyor. Zafer yetenekli bir oyuncu yanılmıyorsa gol sayısı da 7' yi buldu.

bjk_melo_151
07.Nisan.2007, 16:29
Yaser bence bu ligin en iyi oyuncularından.Bir de Emre İncemollaoğlu oynuyordu.İzleme olanağın oldu mu elhadji?

EL-Hadji
10.Nisan.2007, 21:53
Emre 3-4 maç oynadı yanılmıyorsam. Kupadaki Ankaraspor maçında ağır sakatlandı. Henüz ilk profesyonel maçında Yaser' in yerine oyuna girmişti ve golünü atmıştı. Yanılmıyorsam Elazığspor maçıydı. Yetenekli bir oyuncu ama ağır bir sakatlık yaşadı. Yaser' e gelince zihinsel olarak yetiştirebilirse kendini çok iyi yerlere gelebilir. Yeni Tuncay Şanlı olabilir.

bjk_melo_151
11.Nisan.2007, 00:14
Emre'yi PAF maçlarında gördüm gollerin çoğunu kafayla attı.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Acaba değişiklik var mı diye sordum:D Ağır bir oyuncu olarak kaldı aklımda.

EL-Hadji
11.Nisan.2007, 02:46
Emre kalıplı bir oyuncu değil. A takımlar düzeyinde zannetmiyorum çok kafa golü atacağını. Kartalda attığı gol aşırtma idi.

EL-Hadji
14.Nisan.2007, 03:52
Kartalsor 3 - Samasunspor 3 Müthiş bir maçtı. Samsunspor 3-0 öne geçti ardından kartal 2. yarıda coştu ve skoru 3-3 ' e getirdi. Duran topları çok iyi kullanan Erdem bu maça 2 asist 1 golle oynayarak maça damgasını vurdu. Duran topları gerçkten çok iyi kullanıyor. İskender ve Temel Volkan Glatt diğer golleri attı. Kartalspor' da Uğur Yanıkdemir bugün çok iyiydi. Uğur bir sene başıda iyi oynadı bir de şimdi iyi oynuyor. Aslında potansiyeli yüksek bir oyuncu ama kayıp bir sezon yaşadı. Görevli olduğum gazetedeki yazımda Okan Buruk' u andırdığını sölemiştim. Bugün maçın büyük bölümünü dm mevkinde oynayarak bu konuda da Okan' a benzediğini gösterdi. İskender çok koştu mücadele etti gerçekten çok soğukkanlı. Ozan ve Fuat yine vasatı geçemediler. Kartalspor' un bekleri ise gerçekten ancak lig b' de oynarlar.

Since-1907
21.Mayıs.2007, 01:43
Kartalspor Bank Asya 1.Ligin en iyi forvetlerine sahip fm de İskender Alın ve Yaser Yildiz 2 oyuncuda birbirlerini tamamlayıp sezonda gol krallığına oynuorlar.Bu 2 yıldız Kartalsporun en etkili yıldızları

LaigLeNoiR
22.Mayıs.2007, 00:48
Yaser yolcu zaten gidiyor.İskender'i de bilmiyorum ama bana göre o da ayrılabilir Kartalspor'dan.

Since-1907
22.Mayıs.2007, 01:22
Evet yaser bildiğim kadarıyla devre arası sözleşme imzalamayıp kadro dışı kalmıştı ayrıldı galiba klüpten İskender'i de elinde tutması zor gözüküyor Kartal'ın

licentia
22.Mayıs.2007, 02:03
Yaser'in Galatasaray ile 4 senelik sozlesme imzaladigi soleniyor ama resmi agizdan bisey aciklanmadi sanirim.

EL-Hadji
22.Mayıs.2007, 21:02
KArtalspor bu sene iddialı bir kadro kurup şampiyonluğa oynamak istiyormuş böyle bir duyum aldım.

midfielder1912
24.Mayıs.2007, 19:12
İLK İMZA MEHMET TÜRKMEHMET'DEN

Kartalspor yeni sezon için yeni futbolcularla anşalmaya başladı bunlardan ilki geçtiğimiz sezon Elazığspor formasını giyen Mehmet TÜRKMEHMET.

1980 Kerkük doğumlu olan Mehmet TÜRKMEHMET 1.80cm boyunda ve 70 kg ağırlığında Ortasahada görev yapan Mehmet TÜRKMEHMET daha önce Ankaragücü, Saran Keskinspor, Denizlispor,Bursaspor,Eskişehirspor ve Elazığspor formalarını giydi.
http://www.kartalspor.org/kartalspor/images/altyapiimages/mtm2.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
antep li süleyman , ordu dan mehmet öncan ve sakarya lı yasin in de anı kartal ile anılıyor bu ara...

EL-Hadji
24.Mayıs.2007, 20:07
Kartal ilk transferini yapmış demek ki. Mehmet Türkmehmet defans ve orta sahanın solunda forma giyiyor. Kartalspor sağlam bir kadro kurup seneye iddialı gelecek diye duymuştum. Türkmehmet tecrübeli ve iyi bir oyuncu. Sağ bek e de Yasin' i alırlarsa çok iyi iş yaparlar.

midfielder1912
06.Haziran.2007, 17:21
Kartal'da büyük revizyon
Kartalsporumuzun teknik direktörü Mehmet Altıparmak, kadroda büyük bir revizyona gittiklerini belirterek, ''11 yeni oyuncuyla anlaşmaya vardık. Önümüzdeki yıl şampiyon olup Turkcell Süper Lig'e çıkmak istiyoruz'' dedi.

Altıparmak, yaptığı açıklamada, Almanya'dan gurbetçi oyuncular, İbrahim, Emre, Serkan, Elazığspor'dan Mehmet Türkmehmet, Orduspor'dan Mehmet Öncan, Kocaelispor'dan Erman Güraçar, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'dan Süleyman, Gebzespor'dan Özkan, Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'dan Kenan, Mardinspor'dan Burhan ve Sakaryaspor'dan Yasin ile anlaşmaya vardıklarını ve önümüzdeki hafta bu oyuncularla sözleşme imzalayacaklarını söyledi.
Teknik direktörümüz Altıparmak, geçtiğimiz sezondan Gökhan, İskender,Zafer, Yüksel, Soner, Efe, Barbaros, Mehmet, Ali, Selçuk ve Mesut'un takımda kaldığını, diğer oyuncularla yollarını ayırdıklarını da kaydetti.

EL-Hadji
07.Haziran.2007, 00:51
Kartal'da büyük revizyon
Kartalsporumuzun teknik direktörü Mehmet Altıparmak, kadroda büyük bir revizyona gittiklerini belirterek, ''11 yeni oyuncuyla anlaşmaya vardık. Önümüzdeki yıl şampiyon olup Turkcell Süper Lig'e çıkmak istiyoruz'' dedi.

Altıparmak, yaptığı açıklamada, Almanya'dan gurbetçi oyuncular, İbrahim, Emre, Serkan, Elazığspor'dan Mehmet Türkmehmet, Orduspor'dan Mehmet Öncan, Kocaelispor'dan Erman Güraçar, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'dan Süleyman, Gebzespor'dan Özkan, Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'dan Kenan, Mardinspor'dan Burhan ve Sakaryaspor'dan Yasin ile anlaşmaya vardıklarını ve önümüzdeki hafta bu oyuncularla sözleşme imzalayacaklarını söyledi.
Teknik direktörümüz Altıparmak, geçtiğimiz sezondan Gökhan, İskender,Zafer, Yüksel, Soner, Efe, Barbaros, Mehmet, Ali, Selçuk ve Mesut'un takımda kaldığını, diğer oyuncularla yollarını ayırdıklarını da kaydetti.

Eğer bu isimlerle gerçekten anlaşılmışsa Kartalspor seneye çok iş yapar. Gurbetçi oyuncuları tabi ki tanımıyorum ama diğer alınan tüm oyuncuları tanıyorum. İlk olarak Sakaryaspor' un sağ beki Yasin Çelik süper lig kalitesinde bir oyuncu. Mehmet için daha önce görüşlerimi yazmıştım. Erman Güraçar çabuk stoper, Süleyman da havadan etkili olacak stoper rolünü üstlenecekler. Erman tecrübeli ve iyi bir stoper. Süleyman da hava hakimiyeti olarak Görkem Görk' den sonra ligin en iyisi. Gebze' den alınan Özkan' ı bu sezon 4 defa canlı izledim. Fena bir oyuncu değil gereksiz yere çok topla oynuyordu Gebze' de ama Kartal da topla bu kadar oynacağaını sanmıyorum. Güçlü bir stoper o da. Mardin' den alınan Burhan da Lig A iiçin oldukça yeterli bir oyuncu.

midfielder1912
07.Haziran.2007, 03:24
yalnız ajansspor un haberine göre başkan istifa etmiş, yönetim boşluğu olan bir kulübe kaç oyuncu imza atar o da bir muamma...

EL-Hadji
14.Haziran.2007, 19:35
Süleyman Varlık resmen Kartlaspor' da. Başarılı stoper 1+1 yıllık imza atmıştır. Ayrıca Yasin Çelik, Burhan Akgül de kartal' da.

EL-Hadji
11.Temmuz.2007, 01:20
Süleyman Varlık resmen Kartlaspor' da. Başarılı stoper 1+1 yıllık imza atmıştır. Ayrıca Yasin Çelik, Burhan Akgül de kartal' da.

Burhan transferi son anda yatmıştır. Burhan Kartalla anlaşamadı. Kartalspor en önemli eksiği olan pivot santrafor mevkine Denizli' den Beninli Christian' ı kiraladı.

LaigLeNoiR
14.Temmuz.2007, 18:38
Kotchoni'yi aldı dimi abi ? Christian Kotchoni.

midfielder1912
15.Temmuz.2007, 16:21
1 yıllığına kiralandı, zenci Ersen Martin...

EL-Hadji
20.Temmuz.2007, 11:00
Kotchoni'yi aldı dimi abi ? Christian Kotchoni.

Doğrudur. Kızılcahamam' daki kampa katılış Christian. Bu arada Erman Güraçar ile son anda anlaşılamamış. Kartal yönetiminin kesin aldık diyip de alamadığı ikinci oyuncu oldu Erman.

midfielder1912
29.Temmuz.2007, 06:56
Süleyman Küçük ve Emirhan Özdemir Kartalspor un son 2 transferi oldu...

gorkemyilmazkarasu
29.Temmuz.2007, 21:29
kartalspor küçükköyspordanda gencer cansevi aldı.gencer 89 doğumlu 18 ve 19 yaş altı milli takımlarınmda da oynamış bir oyuncu küçükköysporun son zamanlarda yetiştirdiği en iyi oyunculardan fiziği ile dikkat çekiyor tekniğide yabana atılacak cinsten değil bu sezon oynarsa diikkat çekebilir.

SiR ToMaSRoSiCkY1
07.Ağustos.2007, 00:30
Karşıyaka'lı Mehmet Kahriman Kartalspor'da...
Karşıyaka'nın kaptanını aldık.Bu sezon büyük bir destek ve güç sağlıyacaktır.Çok tecrübeli olmasıda işin iyi yanlarından biri.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ayrıca gelen oyuncularımızı eklersek şöyle;
Burhan AKGÜL (Mardinspor)
Erman GÜRAÇAR(Kocaeli)
Yasin ÇELİK(Sakarya)
Özkan YILMAZ(Gebze)
Serkan GÜNDOĞAN( FC Schalke)
İbrahim AYDEMİR( Bochum)
Emre TÜRKSELİM(Unterhaching)
Mehmet ÖNCAN(Ordu)
Mehmet TÜRKMEHMET(Elazığ)
Süleyman VARLIK(G.Antep Bld.)
Kenan ÇAMOĞLU(Hacettepe)
Gençer CANSEV(K.KÖY) 4 Kez U18 3 Kez U19 Milli
Mehmet KAHRİMAN(Karşıyaka)
Christian Kotchoni

EL-Hadji
07.Ağustos.2007, 00:34
Karşıyaka'nın kaptanını aldık.Bu sezon büyük bir destek ve güç sağlıyacaktır.Çok tecrübeli olmasıda işin iyi yanlarından biri.

Mehmet Kaşıtyaka' da kaptnalık yapmadı. Hatta çok da fazla oynamadı. Kocaelispor' da kaptanlık yapmıştı.

SiR ToMaSRoSiCkY1
07.Ağustos.2007, 00:35
Karşıyaka'nın kaptanını aldık.Bu sezon büyük bir destek ve güç sağlıyacaktır.Çok tecrübeli olmasıda işin iyi yanlarından biri.[/QUOTE]
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Pardon yanlış yazmışım.

midfielder1912
07.Ağustos.2007, 05:56
Mehmet bizde genelde yedekti, 3 yada 4 maça ilk 11 de başladı, 5-6 maçta da son 10-15 dakikada forma şansı buldu, pek verimli olamadı açıkçası ama kaliteli, hırslı bir oyuncu şüphesiz... katkı verecektir, kartaldan fuat geldi bizden mehmet kartala gitti...

EL-Hadji
07.Ağustos.2007, 09:45
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Pardon yanlış yazmışım.[/quote]

Olabilir. Kartalspor' un resmi sitesi de yanlış yazmış. Demek ki bilmiyorlar. :icon_biggrin:
Mehmet çok iyi penaltı atar. Çok hırslıdır. Eğer Süleyman ile ikisi oynarsa kart rekorları kırabilirler. :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ayrıca gelen oyuncularımızı eklersek şöyle;
Burhan AKGÜL (Mardinspor)
Erman GÜRAÇAR(Kocaeli)
Yasin ÇELİK(Sakarya)
Özkan YILMAZ(Gebze)
Serkan GÜNDOĞAN( FC Schalke)
İbrahim AYDEMİR( Bochum)
Emre TÜRKSELİM(Unterhaching)
Mehmet ÖNCAN(Ordu)
Mehmet TÜRKMEHMET(Elazığ)
Süleyman VARLIK(G.Antep Bld.)
Kenan ÇAMOĞLU(Hacettepe)
Gençer CANSEV(K.KÖY) 4 Kez U18 3 Kez U19 Milli
Mehmet KAHRİMAN(Karşıyaka)
Christian Kotchoni

Burhan Akgül ve Erman Güraçar' la kartalspor anlaşamadı. Erman Güraçar Manisaspor ile anlaşmak üzere.

Vieri
15.Şubat.2008, 10:32
Kartalspor oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz

licentia
20.Nisan.2008, 01:21
Yaser Yildiz'in 4 seneligine Galatasaray'a imza atigi soleniyor bakalim gerceklesicek mi bu transfer.

YusufT
20.Nisan.2008, 08:44
su Volkan Glatt bi aralar Galatasarayda oynayan degilmi?

El Comandante
20.Nisan.2008, 10:48
Ta kendisi.Ama onu hazirlik kampinda denemistik,sonra begenmemistik ve yollamistik yanlis hatirlamiyorsam.

EL-Hadji
20.Nisan.2008, 17:21

Evet o Volkan. Almanya kökenli AMC/FC oynuyor. Hırslı bir oyuncu ama müzmin yedek gibi bir şey. Geçen sene İBB' de bu sene de Kartal' da genellikle yedek soyunuyor.

Yaser Yildiz'in 4 seneligine Galatasaray'a imza atigi soleniyor bakalim gerceklesicek mi bu transfer.

Trabzon' la görüştüğünü duymuştum ama son durumu bilmiyorum. GS' de bir çok forvet var vallahi mesela Forvet sıkıntısı içerisinde ki Fenerbahçe' ye gelse anlayaacağım ama GS' yi pek anlayamıyorum. Eğer GS bu transferi yaptıysa tebrik ediyorum. Yaser' in potansiyeli çok yüksek.

licentia
20.Nisan.2008, 19:00
Ta kendisi.Ama onu hazirlik kampinda denemistik,sonra begenmemistik ve yollamistik yanlis hatirlamiyorsam.

Hayir tam aksine begenmistik ve 2 sene paf takimda oynamisti hatda bi sezon baya yuksek bi takamla gol krali olmustu diye hatirliyorum sonra Rizespor a kiralik yoolandi pek bi varlik gosteremiyice birakildi ve IBB'ye gitmisti simdi de Kartalspor'da.

anilton
20.Nisan.2008, 19:10
Hayir tam aksine begenmistik ve 2 sene paf takimda oynamisti hatda bi sezon baya yuksek bi takamla gol krali olmustu diye hatirliyorum sonra Rizespor a kiralik yoolandi pek bi varlik gosteremiyice birakildi ve IBB'ye gitmisti simdi de Kartalspor'da.

Evet Paf takımda bir sezonda 26 gol atmıştı V.Glatt...

El Comandante
20.Nisan.2008, 19:12
Ozaman ben yanlis hatirliyorum :D

anilton
21.Nisan.2008, 11:57
Burak abi ne zamandır soracam,unutuyorum.Kartalspor'a sezon başı Beşiktaş PAF takımından transfer olan sağ bek Yüksel Kayaalp nasıl bir performans gösteriyor.Sanırsam ara ara 11 başlıyor.Paf takımdayken izlemiştim,kaptanlıkda yapıyordu.Sağlam bir bekti.Şu anki durumu nedir?

LaigLeNoiR
21.Nisan.2008, 12:19
Yönetim'de eseriyle gurur duyuyordur.Yaser'i kadro dışı bıraktılar ve Yaser'leyken lider olan Kartalspor şuanda 15.sırada :)

EL-Hadji
21.Nisan.2008, 14:50
Burak abi ne zamandır soracam,unutuyorum.Kartalspor'a sezon başı Beşiktaş PAF takımından transfer olan sağ bek Yüksel Kayaalp nasıl bir performans gösteriyor.Sanırsam ara ara 11 başlıyor.Paf takımdayken izlemiştim,kaptanlıkda yapıyordu.Sağlam bir bekti.Şu anki durumu nedir?

Anıl, Yüksel Kartal' da da sağ bek oynadı. Levent Tağın ile değişmeli oynadılar. Levent' den daha iyi ama Lig A kalitesinde bir oyuncu değil. Henüz genç ama pek potansiyel göremedim umarım ben yanılırım.

anilton
21.Nisan.2008, 15:25
Anıl, Yüksel Kartal' da da sağ bek oynadı. Levent Tağın ile değişmeli oynadılar. Levent' den daha iyi ama Lig A kalitesinde bir oyuncu değil. Henüz genç ama pek potansiyel göremedim umarım ben yanılırım.

Sezon başı 2500 euroya Kartal'a sattık.Babası "bugün oğlumu 2500 euroya satanlar ileride benimle 2.5 milyon euro verip alacaklar" demişti...:)

ahtamara
22.Nisan.2008, 22:03
Kartalspor şu an 31 maçta 9 galibiyet 11 malubiyet 11 beraberlik -7 averaj ve 38 puanla 14. sırada. son 5 maçta 4 mağlubiyet 1 beraberlik aldılar. diyarbakırspora kendi evlerinde 3-1 yenildiler. yani Yaser den sonra gidişat baya kötü.

EL-Hadji
23.Nisan.2008, 12:47
Aslında sadece Yaser de değil, Ufuk Çam' ın gitmesi de çok etkili oldu. Bunun yanın da Gökhan Güney ki ligin en iyi orta saha oyuncularından sakatlanması takımı çok olumsuz etkiledi.

EL-Hadji
25.Nisan.2008, 13:21
Yaser Yıldız' ı bana çok kişi soruyor. Şu an en son Galatasaray' la görüştüğünü duydum bakalım neler olacak. Ben 2009 için çalışmaya başladım. Yaser' i böyle düşünüyorum sizleri bilgilendirmek istedim.
CA: 120, PA: -8
CA' yı yüksek bulanlar olacaktır ama ben kimseye kolay kolay yüksek ca vermem. Yaser' i bu sezon çok izledim. Zaten abartı bir teknik veya fiziksel özelliği yok bunu siz de göreceksiniz.

http://img91.imageshack.us/img91/4686/yaserac6.th.jpg (http://img91.imageshack.us/my.php?image=yaserac6.jpg)

EL-Hadji
25.Nisan.2008, 13:49
Bu arada yeni mini editörle bunun arasında çok fark varmış bu yüzden üstteki ss' in bir hükmü kalmadı ama yine de bir fikir edinmek için bakabilrisiniz.

LaigLeNoiR
25.Nisan.2008, 13:54
Eveet yeni editörle yapıp ekleyeceğız bunun pek hükmü yok ama yinede fikir edinmek isteyenlerin merakını giderebilir.

Hugo
25.Nisan.2008, 16:09
Yaser iyi topçu. Hatta artık düşünüyorum ki İskender'den dahi iyi..

EL-Hadji
25.Nisan.2008, 16:19
Yaser iyi topçu. Hatta artık düşünüyorum ki İskender'den dahi iyi..

Aynen öyle :):):):)