PDA

View Full Version : [1.Lig] Kocaelispor Araştırması FM2008 - 8.0.2

midfielder1912
27.Şubat.2007, 04:46
tanerin hızlanması belki 1 puan artabilir ama 14 biraz fazla olur, ama taner in ipace i ise ancak 9-10 civarı bişiy olabilir (kaç olduğ bakmadım), taner burak ın dediği gibi çok hızlı bır adam deil ama aniden hızlanabilen patlama kuvveti olan müthiş bir oyuncu.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
tanerin hızlanması belki 1 puan artabilir ama 14 biraz fazla olur, ama taner in ipace i ise ancak 9-10 civarı bişiy olabilir (kaç olduğ bakmadım), taner burak ın dediği gibi çok hızlı bır adam deil ama aniden hızlanabilen patlama kuvveti olan müthiş bir kaptan.

EL-Hadji
27.Şubat.2007, 07:37
Hızı 9 olursa az olur zaten uzun bacakları olduğu için hızlı koşabiliyor. 11-12 Arası uygundur ama hızlanması iyi topla da çabuk dönüyor aslında. Pace 12 yapmıştım o 11' e inip agility ve acc artabilir. Aslında Taner' in teknik yetenekleri gayet iyi orrtaları falan da yerinde ama malum kriterler var tam istediğimizi yapamıyoruz. Bu arada Mıuhammet Özdin' in kafa özelliği ve hızı biraz düşmeli

Paolo Di Canio
28.Şubat.2007, 07:46
Serdar: AML ST yapılmıştır. ML de rahat rahat oynayabiliyor.

serdar bazı maçlarda ( en son antalya maçıda) sağ kanattada oynadı fenada değildi .

EL-Hadji
03.Mart.2007, 06:04
Evet olabilir. Mesela bugün Kartal Antalya maçındaydım. Zitouni sağ açık başladı maçın uzun bir bölümünü sol açıkda oynadı. Artık sağ açık sol açık kalmadı kanat oyuncusu her yerde oynuyor.

Paolo Di Canio
11.Mart.2007, 20:20
serdar dünkü ksk maçındada 2. yarı sağ kanattaydı

EL-Hadji
15.Mart.2007, 21:22
Karşıyaka maçında ben de stattaki yerimi aldım. Ahmet Dursun maça ağırlığını koydu diyebiliriz. Maçın tamaında değil ama kısa bir bölümünde çok etkili oynadı. Taner Gülleri' nin decisions ve Bravery özelliklerinin düşük olmasının gerekliliğini bir kez daha gördük. Bu arada Taner' in boyu 1.85 olmasıına rağmen neden sıçaraması 12 derseniz Kocaelispor maçlarını izlemenizi tavsiye ederim. Gerçekten kafa toplarında o boya rağmen çok etkisiz. Atipik bir santrafor kendisi :) Bu arada Taner Abiyi çok beğenirim bu olumsuz yazılarımı kimseyi yanıltmasın. Beğenmemiz olumsuz yönlerini söylemeyeceğimiz anlamına gelmez.

kursatoguz
27.Mart.2007, 21:23
Taner Gulleri bu sezon kafayla hic gol atmadıki :D 19 golun hepsi ayakla :) Ksk macında penaltıyı kacırdı , sonrasında rovesatası direkten döndu , biraz morali bozuldu desek dogru olur heralde.
Umut Kekilli , Adem Calık ve Taylan Isıldar 4.cu sezonumda hala kadrodalar :)

EL-Hadji
30.Mart.2007, 20:10
Dün Gaziantep maçında Hakan Çimen DL oynadı. Sol ayağını kullandı sürekli. Serhat Sağat verstiliy 20 olduğunu gösterdi. Dün dr' de oynadı.

Paolo Di Canio
01.Nisan.2007, 09:05
hakan çimen sadece antepte değil bu sezon biçok maçta sol bektede oynadı
serhatında tüm özellikler 5-6 puan düşse uygun olur : (

EL-Hadji
02.Nisan.2007, 05:44
Okey bunları işleyeceğim dataya. Serhat bir türlü bekleneni vermiyor. Ne zaman izlesem vasat. Bu arada G.antep bld maçında Can ERdem AMR oynadı ve çok kötüydü. Bu oyuncunun büyük yıldız olacağına inanmıyrum.

Paolo Di Canio
03.Nisan.2007, 04:48
bolu deplasmanındada 2. yarıda sağ kanatta oynadı ve çok etkiliydi can ama kanat oyuncusu olamaz asla çok ağır,büyük bi yıldız olamasada ilerde bu lig için önemli bi oyuncu olabilir

EL-Hadji
12.Nisan.2007, 21:51
Kocaelispor' da İstanbuldan gleen Özgür Çetiner oynadığı maçlarda çok etkili oldu ama sakatlığı nedeniyle uzun zamandır kadroda yok. Gerçekten kornerleri, ortaları, hızı ve dribilngi gayet iyi bir oyuncu.

midfielder1912
16.Mayıs.2007, 05:03
Kocaelispor da Trabzonun oyuncusu bu sezon Giresunda kiralık oynayan sözleşmesi biten Emrah Kol'a 4 yıllık imza attırıldı.

LaigLeNoiR
16.Mayıs.2007, 05:25
Emrah Cole kiralık değil Giresunspor'un oyuncusu.

Paolo Di Canio
16.Mayıs.2007, 10:32
emrahın sözleşmesi bitiyodu 31 mayısta 4 yıllık anlaşmışız süper oldu bu transfer

ayrıca levanteden mustafa riga gündemimizde alabilirsek mükemmel olur adam ispanyada 3 sezonda 30 gol atmış ofansif orta saha

hakan çimen,cem sinan,serhat sagat,yasin sülün,bilal turgut,ahmet dursun,can erdem,fatih şen

takımdan ayrılması muhtemel oyuncular

EL-Hadji
17.Mayıs.2007, 20:58
emrahın sözleşmesi bitiyodu 31 mayısta 4 yıllık anlaşmışız süper oldu bu transfer

ayrıca levanteden mustafa riga gündemimizde alabilirsek mükemmel olur adam ispanyada 3 sezonda 30 gol atmış ofansif orta saha

hakan çimen,cem sinan,serhat sagat,yasin sülün,bilal turgut,ahmet dursun,can erdem,fatih şen

takımdan ayrılması muhtemel oyuncular

Mümkünse hepsi gitsin. Yasin ve Can erdem zaten ayrılacaklar kiralık oldukları için.

midfielder1912
18.Mayıs.2007, 03:10
ortada dolaşan haberlerden anladığım kadarıyla Engin Hoca Ahmet Dursun un kalmasını istiyor, diğer sayılan isimlerin gitme ihtimali çok yüksek...

EL-Hadji
18.Mayıs.2007, 08:59
Of Ahmet kalırsa papazı bulduk. Bu arada Emrah Kol' la görüştüm henüz transfer netlik kazanmamış haberiniz olsun.

Paolo Di Canio
19.Mayıs.2007, 07:12
sasa ilic inde adı ciddi şekilde geçiyo
riga yı alamazsak ilici alıcaz sanırım

midfielder1912
19.Mayıs.2007, 19:11
Of Ahmet kalırsa papazı bulduk. Bu arada Emrah Kol' la görüştüm henüz transfer netlik kazanmamış haberiniz olsun.

ne dio reis emrah?

EL-Hadji
19.Mayıs.2007, 20:17
ne dio reis emrah?

Henüz kesin bişi yok görüşüyoruz dedi.

LaigLeNoiR
22.Mayıs.2007, 01:15
Teknik Asbaşkan Muammer Çelik, teknik direktör Engin İpekoğlu ile yaptıkları görüşmeler sonunda Bayram, Fatih, Hakan Çimen, Haydar Koç, Yasin ve Serhat'a teşekkür edilip kendilerine kulüp bulmaları istendiğini, diğer oyuncular ile de pazarlık masasına oturacaklarını söyledi.

EL-Hadji
22.Mayıs.2007, 21:03
Bayram haricinde diğer gidenler doğru. Yasin zaten kiralıktı yazmalarına gerek yok. Bayram sakatlıktan çıktı zaten Süper ligden gelmişti neden böyle yaptılar anlamadım.

midfielder1912
25.Mayıs.2007, 22:28
http://img368.imageshack.us/img368/7060/1211640170imza25wk0.jpg

Kral yuvada kaldı

Çok sayıda takımın peşinden koştuğu Bank Asya Ligi'ni gol kralı Taner Gülleri, Başkan Serhan Gürkan'la yaptığı görüşmeden sonra tercihini yine Kocaelispor'dan yana kullandı ve sözleşme imzaladı

Kocaelispor'un gol yollarındaki en etkili ismi Taner Gülleri, yuvada kaldı. Bu karar camiada sevinçle karşılanırken, yeşil-siyah formayı sırtından çıkarmayan Taner'in, Seka Park'ta gerçekleşen imza töreninde hayli mutlu olduğu gözlendi. En büyük transferi gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Gürkan, Taner'in Süper Lig'de de gollerini sıralayacağını söyledi. 1 yıl daha Kocaelispor için ter dökecek Taner'in anlaştığı rakam açıklanmazken, golcü futbolcuya 1 trilyon civarında para ödeneceği tahmin ediliyor. İmza törenine katılan Büyükşehir Belediyesi Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da, Taner'in yuvada kalmakla en doğrusunu yaptığını söyledi

EL-Hadji
26.Mayıs.2007, 21:59
1 Trilyon zannetmiyorum. Taner Abi' yi çok severim ama bu yaşta bir isime 1 trilyon vermek ne kadar mantıklı olur bilemiyorum.

krapinovic
27.Mayıs.2007, 01:20
Burak gözün aydın, Bülent Bölükbaşı Kocaelispor'a gidiyor... benden söylemesi:)...

midfielder1912
27.Mayıs.2007, 02:33
abi 1 trilyon dogruymus... dediin gibi deli para...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
gecen sene de 600-700 arasında biri paraya oynuyordu diye biliyorum...

EL-Hadji
27.Mayıs.2007, 03:34
abi 1 trilyon dogruymus... dediin gibi deli para...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
gecen sene de 600-700 arasında biri paraya oynuyordu diye biliyorum...

Erol camiaya yakın arkadaşlarım var 1 trilyon olmayacağını söylüyorlar onlarda. Süper Lig için vazgeçilmez bir oyuncu değil Taner. Hasgic bile geçen sene 1 trilyona oynadı İBB' de. Serdar gçen sene 350-400' e oynadı. Taner de taş çatlasın 500 olsuın. Serdar ile arasında o kadar fark olamaz.

EL-Hadji
27.Mayıs.2007, 03:36
Burak gözün aydın, Bülent Bölükbaşı Kocaelispor'a gidiyor... benden söylemesi:)...

Ntvspor' da Anteple sözleşme yeniledi diye görmüştüm ama Bülent Abi Kocaeli' ye gelirse ilk röportaj yapacağım adam olur off düşünemiyom :)

midfielder1912
27.Mayıs.2007, 05:59
[/URL]

[URL="http://www.transferbulteni.com/index.php/archives/3501"]Kocaeli İç Transferde SIkıntı Yaşamıyor ! (http://www.transferbulteni.com/index.php/archives/3500)

Kocaelispor, iç transferde 4 futbolcuyla yeniden anlaştı. Teknik asbaşkan Muammer Çelik, yaptığı açıklamada, iç transferi bitirme aşamasına geldiklerini, dış transfere de önümüzdeki günlerde hız kazandıracaklarını söyledi.
Teknik direktör Engin İpekoğlu ile birlikte Norveç’te yabancı futbolcu arayışlarını sürdürdüklerini ifade eden Çelik, çalışmalarını yarın Avusturya’nın başkenti Viyana’da, sonraki günlerde de Slovakya’da sürdüreceklerini kaydetti.
İç transferi ise bitirme aşamasına geldiklerini dile getiren Çelik, Bayram Toysal, Umut Kekilli, Muhammet Özdin ve Cem Sinan Vergül ile tekrar anlaştıklarını bildirdi.
Çelik, Semavi Özgür, Özgür Çetiner ve Ahmet Dursun ile de kısa sürede anlaşmayı planladıklarını sözlerine ekledi.
cnnturk

YusufT
27.Mayıs.2007, 06:05
Taner beyin son sansi, bari bu yil 10 golden fazla atsin :)

krapinovic
27.Mayıs.2007, 06:29
Ntvspor' da Anteple sözleşme yeniledi diye görmüştüm ama Bülent Abi Kocaeli' ye gelirse ilk röportaj yapacağım adam olur off düşünemiyom :)

Gelir gelir, merak etme... Antepspor'un yıllık 800 bin ytl'sine hayır demiş... Şu anda umrede, menajeri görüşmeleri sürdürüyor ama bence Kocaelispor'a gidecek...

Paolo Di Canio
29.Mayıs.2007, 05:58
antepin başkanı sitem etmiş bülent kocaeliyle anlaştı diye

sizde engini almıştınız böyle elimizden 1-1 oldu skor =)

bülent çok faydalı olucaktır

midfielder1912
16.Haziran.2007, 18:48
Kocaelispor: Bülent Bölükbaşı (Gaziantepspor), Moreira (Denizlispor), Musa Büyük(Trabzonspor),Serdar Kulbilge (Fenerbahçe)

Serdar için yıllık maç başı artı garanti para 1 trilyondan söz ediliyor...

midfielder1912
10.Temmuz.2007, 18:18
KÖRFEZ in yabancıları...

Jestrovic (Meşhur JESTROGOL)
Kocaelispor'un dış transferde İzmit'e davet ettiği Jestroviç dün kampa katıldı.
Jestrovic 32 yaşında, 1.85 boyunda. Daha önce Radnicki, OFK Belgrad, Bastia, Metz, Excelsior Mouscron, Anderlecht, Al-Ain, Al Nasr Dubai ve son olarak Kızılyıldız takımında oynadı.

Dorde Tutoriç
Kocaelispor'un Sırbistan'ın Kızılyıldız takımından transfer ettiği 1983 doğumlu stoper Dorde Tutoriç bugün 3 yıllık sözleşmeye imza attı.

Andjelkoviç İmzaladı
Kocaelispor Sefa Sirmen Tesislerindeki imza törenine Kocaelispor Asbaşkanı Muammer Çelik, yönetim kurulu üyeleri ve Dusan'ı Kocaeslipor'a tavsiye eden eski futbolcu Mirkoviç hazır bulundu.
26 yaşındaki defans futbolcusu kendisini Kocaelisporlu yapan sözleşmeyi imzaladı

j. CESAR (Denizlispor dan)
Dış transferde atağa kalkan Kocaelispor akşam saatlerinde kulüp tesislerinde düzenlediği imza töreni ile Brezilyalı Julio Cesar’ı kadrosuna dahil etti. Kocaelispor’un Denizlispor’da yaşadığı maddi sıkıntılar sonrası sözleşmesini tek taraflı fesheden Cesar ile yaptığı anlaşma üç yıllık oldu.

LaigLeNoiR
14.Temmuz.2007, 18:39
Kocaeli galiba Sırp'lara taktı.Bir dönem Fenerbahçe'de bu yoldaydı :) Umarım aldığı yabancılar kaliteli çıkar ve Süper Ligin kalitesini artırır.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
http://www.sporx.com/images/1/29/4248_B_patrice-serge001.jpg
Kocaelispor'da 2 yabancı transfer

Turkcell Süper Lig takımlarından Kocaelispor'da, Fildişi Sahili'nden forvet Serge Pacome Dıjehoua ve Kamerunlu orta saha futbolcusu Patrice Nzekou Nguenheu ile anlaşmaya varıldığı ve sözleşme imzalanacağı bildirildi.

Kocaelispor Teknik Asbaşkanı Muammer Çelik, denenmek üzere kampa davet edilen yabancı oyuncular, Serge Pacome Djiehoua ve Patrice Nzekou Nguenheu ile sözleşme imzalayacaklarını bildirdi.

Yabancı futbolculara uzun lig maratonunda ihtiyaç duyacaklarını ve bu futbolcuların takıma yararlı olacağını umduğunu belirten Çelik, transfer çalışmalarının sürdürüldüğünü, yeni transferlerin yapılacağını kaydetti.

14.07.2008

Kaynak : AA

midfielder1912
13.Ağustos.2007, 02:36
Tolga Seyhan Ve Musa KuŞ Resmİ SÖzleŞmeye İmza Attilar...

midfielder1912
17.Ağustos.2007, 21:26
Serhat Akın 1 yıllığına Körfez de...

kursatoguz
20.Ağustos.2007, 20:37
Kocaelispor Skoda Xanthi macında izledigime göre , şuanda en iyi yabancı transferimiz olarak patrice gözüküyor . MC mevkisinde Hamza ve Patrice oynamasına ragmen , Hamza varlık gösteremedi , Patrice neredeyse onunda boslugunu dolduruyordu :)

Tutoriç , sogukkanlılıgıyla tam not aldı .

Kalemiz zaten emin ellerde , Serdar Kulbilge gibi cok yetenekli bi kaleciyi kadromuza kattık .

Julio Cesar sakatlıktan yeni kurtuldu , 1-2 hafta içinde patlama ya***ak gibi gözüküyor ,

Andelkovic ve Jestrovic biraz tutuk gözüktü , ama 2side profesyonel futbolcular , Ligin ilk macına kadar toparlarlar kendilerini .

Bülent Bölükbası gazetede yazdıgına gore 8 hafta yok deniyordu ama 5 gün once antremanlara başladı .

Serhat Akın gibi , takıma cok buyuk katkı yapacak bi yıldızıda transfer ettik . Nokta atısı yaptı yönetim :)

Tolga Seyhan'da , bize katkı saglar düsüncesindeyim . Tecrubesi bile bize yeter ..

Jestrovic ve Serhat Akın zamanında aynı takımda oynuyolardı , bu 2li yine karsımızda .

Ayrıca Jestrovic - Dusan - Tutoric sırp 3lüsüde aynı takımda oynıyacagı için , yabanclık cekiceklerini sanmıyorum :)

extensor
21.Ağustos.2007, 00:18
ewet kursatoğuz önemli ve doğru bilgiler vermişsin
araştırmaya katılması gereken önemli bir hususu belirteyim ek olarak
bülent için bu ilk değil adam sakatlıkta kendine çok iyi bakıyor ve çok çabuk iyileşiyor onun için natural fitness yüksek olmalı

Vieri
15.Şubat.2008, 10:35
Kocaelispor oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz

kursatoguz
23.Şubat.2008, 13:58
8,02 yi yeni indirdim. 10 mac oynadıktan sonra gozume 1-2 eksiklik takıldı
Taner Gulleri : Hız +2,hızlanma +2 , cesaret +1veya +2 ve ceviklik +2 arttırılmalı diye dusunuyorum
Fatih Sen : Oyunda sag ayak diye gozukuyor , sol ayak olucak. Uzun sut +1 , frikikte +1 olabilir

İskender Koksal: Kafa toplarını gecirmeyen bir oyuncu , +3 +4 oranında arttırılmalı

Serdar Topraktepe : Sadece forvette daha iyi oynuyo gibi gosterilmis , AMC,ML,AML mevkilerindede becerikli

Simdilik bu kadar gozume carptı , yine devam ederim yazmaya.
Umarım yazdıklarımı dikkade alırsınız :);)

EL-Hadji
25.Şubat.2008, 22:36
Taner Gülleri' nin hızı 12, +2 demişsin bunu vermemiz imkansız Taner Gülleri' ni yıllardır izlerim. Bu denli hızlı bir oyuncu değil. Acc' yi 14' e çıkarabiliriz o uygundur ama çeviklik de 1 puan artabilir.

İskender: Data yapılana kada hemen hemen hiç oynamamıştı. Bu yüzden random bıraktık özelliklerini.

Serdar: AML ST yapılmıştır. ML de rahat rahat oynayabiliyor.

Aşk-ı Şehir
22.Nisan.2008, 18:07
Kocaelispor' da İstanbuldan gleen Özgür Çetiner oynadığı maçlarda çok etkili oldu ama sakatlığı nedeniyle uzun zamandır kadroda yok. Gerçekten kornerleri, ortaları, hızı ve dribilngi gayet iyi bir oyuncu.

Dünkü maçta gözüme batan bir oyuncuydu abi Özgür. İyiydi dünkü maçta. Ama ben Ufuk Çam'ı çok beğendim. Çok iyi bir stoper. Müdahaleleri çok yerinde. Top kapma,markaj özellikleri iyi düzeyde. Dün Coşkun Birdal'ı oyundan sildi adeta.

EL-Hadji
22.Nisan.2008, 18:44
Mustafacım dünkü karşılaşmada Özgür Çetiner en kötü oyunlarından birini sergiledi. Bu düşük performansın nedeni sakatlıktan henüz kurtulamamış olmasdır. Ama ondan vahimi Kayhan Çubuklu' nun onu oyundan almayışıdır zaten kendisi de görevden alındı.

Ufuk konusunda sana katılıyorum. Bu sene çıplak gözle en çok izlediğim oyuncu Ufuk Çam. Kartalspor' un defansının bel kemiğiydi ama bu kadar iyi oynayamıyordu. Kocaelispor' a yüksek bir paraya imza attı ve bu parayı sonuna kadar hakettiriyor devre arasındaki en önemli transfer oldu. İnanılmaz maçlar çıkartıyor. Ca' sında ve buna bağlı olarak özelliklerinde hatırı sayılır bir artışa gidilecek. Şu durumda TSL' de anadolu takımlarında banko ilk 11 oynayacak durumda.

Can Erdem ile ilgili bilgi vereyim biraz son bölümde oyuna girdi. Çok ağır bir oyuncu hiç bir espirisi yok Can' ın.

Bayram Toysal son 10 dakika oyuna girdi ve orta sahada top tutarak takımını rahatlattı. Eğer Kocaeli ilk 2 olamazsa playoff' ta en çok iş görecek oyunculardan.

Yasin Sülün dün kadroda yoktu. Kocaeli' de kimse onun performansından memnun değil.

Son olarak dün Kayhan Çubuklu' nun görevine son verilip Engin İpekoğlu ile sözleşme imzalandı.

midfielder1912
22.Nisan.2008, 20:01
süpriz bir kararla, engin ipekoğlu kocaelispor ile sözleşme imzaladı. metin diyadin in görevine son verilmesinin ardından sezonun ikinci ilginç hoca değişikliği...

EL-Hadji
25.Nisan.2008, 01:05
Yedek Kaleci Behram serbest bırakıldı.

EL-Hadji
25.Nisan.2008, 13:10
İlk devre Kartal' da 2. Devre Kocaeli' de forma giyen ve Kocaeli' nin yükselişindeki en önemli pay sahibi Ufuk' un güncelledeiğim profili.

http://img91.imageshack.us/img91/5363/ufukamfn4.th.jpg (http://img91.imageshack.us/my.php?image=ufukamfn4.jpg)