PDA

View Full Version : [1.Lig] Kayseri Erciyesspor Araştırması FM2008 - 8.0.2

deniz.91
14.Şubat.2007, 18:00
Erciyes gerçekten çok güzel omuş emeği geçen herkese teşekkür ederim yalnız bir sorun duşında ilhan özbayın sözleşmesi 2009 yılına kadar:)

EL-Hadji
17.Mart.2007, 20:44
Erciyes' de İlhan Özbay' ın ca' sı 120' ye çıkabilir. Süper Lig' de geldi rahatlıkla bunu yapabiliriz. Kaleci Yusuf' un ca' sını 90' a çıkarmıştım iyi ki yapmışım. Bu sezon gerçekten çok iyi maçlar çıkarıyor en son Elazığ maçında net 5 tane pozisyon çıkardı. Refleksleri çok iyi.

LaigLeNoiR
23.Mayıs.2007, 19:51
K.Erciyesspor'da üç istifa!

Bank Asya 1. Lig ekibi Kayseri Erciyesspor'da 3 yönetim kurulu üyesi istifa etti.
Kayseri Erciyesspor Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Erzurumlu, Nurettin Aslan ve Feyyaz Uğur, yoğun iş tempoları ve ailevi nedenlerden dolayı görevlerinden istifa ettiklerini açıkladılar. Kayseri Erciyesspor Basın Sözcüsü Kadir Uslu, yaptıkları yönetim kurulu toplantısında Ahmet Erzurumlu, Nurettin Aslan ve Feyyaz Uğur'un istifalarının kabul edildiğini söyledi.

23.05.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA

deniz.91
29.Mayıs.2007, 23:06
Araklıspordan Selçuk Vural Erciyessporda
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Erciyesspor Yozgatspordan 23 yasindaki Forvet Oyuncu Fatih Kilickayayi transfer etti.

deniz.91
11.Temmuz.2007, 02:42
K.Erciyes'te 6 imza

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Kayseri Erciyesspor, daha önce görüştüğü ve anlaşma sağladığı 6 futbolcu için toplu imza töreni düzenledi. İmza törenin ardından futbolcular ve teknik heyet sezonun ilk antrenmanını yaptı. Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Kayseri Erciyesspor, Hacı Boydak Kulüp Tesisleri'nde gerçekleştirilen imza töreniyle Kamerunlu oyuncu Enjoch, Beşiktaşlı Kenan, Kırıkkalesporlu Onur, Araklısporlu Selçuk, Yozgatspor'dan Fatih ve Ümit'i kadrosuna dahil etti. İmza töreninde konuşma yapan Kayseri Erciyesspor Kulübü Başkanı Enver Kemaloğlu, 2008-2009 yılı sezonunda Süper Lig'e yükselmek için gerekli çalışmaları yapacaklarını söyledi.
Transfer çalışmalarının bitmediğini dile getiren Kemaloğlu, "Bugün 6
futbolcuyla toplu imza töreni gerçekleştirdik. Transferler bitmiş değil. Kayserispor'un kadro dışı bıraktığı 1 yada 2 futbolcuyla görüşmelerimiz devam ediyor. Kayseri Erciyesspor, gelecek sezon hak ettiği yerlere gelecektir" dedi.
Kemaloğlu'nun konuşmasının ardından 6 futbolcu kendilerini Kayseri Erciyessporlu yapan sözleşmeyi imzaladı. İmza töreninin ardından Kayseri Erciyessporlu futbolcular ve teknik heyet sezonun ilk antrenmanını yaptı. Antrenmanını yapan futbolcuları, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız ziyaret etti. Teknik heyetle de konuşan başkanlar, Kayseri Erciyesspor'a gelecek sezon için başarılar diledi.
Ayrıca Kahramanmaraşspor'da oynayan ve anlaşma sağlanan Taylan'ın ise yarın Kayseri'ye gelerek imza atacağı bildirildi.

10.07.2008

Kaynak : İHA

LaigLeNoiR
14.Temmuz.2007, 18:37
Kenan Özer çok iyi transfer oldu Erciyes için.Deplasmanlarda alacağı galibiyet sayısı artacaktır :)

deniz.91
16.Temmuz.2007, 02:16
kemal Okyay erciyessporda

midfielder1912
16.Temmuz.2007, 06:30
iyi transfer kesinlikle, turgay ve ali çamdalı anlaşabildi mi ya da anlaşabilecek mi? ali 400 bin ytl istemişti Altay dan, o yüzden yatmıştı, erciyesspor o civarda bir para verebilicek durumda mı?

deniz.91
16.Temmuz.2007, 18:45
Ali Çamdalı imza atabilir saırımda Turgay pek sıcak bakmıyor

EL-Hadji
20.Temmuz.2007, 11:13
Kemal transferi güzel olmuş. Yalnız bileniniz var mı Köksal ve ilhan Özbay herhangi bir takımı gitmedi mi?

deniz.91
20.Temmuz.2007, 19:10
Kemal transferi güzel olmuş. Yalnız bileniniz var mı Köksal ve ilhan Özbay herhangi bir takımı gitmedi mi?

Yok abi ikiside erciyeste hala bu yıl iyi bir kadro oluştu kanımca:)

midfielder1912
24.Temmuz.2007, 02:56
Ali Çamdalı Erciyesspor ile anlaşmaya vardı...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
imza 2 yıllık...

deniz.91
24.Temmuz.2007, 03:04
Erciyes bu yıl iyi oldu çıkarız sanırım

deniz.91
29.Temmuz.2007, 22:19
Erciyessporun 1. takım kaptanı Evren Turhan 2.takım kaptanı İlhan Özbay oldu.

Ayrıca yeni gelen Kamerunlu Enjoc hakkında çok azda olsa bilgi vereyim.Oyun datasında yok galiba adam.Mevkisi FC Kısa boylu ve hızlı olduğunu duydum.Kamerunun genç milli takımında oynamış bir oyuncu.İlk hazırlık maçındada gol attı.PA ve CA ayarlamada ok azda olsa faydası olur sanırım bu bilgiler

midfielder1912
30.Temmuz.2007, 04:00
Kayseri Erciyesspor , Etimesgut Şekerspor'da oynayan Evren Turan ile 1 yıllık mukavele imzaladı. Kaptanlığa da getirilmiş Aguero nun belirttiği gibi

http://www.ajansspor.com/resim/evrenturan_erciyesspor_imza.jpg

deniz.91
03.Ağustos.2007, 04:08
K. Erciyes transferde hız kesmiyor

Kayseri Erciyesspor, Ali Çamdalı ve Taylan Aliaçık ile 2'şer yıllık sözleşme imzaladı. Kulüp Basın Sözcüsü Şadi Büyükkeçeci, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, geçen sezonki çekirdek kadroyu güçlendirmek için teknik heyetin raporu doğrultusunda 10 oyuncu transfer ettiklerini bildirdi. Halen deneme sürecinde olan Kamerunlu Bikoko'yu da kadrolarına katarak transfer çalışmalarını sonlandırmak istediklerini belirten Büyükkeçeci, şöyle konuştu: ''Kayserispor'dan Ali Çamdalı'yı takımımıza katmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Daha önce anlaşmaya vardığımız Taylan Eliaçık da Sivasspor ile yaptığı ön anlaşma nedeniyle bazı sorunlar yaşadı. Ancak, diplomatik yollarla nezaket kuralları içinde sorun çözüldü. Her iki futbolcu ile 2'şer yıllık sözleşme imzalıyoruz. Bikoko'yu da alırsak transfer çalışmalarımızı sonlandıracağız. Ancak, sakatlıklar olabilir veya performansından memnun olmadığımız futbolcular olabilir. Bu nedenle lig başlayana kadar 'transfere noktayı koyduk' demeyeceğiz.''
Takımın yarından itibaren Nevşehir Göreme'de kampa gireceğini ve kamp süresince 3 hazırlık maçı yapacağını ifade eden Büyükkeçeci, daha sonra Kayseri'de hazırlıklarını sürdürecek takımın burada da birkaç hazırlık maçı yapmasının planlandığını söyledi.
Bin 500 adet kombine bilet bastırdıklarını ve bunların binini sattıklarını kaydeden Büyükkeçeci, ''Bu sezon güçlü bir takım kurduk. Her pozisyonda birkaç alternatif futbolcumuz oldu. Hem ligde, hem kupada iddialı olacağız. Taraftarımıza zevkli maçlar izlettireceğiz. Taraftarımızın desteğiyle her maçımıza coşkulu şekilde çıkmak istiyoruz'' dedi.
2 yıllık sözleşmeye imza atan Ali ve Taylan da, Kayseri Erciyesspor'da futbol oynamaktan mutluluk duyacaklarını söylediler.

02.08.2008

garydelgadov
03.Ağustos.2007, 04:53
Erciyesi haLa aLmamış oLmak benim için iLginç oLdu maçLarına gittiğim takımı aLmamak:)
İlhan Özbay en iyi transfer oLmuş takımda tutmak iyi iş süper Ligdeki en yetenekLi savunmacıLardan birisidir.Bı yıL süper Lge bekLiyoruz Erciyesi.Oyunda da bir türLü süper Lige çıkamıyorLar biraz eksik yapıLmış gibi.En azından uefada oynadığı için biraz yükseLtiLebiLirdi.

deniz.91
03.Ağustos.2007, 04:57
Bencede Erciyesin Calarında yükseltme yapılası gerek.Benim hiç bir oyunumda çıkamıyor ilk sene lige hadi onu bıraktım küme düşmeye oynuyor ve ikinci sende düşüyor

EL-Hadji
03.Ağustos.2007, 18:37
Erciyesi haLa aLmamış oLmak benim için iLginç oLdu maçLarına gittiğim takımı aLmamak:)
İlhan Özbay en iyi transfer oLmuş takımda tutmak iyi iş süper Ligdeki en yetenekLi savunmacıLardan birisidir.Bı yıL süper Lge bekLiyoruz Erciyesi.Oyunda da bir türLü süper Lige çıkamıyorLar biraz eksik yapıLmış gibi.En azından uefada oynadığı için biraz yükseLtiLebiLirdi.

Sırf UEFA' da oynuyor diye yükseltme ihtimalimiz olamazdı. Geçen sene Erciyesspor hemen hemen büyün oyuncularını kaybetmişti. 802 Datasında Erciyes' e hakkı neyse onu verdik. Köksal Yedek, Yusuf, Emrah Bozkurt, Adem Dursun gayet güzel profillere sahiptiler. Erciyes' i alabilirdiniz.

Bencede Erciyesin Calarında yükseltme yapılası gerek.Benim hiç bir oyunumda çıkamıyor ilk sene lige hadi onu bıraktım küme düşmeye oynuyor ve ikinci sende düşüyor

Yükselmesi gereken oyuncular 09 için yükseltildi. Örnek; Yusuf, Köksal, Hüseyin gibi. Denizcim siz çıkaramamaışsınız TKL oyununda Murat çok rahat şampiyon yaptı takımı.

deniz.91
03.Ağustos.2007, 20:06
Yok abi ben kimse yönetmediğinde diyorum 1 sene tff1.ligde kalıyor en fazla ikinci seneye tff 2.ligine düşüyor
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Erciyesspor Gelen Gidenler Listesi

Gelenler

İlhan Özbay
Evren Turhan
Ali Çamdalı
John Enjoc
Bikoko
Kemal Okyay
Selçuk Vural
Fatih Kılıçkaya
Taylan Eliaçık
Kenan Özer
Onur Okan Topaloğlu

Gidenler

Yusuf Soysal
Burhan Coşkun
Kemal Dulda
İlker Erbay

Sanırım tamamı böyle

midfielder1912
04.Ağustos.2007, 00:11
sergio gelen yabancilar oyunun datasinda var mı? kontrol edebildin mi? eğer varlarsa ID leriyle birlikte araştırmacılar ofisindeki yabancı transferler topiğine ekleyebilir misin?

EL-Hadji
04.Ağustos.2007, 04:58
sergio gelen yabancilar oyunun datasinda var mı? kontrol edebildin mi? eğer varlarsa ID leriyle birlikte araştırmacılar ofisindeki yabancı transferler topiğine ekleyebilir misin?

Deniz ofisi göremez ki :) Bu arada kimse yönetmezken düşmesi sana denk geliyor demek ki :) Olabilir.

deniz.91
04.Ağustos.2007, 19:01
Ayrıca Kazım Şekerde Karabükspora gitmiş

deniz.91
06.Ağustos.2007, 20:18
Emrah Bozkurt, Mehmet Karaca ve Evren Avşarla yollar ayrılmış.

Kaynak:KayseriAnadolu Haber

Emrah neden yollandı şaşırdım açıkçası

deniz.91
08.Ağustos.2007, 21:32
Bikoko K.Erciyes ile imzaladı
Bank Asya 1. Lig takımlarından Kayseri Erciyesspor, Kamerunlu Bikoko ile 3 yıllık anlaşma imzaladı. Kayseri Erciyesspor Basın Sözcüsü Kadir Uslu, yaptığı açıklamada, bir süreden beri takımla çalışmalarını sürdüren Bikoko ile 3 yıllık anlaşma imzaladıklarını söyledi. Uslu ''Forvet oyuncusu olan Bikoko 15 günden beri Kayseri Erciyesspor'un kampında çalışmalara katılıyordu. Teknik heyetimizin yeterli görmesi sonucu Bikoko'yu renklerimize kattık'' dedi.

08.08.2008

deniz.91
10.Ağustos.2007, 23:28
Takım popularitesi artırlmalı az diye düşnüyorumbirçok oyuncu takıma gelmek istemiyor ilk5e oynayack düzeyde bir takım seviyesind eolmalı genel olarak

deniz.91
27.Ağustos.2007, 03:03
Kamber Kayseri Erciyesspor'da

Kayseri Erciyesspor, Kayserisporlu Kamber Arslan ile anlaştı. Kulüp basın sözcüsü Şadi Büyükkeçeci, yaptığı açıklamada, bir süredir görüştükleri Kamber Arslan'ı Kayserispor'dan 1 yıllığına kiraladıklarını söyledi. Kamber'in takıma katılmasıyla daha da güçlendiklerini ifade eden Büyükkeçeci, taraftarlarının da desteğiyle bu sezon hedeflerine ulaşacaklarını kaydetti.

26.08.2008

deniz.91
04.Eylül.2007, 16:38
Kayseri Erciyesspor Forma Numaraları

1 ALİ TÜRKAN
3 HÜSEYİN YOĞURTÇU
4 FATİH KILIÇKAYA
5 KEMAL DULDA
6 MUSTAFA ÜMİT TEMEL
7 EVREN NURİ TURHAN
8 MUSTAFA TUNA KAYA
10 RAMAZAN DURDU
11 KÖKSAL YEDEK
13 ADEM DURSUN
18 ÜMİT KALE
19 İBRAHİM GİRAY
21 ALİ ALİYEV
22 KAYA TARAKCI
23 KEMAL OKYAY
24 SEVERİN BRİCE BİKOKO
28 ALİ ÇAMDALI
33 TAYLAN ELİAÇIK
38 TURAN AKKOYUN
58 İSMAİL BULUT
61 SELÇUK VURAL
66 İLHAN ÖZBAY
87 EMMANUEL NJOCK MANGOUNG
92 ŞENOL BÜYÜKÇEKİÇ
93 AHMET TANRIKULU
99 KENAN ÖZER
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
20 Kamber Arslan

Vieri
15.Şubat.2008, 10:33
Kayseri Erciyesspor oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz